Mi az ami a legjobban meglepett a pároddal kapcsolatban?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#728   2024. 01. 13. szombat 12:15
Dolmans Dolmans
A mostani párom igen visszafogott,de az ágyban már egész más nő !.Akkor lepödtem meg m8kor kérte ,hogy játszuk azt,hogy megeröszakolom . Iszonyúan beindult közben .Orálisan is így szereti
#727   2024. 01. 08. hétfő 23:07
Tiberiogino Tiberiogino
Exem kis vékony 43 kilós nő volt...meglepett amikor kérdeztem mekkora farka volt az exenek, kiderült ő 20 cm alatt senkivel nem dugott...nekem 16...
#726   2023. 11. 13. hétfő 04:15
jupi77 jupi77
És akkor a forró csók után elindult kedvesem nyakán végigcsókolta majd szép lassan a melleihez érve azokat kezdte felváltva nyalogatni egyre kisebb köröket leírva rajta míg el nem ért a bimbóhoz. Határozottan bekapta majd egyre erősebben szívta a bimbót. Azt hogy jól csinálta nem bizonyítja jobban semmi mint párom egyre nagyobb terpeszbe helyezkedett ami utat nyitott gyönyörű puncija felé. Ekkor szép lassan tovább haladt a köldökénél elidőzve kicsit majd a gyönyör barlangjánál is elkezdte a bimbó környékén már bemutatott körözést.Erre párom már teljesen be volt indulva egyre hangosabb nyögéssel adta tudtára mennyire élvezi.Majd hirtelen pózt váltott párom feje fölé térdelt és egy határozott mozdulattal felhúzta párom lábait és elővette a fürdőből magával hozott óriást.Először csak körbe körbe simogatta vele a barlang bejáratát de amikor már párom sem bírta hogy ne nyaljon bele a fölötte ringatózó kéjtől tocsogó punciba szép lassan betolta a vibrátort.Szép lassan elkezdte mozgatni ki-be de mikor teljesen beért akkor még kicsit fel és le is megnyomta mitől párom egyre hangosabb lett.Aztán mikor már nem bírta párom tartani a fejét a felette széttárt puncinál egyre gyorsabb tempóra váltva repítette páromat a csúcs felé aki már kezdett remegni és hirtelen megfeszült de ő nem hagyta abba tövig nyomva a vibrit kicsit lefelé nyomva pont eltalálva a G pontot amitől párom ismét befeszült de a következő pillanatban élte át első spriccelős élvezését.Akkorát élvezett hogy percekig csak feküdt az ágyon és várta hogy elmúljon a remegés.Közben kolléganője kiment a mosdóba majd amikor visszaérve tapasztalta hogy párom ágya alkalmatlan lett az alvásra felajánlotta elférnek ketten is az ő ágyában.Párom ott is aludt mellette vagyis csak próbált mert az előtte történtek miatt nem tudott elaludni. Másnap a szokásos program után összepakoltak és egy forró csók után mindenki hazaindult.Párom hazaérve elmesélte mi történt vele én a fotelba ülve hallgattam természetesen látványosan tetszett az élménybeszámoló amit ki is használt gyorsan.Legnagyobb meglepetésemre mikor odalépett hozzám és a szoknya alatt viselt bugyit félrehúzta csak úgy tocsogott a puncija pedig csak a történetet mesélte el.
#725   2023. 11. 13. hétfő 00:15
Tibor81 Tibor81
Sziasztok.Ami Engem meglepett, hogy mikor legelső alkalommal más dugta (barát) akkor engedte neki hogy bele élvezen a sunájába. Alapból is izgató volt az aktus,de ezek után fenomenális.
#724   2023. 11. 12. vasárnap 18:23
Bmwpower523 Bmwpower523
Sziasztok! Még régen egy társkereső oldalon megismerkedtem egy Nővel aki sajnos már nem a párom. Első randinkon ami 2 nap viber beszélgetés után már össze is jött fementünk a városába egy hotelbe. Ott olyan volt mint egy valódi tüzes nő. Én gondoltam szexelünk egyett meg tudjuk milyen a másik stb. Erre a tusolóba már mosta a farkam és be is kapta azt hittem ott tele élvezem majd bent az ágyon bele ült lovagolt és kérte hogy jól dugjam meg mert már régen nem élvezett hiába volt párja. Hamar kicsavart de nem sok pihenést hagyott. Ami utána történt az számomra volt a csúcs. Kutya póz én a derekát fogva húzom rá a farkamra egyszer csak hátra nyúlt és úgy ahogy van berakta a popsijába. Ott is élvezte úgy mint a puncidba és bele is kellett élveznem. Imádtam vele minden percet. Sokszor voltunk együtt általában naponta 4-5 alkalommal ha nálam volt és ebből egyszer mindig volt popsi is. Imádott szopni és gond nélkül le is nyelte nem volt finnyás. Van is itt egy videónk kettőnkről.
#723   2023. 11. 12. vasárnap 17:18
scary8106 scary8106
Az első pár évben sosem gondoltam volna ,hogy ennyire összhangban leszünk az élet terén. Eleinte egymás háta mögött éltük ki magunkat , mindaddig, amíg én le nem buktam . Azért valljuk be , egy idő után unalmas a monotonitás. Le ült velem beszélgetni és elmondta, neki mi a véleménye erről. Bevallotta ő is tetteit . Ekkor már volt két gyermekünk. Azóta van egy harmadik is . Szeretjük egymást és az élet megy tovább
#722   2023. 11. 12. vasárnap 16:33
batormaszturbator batormaszturbator
Az hogy eljon velem swingerbe, es meg tetszik is neki.
#721   2023. 11. 12. vasárnap 16:29
Játékos_pár Játékos_pár
Üdv! Engem leginkább az lepett meg, a feleségemmel kapcsolatban, hogy amikor ismerkedtünk egy tipikus irodista szendeszűz nőnek látszott. Aztán mikor oda jutottunk jött a meglepetés, teljesen levetkőzi a gátlásait és azóta is úgy tömi a szájába a farkamat, mint egy igazi ribanc
#720   2023. 11. 12. vasárnap 06:59
jupi77 jupi77
Majd egyre gyorsabban egyre mélyebben betolva. Kis idő múlva remegni kezdett majd hirtelen megfeszült a teste és hatalmasat spriccelve élvezett el.Ekkor párom tövig nyomta a szerszámot a punciba amire odakapott a nő és megfogta párom kezét jelezve hogy köszi ennyi elég volt.Párom megsimogatva az arcát felegyenesedett és mint aki jól végezte dolgát az ágyába sietett.Kis idő múlva érkezett a kolléganője az ágyhoz lépve egy forró csókot nyomott a kedvesem szájára majd a fülébe súgta hogy most ő következik.De ez majd egy másik történet lesz.A lényeg nem is gondoltam volna a páromról hogy a nők is izgatják igaz volt pár alkalom amikor volt harmadik társunk aki nő volt de akkor csak őt kényeztette a másik nő és ő csak élvezte a dolgot nem viszonozta.
#719   2023. 11. 12. vasárnap 05:31
jupi77 jupi77
Amikor a párom elmesélte az egyik csapatépítő tréning éjszakáján történt dolgokat. Egy hétvégére mentek el egy szállodába.Péntek este érkeztek meg és a szokásos értekezlettel kezdődött a program.Utána vacsora és egy esti buli várta őket. A csapat férfi tagjai mint mindig úgy döntöttek hogy most csődbe viszik a céget akkora számlát fognak csinálni.Párom egy darabig iszogatott velük közben a kolléganőjével sztorizgatott akivel egy szobába került de már alig várta hogy valaki megnyissa a sort és le tudjon lépni.Ez meg is történt és így gyorsan elköszönt és ment a szobájába piheni.Ott gyorsan lezuhanyzott és lefeküdt piheni előtte küldött egy üzenetet hogy minden rendben van most megy aludni egy szomorú fejjel amiből tudtam hogy egyedül.Kényelmesen elhelyezkedett és már majdnem elaludt amikor megérkezett a szobatársa de ő úgy tett mint aki alszik nem volt már kedve beszélgetni. A munkatársa matatott kicsit a cuccai között majd eltűnt a fürdőben zuhanyozni.Már vagy 20 perce lehetett bent mikor páromnak a be kellet mennie mert folyó dolgai adódtak. Először illedelmesen kopogott de mivel nem jött válasz így benyitott és célba is vette az ülőkét hogy gyorsan könnyítsen magán.Nem szokott leskelődni főleg nem azonos nemű embereket de most mivel furcsa hangokat halót így odafordult,nagy meglepetésére a kollégája a falnak támaszkodva terpeszben állva simogatta magát.A melleit gyúrta jó erősen majd végighaladva egészen a lábai közé nyúlt és az úját a punciba dugta. Egyre gyorsabban kezdte masszírozni a lába közét. Észre sem vette hogy párom ott ül tőle egy métere annyira elkapta a vágy.Pár perc múlva már a párom is teljesen begerjedt a látványtól így gondolta segít egy kicsit neki úgyhogy odalépett kinyitotta az ajtót és belépett a zuhanyzóba. A hölgy erre összerezzent egy kicsit de gyorsan összehúzta magát hogy a váratlan vendég beférjen mellé. A zuhanyt páromra irányította majd a habos kezével elkezdte simogatni.Először csak a hátát majd lefelé haladva a popsiját szép lassan közelebb húzva magához. Párom kezei ekkor már a lábai között jártak a puncit simogatva. Forró és nagyon heves csókot váltottak aminek a következtében párom is elvesztette a fejét és két úját a punciba dugva ujjazni kezdte. Ennek hatására a kolléganője kezdett teljesen beindulni és térdeit behajlítva guggoló pózba ereszkedett.Párom legnagyobb meglepetésére a tusfürdő tartóba nem tusfürdő vagy szappan volt mint szokott lenni hanem egy méretes vibrátor. Neki is van de nem ekkora nem is gondolta hogy ekkora darabok is léteznek belőle. Kezébe véve jó alaposan szemügyre vette majd a szájába vette párszor végignyalta síkosítás gyanánt és már indult is a keze az akkor már guggoló enyhén szétnyílt punci felé.Legnagyobb meglepetésére a mérethez és a hölgy alkatához képest egy pillanat alatt eltűnt a vibrátor a barlangba. Ekkor a hölgy a kéjtől már nem foglalkozott a párommal csak kitámasztotta magát és a saját élvezetére gondolt.Párom először szép lassan mozgatta benne a méretes szerszámot.
#718   2023. 11. 10. péntek 20:12
Albert8310 Albert8310
worship wave
#717   2023. 11. 06. hétfő 19:40
BUKKAKE BUKKAKE
Remek topik!!!Végig olvastam az egészet a legrégebbitól a legújabbig!Nagyszerű!Ajánlom mindenkinek...!!!Hamarosan magam is megírom,h mi lepett meg eddigi,volt Barátnőim kapcsán...
#716   2023. 07. 19. szerda 09:03
RicoRex RicoRex
ABC- vagy időrendben? vigyor2
#715   2023. 07. 19. szerda 08:07
Profi30 Profi30
Hatalmas
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2023. 04. 27. csütörtök 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 27. csütörtök 13:22
A feleségem, mivel más városból való, albérletben lakott többedmagával, de megismerkedésünk után, negyedikes korában már hozzám költözött. Néhány hónappal az esküvőnk előtt elmentünk egy dzsesszkoncertra s a szünetben, mivel jól beszél angolul, szóba elegyedett a néger dobossal. A végén, mivel másik városban lakó barátaink megkértek, dobjam ki őket az állomásra, hogy elérjék az utolsó vonatot, mire visszaértem, már alig lézengtek az előcsarnokban. Kerestem mindenhol, de nem találtam az akkor még mennyasszonyomat Elmentem hát a törzshelyünkre, arra gondolva, hogy biztosan ott van, de ott sem találtam, így hazamentem, de nem volt otthon. Magától jött a gondolat, hogy talán a dobos? Mivel tudtam, hol szállt meg a zenekar, fölhívtam a szállodát és név szerint kértem a dobost. Kapcsolták, a dobos fölvette, kérdeztem tőle, hogy ott van-e a lány? Igen, mondta és átadta neki a telefont. Vártalak, de eltűntél, mondta, s aztán jött a dobos, átkarolta a derekam és vitt, úgy nézett ki, mintha őt vártam volna, de ne izgulj, szeretlek szívem, de ezt nem hagyhattam ki. Feküdj le, majd jövök. Megis jött, másnap dél körül. Olyan kemény fasszal vártam haza, mint még soha, még ágyban voltam, meztelenül, ő is ledobott magáról mindent. Nyaltam a négergecis pináját, nagyon izgató volt az illata, utána misszinárusban dugtunk egy jó nagyot s csak azután mondta el, hogy képzeld, amikor hívtál, egy menetet már lezavartunk, akkora van neki, hogy hihetetlen, minden porcikámat kitöltötte, soha ilyet azelőtt nem éreztem. A telefonod után még egyszer megbaszott, aztán reggel szobába kérte a reggelit, reggeli után, mielőtt eljöttem, telerakott még egyszer. Amerikában van felesége meg egy kislánya. Emlékbe adott egy fém féldollárost, de azt útközben bedobtam a Dunába. Így kezdődött a mi hármasozásunk, fiú beszállóval, egy olyan fiúval a baráti társaságunkból, akiről azt mesélték, hogy nagy dákóval áldotta meg a sors. Úgy is volt, bár a dobossal ő sem tudta fölvenni a versenyt, állapította meg a feleségem. Amikor meg lány beszállót hoztam a hármasunkba, a kezdeti csókolózások után átvonult a másik szobába, abban nem akart részt venni. Ez volt a második nagy meglepetés tőle.
#714   2023. 07. 19. szerda 07:46
Giacopo76 Giacopo76
Szia! Itt is volt,hogy magukra hagytam őket direkt,kimentem a másik szobába. Közben hallottam,hogy beszélgetnek,na akkor biztos nem csak lopva nézett oda a srác. Nem ő adta a legjobb árajánlatot,de lehet ezek után majd ad engedményt a "borravalóért"
(Ez egy válasz Leskelődő üzenetére (2023. 07. 19. szerda 07:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 19. szerda 07:40
Biztasd a feleséged nyugodtan. Egészen biztos vagyok benne, hogy nem véletlenül csinálta. Esetleg próbáld meg rávenni, hogy vegye fel a kapcsolatot valamilyen formában a szakemberrel, vagy hívjátok vissza valami jelentéktelen, alibi ügy miatt, és a következő alkalomkor "véletlenül" felejtsen el bugyit húzni a feleséged. smile Ha szimpatikus mindkettőtöknek, akkor bele lehet vágni. Egyébként abban benne lennél, hogy magukra hagyod őket, például elugrasz közben a boltba, hátha történik közöttük valami komolyabb?
#713   2023. 07. 19. szerda 07:40
Leskelődő Leskelődő
Biztasd a feleséged nyugodtan. Egészen biztos vagyok benne, hogy nem véletlenül csinálta. Esetleg próbáld meg rávenni, hogy vegye fel a kapcsolatot valamilyen formában a szakemberrel, vagy hívjátok vissza valami jelentéktelen, alibi ügy miatt, és a következő alkalomkor "véletlenül" felejtsen el bugyit húzni a feleséged. smile Ha szimpatikus mindkettőtöknek, akkor bele lehet vágni. Egyébként abban benne lennél, hogy magukra hagyod őket, például elugrasz közben a boltba, hátha történik közöttük valami komolyabb?
(Ez egy válasz Giacopo76 üzenetére (2023. 07. 19. szerda 07:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 19. szerda 07:22
Sziasztok! Én egy friss élményt szeretnék megosztani veletek. Nejemet már régóta próbálom rábeszélni egy 3as szex kipróbálására,egy pasi bevonásával,ezzel kb minden nap bombáztam jó pár éve. Persze mindíg nem volt a válasz,meg,hogy én hülye vagyok stb. Mondtam neki kb 2 éve már,hogy egy autós dogging kezdésnek erre pont jó lenne. Ugye itt ő döntheti el mit enged,meddig megy el stb. Erre is azt mondta,majd. Pár napja meg volt beszélve egy szakemberrel,hogy jön hozzánk munkát felmérni,ablakok cseréje elött állunk. Persze én már fantáziálgattam,hogy mi lenne ha,stb. De hát mit vár az ember,ha évekig elutasítják? Eljött a nap,jött a szakember. Nejemen egyberészes nyári lenge ruha,combközépig ért. Elmondtuk milyen munkát szeretnénk,el is kezdte felmérni a munkát. Mi minden szobába persze kísértük a srácot,beszélgettünk közben. Észre vettem,hogy a feleségem leűl az ágyra,széttárt lábakkal ,és a srác felé fordult,láttam fehér tanga volt rajta. Néha rám nézett,gondolom kíváncsi volt a reakciómra,úgy tettem mint ha észre sem vettem volna. Láttam a srác néha oda oda pillantott,ő is zavarban volt,gondolom mert én is ott voltam. Ez így ment 4 szobán keresztűl. Mikor végzett a srác és elköszönt,megdícsértem a feleségemet. Kérdezte,hogy mire ez a dícséret? Mondom láttam mindent,erre ő,hogy észre sem vette,ez csak véletlen volt stb. Mondtam,hogy büszke vagyok rá. Szerintetek? Kíváncsi leszek a folytatásra ha elkezdődnek a munkálatok,remélem itthon leszek. Köszi,hogy elolvastad!
#712   2023. 07. 19. szerda 07:22
Giacopo76 Giacopo76
Sziasztok! Én egy friss élményt szeretnék megosztani veletek. Nejemet már régóta próbálom rábeszélni egy 3as szex kipróbálására,egy pasi bevonásával,ezzel kb minden nap bombáztam jó pár éve. Persze mindíg nem volt a válasz,meg,hogy én hülye vagyok stb. Mondtam neki kb 2 éve már,hogy egy autós dogging kezdésnek erre pont jó lenne. Ugye itt ő döntheti el mit enged,meddig megy el stb. Erre is azt mondta,majd. Pár napja meg volt beszélve egy szakemberrel,hogy jön hozzánk munkát felmérni,ablakok cseréje elött állunk. Persze én már fantáziálgattam,hogy mi lenne ha,stb. De hát mit vár az ember,ha évekig elutasítják? Eljött a nap,jött a szakember. Nejemen egyberészes nyári lenge ruha,combközépig ért. Elmondtuk milyen munkát szeretnénk,el is kezdte felmérni a munkát. Mi minden szobába persze kísértük a srácot,beszélgettünk közben. Észre vettem,hogy a feleségem leűl az ágyra,széttárt lábakkal ,és a srác felé fordult,láttam fehér tanga volt rajta. Néha rám nézett,gondolom kíváncsi volt a reakciómra,úgy tettem mint ha észre sem vettem volna. Láttam a srác néha oda oda pillantott,ő is zavarban volt,gondolom mert én is ott voltam. Ez így ment 4 szobán keresztűl. Mikor végzett a srác és elköszönt,megdícsértem a feleségemet. Kérdezte,hogy mire ez a dícséret? Mondom láttam mindent,erre ő,hogy észre sem vette,ez csak véletlen volt stb. Mondtam,hogy büszke vagyok rá. Szerintetek? Kíváncsi leszek a folytatásra ha elkezdődnek a munkálatok,remélem itthon leszek. Köszi,hogy elolvastad!
#711   2023. 07. 19. szerda 05:23
Akodka Akodka
Az, hogy tegnap a szexnél popsiba kérte. Ilyen eddigi pályafutásuk alatt még nem volt
#710   2023. 05. 05. péntek 04:35
Kezdoparos84 Kezdoparos84
Érdekes mert 8-10 cm maga a hüvely.. kedves feleségemnek sajnos a hosszú nem jön be csak a jó vastag ..
(Ez egy válasz viking1988 üzenetére (2023. 04. 26. szerda 08:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 04. 26. szerda 08:53
Számít a méret igenis. Az én párom is az extra nagyot szereti. Sokat beszélgettünk erről. Azt mondja, hogy imádja amikor hosszra is teljesen ki van töltve (a 25 centis vibrije sem éri végig), meg mikor extra vastag van benne, mert imádja a feszítő érzést. Az én adottságaimmal ezeknek a dolgoknak nem tudok eleget tenni, de alkalom adtán, mikor ráizgul ő is, csőrt formálva a kezemből megöklözöm nyalás közben. Na olyankor aztán olyan orgazmusa van, amit nem sok férfi láthat smile
#709   2023. 05. 02. kedd 16:12
parbaniek parbaniek
Hát mit ne , mondjak vagytok páran! De most ez a felállásunk mükszik!
(Ez egy válasz Porthos61 üzenetére (2023. 05. 02. kedd 15:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 05. 02. kedd 15:45
Elnézegetve a nejed fotóit, én szívesen lettem volna a sógorod helyében.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 04. 26. szerda
Üzenetek: 768db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 03. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!