Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

... 68 69 70 71 72 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#361   2009. 02. 25. szerda 11:21
remy69 remy69
Úgy történt hogy elmaradt két órám a suliban így hamarabb értem haza, bementem a lakásba de sehol senki, tudtam h anyu otthon van de gondoltam talán elszenderedett a tv előtt, felmentem hát az emeletre h bekukkantsak a hálóba, és akkor kaptam rajta őket, épp kutyapózban csinálták. Én egyből kifordultam az ajtón de a pasim máris szaladt utánam h megmagyarázza a dolgot, hát nem sok magyarázni való volt a dolgon. Bizonygatta h szeret meg h ez volt az első alaklom meg h sajnálja bla bla bla. De kirúgtam. A muterral már nem volt ilyen egyszerű őt nem rúghatom ki, de ő is nagyon sajnálkozott meg magyarázta a dolgot hogy miért alakult így, egy darabig nem nagyon beszéltem vele utána ,de ugye az idő minden sebet begyógyít. Akkoriban gondolkoztam rajta h mióta csinálhatták meg h folytatták e utána is, de ez már sosem derül ki. Hát ennyi a sztori.
#360   2009. 02. 24. kedd 20:23
Nyúlmedve Nyúlmedve
Húúúúúúúú, az nagyon durva lehetett.
Mi történt? Jött a magyarázat, hogy Drágám, rosszul láttad, ez nem az aminek látszik...?
Vagy jött az összeveszés anyával, pasival?
Mit mondtak egyáltalán?
(Ez egy válasz remy69 üzenetére (2009. 02. 24. kedd 15:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 24. kedd 15:36
Hali!
Elhiszem hogy a pasik perverzek és kihasználnak minden helyzetet csak hogy ingyen pinához jussanak,csak senki sem gondol a lebukásra. Én ugyanis ugy jártam hogy rajtakaptam a pasimat az édesanyámmal elég egyértelmű helyzetben ami nem volt épp kellemes látvány.
#359   2009. 02. 24. kedd 20:19
Vasabi Vasabi
Kedves Remy69, kifejtenéd a szitut bővebben? Nem hiszem, hogy lett volna ilyen hozzászólás itt még, és még tanulságos is lehet.
Ki tudja....?
(Ez egy válasz remy69 üzenetére (2009. 02. 24. kedd 15:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 02. 24. kedd 15:36
Hali!
Elhiszem hogy a pasik perverzek és kihasználnak minden helyzetet csak hogy ingyen pinához jussanak,csak senki sem gondol a lebukásra. Én ugyanis ugy jártam hogy rajtakaptam a pasimat az édesanyámmal elég egyértelmű helyzetben ami nem volt épp kellemes látvány.
#358   2009. 02. 24. kedd 15:36
remy69 remy69
Hali!
Elhiszem hogy a pasik perverzek és kihasználnak minden helyzetet csak hogy ingyen pinához jussanak,csak senki sem gondol a lebukásra. Én ugyanis ugy jártam hogy rajtakaptam a pasimat az édesanyámmal elég egyértelmű helyzetben ami nem volt épp kellemes látvány.
#357   2009. 02. 21. szombat 13:02
X Törölt felhasználó (42919)
Tegnap hátúlról dugtam a 21éves gyönyörű páromat akivel sok éve vagyok1ütt, de közben végig az anyósomrol fantáziáltam! Nagyon szexi nő és magamutogatós. Szeret kacérkodni velem... nem tudom meddig bírom még,hogy ne kezdjek ki vele.
#356   2009. 02. 13. péntek 09:07
X Törölt felhasználó (379712)
én is megdugnám anyósomat. a páromnak nem tetszik az ötlet, de mondtam h akk csak szopatnám, erre már nem szólt semmit. nem azért mert ellenezte. lehet tetszene neki nyes
#355   2009. 02. 13. péntek 01:23
kandurmarci kandurmarci
Csak a viccelődésemet nyelte le, más nem volt, sajnos. S azóta meg nagymama lett. S tudod, mi a jó egy nagymamán? Hát a nagypapa.
#354   2009. 02. 11. szerda 19:08
kandurmarci kandurmarci
Nekem egyik anyósom sem olyan volt, hogy megkívántam volna, de nemcsak a korkülönbség miatt. Viszont van egy népi mondás: Nézd meg az anyját, vedd el a lányát. Én ezt egy szemrevaló kolléganőmnek úgy parafrazáltam, hogy nézd meg a lányát, baszd meg az anyját, persze, csak viccből és kissé kapatos állapotban.
#353   2009. 01. 27. kedd 20:54
X Törölt felhasználó (315309)
Hali macó71 Itt csak anyósokról van szó, ami nemfeltételezi azt hogy az nagyszülő is. buck
#352   2009. 01. 22. csütörtök 23:26
macó71 macó71
Idézet:"A jó nagyszülő,pontosan tudja mikor kell megjelenni és azt is pontosan tudja,hogy mikor kell eltűnni" wave
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2009. 01. 22. csütörtök 23:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 22. csütörtök 23:06
ááá, dehogy! A anyósokra igenis óriási szükség van! heureka


... amikor vigyázni kell az unokákra... hehe
#351   2009. 01. 22. csütörtök 23:06
Nyúlmedve Nyúlmedve
ááá, dehogy! A anyósokra igenis óriási szükség van! heureka


... amikor vigyázni kell az unokákra... hehe
(Ez egy válasz macó71 üzenetére (2009. 01. 22. csütörtök 18:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 22. csütörtök 18:53
Szerintem a legtöbb pasi kivánja az anyósát:VALAHOVÁ!!! hehe
#350   2009. 01. 22. csütörtök 18:53
macó71 macó71
Szerintem a legtöbb pasi kivánja az anyósát:VALAHOVÁ!!! hehe
#349   2009. 01. 15. csütörtök 23:22
winstok winstok
No, ha csak úgy nem..... wink
(Ez egy válasz Fém_fatál üzenetére (2009. 01. 15. csütörtök 23:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 15. csütörtök 23:11
Ő meg majd lefekszik az apósával. finom
#348   2009. 01. 15. csütörtök 23:11
Fém_fatál Fém_fatál
Ő meg majd lefekszik az apósával. finom
(Ez egy válasz winstok üzenetére (2009. 01. 15. csütörtök 23:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 15. csütörtök 23:09
Hát pl. az, hogy a nej megtudja...
#347   2009. 01. 15. csütörtök 23:09
winstok winstok
Hát pl. az, hogy a nej megtudja...
(Ez egy válasz zorn üzenetére (2009. 01. 15. csütörtök 07:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 15. csütörtök 07:47
Tedd azt mi baj lehet!
#346   2009. 01. 15. csütörtök 07:47
zorn zorn
Tedd azt mi baj lehet!
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 15. csütörtök 06:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (161902)
2009. 01. 15. csütörtök 06:08
Igen értem mire célzol!Te mondtad nincs két egyforma szopás.De akkor kétszer ugyanaz a személy sem tud ugyanúgy szopni nem?Vagy rosszul gondolom?Örülök neki hogy Te félálomban meg tudod állapítani két nem egyforma szopásról hogy melyik a nejed és melyik nem...nekem nem sikerült.Egyébként azt meg szívesen végignézném hogy kinyalod a nejem,mert imádja ha nyalom és kíváncsi lennék azt mennyire élvezné ha idegen nyelv játszanana a puncijával!Csak ne lenne ennyire konzervatív gondolkodású az asszony!Bár ez a fajta hozzáállása meglep főleg hogy ezek szerint nem örökletes...
Azóta aludtam rá párat és úgy gondolom hogy belemegyek a játékba és le fogom cumiztatni az anyóst amikor csak lehet...ha szereti akkor miért ne?
#345   2009. 01. 15. csütörtök 06:08
X Törölt felhasználó (161902)
Igen értem mire célzol!Te mondtad nincs két egyforma szopás.De akkor kétszer ugyanaz a személy sem tud ugyanúgy szopni nem?Vagy rosszul gondolom?Örülök neki hogy Te félálomban meg tudod állapítani két nem egyforma szopásról hogy melyik a nejed és melyik nem...nekem nem sikerült.Egyébként azt meg szívesen végignézném hogy kinyalod a nejem,mert imádja ha nyalom és kíváncsi lennék azt mennyire élvezné ha idegen nyelv játszanana a puncijával!Csak ne lenne ennyire konzervatív gondolkodású az asszony!Bár ez a fajta hozzáállása meglep főleg hogy ezek szerint nem örökletes...
Azóta aludtam rá párat és úgy gondolom hogy belemegyek a játékba és le fogom cumiztatni az anyóst amikor csak lehet...ha szereti akkor miért ne?
(Ez egy válasz zorn üzenetére (2009. 01. 12. hétfő 17:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 01. 12. hétfő 17:53
Tudod velem is történt hasonló libbent a takaró fogják a farkam azt hittem a nejem de 10 másodperc után rögtön rájöttem,hogy nem ő és ki se nyitottam a szemem egyszóval nem igazán van 2 egyforma szopás mégha rokonok akkor sem . Ez igy furi.Majdnem olyan mintha kinyalnám a nejed és ő azt hinné te voltál.Érzed mire célzok?
#344   2009. 01. 14. szerda 18:34
frenky69 frenky69
Ha szimpatikus az anyu akkor szerintem nem kell ezt túlvariálni, élvezd a társaságát. Azon kell előre elgondolkodni, hogy milyen személyiség, ha később esetleg nemet mondasz neki és le akarod zárni az afférokat akkor hogy fog reagálni, nehogy akkor kiborítsa a bilit. Nem kell rászoktatni a rendszeres jóra mert azután jogot formál rá , de alkalmanként miért ne... és egy 44 éves jó karban lévő nő hibátlan partner egyébként is...
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 01. 11. vasárnap 20:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (161902)
2009. 01. 11. vasárnap 20:14
Velem most január elsején történt egy nagyon különös dolog!Hullafáradtan értünk haza a nejemmel,és lefeküdtünk aludni.Aztán délután valamikor jött az anyósom látogatóba,meg hogy nem-e kell valamit segíteni.Az asszony már fennt volt én még aludtam.Eléggé kiütöttem magam a szilveszteri buliban,úgyhogy nem csoda.Kellett valami a boltból de mivel elseje volt így csak a maszek kisbolt volt nyitva az meg kb 15perc gyalog tőlünk.Szóval lement az asszony a boltba.De én ezt nem tudtam,mivel aludtam.Aztán arra ébredtem hogy éppen cumiztatok.Azt hittem az asszony az mert szokott így ébreszteni,úgyhogy ki se nyitottam a szemem.Aztán mikor közeledtem a véghez akkor nézem hogy nem a nejem az aki cumizik hanem az anyósom.Rá is szóltam rögtön hogy maga meg mit csinál?Erre kiveszi a farkamat a szájából és azt mondja hogy semmit csak Boldog újévet kíván,és ne törődjek semmivel csak élvezzek tovább ahogyan eddig és engedjem a szájába,mert le akarja nyelni.Mit ne mondjak nagyon jól csinálta,úgyhogy gondoltam nem fogja bemondatni a rádióban,így engedtem hogy lecumizzon...tele is lett a szája és tényleg le is nyelte.Aztán mikor vége lett felajánlotta hogy máskor is megteszi de lehet egyéb is ha akarom!Kicsit tanácstalan vagyok mert elég jól néz ki még most is(44éves)és istenien cumizik!
#343   2009. 01. 12. hétfő 17:53
zorn zorn
Tudod velem is történt hasonló libbent a takaró fogják a farkam azt hittem a nejem de 10 másodperc után rögtön rájöttem,hogy nem ő és ki se nyitottam a szemem egyszóval nem igazán van 2 egyforma szopás mégha rokonok akkor sem . Ez igy furi.Majdnem olyan mintha kinyalnám a nejed és ő azt hinné te voltál.Érzed mire célzok?
#342   2009. 01. 11. vasárnap 20:14
X Törölt felhasználó (161902)
Velem most január elsején történt egy nagyon különös dolog!Hullafáradtan értünk haza a nejemmel,és lefeküdtünk aludni.Aztán délután valamikor jött az anyósom látogatóba,meg hogy nem-e kell valamit segíteni.Az asszony már fennt volt én még aludtam.Eléggé kiütöttem magam a szilveszteri buliban,úgyhogy nem csoda.Kellett valami a boltból de mivel elseje volt így csak a maszek kisbolt volt nyitva az meg kb 15perc gyalog tőlünk.Szóval lement az asszony a boltba.De én ezt nem tudtam,mivel aludtam.Aztán arra ébredtem hogy éppen cumiztatok.Azt hittem az asszony az mert szokott így ébreszteni,úgyhogy ki se nyitottam a szemem.Aztán mikor közeledtem a véghez akkor nézem hogy nem a nejem az aki cumizik hanem az anyósom.Rá is szóltam rögtön hogy maga meg mit csinál?Erre kiveszi a farkamat a szájából és azt mondja hogy semmit csak Boldog újévet kíván,és ne törődjek semmivel csak élvezzek tovább ahogyan eddig és engedjem a szájába,mert le akarja nyelni.Mit ne mondjak nagyon jól csinálta,úgyhogy gondoltam nem fogja bemondatni a rádióban,így engedtem hogy lecumizzon...tele is lett a szája és tényleg le is nyelte.Aztán mikor vége lett felajánlotta hogy máskor is megteszi de lehet egyéb is ha akarom!Kicsit tanácstalan vagyok mert elég jól néz ki még most is(44éves)és istenien cumizik!
 
... 68 69 70 71 72 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1741db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 20. kedd
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!