Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1277   ma 10:34
greatom greatom
Hmmm... ezen már többször gondolkodtam. Érthetetlen, de mindig vannak próbálkozók. Itt legutóbb január 19.-én volt egy.
#1276   ma 10:16
vaki74 vaki74
Miért is néznénk hülyének????
#1275   ma 09:59
greatom greatom
Az miért nem zavar, ha hülyének néznek?
(Ez egy válasz Adel25 üzenetére (ma 09:11), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 09:11
Egyeseknek az kell ahhoz, hogy érezzék ők is valakik, hogy egy ilyen "terepen" lealázzanak másokat. - Széttrollkodják az összes fórumot - a téma másodlagos, az mindig csak egy lehetőség, mintahogy a többi fórumozó is .
#1274   ma 09:12
Adel25 Adel25
Márahogy én látom persze.
(Ez egy válasz Adel25 üzenetére (ma 09:11), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 09:11
Egyeseknek az kell ahhoz, hogy érezzék ők is valakik, hogy egy ilyen "terepen" lealázzanak másokat. - Széttrollkodják az összes fórumot - a téma másodlagos, az mindig csak egy lehetőség, mintahogy a többi fórumozó is .
#1273   ma 09:11
Adel25 Adel25
#1272   ma 08:18
balazska1980 balazska1980
"Nézd meg az anyját vedd el a lányát" vigyor5 ha már értitek a célzást vigyor5
#1271   ma 08:07
balazska1980 balazska1980
Köszönöm a sztorit, én is valami ehez hasonló ujabb sztorit várok mint a Koma72! wink
(Ez egy válasz Milfhunter45 üzenetére (2015. 01. 19. hétfő 12:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 19. hétfő 12:22
Sziasztok!

Most találtam erre a kis fórumra smile

Nos, nekem is van 40 éves anyósom, igaz nem volt köztünk semmiféle kapcsolat, ezért is kérek segítséget Tőletek, vagy aki már ebben jártas.
Barátnőmmel 4 éve együtt vagyunk, Ő még a szüleinél él. Sokszor vagyok náluk, ezért elég sűrűn találkozok az anyóssal. Szemkontaktus megvan sokszor, de sajnos több nem.. Pedig irtó szexi 40 éves létére, nagy mell, feszes popsi, állandóan feszülős cicanadrágban, vagy melegítőben van... Férjnél van, de a férje műszakba jár dolgozni, amikor pedig haza ér akkor haverjai autóit bütyköli, így úgy veszem észre szex téren el van hanyagolva. Ezt a barátnőm is megerősítette (mivel elég jó a kapcsolatuk), vagy éppen amikor szexelnek akkor a férje 10 percig bírja.. Teste is tökéletes, zuhanyzás közbe rányitottam "véletlen" szép borotvált puncija van , semmi felesleg rajta, amikor észre vette akkor persze elfordult, majd miután kijött elnézést kértem, de nevetve mondta semmi baj. Jelenleg munkát keres, így elég sokszor otthon van.. Egyik este barátnőmnél aludtam, férje éjszakás volt, de még nem ért haza reggel, Ő éppen állás interjúra készülődött. Hálószoba ajtajuk félig nyitva volt, így láttam, hogy testszínű combfixet húz fel, hát több sem kellett nekem, egyből merevedés, és ezt csak barátnőmön tudtam levezetni.. Szóval kívánom az anyósom! smile Hogy közeledjek felé? tippeket, tanácsokat várok! Köszönöm!
#1270   tegnap 22:26
koma72 koma72
Valami jó anyós sztori nincs? hehe
#1269   2015. 01. 19. hétfő 21:56
shámán shámán VIP
hát ez igen joh tanács! smile ha egyszer lesz egy jo féle anyosom lehet kiprobálom smile
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 01. 19. hétfő 13:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 19. hétfő 13:35
Én azt csinálnám, hogy a közös barátnővel elkotyogtatnám, hogy te legalább 18 percig bírod, nagy a farkad (20/6)és jól nyalsz. Aztán pl. ha náluk vacsorázol, akkor véletlenül gatya nélkül ülj az asztalhoz, de előtte persze állítsd fel a cerkát, hadd lássa, micsoda kincs van a birtokodban. Amikor legközelebb zuhanyzik, akkor oltsd el a villanyt a fürdőszobában, csendben surranj be és amikor a sötétben lehajol,*** hogy a bokáját megtörölje, akkor keményen akassz be neki hátulról. Aztán mondd azt, hogy a sötétben azt hitted, a lánya az. Szerintem ezt bóknak fogja venni, hiszen melyik nő ne örülne, ha egy generációval fiatalabbnak vélik. Amikor ezeken túl vagy és legalább ötször-hatszor levarrtad, akkor át lehet térni a második fázisra, és megpedzegetni, hogy vegyétek be a lányát is. Ha elakadnál, kérdezz bátran, mi segítünk.

Az aldiban néha lehet kapni éjjellátót... érdemes egyre beruházni, főleg, ha fiatal anyósa van az embernek.
#1268   2015. 01. 19. hétfő 17:52
yamaha1 yamaha1
Ritkán írok véleményt, de ezen a tanácson könnyezve nevettem smile )) vagy inkább röhögök ......
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 01. 19. hétfő 13:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 19. hétfő 13:35
Én azt csinálnám, hogy a közös barátnővel elkotyogtatnám, hogy te legalább 18 percig bírod, nagy a farkad (20/6)és jól nyalsz. Aztán pl. ha náluk vacsorázol, akkor véletlenül gatya nélkül ülj az asztalhoz, de előtte persze állítsd fel a cerkát, hadd lássa, micsoda kincs van a birtokodban. Amikor legközelebb zuhanyzik, akkor oltsd el a villanyt a fürdőszobában, csendben surranj be és amikor a sötétben lehajol,*** hogy a bokáját megtörölje, akkor keményen akassz be neki hátulról. Aztán mondd azt, hogy a sötétben azt hitted, a lánya az. Szerintem ezt bóknak fogja venni, hiszen melyik nő ne örülne, ha egy generációval fiatalabbnak vélik. Amikor ezeken túl vagy és legalább ötször-hatszor levarrtad, akkor át lehet térni a második fázisra, és megpedzegetni, hogy vegyétek be a lányát is. Ha elakadnál, kérdezz bátran, mi segítünk.

Az aldiban néha lehet kapni éjjellátót... érdemes egyre beruházni, főleg, ha fiatal anyósa van az embernek.
#1267   2015. 01. 19. hétfő 13:35
greatom greatom

#1266   2015. 01. 19. hétfő 12:22
Milfhunter45 Milfhunter45
Sziasztok!

Most találtam erre a kis fórumra smile

Nos, nekem is van 40 éves anyósom, igaz nem volt köztünk semmiféle kapcsolat, ezért is kérek segítséget Tőletek, vagy aki már ebben jártas.
Barátnőmmel 4 éve együtt vagyunk, Ő még a szüleinél él. Sokszor vagyok náluk, ezért elég sűrűn találkozok az anyóssal. Szemkontaktus megvan sokszor, de sajnos több nem.. Pedig irtó szexi 40 éves létére, nagy mell, feszes popsi, állandóan feszülős cicanadrágban, vagy melegítőben van... Férjnél van, de a férje műszakba jár dolgozni, amikor pedig haza ér akkor haverjai autóit bütyköli, így úgy veszem észre szex téren el van hanyagolva. Ezt a barátnőm is megerősítette (mivel elég jó a kapcsolatuk), vagy éppen amikor szexelnek akkor a férje 10 percig bírja.. Teste is tökéletes, zuhanyzás közbe rányitottam "véletlen" szép borotvált puncija van , semmi felesleg rajta, amikor észre vette akkor persze elfordult, majd miután kijött elnézést kértem, de nevetve mondta semmi baj. Jelenleg munkát keres, így elég sokszor otthon van.. Egyik este barátnőmnél aludtam, férje éjszakás volt, de még nem ért haza reggel, Ő éppen állás interjúra készülődött. Hálószoba ajtajuk félig nyitva volt, így láttam, hogy testszínű combfixet húz fel, hát több sem kellett nekem, egyből merevedés, és ezt csak barátnőmön tudtam levezetni.. Szóval kívánom az anyósom! smile Hogy közeledjek felé? tippeket, tanácsokat várok! Köszönöm!
#1265   2015. 01. 03. szombat 17:52
IceWolf IceWolf
1-2 képet is csinálhatnál róla. vigyor4
(Ez egy válasz pittyke üzenetére (2015. 01. 02. péntek 13:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 01. 02. péntek 13:32
BÚÉK mindenkinek! Nagyon jól sikerűlt az akció anyósommal. Odaértem puszi ölelkezés kis taperolás. De első a munka. Mondtam neki addig készitse magát mert nagyon nem birok magammal. A sógornőm már elment otthonról. Nem kis munka volt de megérte,mert aztán gyors tisztálkodás, és ajtó bezár. Lesmároltam, aztán kicsit cumiztatni akartam,de nem igazán jön neki össze. Ölelt csókolt,sóhajtozott.Egy szoknya és egy felső volt rajta amit könnyü volt leszedni róla. Ott egyből a konyhában feltettem az asztalra és elkezdtem kegyetlenül ujjazni meg nyalni.Többször húzott volna magára de jó volt kínozni meg hallani ahogy sóhajtozik. Aztán ugy meg dugtam hogy hogy 5 percig csak feküdtünk egymáson. Direkt a hasára élvezem,mondom majd aztán visszadugom és folytatom a másik menettel. De annyira kimerültünk hogy az hirtelen nem ment.Aztán meg már nemsoká indultam haza. Mondtam neki hivjon valami ürüggyel ha ugy gondolja hogy kíván engem. Én már is megkívántam de remélem hamarosan megyek megint.
#1264   2015. 01. 02. péntek 13:32
pittyke pittyke
BÚÉK mindenkinek! Nagyon jól sikerűlt az akció anyósommal. Odaértem puszi ölelkezés kis taperolás. De első a munka. Mondtam neki addig készitse magát mert nagyon nem birok magammal. A sógornőm már elment otthonról. Nem kis munka volt de megérte,mert aztán gyors tisztálkodás, és ajtó bezár. Lesmároltam, aztán kicsit cumiztatni akartam,de nem igazán jön neki össze. Ölelt csókolt,sóhajtozott.Egy szoknya és egy felső volt rajta amit könnyü volt leszedni róla. Ott egyből a konyhában feltettem az asztalra és elkezdtem kegyetlenül ujjazni meg nyalni.Többször húzott volna magára de jó volt kínozni meg hallani ahogy sóhajtozik. Aztán ugy meg dugtam hogy hogy 5 percig csak feküdtünk egymáson. Direkt a hasára élvezem,mondom majd aztán visszadugom és folytatom a másik menettel. De annyira kimerültünk hogy az hirtelen nem ment.Aztán meg már nemsoká indultam haza. Mondtam neki hivjon valami ürüggyel ha ugy gondolja hogy kíván engem. Én már is megkívántam de remélem hamarosan megyek megint.
#1263   2014. 12. 29. hétfő 21:52
GabF GabF
Nagyszerü pittyke! Csak így tovább! wink
(Ez egy válasz pittyke üzenetére (2014. 12. 29. hétfő 14:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 12. 29. hétfő 14:45
Bocs hogy csak most osztom meg. Sikeresen együttlehettem anyósommal. Ajtózár javítás ürüggyel. Amíg a sógornőmet elküldtem csavarért szétnyaltam és őrűlten egymásnak estünk mint a szerelmesek. Szinte kért hogy elég ne nyaljam mert nembirja már. Dugjam már be. Egyébként kérdezem tőle hogy imád e nagyon.Meg hogy örül e s helyzetnek. De szégyenlős kimondani. Én mindig a fülébe sugom hogy imádom a punciját egész nap tudnám nyalni. Már sokkal hamarabb rákellett volna szánni magam hogy ráhajtsak. Akkor ő majd elolvad olyan boldog. Annyira beindit szinte megőrit a teste. Ő is annyira felizgul szinte félrebeszél. Egyik alkalommal olyannyira biindított hogy véletlen a másik lukat céloztam amit én észre is vettem, de anyósom nem szólt érte. Lehet annyira felizgult hogy már az sem érdekelte mit teszek vele. Tegnap felhivtam hogy találjon ki valamit mert ha rágondolok is megőrülök ugy bedurran a szerszám.Máskor mindig mondta hogy nem szabad,inkább haggyuk abba stb.. Most meg egyből rávágta hogy jó. Szerintem ő is alig várja hogy telespricceljem. Egyszer használtam gumit,de levetette velem mert ugy jobb neki.. Anélkül szerintem akkor is elélvez amikor telepumpálom. Alig várom hogy megint nyalhassam. Már csak a sógornőmet kell lerázni. Volt már olyan is hogy bent tv zett a szobában, én meg a konyhában kentem hátulról az anyóst. Ugy hogy rálássunk ha feláll az ágyról, de ő nem lát minket. Olyankor csak egy otthonka vagy egy ruha van rajta hogy könnyeb legyen abbahagyni ha vészhelyzet van. De megoldjuk. Azóta megint felhivtam hogy lépjen valamit mer megőrülök. Reggel mennem kell ha minden jól megy. Mert tényleg lesz dolog nála,és szerencsére a szomszéd is ottlesz.neki segítek. Azán ha elmegy a szomszéd adok neki amit bir.
#1262   2014. 12. 29. hétfő 14:45
pittyke pittyke
Bocs hogy csak most osztom meg. Sikeresen együttlehettem anyósommal. Ajtózár javítás ürüggyel. Amíg a sógornőmet elküldtem csavarért szétnyaltam és őrűlten egymásnak estünk mint a szerelmesek. Szinte kért hogy elég ne nyaljam mert nembirja már. Dugjam már be. Egyébként kérdezem tőle hogy imád e nagyon.Meg hogy örül e s helyzetnek. De szégyenlős kimondani. Én mindig a fülébe sugom hogy imádom a punciját egész nap tudnám nyalni. Már sokkal hamarabb rákellett volna szánni magam hogy ráhajtsak. Akkor ő majd elolvad olyan boldog. Annyira beindit szinte megőrit a teste. Ő is annyira felizgul szinte félrebeszél. Egyik alkalommal olyannyira biindított hogy véletlen a másik lukat céloztam amit én észre is vettem, de anyósom nem szólt érte. Lehet annyira felizgult hogy már az sem érdekelte mit teszek vele. Tegnap felhivtam hogy találjon ki valamit mert ha rágondolok is megőrülök ugy bedurran a szerszám.Máskor mindig mondta hogy nem szabad,inkább haggyuk abba stb.. Most meg egyből rávágta hogy jó. Szerintem ő is alig várja hogy telespricceljem. Egyszer használtam gumit,de levetette velem mert ugy jobb neki.. Anélkül szerintem akkor is elélvez amikor telepumpálom. Alig várom hogy megint nyalhassam. Már csak a sógornőmet kell lerázni. Volt már olyan is hogy bent tv zett a szobában, én meg a konyhában kentem hátulról az anyóst. Ugy hogy rálássunk ha feláll az ágyról, de ő nem lát minket. Olyankor csak egy otthonka vagy egy ruha van rajta hogy könnyeb legyen abbahagyni ha vészhelyzet van. De megoldjuk. Azóta megint felhivtam hogy lépjen valamit mer megőrülök. Reggel mennem kell ha minden jól megy. Mert tényleg lesz dolog nála,és szerencsére a szomszéd is ottlesz.neki segítek. Azán ha elmegy a szomszéd adok neki amit bir.
(Ez egy válasz GabF üzenetére (2014. 11. 23. vasárnap 16:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 23. vasárnap 16:29
Sok sikert pittyke! Várjuk a fejleményt! smile
#1261   2014. 11. 24. hétfő 07:51
csákány71 csákány71
Sziasztok!
Aki cserélne anyósról lesifotót az írjon! Évek alatt sikerült készítenem róla képeket miközben öltözködik.... imádom a szőrös punciját és a nagy csöcseit. Ha alkalmam nyílik rá rendszeresen javítom fel a kefirjét a spermámmal és nagyon ízlik neki mert évek óta rendszeresen eszi! smile smile smile
#1260   2014. 11. 23. vasárnap 16:29
GabF GabF
Sok sikert pittyke! Várjuk a fejleményt! smile
(Ez egy válasz pittyke üzenetére (2014. 11. 23. vasárnap 08:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 11. 23. vasárnap 08:57
Ma sikerült elintézni hogy eltudjak menni anyósomhoz. Telefonon beszéltük meg hogy találjon ki valamit pld elromlott valami amit ugy is nekem kell megjavítani.
Először ellenkezett,hogy nem szabad már mondta,de mondtam neki hogy már nagyon kívánom a punciját. Alig várom már hogy nyaljam.
És tudom hogy ő is kíván engem.
Már várom hogy mehessek
#1259   2014. 11. 23. vasárnap 08:57
pittyke pittyke
Ma sikerült elintézni hogy eltudjak menni anyósomhoz. Telefonon beszéltük meg hogy találjon ki valamit pld elromlott valami amit ugy is nekem kell megjavítani.
Először ellenkezett,hogy nem szabad már mondta,de mondtam neki hogy már nagyon kívánom a punciját. Alig várom már hogy nyaljam.
Már várom hogy mehessek
#1258   2014. 11. 23. vasárnap 08:55
pittyke pittyke
Már várom hogy mehessek

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1277db
Utolsó üzenet: ma 10:34

Hírek

2015. 01. 28. szerda 15:29
Februári versenyünk témája: "Formás lábak" Kinek vannak a legszebb "virgácsai" a GG-n? Ha úgy érzed, formásak a lábaid, akkor ezen a versenyen ott a helyed! A soft képektől a lábfétis és lábszex kategóriáig minden ér. Azt ugye mondanunk sem kell, hogy egy jól megválasztott fehérnemű vagy... Tovább
2015. 01. 26. hétfő 16:17
Perverz anyukák! MILF-ek és fiatalos nagyik, akik nem elég, hogy nem a faszt szeretik, hanem a puncit, ráadásul még képesek megrontani az ártatlan tini lányokat. Mert ők bizony a fiatal hamvas barackra buknak. Van aki a nevelt lányát veszi rá hogy jól kinyalja a punciját, majd... Tovább
2015. 01. 16. péntek 15:28
Jól megrakott tini ribik Ezek a tini muffok a környék legnagyobb ribijei. Ők a tanulás helyett inkább az élvezeteket hajszolták mindig is. Semmi másra nem vágynak, csak hogy jól megdugják őket. És ezt persze mindig el is érték, hisz ki tud ellenállni egy hamvas csajszinak, aki... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!