Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

... 62 63 64 65 66 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#481   2009. 12. 08. kedd 22:11
X Törölt felhasználó (315309)
Köszönjük kacsaba!
(Ez egy válasz kacsaba üzenetére (2009. 12. 03. csütörtök 04:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 03. csütörtök 04:30
Itt a folytatas!
Pontosabban o kinzott engem de ugy, ahogy meg senki elotte! Kiehezve nem lehetett, mert tudtam par kapcsolatarol, bar arrol nem , mit kapott a kapcsolatokbol. Szoval az tortent a zuhanyzoban, hogy totalisan kicsavarta a farkamat a pofijaba! Mondanom sem kell, eletem addigi legnagyobb elvezese volt! Szinte szetdurrant a zacsi! De kozolte, most te (en) kovetkezel! Be az agyba es szinte kinyalatta magat velem! Nem kellett persze konyorognie, mert a kedvencem az "edes pina" iz, igy o is elvezett vagy kettot, mire betettem farkam a helyere. Az mar csak a raadas volt es a sok jatekra ratettuk a koronat!
Furdes es irany haza! Mikor leptem ki az ajton, annyit mondott, szerbusz fiam es mar zarult is mogottem!
Az utan is voltunk meg sokszor egyutt es el kellett telni par alkalomnak, hogy beszeljunk is a dologrol! Egyikonk sem banta meg a tortenteket, de par ev utan abba kellett hagyni, mert gyanus dolgokat kezdtek beszelni a csaladban es lebukni nem akartunk.
Ma mar csak egy szep emlek ugy, mint ahogy o is, mivel tavozott az elok sorabol!
Koszonom a figyelmet!
#480   2009. 12. 03. csütörtök 04:30
kacsaba kacsaba
Itt a folytatas!
Pontosabban o kinzott engem de ugy, ahogy meg senki elotte! Kiehezve nem lehetett, mert tudtam par kapcsolatarol, bar arrol nem , mit kapott a kapcsolatokbol. Szoval az tortent a zuhanyzoban, hogy totalisan kicsavarta a farkamat a pofijaba! Mondanom sem kell, eletem addigi legnagyobb elvezese volt! Szinte szetdurrant a zacsi! De kozolte, most te (en) kovetkezel! Be az agyba es szinte kinyalatta magat velem! Nem kellett persze konyorognie, mert a kedvencem az "edes pina" iz, igy o is elvezett vagy kettot, mire betettem farkam a helyere. Az mar csak a raadas volt es a sok jatekra ratettuk a koronat!
Furdes es irany haza! Mikor leptem ki az ajton, annyit mondott, szerbusz fiam es mar zarult is mogottem!
Az utan is voltunk meg sokszor egyutt es el kellett telni par alkalomnak, hogy beszeljunk is a dologrol! Egyikonk sem banta meg a tortenteket, de par ev utan abba kellett hagyni, mert gyanus dolgokat kezdtek beszelni a csaladban es lebukni nem akartunk.
Ma mar csak egy szep emlek ugy, mint ahogy o is, mivel tavozott az elok sorabol!
Koszonom a figyelmet!
#479   2009. 12. 02. szerda 02:24
kacsaba kacsaba
Szia! Nincs ma idom irni, de tegnap is keson irtam es az elso reszben kifutottam a betukbol! Erted? A valaszom pedig: az anyos ugy 45 lehetett akkor, de szegeny mar nem el, koran ment el! Vesztemre!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 01. kedd 14:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2009. 12. 01. kedd 14:52
Hali kacsaba! ez nemfer dolog hogy nem írod végíg a sztorit. confused Hány éves a mama és hogynézki?
#478   2009. 12. 01. kedd 14:52
X Törölt felhasználó (315309)
Hali kacsaba! ez nemfer dolog hogy nem írod végíg a sztorit. confused Hány éves a mama és hogynézki?
(Ez egy válasz kacsaba üzenetére (2009. 12. 01. kedd 02:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 01. kedd 02:02
Sokat olvasom ezeket a topikokat, de csak most jutottam odaig, hogy en is irjak az anyosrol!
Nem dicsekves, de teny, volt par "esetunk", amit akkor o megbant, de kesobb ismet ketpofara falta farkam!
Alberletben laktunk egy kertes haznak a belso udvaran toldalek epuletben. Nem mondhatnam hogy surun latogatott az anyos, de jott es hozta a hazit olyankor. Szeretett iszogatni is, amit magamrol nem mondanek, de neha nekem is volt olyan napom, amikor ittam, de amikor jott, innom kellett, mert egyedul csak a marha iszik! Ugye? Jo fej volt jozanon meg spiccesen, de reszegen (mint minden not) utalni tudtam csak, pedig jo anyag volt. Mindig is tetszett es ahogy telt az ido, ugy kezdtem kivanni! Azt tudtam, jo jatekos lehetett, mert rajartak a kanok! Mondom egyszer, miert ne probalnam ki en is? -Bar kicsit feltem a nagy pofatol!- Csak eleg mamlasz voltam, mert nem tudtam hogy is kezdjem, mit is mondjak vagy tegyek azert, hogy vegye a lapot. Aztan egyszer ugy jott ki a lepes, hogy keson este latogatott meg minket es rasotetedett. Nem lakott messz es nem kellett haza kiserni sem, de a sotet udvarbol nem mert egyedul kimenni, igy ki kellett kisernem a sotetben mindig. Meg volt egy nagy kutya is, amitol felt. Szoval iszogattunk (nem sokat) es mar spiccesek voltunk mikor keszulodni kezdett, majd kert, kiserjem ki a kapuig. Amikor mentunk ki, csendesen kacarasztunk, en pedig gerjedtem! Szepen lassan setalgattunk (40-50 meter), en meg a sotetben kigomboltam a gatyeszt es kivettem a farkam, amit a sotettol nem lathatott. Mar csak az volt a kerdes, hogy tudassam vele azt, hogy kint van a muki! Ugy helyezkedtem, hogy valahogy hozza erjen, meg sejtse mi van, de a kapuig nem nagyon "akart" tudomast szerezni rolla es mar majdnem lemodtam az egeszrol amikor valahogy a keze beleakadt! Elosszor csak dadogott (mint en is) erthetetlenul, de kapcsolt es annyit mondott, nem itt, mert az ablakokbol meglathatnak! No mondom, rendben van, de ezt meg folytatjuk! Ugye? Mire o! Persze "fiam" es elment! Mondanom sem kell, bementem es a lanyat (felesegem) kegyetlenul lerendeztem! Nagyon jo volt, de az anyost lattam magamalatt!
Masnap nem tudtam hozza menni, de harmadnap mar csengettem nala, mert tudtam egyedul van! A pakliban benne volt egy esetleges "valaki mas is", de az nem erdekelt! Volt zavar meg minden, de a farkam kormanyozott es adta az utasitasokat. Amikor kinyitotta az ajtot, azt mondta, mar itt is vagy! Mondom neki, nem akarok halasztani, mert az emlekek nagyon frissek es ha jol emlekszem, csak a hellyel volt prtoblema, nem pedig a dologgal! Na akkor gyere be, egyel meg minden a konyhaban, de en csak a pinara gondoltam, az overe! Ovatosan kezdtem fogdosni, majd lassan alapiszkaltam, amire egy szep mosoly volt a valasz! Minden addigi zavarom eltunt es mar csak abban remenykedtem, megdugom mielott meg valaki jon! Ment is minden ahogy kellett, ment zuhanyozni, en vele, igy ott a zuhanyzoban kinoztuk egymast! Folytatasa kovetkezik! Holnap itt, mert megcsomoltok!
#477   2009. 12. 01. kedd 02:02
kacsaba kacsaba
Sokat olvasom ezeket a topikokat, de csak most jutottam odaig, hogy en is irjak az anyosrol!
Nem dicsekves, de teny, volt par "esetunk", amit akkor o megbant, de kesobb ismet ketpofara falta farkam!
Alberletben laktunk egy kertes haznak a belso udvaran toldalek epuletben. Nem mondhatnam hogy surun latogatott az anyos, de jott es hozta a hazit olyankor. Szeretett iszogatni is, amit magamrol nem mondanek, de neha nekem is volt olyan napom, amikor ittam, de amikor jott, innom kellett, mert egyedul csak a marha iszik! Ugye? Jo fej volt jozanon meg spiccesen, de reszegen (mint minden not) utalni tudtam csak, pedig jo anyag volt. Mindig is tetszett es ahogy telt az ido, ugy kezdtem kivanni! Azt tudtam, jo jatekos lehetett, mert rajartak a kanok! Mondom egyszer, miert ne probalnam ki en is? -Bar kicsit feltem a nagy pofatol!- Csak eleg mamlasz voltam, mert nem tudtam hogy is kezdjem, mit is mondjak vagy tegyek azert, hogy vegye a lapot. Aztan egyszer ugy jott ki a lepes, hogy keson este latogatott meg minket es rasotetedett. Nem lakott messz es nem kellett haza kiserni sem, de a sotet udvarbol nem mert egyedul kimenni, igy ki kellett kisernem a sotetben mindig. Meg volt egy nagy kutya is, amitol felt. Szoval iszogattunk (nem sokat) es mar spiccesek voltunk mikor keszulodni kezdett, majd kert, kiserjem ki a kapuig. Amikor mentunk ki, csendesen kacarasztunk, en pedig gerjedtem! Szepen lassan setalgattunk (40-50 meter), en meg a sotetben kigomboltam a gatyeszt es kivettem a farkam, amit a sotettol nem lathatott. Mar csak az volt a kerdes, hogy tudassam vele azt, hogy kint van a muki! Ugy helyezkedtem, hogy valahogy hozza erjen, meg sejtse mi van, de a kapuig nem nagyon "akart" tudomast szerezni rolla es mar majdnem lemodtam az egeszrol amikor valahogy a keze beleakadt! Elosszor csak dadogott (mint en is) erthetetlenul, de kapcsolt es annyit mondott, nem itt, mert az ablakokbol meglathatnak! No mondom, rendben van, de ezt meg folytatjuk! Ugye? Mire o! Persze "fiam" es elment! Mondanom sem kell, bementem es a lanyat (felesegem) kegyetlenul lerendeztem! Nagyon jo volt, de az anyost lattam magamalatt!
Masnap nem tudtam hozza menni, de harmadnap mar csengettem nala, mert tudtam egyedul van! A pakliban benne volt egy esetleges "valaki mas is", de az nem erdekelt! Volt zavar meg minden, de a farkam kormanyozott es adta az utasitasokat. Amikor kinyitotta az ajtot, azt mondta, mar itt is vagy! Mondom neki, nem akarok halasztani, mert az emlekek nagyon frissek es ha jol emlekszem, csak a hellyel volt prtoblema, nem pedig a dologgal! Na akkor gyere be, egyel meg minden a konyhaban, de en csak a pinara gondoltam, az overe! Ovatosan kezdtem fogdosni, majd lassan alapiszkaltam, amire egy szep mosoly volt a valasz! Minden addigi zavarom eltunt es mar csak abban remenykedtem, megdugom mielott meg valaki jon! Ment is minden ahogy kellett, ment zuhanyozni, en vele, igy ott a zuhanyzoban kinoztuk egymast! Folytatasa kovetkezik! Holnap itt, mert megcsomoltok!
#476   2009. 11. 20. péntek 23:08
ad_mirer ad_mirer
Érdekes, hogy amikor fiatal házas voltam, többször is kivertem, miközben az anyósomról fantáziáltam. Manapság olyankor gondolok rá, ha másképp nem lankad le... smile
#475   2009. 10. 12. hétfő 00:57
kandurmarci kandurmarci
ne legyél ennyire mamlasz és menni fog minden
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 10. 11. vasárnap 17:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (197407)
2009. 10. 11. vasárnap 17:48
Sziasztok!Az én anyóssóm 10ével idősebb és nagyon egybe van.Nagyon rendes velem viszont mellette sumák egyedül engem nem tud megvezetni.Az após meg csak magával foglalkozik és történt már hogy anyós elment vacsorázni mással amiért én kivertem a hisztit.Miért más dugja ha én is dughatom.Erre inkább lerázta a palit nehogy kiderüljön.Szóval azóta hol kedves hol kevésbé kedves.Csak mi ketten dohányzunk kint a teraszon és kiszokott hívni.Tuti hogy kéne neki a farok hisz még csak 40 éves és régen is szerette ahogy hallottam.Már próbáltam pár dolgot,például kitettem a zaccsím hajnalba mert tudtam hogy bejön vagy nem vettem alsó nacit és a farmer teljesen kigombolva hagytam.Pár hete egyik reggel majdnem kettesben maratunk amiről én csak akkor szereztem tudomást mikor a folyosón megállt egy száll kis törölközőben és kérdezte hová megyek hát rögtön felállt a farkam de már nem volt vissza út.Párszor mikor a szobánk előtt hajolgatott hálóingbe vagy este nem kapom meg amire vágyom oda megyek belesek és kiverem.Valamiért nem meri pedig a múltkor is úgy intézte hogy kettesben mennyünk a boltba és mikor jöttünk ki az autónál szolt hogy ne siessünk beszélgessünk két centire egymástól na gondoltam majd most és nem.Pedig már nagyon szeretném a szép szájába betömni a farkam főleg az utóbbi időbe ránézek és alig várom hogy végre kinyaljam.Valaki valami tanácsot ha tud addig is köszi.
#474   2009. 10. 11. vasárnap 17:48
X Törölt felhasználó (197407)
Sziasztok!Az én anyóssóm 10ével idősebb és nagyon egybe van.Nagyon rendes velem viszont mellette sumák egyedül engem nem tud megvezetni.Az após meg csak magával foglalkozik és történt már hogy anyós elment vacsorázni mással amiért én kivertem a hisztit.Miért más dugja ha én is dughatom.Erre inkább lerázta a palit nehogy kiderüljön.Szóval azóta hol kedves hol kevésbé kedves.Csak mi ketten dohányzunk kint a teraszon és kiszokott hívni.Tuti hogy kéne neki a farok hisz még csak 40 éves és régen is szerette ahogy hallottam.Már próbáltam pár dolgot,például kitettem a zaccsím hajnalba mert tudtam hogy bejön vagy nem vettem alsó nacit és a farmer teljesen kigombolva hagytam.Pár hete egyik reggel majdnem kettesben maratunk amiről én csak akkor szereztem tudomást mikor a folyosón megállt egy száll kis törölközőben és kérdezte hová megyek hát rögtön felállt a farkam de már nem volt vissza út.Párszor mikor a szobánk előtt hajolgatott hálóingbe vagy este nem kapom meg amire vágyom oda megyek belesek és kiverem.Valamiért nem meri pedig a múltkor is úgy intézte hogy kettesben mennyünk a boltba és mikor jöttünk ki az autónál szolt hogy ne siessünk beszélgessünk két centire egymástól na gondoltam majd most és nem.Pedig már nagyon szeretném a szép szájába betömni a farkam főleg az utóbbi időbe ránézek és alig várom hogy végre kinyaljam.Valaki valami tanácsot ha tud addig is köszi.
#473   2009. 10. 04. vasárnap 21:32
X Törölt felhasználó (365207)
Te pittyke!
Én inkább az asszonyt, de sok sikert!!! eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 10. 04. vasárnap 21:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2009. 10. 04. vasárnap 21:30
Senki nem fektette meg az anyósát?
#472   2009. 10. 04. vasárnap 21:30
X Törölt felhasználó (315309)
Senki nem fektette meg az anyósát?
#471   2009. 09. 26. szombat 17:53
X Törölt felhasználó (315309)
Lehet maeste is megdugom az anyósomat! eljen
#470   2009. 09. 23. szerda 19:41
X Törölt felhasználó (451890)
te is én is mindenki privátozni akar?... akkor minek ez a topic? ennyi irigy embert
#469   2009. 09. 23. szerda 12:43
X Törölt felhasználó (6824)
Én is írhatok? Nagyon kíváncsi lennék a történetre! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 09. 20. vasárnap 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2009. 09. 20. vasárnap 13:17
freetec! Nekem úgy kezdődött hogy úgy öltöztem át hogy jól lásson mesztelenűl.Meg megmosattam vele a hátam.Nekem bejött. Sokszerencsét.Kérjük majd a beszámolót!
#468   2009. 09. 23. szerda 09:29
Yoco Yoco
én is írhatok mail címet? buck
(Ez egy válasz Steevee üzenetére (2009. 09. 22. kedd 14:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 22. kedd 14:34
irj egy mail címet és küldök!!!!
#467   2009. 09. 22. kedd 14:34
Steevee Steevee
irj egy mail címet és küldök!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 09. 10. csütörtök 15:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2009. 09. 10. csütörtök 15:26
Ma ha minden igaz megint lesz egy kis bevetés az anyóssal.Majd jövök a sztorival.
#466   2009. 09. 20. vasárnap 13:17
X Törölt felhasználó (315309)
freetec! Nekem úgy kezdődött hogy úgy öltöztem át hogy jól lásson mesztelenűl.Meg megmosattam vele a hátam.Nekem bejött. Sokszerencsét.Kérjük majd a beszámolót!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 09. 20. vasárnap 12:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (47603) VIP
2009. 09. 20. vasárnap 12:22
Most,hogy egy pár napja olvasgatom ezeket a beszámolókat egyre jobban játszom a gondolattal,hogy én is jól megdugjam az anyósom.Már csak azon gondolkodom,hogy is kellene szitut teremteni ehhez
#465   2009. 09. 20. vasárnap 12:50
Siculus Siculus
Fejszevel vagnam le magamnak,ha ragerjedne a venasszonyra.. pardon1
#464   2009. 09. 20. vasárnap 12:22
X Törölt felhasználó (47603) VIP
Most,hogy egy pár napja olvasgatom ezeket a beszámolókat egyre jobban játszom a gondolattal,hogy én is jól megdugjam az anyósom.Már csak azon gondolkodom,hogy is kellene szitut teremteni ehhez
#463   2009. 09. 16. szerda 11:22
Bartek Bartek
Nah, nem élt sokáig... :( kerdes
#462   2009. 09. 15. kedd 14:27
Bartek Bartek
Nyitottam egy képes topicot itt a gg-n, (Erotikus és szexképek, videók) ahol képeket, videókat tölthettek fel, hogy lássuk/lássátok ki is az az anyós akivel a story-k történnek. Lehet lesifotó is a lényeg, hogy lehessen látni, hogy kiről van szó... (Természetesen arc nélküli képekre gondolok ) eljen
 
... 62 63 64 65 66 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1741db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 20. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!