Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Meséljük el,eddig mi volt a legextrémebb hely,vagy dolog amit kipróbáltunk,vagy amire rá tudtuk venni a párunkat!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#81   2017. 07. 28. péntek 15:51
Jhonny11 Jhonny11
Óriás kerék VIP fülke. ......
#80   2017. 07. 28. péntek 15:21
apemantus1 apemantus1
Még régen történt,egy pincebulin. A buli után mindenki ment aludni és úgy alakult hogy hárman kerültünk egy jó nagy ágyba. A barátnőm,egy haverom és én. Haver teljesen szétcsapva,gondoltam észre sem veszi ha dugunk. vigyor5 Hát egyszer csak látom hogy erősen veri. Gondoltam most már mindegy. A végén én a lánykában,ő meg a lányka fenekén ment el. kacsint
#79   2017. 07. 27. csütörtök 01:56
MyCream MyCream
Ez tök jó lehetett! worship
Mekkora lakásban?
(Ez egy válasz searcher78 üzenetére (2017. 07. 27. csütörtök 01:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 27. csütörtök 01:25
Barátnőmet dugtam a fürdőszoba padlóján, közben a család a nappaliban volt.
#78   2017. 07. 27. csütörtök 01:25
searcher78 searcher78
Barátnőmet dugtam a fürdőszoba padlóján, közben a család a nappaliban volt.
(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2017. 04. 20. csütörtök 19:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 20. csütörtök 19:30
Háát mit ne mondjak, merész dolog ezt a gyönyőrű hölgyet odaadni másnak, bár megmondom őszintén én sem hagyná ki nana. Amúgy meg haígy vagytok boldogok semmi kivetnivaló nincs benne. Egyszer élünk nemigaz?
#77   2017. 07. 27. csütörtök 00:34
goni13 goni13
Kispolski
#76   2017. 07. 24. hétfő 17:49
Nyúlmedve Nyúlmedve
Ne hagyd magad! Írd le újra, csakazértis! smile
(Ez egy válasz Négylevelű üzenetére (2017. 07. 24. hétfő 17:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 24. hétfő 17:30
Ez fura...valamiért csak egy része jelent meg. Pedig nem keveset gépeltem :(
#75   2017. 07. 24. hétfő 17:30
Négylevelű Négylevelű
Ez fura...valamiért csak egy része jelent meg. Pedig nem keveset gépeltem :(
#74   2017. 07. 24. hétfő 17:27
Négylevelű Négylevelű
Sziasztok! Kb 1 éve történhetett.
Itt a fórumon kerestem párokat, akikhez csatlakozhatnék. Úgy adódott, hogy írtam egy párnak, akik elég gyorsan válaszoltak is. Megtörtént a képcsere. Mikor megláttam a Hölgyet, elállt minden lélegzetem, annyira szexi volt. Természetesen a
#73   2017. 07. 23. vasárnap 19:59
hot_blood hot_blood
Jajj..En ugy vettem le,hogy szamara maga a csuszdan valo lecsuszasa volt a "legextremebb" amit kiprobalt!Viccelni probalt..! smile
(Ez egy válasz puncikám79 üzenetére (2017. 07. 22. szombat 21:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 22. szombat 21:15
elmesélnéd bővebben?
#72   2017. 07. 22. szombat 21:15
puncikám79 puncikám79
elmesélnéd bővebben?
(Ez egy válasz kamusokneee üzenetére (2017. 07. 20. csütörtök 18:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 07. 20. csütörtök 18:33
Zalakaros extrém csúszda nyes
#71   2017. 07. 20. csütörtök 22:02
gabbag gabbag
#70   2017. 07. 20. csütörtök 18:33
kamusokneee kamusokneee
Zalakaros extrém csúszda nyes
#69   2017. 07. 18. kedd 22:58
puncikám79 puncikám79
Itt a nyár a szép idő lesz történet biztosan
#68   2017. 06. 30. péntek 15:19
Idősebbet Idősebbet
Annak éreztem magam . Nagyon izgató volt , szerintem életem egyik legnagyobb élménye
(Ez egy válasz zozo46 üzenetére (2017. 06. 30. péntek 13:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 30. péntek 13:10
Szerencsés vagy, ezt ma már nehezen tehetnéd meg, mert több mint tíz ember ül egy sorban! Jó a történet!
#67   2017. 06. 30. péntek 13:10
zozo46 zozo46
Szerencsés vagy, ezt ma már nehezen tehetnéd meg, mert több mint tíz ember ül egy sorban! Jó a történet!
(Ez egy válasz Idősebbet üzenetére (2017. 06. 30. péntek 10:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 30. péntek 10:47
Végig simogatta azzal az ujjával maszirozta a prosztatámat . rettentő nagyot élveztem . Azóta is ő a párom a prosztata masszázs azóta is működik
#66   2017. 06. 30. péntek 10:47
Idősebbet Idősebbet
Végig simogatta azzal az ujjával maszirozta a prosztatámat . rettentő nagyot élveztem . Azóta is ő a párom a prosztata masszázs azóta is működik
#65   2017. 06. 30. péntek 10:44
Idősebbet Idősebbet
Kb 20 éve amikor 19-20 éves lehettem Amerikába menet a repülőn az ablak mellett ültünk , én kantáros farmerba voltam oldalán 3 gombbal .
A párom benyult a nadrágomba és kiverte a farkam . A középső sorban egy kb 50-es nő ült (izgattak az idősebb nők már akkor is ) aki végignézte és mosolygott . A párom nem vette észre , hogy figyelnek de én majdnem végig a nővel szemeztem és a melleit is bámultam ami tetszett neki és néha megigazította és az ingen 2 gombot még kigombolt , hogy jobban lássam a dekoltázsát . Nagyon jót élveztem ezt látta is az arcomon a gatyám és a párom keze is tiszta geci lett , ahogy kuvette a kezét a gatyámból csorgott le rajta . A nő még mindig nézett én szoltam a páromnak , hogy nyalja le a kezét erre a nő kacsintott és megnyalta a száját . Csodálkozott a párom , hogy mennyi geci jött kérdezte mi van velem , elmondtam neki mi volt és mennyire izgatott , hogy nézett egy vadidegen . Azt mondta , hogy szemtelen vagyok . De azért később megismételtük csak akkor mondta , hogy előveszi a farkam és úgy is lett . Sokan aludtak a nő nem mert mutattam neki , hogy mi lesz . Elő vette ami már majd szét robbant , hátranézett a párom a nőre amin a nő meglepődött és hirtelen el is kapta a tekintetét de a párom tud németül és szolt neki , hogy nincs probléma nézze nyugodtan ha tetszik neki . Elkezdte verni néha odahajolt megnyalogatta a makkom , bekapta közben a nőre nézett aki a kezét az ölébe tette és látszott , hogy néha megmozdul az ujja . Ezt nem tudtam sokáig tartani szoltam a páromnak , hogy mindjárt élvezek . Ő odahajolt kinyitotta a száját kinyujtotta a nyelvét és a geci beterítette . A nő felé fordult , hogy lássa ahogy a geci a nyelvére csorog a szája széléről és lenyalta . A nő arca piros volt az izgalomtól . A párom kérdezte , hogy ennyire izgat a nő aki az anyád lehetne és megbasznád ha lehetne ? Addig nem beszéltünt róla , én mondtam neki , hogy igen izgatnak a megereszkedett mellek , az elképzelt szőrös punci . És igen megbasznám . Erre azt mondta , hogy megkérdezi tőle lenne e kedve velem a wc-be szexelni ? Hiába tiktakoztam , hogy ne mert nem akarom ezzel őt bántani megkérdezte . A nő meglepődött de igent mondott . Sajnos a férje felébredt kb 5 perc mulva így nem mentünk sehova . A sors viszont úgy hozta , hogy ugyan abban a szállodában szálltunk meg 3 hétig voltunk ott ez alatt kétszer , hogy a pàrom szavaival éljek sikerült megbaszni a vén kurvát . Először tiltakoztam de mondta , hogy használjam ki mert többet nem engedi meg , hogy félrebasszak . Nem vonzódik a nőkhöz úgyhogy nem akart harmadik lenni de végignézte és beszélgetett a nővel , hogy mit szeretne mert én nem beszéltem németül . A legperverzebb álmaim váltak valóra amiket akart , vadul brutálissan seggbe , egymásra pisilés , szopás közben az ujját óvatosan a seggembe dugta de előtte megkérdezte , hogy csináltunk e már ilyet vagy egyáltalán szeretném e kipróbálni a prosztata masszàzst . Belementem nagyon óvatos volt jól benyálazta , a nedves pináját
#64   2017. 06. 30. péntek 00:02
vukk101 vukk101
Pàr ève a Balatonnàl nyaraltunk a pàrommal. Siòfokon a strandon egy matracon ültünk a vìzben. Tàvolabb voltunk a parttòl, ahol màr kevesebben vannak, de ìgy is rengetegen voltak az 50 mèteres körzetünkben. A pàrom az ölemben ült, csòkolòztunk, sìmogattuk egymàst ès ez nem maradt eredmènytelen. Èledezni kezdett a farkam ès ezt ő is èrezte. Kezdett a dolog visszafordìthatatlannà vàlni ès ezt a pàrom is ìgy èrezhette, mert lenyùlt ès kibùjtatta a farkam a fürdőnadràgbòl. Vad csòkcsata folyt a vìz felett ès ő kemènyre gyùrta a farkam a vìz alatt. Rettentő izgalmas volt, hogy pàr mèternyire emberek lubickolnak, ha valaki csak kicsi figyelt minket làthatta az èrzelmet ès a vàgyat rajtunk. Azt hittem ìgy lesz vègem, remèlni sem mertem, hogy ezt fokozzhatjuk, nem bìztam a pàrom vakmerősègèben. Amìg fèlre nem hùzta a fürdőruhàjàt ès ràm nem csusszant. Az enyhe hullàmzàs elfedte a mozgàsunkat. Lassù izgalmas lovaglàs kezdődött, szorosan ölelkezve vègig csòkolòzva. Sokàig tartott a tempò miatt, de ezt kompenzàlta a tudat, hogy hol vagyunk ès mennyi ember van körülöttünk. Merevìtő emlèk a mai napig
#63   2017. 06. 26. hétfő 10:51
Ocsai Ocsai
Igen. Ennél több nem is kellett. Jah és Audim sincs smile Ha nwm láttad volna ez nem olyan randi volt.
(Ez egy válasz xpolip üzenetére (2017. 06. 25. vasárnap 23:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 25. vasárnap 23:05
Megadtad a módját! Melegítőben menni a randira.....
#62   2017. 06. 25. vasárnap 23:38
colamatyi colamatyi
4-5 párral szexelni

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: puncikám79 puncikám79
Nyitás ideje: 2017. 04. 16. vasárnap
Üzenetek: 81db
Utolsó üzenet: 2017. 07. 28. péntek

Hírek

tegnap 11:02
A vidéki tyúkok kemény farokra éhesek Gátlástalan és szexéhes vidéki pinák a szereplői filmünknek, akik gondoltak egy nagyot, és elhatározták, hogy kipróbálják magukat a szexiparban. A csinos negyvenes Andi a popóját szeretné felavatni, Erika az unatkozó háziasszony az utcán szed fel egy... Tovább
2017. 08. 11. péntek 18:19
Egy igazi "Ördög" járt nálunk! :) Na jó, nem szó szerint, de Ördögihármas ördögien csinos és szexi! Ismét egy új versenyzőt köszönthettünk a díjátadón. Nagyon örülünk, hogy egyre többen kapnak közületek kedvet a versenyen való induláshoz. Jól látjátok, mire végeztünk a képekkel... Tovább
2017. 08. 09. szerda 18:50
Fuckin at 50 vol2 Sokan azt gondolják hogy 50 körül már nem olyan kívánatosak mint fiatalabb korukban. Pedig mekkorát tévednek! Ebben a filmben szexi 50-esek keféltetik magukat ájulásig, a fiatal partnereikkel. Letöltés - Fuckin at 50 vol2 Tovább

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!

beszamolok.com, a szexpartner kereső

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!