Megcsalás - kit hogyan érint?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 18 19 20 21 22 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#100   2005. 06. 06. hétfő 16:28
birlik birlik
Ezt maaa hijjak Ecsem!
#99   2005. 06. 06. hétfő 16:28
X Törölt felhasználó (24620)
Ha nem vesz észre a sógornőd, akkor mi történik?
(Mondjuk valahol a bnődet is meg tudom érteni, de hagyjuk)
#98   2005. 06. 06. hétfő 16:25
macikám macikám
Megcsalás honnan nézük a dolgot egy alkalommal piásan mentem haza névnapozás után,hajnalban oda bujtam hozzá ,mireö menj oda aholvoltá,én szotfogadtam 3hétig csak köszöntem neki,egy reggel öszejött a téma koléganőmmel egy raktárunkat rámoltuk csak ketten,rendcsinálás mellet egy nagyot szeretkeztünk,majd fojtatdtuknáluk,a második menet után kinéztem az ablakon ekkort buktam le,sogornőmmal farkas szemet néztünk,majd beis köpött.Mikort haza mentem köszönés más semmi láttam valami nem stimmel késöbb odajött elmodta mit hallot,ésigaze mondtam igende te küldtél el magadtol,bevonult a fürdőbe és kibögte magát,még ő kért bocsánatott azota soha nemtaszitott el magától 30 éve együtt vagyunk,nem dugtam férre violent violent wave wave
#97   2005. 06. 04. szombat 22:29
X Törölt felhasználó (7767)
Mesélj, hogyan történt? Meddig tartott, míg kilábaltál a csalódásból? Hogyan tértél napirendre a dolgok fölött?
(Ez egy válasz Honusz üzenetére (2005. 06. 01. szerda 20:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 06. 01. szerda 20:49
meg csalás nem szép dolog, évek ezelött volt benne résszen engem csaltak meg, gusztalan dolog tartom. boxer
#96   2005. 06. 01. szerda 21:02
xxxjani xxxjani
Ahogy mondod, csak van aki bevállaja, és van inkább jatsza a szendét.
#95   2005. 06. 01. szerda 20:52
X Törölt felhasználó (24620)
Ámen eljen
(Ez egy válasz xxxjani üzenetére (2005. 06. 01. szerda 20:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 06. 01. szerda 20:49
Nem is kérte senki. Remélem a te párod is szülni fog majd neked gyereket, én azt kívánom, legyél erősebb mint én ,de akkor se felejtsd el majd el nézeteidet.
#94   2005. 06. 01. szerda 20:49
Honusz Honusz
meg csalás nem szép dolog, évek ezelött volt benne résszen engem csaltak meg, gusztalan dolog tartom. boxer
#93   2005. 06. 01. szerda 20:49
xxxjani xxxjani
Nem is kérte senki. Remélem a te párod is szülni fog majd neked gyereket, én azt kívánom, legyél erősebb mint én ,de akkor se felejtsd el majd el nézeteidet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 06. 01. szerda 20:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2005. 06. 01. szerda 20:38
Továbbra is tartom, hogy a megcsalás undorító dolog, és nem tudok veletek egyetérteni.
#92   2005. 06. 01. szerda 20:38
X Törölt felhasználó (24620)
Továbbra is tartom, hogy a megcsalás undorító dolog, és nem tudok veletek egyetérteni.
#91   2005. 06. 01. szerda 20:31
X Törölt felhasználó (24620)
Kösz Erik, most elcsesztél mindent...
(Ez egy válasz xxxjani üzenetére (2005. 06. 01. szerda 15:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 06. 01. szerda 15:40
Már egy kicsit el voltam keseredve, hogy tényleg súlyosabb a dolog mont gondltam ,de most megnyugtattál Köszike, aranyos vagy! wave eljen
#90   2005. 06. 01. szerda 20:28
amodent amodent
Tudom, tudom, csak tényleg nem minden ember álszent.Én sem vagyok szent, én is csaltam meg a páromat régen (nem a mostanit!- ezt azé írom, mert itt ül mellettem és belegitározik a fülembe- ezzel kínoz nyes ). Csak most úgy érzem benőtt a fejem lágya valamilyen szinten.
A férfiakat is védtem ám az előző hozzászólásommal! Tényleg van 1-1, aki normális. Mondjuk elég ritka, nem véletlen van pár barátnőm, aki nem talál párt magának és ki van ábrándulva a "teremtés koronáiból".
Most befejezem, mert már énekel is!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 06. 01. szerda 16:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368461)
2005. 06. 01. szerda 16:19
Az álszenteskedést nem csak a fórumon itt lévőkre értettem /már, akit érint persze/, hanem sajnos ott van az mindenhol..Buszon..melóhelyen..kapcsolatban..médiában...Nagy kár...
#89   2005. 06. 01. szerda 16:19
X Törölt felhasználó (368461)
Az álszenteskedést nem csak a fórumon itt lévőkre értettem /már, akit érint persze/, hanem sajnos ott van az mindenhol..Buszon..melóhelyen..kapcsolatban..médiában...Nagy kár...
(Ez egy válasz amodent üzenetére (2005. 06. 01. szerda 16:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 06. 01. szerda 16:08
Szia Eryka!

Most nem értek veled egyet!
"Mostanában egymás személyes és szubjektív hsz-eit tárgyaljuk ki, ahelyett, hogy a topicnyitó hsz-eket vennénk figyelembe, avagy leírnánk a gondolataink anélkül, hogy belekössünk máséba, vagy más belénk!"

Ezt tőled idéztem! Én a saját véleményemet mondtam el. Most voltam terhes- de ezt tudod. Ha jól tudom még nem volt ebben részed. Sajnos a nők hormonháztartása, teste, lelke ilyenkor megváltozik, sajnos sokkal érzékenyebbek vagyunk. A "problémázás és sipítozás" egyszerűen csak jön. Megpróbálom visszatartani, ami egy darabig sikerül is, majd kirobban az órákig tartó zokogás, stb. (Amúgy nem vagyok hisztizős fajta). Ezt álszenteskedésnek semmiképp nem nevezném.A párom is ezen a véleményen van és még sok más férfi is- vannak ilyen férfiak. Szerinted, ha más a véleményük, mint a tiéd már álszentek?
Azzal egyetértek, hogy az alkosson véleményt a témában, aki megtapasztalta ezt az állapotot- mindkét részről. Másrészt: miért ne lehetne intelligens ember módjára vitatkozni?

xxxjanira senki nem haragszik (max. a felesége, de már ő sem)!
wave
#88   2005. 06. 01. szerda 16:16
X Törölt felhasználó (368461)
Nem rád gondoltam!!!!
A férfiakra, nem tehetek arról, hogy magadra vetted!!!!
De azért bocsánat, meg sem fordult a fejemben, hogy magadra veheted! szomoru1
(Ez egy válasz amodent üzenetére (2005. 06. 01. szerda 16:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 06. 01. szerda 16:08
Szia Eryka!

Most nem értek veled egyet!
"Mostanában egymás személyes és szubjektív hsz-eit tárgyaljuk ki, ahelyett, hogy a topicnyitó hsz-eket vennénk figyelembe, avagy leírnánk a gondolataink anélkül, hogy belekössünk máséba, vagy más belénk!"

Ezt tőled idéztem! Én a saját véleményemet mondtam el. Most voltam terhes- de ezt tudod. Ha jól tudom még nem volt ebben részed. Sajnos a nők hormonháztartása, teste, lelke ilyenkor megváltozik, sajnos sokkal érzékenyebbek vagyunk. A "problémázás és sipítozás" egyszerűen csak jön. Megpróbálom visszatartani, ami egy darabig sikerül is, majd kirobban az órákig tartó zokogás, stb. (Amúgy nem vagyok hisztizős fajta). Ezt álszenteskedésnek semmiképp nem nevezném.A párom is ezen a véleményen van és még sok más férfi is- vannak ilyen férfiak. Szerinted, ha más a véleményük, mint a tiéd már álszentek?
Azzal egyetértek, hogy az alkosson véleményt a témában, aki megtapasztalta ezt az állapotot- mindkét részről. Másrészt: miért ne lehetne intelligens ember módjára vitatkozni?

xxxjanira senki nem haragszik (max. a felesége, de már ő sem)!
wave
#87   2005. 06. 01. szerda 16:13
Romeo Romeo
wave eljen
(Ez egy válasz amodent üzenetére (2005. 06. 01. szerda 16:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 06. 01. szerda 16:08
Szia Eryka!

Most nem értek veled egyet!
"Mostanában egymás személyes és szubjektív hsz-eit tárgyaljuk ki, ahelyett, hogy a topicnyitó hsz-eket vennénk figyelembe, avagy leírnánk a gondolataink anélkül, hogy belekössünk máséba, vagy más belénk!"

Ezt tőled idéztem! Én a saját véleményemet mondtam el. Most voltam terhes- de ezt tudod. Ha jól tudom még nem volt ebben részed. Sajnos a nők hormonháztartása, teste, lelke ilyenkor megváltozik, sajnos sokkal érzékenyebbek vagyunk. A "problémázás és sipítozás" egyszerűen csak jön. Megpróbálom visszatartani, ami egy darabig sikerül is, majd kirobban az órákig tartó zokogás, stb. (Amúgy nem vagyok hisztizős fajta). Ezt álszenteskedésnek semmiképp nem nevezném.A párom is ezen a véleményen van és még sok más férfi is- vannak ilyen férfiak. Szerinted, ha más a véleményük, mint a tiéd már álszentek?
Azzal egyetértek, hogy az alkosson véleményt a témában, aki megtapasztalta ezt az állapotot- mindkét részről. Másrészt: miért ne lehetne intelligens ember módjára vitatkozni?

xxxjanira senki nem haragszik (max. a felesége, de már ő sem)!
wave
#86   2005. 06. 01. szerda 16:08
amodent amodent
Szia Eryka!

Most nem értek veled egyet!
"Mostanában egymás személyes és szubjektív hsz-eit tárgyaljuk ki, ahelyett, hogy a topicnyitó hsz-eket vennénk figyelembe, avagy leírnánk a gondolataink anélkül, hogy belekössünk máséba, vagy más belénk!"

Ezt tőled idéztem! Én a saját véleményemet mondtam el. Most voltam terhes- de ezt tudod. Ha jól tudom még nem volt ebben részed. Sajnos a nők hormonháztartása, teste, lelke ilyenkor megváltozik, sajnos sokkal érzékenyebbek vagyunk. A "problémázás és sipítozás" egyszerűen csak jön. Megpróbálom visszatartani, ami egy darabig sikerül is, majd kirobban az órákig tartó zokogás, stb. (Amúgy nem vagyok hisztizős fajta). Ezt álszenteskedésnek semmiképp nem nevezném.A párom is ezen a véleményen van és még sok más férfi is- vannak ilyen férfiak. Szerinted, ha más a véleményük, mint a tiéd már álszentek?
Azzal egyetértek, hogy az alkosson véleményt a témában, aki megtapasztalta ezt az állapotot- mindkét részről. Másrészt: miért ne lehetne intelligens ember módjára vitatkozni?

xxxjanira senki nem haragszik (max. a felesége, de már ő sem)!
wave
#85   2005. 06. 01. szerda 15:40
xxxjani xxxjani
Már egy kicsit el voltam keseredve, hogy tényleg súlyosabb a dolog mont gondltam ,de most megnyugtattál Köszike, aranyos vagy! wave eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 06. 01. szerda 15:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368461)
2005. 06. 01. szerda 15:32
Ezek nem értik! Ők csak ezt látják benned, de ettől még lehetsz értékes ember. Eddig azt hittem, hogy csak a nők ilyen - hogy is mondja - problémázósak, sipítózósak, álszentek és bonyolítják túl a tök egyszerű dolgokat, de ez férfitársaidnál - legalábbis itt a fórumon - is nagyon is, hogy fennáll sajna! Legalábbis itt a fórumon bizti, de én nem venném magamra így a helyedben ezeket a "kemény"(kemény, ugyan már):-)))) ítéleteket, lehet, hogy aki a legjobban pampog, egy szar, gerinctelen féreg és lehet, hogy a nőket csak képről ismeri.
#84   2005. 06. 01. szerda 15:32
X Törölt felhasználó (368461)
Ezek nem értik! Ők csak ezt látják benned, de ettől még lehetsz értékes ember. Eddig azt hittem, hogy csak a nők ilyen - hogy is mondja - problémázósak, sipítózósak, álszentek és bonyolítják túl a tök egyszerű dolgokat, de ez férfitársaidnál - legalábbis itt a fórumon - is nagyon is, hogy fennáll sajna! Legalábbis itt a fórumon bizti, de én nem venném magamra így a helyedben ezeket a "kemény"(kemény, ugyan már):-)))) ítéleteket, lehet, hogy aki a legjobban pampog, egy szar, gerinctelen féreg és lehet, hogy a nőket csak képről ismeri.
(Ez egy válasz xxxjani üzenetére (2005. 05. 31. kedd 22:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 05. 31. kedd 22:13
Ez így nagyon szép komám! Én is ezt mondanám ,ha nősülés előtt lennék, vagy egy rádió riportban ,de tudod az élet nem (csak) erről szól. Nem itt kezdődik egy harmónokus házasság, de nem is itt ér véget. Tudod az önfeláldozás, az önzetlenség ,a tolerancia, a lemondani tudás a gyerekeknek jó apa kell , aki véres verejrékkel is ,de meg keresi a mindennapi kaja mellé a NIKE sportcipőre valót is a nyelv vizsga árát is , és mindez mellet a gyerekei imádják , mert hulla fáradtan is tud velük játszani estleg segíteni a tanulásban,vagy megjavítani a ked venc játékot. Az asszonyt meg szeretni (az ágyban is),úgy hogy eszébe se jusson más férfira rá se nézni.Tudod nem azon múlik milyem erkölcsös és fenkölt nézeteket vall valaki magáénak a terhesség alatt (előtt közben)
#83   2005. 05. 31. kedd 22:32
xxxjani xxxjani
Na jó! Szia! (úgy is megyek alukálni) wave
#82   2005. 05. 31. kedd 22:31
amodent amodent
wave wave wave wave wave wave wave wave
#81   2005. 05. 31. kedd 22:13
xxxjani xxxjani
Ez így nagyon szép komám! Én is ezt mondanám ,ha nősülés előtt lennék, vagy egy rádió riportban ,de tudod az élet nem (csak) erről szól. Nem itt kezdődik egy harmónokus házasság, de nem is itt ér véget. Tudod az önfeláldozás, az önzetlenség ,a tolerancia, a lemondani tudás a gyerekeknek jó apa kell , aki véres verejrékkel is ,de meg keresi a mindennapi kaja mellé a NIKE sportcipőre valót is a nyelv vizsga árát is , és mindez mellet a gyerekei imádják , mert hulla fáradtan is tud velük játszani estleg segíteni a tanulásban,vagy megjavítani a ked venc játékot. Az asszonyt meg szeretni (az ágyban is),úgy hogy eszébe se jusson más férfira rá se nézni.Tudod nem azon múlik milyem erkölcsös és fenkölt nézeteket vall valaki magáénak a terhesség alatt (előtt közben)
 
... 18 19 20 21 22 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: pinkód22 pinkód22
Nyitás ideje: 2005. 02. 28. hétfő
Üzenetek: 480db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 13. szerda
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!