Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

... 59 60 61 62 63 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#541   2010. 07. 06. kedd 21:59
X Törölt felhasználó (315309)
Hali! Én elvagyok hetente legalább egyszer eltudom kapni az anyóst.Úgy alakítom a dolgokat hogy elkaphassam néha. Legutóbb vasárnap voltam nála.Kicsit meglovagoltattam.Nem mondom hogy profiszintű volt de maximálisan belejött a végére.Nagyon jót dugtunk megint.Ha menem kell hozá szinte már csak azon vagyok mikor és hogyan kezdjem el.Pedig már nemkellene tartanom tőle.Mert egyértelműen tudja ő is miért megyek elsősorban.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 06. kedd 17:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (133169)
2010. 07. 06. kedd 17:12
Mi van veled pittyke? lookaround
#540   2010. 07. 06. kedd 17:12
X Törölt felhasználó (133169)
Mi van veled pittyke? lookaround
#539   2010. 07. 03. szombat 10:47
X Törölt felhasználó (315309)
Miértnem próbálkoztál már be az anyósodnál?
(Ez egy válasz simit üzenetére (2010. 06. 29. kedd 13:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 29. kedd 13:07
már átfutott az agyamon, hogy milyen lenne ha..... smile
#538   2010. 06. 29. kedd 13:07
simit simit
már átfutott az agyamon, hogy milyen lenne ha..... smile
#537   2010. 05. 31. hétfő 16:29
X Törölt felhasználó (315309)
Hali! Tegnap elmentem az anyósomhoz hogy megjavítsam a fűnyíróját,szerencsémre éppen végzett a munkával és ment zuhanyozni meg átöltözni.Én elvoltam kb félóráíg a géppel.Mentem énis be a fűrdőbe lemosakodni,és aztán mentem szólni az anyósnak hogy sajnos slketrész kell hozzá.Na persze még akkor kezdett öltözködni.Szerintem direkt húzta az időt.Tudja hogy úgyse tudnám megállni hogy ne teperjem azonnal le.De nem is kellett neki felöltözni.Egyből csaptunk egy numerát. Egy két nap múlva meglesz a cucc a fűnyíróhoz.Akkor újból megyek.
#536   2010. 05. 25. kedd 12:39
X Törölt felhasználó (315309)
Hali! Nemvolt időm még írni.Mostanában kissé nehezebbre fordult,mert sógornőm sokat van otthon.De tegnapelőtt is megoldottuk.Be kellett állítani náluk a tv-t.És szerencsémre pont akkor kezdődött a kedvenc sorozata.Mi meg addig az anyósommal a másik szobában letudtunk egy numerát. Csak sajnos ez nem a kényelmesebb oldala.De azért úgyse volt rossz. A nyáron lesz egy pár egész napos meló nála.Remélem akkor csak ketten leszünk.
#535   2010. 05. 10. hétfő 15:22
X Törölt felhasználó (315309)
Hali! Azóta már kétszer is megdöngettem az öreglányt. Volt egy kis meló nála,és míg én ténykedtem mondtam neki hogy valami nagyon szexi rucival várhatna mire végzek. Néha néha bementem mintha keresnék valamit és láttam hogy nagyon készűl.Mire végeztem olyan szexi csipkés 2 részesben várt egyből rágerjedtem.Persze egy nyári lenge ruha alá rejtve.de látszott.Pár perc után nembírtam magammal ás ledöntöttem.Biztosan nyaltam 15-20 percig. Úgy szoríttotta magához a fejemet mogy majdnem magábahúzott.Nagyon élvezte és ez nekem is tetszett.De nemsokáíg bírtam.Majdszét durrantam.Aztán mindent bele. Aránylag rövid te fullos menet volt.Már ha rágondolok is begerjedek.Már várom a következő alkalmat.Még azislehet hogy ma mennemkell hozzá. A párom már tegnap mondogatta hogy megkéne nézni nem e kell neki segíteni.De nem akartam egyből pattanni.Majd ha muszáj lessz. H érdekel valakit majd leírom azt is.
#534   2010. 05. 02. vasárnap 10:04
X Törölt felhasználó (315309)
Nemsokára indulok az anyóshoz. Ha lesz akció akkor visszajövök és leírom.
#533   2010. 05. 02. vasárnap 10:03
X Törölt felhasználó (315309)
tuvanbi csak így tovább!
#532   2010. 05. 02. vasárnap 09:33
tuvanbi tuvanbi
Nekem ugyan nincs anyósom ezt előre kijelentem de a barátnőm anyjára talán mondhatom, hogy az hisz már 5 éve vagyunk együtt. 3 hónapja hazaköltözött az anyjáékhoz azóta én járok fel hozzájuk és hát van hogy akkor kapja el az embert a hév amikor a szülők is otthon vannak. És hogy szebb legyen a történet a barátnőm szobájának az ajtaja harmonikaajtó nem a szokványos kilincses behúzom és zárva van. Mostanság amikor csak az anyja van otthon szokott szájjal kényeztetni amit nagyon imádok. Pár hete árúlta el hogy az anyja elárúlta neki hogy a harmonikaajtó ha nincs teljesen behúzva a kis résen be lehet látni. Így az utóbbi időben ha kényeztet a párom mindig úgy fordulok az ajtó felé hogy ha netalán leskelődene az öreglány mindent lásson ki ne maradjon semmiből. Bejött ez a korai tavaszias meleg ráadásul panelba laknak így elég meleg van náluk és hát én otthon is pólóban, gatyában vagyok így megszoktam hogy náluk is így vagyok. Semmi probléma nincs ebből. Észrevettem hogy mostanság sokszor fixírozza a lábam közét. Csak lenne valami zélozgatása biztosan rámennék az öreglányra. Ha lesz belőle valami, leírom.
#531   2010. 04. 19. hétfő 19:28
Bosch1 Bosch1 VIP
Jó kis történetek csak kár hogy ezekről senki nem készít fotót vagy videót pedig az még izgibb lenne, és ha már engedi hogy meg dugják akkor lehet erre se mondana nemet.
#530   2010. 04. 19. hétfő 19:09
X Törölt felhasználó (315309)
Sziasztok! Hétvégén fűnyíró karbantartás miatt kellett mennem az anyósomhoz.Mivel tudtam hogy egész hétvégén egyedűl lesz odahaza elsem keztem a munkát amíg lenem fektetem.Már az úton azon járt az eszem hogy nagyon megdugom most az öreglányt.Nagyon bevoltam gerjedve már a gondolattól is.Mikor odaértem gondoltam szusszanok kicsit.Megkínált kávéval,megkávéztunk és közben beszélgettünk.Kértem tőle a munkaruhámat amit mindig átcserélek hogy nekoszoljam a sajátom.Mire áthozta a másik szobából én már levoltam vetkőzve és úgy vártam.Mikor meglátott félíg izgalmi állapotban elmosolyodott és kezembe adta a nadrágot.És leűlt az ágyra mintha tv-t nézne,de láttam rajta sejti milesz megint.Nemis vettem fel a cuccot egyből odaléptem hozzá és abban a pillanatban rámásztam.Szépen leszedtem róla a ruháit.Szerintem már várhatott engem mert különösen fris illatos volt a bőre.Biztosan előtte gyorsan letusolt.Mivel a párom szólt neki hogy nemsoká megyek hozzá.Elkeztem nyalni úgyhogy ő is hozzámférjen,de valahogy még mostsembirom rávenni a szopásra.De kézimunkában viszont őrületes.Profimód őrületbe kerget.Éreztem ha így folytatja nembirom sokáíg.Elkeztem dugni.Nagyon nedves volt és már húzot is magára.Közben nyöszörögve mondta hogy nincs bezárva az ajtó. A szomszédok látták hogy mentem az anyósomhoz ésha bezárkózunk az feltünőbb lenne mindennél.Így bíztunk benne hogy nemjön senki.Nagyon telepumpáltam az öreglányt.Mosolyogva kérdezte hogy tényleg ennyire izgató még egy öregpina.Szószerint.Én meg mondtam neki hogy még annál is jobban.Mikor végeztünk gyorsan felöltöztem és kimentem.Ő meg ment tusolni.A munkavégén akartam még egy menetet,de sajnos mennem kellett.Remélem lesz még pár ilyen hétvégém.Úgyváltunk el hogy szól ha segíteni kell.
#529   2010. 03. 07. vasárnap 15:17
X Törölt felhasználó (458860)
Elmesélem nekem hogy sikerült!
Összejöttem egy csajjal,mikor kiderült hogy az anyós bnőjét egy darabig csinálgattam,és Ő mindíg mesélt rólam az akkor már anyósomnak hogy milyen jó a sex velem.
Mikor ez kiderült hogy rólam beszélt az anyós elkezdett érdeklődni irántam.
Meg is történt a dolog. Jó is volt. De ne gondoljátok hogy a legelső öszzezörrenés után ne derült ki.
#528   2010. 02. 24. szerda 10:38
rokamoka rokamoka
A sztori nagyon jó, és mind ehhez gyönyörű a tested.
Szívesen lennék az anyósod, még inkább az apósod, a nyelvemet ki sem venném belőled...
Szóval, lesz folytatás?
#527   2010. 02. 17. szerda 00:21
husband35 husband35
Tetszett ez a Mamás sztori finom szerintem mindenki nevében mondhatom,hogy várjuk a folytatást... wave
(Ez egy válasz szecsikata üzenetére (2010. 02. 14. vasárnap 00:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 02. 14. vasárnap 00:56
Na skacok míg ti csak álmodoztok addig velem meg is történt. A fene se gondolta hogy ekkora nagy lezbi az anyós. Épen zuhanyoztam amikor rám nyitott, de se ő se én nem voltunk meglepődve. Sőt kérte had mossa meg a hátam. Engedtem a csábításnak.Később pedig azt vettem észre, hogy már a puncimnál matat ekkor esett le hogy mi is fog történni. Megcsókolt, majd lehajolt és elkezdett nyalni. A pillanat műve volt az egész, és én máris elélveztem. Ő nem engedett nekem, csak mondogatta "legközelebb". Ha eljön a legközelebb beszámolok róla. finom finom
#526   2010. 02. 14. vasárnap 00:56
szecsikata szecsikata
Na skacok míg ti csak álmodoztok addig velem meg is történt. A fene se gondolta hogy ekkora nagy lezbi az anyós. Épen zuhanyoztam amikor rám nyitott, de se ő se én nem voltunk meglepődve. Sőt kérte had mossa meg a hátam. Engedtem a csábításnak.Később pedig azt vettem észre, hogy már a puncimnál matat ekkor esett le hogy mi is fog történni. Megcsókolt, majd lehajolt és elkezdett nyalni. A pillanat műve volt az egész, és én máris elélveztem. Ő nem engedett nekem, csak mondogatta "legközelebb". Ha eljön a legközelebb beszámolok róla. finom finom
#525   2010. 02. 11. csütörtök 08:06
ROCHY ROCHY
Sziasztaok! A tegnap esti storit mesélem el!
Nálunk volt Betti az anyósom. az unokájára vigyázott egész nap mert se én se a feleségen nem voltunk otthon.
délután 5 re értem haza és mondja feleségen nem ért el engem telefonon ezért őt hívta. mondja a nagy havazás miatt nem índúlt el pécsről haza. Ott alszik a barátnőjénél. az esti szokásos gyernek dolgok megvoltak és beszélgettünk az anyósommal. Ö hozta szóba milyen régen szexeltünk már nem lenne kedvem hozzá? kérdezte de ekkor már úgy ált a farkam majd szét repedt rajat a bőr.
Mondta milyenk az egész este és éjszaka. Régen volt ilyen lehetőségünk. Elmentünk zuhanyozni, de már közben is izgattuk egymást. Bementünk a vendégszobába mert ott alszik Betti mikor nálunk van. Egymásé lettünk de tudtam a gyengéje a nyalás 3 szor elélveztettem az anyósomat majd kérte egy kis pihilegyen de közben meg a kezével kijátszotta a századosomat. A nedüt a tenyerében tartva a cicikhez nyúlt és szét kente.kicsi beszélgetés utánn a táskájához ment és két kedvenc elektromos házibarátját közénk hozta.
elkezdte kényeztetni magaát és már reagáltam is a kéjes hangokra. Mondtam had tehessem be mert roppantúl kívánom. megtörtént a dolog és tettem a kényeztetésért mindent hatalmas nyögések sóhajok voltak egy szer egy hatalmas sikoly hagyta el a szájját és ére elkezdett lüktetni a puncia. Tudtam elment a csaj.
Mozogtam benne és egy szer cak megkérdezi te meddig bírod még? Mondtam neki én csak most kezden élvezni a fincsi punciát
#524   2010. 02. 04. csütörtök 16:39
Hantaboy Hantaboy VIP
Bárcsak igazad lenne! smile
#523   2010. 02. 03. szerda 14:58
X Törölt felhasználó (315309)
Kösz Hantaboy! Sok sikert! wave
#522   2010. 02. 02. kedd 15:09
Hantaboy Hantaboy VIP
Gyerekek ez nehezebb mint hittem. Tegnap igazából nem volt rá alkalom. Ma reggel lehet lett volna mikor értementem és vátram rá hogy átöltözzön de nem mertem rányitni. Akkor majd délután ha hazaviszem (mondtam magamban) erre azt mondja 2 körül vigyem haza ( apósom is akkor megy) na puff mondom. Várnom kell egy köv. alkalomra meg bátorságot kell gyűjtenem. Csak írtam már mert megígértem és hogy a topic legaktívabb résztvevője pittyke tudjon a fejleményekről wink
 
... 59 60 61 62 63 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1741db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 20. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!