Óvszer - fajtái, használata, tapasztalatok, problémák
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#207   2024. 02. 21. szerda 10:59
lanybsx lanybsx
12 darabos kb 7-8 ezer, de megéri igencsak ez a LELO HEX
#206   2024. 02. 21. szerda 10:58
lanybsx lanybsx
Ez a legjobb tényleg, nem olcsó viszont mintha semmi nem lenne a partneren . . smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 12. 04. péntek 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1474922)
2020. 12. 04. péntek 13:46
Lelo Hex - kizárólag ezt használom, tehát amennyiben nem a férjemmel szexelek, hanem idegennel- mármint másik pár ffi taggal, akkor kizárólag csak ezt szeretem, vagy ezt hoz a pár vagy ha nem akkor ezt kap, de a férjem is ezt használja más hölgyeknél, vagy pár hölgytagnál, tehát ez van a farkán. Olyan méhsejtrácsos szerkezetű, nagyon jól tapad a faszra rá, nem csúszkál le és hasonlók. Ez üzembiztos. Nem egy olcsó történet, de más gumival nem engedem hogy kúrjanak más farkak.
#205   2022. 07. 21. csütörtök 08:28
X Törölt felhasználó (4661907)
ez az óvszerek csúcsa smile nem egy olcsó, de profi cucc, szinte nem is érzem ha a pasin van, és úgy bennem. Minőségi cucc, a legjobb.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 12. 04. péntek 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1474922)
2020. 12. 04. péntek 13:46
Lelo Hex - kizárólag ezt használom, tehát amennyiben nem a férjemmel szexelek, hanem idegennel- mármint másik pár ffi taggal, akkor kizárólag csak ezt szeretem, vagy ezt hoz a pár vagy ha nem akkor ezt kap, de a férjem is ezt használja más hölgyeknél, vagy pár hölgytagnál, tehát ez van a farkán. Olyan méhsejtrácsos szerkezetű, nagyon jól tapad a faszra rá, nem csúszkál le és hasonlók. Ez üzembiztos. Nem egy olcsó történet, de más gumival nem engedem hogy kúrjanak más farkak.
#204   2021. 05. 12. szerda 06:01
X Törölt felhasználó (4521202)
Rendelem en is, elso perctol azaz boltban sehol nem is neztem. Argepen kihozza neked is. Az arak valtozoak de vannak korrekt aron eladoak, azaz ahonnan jo aron tudsz rendelni Belfoldrol. De tenyleg nagyon jo, bejon nekem, ha ez van a partneren szinte mintha nem is lenne semmi. Viszont nem kell vele vacakolnia nem csuszkal es stb.
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2021. 05. 09. vasárnap 17:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 09. vasárnap 17:26
Ez tök jó! Végre tanultam valami újat. Utána olvastam és tényleg mindenki dicsérte.

Nálam alapvető szempont, hogy gyorsan lehessen belebújni, ne csússzon rá a felül lévő gumi az alul lévő még felhengerelt részre. Sajnos a legtöbb síkosított gumival ez nem megy.

Azóta is keresem boltokban ezt a Lelo Hexet, de még nem találkoztam vele. Ezt csak rendelni lehet?
#203   2021. 05. 10. hétfő 23:51
didergo didergo
Engem sem az ár sem a tartósság nem érdekel annyira, nekem a legfontosabb, hogy egy mozdulattal felhúzhassam és ne kelljen vele bénázni. Az a legrosszabb, amikor be kell nyúlnom alá az ujjaimmal és úgy kell lepöndöríteni, mert olyankor rengeteg levegő megy be alá ahogy behatolok az Édesembe elvesztem a kontaktust a forró és nedves ölével.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 10. hétfő 10:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4547072)
2021. 05. 10. hétfő 10:22
Üdv!
Én szeretem az óvszereket, persze nélküle sokkal jobb, de ez is egyfajta "szexjáték". A híresebb márkák (Durex, LifeStyle stb) teljesen jók, hozzák amit ígérnek, DE még ez is "drága", ha sokat szexelsz. Így én Aliexpressről rendeltem sokfélét és ezekről írnék pár szót:
---
Mingliu 30pcs 5 Types - Ez a tipik Durex kopi. 5 fajta van benne és van egyik fajta az nagyon keskeny, szóval nem mindenki farkára jó.
olo - Ezek már komolyabbak. Rengeteg választék van belőlük viszont ezek nem olyan hosszúak, egyik sem. A 17cm farkamra csak olyan 14-15 centi-ig tudom felhúzni, ettől még teljesen jól szuperál és jó vékonyak.
Black King Kong - Sima egyszerű, vastag, fekete gumióvszer. Semmi extra DE fekete
Elasun - Elég igénytelen csomagolásban jött meg és tiszta síkosítós az egész csomagolás és gumi is. 5 fajta jött és van egy ami tüskés és sokkal kiállóbbak a tüskéi mint a többinek. A többi csak illatra meg színre más. Általánosnak mondhatóak.
---
Lényeg a lényeg. Egyik sem volt szakadt és egyik sem szakadt ki használat közben szóval ugyanúgy megbízhatóak, ha rendeltetésszerűen van használva. Árban viszont 250-350 Ft helyett 30-60 forintra jön ki darabja.
#202   2021. 05. 10. hétfő 10:22
X Törölt felhasználó (4547072)
Üdv!
Én szeretem az óvszereket, persze nélküle sokkal jobb, de ez is egyfajta "szexjáték". A híresebb márkák (Durex, LifeStyle stb) teljesen jók, hozzák amit ígérnek, DE még ez is "drága", ha sokat szexelsz. Így én Aliexpressről rendeltem sokfélét és ezekről írnék pár szót:
---
Mingliu 30pcs 5 Types - Ez a tipik Durex kopi. 5 fajta van benne és van egyik fajta az nagyon keskeny, szóval nem mindenki farkára jó.
olo - Ezek már komolyabbak. Rengeteg választék van belőlük viszont ezek nem olyan hosszúak, egyik sem. A 17cm farkamra csak olyan 14-15 centi-ig tudom felhúzni, ettől még teljesen jól szuperál és jó vékonyak.
Black King Kong - Sima egyszerű, vastag, fekete gumióvszer. Semmi extra DE fekete
Elasun - Elég igénytelen csomagolásban jött meg és tiszta síkosítós az egész csomagolás és gumi is. 5 fajta jött és van egy ami tüskés és sokkal kiállóbbak a tüskéi mint a többinek. A többi csak illatra meg színre más. Általánosnak mondhatóak.
---
Lényeg a lényeg. Egyik sem volt szakadt és egyik sem szakadt ki használat közben szóval ugyanúgy megbízhatóak, ha rendeltetésszerűen van használva. Árban viszont 250-350 Ft helyett 30-60 forintra jön ki darabja.
#201   2021. 05. 09. vasárnap 17:26
didergo didergo
Ez tök jó! Végre tanultam valami újat. Utána olvastam és tényleg mindenki dicsérte.

Nálam alapvető szempont, hogy gyorsan lehessen belebújni, ne csússzon rá a felül lévő gumi az alul lévő még felhengerelt részre. Sajnos a legtöbb síkosított gumival ez nem megy.

Azóta is keresem boltokban ezt a Lelo Hexet, de még nem találkoztam vele. Ezt csak rendelni lehet?
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 12. 04. péntek 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1474922)
2020. 12. 04. péntek 13:46
Lelo Hex - kizárólag ezt használom, tehát amennyiben nem a férjemmel szexelek, hanem idegennel- mármint másik pár ffi taggal, akkor kizárólag csak ezt szeretem, vagy ezt hoz a pár vagy ha nem akkor ezt kap, de a férjem is ezt használja más hölgyeknél, vagy pár hölgytagnál, tehát ez van a farkán. Olyan méhsejtrácsos szerkezetű, nagyon jól tapad a faszra rá, nem csúszkál le és hasonlók. Ez üzembiztos. Nem egy olcsó történet, de más gumival nem engedem hogy kúrjanak más farkak.
#200   2021. 04. 24. szombat 09:38
X Törölt felhasználó (4521202)
Ez tenyleg jo es szuper cucc. Csak ezt hasznalom en is a partneren. Nem az olcso kategoria de tenyleg jo. Ajanlom csak en is
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 12. 04. péntek 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1474922)
2020. 12. 04. péntek 13:46
Lelo Hex - kizárólag ezt használom, tehát amennyiben nem a férjemmel szexelek, hanem idegennel- mármint másik pár ffi taggal, akkor kizárólag csak ezt szeretem, vagy ezt hoz a pár vagy ha nem akkor ezt kap, de a férjem is ezt használja más hölgyeknél, vagy pár hölgytagnál, tehát ez van a farkán. Olyan méhsejtrácsos szerkezetű, nagyon jól tapad a faszra rá, nem csúszkál le és hasonlók. Ez üzembiztos. Nem egy olcsó történet, de más gumival nem engedem hogy kúrjanak más farkak.
#199   2020. 12. 04. péntek 13:46
X Törölt felhasználó (1474922)
Lelo Hex - kizárólag ezt használom, tehát amennyiben nem a férjemmel szexelek, hanem idegennel- mármint másik pár ffi taggal, akkor kizárólag csak ezt szeretem, vagy ezt hoz a pár vagy ha nem akkor ezt kap, de a férjem is ezt használja más hölgyeknél, vagy pár hölgytagnál, tehát ez van a farkán. Olyan méhsejtrácsos szerkezetű, nagyon jól tapad a faszra rá, nem csúszkál le és hasonlók. Ez üzembiztos. Nem egy olcsó történet, de más gumival nem engedem hogy kúrjanak más farkak.
#198   2020. 10. 27. kedd 07:12
andrew88 andrew88
szerencsére sosem használtunk gumit smile
#197   2020. 10. 26. hétfő 21:04
X Törölt felhasználó (4390232)
Durex feel thin xxl
#196   2020. 10. 25. vasárnap 23:33
X Törölt felhasználó (4411122)
Sziasztok!
Kinek milyen óvszer vált be ? Van olyan, amely kevésbé tompítja az érzéseket ? Nekem sajnos sokszor gondot okoz élvezni a szexet, mert nem érzek benne semmit kb .... Durex Ultra Safe, Durex Classic, Lifestyles ultrathin, ezek a gyakoribbak amelyek megfordulnak nálam. Miket javasoltok még ?
#195   2017. 09. 01. péntek 18:35
X Törölt felhasználó (69371)
Olyan még nem volt, hogy konkrétan készültünk volna az análra. Ezért sincs meg az a bizonyos belső mosás sem. Nem azért, mert igénytelenek lennénk. Csupán azért jegyeztem meg, hogy szerencsés vagyok ebben. Igaz kb. csak félig tolom be, a vastagsággal vannak problémák, de punciban is. Egy idő után okés a dolog nagyjából.
(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2017. 09. 01. péntek 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 01. péntek 10:12
Dako84 az utolsó mondatod igen tetszik, felkészült vagy, hátha valaki beszól smile mf1 ! Amúgy a seggbepisztoly komoly előkészületeket igényel, már legalább is ott, ahol valamit is adnak a higiéniára. Ha nem a kis rudi is csokis lehet smile !

A gumiról meg annyit, hogy a magyar ember szőrén üli meg a lovat smile lehangoló és egyben zéró érzést nyújt-legalább is én így vagyok vele, nincs meg az a bizonyos kontakt érzése, amit annyira szeretünk. Arról nem is beszélve, hogy egy jó hard-core numerát ki se bírna, az első percben szétrepedne az tuti. Sőt, volt olyan partnerem, akinek nem bírta a gumit vagy a rajta lévő sikosítót a hüvelye, napokig nem lehetett hozzányúlni. Hagyjuk meg a gumit a fesztiválozóknak, meg a tinibuborékoknak.
#194   2017. 09. 01. péntek 17:21
X Törölt felhasználó (1600462)
Hi! Én pl nem bírom felrakni.. lehet túl vastag a farkam, pedig xxl méretet vettem ha vettem de képtelenség felraknom pedig sztem nincsen olyan eszméletle nagy péniszem. Nem csodálom, hogy a feketék így szaporodnak. Akkora faszra mit lehet egyáltalán kapni?? smile )
#193   2017. 09. 01. péntek 10:12
koviboy koviboy
Dako84 az utolsó mondatod igen tetszik, felkészült vagy, hátha valaki beszól smile mf1 ! Amúgy a seggbepisztoly komoly előkészületeket igényel, már legalább is ott, ahol valamit is adnak a higiéniára. Ha nem a kis rudi is csokis lehet smile !

A gumiról meg annyit, hogy a magyar ember szőrén üli meg a lovat smile lehangoló és egyben zéró érzést nyújt-legalább is én így vagyok vele, nincs meg az a bizonyos kontakt érzése, amit annyira szeretünk. Arról nem is beszélve, hogy egy jó hard-core numerát ki se bírna, az első percben szétrepedne az tuti. Sőt, volt olyan partnerem, akinek nem bírta a gumit vagy a rajta lévő sikosítót a hüvelye, napokig nem lehetett hozzányúlni. Hagyjuk meg a gumit a fesztiválozóknak, meg a tinibuborékoknak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 12. szerda 11:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 07. 12. szerda 11:17
Miért az, hogy lehet, hogy belül síkosabb az óvszer, mint kívül? Több dobozzal ugyanazon márkából, mind olyan volt, pedig elég nagy márka. Volt ami kiszakadt, pedig sokáig eltartható lett volna még, legtöbbször elcsúszott, annak ellenére, hogy alig bírtuk felrakni. Köszönhetően annak, hogy belül valamiért csúszósabb lett. Nem, nem lett fordítva feltéve. eplus2
Szerencsére jó pár éve nem használok, még anál esetén sem, de sosem lett "csokis" a rudi. (Nem, nem azért mert kicsi. eplus2 )
#192   2017. 07. 12. szerda 11:17
X Törölt felhasználó (69371)
Miért az, hogy lehet, hogy belül síkosabb az óvszer, mint kívül? Több dobozzal ugyanazon márkából, mind olyan volt, pedig elég nagy márka. Volt ami kiszakadt, pedig sokáig eltartható lett volna még, legtöbbször elcsúszott, annak ellenére, hogy alig bírtuk felrakni. Köszönhetően annak, hogy belül valamiért csúszósabb lett. Nem, nem lett fordítva feltéve. eplus2
Szerencsére jó pár éve nem használok, még anál esetén sem, de sosem lett "csokis" a rudi. (Nem, nem azért mert kicsi. eplus2 )
(Ez egy válasz Chessterfield üzenetére (2017. 07. 11. kedd 23:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 11. kedd 23:18
Nem értem hogy szakadhat ki, ha szabályosan van feltéve... én kizárólag óvszerben szexelek és még egyszer sem szakadt ki...
#191   2017. 07. 11. kedd 23:18
Chessterfield Chessterfield
Nem értem hogy szakadhat ki, ha szabályosan van feltéve... én kizárólag óvszerben szexelek és még egyszer sem szakadt ki...
(Ez egy válasz Mork7 üzenetére (2016. 02. 07. vasárnap 19:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 02. 07. vasárnap 19:22
Én eddig Masculant, illetve Durexet használtam. Mind a kettő eddig egy alkalommal szakadt ki. Mondjuk én a Durexet jobban szeretem, mert a Masculan szerintem kicsi. Persze lehet, hogy a patikus kisebbet adott, nem tudom. Ha előre vásárolok, akkor durex, ha SOS, akkor néha csak Masculan jut.
#190   2017. 07. 09. vasárnap 23:07
X Törölt felhasználó (1491732)
Amikor még használtam ilyesmit, nekem a Lifestyles Black volt a kedvencem.
A többi mind szorított, ez kényelmes viselet volt és ugyanúgy fent maradt.
A másik hogy a párom a mnstrosz alatt is kívánta a szexet, de a fekete óvszeren nem látszott meg semmi.
#189   2016. 02. 07. vasárnap 19:22
Mork7 Mork7
Én eddig Masculant, illetve Durexet használtam. Mind a kettő eddig egy alkalommal szakadt ki. Mondjuk én a Durexet jobban szeretem, mert a Masculan szerintem kicsi. Persze lehet, hogy a patikus kisebbet adott, nem tudom. Ha előre vásárolok, akkor durex, ha SOS, akkor néha csak Masculan jut.
#188   2016. 02. 06. szombat 21:56
X Törölt felhasználó (897692) VIP
vigyor2 wow3 zavart2
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szvi szvi
Nyitás ideje: 2005. 01. 30. vasárnap
Üzenetek: 207db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 21. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!