Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#147   2013. 05. 09. csütörtök 09:50
X Törölt felhasználó (829219)
És itt a hangsúly..... a "másra használják" a netet....Valóban.
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2013. 05. 07. kedd 23:59), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2013. 05. 07. kedd 23:59
elölted áll, de mindenhol ezek az emberek vannak, csak az oldal más.
társkereső a neten ilyen sajna...
anonimitás biztosít, hogy meg véd életed, de sokan másra használják.
#146   2013. 05. 07. kedd 23:59
vazelinator vazelinator VIP Admin
elölted áll, de mindenhol ezek az emberek vannak, csak az oldal más.
társkereső a neten ilyen sajna...
anonimitás biztosít, hogy meg véd életed, de sokan másra használják.
(Ez egy válasz feu1 üzenetére (2013. 05. 07. kedd 15:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 07. kedd 15:55
Lehet,hogy nem társkereső oldal,de ha már van ilyen funkciója szerettük volna kihasználni ezt a lehetőséget!
#145   2013. 05. 07. kedd 15:55
feu1 feu1
Lehet,hogy nem társkereső oldal,de ha már van ilyen funkciója szerettük volna kihasználni ezt a lehetőséget!
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2013. 05. 04. szombat 23:42), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2013. 05. 04. szombat 23:42
kb mint minden oldal...
de még mindig nem társkereső oldal, csak van olyan funkciója.
#144   2013. 05. 04. szombat 23:42
vazelinator vazelinator VIP Admin
kb mint minden oldal...
de még mindig nem társkereső oldal, csak van olyan funkciója.
(Ez egy válasz feu1 üzenetére (2013. 05. 03. péntek 10:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 03. péntek 10:38
Mint nagyon sokan partnert,illetve szexpartnert találni,de rájöttünk,hogy ezen az oldalon ez teljesen lehetetlen.
Itt az össze-vissza írogatás megy aztán mindenki eltűnik,vagy esetleg telefonszám cseréig eljutunk.Vesszük a fáradságot felhívjuk és ha felveszi beszélünk mindenről,de a lényeg a találkozás mindig elmarad. A másik kedvencünk amikor bemutatkozunk,hogy ez és ez vagyok a G.G-ről,ezután a másik féltől bemutatkozás helyett a válasz csak annyi,hogy most nem alkalmas,majd visszahívlak de ez a visszahívás soha nem történik meg.
Tehát ez az oldal társkeresésre szerintünk teljesen alkalmatlan,ezért megnézzük a képeket,videókat és ennyi.
#143   2013. 05. 03. péntek 10:38
feu1 feu1
Mint nagyon sokan partnert,illetve szexpartnert találni,de rájöttünk,hogy ezen az oldalon ez teljesen lehetetlen.
Itt az össze-vissza írogatás megy aztán mindenki eltűnik,vagy esetleg telefonszám cseréig eljutunk.Vesszük a fáradságot felhívjuk és ha felveszi beszélünk mindenről,de a lényeg a találkozás mindig elmarad. A másik kedvencünk amikor bemutatkozunk,hogy ez és ez vagyok a G.G-ről,ezután a másik féltől bemutatkozás helyett a válasz csak annyi,hogy most nem alkalmas,majd visszahívlak de ez a visszahívás soha nem történik meg.
Tehát ez az oldal társkeresésre szerintünk teljesen alkalmatlan,ezért megnézzük a képeket,videókat és ennyi.
#142   2013. 03. 26. kedd 12:35
vazelinator vazelinator VIP Admin
végül is nem én toltam be kamu soroztatott egy barátnőtökről...
következő ilyenért repülsz.
lehet a nem a megkeresőkkel van a probléma hanem aki keres, főleg ha így reagál, így nyilatkozik a leendő partnereiről.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 23. szombat 12:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (846432) VIP
2013. 03. 23. szombat 12:43
Szórakozni!mint mindenki más kamusok vagyunk mint a többi 100%,becsapni az embereket,mint mindenki.18 telefonálóból egy sem jött el a találkozóra.Szóval kamugate az egész.vannak fizetett emberek akik a reklámért,valamint Vip fen maradásért azt mondják sikerült már valami.ja bocs az öszinteségért.
#141   2013. 03. 23. szombat 15:42
Demona Demona VIP Admin
Te jó ég wow1 segíts hova küldjem a bankszámla számomat??? heureka eplus2
De, hogy az érzésről beszéljünk.... Nap mint nap bemész a turiba és reggeltől estig megszállottan kutatsz keresgélsz, s csalódottan távozol hetek, hónapok óta. Természetes a vágy a szükség felpörgeti a tenni akarást. Pedig lehet a nagy koncentrálásban már kitudja hányszor odébb hajítottad a kedvencé avatható holmikat vagy csak egyszerűen még nem találtál rá....szerintem a nagy számok törvénye mellett, pár hónap ismerkedés, nem nagy idő. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 23. szombat 12:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (846432) VIP
2013. 03. 23. szombat 12:43
Szórakozni!mint mindenki más kamusok vagyunk mint a többi 100%,becsapni az embereket,mint mindenki.18 telefonálóból egy sem jött el a találkozóra.Szóval kamugate az egész.vannak fizetett emberek akik a reklámért,valamint Vip fen maradásért azt mondják sikerült már valami.ja bocs az öszinteségért.
#140   2013. 03. 23. szombat 12:43
X Törölt felhasználó (846432) VIP
Szórakozni!mint mindenki más kamusok vagyunk mint a többi 100%,becsapni az embereket,mint mindenki.18 telefonálóból egy sem jött el a találkozóra.Szóval kamugate az egész.vannak fizetett emberek akik a reklámért,valamint Vip fen maradásért azt mondják sikerült már valami.ja bocs az öszinteségért.
#139   2013. 03. 06. szerda 18:38
X Törölt felhasználó (876508)
Először csak nézelődni-beszélgetni szerettem volna.De csak nézelődés lett belőle.Ahogyan a többiek is írták,válasz nem jött vagy ha igen az elég lehangoló volt "Ki vagy te és mit akarsz ?". Azután tettem fel egy pár képet de elég silány a visszajelzés.De idióta itt is ugyan annyi van mint máshol.Van aki csak kötözködni-lefikázni jár ide.Ezeket az embereket ez élteti.Én kitartó vagyok.Még egy darabig hehe
#138   2013. 01. 23. szerda 22:31
Demona Demona
Az ember az egyetlen élőlény a földön, aki tudni akarja, van e értelme annak, hogy van s miértekre keres folyton választ. Tehát valami ősi ösztöntől vezérelten....csak hehe
#137   2013. 01. 21. hétfő 12:42
X Törölt felhasználó (872128)
Sziasztok!
Bele olvasgattam egy két hozzá szólásba.Igaz én még nagyon kezdő vagyok,ha hiszitek ha nem ez az első olyan oldal ahol megfordulok,de gondolom evés közben jön meg az étvágy.Én is meg lepődve tapasztaltam,hogy nem sokat olvassák el az adatlapokat,de gondolom ez hamarosan változik.Első sorban köszönöm azoknak akikkel már beszélgettem a sok jó okos,bölcs tanácsot. adtak mondtak.Van olyan ami nagyon elgondolkodtatott és úgy döntöttem maradok a férjemmel ezen az oldalon,mert hinni akarok abban,hogy barátokat is lehet találni.Attól mert valaki más mint pl.Én. Attól még beszélgetni, ismerkedni ,barátkozni lehet. Nem az az első,hogy ajtóstul rontunk be egy házba. Azoknak is nagyon köszönöm akik már írtak de sajnos nem egyezik az elképzeléseink és szépen kulturáltan elköszöntek tőlünk. Lehet túl korán írok és még további tapasztalatokat kellene gyűjtenem. De szeretném meg ragadni az alkalmat azért,hogy akik ide látogatnak tudják egy kezdő pár, hogy érezheti itt magát.Köszönöm én & férjem vagyis Mi nagyon jól vagyunk
#136   2012. 02. 15. szerda 16:52
csabi_bp csabi_bp
Szeretem a közösséget, chaten szeretek dumálgatni a többiekkel, stb. smile
Lehet egyszer még a fórumra is rászokom..
#135   2012. 02. 15. szerda 16:27
Macilacy Macilacy
Kb.4-5 éve járok ide,kisebb,nagyobb megszakitásokkal,de úgy látom,hogy ilyen pocsékul gyenge a GG forum még nem volt...
Maradt a nosztalgia..
A normális userek javarészt vagy hallgatnak,vagy töröltették magukat,mert nincs kedvük vitatkozni,pár keményfejű,vagy bunkó emberrel(már bocs).
#134   2012. 02. 15. szerda 15:52
X Törölt felhasználó (437769) VIP
Jó kérdés ..! Már én sem tudom ! szomoru1
#133   2011. 12. 18. vasárnap 19:52
X Törölt felhasználó (454460)
Én azért járok ide mert szeretem értékelni a jobbnál jobb képeket, és azért hogy találjak egy nekem való nimfomán lányt.
#132   2011. 05. 16. hétfő 10:24
Albatrosz42 Albatrosz42
Mocskosak és jók a vágyaim,azért járok Én is ide smile smile
#131   2011. 05. 08. vasárnap 18:55
X Törölt felhasználó (787327)
Vicces kepeket es videokat nezni. Ehhez mostanaban sajnos eleg hetente egyszer bejonni, mert kb annyiba telik mire van 2-3 uj anyag.
#130   2011. 05. 07. szombat 11:54
X Törölt felhasználó (420361)
Mert egy párt keresünk minden jóra!! eljen
#129   2011. 05. 02. hétfő 23:03
X Törölt felhasználó (732708)
Egyre jobban nem tudom.Ismerkedni,talán,de sajnos az a tapasztalatom,hogy még válaszolni is elfelejtenek.Nem gondolom,hogy tolakodó lennék,vagy bunkó,de sajnos kevés intelligens emberrel találkoztam ezen az oldalon.Tisztelet két kivételnek!!!!!!!Remélem mások sokkal szerencsésebbek.Erotikáról szólna ez az oldal,csak talán sokan inkább a gép mögé bújva álmodoznak,egy jó szexről,csak nem veszik a fáradságot,a válaszadásra sem.
Tehát nem nagyon tudom,mit keresek itt!!!!!!!!
#128   2011. 05. 02. hétfő 21:50
zimmi zimmi
Nosztalgiából,megszokásból,és olvasgatom mi történik manapság.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Skandy Skandy
Nyitás ideje: 2005. 02. 02. szerda
Üzenetek: 147db
Utolsó üzenet: 2013. 05. 09. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!