Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

... 67 68 69 70 71 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#381   2009. 05. 14. csütörtök 17:36
bangbod bangbod VIP
részletesen kérjük, nagyon tetszenek a hozzászólásaid
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 05. 14. csütörtök 14:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2009. 05. 14. csütörtök 14:48
lesz újjabb akció akkor leírom.
#380   2009. 05. 14. csütörtök 14:48
X Törölt felhasználó (315309)
lesz újjabb akció akkor leírom.
#379   2009. 05. 14. csütörtök 14:47
X Törölt felhasználó (315309)
Hali! Negondolj semmi extra dologra.Már az anyós is belelát a gondolataimba,és ha nem is mondja,de látom rajta hogyha már nála vagyok kapjon is tőlem valami betevőt.Legtöbbször megis kapja.Nemrajtam múlik.Ha kettesben vagyunk akkor tuti a dolog.Másképp néha nehézkes de akkor is megoldható.Legtöbbször gyors vad akciókra van csak idő.Legutóbb is úgytörtént.De azt is élvezzük mindketten. Sokszor egyszerű dolgokért kér segítséget tőlem,amit ő maga is megoldhatna.Ez mind azért is van mert nagyon élvezi a hancúrozást. A sógornőmre meg nemtudnék rámozdúlni.Nemhogy erotikus,de semmi nőies kisugárzása nincs.
Hát egyenlőre ennyi.Majd ha
(Ez egy válasz jf2 üzenetére (2009. 05. 14. csütörtök 00:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 05. 14. csütörtök 00:02
le írhatnád nekem a történetet, előre is köszi.
#378   2009. 05. 14. csütörtök 00:02
jf2 jf2
le írhatnád nekem a történetet, előre is köszi.
#377   2009. 05. 13. szerda 22:23
X Törölt felhasználó (78357)
Én is hallottam róla, szinte az ország fele csinálja, mivel mindenkinek a szomszédja majdnem tuttira biztosan...a mi falunkban is hallani ilyenekről, dehát nincs abba semmi rossz!
#376   2009. 05. 13. szerda 21:56
jf2 jf2
Meséld el! Volt szerencsém már hasonló szituációhoz néhányszor. Ha itt nem akarod küld priviben.
A sógornödre nem próbáltál még rá?
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 05. 13. szerda 18:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2009. 05. 13. szerda 18:04
Hali! Szerencsés napom volt tegnap.Sikerűlt az akcióm. Már majdnem feladtam mert nemvolt alkalom becserkészni.Az a baj hogy a sógornőm mindig áthúzza a számításaim..De megoldottuk. smile
#375   2009. 05. 13. szerda 18:04
X Törölt felhasználó (315309)
Hali! Szerencsés napom volt tegnap.Sikerűlt az akcióm. Már majdnem feladtam mert nemvolt alkalom becserkészni.Az a baj hogy a sógornőm mindig áthúzza a számításaim..De megoldottuk. smile
(Ez egy válasz jf2 üzenetére (2009. 05. 13. szerda 00:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 05. 13. szerda 00:14
Remélem sikerül megdugnod megint az anyósod és elmeséled a történetet.
sok sikert Joci
#374   2009. 05. 13. szerda 11:04
X Törölt felhasználó (44463)
szerintem ha valakinek kívánatos az anyósa akkor nincs olyan férfi akinek nemfordulna meg a fejében valami sexel kapcsolatos dolog.
#373   2009. 05. 13. szerda 11:03
arkamgyal arkamgyal
Én semmi rosszat nem látok abban ha valaki az anyósát megkí vánja. Az én anyósom is jól nézett ki de sajnos már több mint 20 éve meghalt idő előtt!
#372   2009. 05. 13. szerda 00:14
jf2 jf2
Remélem sikerül megdugnod megint az anyósod és elmeséled a történetet.
sok sikert Joci
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 05. 12. kedd 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2009. 05. 12. kedd 16:23
Senkinek nincs új sztorija? Én a hétvégén rávettem az anyóst hogy lovagoljon meg.Simán belement a dologba.Nagyon jólcsinálta az öreglány! Még azis lehet hogy ma is megdugom az öreglányt ha összejön. wink
#371   2009. 05. 12. kedd 22:34
X Törölt felhasználó (365207)
Grat! eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 05. 12. kedd 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2009. 05. 12. kedd 16:23
Senkinek nincs új sztorija? Én a hétvégén rávettem az anyóst hogy lovagoljon meg.Simán belement a dologba.Nagyon jólcsinálta az öreglány! Még azis lehet hogy ma is megdugom az öreglányt ha összejön. wink
#370   2009. 05. 12. kedd 16:23
X Törölt felhasználó (315309)
Senkinek nincs új sztorija? Én a hétvégén rávettem az anyóst hogy lovagoljon meg.Simán belement a dologba.Nagyon jólcsinálta az öreglány! Még azis lehet hogy ma is megdugom az öreglányt ha összejön. wink
#369   2009. 04. 12. vasárnap 10:34
jf2 jf2
Valószínű normális normális paraméterekkel rendelkező anyóra gondolt mindenki. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 04. 12. vasárnap 09:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (166411)
2009. 04. 12. vasárnap 09:01
Az én anyósom egy 65 éves 110 kg os nő hát én nem nagyon kivánom
#368   2009. 04. 12. vasárnap 09:01
X Törölt felhasználó (166411)
Az én anyósom egy 65 éves 110 kg os nő hát én nem nagyon kivánom
#367   2009. 04. 11. szombat 22:26
jf2 jf2
Érdekelne a történet!
#366   2009. 04. 11. szombat 09:23
jf2 jf2
Örülök hogy sikerült. Ne hagyj ki egy alkalmat sem!
(Ez egy válasz splash üzenetére (2008. 08. 16. szombat 14:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 16. szombat 14:15
Sziasztok !

gyuga! Igen, de nem így terveztem... smile

Hepesz! Köszi, lehettek is irigyek, isteni volt... smile



Akkor kezdem:

Mint ugye mondta, Ő szokott menni utoljára lefeküdni én meg kiszoktam osonni a fürdőbe... Tegnap este sem volt ez másképpen. Befejeztem a fog mosást és megkérdezte, hogy nem kéne e leborotválnia a punciját mer, hogy ez a divat meg minden... ( tudja h nem szeretem a teljesen csupasz ) Kaptam az alkalmon és mondtam neki, dehogyis! Nagyon csinos és kívánatos vagy így, nem kell! Mosolyogtunk, Én közelebb mentem hozzá és megcsókoltam... Nagyon izgultam, hogy mi lesz a válasza, de szerencsére tetszett a "válasza" smile Mondta, hogy végre, régóta vár erre és vissza csókolt ... Istenem nagyon faszán csókol, tökre beindultam tőle... Átöleltem megfogtam a kibas*ott jó fenekét..Nagyon jó érzés volt... Utána megfogtam a mellét is... Miközben ezt írom is feláll ( Van a fürdőben egy ilyen szennyes tartó fa láda, de ilyen nagy... Oda felült szét tette a lábait....Istenem kész voltam... Elkezdtem nyalni a nedves punciját és újjaztam is óvatosan érzékien... Eltelt 3-4perc és mondta, most már add a kezembe a szerszámodat!!! Elkezdett szopni...Nagyon jól csinálta...Megint eltelt 4-5perc és utána megint megszólalt, hogy dugj meg most már fiam smile Beraktam neki és halkan elkezdett nyögni én is csak nyögni tudtam mert nagyon kívántam már és **rva jó érzés volt !! Sajnos hamar elmentem, de nagyon jó volt !! Utána letusoltunk együtt a kabinba és még egyszer megdugtam... smile Ilyet még nem élveztem.. Marha jó volt !!

Köszönöm Mindenkinek a biztatást !! Sziasztok !!


u.i.: Szerencsére Anyum a bejelentette, hogy a barátai elmegy Balcsira a hétvégére, szóval elleszünk asszem! smile circling
#365   2009. 03. 06. péntek 22:17
X Törölt felhasználó (315309)
Higgyétek el jó az idősebb is, csak ha az tudja is a dogát rendesen! A z enyém már ismeri a minden mozdulatomat és a kedvemben jár. eljen buck
#364   2009. 03. 04. szerda 15:10
Hantaboy Hantaboy
Az én anyósom egy 46 éves fiatalos mami smile Jó cicijei vannak bár kicsit már megereszkedtek de hát ilyen korban ez természetes szerintem. Tisztában van vele hogy az első apró jelre ráugranék ha megadná ezt a jelet smile Ezt eddig sajnos még nem tette meg. Laktunk náluk egy darabig lakásszerzés előtt és esténként mászkált előttem teljesen átlátszó kis vékony hálóingben (csak bugyi volt alatta) de cicit és minden mást simán láttam! Vágyamat csak tovább fokozta hogy mikor elköltöztünk onnan egy nagy szekrényben maradt ott pár holmink, közte a barátnőm 2 vibrije közül az egyik! Eltelt egy kis idő és mondtam barátnőmnek hogy ha elmegy hozzájuk nézze meg a vibrit hol van és hozza el. Megnézte,és ,hogy hogynem eltűnt!!! smile Első gondolatom mi volt szerintetek? crazya Mondtam bnőmnek hogy szerintem hová tűnt ő első reakciójával lehülyézett aztán mikor belegondolt azt mondta lehetséges vigyor2 Mondtam neki hogy nézzen körül az anyja holmiai közt. Úgy is tett és egy kis szobában amit csak ruhatárolásra ilyesmire használnak az ágy mellett egy pulóverbe csavarva meglett a játékszer!!! wink Kész! végem volt!! Szétvertem a farkam azon pillanatban! Elképzeltem ahogy anyósom megtalálta és megfordult a fejében a gondolat hogy kipróbálja! hozzáteszem a műfasz amiről szó van 22 cm!!! és 5cm vastag!!!! És a tudat hogy azt nyomkodja magának amit én nemsokkal előtte még a lányába nyomkodtam!! Azt hiszem nem kell ehhez többet hozzátennem! wave Sziasztok!
#363   2009. 02. 25. szerda 11:47
remy69 remy69
Nem az nem derült ki, csak egymásra mutogattak,Nem okoltam magam mivel ugy érzem mindent megtettem ami tőlem tellett. Igen van párom, ő ugye nem tud az előzményekről, és anyám sem dicsekszik vele, meg mivel más városban lakunk keveset is járunk oda, nem gondolok a történtekre és nem is félek a megismétlődéstől. Hát nagyon mérges meg ideges voltam, mert ugye ez még rosszabb mintha a legjobb barátnőmmel jött volna össze, ami a legtöbb lány félelme is.
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2009. 02. 25. szerda 11:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 25. szerda 11:33
Az kiderült, hogy ki volt a kezdeményező?
Magadat nem Okoltad, hogy esetleg nem kapott meg mindent Tőled a Partnered?
Azóta (ha van Párod) "haza Mered vinni" anékül, hogy arra Gondolnál, mi történt korábban?

Bocs ha sok kérdés egyszerre, de érdekel, hogy mit Éreztél....nem épp "hétköznapi" a szituáció....
#362   2009. 02. 25. szerda 11:33
T-A-M T-A-M VIP
Az kiderült, hogy ki volt a kezdeményező?
Magadat nem Okoltad, hogy esetleg nem kapott meg mindent Tőled a Partnered?
Azóta (ha van Párod) "haza Mered vinni" anékül, hogy arra Gondolnál, mi történt korábban?

Bocs ha sok kérdés egyszerre, de érdekel, hogy mit Éreztél....nem épp "hétköznapi" a szituáció....
(Ez egy válasz remy69 üzenetére (2009. 02. 25. szerda 11:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 25. szerda 11:21
Úgy történt hogy elmaradt két órám a suliban így hamarabb értem haza, bementem a lakásba de sehol senki, tudtam h anyu otthon van de gondoltam talán elszenderedett a tv előtt, felmentem hát az emeletre h bekukkantsak a hálóba, és akkor kaptam rajta őket, épp kutyapózban csinálták. Én egyből kifordultam az ajtón de a pasim máris szaladt utánam h megmagyarázza a dolgot, hát nem sok magyarázni való volt a dolgon. Bizonygatta h szeret meg h ez volt az első alaklom meg h sajnálja bla bla bla. De kirúgtam. A muterral már nem volt ilyen egyszerű őt nem rúghatom ki, de ő is nagyon sajnálkozott meg magyarázta a dolgot hogy miért alakult így, egy darabig nem nagyon beszéltem vele utána ,de ugye az idő minden sebet begyógyít. Akkoriban gondolkoztam rajta h mióta csinálhatták meg h folytatták e utána is, de ez már sosem derül ki. Hát ennyi a sztori.
 
... 67 68 69 70 71 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1741db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 20. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!