Amikor először vettem fel női bugyit...
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#199   2019. 11. 25. hétfő 11:31
X Törölt felhasználó (3985242)
Egyszer camsurfon egy párnak az volt a kérése,hogy vegyem fel a párom bugyiját és úgy verjem a farkam! Nem is birtam sokáig össze fröcsköltem a bugyit rendesen! Aztán kimostam alig vártam ,hogy megszáradjon nehogy észre vegye nyes
#198   2019. 11. 25. hétfő 07:54
X Törölt felhasználó (4183452)
Itt olvastam először a témáról és kedvet kaptam hozzá. Hétvégén rokonoknál voltunk vendégségben. Este elmentem zuhanyozni és megláttam a szennyesben az unokatesóm feleségének a francia bugyiját. Gondoltam felpróbálom. Hát mit mondjak fél per alatt keményen felállt a farkam. A vége egy jó kis farokverés volt, beleélveztem a bugyiba. Nekem bejön.
#197   2019. 11. 24. vasárnap 06:42
X Törölt felhasználó (4231182)
Utána kedvelt szexjáték lett hogy a cickók és a cicifix közé dugom a farkam mikor elélvezek. Alsót meg volt hogy cseréltünk.
En kinyaltam rajta a boxeremmel, ő meg talán úgy szopott le a tangáiban mint azelőtt soha
#196   2019. 11. 24. vasárnap 06:32
X Törölt felhasználó (4231182)
A bugyit én mondtam el neki mert láttam hogy nem riadt meg az attrakciómtól. És milyen jól tettem.
#195   2019. 11. 24. vasárnap 05:56
X Törölt felhasználó (4231182)
Otthon voltam, az exem dolgozott.
Egyszercsak a szoba közepén lekaptam a boxerem és elkezdtem lassan de keményen gyúrni a farkam.
A szárító teli volt mellettem ruhákkal, és megakadt a szemem a számomra legszexibb bugyiján.
Odaléptem a szárító mellé és elkezdtem finoman cirógatni a bugyit a farkammal. Ez nagyon tetszett, nagyon felizgultam.
Elkezdtem beleakasztani a farkam és gyakorlatilag megkúrtam a bugyit a szárítón. Aztán levettem a bugyit és a farkamra akasztottam és először csak lóbáltam meg ráztam a faszt benne, ami csak tovább spanolt. Fogtam elkaptam egy melltartót is és a kosarak közt felakasztva a farkamra kezdtem kúrni a farkamra aggatott alsóneműket. Míg vègül odaléptem a szárítóhoz, visszaakasztottam a melltartót és a bugyi gumijánál fogva vertem tovább miközben random beledörgöltem a brét a melltartóba.
Végül fogtam a tangát és felvettem rendesen. Vadul felhúztam mert tetszett ahogy bevág, és így kinyúlva belefért a szerszám is, szóval jött a selymes dagasztás. Mikor ez elégnek bizonyult a bugyit előre kifeszítve direkt jó hangosan csattogósan hokiztam a bugyiban.
Végül pedig kicsaptam a farkam a tangából, beakasztottam elöl a bugyit a golyók mögé, a hátulja vadul segbberántva hátközépig és könyörtelen fitymacsattogásban rogyasztottam a melltartó alá hogy két kör között belecsapkodjam a lompost. Kiültem a bőrfotel karfájának szélére elélvezni.
Ráakasztottam a melltartót a farkamra és csak vertem mint a süket az ólajtót Mikor ez elégnek bizonyult a bugyit előre kifeszítve direkt jó hangosan csattogósan hokiztam a bugyiban.
Végül pedig kicsaptam a farkam a tangából, beakasztottam elöl a bugyit a golyók mögé, a hátulja vadul segbberántva hátközépig és könyörtelen fitymacsattogásban rogyasztottam a melltartó alá hogy két kör között belecsapkodjam a lompost. Kiültem a bőrfotel karfájának szélére elélvezni.
Ráakasztottam a melltartót a farkamra és csak vertem mint a süket az ólajtót
#194   2019. 11. 24. vasárnap 05:51
X Törölt felhasználó (4231182)
Otthon voltam, az exem dolgozott.
Egyszercsak a szoba közepén lekaptam a boxerem és elkezdtem lassan de keményen gyúrni a farkam.
A szárító teli volt mellettem ruhákkal, és megakadt a szemem a számomra legszexibb bugyiján.
Odaléptem a szárító mellé és elkezdtem finoman cirógatni a bugyit a farkammal. Ez nagyon tetszett, nagyon felizgultam.
Elkezdtem beleakasztani a farkam és gyakorlatilag megkúrtam a bugyit a szárítón. Aztán levettem a bugyit és a farkamra akasztottam és először csak lóbáltam meg ráztam a faszt benne, ami csak tovább spanolt. Fogtam elkaptam egy melltartót is és a kosarak közt felakasztva a farkamra kezdtem kúrni a farkamra aggatott alsóneműket. Míg vègül odaléptem a szárítóhoz, visszaakasztottam a melltartót és a bugyi gumijánál fogva vertem tovább miközben random beledörgöltem a brét a melltartóba.
Végül fogtam a tangát és felvettem rendesen. Vadul felhúztam mert tetszett ahogy bevág, és így kinyúlva belefért a szerszám is, szóval jött a selymes dagasztás.
#193   2019. 05. 14. kedd 18:46
X Törölt felhasználó (3511592)
Tavaly egy párral voltam egy szálláson! A csajnak vettem fel néha a tangáját! Egyik Vasárnap délután hallotam,hogy heves baszásba kezdenek! Mikor végeztek utána nemsokára mentek zúhanyozni! Amikor ki jöttek be mentem a fürdöbe! Egyből a szenyes kosárba nyúltam ott volt a tanga színte folyt belőle a geci szagoltam nyaltam faltam! Nagyon nagyot élveztem! Utána még volt pár ilyen eset!
#192   2019. 05. 10. péntek 13:31
X Törölt felhasználó (2704462)
Egy eléggé nagy seggű lánynál töltöttem az éjszakát, tehát nem volt feltűnő a méretbeli eltérés. Hajnalban mennem kellett és emlékeztem rá, hogy a fürdőszobában hagytam az alsónadrágomat. Fekete pamut. Namost a lánynak is fekete pamut alsója volt és eléggé nagy méret, tehát - bár kicsit fura volt -a sötétben jól felöltöztem és csak napközben tűnt fel a csere. Mivel a hölgy Veszprémben lakott én meg Szentendrén, így csak terveztem, hogy az éjszaka megismétlésének reményében visszaviszem neki, de már nem jött össze a dolog. A bugyi többet nem volt rajtam nyes
#191   2019. 05. 06. hétfő 08:40
X Törölt felhasználó (3863372)
A selyem és csipke simogatása rendkívül izgató tud lenni.
#190   2018. 01. 09. kedd 21:40
portas71 portas71
Sziasztok!
Karácsonyra megleptem magam egy francia fazonú selyembugyival, csipke széllel. Régóta izgat a biszexualitás, de női bugyi hordása nem vonzott. Egy ideje viszont többször olvastam ezt a blog témát. Egyre erősödött a vágy egy női bugyi után. Ma vettem fel igazán. Órákig rajtam volt, amikor a városban intéztem a dolgaim. Nagyon izgató ahogy érzem a selyem kényeztetését. Vennem kell néhányat még. Megyek és könnyítek is magamon.
#189   2017. 12. 25. hétfő 15:24
big_cock95 big_cock95
Olyan 10 év körüli lehettem, mikor unokatesóméknál lomtalanításkor találtam egy fürdőrucit amit felhúztam s nagyon izgató volt. Aztán rendszeressé 12-13 éves koromban vált a dolog; amikoris anyumnak néhány nagyon szexi bugyiját/bikinijét húztam fel s csak élveztem, hogy dagad a farkam. Aztán elkezdtem maszturbálni is benne de arra mindig vigyáztam, hogy ne élvezzek bele. Szerintem egy idő után tudták, hogy mivan mert volt hogy harisnyáját pl kinnfelejtettem a széken s ilyenek. Most ott tartok, hogy saját kis készletem van nyes 22/F
#188   2017. 12. 17. vasárnap 07:34
breki1971 breki1971
Azt nem tudom mikor volt az első alkalom. De most már le sem akarom venni.
Egyszerűen imádok bugyit viselni. Izgalmas és egyben izgató is.
#187   2017. 11. 23. csütörtök 15:27
X Törölt felhasználó (2722172)
Nekem is volt egy barátnőm, akit egyszer úgy dugtam meg, hogy rajtam is és rajta is bugyi volt. Le sem vettem a bugyit egész kefélés alatt, sőt utána a bugyiban is aludtam, igaz közben még kétszer dugtunk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 07. szombat 15:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (858797)
2013. 12. 07. szombat 15:21
A párom mesélte,h a volt pasija dugás előtt felvette a tangáját és abba dugta meg! Egyszer amikor levetkőztettem én is felhuztam nagyot élveztünk!!!
#186   2017. 11. 23. csütörtök 13:42
X Törölt felhasználó (2722172)
Az igazság az, hogy én sem bírom sokáig bugyiban. Ahogy kézbeveszem a bugyit, már merev a farkam, s őrjítő érzés, ahogy veszem fel a bugyit, és hozzáér a bőrömhöz, ahogy rásimul a kemény farkamra. Előfordult, hogy már ekkor elélveztem. Olyan is volt, hogy a nejem összes bugyiját végig terítettem magamon és úgy maszturbáltam, vagy három -négy bugyiját felhúztam a fejemre, hogy a punci része pont az arcomnál legyen, egy tanga volt rajtam, egyet pedig a farkam köré tekertem, és úgy vertem.
#185   2017. 11. 22. szerda 15:14
colamatyi colamatyi
akkor nagyon gyorsan eldurrantam,a mai napig élvezkedek így.
#184   2017. 11. 22. szerda 14:05
Shooterman2 Shooterman2
Sziasztok!

Használt bugyit és harisnyát keresnék ... a feltételeket priviben megbeszéljük.
Üdv,
#183   2017. 11. 22. szerda 09:56
X Törölt felhasználó (2722172)
Szia! Egyszer én is felvettem a nejem egyik szexi bikini alsóját, de az annyira nem izgatott fel, mint a bugyija. Nekem eddig nem sikerült megszabadulnom ettől a szokásomtól, egy ideig bírom bugyi nélkül, de aztán iszonyú erős késztetést érzek, hogy belebújjak valamelyik szexi tangájába, és abban verjem ki a farkam, és jól teleélvezzem....Szinte már nincs olyan bugyija, amibe ne spricceltem volna bele, és ha új bugyit vesz, addig nem nyugszom, míg nem vehetem fel...
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 11. 20. hétfő 12:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (867924)
2017. 11. 20. hétfő 12:20
Tizenéves srácként a nővérem szexi fürdőruháját vettem fel először. Gumírozott, testre tapadó, alul fodros, finom kis ruhadarab volt. Szinte remegtem a kéjtől, annyira izgalmas volt magamon érezni. Párszor megdörzsöltem a farkamnál és máris hatalmasat élveztem bele. Sokszor csináltam ezt magamnak, szerencsére testvérem nem kereste, mert már nem használta ezt a fürdőruháját, így kisajátítottam magamnak. Később a bugyijait csentem el és abban kényeztettem magam. Izgató volt a gondolat, hogy előtte egy puncit rejtegetett, most meg a falloszom áll benne keményen. Mikor már lettek barátnőim elhagytam ezt a szokásom, jobb volt a valóságban kalandozni a női alsókban, mint képzeletben. Azért még a mai napig is roppant erotikus hatással vannak rám a női fehérneműk.
#182   2017. 11. 20. hétfő 12:20
X Törölt felhasználó (867924)
Tizenéves srácként a nővérem szexi fürdőruháját vettem fel először. Gumírozott, testre tapadó, alul fodros, finom kis ruhadarab volt. Szinte remegtem a kéjtől, annyira izgalmas volt magamon érezni. Párszor megdörzsöltem a farkamnál és máris hatalmasat élveztem bele. Sokszor csináltam ezt magamnak, szerencsére testvérem nem kereste, mert már nem használta ezt a fürdőruháját, így kisajátítottam magamnak. Később a bugyijait csentem el és abban kényeztettem magam. Izgató volt a gondolat, hogy előtte egy puncit rejtegetett, most meg a falloszom áll benne keményen. Mikor már lettek barátnőim elhagytam ezt a szokásom, jobb volt a valóságban kalandozni a női alsókban, mint képzeletben. Azért még a mai napig is roppant erotikus hatással vannak rám a női fehérneműk.
#181   2017. 10. 17. kedd 14:44
X Törölt felhasználó (2722172)
Az soha nem fordult meg a fejemben, hogy anyám bugyiját vegyem fel, az nekem már egy kicsit meredek, de az unokatesóimtól nagyon sok bugyit csentem el az évek során. Olyan is volt, mikor egy családi nyaralás alkalmával, az egyik unokanővérem bugyijában vertem a farkam, a másik tangája pedig a farkam köré volt tekerve, azzal vertem, mikor pont ő nyitott rám. Szerencsére a takarót épp magamra tudtam rántani, de mivel már pont a csúcson voltam és nem bírtam leállni, hatalmas adagot lövelltem a bugyiba, pedig nem akartam beleélvezni, mivel frissen mosott bugyi volt. Utána spermásan beleraktam a szennyestartóba.
#180   2017. 10. 10. kedd 10:21
csakvki csakvki
Egész fiatalon volt az első, amikor megláttam a még ma is szexi fiatalos muterom bugyiját a szennyesben. meg szaglásztam a punci résznél. Pár rántás után elélveztem a bugyiba smile Utána többször is keresgéltem a tangáit, és amikor felvettem először isteni volt smile Sok farok verés volt az ő tangáiba! De megfogadtam hogy egyszer ő is meglesz! smile
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Damenslip Damenslip
Nyitás ideje: 2005. 01. 06. csütörtök
Üzenetek: 199db
Utolsó üzenet: 2019. 11. 25. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!