Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

A téma leírása

Kedves GG csetesek, -és Fórumozók!

Egy újabb ismerkedési lehetőség!

A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén már 5. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó.

A találkozó időpontja: Július 14-16(3 nap, 2 éjszaka).
Helyszín: Diósjenő
Részvételi díj (szállás) 3000ft/fő/éj


A találkozó célja:
Megismerni azokat a tagokat, akikkel nap, mint nap a cseten, fórumon találkozunk, beszélgetünk. Alkalom nyílik rá, hogy a virtuális térből kilépve, a valóságba is átültessük a jókedvet, szórakozást, ismerkedést.
Végre arcokat párosíthatsz a nickekhez.
Illetve újra találkozhatunk a régi cimborákkal, s talán pont itt találod meg szexpartnered, azt a párt, akivel szívesen kerülnél közelebbi viszonyba, netán a nagy Őt-t, vagy épp a Hercegnődet, Hercegedet.. vagy épp lehet barátságok kezdete:-)

Sütünk, főzünk, táncolunk, beszélgetünk, szórakozunk és minden mást teszünk, amit megkívánunk és a másik is.
A hangulat és a programokat mi alakítjuk, akik részt vesznek a találkozón.
Lesz tombola és egyéb ügyességi, illetve erotikus vetélkedők, melynek résztvevőit díjakkal jutalmazunk.

A csettalálkozó nem meghívásos alapon történik. Ha Te/Ti úgy érzitek szívesen megmutatnátok magatokat, ismerkednétek, kíváncsak vagytok a csetes, fórumos ismerőseitekre, ha szeretnétek egy jó hangulatú buliban részt venni, keressétek szervezőinket, akik részletesen elküldik Nektek levélben a tudnivalókat :
Niobe és Rheia


Számítunk a megjelenésetekre :-) !


Fontos, ha az érkezési szándékod nem jelzed nekünk, akkor a buliba részt nem vehetsz!
Fontos kitérni arra, hogy nem swingerpartyba jössz, ha jössz, bár megtörténhet bármi, amit minden szereplő fél szeretne:-)

A jelentkezésedet minél előbb add le, mert a férőhelyek végesek, nehogy lemaradj.

Hajrá! Bulira fel:-)

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#195   2017. 07. 31. hétfő 04:40
X Törölt felhasználó (1491732)
Köszi!
Régen tagja voltam egy klubnak, ott tavaszi, nyári, őszi tali volt egy évben.
(Ez egy válasz Niobe üzenetére (2017. 07. 30. vasárnap 19:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Niobe VIP Admin
2017. 07. 30. vasárnap 19:52
Évente 1 szokott lenni... de nagyon úgy tűnik hogy ez már kevés : ))
#194   2017. 07. 30. vasárnap 19:52
Niobe Niobe VIP Admin
Évente 1 szokott lenni... de nagyon úgy tűnik hogy ez már kevés : ))
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 29. szombat 23:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1491732)
2017. 07. 29. szombat 23:30
Ilyen találkozó hányszor szokott lenni egy évben?
#193   2017. 07. 29. szombat 23:30
X Törölt felhasználó (1491732)
Ilyen találkozó hányszor szokott lenni egy évben?
#192   2017. 07. 29. szombat 12:13
petimárti petimárti
Mindent nagyon köszönünk a szervezőknek és az egész társaságnak! SZUPER volt finom eljen worship
#191   2017. 07. 26. szerda 00:11
X Törölt felhasználó (451541) VIP
A tali nagyon jó volt, sikerült kikapcsolódnom, jövök jövőre is ha tudok!
#190   2017. 07. 21. péntek 06:20
VeronikaN VeronikaN VIP
Köszönöm, hogy részt vehettem a talin , nagyon jól éreztem magunkat és örülök hogy sok embert megismerhettem kacsint . A jó hangulat és a kellemes beszélgetések felejthetetlenek
#189   2017. 07. 17. hétfő 21:12
ducipuni ducipuni
Sziasztok.Mi is nagyon jól éreztük magunkat,örülünk a sok új ismeretségnek.Remélem jövőre sikerül mind a három nap veletek lenni.Szuper baráti társaság volt,sajnálhatja aki nem volt ott.Pusszi mindenkinek.
#188   2017. 07. 17. hétfő 18:51
nudisnőci1 nudisnőci1 VIP
Sziasztok! Örülök, hogy Veletek lehettem, mindenkinek köszönet, aki ezt a jó bulit, még szebbé tette. Sok új embert megismertem, mindenkire szeretettel gondolok. A régi ismerősöket is szuper volt ismét látni, beszélgetni velük. Köszönet a szervezőknek!!! Imádás van és nyóóócccc vigyor2 A kemping recepciósait valóban nem szabad említés nélkül hagyni, mindenben mellettünk voltak!! Sok, sok puszi nekik is, és mindenkinek!! worship
#187   2017. 07. 16. vasárnap 20:29
menyus 100 menyus 100 VIP
Őrölünk hogy ilyen jó társaság volt a talin,nagyon jól éreztük magunkat,külön köszönet a szervezőknek,főszakácsnak, főleg a preszoskukacoslánynak nyes és minden rész vevőnek ! worship jövöre találkozunk!!
#186   2017. 07. 16. vasárnap 18:11
kari novi kari novi
Mint résztvevő köszi a sok szorgos megrendezőnek e melóját, hogy mindent bele módjára e sűrű programokat is ---a fő atrakcióval egyetemben (a sok kaja) ----sok poénkodással, csípősséggel , jókedvben megélhettem smile ) ------kivéve a Gyevi-bírót-------- köszi smile )
#185   2017. 07. 16. vasárnap 17:10
X Törölt felhasználó (1074662)
Külön köszönet minden résztvevőnek akik ott voltak és emelték a hangulatot. Minden évben más, de egyre jobb.
Akik meg nem jöttek és ígérték azok nem tudják miről maradtak le. Nyóóóc
#184   2017. 07. 16. vasárnap 16:50
Niobe Niobe VIP Admin
Hát drágák sajnos vége lett... egy baromi jó hétvége, sok új emberrel megfűszerezve.... És hát a régiek.... imádlak titeket !!!! És mit tavaly is mit szervezőként meg kell emlitenem még 2 embert akik végig mellettünk voltak és segitettek .. ők a kemping recepciósai!!! Krisztián, Gyula köszönünk mindent ti is hozzájárultalok hogy ilyen jó buli legyen!!!
És köszönetet kell még mondanom a sok segitő kéznek mert egyedül ezt nem tudtuk volna levezényelni!! milló puszi!Vigyázz Diósjenő megyünk jövőre is !!!!!!!! vigyor2 worship wave
#183   2017. 07. 16. vasárnap 16:38
missuranus missuranus VIP
Sziasztok! smile nagyon jó volt a tali, bár az idő is jobb lehetett volna, bár akkor lehet hogy nem nyertem volna meg a vizespóló versenty nyes nyes nyes remélem, lesz még folytatása ennek a sorozatnak! smile és remélem a chaten sem szakad meg az ismeretség. smile
#182   2017. 07. 16. vasárnap 16:33
X Törölt felhasználó (821136) VIP
Köszönöm Nektek !!! Nagyon jól éreztem magam smile )) Finomak voltak a kaják, jó volt a társaság élmény volt minden játék: ) Puszi Nektek jövőre veletek ugyanott: ))
#181   2017. 07. 16. vasárnap 16:26
MosGerila MosGerila VIP
Nem tudom?!....Mi van velem!!!! vigyor2
#180   2017. 07. 16. vasárnap 16:25
MosGerila MosGerila VIP
sziasztok! már én is itthon! Gyerekek, ez volt az évszázad bulija!!!! Nagyon örülök, hogy bővült a csapat, jöttek újak is jónéhányan! Köszönet mindenkinek aki eljött, és külön köszönet a szervezőknek a fáradságos munkájukért, hogy ez a "Tali" ennyire jól és szórakoztatóra sikerült ! soha rosszabb bulink nem legyen! wink
#179   2017. 07. 16. vasárnap 14:40
X Törölt felhasználó (1503842)
Mi is köszönjük hogy részt vehettünk , nagyon jól éreztük magunkat és örülünk hogy sok embert megismerhettünk. A jó hangulat és a kellemes beszélgetések felejthetetlenek , köszönjük a finom ízletes lakomákat . Reméljük jövőre újra talizunk mindenkivel , sok sok pusziiii nektek smile
#178   2017. 07. 16. vasárnap 12:11
maped maped VIP
Az egyik szemem sír a masik nevet. Sír mert vegetert az idei tali. Nevet mert olyan emberek tarsaságában lehetem kikkel öröm és jókedv volt. De vigasztalodom azzal, hogy nap mint nap tudunk beszelgetni, felidézhetjük a kalndokat együtt megélt mókákat kacagást. És a következő évben újra együtt leszünk. Köszönöm a szervezőknek, hogy ezt mind lehetővé tették számunkra. És köszönöm, hogy a sok kedves régi ismerős mellett megismerhettem új arcokat. A rendezvenyek is fantasztikusak voltak. Ezuton gratulálok a győzteseknek újfent, ügyesek voltatok szuper hangulatot varázsoltatok.
#177   2017. 07. 15. szombat 06:28
maped maped VIP
Nagyon szuper a tali vigyor2
#176   2017. 07. 14. péntek 06:43
maped maped VIP
Mi is úton vagyunk már. Bulira fel!
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 04. 05. szerda
Üzenetek: 195db
Utolsó üzenet: 2017. 07. 31. hétfő
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!