Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Meséljük el,eddig mi volt a legextrémebb hely,vagy dolog amit kipróbáltunk,vagy amire rá tudtuk venni a párunkat!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#175   ma 09:39
finoman.finommal finoman.finommal
Volt egy kapcsolatom és megbeszéltük hogy mindent kipróbálunk--------felváltva kellett olyan dolgokat kitalálni ami akár perverz akár extrém de ki meddig bírja bevállalni-------a lényeg hogy majd leesett az állam néha hogy egy nő is lehet igen is extrémül perverz smile
#174   ma 08:01
Alex8702 Alex8702
Pàr éve megismertem egy nőt. Csak sex kapcsolat volt semmi egyéb. Az volt az ötlete, izgatja ha felveszik fotózzák sex közben.
Találkoztunk, a lakásán hívott egy pasast, mi dugtunk az meg fotózta az egészet.
Ez így ment egy darabig vegülis nagyon izgató volt a gondolat meg a képeket visszanézni is jó.
Kar hogy vége
( nem a képeket soha senkinek nem mutatnám meg)
#173   tegnap 16:12
kovalovics kovalovics
Volt egyszer egy barátnő félém (sosem fordult komolyabbra a kapcsolat).
Mikor megismerkedtem vele még együtt volt az akkori pasijával, de megbeszéltünk hogy találkozunk egyszer náluk kettesben, amikor a pasija dolgozik.
Így is történt.
Úgy terveztük, hogy egész nap együtt leszünk és végig dugjuk a napot nyes
Ez félig meddig sikerült csak, mert délután írt a pasija SMS-t neki, hogy megy haza.
Ez volt a szerencsém, mert ép hogy sikerült eliszkolnom, mire Ő hazaért.
Később a csaj mesélte, hogy aztán a pasija is megdugta utánam.

Így visszagondolva elég izgalmas, hogy kettőnk között annyi idő telt el, hogy ép letudta magáról a csaj törölni amit rávertem smile
Viszont ha rajtakap minket a csávó, akkor lett volna nagy gáz :O
#172   2018. 04. 15. vasárnap 16:55
mezcsorgato mezcsorgato
1+2, 2+2.
A parcseres nem jott be, a 2 ffi 1 no igen. Azt szeretnem is tovabb fejleszteni.
#171   2018. 04. 09. hétfő 13:04
MaxSex MaxSex
... extrém? kinek mi az. Olasz kemping zuhanyzójában. 6 egymás melletti zuhanyzó, ajtó kb. 40 centivel a talaj fölött kezdődik és kb. 2m magasságig ér. A zuhany alatt párom elé térdeltem, Ő az egyik lábát átvetette a vállamon, én meg alaposan kinyaltam. Utána Ő térdelt elém és szopott, végül felállitottam és állva hátulról alaposan megkeféltem ott a melegvizes a zuhany alatt. A végén meg kicsepegett a geci mind a pinájából ... Aztán mint aki jól végezte dolgát kimentünk smile Mindenkinek a képzeletére bizom mit lehetett azon a 40 cm-es résen látni
#170   2018. 04. 09. hétfő 12:05
X Törölt felhasználó (85187)
(Ez egy válasz jo parban üzenetére (2017. 04. 29. szombat 17:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 29. szombat 17:50
sokaig tartott ezt a baromsagot kitalalni ?????? gunyos1
#169   2018. 04. 07. szombat 17:00
hevesimolnar hevesimolnar
A legextrèmebb mikor exemmel, ès egy bi kollègájával iszogattunk. A pasi mondta hogy szivesen leszopna engem, exem meg mondta hogy hajrá! Elkeezdett szopni, aztán mondtam exemnek hogy szopja ő meg a kollègáját. Èn a pasi szájába a pasi pedig exem szájába èlvezett, aztán mindenki smárolt mindenkivel...kár h utána nem lett folytatása...
#168   2018. 03. 31. szombat 18:19
colamatyi colamatyi
Jó lehetett neked ilyet én is szeretnék
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 12. 09. szombat 07:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3202812)
2017. 12. 09. szombat 07:12
Még tavaly az akkori párom szervezte....
Én és 14 pasi.... :P
#167   2018. 03. 31. szombat 18:00
colamatyi colamatyi
Egy nagyon molett nőt női szerkóban szopattam mikor élveztem a mellére löttem és lenyaltam
#166   2018. 03. 31. szombat 17:49
kéjlavina kéjlavina
A történet nagyon érdekess és ha van lehetőség boldogan csatlakoznék egy ilyen estre !
(Ez egy válasz atihajni üzenetére (2018. 03. 04. vasárnap 16:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 03. 04. vasárnap 16:04
Biszex hármasban voltam. A pár hölgy tagja tövig ült a farkamban, közben közösen szoptuk a férjét.
#165   2018. 03. 31. szombat 11:43
sacika0125 sacika0125
Az első férjemmel nagyon működött a kémia...vele mindenhol volt..thermal vizben fényes nappal,öltözőfülke,lift,autóban kivül,belül.Motorcsónak,a háztartás minden helye,a természetben.A legkedvesebb emlék mikor rokonlátogatóba mentünk és megálltunk egy erdős részen pisilni amiből azután egy kiadós kutyapózos szeretkezés lett...egyszercsak mikor a végefelé jártunk megjelent egy szkafanderes pasi mellettünk...de mi nem zavartattuk magunkat...inkább ő volt zavarban...mint kiderült kb.50 méterre egy csomó méhkas volt és ő volt a méhész...mai napig nevetek,ha eszembejut.De volt olyan is,hogy egy akkor épülő bevásárlóközpont parkolójában csináltuk estefele tök pucéran a kocsiba...és bevilágitott az őr,hogy mi mit csinálunk ott...erre kiszólt az exem,hogy szerinted pucéran mit csinálhatunk...azt mondta az őr erre...akkor ha végeztek távozzanak...jófej volt végülis..
#164   2018. 03. 30. péntek 20:38
tiny_dick tiny_dick
Liftes kaland. Történetekben megtaláljátok! smile
#163   2018. 03. 18. vasárnap 06:08
F_Jimmy F_Jimmy
Anno Németország
Négyesben utaztunk autóval. Én hátul egy (mással férjezett) hölggyel, akivel pár hónapja szexpartnerek voltunk. Elől a haver és a német sofőr.Egyszer a hölgy azt mondja fáznak a lábai, terítsük a a lodenkabátom a lábára. Udvariasan nekem is ad a terítésből. Majd a kabát alat kivette a farkamat. Nyomta a szöveget és dédelgette a faszamot. A csúcs az volt, amikor elkezdett kacérkodni az elől utazó haverommal. Akkor kinyomtam a markába.
#162   2018. 03. 09. péntek 18:18
hareszka54 hareszka54
ÍIgy már voltam én is
(Ez egy válasz kisjanko üzenetére (2018. 02. 05. hétfő 12:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 05. hétfő 12:42
Igen ! Annyira jó!
#161   2018. 03. 09. péntek 08:26
X Törölt felhasználó (3502482)
írjál még, nagyon izgatók a történeteid, én is ezeket csinálnám
(Ez egy válasz feleségempartyba üzenetére (2018. 03. 09. péntek 05:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 03. 09. péntek 05:46
inkább csak tűrte, nagyon durván baszta.
#160   2018. 03. 09. péntek 05:46
feleségempartyba feleségempartyba
inkább csak tűrte, nagyon durván baszta.
(Ez egy válasz Szolnokihetero üzenetére (2018. 03. 05. hétfő 19:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 03. 05. hétfő 19:58
Ez nagyon durva...biztosan élvezte a feleséged smile
#159   2018. 03. 05. hétfő 20:11
Szolnokihetero Szolnokihetero
ez a történet nagyon ott van smile
(Ez egy válasz Idősebbet üzenetére (2017. 06. 30. péntek 10:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 30. péntek 10:44
Kb 20 éve amikor 19-20 éves lehettem Amerikába menet a repülőn az ablak mellett ültünk , én kantáros farmerba voltam oldalán 3 gombbal .
A párom benyult a nadrágomba és kiverte a farkam . A középső sorban egy kb 50-es nő ült (izgattak az idősebb nők már akkor is ) aki végignézte és mosolygott . A párom nem vette észre , hogy figyelnek de én majdnem végig a nővel szemeztem és a melleit is bámultam ami tetszett neki és néha megigazította és az ingen 2 gombot még kigombolt , hogy jobban lássam a dekoltázsát . Nagyon jót élveztem ezt látta is az arcomon a gatyám és a párom keze is tiszta geci lett , ahogy kuvette a kezét a gatyámból csorgott le rajta . A nő még mindig nézett én szoltam a páromnak , hogy nyalja le a kezét erre a nő kacsintott és megnyalta a száját . Csodálkozott a párom , hogy mennyi geci jött kérdezte mi van velem , elmondtam neki mi volt és mennyire izgatott , hogy nézett egy vadidegen . Azt mondta , hogy szemtelen vagyok . De azért később megismételtük csak akkor mondta , hogy előveszi a farkam és úgy is lett . Sokan aludtak a nő nem mert mutattam neki , hogy mi lesz . Elő vette ami már majd szét robbant , hátranézett a párom a nőre amin a nő meglepődött és hirtelen el is kapta a tekintetét de a párom tud németül és szolt neki , hogy nincs probléma nézze nyugodtan ha tetszik neki . Elkezdte verni néha odahajolt megnyalogatta a makkom , bekapta közben a nőre nézett aki a kezét az ölébe tette és látszott , hogy néha megmozdul az ujja . Ezt nem tudtam sokáig tartani szoltam a páromnak , hogy mindjárt élvezek . Ő odahajolt kinyitotta a száját kinyujtotta a nyelvét és a geci beterítette . A nő felé fordult , hogy lássa ahogy a geci a nyelvére csorog a szája széléről és lenyalta . A nő arca piros volt az izgalomtól . A párom kérdezte , hogy ennyire izgat a nő aki az anyád lehetne és megbasznád ha lehetne ? Addig nem beszéltünt róla , én mondtam neki , hogy igen izgatnak a megereszkedett mellek , az elképzelt szőrös punci . És igen megbasznám . Erre azt mondta , hogy megkérdezi tőle lenne e kedve velem a wc-be szexelni ? Hiába tiktakoztam , hogy ne mert nem akarom ezzel őt bántani megkérdezte . A nő meglepődött de igent mondott . Sajnos a férje felébredt kb 5 perc mulva így nem mentünk sehova . A sors viszont úgy hozta , hogy ugyan abban a szállodában szálltunk meg 3 hétig voltunk ott ez alatt kétszer , hogy a pàrom szavaival éljek sikerült megbaszni a vén kurvát . Először tiltakoztam de mondta , hogy használjam ki mert többet nem engedi meg , hogy félrebasszak . Nem vonzódik a nőkhöz úgyhogy nem akart harmadik lenni de végignézte és beszélgetett a nővel , hogy mit szeretne mert én nem beszéltem németül . A legperverzebb álmaim váltak valóra amiket akart , vadul brutálissan seggbe , egymásra pisilés , szopás közben az ujját óvatosan a seggembe dugta de előtte megkérdezte , hogy csináltunk e már ilyet vagy egyáltalán szeretném e kipróbálni a prosztata masszàzst . Belementem nagyon óvatos volt jól benyálazta , a nedves pináját
#158   2018. 03. 05. hétfő 19:58
Szolnokihetero Szolnokihetero
Ez nagyon durva...biztosan élvezte a feleséged smile
(Ez egy válasz feleségempartyba üzenetére (2017. 10. 17. kedd 04:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 17. kedd 04:53
Térdeltetve szopattuk a srác a hajánál fogva húzta a fejét,elég durván baszta a .
száját.Én már nem bírtam, a srác egyik kezével a hajánál fogva hátra húzta a fejét a másikkal szorította az állát,Így élveztem az arcára amit a csávó elkent az arcán a farkával aztán a kezével.Lesmárolta a tiszta gecis fejű feleségem, hátradőlt kiverte magának és elkezdte megint szopatni.Feleségem szopta a gecis faszt lenyalatta a hasáról kezéről addig szopatta amíg fel nem állt a farka.Gumi föl és nagyon durván megbaszta,hátulról baszta húzta a haját ütötte a seggét és azt mondogatta szétbaszlak te kurva,megfordította és szétfeszített lábbakkal baszta tovább,szegény asszonykám már nem is nyögött hanem hörgött jajgatott. mellé térdelt és szopatni kezdte akkor egy kicsit dugtam én is majd két oldalról mind a ketten az arcára élveztünk,szétkentük a gecit a fején tisztára szopattuk a farkunkat.
#157   2018. 03. 04. vasárnap 16:04
atihajni atihajni
Biszex hármasban voltam. A pár hölgy tagja tövig ült a farkamban, közben közösen szoptuk a férjét.
#156   2018. 02. 05. hétfő 12:42
kisjanko kisjanko

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: puncikám79 puncikám79
Nyitás ideje: 2017. 04. 16. vasárnap
Üzenetek: 175db
Utolsó üzenet: ma 09:39

Hírek

ma 11:54
Perverz wellness orgia Perverz wellness orgia magyar módra... A wellness részlegen extrém kalandok zajlanak, párcserés gabalyodás és fasznyelő perverz játékok, ahol a szauna helyett inkább a csajok pináját fűtik fel izzásig, és a vad dugást forró arany zuhannyal fokozzák a... Tovább
2018. 04. 13. péntek 14:25
Gangbang Bitches Ezek a csajok nem érik be egy férfival. Olyan szinten túlteng bennük a vágy, hogy egy férfi nem is tudná őket kielégíteni. Az egyikük egy építkezésen húzza a melós brigád agyát, mígnem egyszer csak elszakad a cérna, és öten dugják ájultra. Persze mi... Tovább
2018. 04. 12. csütörtök 12:16
Verseny - Újra hódít a tanga? :) Vagy esetleg soha nem is ment ki a divatból? Látjuk, hogy az ehavi versenyünk igencsak megmozgatta az állóvizet, és folyamatosan jönnek a nevezések. Ráadásul sok új versenyző is van, aki még eddig nem nevezett. Ennek különösen örülünk! Ne is lankadjon a... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!