Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

... 65 66 67 68 69 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#421   2009. 07. 31. péntek 01:19
new1 new1
én kívánom! de a pokolba nyes
#420   2009. 07. 30. csütörtök 23:46
X Törölt felhasználó (422900)
Hány éves az anyósod? Ha szabad kérdeznem lookaround .
Biztosan aranyos lehet. lookaround
#419   2009. 07. 30. csütörtök 10:35
ROCHY ROCHY
Ma reggeel vittem a feleségemet el egy orvosi tanácskozásra. alig tettem ki már csörgött is a telefon.
Az előzőekben végül kiderűlt, hogy a feleségem megtudta a kapcsolatunkat az anyósommal, Neki is teljesűlt a vágya egy 18.5 éves sráccal dugatta magát meg a kis siedert utánna betőrte a szájja íze szerint.
Nekem is volt egy titkos vágyam az anyósommal megbeszéltük majd alkalom adtán lehetőséget kerítünk rá.
Tehát csörgött a telefon és mondta az anyósom, hogy a balatonon vár. Mentem a nyaralóhoz, és izgatottam vártam a meglepetést mert azt igérte.
Mikor megérkeztem frisitettem magamat egy kellemes zuhanyzással. Kicsit nyitva hagytam az ajtót. hogy a pára jobban kimenjena fördőszobából.
Mikor elkezdten törőlközni látom hogy valaki idegen ott van a szoba ajtóban és simogatja magát.
Majd az anyós is megjelt de ő bejött hozzán és mondta láttam meglepetést.
Kérdeztem hogy ezt hogy szervezte meg.
Anyosommal beszélgettünk egyszer a 2/1 kényeztetésről, hogy ez mennyire izgetna engemet.
Töbször szóba kerűlt a dolog köztünk és megkérdeztem azon alkalmakkor, hogy a hölgyel is tudna huncutkodni.
Addig addig beszéltünk még az anyos felment egy konkurencia lapra és kereset egy olyan hölgyet akivel ő is és én is jól érezzűk magunkat.
A tesztelés állítólag köztük lezejlott.
És akkor most a mi bevetésünk következett előszőr az anyósom kezdtük kényeztetni majd én a hölgyet és mindenki mindenki nyalogatott és egyszer csak azt veszem észre a " idegen " már a farkamon lovagol miközben az anyosomat nyalja.
A mamának ez az egyik gyengéje és már élvezett is.
A lovaglást kérte lassítsa mert ez nem lesz így jó.
Akkor helyet cseréltem és az anyós kinyalta a vendégünket én meg háturól tömtem a mamát.
Azt kértem közben hogy felváltva szopjanak és úgy szeretnék élvezni.
Ez be is következett.
Az idegen ekkor elővette a kétfejüét és azzal kezdtek játszadozni.
Annyira felizgúltam megint hogy az ismeretlnt csináltam készre.
Akkorát élveztünk, hogy a lában is beremegett.
Mikor " felszáradtunk " a jóból elmentünk zuhanyozni és ott az anyósom még masztizott egyet nekem.
A vendégünk elment dolgozni de megígérte este vissza jön mert élvezte a dolgot.
A tízórai közben beszélgettem anyósommal a dologról. Neki is tetszett és nem gondólta hogy egy nőtől is feltud izgúlni.
Az elmúlt 3 hétben nem voltubk együt mert a szabadságokkal kerűltük egymást.
Nagyon kívántam már az öregcsajt.
Most is mondom sok mai fiatal megirígyelhetnés a temperamentumát.
A zuhany alatti masztizást kérdeztem miről fantáziált közben.
És elmondta, a balatonban szexelt és a távolból távcsővel kilesték.
Mondtam neki ez egy vitorláson bekövetkezhet.
tetszett neki az ötlet.
Most meg a hátam mögött nézi mit írok a fórumba.
Azt sutogta a fülembe megint felizgult, hogy tényeket leírom a nyilvánosságnak.
Talán megint lesz valami.
Ép most monja haggyan abba a gépezést most vele foglalkozzak mert régen élvezet a kettőnk játékát
#418   2009. 07. 28. kedd 17:42
Bartek Bartek
Mi a helyzet, senkire nem nyomul az anyósa? Semmi új beszámoló? smile
#417   2009. 07. 27. hétfő 21:55
husband35 husband35
Érdekes story bár én nem tenném meg... vigyor2
#416   2009. 07. 27. hétfő 16:43
X Törölt felhasználó (315309)
Senkivel nemtörtént semmi jó? confused
#415   2009. 07. 22. szerda 22:54
X Törölt felhasználó (315309)
Nekem sikerűlt összvisz 30 szor megdugnom az anyóst.Soha nemgondoltam hogy idáig eljutok valaha.Lehet családon kívűl nemtenném ezt meg.
#414   2009. 07. 20. hétfő 19:47
X Törölt felhasználó (417145)
Ennyi?? Jobb a családon kivüli punci?? Az már válás, nem?? idiota
(Ez egy válasz zelli üzenetére (2009. 07. 20. hétfő 19:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 07. 20. hétfő 19:40
Ha lenne lányom, nem tudnám így hátbadöfni, ha a férjem tenné levágnám neki. szomoru1 Anyám sem kímélném. szomoru1
Szóval van elég nem családon belüli pina, és fasz is, hogy az ember kiélje magát. Ennyi!
#413   2009. 07. 20. hétfő 19:40
zelli zelli
Ha lenne lányom, nem tudnám így hátbadöfni, ha a férjem tenné levágnám neki. szomoru1 Anyám sem kímélném. szomoru1
Szóval van elég nem családon belüli pina, és fasz is, hogy az ember kiélje magát. Ennyi!
#412   2009. 07. 20. hétfő 19:28
X Törölt felhasználó (417145)
Szerintem, meg amelyik pasi hagyja, hogy leszopja az anyosa, az el fog menni más nőhöz is vigyor4
ez inkább nem segitség volt, hanem a mama elég fehérmáju vigyor1 Ettől nem lesz jobb a pár szexuális élete circling Ellenben igen jo kapcsi alakulhat ki az anyossal nyes
#411   2009. 07. 20. hétfő 13:33
Bartek Bartek
Jól is tette, szerintem jobb ha az anyós segít be, mintha a férj elmenne más nőhöz... Legalább családon belül maradt smile
#410   2009. 07. 18. szombat 14:51
Bartek Bartek
Senkinek nincs valami új élménye? Szívesen olvasnék még történeteket... finom
#409   2009. 07. 01. szerda 08:51
ROCHY ROCHY
Sziasztok!

A véleményeket köszi !
Az élet nagyon furcsa lenne ha mindenki azt csinálná amit elvárnak tőle szerintem a változatosság gyönyőrködtet.
Még az a jó, hogy nem vagyunk egyformák.
Neked ez a véleményed a dologról nekem más és más a 15 millio magyarnak.
Azért mert én bevállalós vagyok, azért nem kell elitélni.
Lehet hogy Te olyant csinálsz amin mások botránkoznának meg.
Esetleg Neked is megfordúlnak dolgok a fantáziádba csak nem nered megvalósítani.
Én ilyen vagyok aki imádja a SZEXET!
#408   2009. 06. 30. kedd 18:01
Kojacko Kojacko
Hát öregem, jól elindult a szekér! Remélem Neked, nem a rossz irányba ravasz1 ! Nem tudom, mennyi idős lehetsz, de ha jön a gyermekáldás, én a helyetekben abbahagynám. Elég kínos lenne, ha a gyerekem rájönne, hogy apuci a mamival kavart, amíg anyuci vigyázott rám. rolleyes
(Ez egy válasz ROCHY üzenetére (2009. 06. 30. kedd 08:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 06. 30. kedd 08:28
Ma reggel tőrtént.
Most töltjük a szabadságunk egyik felét, feleségemmel az anyósom üdölőjében.
Ő is itt van Balatonon velünk. Voltak már lopott szexek amiről a feleségem nem tud semmit. Ma reggel mentem zuhanyozni, feleségem még aludt.
Betti kávézott a konyhában lenge szerelésében.
Látványa is gerjedelmet keltett benem. szerintem észrevette a változást.
Alig kezdtem el a zuhanyzást és látom Betti bent van a fürdőszobában. Kérdezi ne mossa e meg a hátamat?
Mondtam nem kell mert abból csak más lesz. A válasz a naés volt.
Ekkor jött a fordulat!
Feleségem mindent halott a fürdő előtt.
Bejött és beszélgetünk a dologról.
Anyósom elmondta a dolgot neki. Érdekes reakció volt. Ha Ti így együtt vagytok akkor én is had váltasam be a vágyamat.
Ez meg az volt. hogy van egy 19 éves kollégája a korházban a feleségemnek, és őt szeretné bevonni harmadiknak a szexbe.
Megbeszéltük a dolgot és az anyósom is mondta az igényét a lányának.
Én meg szeretném a szex kapcsolatot fentartani velem.
Oké de vigyázzunk a környezetünk meg ne tudja!
Kérdeztem a Bettitől azokat a dolgokat amit az anyukájától megkaptam tegye meg velem is.
#407   2009. 06. 30. kedd 14:00
X Törölt felhasználó (435842)
smile
Ha csinos lenne az anyósom, én is bepróbálkoznék vele....
Csak sajnos nem az....
Bár nagyon régen, mikor még pisis lehettem, nagyon jó buksza volt :-(
#406   2009. 06. 30. kedd 08:28
ROCHY ROCHY
Ma reggel tőrtént.
Most töltjük a szabadságunk egyik felét, feleségemmel az anyósom üdölőjében.
Ő is itt van Balatonon velünk. Voltak már lopott szexek amiről a feleségem nem tud semmit. Ma reggel mentem zuhanyozni, feleségem még aludt.
Betti kávézott a konyhában lenge szerelésében.
Látványa is gerjedelmet keltett benem. szerintem észrevette a változást.
Alig kezdtem el a zuhanyzást és látom Betti bent van a fürdőszobában. Kérdezi ne mossa e meg a hátamat?
Mondtam nem kell mert abból csak más lesz. A válasz a naés volt.
Ekkor jött a fordulat!
Feleségem mindent halott a fürdő előtt.
Bejött és beszélgetünk a dologról.
Anyósom elmondta a dolgot neki. Érdekes reakció volt. Ha Ti így együtt vagytok akkor én is had váltasam be a vágyamat.
Ez meg az volt. hogy van egy 19 éves kollégája a korházban a feleségemnek, és őt szeretné bevonni harmadiknak a szexbe.
Megbeszéltük a dolgot és az anyósom is mondta az igényét a lányának.
Én meg szeretném a szex kapcsolatot fentartani velem.
Oké de vigyázzunk a környezetünk meg ne tudja!
Kérdeztem a Bettitől azokat a dolgokat amit az anyukájától megkaptam tegye meg velem is.
#405   2009. 06. 19. péntek 21:18
X Törölt felhasználó (315309)
Ha a szerencse is velem lesz megint itt tölti anyós a szombatéjszakát.Remélem összejön.Aligvárom hogy tömhessem,de előbb kinyalom rendesen mert azt nagyon élvezi.Csak még a szopásra nem birom rávenni.
#404   2009. 06. 15. hétfő 15:30
X Törölt felhasználó (76919)
Ezeket az "Erotikus történetek" közé kellett volna tenni! smile ))
#403   2009. 06. 15. hétfő 11:42
ROCHY ROCHY
Nekem a szombati folytatás még több kívánalmat adott a dologhoz.
Olyan dolgokat tett velem Betti ami lenyűgözött
#402   2009. 06. 12. péntek 11:14
ROCHY ROCHY
Folyt.
Megkérdeztem miért azt mondta azért mert távolság tartó vagyok.
Mondtam a távolság most mincs közöttönk. Sőt....
Ma reggel arra ébredtem ,hogy Betti a szájával kényezeteti legnemesebb testrészemet.
Azt mondta a kis csödörének munkába menet előtt ez megjár.
Most tudta meg, hogy hól dolgozom. Saját vállalkozást vezetk ami ingatlan bérbeadással foglakozik.
Tehát sok a szabad időm de ezt nem mondom senkinek.
Jól jön ez majd mikor a Bettihez kel mennem vigyor2 Nem tudom hogy kezeljem ezt a fura dolgot.
Betti se dolgozik sehól mert a férje után kap járadékot a biztosítótol. Sajnos balesetben halt meg.
Most tudtam meg Bettitől az ö szexuális életük csak arról szólt, hogy a férje megkapja a heti két szexet.
Vele nem törődött.
Férje egy csúcs vállalkozó volt.
Mondta, hogy szeretné a szex kapcsolato fenn tartani velem.
Én is mondtam neki nincs semmi gond csak okosan kel cselekednünk.
Kérdezte van e olyan dolog amit szertnék kipróbálni.
Válaszom a két nő egy pasi. Neki is izgatja a fantáziáját a dolog és azt monta a barátnőjével már beszéltek erről töbször is.
Kérdeztem melyik barátnőjéről van szó.
Azt mondta akivel együtt járt középiskolába. Az a hölgy nekem is be jön. Szingli a csaj és hatalmas mellei vannak.
Mondtam is Bettinek, a dolgot szervezheti is.
Azt kérte én meg a barátommal hozzam össze az ő kényeztetésére a hármast.
Kérdeztem mi a véleménye erről a dologról mármint arról hogy a lányát csalom az anyosommal.
Azt mondta ha nem tudja magához kapcsolni szex terén a lánya a férjét akkor úgy kell neki.

Nekem volt egy ötletem és feltettem a kérdést anyosomnak mi lenne ha a Balatonon az üdülőben egy 4 variációt összehoznánk.
Ugyanis a barátom teljesen rá van kattan va Betti barátnőjére. Már találkoztak nálunk.
Tetszik az ötlet Bettinek is és barátomnak is azt monta beszél még a barátnőjével.
Betti kérdezte és nem zavar majd ha féltékeny lesz rám ha a barátnőjével leszek.

Szerintem ez nem arról szól majd.
Itt a mindenki öröméről fog szolni a dolog.

Az anyos megint teljesen rágerjedt a dologra.
Mindenkinek sok szexes hétvégét

Kihasználom a lehetőséget amig nincs itthon a feleségem
 
... 65 66 67 68 69 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1741db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 20. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!