Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#77   2020. 11. 30. hétfő 06:10
F_Jimmy F_Jimmy
Hát nem pont hármas volt, de ahhoz hasonló
Kötelező katonai szolgálat derekán kiadtak egy tíz napos kilépőt. Amolyan pihenőszabadságfélét. Hazafele utazva végiggondoltam kit húzhatnék meg, de a rövid távú jövő nem tűnt valami ígéretesnek. Szerencsémre egy jó, ugyancsak szolgálatot teljesítő haverral, együtt szabadultunk és ő két készruhagyáros melós csajt megfőzött, hogy jöjjenek el velünk kempingezni egy nem messzi strandhoz. Az egyiküket már ismertem, egy közös haverral fenték még bevonulás előtt, de nem volt semmi különösebb kapcsolat közöttük. Mikor az állomáson bemutatták a másik, enyhén duci szőkeségnek, az belepirulva vihogott az esetlen bókomon. A negyven perces vonatút még egyértelműbbé tette, hogy a csajok számára is egyértelmű, mire meg ki a játék és benne volnának. Persze nem volt meg a még köztünk a leosztás, és figyeltem, hogy melyiknek jönnek be inkább a poénjaim, illetve, hogy a haver hajt-e valamelyikre, de semmi egyértelmű nem körvonalazódott.
Nekem is és a havernek is volt egy sátra. Mindketten felhúztuk és behordtuk a cuccainkat. A két csaj hátizsákja és hálózsákja várakozóan kint maradt a sátrak előtt. Aztán este a tűz melletti piálgatás során a duci úgy keveredett mellém, hogy átöleljem és a kezemet a mellére húzta. Öt perc múlva mindkét pár smárolt és csúszkált befele a sátorba. Az az éjszaka azért maradt emlékezetes, mert annyi újratöltős gyorstüzelésre nem is emlékszem. Egyszerűen remegtem a pinában és sorozatosan ömlöttem, de lankadás alig volt, vagy nagyon rövid ideig. Még mielőtt kicsúsztam volna a finom punciból, pár mozdulattól már újraéledt a farkam és … jött az új menet.
Nos, másnap. Fürdés, ebéd, piálás délutáni kamaty és szundi. Majd előre mentünk a vendéglőhöz a haverral a csajok maradtak, hogy rendet csináljanak a sátorba. A vacsora után botladoztunk vissza a rossz kemping kivilágítás az egy szaros elemlámpa gyenge fényénél és a vékony barna kezét fogtam. A szőke duci a haverhoz húzódott. Visszaérve bemegyek a sátorba, hogy valamit vegyek el, és látom, hogy valami nincs rendjén. Az én cuccaim ott vannak, de a … bent levő hálózsák és hátizsák … az a vékony barnáé.
Én, hülye nem kapcsoltam egyből és kibújva a sátorból szólok hangosan „tudjátok-e, hogy összecseréltétek a cuccokat?!” Erre jön a válasz a vékony barna részéről: „mi benneteket cseréltünk össze, te bangó!”. Nos a barnáról csak annyit, hogy nyüszített, harapott és karmolt, de úgy dobat a testet, hogy, ha visszagondolok (pedig már rég volt) most is merevedésem lesz.
#76   2020. 11. 07. szombat 22:06
Ron866 Ron866
#75   2020. 11. 03. kedd 08:19
TheThreesome TheThreesome
nyes
(Ez egy válasz Ron866 üzenetére (2020. 11. 02. hétfő 17:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 02. hétfő 17:27
Jelentkezik majd sok ilyen "haver" nyugi! smile
#74   2020. 11. 02. hétfő 19:31
X Törölt felhasználó (4264102)
ahhoz ő túl válogatós vagy túl nem létező személy!
:-(
(Ez egy válasz Ron866 üzenetére (2020. 11. 02. hétfő 17:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 02. hétfő 17:27
Jelentkezik majd sok ilyen "haver" nyugi! smile
#73   2020. 11. 02. hétfő 18:14
X Törölt felhasználó (1474922)
Irj privit
(Ez egy válasz cuckoldpar üzenetére (2020. 10. 31. szombat 13:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 31. szombat 13:25
sziasztok,nekem régi álmom hogy a haverral dugjuk a páromat,csak hogyan kérdezzem meg valamelyik haveromat
#72   2020. 11. 02. hétfő 17:27
Ron866 Ron866
Jelentkezik majd sok ilyen "haver" nyugi! smile
(Ez egy válasz TheThreesome üzenetére (2020. 11. 02. hétfő 06:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 11. 02. hétfő 06:59
Lenne egy ilyen haverom.... de nincs:(
#71   2020. 11. 02. hétfő 06:59
TheThreesome TheThreesome
Lenne egy ilyen haverom.... de nincs:(
#70   2020. 11. 02. hétfő 05:31
mamopapobp mamopapobp VIP
Hát egy rendes havertól el is várom, hogy boldoggá tegye a drágámat crazya
#69   2020. 10. 31. szombat 20:10
velem velem
Szia! Vagy haverkodj össze velem!?
(Ez egy válasz cuckoldpar üzenetére (2020. 10. 31. szombat 13:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 31. szombat 13:25
sziasztok,nekem régi álmom hogy a haverral dugjuk a páromat,csak hogyan kérdezzem meg valamelyik haveromat
#68   2020. 10. 31. szombat 13:25
cuckoldpar cuckoldpar
sziasztok,nekem régi álmom hogy a haverral dugjuk a páromat,csak hogyan kérdezzem meg valamelyik haveromat
#67   2020. 10. 29. csütörtök 21:24
allafarok allafarok
szerintem semmi rossz nincs abban ha haverral tolunk egy csajt
#66   2019. 08. 11. vasárnap 18:57
X Törölt felhasználó (3715492)
Miert lenne szegyen? A jo szexben mindent szabad ami jolesik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 11. vasárnap 18:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4176262)
2019. 08. 11. vasárnap 18:48
Mikor összeházasodtunk a férjemmel, szégyelltem előtte, hogy a nőkhöz vonzódok. Így mikor egyik barátunk udvarolni kezdett, belementem a dologba.
Átmentem hozzá a megbeszélt napon, majd beszélgettünk amíg vártuk, hogy férjem végezzen a munkahelyén. Beszélgettünk, iszogattunk, dolog dolog követett és végül lekerültek a ruháink. 7 évvel volt fiatalabb nálam és szűz. Előszőr gumi nélkül, bepucsítottam és hagytam, hogy élvezkedjen, majd mikor eléggé felizgult, gumit húzott és meglovagoltam. Ekkor élvezett el.
Megtisztálkodtunk, majd fél óra elteltével férjem is megérkezett. Egy darabig tv-ztünk, majd felváltva simogattak, csókolgattak. Én eléjük térdeltem és felváltva szoptam őket, majd egyikük nyalt, ,míg a másikat szoptam. A többi már történelem, de meglepődtem, mekkorát élveztem amikor háttal lovagoltam baráton és közben a férjem nyalt engem. Szégyen vagy sem, de azt képzeltem közben, hogy férjem farka van bennem és egyik ismerős barátosnénk nyalakodik odalent.
#65   2019. 08. 11. vasárnap 18:48
X Törölt felhasználó (4176262)
Mikor összeházasodtunk a férjemmel, szégyelltem előtte, hogy a nőkhöz vonzódok. Így mikor egyik barátunk udvarolni kezdett, belementem a dologba.
Átmentem hozzá a megbeszélt napon, majd beszélgettünk amíg vártuk, hogy férjem végezzen a munkahelyén. Beszélgettünk, iszogattunk, dolog dolog követett és végül lekerültek a ruháink. 7 évvel volt fiatalabb nálam és szűz. Előszőr gumi nélkül, bepucsítottam és hagytam, hogy élvezkedjen, majd mikor eléggé felizgult, gumit húzott és meglovagoltam. Ekkor élvezett el.
Megtisztálkodtunk, majd fél óra elteltével férjem is megérkezett. Egy darabig tv-ztünk, majd felváltva simogattak, csókolgattak. Én eléjük térdeltem és felváltva szoptam őket, majd egyikük nyalt, ,míg a másikat szoptam. A többi már történelem, de meglepődtem, mekkorát élveztem amikor háttal lovagoltam baráton és közben a férjem nyalt engem. Szégyen vagy sem, de azt képzeltem közben, hogy férjem farka van bennem és egyik ismerős barátosnénk nyalakodik odalent.
#64   2018. 12. 09. vasárnap 17:23
X Törölt felhasználó (3715492)
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 12. 09. vasárnap 15:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3958902)
2018. 12. 09. vasárnap 15:09
Vagy egy saját sztorizós blogban...
#63   2018. 12. 09. vasárnap 15:09
X Törölt felhasználó (3958902)
Vagy egy saját sztorizós blogban...
#62   2018. 12. 09. vasárnap 10:53
X Törölt felhasználó (3715492)
Ezeknek inkabb a vagyak csak oszinten topicban lenne a helye.
(Ez egy válasz szamitom üzenetére (2018. 12. 09. vasárnap 09:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 12. 09. vasárnap 09:06
Egy névnapi buli alkalmával összejöttünk itthon hatan. Ketten voltunk pasik. Ment az iszogatás, jó hangulatban telt az este. Megint eljött a lányoknál a mutogatós fázis. Betti meg Niki az aki ezt szokta csinálni. Nem vetkőztek le teljesen, csak a felsőket húzták fel néha, meg a nadrágot tologatták lefele. Niki megkérdezte, hogy tetszett e a feneke. Erre kapta a választ, hogy nem volt rossz, de fogadjunk, hogy nem meri letolni a bugyit is és úgy pucsítani, hogy közben széthúzza a popsiját. Azt mondta, hogy egyedül nem, de ha Betti is megcsinálja, akkor ő is. Párom rögtön bólintott, hogy mehet a dolog. Pár másodperc múlva már ott pucsított mindkettő széthúzott popsival. Sajnos ez az eset itt ért véget, de azóta is rajtavagyok, hogy egyszer megdughassam Nikit.
#61   2018. 12. 09. vasárnap 09:06
szamitom szamitom
Egy névnapi buli alkalmával összejöttünk itthon hatan. Ketten voltunk pasik. Ment az iszogatás, jó hangulatban telt az este. Megint eljött a lányoknál a mutogatós fázis. Betti meg Niki az aki ezt szokta csinálni. Nem vetkőztek le teljesen, csak a felsőket húzták fel néha, meg a nadrágot tologatták lefele. Niki megkérdezte, hogy tetszett e a feneke. Erre kapta a választ, hogy nem volt rossz, de fogadjunk, hogy nem meri letolni a bugyit is és úgy pucsítani, hogy közben széthúzza a popsiját. Azt mondta, hogy egyedül nem, de ha Betti is megcsinálja, akkor ő is. Párom rögtön bólintott, hogy mehet a dolog. Pár másodperc múlva már ott pucsított mindkettő széthúzott popsival. Sajnos ez az eset itt ért véget, de azóta is rajtavagyok, hogy egyszer megdughassam Nikit.
#60   2018. 12. 09. vasárnap 08:06
szamitom szamitom
Másnap délután összefutottunk Nikivel. Addig nem jött fel az esti történet, de engem csak izgatott a dolog. Rákérdeztem, hogy mire emlékeznek a lányok. Azt a választ kaptam tőlük, hogy sokat ittak, így nem emlékeznek semmire. wink Viszont ezt cáfolta, hogy mindkettő vigyorgott mint a vadalma... Két hétell ezelőtt megint találkoztunk és beszélgetés közben szóba került a sex. Betti másik barátnője nálunk volt vendégségben. Kissé kiütötte magát így elment aludni. Erre mondta Niki, hogy majd Bettivel kapjuk el. Mondtam neki, kicsit cinikusan, hogy persze... Erre Niki vigyorogva válaszolt, hogy nincs semmi rossz a grupiban. Sajnos indulnia kellett, így nem történt semmi. Azóta is azon vagyok, hogy ismét összejöjjön egy hármas vele.
#59   2018. 12. 08. szombat 15:08
szamitom szamitom
Egy pillanat múlva Ő húzta le a kis fekete ruhadarabot. Ettől kezdve nem volt megállás. Simogattam a popsikat. Úgy gondoltam, hogy itt az ideje kicsit a párom punciját is bemelegíteni, de ahogy hátulról odanyúltam rájöttem, hogy a kis vendégünk is ezt gondolta... Ez akkor derült ki, mikor odanyúltam. Mivel oldalról álltak nekem nem láttam, de egy pár másodperce már két ujjal kényeztette páromat (Bettit). A másik bugyi is lekerült nagynehezen. Letérdeltek mindketten. Betti szólt a vendégünknek, Nikinek, hogyfeküdjön hanyatt, aki azon nyomban követte is az utasítást. Széttárt combokkal feküdt hanyatt az asztalon. Látszott, hogy már nagyon várja a következő lépést, totál nedves volt a kis barlang bejárata. Betti odahajolt és elkezdte nyalni a megduzzadt csiklót. Már nem nagyon bírtam magammal, így hátulról betettem az addigra igazán ágaskodó cerkámat Bettike szintén rettentő nedves ágyékába. Így élvezkedtünk néhány percig, amíg Niki egyre hangosabban kezdett zilálni. Egy kis sikkantás jelezte, hogy ő már elérkezett a csúcsra. Fordult a kocka, most Bettin volt a sor, hogy elélvezzen. Leszálltunk az asztalról, mert kissé kényelmetlem volt. Betti pucsított, én nagy lendülettel ostromoltam hátulról. Niki egy darabig nézett minket, majd megcsörrent a telefonja. Várta már a hívást, ezért kiment a szobából és felvette. Mi addig pózt váltottunk, most Betti térdre ereszkedett és a szájával kezdett játékba a farkammal. A hívás után Niki közölte a távolból, hogy nemsokára indulnia kell. Ez minket is kizökkentett egy kicsit. Betti kiment utána, hogy megkérdezze mi van. Szó szót követett, csak foszlányokat hallottam a beszélgetésből. Egy mondatot viszont világosan értettem, ami Niki szájából hangzott el: "Ha Te nem mész vissza most azonnal, akkor majd megyek én!" (Nem tudom, mi okozta a feszültséget, de már mindegy is. ) Betti visszajött és folytatta a szopást. Azt hittem, hogy Niki közben lelépett, de egyszercsak megjelent az ajtóban. Nézte egy darabig, hogy mit csinálunk, majd letérdelt. Betti kivette a szájából a farkam. Elkezdtek csókolózni és próbálta Niki kezét a cerkámra tenni, de mikor Niki hozzáért visszahúzta... Néhány perc csókolózás után azt mondta, hogy "bocsánat, de ezt nem bírta kihagyni". Elköszönt és lelépett. Mi ketten még sexeltünk egy darabig, majd kimerülve ágyba bújtunk.
#58   2018. 12. 08. szombat 10:44
X Törölt felhasználó (3715492)
...es megint nem folytatod a meset...
(Ez egy válasz szamitom üzenetére (2018. 12. 08. szombat 10:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 12. 08. szombat 10:13
Van egy asztal nálunk, amin buli közben már többször táncoltak a csajok. Most is felugrottak rá és ott folytatták az "előadást". Egy darabig csak néztem őket, majd közelebb mentem, hogy elérjem a formás idomaikat. Ekkor már csak egy-egy kicsi tanga volt rajtuk. Elkezdtek csókolózni és lágyan simogatták egymást. Nem nagyon akartak a bugyik lekerülni, így be kellett avatkoznom. Odanyúltam a párom bugyijához, hogy lehúzzam róla, de a barátnője a szemembe nézett, elkapta a kezemet és félretolta. Meglepödtem kicsit, de vártam, hogy most mi fog következni.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Ribi35 Ribi35
Nyitás ideje: 2016. 11. 07. hétfő
Üzenetek: 77db
Utolsó üzenet: 2020. 11. 30. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!