Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek alkoholt isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1247 1248 1249 1250 1251 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#22700   2008. 08. 28. csütörtök 22:52
tom1019 tom1019 VIP Admin
Héééé!
Mindkettőtöknek, olvassátok pontosan willy figyelmeztetését is!
a menűsorban a karaktereket át kell állítani középeurópaira! akkor eltünnek a kérdőjelek és jól olvashatóvá válik a teszt!!! buck
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2008. 08. 28. csütörtök 22:27), amit ide kattintva olvashatsz)
DrAnthony VIP Admin
2008. 08. 28. csütörtök 22:27
Nekem televerte mindenféle kínai írásjelekkel... Így nem tudtam megoldani... szomoru1
#22699   2008. 08. 28. csütörtök 22:30
Bandur Bandur VIP
Nekem meg csupa kérdőjel igy nekem se ment rolleyes
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2008. 08. 28. csütörtök 22:27), amit ide kattintva olvashatsz)
DrAnthony VIP Admin
2008. 08. 28. csütörtök 22:27
Nekem televerte mindenféle kínai írásjelekkel... Így nem tudtam megoldani... szomoru1
#22698   2008. 08. 28. csütörtök 22:27
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Nekem televerte mindenféle kínai írásjelekkel... Így nem tudtam megoldani... szomoru1
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 27. szerda 12:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2008. 08. 27. szerda 12:09
Ide is belököm:

A pontszámod: 19
A nők átlagosan 47, a férfiak 42 pontot érnek el. A legtöbb Asperger szindrómás, vagy súlyosan autista 20 pont körül teljesít. A pontszáma alapján Ön az átlagosnál szerényebb képességekkel rendelkezik mások érzéseinek megértése, és az azokra való helyes reakciók terén.


Éjjen az EQ teszt... a gáz ott van, hogy a felére nem tudtam biztosan válaszolni... engem ezek a tesztek valahol mindig idegesítenek.

Most pedig SQ;

Ön 35 pontot ért el.
A nők átlagosan 24, a férfiak 30 pontot érnek el. Az Ön rendszereket elemző, feltáró, megértő képessége átlagos.


És végén még konklúzió is van:




A vizszintes tengelyen az SQ, a függőleges tengelyen az EQ értékekeket ábrázoltuk.
[...]
Extrém értékek
A jobb alsó sarokba az extrém férfias aggyal rendelkezők kerültek, közülük a 20 pont körüli EQ-val rendelkezők nagy valószínűséggel autisták.


Király... lehet hogy autista vagyok, de legalább férfias.

És jöjjön a teszt, nektek mit dob ki? (karakterkódolást ne felejtsétek átállítani közép-európaira (Nézet-> karakterkódolás))
EQ-SQ teszt
#22697   2008. 08. 28. csütörtök 12:38
X Törölt felhasználó (137313)
Na,befizettem az egyházadót,úgyh. már semmi akadálya a keresztanyaságnak. smile

"Már csak" az utazási irodának kell "perkálni" és a Barátnőmmel utazhatunk is nyaralni. smile
#22696   2008. 08. 28. csütörtök 07:07
Molly_anyó Molly_anyó
Jó reggelt Nappalisok wave

#22695   2008. 08. 27. szerda 20:27
zelli zelli
Szia Tweek!
Igazad van! worship
Ismerem a koordináta-rendszert, de mostanában nem akarok gondolkodni, figyelni, elemezni, kattogtatni a kerekeket. Ez egy laza korszak. Jelen esetben gyors, és figyelmetlen voltam.
Egyébként, nem nagyon szeretem én se az ilyen teszteket, csak szórakoztatnak.
wink
(Ez egy válasz Tweek üzenetére (2008. 08. 27. szerda 20:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 27. szerda 20:14
EQ:35
SQ:34

Sima, átlagos, B tipusú kiegyensúlyozott agy.

zelli: mivan??? "E típusú női agy, extrém S (férfi) aggyal!" ne a tengelyeket nézd!
Ha jól sejtem nem vágod, mi az a kordinátarendszer, a két értéket megkeresed a tengelyeken, abban a pontban ahol a te értéked van, merőlegest állítasz a tengelyre. Ahol a két merőleges metszi egymást, kapsz egy pontot, és hogy az a pont milyen szinű sávba esik adja meg az agytipusodat ( szerintem sima átlagos B-s agyad van he!, legfeljebb S-es(nem tom pontosan eldönteni))

willy: ne autistának valld magad, az Asperger jobban hangzik, bár ritkább, de azok szuperokosak nyes
#22694   2008. 08. 27. szerda 20:14
Tweek Tweek
EQ:35
SQ:34

Sima, átlagos, B tipusú kiegyensúlyozott agy.

zelli: mivan??? "E típusú női agy, extrém S (férfi) aggyal!" ne a tengelyeket nézd!
Ha jól sejtem nem vágod, mi az a kordinátarendszer, a két értéket megkeresed a tengelyeken, abban a pontban ahol a te értéked van, merőlegest állítasz a tengelyre. Ahol a két merőleges metszi egymást, kapsz egy pontot, és hogy az a pont milyen szinű sávba esik adja meg az agytipusodat ( szerintem sima átlagos B-s agyad van he!, legfeljebb S-es(nem tom pontosan eldönteni))

willy: ne autistának valld magad, az Asperger jobban hangzik, bár ritkább, de azok szuperokosak nyes
#22693   2008. 08. 27. szerda 15:14
surdapapa surdapapa
mán megilledtem, h a magas laptát nem veszed észre!

nyah hónap nyugtotok lesz! nyem lészen surdilovich!
szernyusztok mentem!
(Ez egy válasz new1 üzenetére (2008. 08. 27. szerda 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 27. szerda 14:20
mondjuk nyes aaz nagyon durva lenne,ha neked tenném be
netbarátok vagyunk,
deee inkább a királylány wink
#22692   2008. 08. 27. szerda 14:27
zelli zelli
Összekeveredtek a fiú, meg lányspermák a vízben! hehe
A % tényleg nem volt ott, de ez már a költői szabadság....... eplus2
Az O-lábat leszámítva mindenben egyezek Heidt-tel is! vigyor5 eplus2
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 27. szerda 14:12), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 08. 27. szerda 14:12
%? hol volt itt%? nem pontszám volt?
jesssszus zelli...lehet, hogy nem is ufó gyerek, hanem jakuzzis gyerek vagy? nézz gyorsan tükörbe, barna a szemed és a hajad? mert ha igen, akkor nincs mese, te vagy a kicsi heid(t)i hehe vigyor5 wink
#22691   2008. 08. 27. szerda 14:20
new1 new1
mondjuk nyes aaz nagyon durva lenne,ha neked tenném be
netbarátok vagyunk,
deee inkább a királylány wink
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 08. 27. szerda 09:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 27. szerda 09:43
Üdv a fedélzeten!

Jer gyakrabban!
a zenésbe is...
ilyen "pop zenével" mindég jöhetsz! szívesen hallgatom mindig a zenéd, még ha nem is nekem teszed be, hanem az imádottunknak!!!

ui: várom azt a mélt!
#22690   2008. 08. 27. szerda 14:20
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
47 pont (érzelmi)
37 pont (rendszerező]

azt mondja férfi agy (mertem remélni.)
csak azon röhögök, ha ez a teszt azt is tudná mi jár a fejekben, micsoda kavalkád lenne itt...

nyes
#22689   2008. 08. 27. szerda 14:12
MmePrune MmePrune VIP Admin
%? hol volt itt%? nem pontszám volt?
jesssszus zelli...lehet, hogy nem is ufó gyerek, hanem jakuzzis gyerek vagy? nézz gyorsan tükörbe, barna a szemed és a hajad? mert ha igen, akkor nincs mese, te vagy a kicsi heid(t)i hehe vigyor5 wink
(Ez egy válasz zelli üzenetére (2008. 08. 27. szerda 14:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 27. szerda 14:04
wow2
Sziasztok, mondtam már, hogy ufó-gyerek vagyok! alien2
E.Q.-57%
S.Q.-57%
E típusú női agy, extrém S (férfi) aggyal!
rolleyes
Már az Enneagramom se volt normális! zavart1
Akkor nem is Heidt az apám! vigyor1
#22688   2008. 08. 27. szerda 14:04
zelli zelli
wow2
Sziasztok, mondtam már, hogy ufó-gyerek vagyok! alien2
E.Q.-57%
S.Q.-57%
E típusú női agy, extrém S (férfi) aggyal!
rolleyes
Már az Enneagramom se volt normális! zavart1
Akkor nem is Heidt az apám! vigyor1
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 27. szerda 12:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2008. 08. 27. szerda 12:09
Ide is belököm:

A pontszámod: 19
A nők átlagosan 47, a férfiak 42 pontot érnek el. A legtöbb Asperger szindrómás, vagy súlyosan autista 20 pont körül teljesít. A pontszáma alapján Ön az átlagosnál szerényebb képességekkel rendelkezik mások érzéseinek megértése, és az azokra való helyes reakciók terén.


Éjjen az EQ teszt... a gáz ott van, hogy a felére nem tudtam biztosan válaszolni... engem ezek a tesztek valahol mindig idegesítenek.

Most pedig SQ;

Ön 35 pontot ért el.
A nők átlagosan 24, a férfiak 30 pontot érnek el. Az Ön rendszereket elemző, feltáró, megértő képessége átlagos.


És végén még konklúzió is van:




A vizszintes tengelyen az SQ, a függőleges tengelyen az EQ értékekeket ábrázoltuk.
[...]
Extrém értékek
A jobb alsó sarokba az extrém férfias aggyal rendelkezők kerültek, közülük a 20 pont körüli EQ-val rendelkezők nagy valószínűséggel autisták.


Király... lehet hogy autista vagyok, de legalább férfias.

És jöjjön a teszt, nektek mit dob ki? (karakterkódolást ne felejtsétek átállítani közép-európaira (Nézet-> karakterkódolás))
EQ-SQ teszt
#22687   2008. 08. 27. szerda 13:53
MmePrune MmePrune VIP Admin
A pontszámod: 48
A nők átlagosan 47, a férfiak 42 pontot érnek el. A legtöbb Asperger szindrómás, vagy súlyosan autista 20 pont körül teljesít. A pontszáma alapján Ön átlagos képességekkel rendelkezik mások érzéseinek megértése, és az azokra való helyes reakciók terén. Tud bánni az emberekkel, nem hiányzik Önből az ehhez szükséges érzékenység és figyelem.

Ön 21 pontot ért el.
A nők átlagosan 24, a férfiak 30 pontot érnek el. Az Ön rendszereket elemző, feltáró, megértő képessége átlagos.

elvileg b típusú agyam van, de eléggé határeset, ha jól próbálom elhelyezni a számokat):
#22686   2008. 08. 27. szerda 13:25
tom1019 tom1019 VIP Admin
A pontszámod: 43 (érzelmi intelligencia)

A nők átlagosan 47, a férfiak 42 pontot érnek el. A legtöbb Asperger szindrómás, vagy súlyosan autista 20 pont körül teljesít. A pontszáma alapján Ön átlagos képességekkel rendelkezik mások érzéseinek megértése, és az azokra való helyes reakciók terén. Tud bánni az emberekkel, nem hiányzik Önből az ehhez szükséges érzékenység és figyelem.

Az EQ teszt után töltse ki az SQ tesztet, majd ismerve a két pontszámot,nézze meg, milyen típusú agya van!
--------------------------------------------------

Ön 35 pontot ért el. (rendszerező intelligencia)

A nők átlagosan 24, a férfiak 30 pontot érnek el. Az Ön rendszereket elemző, feltáró, megértő képessége átlagos.

Ha kiszámolta EQ és SQ értékét is, lássuk, milyen típusú agya van Önnek!
-------------------------------------------------




43 pont (érzelmi intelligenciám)
35 pont (rendszerező intelligenciám)

eredmény: B típusú (szürke mező wink , kiegyensúlyozott agy!
Mind a beleérzőképesség, mind a rendszerezés tekintetében erősek az ilyen típusú aggyal rendelkezők - az ilyen agyat kiegyensúlyozott agynak nevezzük.

Mondtam, hogy egy átlagos pasi vagyok... eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 27. szerda 12:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2008. 08. 27. szerda 12:09
Ide is belököm:

A pontszámod: 19
A nők átlagosan 47, a férfiak 42 pontot érnek el. A legtöbb Asperger szindrómás, vagy súlyosan autista 20 pont körül teljesít. A pontszáma alapján Ön az átlagosnál szerényebb képességekkel rendelkezik mások érzéseinek megértése, és az azokra való helyes reakciók terén.


Éjjen az EQ teszt... a gáz ott van, hogy a felére nem tudtam biztosan válaszolni... engem ezek a tesztek valahol mindig idegesítenek.

Most pedig SQ;

Ön 35 pontot ért el.
A nők átlagosan 24, a férfiak 30 pontot érnek el. Az Ön rendszereket elemző, feltáró, megértő képessége átlagos.


És végén még konklúzió is van:




A vizszintes tengelyen az SQ, a függőleges tengelyen az EQ értékekeket ábrázoltuk.
[...]
Extrém értékek
A jobb alsó sarokba az extrém férfias aggyal rendelkezők kerültek, közülük a 20 pont körüli EQ-val rendelkezők nagy valószínűséggel autisták.


Király... lehet hogy autista vagyok, de legalább férfias.

És jöjjön a teszt, nektek mit dob ki? (karakterkódolást ne felejtsétek átállítani közép-európaira (Nézet-> karakterkódolás))
EQ-SQ teszt
#22685   2008. 08. 27. szerda 13:13
X Törölt felhasználó (729)
Nekem 35 és 44 pont lett...

wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 27. szerda 12:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2008. 08. 27. szerda 12:09
Ide is belököm:

A pontszámod: 19
A nők átlagosan 47, a férfiak 42 pontot érnek el. A legtöbb Asperger szindrómás, vagy súlyosan autista 20 pont körül teljesít. A pontszáma alapján Ön az átlagosnál szerényebb képességekkel rendelkezik mások érzéseinek megértése, és az azokra való helyes reakciók terén.


Éjjen az EQ teszt... a gáz ott van, hogy a felére nem tudtam biztosan válaszolni... engem ezek a tesztek valahol mindig idegesítenek.

Most pedig SQ;

Ön 35 pontot ért el.
A nők átlagosan 24, a férfiak 30 pontot érnek el. Az Ön rendszereket elemző, feltáró, megértő képessége átlagos.


És végén még konklúzió is van:




A vizszintes tengelyen az SQ, a függőleges tengelyen az EQ értékekeket ábrázoltuk.
[...]
Extrém értékek
A jobb alsó sarokba az extrém férfias aggyal rendelkezők kerültek, közülük a 20 pont körüli EQ-val rendelkezők nagy valószínűséggel autisták.


Király... lehet hogy autista vagyok, de legalább férfias.

És jöjjön a teszt, nektek mit dob ki? (karakterkódolást ne felejtsétek átállítani közép-európaira (Nézet-> karakterkódolás))
EQ-SQ teszt
#22684   2008. 08. 27. szerda 12:52
tom1019 tom1019 VIP Admin
Jó napot nappali!
hoztam nektek "szép idős" ebédet... eplus2

Klikkelj a normál/tömörített mérethez


willy! máris ugrok neki a tesztednek... hehe
#22683   2008. 08. 27. szerda 12:09
X Törölt felhasználó (24620)
Ide is belököm:

A pontszámod: 19
A nők átlagosan 47, a férfiak 42 pontot érnek el. A legtöbb Asperger szindrómás, vagy súlyosan autista 20 pont körül teljesít. A pontszáma alapján Ön az átlagosnál szerényebb képességekkel rendelkezik mások érzéseinek megértése, és az azokra való helyes reakciók terén.


Éjjen az EQ teszt... a gáz ott van, hogy a felére nem tudtam biztosan válaszolni... engem ezek a tesztek valahol mindig idegesítenek.

Most pedig SQ;

Ön 35 pontot ért el.
A nők átlagosan 24, a férfiak 30 pontot érnek el. Az Ön rendszereket elemző, feltáró, megértő képessége átlagos.


És végén még konklúzió is van:




A vizszintes tengelyen az SQ, a függőleges tengelyen az EQ értékekeket ábrázoltuk.
[...]
Extrém értékek
A jobb alsó sarokba az extrém férfias aggyal rendelkezők kerültek, közülük a 20 pont körüli EQ-val rendelkezők nagy valószínűséggel autisták.


Király... lehet hogy autista vagyok, de legalább férfias.

És jöjjön a teszt, nektek mit dob ki? (karakterkódolást ne felejtsétek átállítani közép-európaira (Nézet-> karakterkódolás))
EQ-SQ teszt
#22682   2008. 08. 27. szerda 09:43
surdapapa surdapapa
Üdv a fedélzeten!

Jer gyakrabban!
a zenésbe is...
ilyen "pop zenével" mindég jöhetsz! szívesen hallgatom mindig a zenéd, még ha nem is nekem teszed be, hanem az imádottunknak!!!

ui: várom azt a mélt!
(Ez egy válasz new1 üzenetére (2008. 08. 27. szerda 09:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 27. szerda 09:18
csőváz papa csak beugrottam, hogy köszönjek
majd küldöm emilt wave
#22681   2008. 08. 27. szerda 09:18
new1 new1
csőváz papa csak beugrottam, hogy köszönjek
majd küldöm emilt wave
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2008. 08. 27. szerda 08:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 27. szerda 08:11
a hír benne az ahogyan átadtad!

eszméletlen jóóóóóóóóó!!!!!!!






a hálám a Tiéd:

 
... 1247 1248 1249 1250 1251 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: iNfeSter iNfeSter
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 47660db
Utolsó üzenet: tegnap 16:13
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!