Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1395   ma 08:43
érett asszonyt érett asszonyt
Van valakinek kiéhezett anyósa,akiről tudja hogy kapható?
#1394   2018. 04. 14. szombat 10:56
Fimozis63 Fimozis63
Csak egy hozzászólás.
Volt kollégám mesélte, hogy vidéki kis faluban dolgoztak közműépítésen még a hetvenes években. Itt voltak elszallasolva is. A kislány özvegy anyukáján át vezetett az út a bugyiba. ...Igaz?nem igaz ? Lehetséges? ...
#1393   2017. 10. 22. vasárnap 17:21
Csillagpor Csillagpor
Így már világos miért hívják az anyóst örömanyának is. smile
#1392   2017. 10. 20. péntek 14:45
csusztinho csusztinho
Megvolt...
#1391   2017. 10. 09. hétfő 15:46
koma72 koma72 VIP
Rá kell startolni.....
(Ez egy válasz enrico benetti üzenetére (2017. 10. 09. hétfő 05:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 09. hétfő 05:23
Tegnap volt nálunk anyósom. Szexi 48 éves vörös, tapadós testhez simuló ruciban. Alig bírtam levenni a szemem róla. Eszméletlen jól nézett ki. És a legjobban az lepett meg, hogy szilikon mellei vannak. Nem nagyok, olyan pont tenyérbe valók. Nem is bírtam sokáig, ki kellett vernem. Istenem, ha egy éjszakát vele tölthetnék....!!!
#1390   2017. 10. 09. hétfő 05:23
enrico benetti enrico benetti
Tegnap volt nálunk anyósom. Szexi 48 éves vörös, tapadós testhez simuló ruciban. Alig bírtam levenni a szemem róla. Eszméletlen jól nézett ki. És a legjobban az lepett meg, hogy szilikon mellei vannak. Nem nagyok, olyan pont tenyérbe valók. Nem is bírtam sokáig, ki kellett vernem. Istenem, ha egy éjszakát vele tölthetnék....!!!
#1389   2017. 09. 02. szombat 17:46
Caracas79 Caracas79
Igazán nincs mit megköszönni!Amit írtam,komolyan gondoltam.Megkérdezhetem,hogy nálatok ki kívánja az anyósát és miért?
(Ez egy válasz hot_blood üzenetére (2017. 09. 01. péntek 10:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 01. péntek 10:28
Köszönjük szépen!
#1388   2017. 09. 01. péntek 10:28
hot_blood hot_blood
Köszönjük szépen!
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 08. 30. szerda 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 30. szerda 13:17
Nagyon sok ám az álmodozó ábrándozó és emiatt hazudozó,aki nem képes elviselni a kritikát,ha szembesítik a valótlanságaival,amivel ezért elveszi az emberek kedvét az ismerkedéstől,és ezáltal a szex lehetősége is elúszik.A képeken látható hölgy nagyon gyönyörű és kívánatos!!Remélem,sikerrel jártok partnerkeresés terén!!Sok sikert kívánok hozzá!! smile .
#1387   2017. 08. 30. szerda 13:17
Caracas79 Caracas79
Nagyon sok ám az álmodozó ábrándozó és emiatt hazudozó,aki nem képes elviselni a kritikát,ha szembesítik a valótlanságaival,amivel ezért elveszi az emberek kedvét az ismerkedéstől,és ezáltal a szex lehetősége is elúszik.A képeken látható hölgy nagyon gyönyörű és kívánatos!!Remélem,sikerrel jártok partnerkeresés terén!!Sok sikert kívánok hozzá!! smile .
#1386   2017. 08. 29. kedd 10:49
Caracas79 Caracas79
Legjobb védekezés a támadás?Ne sértődj meg,ne szerepet játsz,ne álmodozz,hanem tedd valósággá megfelelő partnerekkel azt,ami izgat téged!!Fel kell nőni,mert az álmodozók jelenléte demoralizálja a valós szándékú szeximádólat!!
#1385   2017. 08. 27. vasárnap 22:59
koma72 koma72
eljen
(Ez egy válasz zolika32 üzenetére (2017. 08. 27. vasárnap 22:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 27. vasárnap 22:04
Én egy idelye nézegetem az anyóst,sokat fogyott,mellei megmaradtak,ugyhogy nagyon jó kis milf lett belöle,szivesen felpróbálnám
#1384   2017. 08. 27. vasárnap 22:04
zolika32 zolika32
Én egy idelye nézegetem az anyóst,sokat fogyott,mellei megmaradtak,ugyhogy nagyon jó kis milf lett belöle,szivesen felpróbálnám
#1383   2017. 08. 24. csütörtök 10:37
dako84 dako84
alien2
(Ez egy válasz kronosz 33 üzenetére (2017. 08. 23. szerda 20:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 23. szerda 20:44
Szerintem az a gaz hogy van olyan aki leir ilyesmit es azt gondolja hogy akar igaz is lehet Nem ultem fel a mesenek hanem csak nem akartam durva lenni es finoman probaltam ertesere adni hogy ... a hulyek a masik oldalon vannak.
#1382   2017. 08. 23. szerda 20:44
kronosz 33 kronosz 33
Szerintem az a gaz hogy van olyan aki leir ilyesmit es azt gondolja hogy akar igaz is lehet Nem ultem fel a mesenek hanem csak nem akartam durva lenni es finoman probaltam ertesere adni hogy ... a hulyek a masik oldalon vannak.
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 08. 23. szerda 11:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 23. szerda 11:42
Amit ő ír, abból semmi sem igaz. Gáz, hogy valaki még felül ezeknek a mondatoknak. eplus2
#1381   2017. 08. 23. szerda 11:42
dako84 dako84
Amit ő ír, abból semmi sem igaz. Gáz, hogy valaki még felül ezeknek a mondatoknak. eplus2
(Ez egy válasz kronosz 33 üzenetére (2017. 08. 22. kedd 20:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 22. kedd 20:04
Csak elgondolkodtam az olvasottakon. Van egy csinos menyecske aranyos kedves es alig varom hogy a felesegem legyen vegre eljon az a varva vart nap amikor az apos- anyos jelolt ele jarulok es unnepelyesen megkerem a lanyuk kezet. Van olyan hely van olyan szokas amikor a szulok fiukka fogadnak a csalad tagja leszek hiszen az edes lanyuk ferje tarsa leszek egy eletre vagy addig amig el nem valunk. vagy amig a halal el nem valaszt. Aztan van az a masik szokas amikor az anyosjelolt megtudja hogy a feltett szeretett lanyat el akarjak venni el akarjak vinni a csaladi hazbol Na akkor a ferjjelot fel kell hogy terdeljen a nagy csaladi asztalra es az anyosjelolt vazelines kezzel ujjal kozelit a szoros seggehez majd jol beleturkal jol megujjazza a korpasat Ilyenkor mi zajlik a fejeben Mire gondolhat a ferjjelolt ha egyaltalan tud gondolni barmire is kozben zavart2
Aztan ott van a menyasszony ott van a masik szobaban es varja hogy a draga anyja vegre kihuzza a szeretoje kedvese seggebol az ujjat es vegre visszakaphassa most mar ott sem szuzen Hat nem tudom en valahogy nem tudom elkepzelni ezt a szituaciot Ja es mikor majd az en lanyom elado sorba lesz es megjelenik a pasival hogy megkerje a kezet tolunk akkor valahogy nem latom a lelki szemeim elott amint a kedves felesegem az ifiu ferjelolt seggebe turkal. boxer Szerintem nagyon nagyon GAZ Igazabol lehet hogy en vagyok maradi vigyor4
#1380   2017. 08. 23. szerda 07:17
Keressetek35 Keressetek35
Valakinek friss történet anyósról? Vagy álmodozik róla? Vagy valami kialakulóban? Sztorizzatok worship ( akár privátban is dumálhatunk róla ) finom
#1379   2017. 08. 22. kedd 20:04
kronosz 33 kronosz 33
Csak elgondolkodtam az olvasottakon. Van egy csinos menyecske aranyos kedves es alig varom hogy a felesegem legyen vegre eljon az a varva vart nap amikor az apos- anyos jelolt ele jarulok es unnepelyesen megkerem a lanyuk kezet. Van olyan hely van olyan szokas amikor a szulok fiukka fogadnak a csalad tagja leszek hiszen az edes lanyuk ferje tarsa leszek egy eletre vagy addig amig el nem valunk. vagy amig a halal el nem valaszt. Aztan van az a masik szokas amikor az anyosjelolt megtudja hogy a feltett szeretett lanyat el akarjak venni el akarjak vinni a csaladi hazbol Na akkor a ferjjelot fel kell hogy terdeljen a nagy csaladi asztalra es az anyosjelolt vazelines kezzel ujjal kozelit a szoros seggehez majd jol beleturkal jol megujjazza a korpasat Ilyenkor mi zajlik a fejeben Mire gondolhat a ferjjelolt ha egyaltalan tud gondolni barmire is kozben zavart2
Aztan ott van a menyasszony ott van a masik szobaban es varja hogy a draga anyja vegre kihuzza a szeretoje kedvese seggebol az ujjat es vegre visszakaphassa most mar ott sem szuzen Hat nem tudom en valahogy nem tudom elkepzelni ezt a szituaciot Ja es mikor majd az en lanyom elado sorba lesz es megjelenik a pasival hogy megkerje a kezet tolunk akkor valahogy nem latom a lelki szemeim elott amint a kedves felesegem az ifiu ferjelolt seggebe turkal. boxer Szerintem nagyon nagyon GAZ Igazabol lehet hogy en vagyok maradi vigyor4
#1378   2017. 08. 18. péntek 15:47
Horviisti0 Horviisti0
Nincs meg valami szabad lany a csaladban? smile
#1377   2017. 08. 15. kedd 13:24
érett asszonyt érett asszonyt
Valakinek van szexmániás anyósa,és tudja hogy benne is lenne az érdekelne
#1376   2017. 08. 05. szombat 17:34
Keressetek35 Keressetek35
Kívánom az apósom témában? Valaki? Hölgyek? Vagy férjeknek valami jó izgalmas sztori? Tud valaki olyat hogy a feleség lefeküdt a férj apjával? Vagy le akart feküdni? wave

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1395db
Utolsó üzenet: ma 08:43

Hírek

2018. 04. 13. péntek 14:25
Gangbang Bitches Ezek a csajok nem érik be egy férfival. Olyan szinten túlteng bennük a vágy, hogy egy férfi nem is tudná őket kielégíteni. Az egyikük egy építkezésen húzza a melós brigád agyát, mígnem egyszer csak elszakad a cérna, és öten dugják ájultra. Persze mi... Tovább
2018. 04. 12. csütörtök 12:16
Verseny - Újra hódít a tanga? :) Vagy esetleg soha nem is ment ki a divatból? Látjuk, hogy az ehavi versenyünk igencsak megmozgatta az állóvizet, és folyamatosan jönnek a nevezések. Ráadásul sok új versenyző is van, aki még eddig nem nevezett. Ennek különösen örülünk! Ne is lankadjon a... Tovább
2018. 04. 12. csütörtök 11:59
Diving lagoon Izmos, kidolgozott testű férfiak, akiknek tökéletes testén kihívóan feszül a búvárruha, és az úszónadrág. Egy érintetlen szigeten élvezik a hobbijukat, és egymást. Náluk érvényes a mondás, hogy nincs az a férfi akit ne lehetne egy kicsit... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!