A partnerkereső hirdetők/válaszolók szokásai
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#110   2021. 05. 19. szerda 10:44
kiskoko34 kiskoko34
Ez abszolút nem igaz. Ha körbenéz itt az ember, akkor mindenhol nyitott, értelmes, kedves, diplomás, intelligens emberek vannak, amikor pedig levelet írsz nekik helyesírási hiba nélkül, tök normális hangnemben, akkor ezek a nyitott, értelmes, kedves, diplomás, intelligens emberek arra nem veszik a fáradtságot, hogy válaszoljanak.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 03. 27. csütörtök 21:31), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 03. 27. csütörtök 21:31
kérdés, hogy ki a célközönség...hiszen egy viszonylag intelligens nő/férfi egy viszonylag intelligens férfi/nő hirdetésére fog válaszolni...
a szövegből legalább tudják, hogy hányadán állnak smile
#109   2021. 05. 19. szerda 06:17
X Törölt felhasználó (4521202)
(Ez egy válasz Fox Mulderék üzenetére (2021. 05. 14. péntek 21:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 14. péntek 21:01
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján:
1. Asszony tudta nélkül van itt, de úgy csinál mintha lenne.
2. Asszony tudja, hogy itt van, de azt nem, hogy mit művel.
3. Mindenki megvan, rádír, visszaírsz, nem válaszol.
4. Mindenki megvan, mindenki ír.De Ő mégis többet akar, mint lehetne.
#108   2021. 05. 14. péntek 21:01
Fox Mulderék Fox Mulderék
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján:
1. Asszony tudta nélkül van itt, de úgy csinál mintha lenne.
2. Asszony tudja, hogy itt van, de azt nem, hogy mit művel.
3. Mindenki megvan, rádír, visszaírsz, nem válaszol.
4. Mindenki megvan, mindenki ír.De Ő mégis többet akar, mint lehetne.
#107   2017. 06. 29. csütörtök 13:28
X Törölt felhasználó (1958892)
Nincs mit köszönni, én már csak ilyen vagyok, szeretem tartalmasan kifejezni a véleményemet és stb. Igen, furcsa is lenne, ha mindenki ugyanolyan lenne mint például én, de így természetes, így van jól ahogy van. Nem csodálom hogy nem tudod jellemezni aki nem ért a szóból, és azt sem aki nem felel meg az alapfeltételeknek, hisz én mint szóló srác sem tudom jellemezni ezt. Félreértés ne essék, én nem mondtam hogy pontatlan az adatlapotok, csak csupán ki akartam fejezni, hogy én jobb szeretem azt, ha valaki leírja vagy megmutatja mire nyitott és úgy könnyebb kezdeményezni, mert akkor már tudatában vagyok, hogy akinek írok, az szexuális téren passzol hozzám. Az már más tészta ha találkozásra kerül a sor, szimpátia és vonzalom is kell, ahogy írtad is:
Nem hiszem, hogy egy húspiacon volnánk, ahol párbeszéd nélkül, egy-egy mondat elegendő lenne a szexuális együttléthez.
Ezt nagyon jól meg is fogalmaztad. Hiába nyitott azokra a dolgokra amire vágyok, ha nincs szikra.
És végül köszönöm, igyekeztem, próbálkoztam. Jól esnek a szavak, mert így érdemes volt nekiülni és leírni ezeket. Köszönöm azt is, hogy az utóbbi két hozzászólásomat többre tartod mint itt sokak több éves regisztrációját.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 18. vasárnap 22:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2017. 06. 18. vasárnap 22:46
Szia!
A pár női tagja vagyok Nati. Többnyire tőlem valók a fórum beírások, vélemények.
Köszike, hogy ilyen részletesen kifejtetted a rólunk alkotott véleményedet, fel-fel idézve írásaimat, hozzászólásaimat egy-egy témához.
Csak annyit fűznék a mondandódhoz, hogy te ilyen vagy, de nagyon sokan nem. Hogy miért nem értenek emberek a leírt szóból, inkább nem minősíteném azokat. Hogy miért írnak ránk olyanok, akik az alapfeltételeknek nem felelnek meg, ugyancsak nem jellemezném.
Alapfeltételek! Jelezted, hogy pontatlan az adatlapunk, mint például az orális szexre nyitott vagy sem. Úgy gondoljuk, hogy az adatlapunk ahhoz éppen eléggé ki van töltve, hogy az abban található információk alapján (persze, ha megfelel a pasi), akkor kezdeményezzen egy párbeszédet, mondjuk üzenet formájában, ami nem annyiban merül ki, hogy "Én vagyok, akit kerestetek!". Azt gondolom, hogy például ez a kérdés azért is van nyitva, sok más egyéb mellett, hogy az illető pasi, ha szeretne (és fordítva), akkor ismerjen meg. Nem hiszem, hogy egy húspiacon volnánk, ahol párbeszéd nélkül, egy-egy mondat elegendő lenne a szexuális együttléthez. Nagyon sok ilyen esetben kiderül a beszélgetés alkalmával, hogy ki mit szeret, ki mit nem. Sőt! Beszélgetés közben sokkal jobban meg lehet ismerni szerintem a pasit és talán engem/minket is, mint egyszerű szám-adatok alapján.
Nagyon sokan, már ott "elbuknak", hogy leírnak 2 mondatot, mert nem vagyok naiv, tudom már (sajna), hogy mi a fontos az adott pasinak. Értem ez alatt, hogy megismerni szeretne és hármasban szexelni velünk, vagy csak ....teljesen mást. Tehát a lehetőség adott, hogy megismerjen, de azt kulturált formában (esetleg üzi)
Nagyon jól összegezted a dolgokat, de valóban más megtapasztalni innen és más lehet minden bizonnyal onnan a pasik oldaláról. Én nem hasonlítanálak senkivel sem össze, mert az utóbbi két hozzászólásod többet ért mint itt sokak több éves regisztrációja. (akinek nem inge...)
#106   2017. 06. 20. kedd 19:00
Caracas79 Caracas79
Köszönöm szépen a dicséretet!Hazudnék ha azt írnám,hogy nem esik jól!Teszek róla,hogy az értelmi színvonalam ne kezdjen mélyrepülésbe,ahogy folyamatosan próbálok empatikus is lenni.Mivel jómagam is szoktam keresni partnert,vagy ha adódik rá lehetőség,akkor párok formájában partnereket,így gyorsan leírnám,hogy én milyen módszer alapján teszem ezt.Elsőként is próbálok olyan címert adni a jelentkező levélnek,ami ösztönös kíváncsiságot ébresszen a címzettben,hogy már eleve érdekében álljon elolvasni.Köszöntés.Általában tegező módban.Szinte mindig nyugodt,kijelentő módban fogalmazva megírom,hogy partnerkeresés közben felkeltette/felkeltették a figyelmem az adott hölgy/pár,mert számomra relatíve közel élnek, hozzám,szimpatikus a habitusuk a bemutatkozó szöveg alapján,testi adottságaik izgató hatásúak rám nézve,valamint egybevágnak a szexuális igényeink.Az igazsághoz hozzá tartozik,hogy heteroszexuális téren azért több mindent megéltem a hagyományos finom férfi-nő szextől kezdve a keményebb,de még a kulturáltság keretein belül lévő szem be-,és/vagy kéz kikötözős játékon keresztül a hármas és cuckold szexig bezárólag.Hármashoz/feleségdugáshoz partnert keresőknek evidens,hogy a többesben és cuckoldban való jártasságot említem meg,míg szóló hölgynél azt,ami számára izgató,elfogadott.Közlöm,hogy a higiénia,diszkréció alapvető dolog nálam,ami miatt biztonságérzetet akarok adni a megkeresetteknek,hogy mikor van szabadidőm,hogy inkább én tudok utazni,milyen módon tudok utazni,hol élek,vagy ha nem tudna/tudnának fogadni,akkor lehetséges lenne-e valami középutas megoldás.Felajánlom számukra az arcképem megtekintését abban az esetben,hogyha kapcsolatra jelölnek,mert akkor feloldódik a tiltás arra a képre.Az intim képeimet meg elvileg láthatja mindenki akit érdekel.Hogyha számomra pozitív tartalmú a reagálásuk,akkor a telefonszámomat is megadom,hogy feltudjanak hívni meggyőződve arról,hogy valós személy vagyok,illetve hogy a hangom,beszédstílusom,szóhasználatom alapján képet tudjanak rajzolni az elméjükben a személyemről.Viszont hozzáteszem,megerősítve bennük az anonimitás általi keresztül a biztonságérzet fokozását,hogy rejtett számmal hívjanak,mert ha még sem lennék rokonszenves,akkor nincs lehetőség arra,hogy kellemetlen szituációba kerüljenek egy nem várt hívás vagy éppen egy sms üzenet által.bár hogy őszinte legyek,nem vagyok telefonbetyár/már 14 éves korom óta/,sem nem fogok senkire sem neheztelni,mert nem vagyok nárcisztikus alak,aki megsértődik,ha elutasítják.Végül jókívánságként szép napot kívánok.Valakinél bevált,mert így vagy úgy,de reagált,valaki meg el sem olvasta a neki szánt üzenetet.Hát ilyen ez a "popszakma"! wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 21:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2017. 06. 19. hétfő 21:28
Van azért bőven erre ellenpélda is....akár a te személyed, de mondhatnék még neveket, de nem szabad.
#105   2017. 06. 19. hétfő 21:28
X Törölt felhasználó (1574052)
Van azért bőven erre ellenpélda is....akár a te személyed, de mondhatnék még neveket, de nem szabad.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 06. 19. hétfő 17:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 19. hétfő 17:58
Kedves Nata!Férfiként írom,hogy sok férfi,ha rá tőr az erőteljes szexuális vágy,ezzel párhuzamban sokszor a birtoklási vágy,és emellett ráadásul nem is igazán erőssége az intelligencia,akkor bizony hamar funkcionális analfabétává válik,ergo még ha beleordítod az arcába,hogy mi a helyzet,akkor sem/akarja/érti.
#104   2017. 06. 19. hétfő 17:58
Caracas79 Caracas79
Kedves Nata!Férfiként írom,hogy sok férfi,ha rá tőr az erőteljes szexuális vágy,ezzel párhuzamban sokszor a birtoklási vágy,és emellett ráadásul nem is igazán erőssége az intelligencia,akkor bizony hamar funkcionális analfabétává válik,ergo még ha beleordítod az arcába,hogy mi a helyzet,akkor sem/akarja/érti.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 18. vasárnap 22:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2017. 06. 18. vasárnap 22:46
Szia!
A pár női tagja vagyok Nati. Többnyire tőlem valók a fórum beírások, vélemények.
Köszike, hogy ilyen részletesen kifejtetted a rólunk alkotott véleményedet, fel-fel idézve írásaimat, hozzászólásaimat egy-egy témához.
Csak annyit fűznék a mondandódhoz, hogy te ilyen vagy, de nagyon sokan nem. Hogy miért nem értenek emberek a leírt szóból, inkább nem minősíteném azokat. Hogy miért írnak ránk olyanok, akik az alapfeltételeknek nem felelnek meg, ugyancsak nem jellemezném.
Alapfeltételek! Jelezted, hogy pontatlan az adatlapunk, mint például az orális szexre nyitott vagy sem. Úgy gondoljuk, hogy az adatlapunk ahhoz éppen eléggé ki van töltve, hogy az abban található információk alapján (persze, ha megfelel a pasi), akkor kezdeményezzen egy párbeszédet, mondjuk üzenet formájában, ami nem annyiban merül ki, hogy "Én vagyok, akit kerestetek!". Azt gondolom, hogy például ez a kérdés azért is van nyitva, sok más egyéb mellett, hogy az illető pasi, ha szeretne (és fordítva), akkor ismerjen meg. Nem hiszem, hogy egy húspiacon volnánk, ahol párbeszéd nélkül, egy-egy mondat elegendő lenne a szexuális együttléthez. Nagyon sok ilyen esetben kiderül a beszélgetés alkalmával, hogy ki mit szeret, ki mit nem. Sőt! Beszélgetés közben sokkal jobban meg lehet ismerni szerintem a pasit és talán engem/minket is, mint egyszerű szám-adatok alapján.
Nagyon sokan, már ott "elbuknak", hogy leírnak 2 mondatot, mert nem vagyok naiv, tudom már (sajna), hogy mi a fontos az adott pasinak. Értem ez alatt, hogy megismerni szeretne és hármasban szexelni velünk, vagy csak ....teljesen mást. Tehát a lehetőség adott, hogy megismerjen, de azt kulturált formában (esetleg üzi)
Nagyon jól összegezted a dolgokat, de valóban más megtapasztalni innen és más lehet minden bizonnyal onnan a pasik oldaláról. Én nem hasonlítanálak senkivel sem össze, mert az utóbbi két hozzászólásod többet ért mint itt sokak több éves regisztrációja. (akinek nem inge...)
#103   2017. 06. 18. vasárnap 22:50
X Törölt felhasználó (1574052)
Nekünk is volt, aki jelentkezett több száz kilométerről hétfőn. Válaszoltunk,(megnézve az adatlapját: Zalaegerszeg) hogy ne haragudjon, de nagyon messze van, ezért első körben nem. Majd kedden újra írt, hogy a távolság "nem akadály", de az adatlapján már Tiszalök szerepelt. Mikor megkérdeztem, hogy miért játszik, akkor annyit válaszolt, hogy: Nem mindegy nekünk, hogy ő honnan utazik? (hát nem!)
#102   2017. 06. 18. vasárnap 22:46
X Törölt felhasználó (1574052)
Szia!
A pár női tagja vagyok Nati. Többnyire tőlem valók a fórum beírások, vélemények.
Köszike, hogy ilyen részletesen kifejtetted a rólunk alkotott véleményedet, fel-fel idézve írásaimat, hozzászólásaimat egy-egy témához.
Csak annyit fűznék a mondandódhoz, hogy te ilyen vagy, de nagyon sokan nem. Hogy miért nem értenek emberek a leírt szóból, inkább nem minősíteném azokat. Hogy miért írnak ránk olyanok, akik az alapfeltételeknek nem felelnek meg, ugyancsak nem jellemezném.
Alapfeltételek! Jelezted, hogy pontatlan az adatlapunk, mint például az orális szexre nyitott vagy sem. Úgy gondoljuk, hogy az adatlapunk ahhoz éppen eléggé ki van töltve, hogy az abban található információk alapján (persze, ha megfelel a pasi), akkor kezdeményezzen egy párbeszédet, mondjuk üzenet formájában, ami nem annyiban merül ki, hogy "Én vagyok, akit kerestetek!". Azt gondolom, hogy például ez a kérdés azért is van nyitva, sok más egyéb mellett, hogy az illető pasi, ha szeretne (és fordítva), akkor ismerjen meg. Nem hiszem, hogy egy húspiacon volnánk, ahol párbeszéd nélkül, egy-egy mondat elegendő lenne a szexuális együttléthez. Nagyon sok ilyen esetben kiderül a beszélgetés alkalmával, hogy ki mit szeret, ki mit nem. Sőt! Beszélgetés közben sokkal jobban meg lehet ismerni szerintem a pasit és talán engem/minket is, mint egyszerű szám-adatok alapján.
Nagyon sokan, már ott "elbuknak", hogy leírnak 2 mondatot, mert nem vagyok naiv, tudom már (sajna), hogy mi a fontos az adott pasinak. Értem ez alatt, hogy megismerni szeretne és hármasban szexelni velünk, vagy csak ....teljesen mást. Tehát a lehetőség adott, hogy megismerjen, de azt kulturált formában (esetleg üzi)
Nagyon jól összegezted a dolgokat, de valóban más megtapasztalni innen és más lehet minden bizonnyal onnan a pasik oldaláról. Én nem hasonlítanálak senkivel sem össze, mert az utóbbi két hozzászólásod többet ért mint itt sokak több éves regisztrációja. (akinek nem inge...)
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 09. péntek 14:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1958892)
2017. 06. 09. péntek 14:06
Egyébként az adott esetben válaszoltam, amire azt kaptam, hogy nem is gondoljuk komolyan, mert 500 kilométer nem távolság. -
Na speciel erre nem gondoltam. Ha nekem írtak egy ilyet, felfogtam, és tudomásul vettem. Csak úgy hittem, mások is tudják értelmezni a nem szó jelentését, de akkor tévedtem. Ezért elnézést kérek, mert erre az opcióra nem gondoltam, kifelejtettem az elemzésemből. Mentségemre legyen szólva, azért maradt ki mert nekem ilyen meg sem fordul a fejembe. Beszélhetek a férfiak nevébe, de nem vagyunk egyformák, szóval azért nem tudhatom, más hogyan próbálkozik és hogyan reagál bizonyos szituációkra. A távolság szempontjából úgy vélekedem, ha tegyük fel, a pasi és ti is egy alkalmi szexre vágytok, a pasi győri de egyszer járna Nyíregyházán, és a párosotok hölgy tagjának pedig bejön, abban az esetben gondolom nem lenne kizárt ennek lehetősége. De mivel az írás alapján úgy értelmezhető, se a pasi, sem pedig ti nem jártok egymás környékén, így teljességel kivitelezhetetlen, és ez érthető. Meg gondolom nem alkalmi partnert keres a pasi sem pedig ti. Na de ez már mindegy, mellékes. Az pedig vicces, hogy valaki azért nem komoly mert nem tud utazni ennyi kilómétert.
2. Társkeresős adatlapotokat nézve, kit keresek részt is nézve, hozzászólásokat is tekintve, látszik hogy ti pasit kerestek, akkor nem értem mi is a probléma. Maximum annyi problémát látok bennük, hogy nincsenek konkrétumok. 23-35 év közötti legyen, heteroszexuális fiú Szabolcs megyéből, aki vékony vagy sportos, 100-220 cm (ebből kiindulva magasság mindegy), 30-80 kg (80 kg felett ne legyen, egyértelmű), szőrtelen intim, rendszeresen vagy néha dohányozhat, nem vagy csak ritkán iszik alkoholt, barna, kék vagy zöld szemű legyen (tehát mindegy milyen), iskolai végzettség (8 általánost azért végezze el ez látszik), munkahelye pedig szintén mindegy. De ezen kívül semmi. Például orális szexre nyitott vagy sem. Nyilván ahány ember annyi vélemény, valaki ezeket szereti előre tisztázni, valaki szerint magánügy, meg lehet érteni, tiszteletben kell tartani.
Végül van még egy idézet, amihez szeretném a mondandómat hozzáfűzni:
- Csak együtt- hozzászólásával nagyon egyet értek, mert nekünk eszünkben sincsen olyanra ráírni, aki akár csak egy dologban nem felel meg, vagy mi nem felelünk meg neki. Ez is egy egyfajta intelligencia, hogy nem próbálkozok be olyannál, akinél adatlapja alapján semmi esélyünk. (vélemény) -
Ez mind szép és jó. Tényleg tiszteletre méltó. A baj ott kezdődik, lehet sokkal több partner tetszene ha normálisan ki lenne töltve az adatlapja, de erről már nem ti tehettek.
#101   2017. 06. 18. vasárnap 22:07
Bayernpaar Bayernpaar
nyes
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2017. 06. 18. vasárnap 21:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 18. vasárnap 21:43
Azt írja a kolléga hogy sziasztok.Semmi mást.Aztán nézem az adatlapját üres. Szóváteszem hogy nem jó a szövege erre azt írja nem fog holmi semmi embereknek bemutatkozni nyes
#100   2017. 06. 18. vasárnap 21:43
jirzi jirzi
Azt írja a kolléga hogy sziasztok.Semmi mást.Aztán nézem az adatlapját üres. Szóváteszem hogy nem jó a szövege erre azt írja nem fog holmi semmi embereknek bemutatkozni nyes
#99   2017. 06. 09. péntek 14:06
X Törölt felhasználó (1958892)
Egyébként az adott esetben válaszoltam, amire azt kaptam, hogy nem is gondoljuk komolyan, mert 500 kilométer nem távolság. -
Na speciel erre nem gondoltam. Ha nekem írtak egy ilyet, felfogtam, és tudomásul vettem. Csak úgy hittem, mások is tudják értelmezni a nem szó jelentését, de akkor tévedtem. Ezért elnézést kérek, mert erre az opcióra nem gondoltam, kifelejtettem az elemzésemből. Mentségemre legyen szólva, azért maradt ki mert nekem ilyen meg sem fordul a fejembe. Beszélhetek a férfiak nevébe, de nem vagyunk egyformák, szóval azért nem tudhatom, más hogyan próbálkozik és hogyan reagál bizonyos szituációkra. A távolság szempontjából úgy vélekedem, ha tegyük fel, a pasi és ti is egy alkalmi szexre vágytok, a pasi győri de egyszer járna Nyíregyházán, és a párosotok hölgy tagjának pedig bejön, abban az esetben gondolom nem lenne kizárt ennek lehetősége. De mivel az írás alapján úgy értelmezhető, se a pasi, sem pedig ti nem jártok egymás környékén, így teljességel kivitelezhetetlen, és ez érthető. Meg gondolom nem alkalmi partnert keres a pasi sem pedig ti. Na de ez már mindegy, mellékes. Az pedig vicces, hogy valaki azért nem komoly mert nem tud utazni ennyi kilómétert.
2. Társkeresős adatlapotokat nézve, kit keresek részt is nézve, hozzászólásokat is tekintve, látszik hogy ti pasit kerestek, akkor nem értem mi is a probléma. Maximum annyi problémát látok bennük, hogy nincsenek konkrétumok. 23-35 év közötti legyen, heteroszexuális fiú Szabolcs megyéből, aki vékony vagy sportos, 100-220 cm (ebből kiindulva magasság mindegy), 30-80 kg (80 kg felett ne legyen, egyértelmű), szőrtelen intim, rendszeresen vagy néha dohányozhat, nem vagy csak ritkán iszik alkoholt, barna, kék vagy zöld szemű legyen (tehát mindegy milyen), iskolai végzettség (8 általánost azért végezze el ez látszik), munkahelye pedig szintén mindegy. De ezen kívül semmi. Például orális szexre nyitott vagy sem. Nyilván ahány ember annyi vélemény, valaki ezeket szereti előre tisztázni, valaki szerint magánügy, meg lehet érteni, tiszteletben kell tartani.
Végül van még egy idézet, amihez szeretném a mondandómat hozzáfűzni:
- Csak együtt- hozzászólásával nagyon egyet értek, mert nekünk eszünkben sincsen olyanra ráírni, aki akár csak egy dologban nem felel meg, vagy mi nem felelünk meg neki. Ez is egy egyfajta intelligencia, hogy nem próbálkozok be olyannál, akinél adatlapja alapján semmi esélyünk. (vélemény) -
Ez mind szép és jó. Tényleg tiszteletre méltó. A baj ott kezdődik, lehet sokkal több partner tetszene ha normálisan ki lenne töltve az adatlapja, de erről már nem ti tehettek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 09. péntek 14:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1958892)
2017. 06. 09. péntek 14:05
A többi kagyvaz? Értelmetlen hamis állítások? Sajnálom ha csalódást okozok, ezt nem azért csináltam mert unatkoztam. Ha ti úgy vélitek, ennyit ér az írásom, hogy arra biztos jó volt hogy ne unatkozzak, hát akkor köszönöm szépen, hogy ennyire becsülitek meg más munkáját. Én úgy gondoltam, ezzel segíthetek másokon, de akkor tévedtem. Én kérek elnézést hogy ennyi időt fordítottam erre, és kérek mindenkit, véletlenül se olvassák el amit írtam mert időpocsékolás, nem akarom hogy másoknak a drága percei az én bugyuta írásaimmal menjenek el.
De azért van egy két dolog ami mellett nem tudok elmenni:
1. A kategóriákat szóló férfi szemmel elemeztem, nem pedig hölgy vagy pár szemmel.
Bár látva a hozzászólásaitokat, gondolom ez a problémátok, idézlek titteket:
Első idézet
- Kedves pasik, férfiak! Szeretném megkérdezni a nagyérdeműt, hogy ha (név és célozgatás nélkül!) egy pasi azt írja a nyitó levelében, hogy: "Nézd meg a képem, ha érdekellek válaszolj!" Farkáról egy kép... Nem válaszolok, mert szépet nem tudnék erre írni....Akkor miért vannak oly sokan felháborodva, ha nem válaszolok ilyeneknek? Vagy akkor is válaszolnunk kellene, ha nem, bár azt írja, hogy akkor, ha érdekel? -
Nos, van olyan nő, akit nem érdekel hogy milyen a pasi, csak is a farka érdekli. Csak ez egy csúnya általánosítás volt az úriember részéről. Valakit meg maga a pasi érdekel. Van olyan is akit mind a kettő érdekel. Ezért ésszerű lenne, legalább egy arckép és egy intim fotó, és úgy nagyobb valószínűséggel válaszolnának a levelére. Hölgy és pár is megkapná ami fontos számára az előzetes ismerkedéshez. De így nehéz. Tehát merem feltételezni, hogy a párosotok hölgy tagja az a fajta, akit maga a pasi érdekel. Így nyilván a péniszes képpel befürdött nálatok. Így érthető hogy választ nem kap. Végül van egy nagyon fontos dolog amit említettetek, mégpedig ha érdekellek válaszolj. Itt már eleve az hogy egyesszámban beszél, már az ciki. A másik dolog, hogy annak a lehetőségét is elveszi magától, hogy válaszoljatok rá, mert ha nem lenne ott az hogy ha érdekellek, akkor legalább vissza tudnál írni hogy bocs de nem, vagy mutass egy arcos képet, stb. De így teljes mértékben érthetetlen mi okból háborodnak fel azok akik ilyet írnak és nem kapnak választ. Először átgondolhatnák mit is írnak. Arról már nem is beszélve, se egy sziasztok, se egy további szép napot, üdv, stb. Tehát bunkóság a köbön. Szóval megértelek titteket, ebből azért kapisgálom mi is a baj. Az én elemzéseim többnyire saját tapasztalatból indulnak ki. Arra nem éleződött ki mi van ha a szóló pasi eleve degenerált. Hanem olyan esetekre amikor az ember ír egy normális korrekt levelet.
Második idézet
- Mert eddig akinek válaszoltam, hogy "Bocsika, de nem." Az visszaírta, hogy bizti azért válaszoltam mégis, mert vacilálok, azért mert látok mégis rá esélyt. Sokszor azt vesszük észre, hogy nem is az üzenet tartalma a fontos, hanem csak hogy kapott üzit és az már sokaknál egy bíztató jel.
#98   2017. 06. 09. péntek 14:05
X Törölt felhasználó (1958892)
A többi kagyvaz? Értelmetlen hamis állítások? Sajnálom ha csalódást okozok, ezt nem azért csináltam mert unatkoztam. Ha ti úgy vélitek, ennyit ér az írásom, hogy arra biztos jó volt hogy ne unatkozzak, hát akkor köszönöm szépen, hogy ennyire becsülitek meg más munkáját. Én úgy gondoltam, ezzel segíthetek másokon, de akkor tévedtem. Én kérek elnézést hogy ennyi időt fordítottam erre, és kérek mindenkit, véletlenül se olvassák el amit írtam mert időpocsékolás, nem akarom hogy másoknak a drága percei az én bugyuta írásaimmal menjenek el.
De azért van egy két dolog ami mellett nem tudok elmenni:
1. A kategóriákat szóló férfi szemmel elemeztem, nem pedig hölgy vagy pár szemmel.
Bár látva a hozzászólásaitokat, gondolom ez a problémátok, idézlek titteket:
Első idézet
- Kedves pasik, férfiak! Szeretném megkérdezni a nagyérdeműt, hogy ha (név és célozgatás nélkül!) egy pasi azt írja a nyitó levelében, hogy: "Nézd meg a képem, ha érdekellek válaszolj!" Farkáról egy kép... Nem válaszolok, mert szépet nem tudnék erre írni....Akkor miért vannak oly sokan felháborodva, ha nem válaszolok ilyeneknek? Vagy akkor is válaszolnunk kellene, ha nem, bár azt írja, hogy akkor, ha érdekel? -
Nos, van olyan nő, akit nem érdekel hogy milyen a pasi, csak is a farka érdekli. Csak ez egy csúnya általánosítás volt az úriember részéről. Valakit meg maga a pasi érdekel. Van olyan is akit mind a kettő érdekel. Ezért ésszerű lenne, legalább egy arckép és egy intim fotó, és úgy nagyobb valószínűséggel válaszolnának a levelére. Hölgy és pár is megkapná ami fontos számára az előzetes ismerkedéshez. De így nehéz. Tehát merem feltételezni, hogy a párosotok hölgy tagja az a fajta, akit maga a pasi érdekel. Így nyilván a péniszes képpel befürdött nálatok. Így érthető hogy választ nem kap. Végül van egy nagyon fontos dolog amit említettetek, mégpedig ha érdekellek válaszolj. Itt már eleve az hogy egyesszámban beszél, már az ciki. A másik dolog, hogy annak a lehetőségét is elveszi magától, hogy válaszoljatok rá, mert ha nem lenne ott az hogy ha érdekellek, akkor legalább vissza tudnál írni hogy bocs de nem, vagy mutass egy arcos képet, stb. De így teljes mértékben érthetetlen mi okból háborodnak fel azok akik ilyet írnak és nem kapnak választ. Először átgondolhatnák mit is írnak. Arról már nem is beszélve, se egy sziasztok, se egy további szép napot, üdv, stb. Tehát bunkóság a köbön. Szóval megértelek titteket, ebből azért kapisgálom mi is a baj. Az én elemzéseim többnyire saját tapasztalatból indulnak ki. Arra nem éleződött ki mi van ha a szóló pasi eleve degenerált. Hanem olyan esetekre amikor az ember ír egy normális korrekt levelet.
Második idézet
- Mert eddig akinek válaszoltam, hogy "Bocsika, de nem." Az visszaírta, hogy bizti azért válaszoltam mégis, mert vacilálok, azért mert látok mégis rá esélyt. Sokszor azt vesszük észre, hogy nem is az üzenet tartalma a fontos, hanem csak hogy kapott üzit és az már sokaknál egy bíztató jel.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 07. szerda 17:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2017. 06. 07. szerda 17:55
Sok estben van igazság abban amit leírtál, de ez csak egy-egy mondat. A többi egy kagyvaz, vagy értelmetlen hamis állítások sokasága. Mondjuk arra jó volt bizti, hogy ne unatkozz vigyor2
#97   2017. 06. 09. péntek 14:04
X Törölt felhasználó (1958892)
Nem csak ráérés kérdése szerintem, hanem a türelemé. Amit itt leírtam, az nem egy nap szüleménye. Nekiültem, nem tudtam befejezni, elmentettem, amikor ráértem akkor pedig folytattam. Harmadik nekirugaszkodásra tudtam végül befejezni. Szóval elsődlegesen nem mondanám hogy piszkosul ráértem. Hanem kis szabadidők összesége alkotta ezt, nem egy nagy szabadidőjé. Aki ráér, az egy nap alatt ír ilyet, legalábbis szerintem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 07. szerda 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1613842)
2017. 06. 07. szerda 16:23
Piszkosul raersz nyes
#96   2017. 06. 08. csütörtök 13:42
extranuna extranuna
Igen! Én is csinálok olyat hogy elolvasom és még válaszra sem méltatom... Hogy miért???
Mert nem olvassa el hogy nem keresek hanem keresünk! Ha el is olvassa nem tudja értelmezni és egyesszámban ír.
De van olyan is szépszámmal aki mindkettőnknek célozza az üzenetét de már a 3. párbeszéd után megkérdezi hogy mi lenne ha csak én lennék vele a párom hátamögött...?

Az ilyenek miért is várnak választ...? nyes
#95   2017. 06. 07. szerda 18:45
X Törölt felhasználó (1794082)
Erről a témáról tanulmányt lehetne írni. Mit gondolnak az emberek ismerkedés címszó alatt...
Nem tudom, az életben is ennyire futja a képességükből, de amivel sokszor itt találkozunk, az kritikán aluli. Ez megint egy olyan téma, ahol lehet anyázni a másikat...
#94   2017. 06. 07. szerda 17:55
X Törölt felhasználó (1574052)
Sok estben van igazság abban amit leírtál, de ez csak egy-egy mondat. A többi egy kagyvaz, vagy értelmetlen hamis állítások sokasága. Mondjuk arra jó volt bizti, hogy ne unatkozz vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 07. szerda 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1958892)
2017. 06. 07. szerda 14:11
Mondjuk leírom hogy szeretem az anális szexet adni a nő örömére, de ha a partner nem nyitott rá, akkor nyilván nem lesz anális szex köztünk. Erre jön a válasz, hogy bocs, nem te vagy akit keresünk, mert szereted az anális szexet. Most komolyan. Ez milyen indok? Szóval érthetetlen.
A válaszolók kategóriája:
1. El sem olvassák a levelet
2. Elolvassák a levelet, de nem válaszolnak
3. Elolvassák a levelet és válaszolnak
Elemzés:
1. El sem olvassák a levelet, valószínű hogy azért mert megkeresnek a keresésbe, megnézik az adatlapodat vagy hozzászólásaidat, és nem nyeri el tetszésüket.
2. Elolvassák a levelet, de nem válaszolnak, valószínű hogy azért mert megkeresnek a keresésbe, megnézik az adatlapodat vagy hozzászólásaidat, és nem nyeri el tetszésüket. Vagy eleve a küldött levél nem volt szimpatikus.
3/a. Van amikor nem jó hírt közölnek, mint például, terhesség miatt, családi okok miatt szünetelünk, most nem keresünk senkit, mással ismerkedünk, már megtaláltuk, és stb.
3/b. Ez a kedvencem. Van amikor csak annyit írnak van képed? Küldesz vagy mutatsz és eltünnek.
3/c. Van amikor jó hírt közölnek, köszönjük a leveled, szimpatikus vagy az üzeneted alapján, és képeid alapján, szívesen megismernénk téged. Megy is ez szépen pár napig vagy hétig, utána eltünnek.
Röviden ennyi. Elemzésnek vége.
#93   2017. 06. 07. szerda 16:23
X Törölt felhasználó (1613842)
Piszkosul raersz nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 07. szerda 14:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1958892)
2017. 06. 07. szerda 14:07
Sziasztok! Ez egy nagyon jó téma. Erről lehetne regélni reggeltől estig. Először is nézzük a hirdetőket. Van az oldalnak két nagyon jó funkciója, a társkeresős adatlap, és a hozzászólások. Társkeresős adatlapon van bőven mit kitölteni, szóval elég jó tájékoztatást nyújthat számunkra. Hozzászólásokból meg kideríthetjük hogy a hölgy vagy pár mi célból van itt. Csak sajnos ezekkel a lehetőségekkel nem mindenki él, vagy rosszul használja őket, tisztelet a kivételnek persze.
Lássuk a kategóriákat:
1. Nincs társkeresős adatlapja, nincsenek hozzászólásai
2. Nincs társkeresős adatlapja, vannak hozzászólásai
3. Van társkeresős adatlapja, nincs bemutatkozása, nincsenek hozzászólásai
4. Van társkeresős adatlapja, van bemutatkozása, nincsenek hozzászólásai
5. Van társkeresős adatlapja, nincs bemutatkozása, vannak hozzászólásai
6. Van társkeresős adatlapja, van bemutatkozása, vannak hozzászólásai
Kategóriák kielemzése szóló férfi szemmel:
1. Ebben az esetben, szerintem nem csodálkozhat senki ha nem írnak neki üzenetet, szóval röviden ennyi. Annyiban tartom hibásnak a hirdetőt, hogy saját maga dolgát nehezíti meg azzal, hogy nem tudják felkeresni őt, mert nem tudják mi célból van itt.
2/a. Mivel nincs társkeresős adatlap, ezért a hozzászólásokra támaszkodunk. Ha látjuk hogy valaki olyan témákhoz ír mint például pár keres párt vagy pár keres lányt, vagy lány keres lányt, vagy lány keres párt, vagy olyan témákhoz ír, ami ilyen kibeszélős topic, például extrém helyen csináltuk, kipróbáltuk az anális szexet, leszbi élményem, stb. Akkor nyilvánvalónak kell hogy legyen, hogy arra ne írjunk rá. Nem lehet úgy hozzáállni hogy hátha keresnek pasit, hátha én leszek a kivétel esetleg. Ha a hozzászólásokba nincsenek erre utaló jelek, ne írjunk rá. Kész. Szóval itt nem tartom a hirdetőket hibásnak.
2/b. Gondolnunk kell viszont arra is, ha olyan témákhoz írnak mint például hármashoz keresünk pasit, nő keres pasit, stb. Így tekintve, nem látom semmi akadályát annak hogy ismerkedni kezdjünk. Mondhatni megtaláltuk azokat az embereket akik lehet minket keresnek. Írsz ezért egy levelet, de válasz nem jön.
Miért nem kapunk választ, mi lehet a probléma:
Szexkapcsolat jellege, valaki alkalmit, valaki pedig hosszútávút keres.
Távolsága jellege, túl messze, vagy túl közel laksz.
Életkor jellege, túl idős, vagy túl fiatal vagy.
Magasság jellege, túl magas, vagy túl alacsony vagy.
Súly jellege, túl kövér, vagy túl sovány vagy.
Hossz jellege, túl hosszú, vagy túl rövid cerka.
Vastagság jellege, túl vastag, vagy túl vékony cerka.
Rengeteg minden van, sorolhatnám, stb.
Merjük feltételezni hogy van valami baj, de hogy ezt szóvá sem teszik hogy mi okból, azért kissé hibásnak érzem a hirdetőt. Ráadásul a hozzászólásokba nincsenek megfogalmazva a konkrétumok. Az hogy pasit kerestek az nem elég.
Feltételezzük, hogy egy olyan hirdetésre találunk, amit magunknak érzünk. Meg van fogalmazva kerek perec férfit keres, innen vagy onnan, kora x intervallumba, kora x felett, kora x alatt, stb.
#92   2017. 06. 07. szerda 14:11
X Törölt felhasználó (1958892)
Mondjuk leírom hogy szeretem az anális szexet adni a nő örömére, de ha a partner nem nyitott rá, akkor nyilván nem lesz anális szex köztünk. Erre jön a válasz, hogy bocs, nem te vagy akit keresünk, mert szereted az anális szexet. Most komolyan. Ez milyen indok? Szóval érthetetlen.
A válaszolók kategóriája:
1. El sem olvassák a levelet
2. Elolvassák a levelet, de nem válaszolnak
3. Elolvassák a levelet és válaszolnak
Elemzés:
1. El sem olvassák a levelet, valószínű hogy azért mert megkeresnek a keresésbe, megnézik az adatlapodat vagy hozzászólásaidat, és nem nyeri el tetszésüket.
2. Elolvassák a levelet, de nem válaszolnak, valószínű hogy azért mert megkeresnek a keresésbe, megnézik az adatlapodat vagy hozzászólásaidat, és nem nyeri el tetszésüket. Vagy eleve a küldött levél nem volt szimpatikus.
3/a. Van amikor nem jó hírt közölnek, mint például, terhesség miatt, családi okok miatt szünetelünk, most nem keresünk senkit, mással ismerkedünk, már megtaláltuk, és stb.
3/b. Ez a kedvencem. Van amikor csak annyit írnak van képed? Küldesz vagy mutatsz és eltünnek.
3/c. Van amikor jó hírt közölnek, köszönjük a leveled, szimpatikus vagy az üzeneted alapján, és képeid alapján, szívesen megismernénk téged. Megy is ez szépen pár napig vagy hétig, utána eltünnek.
Röviden ennyi. Elemzésnek vége.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 07. szerda 14:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1958892)
2017. 06. 07. szerda 14:10
Minden szép is jó, ismerkedsz azzal a hölggyel vagy párral, de később kiderül hogy ő baktalórántházi,vagy kisvárdai, vagy mátészalkai, vagy nyírbátori, vagy stb. Miért nem lehet a saját lakhelyet kiírni?
Lehetne ezt még vesézni de ne menjünk bele. Kategóriák elemzésének vége.
Szóval én úgy gondolom, jobb ha más fejével is tudunk gondolkodni, legalábbis ebből a szempontból. Valószínű, akkor is lesznek olyan emberek, akiket mi nem keresünk és mégis ránk írnak, annak ellenére hogy mi eleget teszünk a szempontoknak. Csak reménykedjünk hogy ezzel csökkenteni tudjuk ennek lehetőségét. Az is probléma, hogy sokan nem képesek elolvasni mások hirdetéseit. Mert aki eddig se olvasta, ezután se fogja elolvasni valószínűleg. Nem tudjuk hogy mi is lenne a jó megoldás. Mivel kelthetnénk fel mások figyelmét. Legyen rövid és tömör hirdetés? Legyen regény hosszúságú a hirdetés? Vagy találjuk meg a középutat, ne is legyen rövid, de ne is legyen hosszú a hirdetés? Szóval nem egyszerű. Értem én hogy rohanó világba élünk, stresszesek vagyunk, türelmetlenek vagyunk és egyebek, de nem az a megoldás hogy mindenkire rá kell írni és hátha egyszer csak sikerül valakinél. Hanem türelmesen végig kell olvasni az adatlapokat és hozzászólásokat. Persze hogy csalódott vagy ha visszautasítanak, de ha nem is pasit keresnek, te meg nem voltál képes elolvasni az adatlapját és hozzászólásait, ne csodálkozz hogy pofára fogsz esni. Én speciel a tartalmas hirdetéseket szeretem mert abból már tudok következtetni. Ha valaki megtetszik, megnézem az adatlapját, hozzászólásait, hogy szóba jöhetek esetleg nála. Jó párszor voltam már úgy, hogy nagyon megtetszett egy pár hölgy tagja, vagy szóló hölgy, annyira szerettem volna megismerkedni velük, de mivel láttam olyan dolgokat az adatlapján vagy hozzászólásaiban, amire én nem vagyok nyitott vagy nekem nem tetszik, ami számomra tabu, vagy épp ellenkezőleg, ő nem lenne nyitott arra, amiket én szeretek, így sajnos el kellett engednem ennek lehetőségét. Csak példaként, én az orális szexet alapnak tartom, de mondjuk az a hölgy meg pont leírja, hogy ő nem csinálja. Tehát sokkal jobbnak tartom, ha valaki ír egy hosszú hirdetést, mert abból már látni, hogy passzolnátok esetleg egymáshoz vagy sem. Látom nem nyitott arra amire én, nem zaklatom, nem írok. De most mit tudsz csinálni egy olyan hirdetésnél hogy harmincas pár vagyunk pasit keresünk a nő örömére. Ráírsz, válaszolnak, megvan a szimpátia, ismerkedtek, aztán kiderül beszélgetés közben hogy hát mi arra nem vagyunk nyitottak. Konkrétan akkor egymás idejét rabolták, addig nem is ismerkedtek senkivel, mert azt gondolták, megtalálták a megfelelőt. Ez addig így is lesz, míg nem lesznek konkrétumok megfogalmazva a hirdetésben. Legalábbis szerintem. Tegyük fel, van egy hirdetés ami így szól, negyvenes pár vagyunk férfit keresünk hármasra. Oké, ráírsz, visszaírnak mesélj magadról, mit szeretsz a szexen belül, stb.
#91   2017. 06. 07. szerda 14:10
X Törölt felhasználó (1958892)
Minden szép is jó, ismerkedsz azzal a hölggyel vagy párral, de később kiderül hogy ő baktalórántházi,vagy kisvárdai, vagy mátészalkai, vagy nyírbátori, vagy stb. Miért nem lehet a saját lakhelyet kiírni?
Lehetne ezt még vesézni de ne menjünk bele. Kategóriák elemzésének vége.
Szóval én úgy gondolom, jobb ha más fejével is tudunk gondolkodni, legalábbis ebből a szempontból. Valószínű, akkor is lesznek olyan emberek, akiket mi nem keresünk és mégis ránk írnak, annak ellenére hogy mi eleget teszünk a szempontoknak. Csak reménykedjünk hogy ezzel csökkenteni tudjuk ennek lehetőségét. Az is probléma, hogy sokan nem képesek elolvasni mások hirdetéseit. Mert aki eddig se olvasta, ezután se fogja elolvasni valószínűleg. Nem tudjuk hogy mi is lenne a jó megoldás. Mivel kelthetnénk fel mások figyelmét. Legyen rövid és tömör hirdetés? Legyen regény hosszúságú a hirdetés? Vagy találjuk meg a középutat, ne is legyen rövid, de ne is legyen hosszú a hirdetés? Szóval nem egyszerű. Értem én hogy rohanó világba élünk, stresszesek vagyunk, türelmetlenek vagyunk és egyebek, de nem az a megoldás hogy mindenkire rá kell írni és hátha egyszer csak sikerül valakinél. Hanem türelmesen végig kell olvasni az adatlapokat és hozzászólásokat. Persze hogy csalódott vagy ha visszautasítanak, de ha nem is pasit keresnek, te meg nem voltál képes elolvasni az adatlapját és hozzászólásait, ne csodálkozz hogy pofára fogsz esni. Én speciel a tartalmas hirdetéseket szeretem mert abból már tudok következtetni. Ha valaki megtetszik, megnézem az adatlapját, hozzászólásait, hogy szóba jöhetek esetleg nála. Jó párszor voltam már úgy, hogy nagyon megtetszett egy pár hölgy tagja, vagy szóló hölgy, annyira szerettem volna megismerkedni velük, de mivel láttam olyan dolgokat az adatlapján vagy hozzászólásaiban, amire én nem vagyok nyitott vagy nekem nem tetszik, ami számomra tabu, vagy épp ellenkezőleg, ő nem lenne nyitott arra, amiket én szeretek, így sajnos el kellett engednem ennek lehetőségét. Csak példaként, én az orális szexet alapnak tartom, de mondjuk az a hölgy meg pont leírja, hogy ő nem csinálja. Tehát sokkal jobbnak tartom, ha valaki ír egy hosszú hirdetést, mert abból már látni, hogy passzolnátok esetleg egymáshoz vagy sem. Látom nem nyitott arra amire én, nem zaklatom, nem írok. De most mit tudsz csinálni egy olyan hirdetésnél hogy harmincas pár vagyunk pasit keresünk a nő örömére. Ráírsz, válaszolnak, megvan a szimpátia, ismerkedtek, aztán kiderül beszélgetés közben hogy hát mi arra nem vagyunk nyitottak. Konkrétan akkor egymás idejét rabolták, addig nem is ismerkedtek senkivel, mert azt gondolták, megtalálták a megfelelőt. Ez addig így is lesz, míg nem lesznek konkrétumok megfogalmazva a hirdetésben. Legalábbis szerintem. Tegyük fel, van egy hirdetés ami így szól, negyvenes pár vagyunk férfit keresünk hármasra. Oké, ráírsz, visszaírnak mesélj magadról, mit szeretsz a szexen belül, stb.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 07. szerda 14:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1958892)
2017. 06. 07. szerda 14:09
Mert jön a szokásos dolog, ráírsz, nem jön válasz, vagy ha jön, akkor a korábban felsorolt érvekkel szembesülünk újra.
4/d. Kit kereseknél be van jelölve hogy keresnek pasit és a bemutatkozásba is be van írva. Megint ráírsz, válasz nuku, ha mégis jön reakció, akkor jönnek a korábban felsorolt szövegek ismét.
5/a. Ugyanaz mint 4/a. Annyi a különbség hogy nem a bemutatkozásba hanem a hozzászólásokból látni hogy nem keresnek pasit.
5/b. Ugyanaz mint 4/b. Annyi a különbség hogy nem a bemutatkozásba hanem a hozzászólásokból látni hogy nem keresnek pasit.
5/c. Ugyanaz mint 4/c. Annyi a különbség hogy nem a bemutatkozásba hanem a hozzászólásokból nem látni hogy keresnek vagy nem keresnek pasit.
5/d. Ugyanaz mint 4/d. Annyi a különbség hogy nem a bemutatkozásba hanem a hozzászólásokból látni hogy keresnek pasit.
6/a. Társkeresős adatlapon ki van írva nagy betűkkel, nem keresnek pasit, kit keresek résznél nincs bejelölve, hogy keresnek fiút, hozzászólások között is nagy betűkkel kiírják hogy pasi nem jöhet szóba. Világos beszéd, a hirdető nem hibás. Aki képes még így is ráírni valakire, azt már nem tudom milyen szóval jellemezni.
6/b. Hozzászólásokba és bemutatkozásba nagy betűkkel ki van írva hogy pasi nem jöhet szóba, de a kit keresek résznél viszont be van pipálva. Nyilván nem keresnek fiút, de figyeljenek oda hogy ne hagyjanak kiskapukat azoknak, akik ezt úgy értelmezik hogy ha az be van pipálva, akkor hátha szóba jöhet. Részben hibás, részben nem.
6/c. Kit kereseknél be van jelölve hogy keresnek fiút, de a bemutatkozásba és hozzászólásokba nincs leírva hogy keresnek és az sem, hogy nem keresnek pasit. Persze hogy rájuk fog írni az ember.
6/d. Kit kereseknél be van jelölve hogy keresnek fiút és a bemutatkozásba és hozzászólásokba is be van írva. Persze hogy ráírnak.
6/e. Kit keresek résznél nincs bejelölve hogy keresnek fiút, bemutatkozásba nagy betűkkel le van írva, hogy nem keresnek pasit, hozzászólásokba pedig az van írva hogy keresnek férfit. Hogy mi van? Na ebből induljon ki az ember. Teljes mértékben hibásnak tartom a hirdetőt.
6/f. Kit keresek résznél nincs bejelölve hogy keresnek fiút, hozzászólásokba nagy betűkkel le van írva, hogy nem keresnek pasit, bemutatkozásba pedig az van írva hogy keresnek férfit. Hogy mi van? Na ebből induljon ki az ember. Teljes mértékben hibásnak tartom a hirdetőt.
6/g. Kit kereseknél be van jelölve hogy keresnek fiút, de a bemutatkozásba nincs leírva hogy keresnek és az sem, hogy nem keresnek pasit, viszont a hozzászólásokból az derül ki, hogy keresnek. Mit tesz majd az ember? Persze hogy ráír.
6/h. Kit kereseknél be van jelölve hogy keresnek fiút, de a hozzászólásokba nincs leírva hogy keresnek és az sem, hogy nem keresnek pasit, viszont a bemutatkozásból az derül ki, hogy keresnek. Mit tesz majd az ember? Persze hogy ráír.
*. Végül van egy bónusz. Engem kissé frusztrál az hogy vannak emberek, felregisztrálnak úgy hogy lakhely Nyíregyháza.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: teltcica36 teltcica36
Nyitás ideje: 2008. 02. 28. csütörtök
Üzenetek: 110db
Utolsó üzenet: 2021. 05. 19. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!