Lehet szexuálisan vonzó egy terhes nő?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#369   2023. 12. 27. szerda 13:47
koma72 koma72
A leg szexibb és vonzobb! Imádom az áldott állapotban lévő hölgyeket.
#368   2023. 12. 27. szerda 13:14
kalandtour kalandtour
A nejem terhességei alatt sokkal kívánósabb volt, szenvedélyesebb és önfeledtebb együttléteink voltak. Engem megbabonáz a nők áldott állapotának testi mivolta, csoda rájuk nézni. Szóval igen, lehet szexuálisan vonzó egy terhes nő smile
#367   2023. 12. 27. szerda 12:27
photoshooting photoshooting
Mosolygott. De mielőtt eljöttem volt egy érkező srác aki azt mondta a recepción inkább többet várakozik csak hozzá kerülhessen. Úgy látszik sok pasinak bejön.
(Ez egy válasz Kingácska üzenetére (2023. 12. 27. szerda 11:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 27. szerda 11:49
Mit szólt? Nem volt balhét belőle?
#366   2023. 12. 27. szerda 11:54
Tibor 65 Tibor 65
Nagyon szexi tud lenni egy várandós anyuka, a páromat is sokat kényeztettem míg vártuk a gyermeket, nagyon imádni való egy finom várandós test finom illata van....és a szex is különös vele.
#365   2023. 12. 27. szerda 11:49
Kingácska Kingácska
Mit szólt? Nem volt balhét belőle?
(Ez egy válasz photoshooting üzenetére (2023. 12. 27. szerda 11:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 27. szerda 11:39
Múltkor fodrásznál voltam pont egy terhes csajhoz kerültem. Beszélgettünk kb 7 hónapos terhes volt akkor. Amikor végzett észrevette hogy áll a farkam nem bírtam magammal. Kb 35-40 éves csak barna göndör haj, nagy mellek, nagy has, közepes popsi...
#364   2023. 12. 27. szerda 11:39
photoshooting photoshooting
Múltkor fodrásznál voltam pont egy terhes csajhoz kerültem. Beszélgettünk kb 7 hónapos terhes volt akkor. Amikor végzett észrevette hogy áll a farkam nem bírtam magammal. Kb 35-40 éves csak barna göndör haj, nagy mellek, nagy has, közepes popsi...
#363   2023. 12. 27. szerda 11:35
duplaélvezet66 duplaélvezet66
nagyon
#362   2023. 12. 27. szerda 11:23
X Törölt felhasználó (4682191)
Feleségem a 9. Hónapban van, nagyon bejön, az egyébként se kicsi mellei még nagyobbak lettek. A szexxel óvatosan kell, de szinte minden nap leszop és a mellein végzek. Szerintem sokkal szenvedélyesebb mint korábban.
#361   2023. 09. 12. kedd 07:21
car83 car83
Nekem nagyon tetszenek a terhes nők!Imádtam mikor a feleségem kismama volt.Nekem nagyon kívánatos egy kismama.
#360   2023. 09. 11. hétfő 18:02
BaraTom1 BaraTom1
Egy nő terhesen a legszebb és a legvonzóbb. Szexuálisan a legaktívabb időszaka volt a házasságunknak. Most is megnézem a terhes nőket és mindig merevedésem van.
#359   2023. 09. 10. vasárnap 07:46
Akodka Akodka
Nálunk, most kezd kerekedni a pocak. A mellei már szépen duzzadnak, a bimbók egyfeszt feszesen állnak. Illetve most kezd besötétedni. Imádom!!
#358   2023. 09. 09. szombat 19:45
Péter 51 Péter 51
Nagyon vonzó és szexi állapot egy Nőnél
#357   2023. 09. 09. szombat 19:37
ktamas6969 ktamas6969
Nagyon is izgató! Imádtam!
#356   2023. 09. 09. szombat 05:09
Porthos61 Porthos61
Ez izgalmasan hangzik. Ki ez a csajszi? Itt van a G. G. - n?
(Ez egy válasz Player_17_187 üzenetére (2023. 09. 09. szombat 03:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 09. 09. szombat 03:44
Van egy cigánylány akit régóta ismerek. Szép szexi arc jó mellek. Sokunkat megigézett a látványa mindig is. Aztán elkezdte feltöltögetni a terhes képeit egyre nagyobb hassal. A kedvencem mikor olyan mini sortban pózolt a tóparton amit nem tudott begombolni a nagy barna terhes hasa miatt. Bikinifelső. A combok csak úgy duzzadtak közte a forró tüzelő pinájával. Le is mentettem az összes használható terhes fotóit és egyszer ráírtam hogy mi újság van felé mialatt tudtam hogy talán otthon ül terhesre dugva és nekem válaszolgat a várandósságáról szóló kérdéseimre. Hosszan szóval tartottam amíg elmesélt pár izgató dolgot. Kérdeztem máshogy csináltak e valamit a párjával mert először nem sikerült teherbeesnie. Válaszolt mindenre míközben a nagy pocakos képeit nézegetve vertem közben a farkam. Felizgatott hogy mondta még így is dolgozik. Lakásokat takarít. Jó lett volna jól megbaszni a barátja háta mögött miközben meztelenül porolgatná a lakást egy visszautasíthatatlan anyagi támogatásért cserében.
#355   2023. 09. 09. szombat 03:44
Player_17_187 Player_17_187
Van egy cigánylány akit régóta ismerek. Szép szexi arc jó mellek. Sokunkat megigézett a látványa mindig is. Aztán elkezdte feltöltögetni a terhes képeit egyre nagyobb hassal. A kedvencem mikor olyan mini sortban pózolt a tóparton amit nem tudott begombolni a nagy barna terhes hasa miatt. Bikinifelső. A combok csak úgy duzzadtak közte a forró tüzelő pinájával. Le is mentettem az összes használható terhes fotóit és egyszer ráírtam hogy mi újság van felé mialatt tudtam hogy talán otthon ül terhesre dugva és nekem válaszolgat a várandósságáról szóló kérdéseimre. Hosszan szóval tartottam amíg elmesélt pár izgató dolgot. Kérdeztem máshogy csináltak e valamit a párjával mert először nem sikerült teherbeesnie. Válaszolt mindenre míközben a nagy pocakos képeit nézegetve vertem közben a farkam. Felizgatott hogy mondta még így is dolgozik. Lakásokat takarít. Jó lett volna jól megbaszni a barátja háta mögött miközben meztelenül porolgatná a lakást egy visszautasíthatatlan anyagi támogatásért cserében.
#354   2023. 07. 27. csütörtök 06:54
scary8106 scary8106
Imàdtam. Vadítóan szexi volt terhesen a nejem
#353   2023. 07. 26. szerda 11:43
kandurmarci kandurmarci
Nagyon is. A vérbő, megduzzadt pina, a megnagyobbodott, kemény mellek a sötétebb, izgi udvarral.
#352   2023. 07. 25. kedd 20:00
Stitchi Stitchi
Minket a nogyogyasz kuldott haza kefelni a masodik gyerekkel...
Nem akart megszuletni, tok jol elvolt odabennt is.
Szot fogadtunk, hazamentunk dugni es a vegen mar mindenki nyogott.
Egyszerre volt vicces es egy kicsit talan bizarr is.
A terhessege alatt irtora kattantam ra, de a tejtol duzzado mellek is durvan felporgettek...
(Ez egy válasz viking1988 üzenetére (2023. 02. 07. kedd 08:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 02. 07. kedd 08:44
Számomra minden állapotban vonzó a feleségem. Természetesen terhesen is. Ilyenkor annyi plusz volt, hogy hónapokig beleélvezhettem a puncijába. Imádtam. A vége felé én már óvatosságból nem mertem szexelni vele. Akkor mindketten rengeteget masztiztunk. Én vettem egy műpuncit,a párom meg már korábban kapott tőlem vibriket, léghullámos csiklóizgatót stb. Szóval el volt látva
#351   2023. 07. 25. kedd 14:14
duplaélvezet66 duplaélvezet66
Nagyon
#350   2023. 07. 25. kedd 14:14
X Törölt felhasználó (4431242)
A nejemhez akkor vonzódtam a leginkább, terhesség alatt volt a leginkább kiemelkedő a szexuális életünk! Szóval határozottan igen!
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: amodent amodent
Nyitás ideje: 2005. 02. 22. kedd
Üzenetek: 369db
Utolsó üzenet: 2023. 12. 27. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!