Hangosan kefélő szomszédok (izgatnak a hangok?)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Hangos a szomszéd,esetleg utcán sétállva hallani ahogy szeretkeznek!!!!!!Nálatok milyenek a szomszedok??

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#356   2024. 03. 11. hétfő 09:17
Fox Mulderék Fox Mulderék
Itt lakunk pár éve. A fürdő fala, a lift előtti közös térrel kapcsolódik. A párom reggel zuhanyzott, majd szörtelenített, amikor én leugrottam valamiért. Amikor a liftre vártam, vettem észre, hogy a hangok, amit hallok, vízcsobogás, zene az Tőlünk jön... Ahogy hallgattam, ledöbbentem, hogy mennyire kihallatszik minden, még az is, ahogy a kád szélére tette a borotvahabos flakont! wow1 Sokszor csináljuk ott, és elég hangosak szoktunk lenni. Az oké, hogy szex hangok, de Én pl szeretem mondani Neki közben, hogy melyik része tetszik épp és mit teszek vele..., meg hogy milyen ügyesen csinál ezt-azt. Sokáig nem értettem a szomszédaim furcsa pillantásait... nyes nyes
#355   2024. 03. 11. hétfő 08:26
Zsanika95 Zsanika95
Szomszédunk ablaka az udvarunkra néz! Egyik délután annyit hallunk " Ez az nyuszi csináld keményebben" és még a csattogást is hallottuk! Elég izgi volt !
#354   2024. 03. 10. vasárnap 20:04
hnnngggh hnnngggh
Én már majdnem végzős voltam, amikor az akkori barátnőm elkezdte az egyetemet, sajnos egy másik városban. Mondanom sem kell rendesen kanos voltam, amikor átlagosan kéthetente egyszer ellátogattam hozzá, de az volt a legjobb, amikor először jártam nála az új albérletben és kora délután, érkezés után felavattuk az íróasztalát, mondván ott kell rendesen megbaszni egy diáklányt. Szabályosan üvöltve basztam vagy 20 percen keresztül és ő sem fogta vissza magát, szerencsére a szomszédok nem szóltak miatta. Vagy süket öregek voltak, vagy nekik is tetszett a produkció de biztos, hogy zengett az egész panelház.
#353   2024. 03. 10. vasárnap 17:27
Coswort 976 Coswort 976
Felső szomszédunk egy fekete sportolo sràc. Heti rendszerességgel minden pénteken vmi àllandó prosti mindig meglàtogatja. Mondanom se kell a fehér kislànyt rommà kurja. vigyor2
#352   2024. 02. 17. szombat 20:17
arpad2 arpad2
Én a szomszédot szoktam hallani ahogy kefélnek.
Panelban lakunk és a háló szobánk mellett van az övék is.
Mindig hajnal 2-4 között szoktam hallani ahogy recseg ropog az ágyúk.
Felirat ahogy hallom hogy megy a kefélés, egy a gond hogy nem szoktak nyöszörögni.
Van kutyájuk és amikor le viszi sétáltatni és meglát akkor elkezdi kelleni magát.
Úgy meg dugnám, de még sajnos nem volt rá alkalom.
#351   2024. 02. 15. csütörtök 21:57
Gery0085 Gery0085
Nálunk a fal másik oldalán a szomszéd fürdőszobája van. Valamelyik este család már alszik, tvzés közben fura hangok a kádban kúrták a szomszéd egyedül élő anyukát, gyakorlatilag tőlem fél méterre. Hárman élveztünk el majdnem egyszerre smile ))
#350   2024. 02. 15. csütörtök 10:12
lanybsx lanybsx
nálunk nincs ilyen, nem vagyok halk, viszont családi házban lakunk, az ajtók ablakok jól is szigetelnek, és bármennyire is hangos vagyok, akár akkora orgazmus is hogy ordítok a gyönyörtől, nem megy ki hang smile
#349   2024. 02. 15. csütörtök 10:09
lanybsx lanybsx
ez mekkora jó smile sztori smile így is kell smile
(Ez egy válasz GirlforFoursome üzenetére (2024. 02. 11. vasárnap 21:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 11. vasárnap 21:53
Paromnak meséltem hogy a szomszéd testes csajt hallottam ahogy pasija kúrja. Áthallatszott. Azt mondta, nem hiszi el hogy nála hangosabb. Azonnal letepert és olyat ordított élvezései alatt hogy még kilóméterekre is hallhatták
#348   2024. 02. 11. vasárnap 21:53
GirlforFoursome GirlforFoursome
Paromnak meséltem hogy a szomszéd testes csajt hallottam ahogy pasija kúrja. Áthallatszott. Azt mondta, nem hiszi el hogy nála hangosabb. Azonnal letepert és olyat ordított élvezései alatt hogy még kilóméterekre is hallhatták
#347   2024. 02. 10. szombat 12:22
winetu winetu
engem inkább mulattat , mint izgat ! esetleg bosszant hogy nem én vagyok az alanya a hangoknak !
ritka alkalmakkor ha hallom, probálom kitalálni mit csinálhatnak éppen, általában a nök kiabálnak hangosan, férfi hangot ritkán hallok .
#346   2024. 02. 10. szombat 07:18
DjShockh DjShockh
Szerintem nincs olyan ember akit ne izgatnának! smile
Nálunk a panel rengetegben a nyári időszak csodálatos amikor a nyitott ablaknál terjed a kéj hangja! smile
#345   2023. 10. 23. hétfő 21:31
Lingamos Lingamos
Biztos örültek a szomszédok. worship
(Ez egy válasz dunlopboy80 üzenetére (2023. 10. 23. hétfő 20:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 23. hétfő 20:09
Tizenvalahány évvel egy válófélben levő hölgy hálózott be néhány kellemes alkalom erejéig (sajnos messze volt...nagyon messze egy távoli megye megyeszékhelyén) aki egy néhány emeletes szoc társasházban lakott. Egyszercsak a kellemesen töltött idő alatt rátaláltam egy "rejtett funkciójára"...(a férje nem volt egy lepedőakrobata ő sem tudta, hogy ezt váltja ki belőle). Onnantól kezdve nem csak a szomszédok hallhatták az előadást, hanem a teljes lépcsőház. Aztán én is voltam olyan troll, hogy direkt tempót és intenzitást váltottam. Néhány röpke óra alatt ő minimum 10x ment el igazi remegősen...de én is háromszor. Engem meg nem zavart, mert nem én laktam ott nyes . A szomszédok meg biztos azon szurkoltak hogy csak szex és nem emberölés /hétköznap, délelőtt/ (Sajnos azóta sem találtam ilyen nagyétvágyú hölgyet....)
#344   2023. 10. 23. hétfő 20:09
dunlopboy80 dunlopboy80
Tizenvalahány évvel egy válófélben levő hölgy hálózott be néhány kellemes alkalom erejéig (sajnos messze volt...nagyon messze egy távoli megye megyeszékhelyén) aki egy néhány emeletes szoc társasházban lakott. Egyszercsak a kellemesen töltött idő alatt rátaláltam egy "rejtett funkciójára"...(a férje nem volt egy lepedőakrobata ő sem tudta, hogy ezt váltja ki belőle). Onnantól kezdve nem csak a szomszédok hallhatták az előadást, hanem a teljes lépcsőház. Aztán én is voltam olyan troll, hogy direkt tempót és intenzitást váltottam. Néhány röpke óra alatt ő minimum 10x ment el igazi remegősen...de én is háromszor. Engem meg nem zavart, mert nem én laktam ott nyes . A szomszédok meg biztos azon szurkoltak hogy csak szex és nem emberölés /hétköznap, délelőtt/ (Sajnos azóta sem találtam ilyen nagyétvágyú hölgyet....)
#343   2023. 10. 23. hétfő 19:27
dunlopboy80 dunlopboy80
Aztán amikor végeztek, te is rágyújtottál... nyes
(Ez egy válasz Anna900 üzenetére (2023. 08. 24. csütörtök 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 24. csütörtök 13:47
Egy időben egy két szintes társasházban laktam. Alul vállalkozás volt, fent pedig 2 lakás. Az egyikben laktam én, a falszomszédom pedig egy korombeli helyes szingli pasi. Igazi nő faló tipus. smile Jó szomszédi viszonyban voltunk, semmi több. Néha amikor felhozta az aktuális partnerét, úgy szeretkeztek, hogy én is hallottam. Elég egyértelműen kivehető volt, hogy épp mit csinálnak. Mindig nagyon izgatott voltam tőle smile Felejthetetlen élmény volt
#342   2023. 10. 23. hétfő 17:49
Al-Ass-andra Al-Ass-andra
Néha mi is szoktuk. Talán ma is így lesz.
#341   2023. 08. 27. vasárnap 18:51
X Törölt felhasználó (4394842)
Néha mi is szándékosan szoktunk hangosan. Aki elsétál az ablak előtt simán hallhatja. Izgalmas tud lenni smile
#340   2023. 08. 27. vasárnap 18:47
szexszilva szexszilva
gondolom izvatta hogy hallod smile
(Ez egy válasz Anna900 üzenetére (2023. 08. 24. csütörtök 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 24. csütörtök 13:47
Egy időben egy két szintes társasházban laktam. Alul vállalkozás volt, fent pedig 2 lakás. Az egyikben laktam én, a falszomszédom pedig egy korombeli helyes szingli pasi. Igazi nő faló tipus. smile Jó szomszédi viszonyban voltunk, semmi több. Néha amikor felhozta az aktuális partnerét, úgy szeretkeztek, hogy én is hallottam. Elég egyértelműen kivehető volt, hogy épp mit csinálnak. Mindig nagyon izgatott voltam tőle smile Felejthetetlen élmény volt
#339   2023. 08. 25. péntek 17:22
rolyka930 rolyka930
Vidéki társasházban egymás mellett vannak a hálószobák. Meleg nyári éjjel nem birtam aludni és hallgattam a szomszédom feleségét, aki akkor még bombázó volt. "Ne oda dugd te barom, ott nagyon fáj!" Tudtam, a szomszéd anál szexxel próbálkozott...
#338   2023. 08. 24. csütörtök 23:38
Dzsentri Dzsentri
Egy megyeszékhelyen irodaházban bérelek irodát és megesik hogy a munkakapcsolat továbbfejlődik. Vélhetően kihallatszanak a zajok, mert a szinten bérlő műkörmös lányok egyre nagyobb mosollyal köszöntek ha találkoztunk. Persze az ő mosolyukkal arányosan szélesedett az én mosolyom is. Mígnem az egyik addig mosolygott amíg át nem jött egy látogatásra. Tőle tudtam meg hogy hihetetlenül hiányos a hangszigetelés a házban és volt alkalom amikor szerinte több hölgy is ült a hanghatások miatt nedvesen a szalonban, őt is beleérteve.
(Ez egy válasz Anna900 üzenetére (2023. 08. 24. csütörtök 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 24. csütörtök 13:47
Egy időben egy két szintes társasházban laktam. Alul vállalkozás volt, fent pedig 2 lakás. Az egyikben laktam én, a falszomszédom pedig egy korombeli helyes szingli pasi. Igazi nő faló tipus. smile Jó szomszédi viszonyban voltunk, semmi több. Néha amikor felhozta az aktuális partnerét, úgy szeretkeztek, hogy én is hallottam. Elég egyértelműen kivehető volt, hogy épp mit csinálnak. Mindig nagyon izgatott voltam tőle smile Felejthetetlen élmény volt
#337   2023. 08. 24. csütörtök 23:14
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Vajon van-e itt valaki Debrecen Újkert-ből? A teljes múlt héten, éjszakától hajnalokba nyúló "csaták" zajlottak. Bár én "csak" csütörtökön és szombaton vettem részt a "viadalon", de nyár lévén minden nyitva, ott nem csak a minden irányban lévő szomszédok, hanem az utca, meg a szemben lévő ház/házak lakói is mindent hallottak, ők még helyenként láttak is szerintem, mert az erkélyen sem csak cigizés zajlott (vagy igen?), aztán a függöny is el-elcsúszott......... hehe A hölgy pedig nem volt visszafogott, de legalább baromira hangosan izgató! nyes Brutál hangosan! vigyor5 Mondjuk a közvetlen falszomszéd baromira jó fej volt, amikor egy mosollyal és vicces beszólással, ám talán mégis megkönnyebbülve vette tudomásul a vendégek távozását. Eleinte neki is biztosan izgató, de kemény hete volt az is tuti! worship
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Jostek Jostek
Nyitás ideje: 2016. 01. 03. vasárnap
Üzenetek: 356db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 11. hétfő
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!