Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

El lehet-e felejteni?

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#72   2019. 07. 30. kedd 16:44
somkesz somkesz
Hosszabb házasság nem építhető titkokra.
El kell dönteni meddig akarunk együtt lenni, és ha hosszabb távra tervezünk, akkor ki kell beszélni mindent.
Elfelejteni pedig úgy sem lehet. Bár van abban valami, hogy minél többen voltak annál inkább felejthetőek.
A szerelmet elfelejteni meg úgy sem lehet. Mert az élet kanyargós, mindig akkor jelennek meg újra mikor nem is gondolnánk.
Meg miért is felejtenénk?
#71   2019. 07. 16. kedd 15:52
X Törölt felhasználó (884558)
Nagyon szép a jelenlegi párom, és az exem is az volt. Bármikor megdugnám az exemet, de tenni ezért nem teszek.
#70   2019. 07. 08. hétfő 20:21
falcon164 falcon164
Nem. És nem is kell. Ha jó emlék, az emléke a tiéd. Ha rossz, úgyis visszatér az emlék ha nem akarod.
#69   2019. 05. 07. kedd 13:33
Greyjoy Greyjoy VIP
Az exeket mind el lehet felejteni ha az ember talál jobbat. Maximum néhány konkrét eset és futó kaland az ami megmarad (főleg ha azóta se volt olyanban részünk). Legalábbis szerintem smile
#68   2019. 05. 06. hétfő 17:11
Bmwpower523 Bmwpower523
Sziasztok!
Mi az exemmel a neten ismerkedtünk meg. Első beszélgetés után jöttek a szebbnél szebb képek majd a randi. A második az már egy hotelba volt. Nem sokáig volt ruha rajtunk és az nap kb 4szer akart érezni. Két nap múlva wellnes majd ismét a szoba és hatalmas szex mennyiség. Hétköznap én mentem és volt hogy a melóból is eljött csak együtt legyünk hétvége az csak a mienk volt. De titokba voltunk mert még volt pasija. Így gyakran csak lementem pár szex és ment mindenki haza. Imádtam bár hol és bár hogyan képes volt kielégíteni többször is. Néha csak kamerába masztizott nekem még mikor Amerikába is voltam kint. Imádta a szexet a mai napig nem tudom elfelejteni azokat a nappalokat vagy éjszakákat. Bár meg kaphatnám még őt!!!!
#67   2019. 05. 06. hétfő 16:04
F_Jimmy F_Jimmy
Miért felejteni?
A kapcsolatunk elején. Miután az együttélés nehézségei kezdetek előjönni. Picit féltékeny voltam a pacákjaira és ő se szerette, ha valami szívességre megkért egy exem.
Aztán valahogy átalakult az egész viszonyulás.
Én a párommal szex közben átbeszélem, hogy milyen volt egy egy másik partnerrel. És nagyon izgat, amikor ő elmondja, milyen volt neki mással. Sőt arra még egy egy fantáziálás is belefér. Főleg olyankor amikor bemutatom, vagy valamilyen szociális média oldalon megmutatok egy egy volt partnert.El kell neki mesélni, hogy most milyen élethelyzetben lennék velük.
Ja és nem verseny. Neki nem jön be az anális (sem, hogy én az övét, sem, hogy ő az enyémet művelje). Viszont közbe részletezni kell egyik X ilyen irányú tapasztaltságát. És inkább izgatja a történet, semmikéépen sem teszi bizonytalanná.
No, persze, mindaddig amíg biztos abban, hogy bármilyen kecemec, akár egy volt exxel is, csak az ő rábólintásával történik.
#66   2019. 05. 06. hétfő 15:26
X Törölt felhasználó (3887162)
Egyet nem tudok.
A többi felejthető. Egyik sem hagyott mély nyomott. Szerencsére.
#65   2019. 05. 06. hétfő 11:14
X Törölt felhasználó (2704462)
Nem. Pláne, ha az ember a kövér, nagymellű lányokért rajong és összetalálkozik a szentendrei HÉV-en az egyik exével, aki akkora, hogy szinte be sem fér az ajtón, s akkora ringó segget és csöcsöket növesztett, mint egy dunai uszály.
#64   2019. 05. 03. péntek 19:21
HenZol HenZol
ha jobb kerul konnyeden :P: ))))
#63   2019. 05. 03. péntek 18:24
X Törölt felhasználó (3715492)
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 03. péntek 09:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2019. 05. 03. péntek 09:10
na persze!
smile
az Ő párja olyan mint Columbo felesége. Van, de senki se láthatja!!!
:-P
#62   2019. 05. 03. péntek 11:42
nikoszelena nikoszelena
Nálunk éppen most zajlik az egyik közös ex elfelejtése, illetve nem is tudom, szóval lezárása, vagy mondjam azt hogy feldolgozása.
Megjelenésben és viselkedésben akár egy hercegnő, de amikor oda kerültünk akkor átment mocskos kurvába. Két éve egyszerűen eltűnt előlünk, akkor nagyon hiányzott, de került másik kapcsolatunk. Most ő is elment, elkezdtünk diszkréten érdeklődni, nyomozni, kiderült hogy rák, masectomia... szegény. Ráadásul mélyen vallásos lett.... nem tudom a pap mit szólhatott amikor meggyónta a titkos életét smile Lehet jegyzetelt?
Ráadásul mindketten bevallottuk akkoriban egymásnak hogy ha lenne aki meg tudná ingatni a házasságunkat akkor ez a mostmár exbarátmő lenne az, úgy a férjem részéről mint én részemről.
#61   2019. 05. 03. péntek 09:48
Dbpasi57 Dbpasi57
Nem, szerintem lehetetlen. Nekem 1 komoly kapcsolatom volt a nejem mellett. Azért lett vége, mert azt várta, hogy elválok és elveszem feleségül. De még 20 év után is érzem a számban a zamatos puncija ízét
#60   2019. 05. 03. péntek 09:40
X Törölt felhasználó (3989732)
Én mindegyik lányra emlékszem, akivel dolgom volt. Mondjuk nem mindegyiknek ugrik be elsőre a neve, az tény, de az nem csak velük van így. Hiába, a kor.

Volt jó és rossz élmény is olyan is, amit megbántam (részemről volt a köcsögség a dolgoban). Egy ismerősöm (nem barát, nem haver, de jó ismerős) nőjét dugtam meg a Városligetben, és szinte az elsülés után már meg is bántam, iszonyú bűntudatom támadt. Akkor megfogadtam, hogy ilyet soha többet (nem is lett ilyen többé, bár lett volna rá alkalom).

Újra lefeküdni saját exszel meg azért nem, mert a jelenlegi páromat semmilyen formában nem csalnám meg.
#59   2019. 05. 03. péntek 09:10
X Törölt felhasználó (1292612)
na persze!
smile
az Ő párja olyan mint Columbo felesége. Van, de senki se láthatja!!!
:-P
(Ez egy válasz káró üzenetére (2019. 05. 02. csütörtök 11:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 02. csütörtök 11:12
Kár, hogy egyetlen közös sorozatot sem tettél fel, ha már ennyire áradozol róla.
#58   2019. 05. 02. csütörtök 11:12
káró káró
Kár, hogy egyetlen közös sorozatot sem tettél fel, ha már ennyire áradozol róla.
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2019. 05. 02. csütörtök 06:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 02. csütörtök 06:10
Hát a jelenlegi Párom minden exemet elfelejteti...egyrészt még így évek után is nagyon szerelmes vagyok belé, másrészt az ágyban is annyira össze vagyunk hangolva, hogy jobb nem is lehetne. Volt olyan exem aki 3 év alatt 1x sem szopott le.A jelenlegi Párom imád szopni. Ha épp nem magától kezdi, csak megkerem hogy szopjon le és már tövig a szájában is van. A többségük nem akarta popsiba, a mostani imádja, közben egy vibri vagy egy másik farok kényezteti a puncikáját. Az egyik kiakadt rajta mikor ramnyitott maszti közben, a jelenlegi felizgul ha látja ahogy verem, sőt mupuncikat is vett már nekem. 3asozni szerencsére 1 kivételével mindegyikkel volt szerencsém, a jelenlegi kB el is várja hogy rend szerint megdugjak úgy igazán . Csak a jelenlegi masztizik előttem, viszont ő hetente többször is. Szóval most mindent megkapok amit az exeim többsége tabukent kezelt. Pl nudi strand, prosztata orgazmus, spermás csók, közös maszti, ketten egy lyukba stb.
#57   2019. 05. 02. csütörtök 06:10
fazonkirály fazonkirály
Hát a jelenlegi Párom minden exemet elfelejteti...egyrészt még így évek után is nagyon szerelmes vagyok belé, másrészt az ágyban is annyira össze vagyunk hangolva, hogy jobb nem is lehetne. Volt olyan exem aki 3 év alatt 1x sem szopott le.A jelenlegi Párom imád szopni. Ha épp nem magától kezdi, csak megkerem hogy szopjon le és már tövig a szájában is van. A többségük nem akarta popsiba, a mostani imádja, közben egy vibri vagy egy másik farok kényezteti a puncikáját. Az egyik kiakadt rajta mikor ramnyitott maszti közben, a jelenlegi felizgul ha látja ahogy verem, sőt mupuncikat is vett már nekem. 3asozni szerencsére 1 kivételével mindegyikkel volt szerencsém, a jelenlegi kB el is várja hogy rend szerint megdugjak úgy igazán . Csak a jelenlegi masztizik előttem, viszont ő hetente többször is. Szóval most mindent megkapok amit az exeim többsége tabukent kezelt. Pl nudi strand, prosztata orgazmus, spermás csók, közös maszti, ketten egy lyukba stb.
#56   2019. 05. 02. csütörtök 03:13
X Törölt felhasználó (957431)
Egy ideig nagyon büszke voltam magamra
Az összes exem nevét is tudtam, plusz azt is hogy egy-kettő-vagy több alkalommal gyürtünk lepedőt, vagy pukkasztottunk nyílt terepen emberi érzeseket...
Aztán 2014-ben lementem swingerklubba
Az elso 4 alkalommal igyekeztem képbe lenni, és sex után érdeklődni a nevéről legalább
Aztán egyre többen mondtak kamu nevet, így feladtam...
Manapság már van olyan GG-s ismerettség is, akivel nem tudnám megmondani, hányszor, hol, stb...
Sajnálom is ezt, cseppet se vagyok rá büszke, de a rohanó világ ezt is okozza...
:-(((
(Ez egy válasz Capri üzenetére (2018. 06. 03. vasárnap 15:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 06. 03. vasárnap 15:28
Gondolkoztam most pár percig, azt hiszem mindenkire emlékszem, legfeljebb a nevére nem smile
#55   2019. 05. 01. szerda 17:35
Caracas79 Caracas79
Szia!A kommented azon része,amiben azt fejtegeted,hogy azok maradnak meg emlékezetünkben,akik újat vagy éppen kellemetlen,fájdalmas élményt hoztak az életünkbe.Ezzel az eszmefuttatással tökéletesen tudok azonosulni.4 évvel ezelőtt végérvényesen végett ért egy izgalmasnak,érzékinek induló kapcsolatom,ami majdnem 5 esztendeig tartott,és a kapcsolatot jelentő hölggyel időnként álmodom.Nem rég szakítottam meg egy házaspárral a kapcsolatot,mert a férjnek már erőltetni akart bizonyos dolgokat,és a valóban kedves feleségének az arcára sem émlékszem már,pedig telt alkatú volt jó nagy mellekkel,alázatos,kedvelt engem és én is őt,amikor náluk voltam,akkor másnap reggel szívesen ült bele a farkamba,és élvezte ha beleélveztek a popsijába,és még sem tudom felidézni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 01. szerda 13:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 05. 01. szerda 13:10
Néhány exre emlékszem. No meg a pár héttel ezelőttire még max. De a legtöbbet elfelejtem. Inkább csak a benyomásom marad meg róla, mint emberről és annak egy része, hogy szexuális téren passzoltunk vagy sem.
Akik megmaradtak az emlékezetemben, azok valamiben újdonságot hoztak az életembe, vagy épp kellemetlen meglepetést. Pl. tisztán emlékszem egy egyébként felejthető szeretőmre, aki mikor spriccelni kezdett a puncim úgy megijedt, hogy a fürdőszobáig szaladt.....aztán még nekem kellett magyarázkodnom, hogy ez mi. Pedig előre beszéltem vele erről, mielőtt még szexeltünk volna, ám élőben meglepte mégis nagyon. Engem meg lesokkolt. Soha többé nem akartam vele lenni. Mondjuk ő sem velem. vigyor5
#54   2019. 05. 01. szerda 13:10
X Törölt felhasználó (4052772)
Néhány exre emlékszem. No meg a pár héttel ezelőttire még max. De a legtöbbet elfelejtem. Inkább csak a benyomásom marad meg róla, mint emberről és annak egy része, hogy szexuális téren passzoltunk vagy sem.
Akik megmaradtak az emlékezetemben, azok valamiben újdonságot hoztak az életembe, vagy épp kellemetlen meglepetést. Pl. tisztán emlékszem egy egyébként felejthető szeretőmre, aki mikor spriccelni kezdett a puncim úgy megijedt, hogy a fürdőszobáig szaladt.....aztán még nekem kellett magyarázkodnom, hogy ez mi. Pedig előre beszéltem vele erről, mielőtt még szexeltünk volna, ám élőben meglepte mégis nagyon. Engem meg lesokkolt. Soha többé nem akartam vele lenni. Mondjuk ő sem velem. vigyor5
#53   2019. 04. 30. kedd 20:36
kronosz 33 kronosz 33
Minden olyan szemely akivel hosszabb rovidebb idot toltottunk el azt nem felejtjuk el . Plane ha szerelemrol, szexrol van szo. Igen van olyan akit akkor ott remegve bontottam ki a ruhabol alig varva hogy elmeruljek a gyonyorok kutjaban aztan vegul ra kellett jonnom hogy a kemia nem mukodott Hiaba volt a teste felejthetetlen akkor sem mukodott semmi Aztan volt olyan akire jozan esszel nem mozdulna ra az ember fia Es amikor vegul megtortent akkor dobbentem ra hogy Minden mozdulata illata, hangja Annyira de annyira kivanatos, hogy eleg csettintenie es maris ugrottam. Nem lehet elfelejteni egyiket sem akar szep akar csunya valas volt
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: cbrrr cbrrr
Nyitás ideje: 2017. 05. 19. péntek
Üzenetek: 72db
Utolsó üzenet: 2019. 07. 30. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!