Megcsalás - kit hogyan érint?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 19 20 21 22 23 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#80   2005. 05. 31. kedd 22:08
amodent amodent
wave .
(Ez egy válasz xxxjani üzenetére (2005. 05. 31. kedd 21:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 05. 31. kedd 21:55
Ja, tudja csak tabu! Magyarul: eljátszottam az egyetlen és utolsó lehetőséget, már nincs több neki még van egy. Belém van zúgva mint állat én meg szemét módon ezt kihasználtam , de nem birtam neki hazudni tovább és egyszer "bevállaltam "tettemet.
#79   2005. 05. 31. kedd 21:55
xxxjani xxxjani
Ja, tudja csak tabu! Magyarul: eljátszottam az egyetlen és utolsó lehetőséget, már nincs több neki még van egy. Belém van zúgva mint állat én meg szemét módon ezt kihasználtam , de nem birtam neki hazudni tovább és egyszer "bevállaltam "tettemet.
(Ez egy válasz amodent üzenetére (2005. 05. 31. kedd 21:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 05. 31. kedd 21:31
Bocsi a "kirohanásért", de én épp nemrég szültem és most volt egy kis időm ránézni a GG-re (ezért hoztam fel újra a témát). Kicsit belegondoltam abba, hogy mit éreznék, ha a páromról kiderülne, hogy megcsalt a terhességem alatt.
Szerintem vigyázz, nehogy valamikor megtudja a feleséged mi történt.
Helló
#78   2005. 05. 31. kedd 21:49
xxxjani xxxjani
Hidd már el légyszives egyszerű biológia, szó sincs szereteről gyengédségről(kiéhezett állatis ösztön) sajnáltam "anyát" és a ribancot (f@szrablót) csak "simán megdugtam". Nehogy azt hidd hogy egy percig is tiszteltem , vagy szerettem azért ,mert a puciját nekem adta nem dugta a férje rendesen felkínálkozott én meg éltem vele. EZ NEM MEGCSALÁS!!!
Az más kérdés , hogy mit éreztem, miután a hormonháztartásom elérte az egészséges határ értéket. Itt mindenki azt hiszi , hogy egy érzéketlen durung vagyok? Nem ,csak egy-két maszti után olyan "pöcs"-nek éreztem magam, és szégyeltem magam saját magam előtt( nem férfias dolog, hülyegyerekes ,vagy tudom is én.) wave
(Ez egy válasz amodent üzenetére (2005. 05. 31. kedd 21:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 05. 31. kedd 21:31
Bocsi a "kirohanásért", de én épp nemrég szültem és most volt egy kis időm ránézni a GG-re (ezért hoztam fel újra a témát). Kicsit belegondoltam abba, hogy mit éreznék, ha a páromról kiderülne, hogy megcsalt a terhességem alatt.
Szerintem vigyázz, nehogy valamikor megtudja a feleséged mi történt.
Helló
#77   2005. 05. 31. kedd 21:31
amodent amodent
Bocsi a "kirohanásért", de én épp nemrég szültem és most volt egy kis időm ránézni a GG-re (ezért hoztam fel újra a témát). Kicsit belegondoltam abba, hogy mit éreznék, ha a páromról kiderülne, hogy megcsalt a terhességem alatt.
Szerintem vigyázz, nehogy valamikor megtudja a feleséged mi történt.
Helló
(Ez egy válasz xxxjani üzenetére (2005. 05. 31. kedd 20:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 05. 31. kedd 20:56
Gyerekek ugyan már! Milyen megcsalás? Nem vittem neki virágot, őt magát sem vittem moziba, egyszerűen joól megdugtam izomból, és ennyi. Nem elégített ki a "hokizás" állt a f@szom egész nap mint a bolondnak , még a meló helyen is és már nagyon zavart. A második gyerekünknél (8éves) már komolyabb, és hű voltam. Túl korán nősültem, vagy nem tudom...
#76   2005. 05. 31. kedd 20:56
xxxjani xxxjani
Gyerekek ugyan már! Milyen megcsalás? Nem vittem neki virágot, őt magát sem vittem moziba, egyszerűen joól megdugtam izomból, és ennyi. Nem elégített ki a "hokizás" állt a f@szom egész nap mint a bolondnak , még a meló helyen is és már nagyon zavart. A második gyerekünknél (8éves) már komolyabb, és hű voltam. Túl korán nősültem, vagy nem tudom...
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 05. 31. kedd 15:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2005. 05. 31. kedd 15:12
Tudod, inkább, minthogy megcsaljam a feleségem. Remélem hogy a feleséged majd rájön és 10Xesen adja vissza és kívánom, hogy a gyereked is utáljon majd mint a sz@rt!
#75   2005. 05. 31. kedd 20:48
xxxjani xxxjani
Nem fogok pont neked magyarázkodni, ha legalááb nős lennel ,de tőled menekül mindenki miután megismer ...szerintem
(Ez egy válasz Romeo üzenetére (2005. 05. 31. kedd 12:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 05. 31. kedd 12:28
Tudod nem az a baj hogy fiatal kora ellenére "nagyon hülye",hanem az hogy TE még mindíg nagyon hülye.

Egyebek közt Én sem vagyok a "kézi munka" lelkes híve,és Én is tettem "rossz fát" a tűzre,de akkor mással kúrni,mikor a TE VÉREDET készül a világra hozni,és többek között a TE megszületendő gyermeked miatt nem tud veled sexelni, no akkor kedves János, tényleg egy GERINCTELEN FÉREG VAGY.

Ha megbántottalak örülök,mert a nejednek se eshetett jobban példaszámba menő odaadásod,tiszeteleted és türelmed.

Ez van: Romeo. ejnye1 ejnye1 ejnye1 levele
#74   2005. 05. 31. kedd 20:43
xxxjani xxxjani
Elnyűted!? Ott hagytak a picsába ismerem a fajtádat!
(Ez egy válasz Romeo üzenetére (2005. 05. 31. kedd 15:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 05. 31. kedd 15:28
Nyugi, Én az idén leszek harminc,de olyan messze állok a családalapítástól,mint egy éves koromban...
Ja,és már két menyasszonyt "nyűttem" el... wink eplus2 nyes
#73   2005. 05. 31. kedd 20:37
xxxjani xxxjani
Hát mi, az enyémet nem vertük. Pedig néha megérdemelte volna. eplus2
#72   2005. 05. 31. kedd 20:32
xxxjani xxxjani
Ne csesztessetek már! Nem vagyok bunkó pontosan tudom , hogyan lehet egy kismamát kényeztetni ,simogatni?..stb. Igen is van szexuális kultúrám, amikor a páromnak szüksége volt rám ott voltam neki. Akartam egy nagyot dugni igénytelenül, és izomból ,erre pedig az egyik volt barátnőmnek volt szüksége (nem pegig egy terhes nőnek) a tejbetök férje mellet ennyi! Tudom,hogy nem szép dolog , de megtörtént attól még szeretem , és tisztelem. Ha ez megnyugtat akármikor képes lennek meghalni érte és a gyerekeimért is. Hallotad már?;- A f@sz feláll ész a gatyába száll. Azota sem voltam rajta kívül senkivel.
(Ez egy válasz amodent üzenetére (2005. 05. 31. kedd 19:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 05. 31. kedd 19:01
Kedves xxxjani!

Megdöbbentett, amit írtál. Szerintem is undorító a felfogásod. Téged a párod egyáltalán nem érdekel. Most 6 hetes a kisbabánk. A párom -biztosan állíthatom-, hogy nem csalt meg. Tudod miért?
Mert szeret és tisztel. Amíg terhes voltam, akkor is én voltam számára a NŐ! Gyengéd volt hozzám, szeretettel közeledett és képzeld, én is megkívántam a szexet.
Milyen szexuális kultúrád van, hogy nem tudod terhesség alatt is lehet művelni ezt a dolgot?
Amúgy érdekelt téged a párod lelke? Ilyenkor sok nő eleve elhízott tehénnek képzeli magát-te ezt a tudatot nem segítetted legyűrnie, nem tartottad kívánatosnak. Gondoltál arra, hogy ha rájön mit követtél el ellene milyen súlyos következményekkel jár?
Arra gondoltál-e, hogy fordított helyzetben mit tenne ő? Pl.: beteg lennél, erre ő elmenne máshoz kefélni, mert bocs, de kell a szex és most a páromat nem zaklatom ilyen dolgokkal.
Így szerintem szégyelld el magad mélységesen!
Üdv!
#71   2005. 05. 31. kedd 19:01
amodent amodent
Kedves xxxjani!

Megdöbbentett, amit írtál. Szerintem is undorító a felfogásod. Téged a párod egyáltalán nem érdekel. Most 6 hetes a kisbabánk. A párom -biztosan állíthatom-, hogy nem csalt meg. Tudod miért?
Mert szeret és tisztel. Amíg terhes voltam, akkor is én voltam számára a NŐ! Gyengéd volt hozzám, szeretettel közeledett és képzeld, én is megkívántam a szexet.
Milyen szexuális kultúrád van, hogy nem tudod terhesség alatt is lehet művelni ezt a dolgot?
Amúgy érdekelt téged a párod lelke? Ilyenkor sok nő eleve elhízott tehénnek képzeli magát-te ezt a tudatot nem segítetted legyűrnie, nem tartottad kívánatosnak. Gondoltál arra, hogy ha rájön mit követtél el ellene milyen súlyos következményekkel jár?
Arra gondoltál-e, hogy fordított helyzetben mit tenne ő? Pl.: beteg lennél, erre ő elmenne máshoz kefélni, mert bocs, de kell a szex és most a páromat nem zaklatom ilyen dolgokkal.
Így szerintem szégyelld el magad mélységesen!
Üdv!
(Ez egy válasz xxxjani üzenetére (2005. 05. 31. kedd 12:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 05. 31. kedd 12:23
Végre egy reálisan, és értelmesen gondolkodó nő!!! Hát persze,hogy arrol van szó, hogy kíméljem a kismama páromat,nem arrol ,hogy nem szeretem, vagy a "pocija" miatt nem kívánnám. eljen wave
#70   2005. 05. 31. kedd 16:48
X Törölt felhasználó (24620)
Ezer köszönet, és neked is gratula.
#69   2005. 05. 31. kedd 16:26
X Törölt felhasználó (368461)
Férfiben az nem jó, ne akarj! Minél idősebb, annál sármosabb:-))) Na persze, úgy 45-ig bezárólag azért így szubjektív megítélés gyanánt smile
#68   2005. 05. 31. kedd 16:24
X Törölt felhasználó (368461)
Áááá, hogy is sértődhetnék meg olyasmin, aminek nincs valóságalapja? Hisz nem is ismersz, tehát a hsz-ed poénosnak veszem:-) Látod? Még nevetek is rajta nyes
(Ez egy válasz Romeo üzenetére (2005. 05. 31. kedd 16:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 05. 31. kedd 16:19
Millió bocsánat,nem bírtam kihagyni... worship worship worship worship nyes
#67   2005. 05. 31. kedd 16:19
Romeo Romeo
Millió bocsánat,nem bírtam kihagyni... worship worship worship worship nyes
#66   2005. 05. 31. kedd 16:18
Romeo Romeo
vakok és gyengénlátók szövetsége...
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 05. 31. kedd 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368461)
2005. 05. 31. kedd 16:16
ettől nem félek! Ma a melóhelyemen 19 évesnek néztek.
#65   2005. 05. 31. kedd 16:17
Romeo Romeo
Demokráciában élünk,mindenki azt csinál amit akar/bizonyos keretek között/,de hogy melyik topicban miről beszélgetünk az szerintem nem tartozik a zárójeles mondat "keretei" közé...

Szerintem:Romeo.
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 05. 31. kedd 16:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368461)
2005. 05. 31. kedd 16:14
Mostanában egymás személyes és szubjektív hsz-eit tárgyaljuk ki, ahelyett, hogy a topicnyitó hsz-eket vennénk figyelembe, avagy leírnánk a gondolataink anélkül, hogy belekössünk máséba, vagy más belénk!
#64   2005. 05. 31. kedd 16:16
X Törölt felhasználó (368461)
ettől nem félek! Ma a melóhelyemen 19 évesnek néztek.
#63   2005. 05. 31. kedd 16:14
X Törölt felhasználó (368461)
Mostanában egymás személyes és szubjektív hsz-eit tárgyaljuk ki, ahelyett, hogy a topicnyitó hsz-eket vennénk figyelembe, avagy leírnánk a gondolataink anélkül, hogy belekössünk máséba, vagy más belénk!
(Ez egy válasz Romeo üzenetére (2005. 05. 31. kedd 12:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 05. 31. kedd 12:28
Tudod nem az a baj hogy fiatal kora ellenére "nagyon hülye",hanem az hogy TE még mindíg nagyon hülye.

Egyebek közt Én sem vagyok a "kézi munka" lelkes híve,és Én is tettem "rossz fát" a tűzre,de akkor mással kúrni,mikor a TE VÉREDET készül a világra hozni,és többek között a TE megszületendő gyermeked miatt nem tud veled sexelni, no akkor kedves János, tényleg egy GERINCTELEN FÉREG VAGY.

Ha megbántottalak örülök,mert a nejednek se eshetett jobban példaszámba menő odaadásod,tiszeteleted és türelmed.

Ez van: Romeo. ejnye1 ejnye1 ejnye1 levele
#62   2005. 05. 31. kedd 16:08
Romeo Romeo
kerdes most meg kegyed tűnt el kerdes felkialtas confused wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 05. 31. kedd 15:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (9148)
2005. 05. 31. kedd 15:42
Hoool vagytok Bogyo***, Romeo??
#61   2005. 05. 31. kedd 16:03
X Törölt felhasználó (368461)
Húúú, de felbasztam most rajtad az agyam!!!
Miért lenne már ciki?????????????????
Ciki az, hogy megy még egyáltalán a ciki ilyenek miatt!
Én is 30 vagyok, de csak azért nem fogok gyereket szülni, mert valamiről lekések! Pedig a szívem szakad meg néha, amikor ilyen babás hangulatom van, de nem erőltetem a témát. Majd, ha itt lesz az ideje, hogy aktuális, akkor azt érezni fogom, ha meg nem lesz itt, akkor nem lesz baba.. Ez van!
 
... 19 20 21 22 23 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: pinkód22 pinkód22
Nyitás ideje: 2005. 02. 28. hétfő
Üzenetek: 480db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 13. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!