40 felettiek Keresgélés, Ismerkedés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

40 felettieknek

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13507   tegnap 22:43
Kíváncsi pár45 Kíváncsi pár45
Sziasztok!
Párom születésnapjára keresek "spontán" szituációt. Mindig ezt szerette volna... Türelmes, normális, ápolt férfi vagy hasonló megértő pár érdeklődését várom. "Hétvégi kiruccanás" Játszunk...
#13506   tegnap 21:42
Kukika69 Kukika69
Sziasztok ! Párokat= / férfi + nő/ vagy csak hölgy személyében keresek itt csak a környékről ! Mindenki-mindenkivel alapon szex és azon belül pervi dolgok is jöhetnek :pisi szex ,, terhes nő csöpögő tejes cicikkel, spermás teleélvezett punci nyalás, dugás közbeni punci nyalás , cuckold szex ,láb szex ,swinger party ,MMMF, MMFF, MMF ! Legyél nyitott ! És diszkrét is / Én is az vagyok ! Üdv …. / no homo !!!!…Házibarát is lehetek / kukkolás szex közben is érdekel /// Mindenki -mindenkivel szex is érdekel /itt a jó idő szabadban szex is érdekel !!!“”””””””””””””
#13505   tegnap 12:18
tomi632 tomi632
Miskolci hölgyet keresek aki szeret harisnyában szexelni, vagy pár is lehettek
#13504   tegnap 09:37
Albert8310 Albert8310
Jo napot.

27.én most szombaton nagykátai strand parkolrészén nagy rendezvény lessz.
Kaja, pia, műsorok, stb..
Ismerkedésre szuper hely.
Még akármi is lehet.
Én ott leszek, gyertek ti is hogy
élvezetes napunk legyen smile
#13503   tegnap 07:16
puma1972 puma1972
Csepeli hölgyet kényeztetnék
#13502   tegnap 05:28
Partner 1 Partner 1
Sziasztok
Szívesen ismerkednèk, beszèlgetnèk hátha alakul valami kicsit személyesebb is. Privát üzenetet várok.
#13501   2024. 04. 23. kedd 15:58
zolga72 zolga72
sziasztok, 50 éves orokifju vagyok és unatkozó háziasszonyokat nyalnék Hollandiában. Purmerendben házhoz megyek. szólj bátran.
#13500   2024. 04. 23. kedd 10:47
Bryan tg Bryan tg
A héten Pécs környékén vidékezem kalandot keresek, minden érdekel! Valaki esetleg, aki ráér?
#13499   2024. 04. 23. kedd 05:55
rugo81 rugo81
sziasztok
Mátészalka -Nyíregyháza vonalon ismerkednék hetero vagy biszex párokkal,hölgyekkel
magas,férfias vagyok,ápolt és egészséges
farkam 18cm, borotvált
nyitott vagyok sok mindenre
helyem és autóm van
írjatok,ismerkedjünk
#13498   2024. 04. 23. kedd 05:54
Eroticmassage Eroticmassage
Szép reggelt mindenkinek!
Gyöngyösi vagy környékbeli hölgyekkel,párokkal ismerkednék diszkrét alkalmi vagy állandó kölcsönös és odaadó örömszerzésre!
#13497   2024. 04. 22. hétfő 19:36
heveskeresgelo01 heveskeresgelo01
Biszex, aktívat/heteroflexibilist keresek Heves vm, Eger és környéke, hely van, életkor < 40!
#13496   2024. 04. 22. hétfő 18:39
bmw888 bmw888
belevalo valos holgy vagy par?
#13495   2024. 04. 22. hétfő 10:08
edem75 edem75
Sziasztok,formás hölgy partnere lennék Baja és környékén.Fiatalos, független pasi vagyok.
#13494   2024. 04. 22. hétfő 09:30
Canpi Canpi
Jászsági hölgyel barátkoznék.
#13493   2024. 04. 22. hétfő 09:21
bambabéla bambabéla
Sziasztok!
Hétköznap délelőtti órákra keresek hellyel rendelkező partnereket a közelemből. Elsősorban párt vagy hölgyet. Párokkal akár hetero alapon, akár mindenki örömére, ez csak megbeszélés kérdése. Max diszkréció fontos.
#13492   2024. 04. 22. hétfő 05:45
Eroticmassage Eroticmassage
Szép reggelt mindenkinek!
Gyöngyösre költöztem és szeretnék ismerkedni valamint alkalmi vagy állandó szexpartnereket találni a közelben vagy a környéken!
#13491   2024. 04. 21. vasárnap 18:58
Gyula196 Gyula196 VIP
Sziasztok ! Adatlapom szerint diszkrét szexkapcsolatra Szekszárdi hölgyet párt házaspárt keresek kellemes élvezetekhez .Várom jelentkezéseteket privát üzenetben.
#13490   2024. 04. 21. vasárnap 18:20
Albert8310 Albert8310
Jo napot.
27.én nagykátai strand parkolrészén nagy rendezvény lessz.
Kaja, pia, műsorok, stb..
Ismerkedésre szuper hely.
Még akármi is lehet smile
Én ott leszek, gyertek ti is.
#13489   2024. 04. 21. vasárnap 16:43
Stag-Vixen Stag-Vixen
Sziasztok!

Ismerkednék, barátkoznék az adatlapon megadottak alapján!
felkialtas
#13488   2024. 04. 21. vasárnap 14:26
Tobleroneee Tobleroneee
Szia , Sziasztok !
Ismerkedni, nyitni szándékozó párral ismerkednék !
Ahol az ismerkedésnek van menete , van folyamata !
Van rá idejük , nem sietnek , nem rohannak !
Ismerkedjünk , beszélgessünk !
S meglátjuk , lehet,hogy egymást keressük!
Sikeres ismerkedést mindenkinek ! worship
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2016. 03. 26. szombat
Üzenetek: 13507db
Utolsó üzenet: tegnap 22:43
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!