Megcsalás - kit hogyan érint?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#440   2020. 07. 14. kedd 16:46
Csücsöri Csücsöri
Engem felizgat. Bár nem tudom ér-e a válaszom, mert én a párosunk női tagja vagyok.
#439   2020. 07. 13. hétfő 20:01
10Huncutka 10Huncutka
Véleményem szerint csak az elégedett ember nem lép félre, ha a másik párja fittyet hány a párja vágyaira vagy a mennyiségi igényeire akkor bizony számíthat a megcsalásra. Ha viszont mindent megkap úgy lép félre inkább nem minősítem!
#438   2020. 07. 13. hétfő 13:31
öcsyke öcsyke
A sok lemondás csinálhat láncot is a gyűrűből. Nem túl jó kilátások.
#437   2020. 07. 12. vasárnap 12:53
X Törölt felhasználó (3098462)
Hát lehet az ő élete, de van ez a dolog, a hazasság. Egy életközösség, amiben nem lehet semmibe venni a másik véleményét, mivel ezer szálon kapcsolódunk.Sok plusszt ad, de lemondás is akad bizonyos dolgokban.
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2020. 07. 11. szombat 06:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 11. szombat 06:21
Összegezve. Beszéltetek róla, kinek mi lenne kedvére. Ő ennek ellenére tett. Vajon mennyire erős a vágy, ha képesek vagyunk hazudni annak, akivel együtt élünk? Azért ne neheztelj rá, hogy a vágyai felé megy. Azt viszont egy egészséges kapcsolatban rendezni kell, hogy ilyen titkok ne legyenek..
Persze arra is van példa, hogy a vágyait nélküled szeretné megélni.
Nem vagyok megmondó ember, de csak akkor mondhatod el, hogy szereted a másikat, ha minden hibájával eggyütt szereted! Mert ez nem hiba! Ez az Ő élete! Aminek részese lehetsz.
#436   2020. 07. 11. szombat 06:21
öcsyke öcsyke
Összegezve. Beszéltetek róla, kinek mi lenne kedvére. Ő ennek ellenére tett. Vajon mennyire erős a vágy, ha képesek vagyunk hazudni annak, akivel együtt élünk? Azért ne neheztelj rá, hogy a vágyai felé megy. Azt viszont egy egészséges kapcsolatban rendezni kell, hogy ilyen titkok ne legyenek..
Persze arra is van példa, hogy a vágyait nélküled szeretné megélni.
Nem vagyok megmondó ember, de csak akkor mondhatod el, hogy szereted a másikat, ha minden hibájával eggyütt szereted! Mert ez nem hiba! Ez az Ő élete! Aminek részese lehetsz.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 07. 09. csütörtök 20:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3098462) VIP
2020. 07. 09. csütörtök 20:20
Azt mondtam neki hogy egy párcserés szex bejönne szimpatikus párral.
#435   2020. 07. 09. csütörtök 20:20
X Törölt felhasználó (3098462) VIP
Azt mondtam neki hogy egy párcserés szex bejönne szimpatikus párral.
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2020. 07. 09. csütörtök 19:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 09. csütörtök 19:36
Arra gondolok, hogy mondtad-e neki, hogy bizony te szívessen kalandoznál circling
#434   2020. 07. 09. csütörtök 19:36
öcsyke öcsyke
Arra gondolok, hogy mondtad-e neki, hogy bizony te szívessen kalandoznál circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 07. 08. szerda 20:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3098462) VIP
2020. 07. 08. szerda 20:55
Nincs kalandom, nem léptem félre soha. Hülyeség lenne azt írni ha lenne akkor így meg úgy tennék. Nem tudom hogy miképpen alakulna.
#433   2020. 07. 09. csütörtök 11:12
X Törölt felhasználó (3098462) VIP
Erdekes, de számomra teljesen egyoldalú megközelítés. Azert párkapcsolatba nem fér bele hogy olyat tesz a partner ami a masiknak rossz. Kompromisszumok lehetnek két partner közt.
(Ez egy válasz mazo üzenetére (2020. 07. 09. csütörtök 05:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 09. csütörtök 05:49
Megcsalás.
Ez egy érdekes valami.
Amennyiben én valóban szeretek egy másik embert, akkor Ő nem tud megcsalni engem.
Akit őszintén szeretek, annak mindig a legjobbat kívánom, a legjobbat szeretném nyújtani.
Amikor az teszi boldoggá, hogy egy másikkal kefél, akkor milyen jogon akadályozhatnám meg benne, mikor én a legjobbat akarom Neki??(!!)
Engem csak akkor csal meg a Párom, amikor csak azért fekszik mellettem az ágyban, mert máshol még nincs helye.
Nem sajátíthatom ki a Páromat.
Ha szeretem, nincsen hozzá jogom.
A Párom nem a szolgám, nem a tulajdonom!!!
Az is igaz, hogy bennem semmi féltékenység nincsen, de ez már egy másik téma.
Amennyiben a Párom tényleg szeret engem, úgy is elmondja a kalandját.
Ha nem szeret, akkor pedig megette a fene az egészet.
A világ legnagyobb lutria a párválasztás, a párkapcsolat.
Mint a lutriban, nem mindig nyer az ember.
#432   2020. 07. 09. csütörtök 05:49
mazo mazo
Megcsalás.
Ez egy érdekes valami.
Amennyiben én valóban szeretek egy másik embert, akkor Ő nem tud megcsalni engem.
Akit őszintén szeretek, annak mindig a legjobbat kívánom, a legjobbat szeretném nyújtani.
Amikor az teszi boldoggá, hogy egy másikkal kefél, akkor milyen jogon akadályozhatnám meg benne, mikor én a legjobbat akarom Neki??(!!)
Engem csak akkor csal meg a Párom, amikor csak azért fekszik mellettem az ágyban, mert máshol még nincs helye.
Nem sajátíthatom ki a Páromat.
Ha szeretem, nincsen hozzá jogom.
A Párom nem a szolgám, nem a tulajdonom!!!
Az is igaz, hogy bennem semmi féltékenység nincsen, de ez már egy másik téma.
Amennyiben a Párom tényleg szeret engem, úgy is elmondja a kalandját.
Ha nem szeret, akkor pedig megette a fene az egészet.
A világ legnagyobb lutria a párválasztás, a párkapcsolat.
Mint a lutriban, nem mindig nyer az ember.
#431   2020. 07. 08. szerda 20:55
X Törölt felhasználó (3098462) VIP
Nincs kalandom, nem léptem félre soha. Hülyeség lenne azt írni ha lenne akkor így meg úgy tennék. Nem tudom hogy miképpen alakulna.
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2020. 07. 08. szerda 05:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 08. szerda 05:18
És neked vannak, lennének kalandjaid a Nejed nélkül? Neki mindent elmondasz és elmondanál?
#430   2020. 07. 08. szerda 05:18
öcsyke öcsyke
És neked vannak, lennének kalandjaid a Nejed nélkül? Neki mindent elmondasz és elmondanál?
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 07. 07. kedd 20:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3098462) VIP
2020. 07. 07. kedd 20:05
Sziasztok! Én most dillemában vagyok. Dióhéjban a sztori: nejemmel szóba került hogy bevonunk egy srácot mert minkettőnket izgat a dolog. Nem volt konkrét jelölt, keresgéltünk már mikor közölte hogy egy közös ismerős és pluszban távolról rokon srácal benne lenne. Azt is vállalta hogy beszél vele. De a rokoni ismeretség miatt nemet mondtam.( nem vérrokon) Tudtam hogy ő is bejön a srácnak, majd felfalja a szemével ha találkoznak. Aztán leült a többes téma, majd múlt évben egy házibuli után, ahol a srac is ott volt spiccesen bedobta hogy mi lenne ha a következő alkalommal marasztalnánk többesezni. Most pedig kb. egy hónapja véletlenül kiderült hogy viberen szoktak beszélgetni, amit titkolt előttem. Hogy miről azt sajnos nem tudtam meg mert törölte gyorsan. Azt mondta egy éve irtak és a pasi randira hivta de ő azt mondta neki hogy nem érdekli a dolog. De a már leírtak miatt is ez elég hihetetlenül hangzik. Izgat a gondolat hogy mással szexel, de a hazugság, átverés nem fér bele. Ti mit gondoltok?
#429   2020. 07. 07. kedd 22:03
X Törölt felhasználó (4361962)
Köszönöm hogy leírtad mit gondolsz. Elgondolkodtató dolgokat olvastam az irasodban.
#428   2020. 07. 07. kedd 20:05
X Törölt felhasználó (3098462) VIP
Sziasztok! Én most dillemában vagyok. Dióhéjban a sztori: nejemmel szóba került hogy bevonunk egy srácot mert minkettőnket izgat a dolog. Nem volt konkrét jelölt, keresgéltünk már mikor közölte hogy egy közös ismerős és pluszban távolról rokon srácal benne lenne. Azt is vállalta hogy beszél vele. De a rokoni ismeretség miatt nemet mondtam.( nem vérrokon) Tudtam hogy ő is bejön a srácnak, majd felfalja a szemével ha találkoznak. Aztán leült a többes téma, majd múlt évben egy házibuli után, ahol a srac is ott volt spiccesen bedobta hogy mi lenne ha a következő alkalommal marasztalnánk többesezni. Most pedig kb. egy hónapja véletlenül kiderült hogy viberen szoktak beszélgetni, amit titkolt előttem. Hogy miről azt sajnos nem tudtam meg mert törölte gyorsan. Azt mondta egy éve irtak és a pasi randira hivta de ő azt mondta neki hogy nem érdekli a dolog. De a már leírtak miatt is ez elég hihetetlenül hangzik. Izgat a gondolat hogy mással szexel, de a hazugság, átverés nem fér bele. Ti mit gondoltok?
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 09. 01. péntek 16:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2610202)
2017. 09. 01. péntek 16:11
eljen
#427   2020. 04. 01. szerda 05:03
Alázható 60 Alázható 60
Ismerek olyan hapsit aki száznál több férjet szarvazott fel kb 20-25 év alatt. Tehát megy ez a dolog, csak sokan nem ismerik el.Nekem se véletlenül ez a felhasználó nevem.
#426   2020. 03. 24. kedd 16:34
házifiu34 házifiu34
Érdekelne hogyan érinti a férjeket ha megtudják, rájönnek a megcsalásra .Van aki mérges,haragos van akit izgalomba hoz van aki bizsereg nem tudja mitévő legyen..?!? Írjatok ebben a témában.
#425   2020. 03. 21. szombat 11:19
X Törölt felhasználó (4293192)
Nem tudom hogy szerencse-e agy sem. De én még nem tapasztaltam meg milyen ha megcsalnak. Mert még nem volt kapcsolatom.
#424   2020. 03. 16. hétfő 12:30
dr. Sass Elemér dr. Sass Elemér
"Jogunk van mindent tudni a másikról" Jogunk van mindent tudni a másikról? Szerintem ez így túlzás. A gyerekeim anyukájával folytatok kemény vitákat azon, hogy lehetnek-e titkaik a gyerekekek, vagy nem. Ő mindent tudni akar én pedig megelégszem annyival, hogy igazat mondjanak, ha valamiről jó okkal felkérdezem őket. Szerintem a házasságban sincs ez másként: A párodnak a kapcsolatotokra-, közös életetekre-, egészségi- és anyagi állapototokra kiterjedő kérdésekben van jog minden információhoz, egyébként meg nem. Az én párom sem tudja, hogy itt írogatok, feltehetően nem is tolerálná a dolgot. A dolog kitudódása annak ellenére veszélyeztetné a kapcsolatunkat, hogy az a jelen helyzetben (az információ titokban maradásával) egyáltalán nincs veszélyben.
(Ez egy válasz somkesz üzenetére (2019. 06. 03. hétfő 00:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 06. 03. hétfő 00:21
Az ördög mindig a részletekben van elrejtve, vagy is, hogy mi van a dolgok mögött.
Lehet dobálózni a szavakkal felületesen. Megcsalt. Egy szó. Múlt időben.
De a lényeg ami a szó mögött van.
Mi történt? Fizikálisan, és erkölcsileg.
Egyenlőre kezdjük az utóbbival.
A házasság szövetség. Szövetséget kötöttünk. és jogunk van mindent tudni a másikról.
Ha nem tudunk az megcsalás.
Ebből következik nem megcsalás a párcsere, vagy a hármas, ahol a házastárs is ott van.
A bújkállás, a hazudozás, a másik társ becsapása az a megcsalás.
Mert a mással történő testi kapcsolaton túl, a lényegesebb a becsület. És ez veszik el. És ez meg a lekiismeret, a fontos. Akinek van ilyen, az rosszul érzi magát.
#423   2020. 03. 10. kedd 16:02
egysportospasi egysportospasi
Én nem értek egyet azzal hogy a házasság olyan szövetség, amelyben joga van a másiknak mindent tudni. Én legalábbis soha nem kötöttem ilyen szövetséget senkivel és soha nem is lennék hajlandó ilyenre. Természetesen nem vagyunk egyformák, mindenki úgy él ahogy jónak látja.
(Ez egy válasz somkesz üzenetére (2019. 06. 03. hétfő 00:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 06. 03. hétfő 00:21
Az ördög mindig a részletekben van elrejtve, vagy is, hogy mi van a dolgok mögött.
Lehet dobálózni a szavakkal felületesen. Megcsalt. Egy szó. Múlt időben.
De a lényeg ami a szó mögött van.
Mi történt? Fizikálisan, és erkölcsileg.
Egyenlőre kezdjük az utóbbival.
A házasság szövetség. Szövetséget kötöttünk. és jogunk van mindent tudni a másikról.
Ha nem tudunk az megcsalás.
Ebből következik nem megcsalás a párcsere, vagy a hármas, ahol a házastárs is ott van.
A bújkállás, a hazudozás, a másik társ becsapása az a megcsalás.
Mert a mással történő testi kapcsolaton túl, a lényegesebb a becsület. És ez veszik el. És ez meg a lekiismeret, a fontos. Akinek van ilyen, az rosszul érzi magát.
#422   2020. 03. 10. kedd 15:39
X Törölt felhasználó (1474922)
hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 05. 30. kedd 12:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1613842)
2017. 05. 30. kedd 12:27
Nem csalom meg a parom sosem...
Csak szexelek neha massal (is) smile
#421   2019. 06. 03. hétfő 00:24
somkesz somkesz
Miért?
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: pinkód22 pinkód22
Nyitás ideje: 2005. 02. 28. hétfő
Üzenetek: 480db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 13. szerda
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!