Wellness, Meztelenkedés, masszázs, szaunázás, nyílvános pucérkodás
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13169   ma 14:42
Szimpi_páros Szimpi_páros
Sziasztok! Okt.20 tól Hajdúszoboszlón leszünk. Szívesen ismerkednénk párral. Privát üzenetet várunk. Üdv.
#13168   ma 13:41
swinger84 swinger84
#13167   ma 13:41
swinger84 swinger84
#13166   ma 13:15
albapar albapar
Mi is kacérkodunk a hellyel!
(Ez egy válasz swinger84 üzenetére (ma 13:05), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 13:05
Mi nagyon szeretjük smile
#13165   ma 13:05
swinger84 swinger84
Mi nagyon szeretjük smile
(Ez egy válasz Melinda84 üzenetére (ma 13:03), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 13:03
Oda én is szoktam járni, bár a héten sajnos nem lesz rá időm :(
#13164   ma 13:03
Melinda84 Melinda84
Oda én is szoktam járni, bár a héten sajnos nem lesz rá időm :(
(Ez egy válasz swinger84 üzenetére (ma 08:11), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 08:11
Szombaton Székesfehérváron az Árpád fürdőben leszünk, elsősorban pàrokkal ismerkednénk...
#13163   ma 13:02
Melinda84 Melinda84
Teljesen egyetértek én is.
A legtöbben csak fasztverni járnak fel, találkozni meg nem igen mernek.
De ennek mi értelme? A legjobban az idegesít, amikor kiírom, hogy a környékről keresek, és a legtöbb aki ír pesti, vagy távolabbi és megkérdezi utazni tudok-e? kész vicc.
(Ez egy válasz BoobsLover üzenetére (tegnap 17:34), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 17:34
A legutóbbi beírásom óta elözönlöttek a magukkal kezdeni semmit nem tudó, szuper hímek levelei (tisztelet a kivételnek), hogy meséljem már el, hogy mi volt meg hogy volt. És a tetejébe még számon is kér, hogy nem válaszoltam neki azonnal! Az nem érdekli az ilyet, hogy az embernek esetleg munkája van, külföldre kellett utaznia, beteg, műtétje lesz vagy csak egyszerűen nem egész nap itt lóg a GG—n. Sokszor elgondolkodtam már, hogy ezeknek az embereknek miért lesz jobb ha részletesen elmesélném a történteket. Jobban sikerülne neki bármi is a jövőben? A válasz egyértelmű: nem. Ezek a balfácánok csak arra várnak,hogy jó szaftos sztorit olvasva a meredező faszukat minél előbb kiverhessék.Nos díszpintyek!
Akkor itt adom meg a választ nektek, még mielőtt elcsöppentek:
1. Ami Bükfürdőn kedden történt az senkire nem tartozik csakis a kedves, odadó ès izgalmas párokra és rám!
2. Jótanács: el kell menni oda ( én 180 km-t utaztam), felfedezni, merni kultúráltan ismerkedni, tudni a hölgyekkel bánni! Nem várni a sültgalambot és verni a faszt otthon az asztal alatt.
Kérném a fentiek szíves tudomásulvételét! Köszönöm.
#13162   ma 12:35
carp04 carp04
Sziasztok, Mórahalmi texílmentesbe, hölgy, pár a mai napon?
#13161   ma 11:51
Gábor001 Gábor001
Szia,sziasztok !
Ezúton ismerkednék hölggyel,párral !
Gyengéd,diszkrét, ffi részről hetero kapcsolatra !
Ha van szimpátia,utazás nem gond !
#13160   ma 11:40
Lagoon Lagoon
Sziasztok!
Pénteki wellnesshez lenne kedve párnak csatlakozni? Egerszalókon leszünk, meztelenkedünk és szaunázunk.
#13159   ma 10:12
janad janad
wink eljen worship Ezt jól megmondtad !!! wink
(Ez egy válasz BoobsLover üzenetére (tegnap 17:34), amit ide kattintva olvashatsz)
A legutóbbi beírásom óta elözönlöttek a magukkal kezdeni semmit nem tudó, szuper hímek levelei (tisztelet a kivételnek), hogy meséljem már el, hogy mi volt meg hogy volt. És a tetejébe még számon is kér, hogy nem válaszoltam neki azonnal! Az nem érdekli az ilyet, hogy az embernek esetleg munkája van, külföldre kellett utaznia, beteg, műtétje lesz vagy csak egyszerűen nem egész nap itt lóg a GG—n. Sokszor elgondolkodtam már, hogy ezeknek az embereknek miért lesz jobb ha részletesen elmesélném a történteket. Jobban sikerülne neki bármi is a jövőben? A válasz egyértelmű: nem. Ezek a balfácánok csak arra várnak,hogy jó szaftos sztorit olvasva a meredező faszukat minél előbb kiverhessék.Nos díszpintyek!
1. Ami Bükfürdőn kedden történt az senkire nem tartozik csakis a kedves, odadó ès izgalmas párokra és rám!
2. Jótanács: el kell menni oda ( én 180 km-t utaztam), felfedezni, merni kultúráltan ismerkedni, tudni a hölgyekkel bánni! Nem várni a sültgalambot és verni a faszt otthon az asztal alatt.
#13158   ma 08:11
swinger84 swinger84
Szombaton Székesfehérváron az Árpád fürdőben leszünk, elsősorban pàrokkal ismerkednénk...
#13157   ma 06:04
intelinsidewoo intelinsidewoo
worship eljen
#13156   ma 00:25
masszázs masszázs
Szívesen megismernélek, ha kedves, igényes hölgy vagy, és ha szereted hogy gyengéden kényeztetnek .. masszíroznak ...
#13155   tegnap 21:05
buddha1 buddha1
Sziasztok!Holnap esti Demjéni éjszakai fürdözéshez párt,hölgyet keresnék!
#13154   tegnap 17:35
BoobsLover BoobsLover
Elnézést mindenkitől az off-ért!
#13153   tegnap 17:34
BoobsLover BoobsLover
#13152   tegnap 15:35
canaria canaria
Sziasztok!
Csütörtökön (19.) Siófokon, pénteken (20.) Budapesten keresünk igényes párt.
#13151   tegnap 13:02
rigley rigley
Sziasztok! Keresem Hölgy partnerem közös szaunázáshoz. Idei szauna túrámat szervezem: Bükfürdő, Magyarhertelend, Tarcsafürdő (AT), Loiperzdorf(AT) stb.
Gyere velem lazuljunk el és élvezzük egymás társaságát.
#13150   tegnap 10:00
csiniszexipar csiniszexipar
Holnap csütörtök estére Pesten keresünk jo képű ápolt potens masszőr pasit !

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2007. 10. 23. kedd
Üzenetek: 13169db
Utolsó üzenet: ma 14:42

Hírek

2017. 10. 12. csütörtök 12:47
A szűz popsik keményen megdolgozva Eljött az idő, az igazság nagy pillanata, amikor a forgatásra jelentkező csajok popóját is be kell avatni! Kis popsi-risza, és a túloldalon máris bevetésre kész a bráner. Úgy zúzzák szét srácaink a lányok szűz csokiskarikáját, hogy szinte reccsen.... Tovább
2017. 10. 11. szerda 13:08
Catchelle a popsiverseny különdíjasa Catchelle popsija nem semmi darab, azt hiszem ezt nyugodtan kijelenthetjük! És ha már ebben a kategóriában kapott különdíjat, akkor úgy gondoltunk, hogy a díjátadón is rámegyünk a popsis témára. Reméljük nem bánjátok! Tovább a díjátadós... Tovább
2017. 10. 05. csütörtök 17:20
A háziasszonyok egy nagy feka faszra pattannak Ha megcsal az asszony, az sosem nagy öröm. De ha ezt azért teszi, mert túl kevés vagy neki, és egy nagy faszú feka sráccal kefélteti magát hülyére, na az az igazi megsemmisülés. Van hogy egy csajnak semmi nem elég. Mindig csak több és nagyobb kell. Az ilyet... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!