Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Csak hozzászólások (fórum,kismalac, amatőrök egyéb képek videók hozászolásai) és chat esetén vagyunk kompetensek.

(azaz adminok nem a szerkesztőségben ülnek, s csak az általatok irt tartalom felet van joguk, semmi másra nincs befolyások s rálátásuk.)

Egyéb esetben kérlek kattints az e-mailra a lapalján, s töltsd ki a bejelentőt.
!!!Figyelem e-mail linkes bejelentő esetén választ minden esetben a regisztrációs email címedre kapsz (vagy amire átírtad a e-mail linkes bejelentőbe) !!!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1803   2024. 02. 26. hétfő 00:40
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Kérjük ellenőrizd a belső üzeneteidet, feltöltés elutasítása esetén automatikus rendszerüzenetet kapsz arról, hogy feltöltésed elutasításra került, továbbá az indoklást is megkapod.
(Ez egy válasz Gyula gyuluska üzenetére (2024. 02. 24. szombat 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 24. szombat 16:16
Üdv ! Szeretném megkérdezni hogy feltöltöttem videókat fiúkhoz és párokhoz de még nem jelent meg ? Választ előre is köszönöm.
#1802   2024. 02. 24. szombat 16:16
Gyula gyuluska Gyula gyuluska
Üdv ! Szeretném megkérdezni hogy feltöltöttem videókat fiúkhoz és párokhoz de még nem jelent meg ? Választ előre is köszönöm.
#1801   2024. 01. 12. péntek 13:25
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Sajnáljuk, de ha ilyen fokú indulatkezelési problémáid vannak, valóban jobb, ha megszüntetjük a regisztrációdat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 01. 12. péntek 13:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4722918)
2024. 01. 12. péntek 13:15
Most már aztán tényleg elmentek a picsába! Nem lehet leírni két sort ebbe a kibaszott fórumba a nélkül, hogy ne kapnék rendszeresen 2 nap tiltást érte.. olyanok vagytok mint a tavaly lejárt faszkonzerv!! Basszál ki nyugodtan az oldalról, én nem törlöm magamat, szopjál vele te te fasz!!
#1800   2024. 01. 12. péntek 13:15
X Törölt felhasználó (4722918)
Most már aztán tényleg elmentek a picsába! Nem lehet leírni két sort ebbe a kibaszott fórumba a nélkül, hogy ne kapnék rendszeresen 2 nap tiltást érte.. olyanok vagytok mint a tavaly lejárt faszkonzerv!! Basszál ki nyugodtan az oldalról, én nem törlöm magamat, szopjál vele te te fasz!!
#1799   2024. 01. 06. szombat 11:08
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
ITT megtalálsz minden szükséges információt az új topik nyitással kapcsolatban.

Az oldalon történő kommunikációval kapcsolatban: ha a moderátorok úgy ítélik meg, hogy egy bejegyzés provokatív, sértő vagy vitát generál - akkor kerül sor intézkedésre. Az oldal látogatói nem arra kíváncsiak, hogy a felhasználók egymással veszekszenek. Ha egy társalgás kulturált formában zajlik, nincs szükség moderátori intézkedésre. A moderált hozzászólásaidat nézve nem áll tőled távol a provokatív stílus - de ha tudsz ezen változtatni, bátran fórumozhatsz tovább wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 01. 05. péntek 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4722918)
2024. 01. 05. péntek 22:34
Ok bár a topic nyitásnál sehol nem láttam, hogy engedélyt kell kérni hozzá de rendben. A második dolog az egy beszélgetés része volt. Gondolom nem várhatjátok el, hogy minden egyes mondat egy topicban a farok, punci, hogyan dugnálak, nyalnálak és egyéb szexuális tartalommal bírjon. Több alkalommal is kaptam tiltásokat egy-egy tök ártatlan mondat miatt. Ezzel nem tudok egyet érteni. Lehet a továbbiakban inkább távol tartom magamat a forumozástó. Ez így élvezhetetlen.
Köszi a választ azért
#1798   2024. 01. 05. péntek 22:34
X Törölt felhasználó (4722918)
Ok bár a topic nyitásnál sehol nem láttam, hogy engedélyt kell kérni hozzá de rendben. A második dolog az egy beszélgetés része volt. Gondolom nem várhatjátok el, hogy minden egyes mondat egy topicban a farok, punci, hogyan dugnálak, nyalnálak és egyéb szexuális tartalommal bírjon. Több alkalommal is kaptam tiltásokat egy-egy tök ártatlan mondat miatt. Ezzel nem tudok egyet érteni. Lehet a továbbiakban inkább távol tartom magamat a forumozástó. Ez így élvezhetetlen.
Köszi a választ azért
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 01. 04. csütörtök 15:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4722918)
2024. 01. 04. csütörtök 15:29
Tipikus, ilyenkor megy a hárítás.
#1797   2024. 01. 05. péntek 08:26
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Nem gondolnám, hogy hárítás lenne, ha privátban kapsz tájékoztatást az ügyfélszolgálattól a moderált bejegyzéseddel kapcsolatban. De ha így szeretnéd, természetesen itt nyilvánosan is megadjuk a választ.

A társkereső topikban új témát nyitni csak engedéllyel lehet, admin jóváhagyásával.Te nyitottál egy témát "Punciba élvezést keresők" témakörben, mivel ez nem lett jóváhagyva, ezért került törlésre.
Nem nyitunk külön topikot olyasvalaminek, ami a felhasználók elenyésző százalékának érdeklődési körébe esik.

A moderált bejegyzéseid - melyekért a tiltást is kaptad a "Cuckold szex" beszélgetős topicból kerültek törlésre, mert a hegymászás és egyéb veszélyes sportok halálozási arányairól értekeztél - ennek semmi köze a Cuckold topikhoz.
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 01. 04. csütörtök 15:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4722918)
2024. 01. 04. csütörtök 15:29
Tipikus, ilyenkor megy a hárítás.
#1796   2024. 01. 04. csütörtök 15:29
X Törölt felhasználó (4722918)
Tipikus, ilyenkor megy a hárítás.
#1795   2024. 01. 03. szerda 10:40
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Az Ügyfélszolgálat (Lap alja, E-mail menüpont) tud neked részletes magyarázattal szolgálni a moderált bejegyzéseiddel kapcsolatban
(Ez egy válasz X üzenetére (2024. 01. 02. kedd 12:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4722918)
2024. 01. 02. kedd 12:24
Üdv!
Szeretném kérdezni a kedves moddereket, hogy miért kapok tiltást kb minden ötödik fórum hozzászólásomért. Nem írok ki sértőt, nem politizálok ellenben akár egy viccesebb posztért vagy ha nem kapcsolódik a témához teljes válszélességben már megy a 2 nap tiltás. Így bármilyen formábana kommunikáció szinte lehetetlen a többi fórumozóval! Ráadásul az nem elég, hogy kitörlitek az esetlegesen szerintetek nem oda illő posztot, hálából még az oldal többi funkcióit sem tudom használni napokig! Példa : nyitottam egy témát a társkeresőben ami szerintetek már létezik. Megnéztem, nem létezik. Hopp két nap tiltás.. és még sorolhatnám. Épp elég nehéz a sok retardálttal ittkomolyan ismerkedni még ti is nehezítitek ezt a folyamatot gőzerővel.. mondjuk arra jók ezek a tiltások, hogy mire lejár addigra lehiggadok, különben már rég ki lennék tiltva örökre innen. De komolyan, rettentő fusztrálóak vagytok!
#1794   2024. 01. 02. kedd 12:24
X Törölt felhasználó (4722918)
Üdv!
Szeretném kérdezni a kedves moddereket, hogy miért kapok tiltást kb minden ötödik fórum hozzászólásomért. Nem írok ki sértőt, nem politizálok ellenben akár egy viccesebb posztért vagy ha nem kapcsolódik a témához teljes válszélességben már megy a 2 nap tiltás. Így bármilyen formábana kommunikáció szinte lehetetlen a többi fórumozóval! Ráadásul az nem elég, hogy kitörlitek az esetlegesen szerintetek nem oda illő posztot, hálából még az oldal többi funkcióit sem tudom használni napokig! Példa : nyitottam egy témát a társkeresőben ami szerintetek már létezik. Megnéztem, nem létezik. Hopp két nap tiltás.. és még sorolhatnám. Épp elég nehéz a sok retardálttal ittkomolyan ismerkedni még ti is nehezítitek ezt a folyamatot gőzerővel.. mondjuk arra jók ezek a tiltások, hogy mire lejár addigra lehiggadok, különben már rég ki lennék tiltva örökre innen. De komolyan, rettentő fusztrálóak vagytok!
#1793   2024. 01. 02. kedd 11:33
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Tudnál küldeni néhány konkrét példát az Ügyfélszolgálatnak( Lap alja, E-mail menüpont)? A kollégák megnézik a beállításokat
(Ez egy válasz Lajo6969 üzenetére (2023. 12. 31. vasárnap 11:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 31. vasárnap 11:57
Nekem az lenne a problémám hogy a részletes keresőben,ha be van állítva hogy csak Hetero nőt keresek nem csak azok jelenek meg.. akár hogy állítom be a keresőt. legtöbb a biszex pár .
#1792   2023. 12. 31. vasárnap 11:57
Lajo6969 Lajo6969
Nekem az lenne a problémám hogy a részletes keresőben,ha be van állítva hogy csak Hetero nőt keresek nem csak azok jelenek meg.. akár hogy állítom be a keresőt. legtöbb a biszex pár .
#1791   2023. 12. 29. péntek 09:57
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Technikai problémában az ügyfélszolgálat tud segíteni nektek (lap alja, E-mail menüpont).
(Ez egy válasz Jessika1 üzenetére (2023. 12. 29. péntek 07:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 29. péntek 07:07
Sziasztok.
A páromnak van egy külön regisztrácioja de sehogy sem tud belèpni.
Tanácsot szertetnènk kèrni .
A felhasználonèv:Atis 1968
Köszi a választ
#1790   2023. 12. 29. péntek 07:07
Jessika1 Jessika1
Sziasztok.
A páromnak van egy külön regisztrácioja de sehogy sem tud belèpni.
Tanácsot szertetnènk kèrni .
A felhasználonèv:Atis 1968
Köszi a választ
#1789   2023. 12. 23. szombat 12:21
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Tisztelt Felhasználónk! Minden létrehozott profil mögött valós személy áll. Azonban mivel nem vagyunk Hatóság, nincs lehetőségünk ellenőrizni, hogy a regisztrált felhasználók valós adatokat adnak-e meg a regisztráció során.

Számos hiteles profil található az oldalon, igazolóképpel, feltöltésekkel. Az oldalnak semmilyen módon nem áll érdekében hamis profilokat létrehozni, sőt, amennyiben visszaélést tapasztalunk, azonnal intézkedünk a jogsértő felhasználó ellen.
(Ez egy válasz Negyven üzenetére (2023. 12. 22. péntek 13:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 22. péntek 13:02
Van egy olyan érzésem,hogy az itt hirdetők 80%a kamu!Az oldal hozta létre,és a moderátorok válaszolnak!Főleg a női hirdetőkre igaz ez!
#1788   2023. 12. 22. péntek 13:02
Negyven Negyven
Van egy olyan érzésem,hogy az itt hirdetők 80%a kamu!Az oldal hozta létre,és a moderátorok válaszolnak!Főleg a női hirdetőkre igaz ez!
#1787   2023. 10. 24. kedd 09:09
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
El tudnád küldeni a sorozat elérhetőségét, hogy utánanézzünk?
(Ez egy válasz pityek123 üzenetére (2023. 10. 23. hétfő 08:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 23. hétfő 08:22
Tisztelt moderatorok! Kerdeznem hogy miert jelenhet meg full pasis sorozat a lanyok kepei kozott amikor nekem par kukis kep miatt visszadobjatok az egesz sorozatot hogy a lanyok kozott csak lanyos kepek lehetnek??? Akkor hogy is van ez???????
#1786   2023. 10. 23. hétfő 08:22
pityek123 pityek123
Tisztelt moderatorok! Kerdeznem hogy miert jelenhet meg full pasis sorozat a lanyok kepei kozott amikor nekem par kukis kep miatt visszadobjatok az egesz sorozatot hogy a lanyok kozott csak lanyos kepek lehetnek??? Akkor hogy is van ez???????
#1785   2023. 09. 25. hétfő 09:11
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Szia! Nem IP cím függő, egy e-mail címről csak egy regisztráció engedélyezett.
(Ez egy válasz puby09 üzenetére (2023. 09. 23. szombat 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 23. szombat 09:26
szia. a kérdésem a következö mennyi regisztráció engedélyezett egy személynek vagy ip cimröl?
#1784   2023. 09. 23. szombat 09:26
puby09 puby09
szia. a kérdésem a következö mennyi regisztráció engedélyezett egy személynek vagy ip cimröl?
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Törté-Net Törté-Net
Nyitás ideje: 2007. 04. 06. péntek
Üzenetek: 1803db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 26. hétfő
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!