Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1400   2017. 10. 22. vasárnap 17:21
Csillagpor Csillagpor
Így már világos miért hívják az anyóst örömanyának is. smile
#1399   2017. 10. 20. péntek 14:45
csusztinho csusztinho
Megvolt...
#1398   2017. 10. 09. hétfő 15:46
koma72 koma72 VIP
Rá kell startolni.....
(Ez egy válasz enrico benetti üzenetére (2017. 10. 09. hétfő 05:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 09. hétfő 05:23
Tegnap volt nálunk anyósom. Szexi 48 éves vörös, tapadós testhez simuló ruciban. Alig bírtam levenni a szemem róla. Eszméletlen jól nézett ki. És a legjobban az lepett meg, hogy szilikon mellei vannak. Nem nagyok, olyan pont tenyérbe valók. Nem is bírtam sokáig, ki kellett vernem. Istenem, ha egy éjszakát vele tölthetnék....!!!
#1397   2017. 10. 09. hétfő 05:23
enrico benetti enrico benetti
Tegnap volt nálunk anyósom. Szexi 48 éves vörös, tapadós testhez simuló ruciban. Alig bírtam levenni a szemem róla. Eszméletlen jól nézett ki. És a legjobban az lepett meg, hogy szilikon mellei vannak. Nem nagyok, olyan pont tenyérbe valók. Nem is bírtam sokáig, ki kellett vernem. Istenem, ha egy éjszakát vele tölthetnék....!!!
#1396   2017. 09. 02. szombat 17:46
Caracas79 Caracas79
Igazán nincs mit megköszönni!Amit írtam,komolyan gondoltam.Megkérdezhetem,hogy nálatok ki kívánja az anyósát és miért?
(Ez egy válasz hot_blood üzenetére (2017. 09. 01. péntek 10:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 01. péntek 10:28
Köszönjük szépen!
#1395   2017. 09. 01. péntek 10:28
hot_blood hot_blood
Köszönjük szépen!
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 08. 30. szerda 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 30. szerda 13:17
Nagyon sok ám az álmodozó ábrándozó és emiatt hazudozó,aki nem képes elviselni a kritikát,ha szembesítik a valótlanságaival,amivel ezért elveszi az emberek kedvét az ismerkedéstől,és ezáltal a szex lehetősége is elúszik.A képeken látható hölgy nagyon gyönyörű és kívánatos!!Remélem,sikerrel jártok partnerkeresés terén!!Sok sikert kívánok hozzá!! smile .
#1394   2017. 08. 30. szerda 13:18
omegaaltec omegaaltec
...sajnos ebben igazad van! rengeteg a troll meg a kamus!
#1393   2017. 08. 30. szerda 13:17
Caracas79 Caracas79
Nagyon sok ám az álmodozó ábrándozó és emiatt hazudozó,aki nem képes elviselni a kritikát,ha szembesítik a valótlanságaival,amivel ezért elveszi az emberek kedvét az ismerkedéstől,és ezáltal a szex lehetősége is elúszik.A képeken látható hölgy nagyon gyönyörű és kívánatos!!Remélem,sikerrel jártok partnerkeresés terén!!Sok sikert kívánok hozzá!! smile .
#1392   2017. 08. 29. kedd 10:49
Caracas79 Caracas79
Legjobb védekezés a támadás?Ne sértődj meg,ne szerepet játsz,ne álmodozz,hanem tedd valósággá megfelelő partnerekkel azt,ami izgat téged!!Fel kell nőni,mert az álmodozók jelenléte demoralizálja a valós szándékú szeximádólat!!
#1391   2017. 08. 27. vasárnap 22:59
koma72 koma72
eljen
(Ez egy válasz zolika32 üzenetére (2017. 08. 27. vasárnap 22:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 27. vasárnap 22:04
Én egy idelye nézegetem az anyóst,sokat fogyott,mellei megmaradtak,ugyhogy nagyon jó kis milf lett belöle,szivesen felpróbálnám
#1390   2017. 08. 27. vasárnap 22:04
zolika32 zolika32
Én egy idelye nézegetem az anyóst,sokat fogyott,mellei megmaradtak,ugyhogy nagyon jó kis milf lett belöle,szivesen felpróbálnám
#1389   2017. 08. 25. péntek 11:36
omegaaltec omegaaltec
...nos, van ahol furcsállják a bogárevést, van ahol csemege, van akinek a bele fordul ki attól, hogy a leölt állatot, visszatöltik a beleibe, majd elfogyasztják!....ahány ház, annyi szokás! lehet tagadni, lehet elfordulni, botránkozni, de ettől még - szerintem - ha elsőre furcsa is, de remek próba volt!
(Ez egy válasz kronosz 33 üzenetére (2017. 08. 22. kedd 20:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 22. kedd 20:04
Csak elgondolkodtam az olvasottakon. Van egy csinos menyecske aranyos kedves es alig varom hogy a felesegem legyen vegre eljon az a varva vart nap amikor az apos- anyos jelolt ele jarulok es unnepelyesen megkerem a lanyuk kezet. Van olyan hely van olyan szokas amikor a szulok fiukka fogadnak a csalad tagja leszek hiszen az edes lanyuk ferje tarsa leszek egy eletre vagy addig amig el nem valunk. vagy amig a halal el nem valaszt. Aztan van az a masik szokas amikor az anyosjelolt megtudja hogy a feltett szeretett lanyat el akarjak venni el akarjak vinni a csaladi hazbol Na akkor a ferjjelot fel kell hogy terdeljen a nagy csaladi asztalra es az anyosjelolt vazelines kezzel ujjal kozelit a szoros seggehez majd jol beleturkal jol megujjazza a korpasat Ilyenkor mi zajlik a fejeben Mire gondolhat a ferjjelolt ha egyaltalan tud gondolni barmire is kozben zavart2
Aztan ott van a menyasszony ott van a masik szobaban es varja hogy a draga anyja vegre kihuzza a szeretoje kedvese seggebol az ujjat es vegre visszakaphassa most mar ott sem szuzen Hat nem tudom en valahogy nem tudom elkepzelni ezt a szituaciot Ja es mikor majd az en lanyom elado sorba lesz es megjelenik a pasival hogy megkerje a kezet tolunk akkor valahogy nem latom a lelki szemeim elott amint a kedves felesegem az ifiu ferjelolt seggebe turkal. boxer Szerintem nagyon nagyon GAZ Igazabol lehet hogy en vagyok maradi vigyor4
#1388   2017. 08. 24. csütörtök 10:37
dako84 dako84
alien2
(Ez egy válasz kronosz 33 üzenetére (2017. 08. 23. szerda 20:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 23. szerda 20:44
Szerintem az a gaz hogy van olyan aki leir ilyesmit es azt gondolja hogy akar igaz is lehet Nem ultem fel a mesenek hanem csak nem akartam durva lenni es finoman probaltam ertesere adni hogy ... a hulyek a masik oldalon vannak.
#1387   2017. 08. 23. szerda 20:44
kronosz 33 kronosz 33
Szerintem az a gaz hogy van olyan aki leir ilyesmit es azt gondolja hogy akar igaz is lehet Nem ultem fel a mesenek hanem csak nem akartam durva lenni es finoman probaltam ertesere adni hogy ... a hulyek a masik oldalon vannak.
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 08. 23. szerda 11:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 23. szerda 11:42
Amit ő ír, abból semmi sem igaz. Gáz, hogy valaki még felül ezeknek a mondatoknak. eplus2
#1386   2017. 08. 23. szerda 11:42
dako84 dako84
Amit ő ír, abból semmi sem igaz. Gáz, hogy valaki még felül ezeknek a mondatoknak. eplus2
(Ez egy válasz kronosz 33 üzenetére (2017. 08. 22. kedd 20:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 22. kedd 20:04
Csak elgondolkodtam az olvasottakon. Van egy csinos menyecske aranyos kedves es alig varom hogy a felesegem legyen vegre eljon az a varva vart nap amikor az apos- anyos jelolt ele jarulok es unnepelyesen megkerem a lanyuk kezet. Van olyan hely van olyan szokas amikor a szulok fiukka fogadnak a csalad tagja leszek hiszen az edes lanyuk ferje tarsa leszek egy eletre vagy addig amig el nem valunk. vagy amig a halal el nem valaszt. Aztan van az a masik szokas amikor az anyosjelolt megtudja hogy a feltett szeretett lanyat el akarjak venni el akarjak vinni a csaladi hazbol Na akkor a ferjjelot fel kell hogy terdeljen a nagy csaladi asztalra es az anyosjelolt vazelines kezzel ujjal kozelit a szoros seggehez majd jol beleturkal jol megujjazza a korpasat Ilyenkor mi zajlik a fejeben Mire gondolhat a ferjjelolt ha egyaltalan tud gondolni barmire is kozben zavart2
Aztan ott van a menyasszony ott van a masik szobaban es varja hogy a draga anyja vegre kihuzza a szeretoje kedvese seggebol az ujjat es vegre visszakaphassa most mar ott sem szuzen Hat nem tudom en valahogy nem tudom elkepzelni ezt a szituaciot Ja es mikor majd az en lanyom elado sorba lesz es megjelenik a pasival hogy megkerje a kezet tolunk akkor valahogy nem latom a lelki szemeim elott amint a kedves felesegem az ifiu ferjelolt seggebe turkal. boxer Szerintem nagyon nagyon GAZ Igazabol lehet hogy en vagyok maradi vigyor4
#1385   2017. 08. 23. szerda 07:17
Keressetek35 Keressetek35
Valakinek friss történet anyósról? Vagy álmodozik róla? Vagy valami kialakulóban? Sztorizzatok worship ( akár privátban is dumálhatunk róla ) finom
#1384   2017. 08. 22. kedd 20:04
kronosz 33 kronosz 33
(Ez egy válasz omegaaltec üzenetére (2017. 08. 18. péntek 14:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 18. péntek 14:15
...engem annak idején, gyakorlatilag megdugott az anyósom! azzal "vett rá" hogy nem fogja támogatni a házasságomat, ha nem próbálja ki, hogy milyen férfi lesz a lánya férje.....tiltakoztam, de az apósjelölt azt mondta, hogy annak idején, ezt vele is megcsinálta az anyósa, mert régi kun família az övék, és náluk ez így volt szokás....tehát bátran menjek bele a dologba, és hagyjam, hogy a "mama" prosztatámat megmasszírozza, mert azt baromi jól csinálja.....mit mondjak, furcsa volt, de tavaly, ami lányunk is hasonlóképpen ment férjhez, a párom "tesztelte" a jelöltet smile
#1383   2017. 08. 21. hétfő 19:27
Nyolc Nyolc
Lehet nem cigány akkor, de nem is Kun, hanem csak KUR familia. Mert a családban mindenki mindenkit meg KUR!
mf1
(Ez egy válasz omegaaltec üzenetére (2017. 08. 21. hétfő 11:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 21. hétfő 11:37
kiscsillag, ne a családodból indulj el smile nem szégyen az, hogy évekig szoptad-gyúrtad anyád melleit, más is így van ezzel!
#1382   2017. 08. 21. hétfő 11:37
omegaaltec omegaaltec
kiscsillag, ne a családodból indulj el smile nem szégyen az, hogy évekig szoptad-gyúrtad anyád melleit, más is így van ezzel!
#1381   2017. 08. 18. péntek 15:47
Horviisti0 Horviisti0
Nincs meg valami szabad lany a csaladban? smile
(Ez egy válasz omegaaltec üzenetére (2017. 08. 18. péntek 14:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 18. péntek 14:15
...engem annak idején, gyakorlatilag megdugott az anyósom! azzal "vett rá" hogy nem fogja támogatni a házasságomat, ha nem próbálja ki, hogy milyen férfi lesz a lánya férje.....tiltakoztam, de az apósjelölt azt mondta, hogy annak idején, ezt vele is megcsinálta az anyósa, mert régi kun família az övék, és náluk ez így volt szokás....tehát bátran menjek bele a dologba, és hagyjam, hogy a "mama" prosztatámat megmasszírozza, mert azt baromi jól csinálja.....mit mondjak, furcsa volt, de tavaly, ami lányunk is hasonlóképpen ment férjhez, a párom "tesztelte" a jelöltet smile

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1400db
Utolsó üzenet: 2017. 10. 22. vasárnap

Hírek

tegnap 15:59
Fucking under influence Amikor nem tudsz magadon uralkodni, mert mindig győznek a vad állatias ösztönök amikor meglátod. Esélyed sincs vele egy normális kapcsolatra, mert mindig csak azon jár az eszed hogy megbaszd. Azt hogy valamiről beszélgettek felejtsd el. a testét kívánod, mindig... Tovább
2017. 11. 17. péntek 15:30
Par4fun a díjátadón! Par4fun először járt nálunk, de reméljük nem utoljára, és látjuk még őket versenyezni. A szőke ciklonnal, egy igazán ütős fotósorozatot sikerült összehoznunk. Reméljük, hogy ti is így látjátok! Akik nagy cicik kedvelői biztosan nem fognak benne... Tovább
2017. 11. 14. kedd 12:48
Hófehérke - A mostoha bosszúja Amikor Hófehérke életre kelt és a herceggel megtartották a lakodalmat, úgy tűnt boldogan élnek amíg meg nem halnak. A gonosz mostoha azonban nem adta fel tervét, hogy Hófehérkét holtan lássa. Ezúttal a herceget vette célba. Magát gyönyörű szőke nővé... Tovább
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!