Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

... 61 62 63 64 65 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#501   2010. 01. 24. vasárnap 01:00
X Törölt felhasználó (438114)
és olyan hülye a feleséged , hogy a cuccal is eltudtál számolni ? jó neked vazze,
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 23. szombat 20:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2010. 01. 23. szombat 20:23
Sziasztok! Ma délután úgyalakúlt hogy mennem kellet az anyósomhoz. Persze hamár ottvoltam,nemhagyhattam ki hogy ne fektessem meg. Bementem a szobába,tudtam hogy jönni fog ő is perceken belűl.Szép lassan a tárgyra tértem.Elkeztem simogatni és lassan lekerűlt róla az alsó öltözet.A fotelban folytattuk. Nagyon megdolgoztatott az öreglány.A legszebb a dologban az volt,mikor hazajöttem egy óramúlva a párom is lenyomott egy numerára.Szerencsére tudtam hozni a formámat. Nemszerettem volna csődöt mondani mert nem szokásom.Szóval kemány volt de megérte ez a délután.
#500   2010. 01. 23. szombat 20:23
X Törölt felhasználó (315309)
Sziasztok! Ma délután úgyalakúlt hogy mennem kellet az anyósomhoz. Persze hamár ottvoltam,nemhagyhattam ki hogy ne fektessem meg. Bementem a szobába,tudtam hogy jönni fog ő is perceken belűl.Szép lassan a tárgyra tértem.Elkeztem simogatni és lassan lekerűlt róla az alsó öltözet.A fotelban folytattuk. Nagyon megdolgoztatott az öreglány.A legszebb a dologban az volt,mikor hazajöttem egy óramúlva a párom is lenyomott egy numerára.Szerencsére tudtam hozni a formámat. Nemszerettem volna csődöt mondani mert nem szokásom.Szóval kemány volt de megérte ez a délután.
#499   2010. 01. 21. csütörtök 23:48
X Törölt felhasználó (337951)
Csak bátran vagy lesz 1-szép kaland vagy csomag az ajtóban . hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 18. hétfő 12:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (18010)
2010. 01. 18. hétfő 12:45
Megőrülök! Évek óta kívánom anyósomat (ő 58, én 44). Csinos, nagyon nőiesen öltözködik és viselkedik, szöszi, hatalmas kék szemű, picike termetű, szép lábú, kerek fenekű, egyszóval gyönyörű. Sajnos azonban a férje (aki nem a feleségem apja és akit ráadásul nagyon szeretek), igencsak jól leálpoja "úgy". Tegnap még azt is elmondták amikor nálunk vendégeskedtek hogy Anyóskám még az análszexet is kedveli...na azóta érzem úgy hogy le KELL feküdnöm vele (a lánya ugyanis ki nem állhatja ha a popóját hágom). Aztán amikor hazafelé indultak, Anyóskám a búcsúpuszi küzben végig simogatott, ahogy én tapiztam is az ő derekát. Tudom hogy imád, szerintem még azt is "veszi" amikor a harisnyás lábain felejtem a tekintetemet, de nem merek lépni. Pedig még a szemeivel is csábít néha (legalábbis én úgy érzem mert mindig huncutul mosolyog rám). De nem merek lépni. Hogy a fenébe mondjam/mutassam meg neki hogy ő álmaim nője???
#498   2010. 01. 19. kedd 22:45
jackd jackd
Én sem akarok valahogy előrébb kell jutnom vele,
#497   2010. 01. 19. kedd 22:19
X Törölt felhasználó (315309)
Hali jackd! Nemhiszem el hogy nemvesz észre soha. Én nemelégednék meg leskelődéssel. Sok szerencsét!
#496   2010. 01. 19. kedd 08:07
jackd jackd
Ma is meglestem fürdés közben nagyon szép teste mindene meg van,fel is állt rá!!
#495   2010. 01. 18. hétfő 18:17
X Törölt felhasználó (42919)
Az én anyósom biszex sajnos. Ezt nem is titkolja. Sokszor a konyhába smárol miközben mi a párommal eszünk iszunk. ez van...
#494   2010. 01. 18. hétfő 13:23
jackd jackd
Anyósom csinos nő kivánom nagyon?még eddig fürdés közben lestem meg nagyon jó teste van korához képest ,szépek a mellei fincsi a puncija valahogy csak össze jön majd több is!
#493   2010. 01. 18. hétfő 12:45
X Törölt felhasználó (18010)
Megőrülök! Évek óta kívánom anyósomat (ő 58, én 44). Csinos, nagyon nőiesen öltözködik és viselkedik, szöszi, hatalmas kék szemű, picike termetű, szép lábú, kerek fenekű, egyszóval gyönyörű. Sajnos azonban a férje (aki nem a feleségem apja és akit ráadásul nagyon szeretek), igencsak jól leálpoja "úgy". Tegnap még azt is elmondták amikor nálunk vendégeskedtek hogy Anyóskám még az análszexet is kedveli...na azóta érzem úgy hogy le KELL feküdnöm vele (a lánya ugyanis ki nem állhatja ha a popóját hágom). Aztán amikor hazafelé indultak, Anyóskám a búcsúpuszi küzben végig simogatott, ahogy én tapiztam is az ő derekát. Tudom hogy imád, szerintem még azt is "veszi" amikor a harisnyás lábain felejtem a tekintetemet, de nem merek lépni. Pedig még a szemeivel is csábít néha (legalábbis én úgy érzem mert mindig huncutul mosolyog rám). De nem merek lépni. Hogy a fenébe mondjam/mutassam meg neki hogy ő álmaim nője???
#492   2010. 01. 18. hétfő 12:35
kékbond kékbond
Hááááát lehet ki kéne pókhálóznod.
#491   2010. 01. 17. vasárnap 09:56
kékbond kékbond
Használj ki minden lehetőséget , szurkolok neked.
#490   2010. 01. 12. kedd 17:43
X Törölt felhasználó (315309)
Tegnapelőtt egyébként megint sikerűlt megdöngetnem az anyósomat.A régi jólbevált módszer(segitek neki akció)
Egyszerűen csak elkaptam a sötétben leszedtem róla a ruhát,már amennyire kellett.Mert már magától is tette a dolgát,és hátulról adtam neki ahogy csak bírtam.Közben olyan csengéden maszirozta a zacsekomat hogy pár percen belűl telepumpáltam az öreglányt. A héten még megigértem hogy megyek hozzá.Majd jelentkezek!
#489   2010. 01. 11. hétfő 21:43
X Törölt felhasználó (315309)
NiceGuy! Csak így tovább. Ezt már megnyerted.Biztoslehetsz benne hogy lesz folytatása.Hiszen elmondta neked hogy nincs kellőképpen karbantartva.Szerintem neked csak résenkell lenned.
#488   2010. 01. 10. vasárnap 22:23
adler741 adler741
NiceGuy Nagyon jó történet !!..
Lépjél még nála és részletes beszámolót kérünk! smile
#487   2010. 01. 10. vasárnap 15:13
kékbond kékbond
Ha már egyszer sikerült ne hagyd kihűlni udvarolgass neki ejts el pajzán mondatokat. Szerintem nem tudja hogy mit kezdjen ezzel a a furcsa helyzettel.
#486   2010. 01. 08. péntek 16:03
X Törölt felhasználó (315309)
Sziasztok! Senkivel nemtörtént semmi jó? confused
#485   2009. 12. 28. hétfő 15:16
ficko22 ficko22
Kicsit udvarolgass neki dícsérgesd aztán majd kiderül.
Sok sikert!
(Ez egy válasz ficko22 üzenetére (2009. 12. 26. szombat 10:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 26. szombat 10:26
Karácsonykor csak sikerül valakinek meglepni a mamát!
#484   2009. 12. 28. hétfő 14:59
X Törölt felhasználó (98466)
sziasztok.tetszik a téma bár az én anyósom nem jön be.viszont a nagynénémet meggyurnám!csak tudnám hogyan!54 éves mindig is nagyon jó n volt,most is müköröm smink jo test szóval nagyon bejönne..cask nem tudom mit szolna?bár azt mondja már régen nem kurták meg de ha meg hisztizni kezd az assszonynak akkor szorulok.na mindegy muszáj volt leirnom
#483   2009. 12. 26. szombat 10:26
ficko22 ficko22
Karácsonykor csak sikerül valakinek meglepni a mamát!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 25. péntek 21:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2009. 12. 25. péntek 21:31
senkinek nincs semmi új sztorija!
#482   2009. 12. 25. péntek 21:31
X Törölt felhasználó (315309)
senkinek nincs semmi új sztorija!
 
... 61 62 63 64 65 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1741db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 20. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!