Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Több helyen, eltérő gondolatok olvashatóak hogy hogyan lehet késleltetni a ffi orgazmust. Nektek mi a jó bevált trükkötök?

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#76   2018. 03. 09. péntek 17:33
hareszka54 hareszka54
Így igaz...A tapsztalat vagy mi a fene,de nekem aktus közben sokszor van un. belső orgazmusom..az érzés szinte ugyanolyan amikor elspriccensz....Előnye az órákig tartó sex...nekem nemrég volt 9 órás kevés cigiszünetekkel,való sex csatám..a végén GIGA orgazmussal
(Ez egy válasz seximado73 üzenetére (2017. 12. 23. szombat 03:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 23. szombat 03:05
Ezt fejben kell tudni irányítani. Nincs rá jó vagy rossz válasz. Meg kell tanulni és alkalmazni a technikát.
#75   2018. 03. 09. péntek 07:53
fazonkirály fazonkirály
Tegnap és tegnap előtt érdekes dolog történt.a munkahelyemen flörtölök egy lánnyal egy ideje (van párom,de nyitott kapcsolatban vagyunk).szerdán végre kicsit tovább jutottunk.munka után bent maradtunk,egymásnak estünk.Kezdtem vetköztetni,de mondta hogy most nem lehet,megvan neki...aztán rámmosolygott és azt mondta h ne aggódjak,szivesen leszop.természetesen nagyon beindiltam,bár a puncijára nagyon kiváncsi voltam,de ígyis azonall felállt a farkam.Elémtérdelt,lehuzta a gatyám és szopni kezdett.Már akkor éreztem hogy ez nem fog sokáig tartani,de kb 10 másodperc múlva tövig bekapta és akkor eldurrantam.arra se volt idöm hogy jelezzem hogy jön.ebböl mondjuk nem volt gond,nyelte szó nélkül.én bocsánatot kéetem,mondtam neki hogy rég voltam növel (igazából előző este voltam a párommal,aznap reggel meg kivertem.).egyszerüen nem birtam tovább.Tegnap szó szerint ugyanez történt,annyi különbséggel,hogy most rögtön torokra vette és azonnal telespricceltem a száját..miközben benyeltebtövig,valahogy a nyelvével olyat rezegtetett hogy azonnal elmentem.na ezt már nem tudtam kimagyarázni.ma elvileg megdugom,már jött reggel az üzenet hogy most borotvákta le punciját,és egész nap bugyi nélkül lesz.hát kicsit tartok töle,hogy a pubcijában még ennyire se fogom bírni...nagyon be vagyok izgulva
#74   2018. 02. 09. péntek 11:39
Felhő_01 Felhő_01
Az alkohollal már többször befürödtem, mert gondoltam gyorsan szintre hozom magam és utána sokáig fogom bírni, de túl ittam magam és elaludtam. Elszorításos módszer hatásos, de meg kell szakítani a szexet és akkor a partnerem is kizökken, ezért kipróbáltam egy késleltető szert. Rákerestem a neten ilyen szerekre és rendeltem is a www.maszkulin.hu oldalról, méghozzá pjur@ Superhero Strong spray volt a termék. Kb. 10 perccel mielőtt elkezdtük a barátnőmmel az akciót befújtam a szerszámot és nem a megszokott pár perces menet volt. Elég király érzés kapott el a szex után és a párom is boldogan kapkodta a levegőt mellettem.
#73   2018. 01. 25. csütörtök 22:43
Pinkk424 Pinkk424
Sziasztok
Az oldalon "reklámozott" Kamagra"val mik a tapasztalatairól?
Köszi a válaszokat.
#72   2018. 01. 03. szerda 20:09
peti099p peti099p
Piával vigyázni kell, nehogy átess a ló másik oldalára vigyor5
#71   2017. 12. 28. csütörtök 14:15
X Törölt felhasználó (3247022)
Az alkohol is jó tényleg smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 12. 28. csütörtök 06:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1602422)
2017. 12. 28. csütörtök 06:14
Az tuti de a kétes eredetű gyógyszerek is valahogyan bejutnak ide, és itt nagyon valószínű hogy a tiltás fokozza a fogyasztást illetve valószínű hogy a nagy gyártók hozzák be ezeket a termékeket ide ekkora mennyiségben amit ugy kint más néven szabadon árulhat, csak itt mo-van tiltva.
#70   2017. 12. 28. csütörtök 13:21
X Törölt felhasználó (69371)
Ez fura egyébként, mert sokan arra panaszkodnak, hogy gumival nem úgy érzik és tovább bírják.
Mivel én sem használok gumit a párommal, csak a kapcsolatunk elején használtunk, ami sok-sok éve volt már. Mivel a gumi mentes használat vált szokássá, így ha valami miatt szóba kerül, hogy gumiba kell bújni, akkor rettentően elkezd izgatni. Már maga a gondolat is izgató, pedig még elő sem került a munkaruha vagy a szerszám.
Arra akarok kilyukadni a magam tapasztalatai alapján, hogy mivel szokássá vált a rendszeres gumi mentes szex, így a gumis szex izgat jobban, izgatóbban hat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 12. 28. csütörtök 13:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1129562)
2017. 12. 28. csütörtök 13:08
Én ha a barátnőmmel vagyok sokáig bírom, viszont más nőknél van hogy elég hamar elsülök, bár ilyenkor óvszert használok. Tippek esetleg hogyan lehetne javítani ezen vagy az óvszer miatt lehetne?
#69   2017. 12. 28. csütörtök 13:08
X Törölt felhasználó (1129562)
Én ha a barátnőmmel vagyok sokáig bírom, viszont más nőknél van hogy elég hamar elsülök, bár ilyenkor óvszert használok. Tippek esetleg hogyan lehetne javítani ezen vagy az óvszer miatt lehetne?
#68   2017. 12. 28. csütörtök 12:53
ösckös ösckös
Nekem egy két pohár vörösbor bevált smile
#67   2017. 12. 28. csütörtök 06:14
X Törölt felhasználó (1602422)
Az tuti de a kétes eredetű gyógyszerek is valahogyan bejutnak ide, és itt nagyon valószínű hogy a tiltás fokozza a fogyasztást illetve valószínű hogy a nagy gyártók hozzák be ezeket a termékeket ide ekkora mennyiségben amit ugy kint más néven szabadon árulhat, csak itt mo-van tiltva.
(Ez egy válasz peti099p üzenetére (2017. 12. 15. péntek 01:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 15. péntek 01:42
1. Orvos - kivizsgálás - gyógyszertár!
2. Röszkei fináncok
3. Bármelyik piacon + bármelyik fórumban eredetinek kikiáltott, ám de erősen kétes (balkáni) eredetű "gyógyszerek"

Egyik sem egyszerű sztori, de valamelyikben kevesebb a kockázat nyes
#66   2017. 12. 27. szerda 17:57
Caracas79 Caracas79
Unszimpatikus politikus beszédére kell gondolni,és máris késik az ejakuláció.Rosszabb esetben erekció sem lesz. smile
#65   2017. 12. 27. szerda 17:35
peti099p peti099p
Egyetértek! A rendszeres szex valóban nagyon sokat tud javítani a helyzeten!
#64   2017. 12. 27. szerda 14:45
X Törölt felhasználó (3247022)
A saját tapasztalatom az, hogy ha van partnerem akivel rendszeresen (naponta) együtt vagyok, akkor nagyon jól kitolódik az idő. Amikor nincs senkim egy ideig, akkor gyorsabb vagyok, mivel kivagyok éhezve.
Szóval nálam elég a gyakorlás, hogy újra formába jöjjek smile
Gyógyszert nem biztos, hogy szívesen szednék be azért, mert valamit ígérnek kétes hírnevű gyártók.
#63   2017. 12. 27. szerda 10:12
peti099p peti099p
Értem, amiről beszélsz. Hasonló eset történt már velem is, de nekem csak egy partnerem volt/lett volna. Próbáltam szedni ilyen kapszulákat, de sz..rt sem értek egyik sem. Amúgy sem hiszek abban, hogy mindennel azonnal a májunkat kell terhelni, különösen akkor nem, ha nem is úgy hat, ahogyan várnánk.És igazán abban sem tudtam hinni, hogy erre van valami megoldás. De mivel volt gondom vele, szexelni meg ugye kell, és én meg csak durrogtam, valamit muszáj volt lépnem, és így jött a helyileg ható akármi, bármi, csak valami most már jó legyen. Próbálkozgatások, felsülések, dirr-durr, és rengeteg égés után ez lett a vége. nyes Én csak ezt!
(Ez egy válasz Pixieszökevény üzenetére (2017. 12. 23. szombat 21:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 23. szombat 21:41
A "csodaszerekkel" vigyázni.Egyszer lehetőségem volt 2 leányzóhoz-fizetős-az egyiknél visszatérő vendég voltam,de mivel angliába költözött a szintén szakmabéli barátnőjéhez akart átvezetni egy hármas együttléttel.Na itt nagyot akartam alkotni,irány a szexshop,ahol vettem egy doboz Dr Ha.. tablettát-mivel ezt ajánlották.Eljött a nagy nap,útközben vettem be hogy az előirt időpontot betartsam,de valahogy még annyit sem birtam mint nélküle.Érzékelés gyenge,pulzus szapora,semmivel sem birtam többet,ráadásul a "pótjelölt"lánnyal sem voltunk szimpatikusak egymásnak.Kinos volt!!Talán még ha elmentem volna havat lapátolni az is élvezetesebb lett volna ettől. Viszont miután hazaértem,2,5-3 napig le sem lehetett volna lőni,csak akkor már nem volt kivel.... Mondhatni úgy voltam mint Torrente a 3. részben amikor bevette a "vinagrát",,,ez most kinek jó?''''''' Röviden,egy próba nem árt előtte ha olyat tervezünk amihez nem mindennap jutunk hozzá.
#62   2017. 12. 24. vasárnap 00:08
X Törölt felhasználó (785049)
Én is ugyan ebben a cipőben járok. Bírni kellene tovább de hogyan vagy mivel ?! nem egyszerű............
#61   2017. 12. 23. szombat 21:41
Pixieszökevény Pixieszökevény
A "csodaszerekkel" vigyázni.Egyszer lehetőségem volt 2 leányzóhoz-fizetős-az egyiknél visszatérő vendég voltam,de mivel angliába költözött a szintén szakmabéli barátnőjéhez akart átvezetni egy hármas együttléttel.Na itt nagyot akartam alkotni,irány a szexshop,ahol vettem egy doboz Dr Ha.. tablettát-mivel ezt ajánlották.Eljött a nagy nap,útközben vettem be hogy az előirt időpontot betartsam,de valahogy még annyit sem birtam mint nélküle.Érzékelés gyenge,pulzus szapora,semmivel sem birtam többet,ráadásul a "pótjelölt"lánnyal sem voltunk szimpatikusak egymásnak.Kinos volt!!Talán még ha elmentem volna havat lapátolni az is élvezetesebb lett volna ettől. Viszont miután hazaértem,2,5-3 napig le sem lehetett volna lőni,csak akkor már nem volt kivel.... Mondhatni úgy voltam mint Torrente a 3. részben amikor bevette a "vinagrát",,,ez most kinek jó?''''''' Röviden,egy próba nem árt előtte ha olyat tervezünk amihez nem mindennap jutunk hozzá.
#60   2017. 12. 23. szombat 05:34
X Törölt felhasználó (2863932)
Erre való a kispárna!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 19. szerda 17:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1600462)
2017. 07. 19. szerda 17:58
Válasszatok nagyon csúnya partnert és garantálom, hogy jó darabig nem élveztek el!! smile
#59   2017. 12. 23. szombat 03:05
seximado73 seximado73
Ezt fejben kell tudni irányítani. Nincs rá jó vagy rossz válasz. Meg kell tanulni és alkalmazni a technikát.
#58   2017. 12. 19. kedd 21:12
peti099p peti099p
Sok jót olvastam a Pjur Superhero-ról, ezért én a szokásos oldalról azt próbáltam ki ősszel, és bár a válogatottat nem próbáltam még soha, de ez nekem eléggé hatott - meglepően jól. Ennyit nem vártam tőle. Meg amitől én tartottam, hogy nem fogom élvezni, az sem következett be. worship

Ez volt az:

#57   2017. 12. 15. péntek 01:42
peti099p peti099p
1. Orvos - kivizsgálás - gyógyszertár!
2. Röszkei fináncok
3. Bármelyik piacon + bármelyik fórumban eredetinek kikiáltott, ám de erősen kétes (balkáni) eredetű "gyógyszerek"

Egyik sem egyszerű sztori, de valamelyikben kevesebb a kockázat nyes
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: geri21 geri21
Nyitás ideje: 2017. 03. 21. kedd
Üzenetek: 76db
Utolsó üzenet: 2018. 03. 09. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!