Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nudizmus,naturizmus nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!

Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, akinek filozófiája az alkalmi meztelenségnél többet foglal magába: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt..
A naturista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra hogy naturistának nevezd magad, de még nem tesz azzá!
A naturizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4125   2018. 02. 16. péntek 19:53
tango56 tango56
Egyszerübben: A szaunában fürdőruhában lenni szerintem teljesen felesleges és ostoba dolog, a Lajtától nyugatra szerintem nem is fordul elő. De végsősoron, aki imád műanyagban izzadni, akár vegyvédelmi ruhában is beűlhet, csak semmi értelme. Aki meg gátlásos, inkább lepedőbe burkolózzon, az pamutból van.
(Ez egy válasz tessy üzenetére (2018. 02. 16. péntek 15:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 16. péntek 15:17
Értem amit írtál a szaunáról és elolvastam amit Angel41 a wikipédiából kiollózott, de ettől még a testünkről bevitt vegyszer sztem nem vághat nagyon oda. Elvégre a termálfürdőben is ott van a termál gőz. Amiről nem nagyon mondják hogy egészségkárosodást okoz.
#4124   2018. 02. 16. péntek 15:17
tessy tessy
Értem amit írtál a szaunáról és elolvastam amit Angel41 a wikipédiából kiollózott, de ettől még a testünkről bevitt vegyszer sztem nem vághat nagyon oda. Elvégre a termálfürdőben is ott van a termál gőz. Amiről nem nagyon mondják hogy egészségkárosodást okoz.
(Ez egy válasz tango56 üzenetére (2018. 02. 15. csütörtök 22:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 15. csütörtök 22:36
Nem tudok veled egyetérteni, ugyanis a szaunában nincs 100%-os páratartalom, szerintem kevered a gőzzel, ahol tényleg az van. A szauna alapon száraz, és a felöntés növeli a páratartalmat, de szó nincs 100% páratartalomról. Ha ha igaz lenne összeégetné a bőrümket a 80-90C-os gőz. Azt, hogy izzadunk-e a szaunában, aki egyszer is járt ilyen helyen, nem hiszem, hogy kétségbe vonná. Ha vizes fürdőruha van rajtunk, műszálas lévén nem szívja be az izzadságot, mint a pamut lepedő vagy törölköző. Ezért is helytelen fürdőruhában szaunázni. Ha pedig a páratartalom, ami a szakirodalom szerint optimálisan 75C-on 22%, 100C-on pedig 9% (kérlek nézz utánna) akkor igenis párolognak a vizes fűrdőruhák, és ha vegyszeres víz volt bennük, akkor bizony vegyszeres gőz lesz a szaunában. Öveges professzort én is nagyon tisztelem, anno gyermekként szívesen néztem a TV-ben. Ja, és amit a meztelen test és az ülőfelület kapcsolatáról írsz: Tisztességes, valamirevaló szaunamester ellenőrzi, hogy a teljes felületed alatt van -e textil. Ha nincs, megkér, hogy tegyél magad alá. Attól még meztelenül szaunázol.
#4123   2018. 02. 16. péntek 06:32
Fortunale Fortunale VIP
Uhhh....ez mondjuk mindenre magyarázat...én meg azt hittem,simán csak lóbáljuk a pöcst/csöcst... circling
Na ugye,semmi misztikum,csupán természettudomány!!! worship
#4122   2018. 02. 16. péntek 04:16
-SóHaj- -SóHaj-
Pl én, mint bio organikus merevedés figyelö crazya
(Ez egy válasz mswing1 üzenetére (2018. 02. 07. szerda 21:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 07. szerda 21:00
Màr az összes strandon ki van építve,a merevedésfigyelő kamera rendszer.Ahogy érzékeli a merevedést,egy figyelmeztető jelzés jelenik meg az égbolton SANYI EZT NEM SZABAD!!!!
#4121   2018. 02. 16. péntek 00:13
Angel41 Angel41
A párolgási entalpia, vagy röviden a párolgáshő egységnyi mennyiségű, folyékony halmazállapotú anyag állandó hőmérsékleten történő elpárologtatásához szükséges hő. Ha egységnyi anyagmennyiségre vonatkozik, akkor moláris, ha pedig egységnyi tömegre, akkor fajlagos párolgási entalpiának nevezzük. A párolgási entalpia függ a hőmérséklettől. Általában a tiszta anyagok normál forráspontjára, azaz 101 325 Pa nyomásra vonatkozó adatokat szokás megadni.

Az alábbi táblázat megadja az elemek moláris tömegét, forráspontját, moláris és fajlagos párolgási entalpiáját.
Moláris tömeg Forráspont oC

Nitrogén 14,01g/mol -196 C
Oxigén 16,00g/mol -183 C
Fluor 19,00g/mol -188 C
Klór 35,45g/mol -34 C
Bróm 79,90g/mol 59 C
Hélium 4,003g/mol -268 C
Radon 222,0g/mol -62 C
Tehát-e pár elem itt mind beleférnek akár a száraz akár a gőz a szauna hőfokának megfelelően ,függetlenül a páratartalomtól a párolgás tényeként.
(Ez egy válasz tessy üzenetére (2018. 02. 15. csütörtök 17:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 15. csütörtök 17:27
Valóban egészségügyi kérdés a meztelen szaunázás, de inkább a különböző vendégek nemi szervei és az ülőfelület közvetlen kapcsolata miatt.
A testről a szaunában a bent lévő 100%-os páratartalom és a testnél jóval melegebb levegő miatt nem tud elpárologni víz, illetve alig valami. Tekintve hogy hidegebb a bőröd mint a bent lévő vízpárával túltelített levegő inkább lecsapódik a gőzből valmi rád, mint te párologsz. Viszont ha valami párolog is, na vegyszer az egyáltalán nem. Hiszen a desztillálás folyamata nyomán az oldott anyag nem párolog, csak az oldószer. Így ha a termál vagy bármiyen víz vegyszereket tartalmaz, az a szauna levegőjébe nem juthat bele. Ellenben ha a kövekre öntenénk, na akkor bőven! Bocs a kifejtésért, emlékezzünk együtt Öveges Professzorra.
#4120   2018. 02. 15. csütörtök 22:36
tango56 tango56
Nem tudok veled egyetérteni, ugyanis a szaunában nincs 100%-os páratartalom, szerintem kevered a gőzzel, ahol tényleg az van. A szauna alapon száraz, és a felöntés növeli a páratartalmat, de szó nincs 100% páratartalomról. Ha ha igaz lenne összeégetné a bőrümket a 80-90C-os gőz. Azt, hogy izzadunk-e a szaunában, aki egyszer is járt ilyen helyen, nem hiszem, hogy kétségbe vonná. Ha vizes fürdőruha van rajtunk, műszálas lévén nem szívja be az izzadságot, mint a pamut lepedő vagy törölköző. Ezért is helytelen fürdőruhában szaunázni. Ha pedig a páratartalom, ami a szakirodalom szerint optimálisan 75C-on 22%, 100C-on pedig 9% (kérlek nézz utánna) akkor igenis párolognak a vizes fűrdőruhák, és ha vegyszeres víz volt bennük, akkor bizony vegyszeres gőz lesz a szaunában. Öveges professzort én is nagyon tisztelem, anno gyermekként szívesen néztem a TV-ben. Ja, és amit a meztelen test és az ülőfelület kapcsolatáról írsz: Tisztességes, valamirevaló szaunamester ellenőrzi, hogy a teljes felületed alatt van -e textil. Ha nincs, megkér, hogy tegyél magad alá. Attól még meztelenül szaunázol.
(Ez egy válasz tessy üzenetére (2018. 02. 15. csütörtök 17:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 15. csütörtök 17:27
Valóban egészségügyi kérdés a meztelen szaunázás, de inkább a különböző vendégek nemi szervei és az ülőfelület közvetlen kapcsolata miatt.
A testről a szaunában a bent lévő 100%-os páratartalom és a testnél jóval melegebb levegő miatt nem tud elpárologni víz, illetve alig valami. Tekintve hogy hidegebb a bőröd mint a bent lévő vízpárával túltelített levegő inkább lecsapódik a gőzből valmi rád, mint te párologsz. Viszont ha valami párolog is, na vegyszer az egyáltalán nem. Hiszen a desztillálás folyamata nyomán az oldott anyag nem párolog, csak az oldószer. Így ha a termál vagy bármiyen víz vegyszereket tartalmaz, az a szauna levegőjébe nem juthat bele. Ellenben ha a kövekre öntenénk, na akkor bőven! Bocs a kifejtésért, emlékezzünk együtt Öveges Professzorra.
#4119   2018. 02. 15. csütörtök 17:30
tessy tessy
Szia!
Merevedésed nem nagyon lesz, mert az első alkalommal bizonyára úgy be leszel feszülve, (idegileg) hogy ez kb. pont a merevedésed ellen dolgozik.
(Ez egy válasz Gáborkaaa00000 üzenetére (2018. 02. 07. szerda 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 07. szerda 17:56
Sziasztok! Nyáron el szeretnék látogatni egy nudista strandra! Soha nem jártam még ilyen helyen, és kicsit aggaszt hogy mi van ha mondjuk merevedésem lesz? Tisztában vagyok vele hogy túlságosan nem tolerálják az ilyet ezeken a helyeken.... De mi van ha mégis megtörténik?
#4118   2018. 02. 15. csütörtök 17:27
tessy tessy
(Ez egy válasz tango56 üzenetére (2018. 01. 12. péntek 16:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 12. péntek 16:15
A fürdőruha nélküli szaunázás egészségügyi kérdés. Általában már megmártóznak a szauna előtt a termálvízben, ami ugye vegyszereket is jócskán tartalmaz. Na aztán mikor beülnek vele a szaunába, a vegyszerek elpárolognak a fűrdőruhából, és a gőzüket mindenki beszívja, aki a szaunában van. A lepedőben szaunázás ebből a szempontból rendben van. Mindenképpen a kisebbik rossz, ha valakinek gátlásai vannak a saját testével kapcsolatban.
#4117   2018. 02. 14. szerda 17:31
HMMMM HMMMM
Üdv! Találtam egy kezdeményezést nudista helyekről, jó lenne találni új helyeket:
https://www.facebook.com/groups/873144152835943/
#4116   2018. 02. 07. szerda 21:00
mswing1 mswing1
Màr az összes strandon ki van építve,a merevedésfigyelő kamera rendszer.Ahogy érzékeli a merevedést,egy figyelmeztető jelzés jelenik meg az égbolton SANYI EZT NEM SZABAD!!!!
#4115   2018. 02. 07. szerda 19:37
bali36 bali36
#4114   2018. 02. 07. szerda 18:40
lacc65 lacc65
levágják hehe
(Ez egy válasz Gáborkaaa00000 üzenetére (2018. 02. 07. szerda 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok! Nyáron el szeretnék látogatni egy nudista strandra! Soha nem jártam még ilyen helyen, és kicsit aggaszt hogy mi van ha mondjuk merevedésem lesz? Tisztában vagyok vele hogy túlságosan nem tolerálják az ilyet ezeken a helyeken.... De mi van ha mégis megtörténik?
#4113   2018. 02. 07. szerda 18:20
-SóHaj- -SóHaj-
Hasra fordulsz smile
#4112   2018. 02. 07. szerda 17:56
Gáborkaaa00000 Gáborkaaa00000
#4111   2018. 02. 03. szombat 10:16
légiós88 légiós88
Es a mórahalmi szaunában csak szauna lehetséges vagy akar több is? Az milyen időpontokban lehet igénybe venni?
(Ez egy válasz scitec66 üzenetére (2018. 01. 16. kedd 09:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 16. kedd 09:09
Sziasztok.Volt valaki a hétvégén innen a mórahalmi textilmentesben?
#4110   2018. 02. 03. szombat 10:12
1nudipár 1nudipár
wave
#4109   2018. 01. 20. szombat 17:06
Szmille Szmille VIP
Nem tudom mikor voltatok ,de van egy kijelölt szauna .Ugyan ebben a fürdőben is mostoha gyermek az erre való igény.Kint a pihenőudvarban lévő szauna elé lett labirintus paraván építve. Van saját tusolója.. wink Kitéve a ruhában belépést tiltó tábla... wink
(Ez egy válasz tango56 üzenetére (2018. 01. 12. péntek 11:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 01. 12. péntek 11:24
Nem tudom, de mikor én voltam a makói hagymatikumban, a szauna programon mindenki fürdőruhában üldögélt bent (többség román volt), és mikor kérdeztem a szanamestert, azt mondta, hogy itt mindenki fűrdőruhában szaunázik. Persze örülnék, ha változott volna, és ma már minden fűrdőruhást kizavarnának, a gyerekeket pedignem engednék ki be rohangálni a szaunába.
#4108   2018. 01. 20. szombat 14:12
feric feric
Holnap délelőtt a Debreceni termálfürdőt és természetesen a szaunát is meglátogatjuk.
#4107   2018. 01. 16. kedd 09:09
scitec66 scitec66
Sziasztok.Volt valaki a hétvégén innen a mórahalmi textilmentesben?
#4106   2018. 01. 16. kedd 04:56
nagy.pali nagy.pali
Csütörtök vagy péntek délelőtti szaunázáshoz társat keresek Miskolcon. Ha szaunázni készülsz és nincs társaságod, akkor írj!

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 4125db
Utolsó üzenet: 2018. 02. 16. péntek

Hírek

2018. 02. 08. csütörtök 16:32
Tabuk nélkül-biszex vágyak Vannak aki két lyukra játszanak. Nem szégyen ez! Ami jó azt meg kell élni! Vannak akik még bizonytalanok magukban. Akik még félénken csinálják. Mintha ott se lennének, csak egy kis simi, egy kis érintés, de a csajjal foglalkozik, őt kényezteti, őt szopatja.... Tovább
2018. 01. 31. szerda 13:48
Büntetés, mert megérdemlem... :) Mindenkivel előfordult már, hogy kihúzta a gyufát. Amiért természetesen jár egy kis büntetés... Innentől pedig a fantáziátokra bízzuk, hogy ki és hogyan rosszalkodott. Előkerülhetnek a kicsit szigorúbb kellékek is, bilincs, kötelek, vagy akár a... Tovább
2018. 01. 31. szerda 12:33
Ultimate DP Gangbang Egy jó kis csoportos baszás igencsak megdobja az ember adrenalin szintjét. Több mint 2 óra kőkemény csoportszex. Amikor a haverokkal jól lerendeztek egy csajt, akinek fogalma sincs hogy éppen melyik lyukát melyik srác bassza. Csak annyit érzékel a világból,... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!