Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#198   2022. 11. 30. szerda 16:14
Chaba5X Chaba5X
Nem lehetetlen, de ne itt keress....
Javaslom, hogy nézz körbe az ismerőseid közt. Keress olyan egyedülálló hölgyet, akin látszik, hogy próbál fiatalosan öltözködni, divatos és életvidám. Akiről tudod, hogy szívesen beszéget veled.
Írj rá pl. a fészen, de még véletlenül se azzal kezd, hogy megdugnád nyes Eleinte csak legyél figyelmes vele. Később írj neki valami pikánsabb dolgot és nézd meg, hogy hogyan reagál rá. Ha azt látod, hogy érdekli a téma, akkor lassan sínen vagy. Ha viszont rosszul sül el a dolog, akkor kérj elnézést tőle és inkább maradjatok csak barátok.
Viszont ha sínen vagy, akkor se vidd túlzásba a témát és hagyj neki egy kis gondolkodási időt, had induljon be kellően az ő fantáziája is. Ha mindent jól csináltál, előtt utóbb ő fog valami ürügyet kitalálni, hogy kettesben legyetek. De te is felajánlhatod, hogy pl. szívesen megnéznéd a bélyeg gyűjteményét, megjavítod a porszívóját, beállítod TV-jét, stb ....csak a fantáziádon múlik. Az első ilyen alkalomnál ne akard mindenáron megdugni, de ha mégis eljuttok az ágyig, akkor nagyon figyelj rá, hogy neki is jó legyen. Kényeztesd egy kis masszázzsal, csókkal, nyelvvel, stb. A lényeg, hogy ne maradjon szárazon és érezze, hogy tényleg kívánod és tényleg azt érezze, hogy neked is fontos az ő boldogsága. Ha türelmes és kitartó vagy, eljöhet akár az a szitu is, hogy ő fogja kérni, hogy együtt legyetek.
....hogy mennyire nem lehetetlen? Egy 67-68 éves hölgyel levelezek, már kb. 3. hónapja, akinek férje van. Személyesen még soha sem találkoztunk. De olyan szinten össze gabalyodtunk virtuálisan, hogy egymást lélek donornak nevezzük és szinte szerelmesek lettünk egymásba. Igen, jól olvastad, szerelmesek. Amikor csetelünk, szinte majd kiugrik a szívünk a helyéről, néhány virtuális szexen is túl vagyunk smile és pont most hétvégén mondta, hogy annak ellenére hogy férje van, lazán össze gabalyodna velem előben is. smile .....csak hát sajnos nagyon nagy a távolság köztünk.
Összefoglalva... ne csak vágyakozz rá, hogy megdugnál egy 70 éves nőt, hanem tegyél is érte. De szigorúan tartsd szem előtt, hogy velük ugyanúgy foglalkozni kell, mint pl. egy 20-30-40 évessel. ...és érezzék hogy fontosak neked.
(Ez egy válasz mindigmegy üzenetére (2022. 05. 23. hétfő 14:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 23. hétfő 14:21
Sajnos még nem.....
De nagyon kipróbálnám.
Viszont lehetetlen partnert találni.
#197   2022. 11. 30. szerda 15:57
jano6699 jano6699
Merre van ez az oldal?Egy ideje én is részese lettem az élménynek,idős 60-70 feletti nők.Nem csalódtam,aki még ekkor is képes megélni a szexualitását,az igazán is tudja élvezni,a partnere meg aztán még jobban.Tudják mit akarnak és azt hogy kell megcsinálni.
(Ez egy válasz fefe41 üzenetére (2022. 11. 30. szerda 13:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 30. szerda 13:32
Sziasztok. Egy 62 éves nőt én is dugtam csaknehéz rájuk találni.Esetleg tudtok olyan oldalt ahol lehet ismerkedni velük. Ja és nem kamu a profil. Egyébként lelkes és agilis volt. Nem volt szívbajos és rátért a lényegre. Csak kevés az ilyen nő.
#196   2022. 11. 30. szerda 14:38
STS011 STS011
Ahogy lentebb írtam nekem egy 70 közeli párom van. ha 2 naponta nem szeretkezünk szóváteszi. Megkérdezi valami nem jó velem? És felteszi a kérdést, hogy mit csináljon amitől még jobb a szex. Tegnap mondtam neki, hogy megnézném, hogy szexelne egy 25-30 éves pasival. Kérdezte miért az izgatna? Válaszom igen volt. Erre Ő válasza megfordult a gondolatában milyen is lenne egy "kis bikával" Ő szeretne nekem megfelelni.
#195   2022. 11. 30. szerda 14:37
Chaba5X Chaba5X
Nekem is van egy 70 közeli alkalmi barátnőm, akivel közösen szoktuk a feszültséget oldani smile
És bizony ő is olyan, hogy nagyon odafigyel magára. Kicsit molett, de el jár úszni, kondizni, futni, stb és ezáltal a korát meghazudtolóan szép feszes bőre van. Szexuális téren meg egy igazi, érzéki démon smile Sokszor van, hogy ő hív engem és olyankor darabokra szed smile
(Ez egy válasz STS011 üzenetére (2022. 11. 18. péntek 08:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 18. péntek 08:10
Nekem volt több ilyen kapcsolatom is már. Jelenlegi párom is 70 közeli. Aki odafigyel magára és nem úgy éli meg a korosodást, hogy az öreg ne szeretkezzen az tesz is érte, hogy jó legyen és nagyon is aktív a szex terén.
#194   2022. 11. 30. szerda 13:32
fefe41 fefe41
Sziasztok. Egy 62 éves nőt én is dugtam csaknehéz rájuk találni.Esetleg tudtok olyan oldalt ahol lehet ismerkedni velük. Ja és nem kamu a profil. Egyébként lelkes és agilis volt. Nem volt szívbajos és rátért a lényegre. Csak kevés az ilyen nő.
#193   2022. 11. 20. vasárnap 16:27
Tüttürü80 Tüttürü80
Egy 65 éves hölggyel 28 éves koromban és egy 72 éves hölggyel 41 évesen volt szerencsém együtt lenni. A 65 éves hölggyel több hónapon keresztül.
Én is fantasztikusan éreztem magamat de az ahogy ők élvezték az még fantasztikusabb volt. Egyikük sem merte már remélni, hogy ez megtörténhet velük. Amikor felvilágosítottam őket, hogy sok fiatal szeretne ilyet átélni, akkor mindketten azt mondták, hogy ezt nem tudták és ezután maximálisan kihasználják a szabadidejüket.
#192   2022. 11. 19. szombat 20:33
pelikanapo79 pelikanapo79
65évest igen
#191   2022. 11. 18. péntek 13:45
wunsch wunsch
volt szerencsém igaz csak egyszer történt meg
#190   2022. 11. 18. péntek 08:10
STS011 STS011
Nekem volt több ilyen kapcsolatom is már. Jelenlegi párom is 70 közeli. Aki odafigyel magára és nem úgy éli meg a korosodást, hogy az öreg ne szeretkezzen az tesz is érte, hogy jó legyen és nagyon is aktív a szex terén.
#189   2022. 11. 18. péntek 05:00
kakasmano kakasmano
Hát volt benne részem, korábban is.Sosem csalódtam.
Ápoltság, fittség és intelligencia feltételei bőven benne vannak.
De sok esetben nagyon jó tud (még) lenni.
#188   2022. 05. 24. kedd 16:10
X Törölt felhasználó (4531662)
Én inkább szeretgetni szeretném... smile
#187   2022. 05. 23. hétfő 21:42
pittyke pittyke
Ez a sztori érdekelne végig!
(Ez egy válasz milfrevagyom üzenetére (2022. 02. 25. péntek 16:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 02. 25. péntek 16:34
Én most megyek egy 80 éves, de rendkívül jó kondiban lévő nőhőz. Tegnap elcsattant egy csók, ma folytatjuk a lakásán.
#186   2022. 05. 23. hétfő 21:41
pittyke pittyke
Ez a sztori érdekelne végig.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 02. 09. szerda 10:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1326792)
2022. 02. 09. szerda 10:16
aha, telefonról írhatta, látom nálad még nem esett le...
#185   2022. 05. 23. hétfő 14:21
mindigmegy mindigmegy
Sajnos még nem.....
De nagyon kipróbálnám.
Viszont lehetetlen partnert találni.
#184   2022. 05. 22. vasárnap 14:42
pittyke pittyke
Írd le az egész sztorit légyszives!
(Ez egy válasz Zolika1987 üzenetére (2022. 05. 19. csütörtök 13:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 19. csütörtök 13:31
Igen. 72 éves volt a nő amikor megdugtam
#183   2022. 05. 19. csütörtök 13:31
Zolika1987 Zolika1987
Igen. 72 éves volt a nő amikor megdugtam
#182   2022. 05. 19. csütörtök 12:07
rob4 rob4
Igen, általában van ilyen kapcsolatom. A rossz (jó?) hír, hogy nem igazán van jelentősége, ha ápolt, rámenős, nyitott, akkor szex értelemben még több minden is alakul mint kortársa kapcsolatban. Több friss, elegáns, belevaló ismerősöm alakult az évek alatt, főleg munkahelyi.
#181   2022. 05. 17. kedd 07:20
szterak szterak
Sziasztok! Igen!
#180   2022. 05. 17. kedd 07:07
Dzsentri Dzsentri
Még nem, de remélem 20 év múlva fogok. smile
#179   2022. 05. 16. hétfő 03:58
kakasmano kakasmano
Szia, Te kedves Asszony!
Öröm olvasni a gondolataidat. De szerencsére nem úgy lesz ahogy elsőre gondolod.
Biztos vagyok abban hogy az értelmed és az érzelmed szinkronba van/lesz egymással.
Tudod az élet szép része az "öregség" is, csak erre sokan nem így gondolnak. De nem is tesznek érte. És nem is keresik.
Egy hegedű is "megöregszik" mégis szép hangokat lehet belőle kihozni. Sőt a legjobbat! Ha valaki érti a módját.
Belőled is valaki kihozza a hangokat, aki a "mestered" lesz. Ne ess kétségbe, lesz aki nagyon rád fog érezni.
Stradivári kategóriában vagy. És tudod a mesterhegedű nem jár mindenkinek.
Sajnos az igazi értékekkel nem biztos hogy itt találkozol. Bár, több értelmes elmével is találkoztam már.
Továbbá sajnos az is, hogy a mai "olcsó" világban nem a minőség az érték Sokaknak eszébe sem jut, hogy az élet minden területén ez micsoda nagy dolog. Mint ahogy megbecsülni sem tudják,
De, a te korod az érettségről szól és nem az öregségről.
Nálad "csak" az évek múlnak...
(Ez egy válasz Milfnew üzenetére (2022. 03. 04. péntek 12:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 04. péntek 12:29
Az elmúlt fél évben kezdtem érezni a hormonális változást. Egész eddigi életemben karcsú volt a derekam, de az elmúlt egy évben kezdem magamra szedni a felesleges kilókat. Nincs nagy étvágyam és próbálok vigyázni az alakomra de a hormonok hiánya kezd az öregség rémképébe sodorni. A hormon hiány ? Nálam a hormonhiány azt eredményezte hogy egyre kevesebbet lépek be erre a társkereső weboldalra. 45 éves korosodó nő mint én (nem sokára 46 remélem hogy nem nem öregasszony (szoktam tükörbe nézni) de változások elindultak és ezt megállítani nem lehet. Hogy a fórum témájához vissza térjek nekem már csak ""evés közben jön meg az étvágyam"" pár évvel ez előtt a gondolattól is. Nem tudom elképzelni hogy lesz majd 70 éves koromban? Azt gondolom az életben maradt nő társaim kilencven százaléka 60-70-80 éves korukban már nem szeretnének testi kapcsolatot létesíteni. Marad a tíz százalék és őszintén remélem hogy 60 éves koromban még örömmel venném ha egy férfi közeledne felém erotikus szándékkal. Kérdés mi marad belőlem hatvanéves koromra mert ha már a tükör felé sem merek közelíteni akkor az önbizalom totális hiánya miatt már nem szeretnék testi közeledést elfogadni.....
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 05. 21. vasárnap
Üzenetek: 198db
Utolsó üzenet: 2022. 11. 30. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!