Eltérés a nemi vágyak intenzitásában (megoldási javaslatok)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#137   2022. 01. 30. vasárnap 14:33
didergo didergo
Tudom, igazad van. Képmutatás, bigott nevelés, önámítás... Pedig mennyivel egyszerűbb lenne a világ. Az első feleségemet azért engedtem el, mert már nagyon unalmas (és ritka) volt vele az ágyban és nagyon nem értette, hogy ez nekem kevés.

A jelenleginek már a kapcsolat elején elmondtam, h mire számítson és azt azóta is hozom. Szabad neki is nekem is. Néha neki jut több néha nekem. Legtöbbször egyforma. eljen
#136   2022. 01. 30. vasárnap 11:08
SexFan SexFan
Vannak nők, aki a szerelem miatt nem mennek bele az ilyenek miatt, sőt már az említése is hatalmas vitákat válthat ki. Na és olyankor jön az elhidegülés, majd végül a válás.
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2022. 01. 29. szombat 20:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 01. 29. szombat 20:01
A legtöbb heteroszexuális, monogám kapcsolatban felbukkan ez a probléma. És ez nem is csekély dolog, hiszen ezen (szexuális étvágy eltérései) ki tud siklani egy komoly házasság is, hiába az, hogy nem fiatalkori fellángolás, hanem érett felelős döntés eredménye volt a házasság.

Nekünk két-három dolog jött be és ezek részben átfedik egymást:

1. Párcserés szex. (négyesben vagy gruppenben) Ha az eltérő vágy oka az, hogy már nem olyan érdekes egymással, akkor új szexpartnerek feldobják az együttléteket. alien Érdekes új figurák bukkannak fel a házastársi szexben. "Tedd ide a melleim közé, ahogy Karcsiéknál csináltuk, és úgy mozogj!" merges2

2. Nyitott házasság. Gyakorlatilag párcsere, de már nem csak a szexuális tornagyakorlatok talaján. Kicsit kozkázatos is lehet. "Nincs kedved szexelni, édesem? Semmi gond, felhívom Ágit!" " Határidős munkád van? Nem gond, vacsora a sütőben, elmegyek moziba Petivel. Éjfélre itthon leszek!" Aki akar, pihen, a másik pedig kielégül, és mindenki boldog. alien2

3. Cuckold hármas szex.
a) 3as szex férfival. Ha a feleséged elötted üzekedik egy másik pasival ő is szexibbnek érzi magát és neked is vonzóbb lesz. "Emlékszel, ahogy megmarkolta a ...? Tegyél magadévá pont úgy!"
b) 3as szex nő beszállóval. Feleséged felfedezheti a leszbikus szex néhány izgalmát és nem kell paráznia azon, hogyan fogsz te kielégülni. "Ma aerobic óra után, a zuhanyzóban nem tudtam másra gondolni, mint, arra, hogy milyen lenne ezekkel a lányokkal." vigyor2
#135   2022. 01. 29. szombat 20:01
didergo didergo
A legtöbb heteroszexuális, monogám kapcsolatban felbukkan ez a probléma. És ez nem is csekély dolog, hiszen ezen (szexuális étvágy eltérései) ki tud siklani egy komoly házasság is, hiába az, hogy nem fiatalkori fellángolás, hanem érett felelős döntés eredménye volt a házasság.

Nekünk két-három dolog jött be és ezek részben átfedik egymást:

1. Párcserés szex. (négyesben vagy gruppenben) Ha az eltérő vágy oka az, hogy már nem olyan érdekes egymással, akkor új szexpartnerek feldobják az együttléteket. alien Érdekes új figurák bukkannak fel a házastársi szexben. "Tedd ide a melleim közé, ahogy Karcsiéknál csináltuk, és úgy mozogj!" merges2

2. Nyitott házasság. Gyakorlatilag párcsere, de már nem csak a szexuális tornagyakorlatok talaján. Kicsit kozkázatos is lehet. "Nincs kedved szexelni, édesem? Semmi gond, felhívom Ágit!" " Határidős munkád van? Nem gond, vacsora a sütőben, elmegyek moziba Petivel. Éjfélre itthon leszek!" Aki akar, pihen, a másik pedig kielégül, és mindenki boldog. alien2

3. Cuckold hármas szex.
a) 3as szex férfival. Ha a feleséged elötted üzekedik egy másik pasival ő is szexibbnek érzi magát és neked is vonzóbb lesz. "Emlékszel, ahogy megmarkolta a ...? Tegyél magadévá pont úgy!"
b) 3as szex nő beszállóval. Feleséged felfedezheti a leszbikus szex néhány izgalmát és nem kell paráznia azon, hogyan fogsz te kielégülni. "Ma aerobic óra után, a zuhanyzóban nem tudtam másra gondolni, mint, arra, hogy milyen lenne ezekkel a lányokkal." vigyor2
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 07. 16. hétfő 21:14), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 07. 16. hétfő 21:14
az életkor!
aki meg fiatalon ezzel foglalkozik szaladjon, nem is, inkább rohanjon egy orvoshoz és kezeltesse az agyát!
(vazzzeg, mert ügyi nem fizikai problémáról van szó!)

ezért topicot nyitni, Atyám hova a kurva életbe megy ez a világ!

komolyan mondom letiltom magamat 1 hétre, és bevonulok apácának, vagy megbaszom a saját seggemet!

de csak írkáljatok, szeretek jókat röhögni, ilyen fax topic még nem volt!

hajrá a csökkentés áldásos útján, nehogy gondolkozzatok, hogy hogyan lehetne normálisan is élni, dolgozni, és szexelni!

azt hittem csak én lehetek vénségemre zizzent, szerencsére egyre többen vagyunk a lököttek között!

esetleg egy klub? gun buck

na most egy kicsit komolyabban:

- nem egyedi eset, hogy a szexben nem egyforma az étvágy, de semmi esetre sem a majoranna a megoldás (az jó a májashurkába, meg sok egyéb kaja elkészítéséhez, ízesítéséhez, de nem csökkenti megfelelően a nemi vágyat, aminek normális esetben még 50 év felett sem törvényszerű, hogy csökkennie kelljen)!
- charlott válaszaival egyetértek, de...ffi szemmel egy kicsit másképpen látom...
- mindenesetre egy nyugodt helyen édes kettesben el kellene beszélgetned az ügyeletes barátnőddel, v. szerelmeddel és tisztázni egymás érzéseit és vágyait...
- ha nem tudjátok megbeszélni és kompromisszumot kötni, valamint tollerálni egymás vágyait, akkor gyorsan nézz (ne majoranna boltot) , hanem egy MÁSIK hozzád illő szexuális és emberi kapcsolatot!!!
#134   2008. 02. 13. szerda 09:36
T-A-M T-A-M
Ezt sajnálattal olvasom...
Bár, ha mindkettőtöknek így lesz jobb, akkor legalább új életet Kezdhettek...
Drukkolok, hogy Neked és a Nejednek is jobb legyen ezután és Megtaláljátok a boldogságot valaki mással... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 12. kedd 22:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2008. 02. 12. kedd 22:54
Sajnos nem sikerült megoldani a problémánkat, így elválunk.
Lehet senkit nem érdekel, de úgy gondoltam, hogy mivel sokan próbáltak segíteni, ennyivel tartozom.
#133   2008. 02. 12. kedd 22:54
X Törölt felhasználó (86984)
Sajnos nem sikerült megoldani a problémánkat, így elválunk.
Lehet senkit nem érdekel, de úgy gondoltam, hogy mivel sokan próbáltak segíteni, ennyivel tartozom.
#132   2007. 08. 04. szombat 22:14
X Törölt felhasználó (86984)
T-A-M elmondott mindent.
Köszi, és továbbra is örülök, hogy neked ok.
#131   2007. 08. 04. szombat 11:42
T-A-M T-A-M
Elnézést, nem félremagyarázni akarT-A-M!
Csak a topic nyitója konkrét eset (valamint én is ebben élek, azaz remélem csak éltem) eddig, tehát nyilván a saját Nevedben Írtad a hsz-ed, de a konkrét esetre vonatkoztatva.
#130   2007. 08. 04. szombat 10:09
T-A-M T-A-M
Olvass vissza picit!
Neki már családja van, és nem célja a válás, inkább a házasságát mentené, azaz azt szeretné, ha a neje olyan lenne, mint régen! smile
Persze végső "megoldásként" lehetséges a szakítás, de az pl. az én értékrendemben a gyermekek vannak az első helyen, tehát először csakis azt szabad nézni, hogy Nekik mi a jó, a többi másodlagos!
#129   2007. 08. 04. szombat 09:51
T-A-M T-A-M
Amikor már család van, akkor nem olyan egyszerű "tovább állni"!
Amúgy lehet, hogy ez a könnyebb megoldás, de miért kéne egyszrűen lemondani a feleségéről?
#128   2007. 08. 03. péntek 22:36
X Törölt felhasználó (86984)
DrSenki nyaralni lészen. Azaz volt.
Ígértem, hogy beszámolok, nos egész jó volt. Lehet ott a gond, hogy most kellene csak gyereket vállalni.
A lényeg, hogy volt szex, de ma már megkaptam, hogy vissza a hétköznapokba.
Igazság szerint jó volt, mert volt minden. Gondolok itt szexre is, de romantikára is, séta, fürdés, vacsora, stb.
HOgy milyen eredménnyel, az majd a későbbiekben erül ki, a látszat azt mutatja rendeződhetnek a dolgaink.
Köszönöm mindenkinek a segítséget.
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 07. 31. kedd 10:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 31. kedd 10:37
a fenébe még a zelőzőbe akartam beírni:
remélem, h ez az állapot nálatok is tartós lesz!

és kérdezni akartam, h Senki nyaralni lészen?
#127   2007. 07. 31. kedd 13:24
T-A-M T-A-M
Igen, Igazad van, köszönöm, a javítást.
Bár megjegyezném, hogy én ezidáig is inkább érzelmi oldalról közelítettem a nejemhez, de ami a legfőbb oka a változásának, hogy ő is akarja.
Végre megértette, hogy nem jó ahogy van, és Ő is Akarja a változást.
A szeretet szeretetet szül, szóval eddig valszeg a cinizmusommal gátolT-A-M én magam, a változni Akarását. Rávilágított a hibáimra, és én igyekszem jobban odafigyelni ezekre a számomra apróságnak tűnő dolgokra, ami azonban Neki fontosak.
Én is remélem, hogy tartós lesz, én igyekezni fogok... de majd az idő dönti el... smile
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 07. 31. kedd 10:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 31. kedd 10:17
csak egy hozzáfűzni valóm van!
az utolsó mondatodban sztem nem jó a sorrend!
leírom én hogyan glom /bocs a plágiumért/: Megjegyzem azóta a nejemet mintha kicserélték volna és nem csak érzelmileg, hanem a szex terén is.
és itt érünk vissza Senkidokihoz! azt szúrja el, h a szex felől közelíti meg az egész problémát, de a nőnek a lelkét kell helyre tenni.

de ez talán a nő és ffi különbözőségére vezethető vissza /amit vki -ha jól emlékszem Szilva, de lehet Sárlottom- is írta/:
egy nőnek szerelmesnek kell lennie ahhoz, h lefeküdjön vkivel.
míg egy férfi ha lefexik valakivel akkor szeret bele.
/na jó idealizáltam egy kicsit/
#126   2007. 07. 31. kedd 10:37
surdapapa surdapapa
a fenébe még a zelőzőbe akartam beírni:
remélem, h ez az állapot nálatok is tartós lesz!

és kérdezni akartam, h Senki nyaralni lészen?
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2007. 07. 31. kedd 10:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 31. kedd 10:17
csak egy hozzáfűzni valóm van!
az utolsó mondatodban sztem nem jó a sorrend!
leírom én hogyan glom /bocs a plágiumért/: Megjegyzem azóta a nejemet mintha kicserélték volna és nem csak érzelmileg, hanem a szex terén is.
és itt érünk vissza Senkidokihoz! azt szúrja el, h a szex felől közelíti meg az egész problémát, de a nőnek a lelkét kell helyre tenni.

de ez talán a nő és ffi különbözőségére vezethető vissza /amit vki -ha jól emlékszem Szilva, de lehet Sárlottom- is írta/:
egy nőnek szerelmesnek kell lennie ahhoz, h lefeküdjön vkivel.
míg egy férfi ha lefexik valakivel akkor szeret bele.
/na jó idealizáltam egy kicsit/
#125   2007. 07. 31. kedd 10:17
surdapapa surdapapa
csak egy hozzáfűzni valóm van!
az utolsó mondatodban sztem nem jó a sorrend!
leírom én hogyan glom /bocs a plágiumért/: Megjegyzem azóta a nejemet mintha kicserélték volna és nem csak érzelmileg, hanem a szex terén is.
és itt érünk vissza Senkidokihoz! azt szúrja el, h a szex felől közelíti meg az egész problémát, de a nőnek a lelkét kell helyre tenni.

de ez talán a nő és ffi különbözőségére vezethető vissza /amit vki -ha jól emlékszem Szilva, de lehet Sárlottom- is írta/:
egy nőnek szerelmesnek kell lennie ahhoz, h lefeküdjön vkivel.
míg egy férfi ha lefexik valakivel akkor szeret bele.
/na jó idealizáltam egy kicsit/
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2007. 07. 30. hétfő 12:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 30. hétfő 12:28
Igen, valóban a beszélgetés lehet a megoldás, de érdekes, hogy máskor is próbálkozT-A-M már beszélgetni Vele, de nem sikerült. Sőt a levél dolog is megtörtént korábban már, ám akkor nem jött be...azaz csak minimális változást ért el.
A véleményem az, hogy a szándék kell a másik fél részéről a kompromisszumhoz. Enélkül akárhány levelet írhatT-A-M volna, és bármennyiszer is próbálkozhatT-A-M volna a beszélgetést erőltetni, ugyanis, ahoz is két ember kell...
Talán a levél tartalma lehetett az, ami komolyan elgondolkodtatta, és a beszélgetés irányát megadta.
Elég elkeseredett volt, de ugyanakkor elszánt, szóval mondhatni, hogy nagyon nem is lehetett más választása, mint megbeszélni!
Tehát összegezve, mint mindenben aminek köze van egy párkapcsolathoz, ide is két ember kell!
Megjegyzem azóta a nejemet mintha kicserélték volna és nem csak a szex terén, hanem érzelmileg is.
#124   2007. 07. 30. hétfő 13:28
szocsy szocsy
Havi 3-4 alkalmat bevállalok én is veled, ráadásul tetszőleges pózt választhatsz...
#123   2007. 07. 30. hétfő 12:28
T-A-M T-A-M
Igen, valóban a beszélgetés lehet a megoldás, de érdekes, hogy máskor is próbálkozT-A-M már beszélgetni Vele, de nem sikerült. Sőt a levél dolog is megtörtént korábban már, ám akkor nem jött be...azaz csak minimális változást ért el.
A véleményem az, hogy a szándék kell a másik fél részéről a kompromisszumhoz. Enélkül akárhány levelet írhatT-A-M volna, és bármennyiszer is próbálkozhatT-A-M volna a beszélgetést erőltetni, ugyanis, ahoz is két ember kell...
Talán a levél tartalma lehetett az, ami komolyan elgondolkodtatta, és a beszélgetés irányát megadta.
Elég elkeseredett volt, de ugyanakkor elszánt, szóval mondhatni, hogy nagyon nem is lehetett más választása, mint megbeszélni!
Tehát összegezve, mint mindenben aminek köze van egy párkapcsolathoz, ide is két ember kell!
Megjegyzem azóta a nejemet mintha kicserélték volna és nem csak a szex terén, hanem érzelmileg is.
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2007. 07. 29. vasárnap 09:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 29. vasárnap 09:31
worship T-A-M a beszélgetés minden siker alapja,de van hogy az ember nem is gondólná hogy a goldeng.is segít.Picit meg ijedtem mi a kutyafülét lehet itt naponta több órát "kukkólni" meg dumizni.Kezdtem leértékelni magam mint nő ami nem nehéz 6 gyerekes átlagos duci anyuka ként.Szerettem volna meg érteni mert a féltékenység nem kenyerem még fizikai kapcsolatra se.Tehát ugrás a mély vízbe,irány a gg.Nagyon megváltozott a hozzá állásom mindenhez,meg nyitott egy kaput ami enged öszintébben reálisabban a társamba és magamba látni.A 20 éves házasság elején sok gátlást lehámozott rólam de pár éve helybe topi volt.Párnap forum és chat után önvizsgálat,s rájöttem 24 óbol jó ha 10p-et gondolok a sexre azt is felületesen.Sokat van 1-2 hetet is távól meló miatt én fainul birom,előfordórdúlt hogy magamhoz nyúltam de ebben is változtam:ezelőtt nem szerettem mert büntudatom volt tőle féltem ez leszokás a sexről így gyakorlatom se volt e téren,ezért sex közben főleg nem ment.Van hogy együtt járunk a gg-en van hogy egyedűl,ha dolgozik szoktunk néha chatelni is,sokat segít.Lehet hogy túlvagytok már ilyesmin mi ittartunk.Sőt talán már én is segítettem másnak itt az pedig nagy ugrás a múlthoz képest,olyannyira hogy ma az ikreimmel az ölambe írok. vigyor5
#122   2007. 07. 29. vasárnap 09:31
Demona Demona
worship T-A-M a beszélgetés minden siker alapja,de van hogy az ember nem is gondólná hogy a goldeng.is segít.Picit meg ijedtem mi a kutyafülét lehet itt naponta több órát "kukkólni" meg dumizni.Kezdtem leértékelni magam mint nő ami nem nehéz 6 gyerekes átlagos duci anyuka ként.Szerettem volna meg érteni mert a féltékenység nem kenyerem még fizikai kapcsolatra se.Tehát ugrás a mély vízbe,irány a gg.Nagyon megváltozott a hozzá állásom mindenhez,meg nyitott egy kaput ami enged öszintébben reálisabban a társamba és magamba látni.A 20 éves házasság elején sok gátlást lehámozott rólam de pár éve helybe topi volt.Párnap forum és chat után önvizsgálat,s rájöttem 24 óbol jó ha 10p-et gondolok a sexre azt is felületesen.Sokat van 1-2 hetet is távól meló miatt én fainul birom,előfordórdúlt hogy magamhoz nyúltam de ebben is változtam:ezelőtt nem szerettem mert büntudatom volt tőle féltem ez leszokás a sexről így gyakorlatom se volt e téren,ezért sex közben főleg nem ment.Van hogy együtt járunk a gg-en van hogy egyedűl,ha dolgozik szoktunk néha chatelni is,sokat segít.Lehet hogy túlvagytok már ilyesmin mi ittartunk.Sőt talán már én is segítettem másnak itt az pedig nagy ugrás a múlthoz képest,olyannyira hogy ma az ikreimmel az ölambe írok. vigyor5
#121   2007. 07. 28. szombat 23:55
X Törölt felhasználó (105069)
Ahogy sophie 29 írta nálunk sem jött be a megeszélős módszer. Megmondta a barátnőm , hogy Ő ennyiszer kívánja a szexet és kész. Annyival vagyok szerencsésebb, hogy azért nálunk a heti 2 azért megvan. A maradék napokon meg általában rá tudom beszélni a szopásra amit istenien csinál smile Csak ilyenor meg sokszor sürgetni szokot, hogy jó lenne ha gyorsan elmennék... Na ezt viszont utálom!
#120   2007. 07. 27. péntek 16:16
X Törölt felhasználó (60564)
Ha a férfi intenzivebb, járjon kurvákhoz /is/.
Ha a nő, a férj szedjen valami potencianövelőt.
/így mindenképp a férj jön ki jól. nyes /
#119   2007. 07. 27. péntek 13:05
X Törölt felhasználó (53426)
Miért kellene külső segítséggel csökkenteni? Örülj neki hogy van nemi vágyad!Nem az a baj ,hogy nincs semmi elfoglaltságod,hobbid ami terelné a figyelmedet. Ha nem kötöd le magad ,természetes ,hogy előbb utóbb ott kötsz ki : -Jó lenne egyet szexszelni.
A párod is akkor ellenzi szerintem ,ha fáradt ,gondok gyötrik. Ilyenkor meg szoktam masszírozni,simogatni közben pedig kiverem magamnak. Igaz sokszor az a vége ,hogy ő süti el.
#118   2007. 07. 21. szombat 20:50
X Törölt felhasználó (86984)
A levél nem jöt be, igaz én e-mailben próbálkoztam, de úgy látszik alakulunk, tegnap egész jól elvoltunk. A szex még nem ok, de legalább nem érzem a feszültséget.
Köszi a drukkot, majd jövő hétre katunk szállást.

T-A-M gratula, csak tartós legyen.
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2007. 07. 20. péntek 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 20. péntek 12:16
Azért ne Add fel a beszéd lehetőségét!
Eddig én sem tudT-A-M Vele beszélni semmi kényes témáról. Vagy elbőgte magát, tudva, hogy megasjnálom...vagy hallgatott, vagy egyszavas válaszokat adott.
Azt tettem, hogy leírT-A-M egy kétoldalas levélkében, és átadT-A-M Neki, hogy olvassa el, és beszéljük át hogy Neki mi erről a véleménye...
Elolvasta, két napig kerülgettük egymást, nem reagált, én pedig hagyT-A-M, hogy Ő kezdeményezze a beszélgetést.
Ha Nálad ez nem jönne be, akkor Kérd meg, hogy Ő is Írja le ami a szívét nyomja, és úgy Beszéljétek át!
Amúgy, ha jó dolgot nem Tudtok a Kettőtök kapcsolatában találni, akkot lehet, hogy nem a kapcsolat megmentése lesz a vége (ezek szerint nem is Akarjátok), hanem a kenyértörés!
Nem vitázni kell, és egymás fejére bűnöket olvasni, hanem ész érveket mondani egyik, vagy másik dologgal kapcsolatban.
Megjegyzem a tegnapi beszélgetés után némi "ülepedés" után olyat szeretkeztünk mint még soha 15 éves együttlétünk óta! Ráadásul olyasmiket is Tett, amit még nem, illetve kategórikusan elzárkózott tőle, még a beszélgetés közben is... (ilyen dolog pl.: hogy magához nyúlt wink )
Szóval, az én véleményem, hogy ne azt forszírozd a Te szemszögedből, hogy Ő miben Változzon, hanem ott Keresd a forrást, hogy Ő mit szeretne? Te miben Változz annak érdekében, hogy Ő is kedvet kapjon ahoz, hogy saját maga akarjon változni!
Sok sikert, és drukkolok Nektek! smile
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 07. 16. hétfő
Üzenetek: 137db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 30. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!