Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#62   2020. 05. 02. szombat 14:17
didergo didergo
Szerintem ez pont olyan, mint amikor te szervezel házibulit az ismerőseidnek. Szimpi, nem szimpi, hívom, nem hívom.

Nem tudod megmondani miért. Sőt lehet, h valakit hívsz egy bulira, de aztán többé már nem, pedig nem csinált semmi botrányt, rumlit. Csak valahogy nem volt kedved beszélgetni vele és úgy vetted észre, hogy leült a hangulat miatta.

Voltunk külföldön swinger esten és ott is ki volt írva, "face-control" . Odamentünk, a biztonsági őr nem ismert minket, mondta, h várjunk. Közben jött egy rakás ember, akiket már ismert, üdvözölte és beengedte őket. Kijött egy menedzser-féle, beszélt velünk, lekáderezett minket, szólt az őrnek, hogy beengedhet.

Semmi belépő, semmi vetköző.

Gyakorlatilag amit fogyasztottál innivalót azt kellett fizetni, nyitottak egy számlát neked, kovályogtál, ismerkedtél, táncoltál, telefonszámot cseréltél, stb...
#61   2020. 05. 02. szombat 11:26
kukycool kukycool
Érdekel egy házi buli.
#60   2020. 05. 02. szombat 05:52
kezdoparbs kezdoparbs
Érdekel minket ez az új klubb mit kehet kell tudni?
#59   2020. 05. 01. péntek 15:32
didergo didergo
Nem tudom. Mondd meg te! Én csupa jót hallottam a helyről.
#58   2020. 05. 01. péntek 04:30
didergo didergo
Úgy hallottam az új SW Club, egyesíti az előnyeit a házibulinak és a klubnak:
1. megválogatják a vendégeket
2. nincsenek szóló pasik
3. minden szombat este találsz ott ismerőst.
#57   2017. 08. 13. vasárnap 14:40
X Törölt felhasználó (958341)
ez a kelet magyarországi hely nem klub!
hanem szervezett házibuli, klub árazással.
nem kell őket sem bántani, sem megnevezni
van elég bajuk.
(Ez egy válasz BDSM pár üzenetére (2017. 08. 13. vasárnap 14:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 13. vasárnap 14:31
Kedves Fórumozók és a Témában érintettek!
Vissza olvastam sok észrevételt, véleményt, javaslatot a témakör ütköztetésével kapcsolatban, mikor megakadt a szemem egy moderáláson. Ez pedig az adott "intézmény"nevét moderálta, módosította-törölte!
Tisztelettel megkérdezem! Miért kell anonim módon kezelni ezt a kérdést? Feltételezem, mindenki, aki véleményét megfogalmazza és azt ide le is írja, büntető jogi felelősséggel teszi, jogkövető állampolgárként.Tehát igen is meg kell nevezni kiről van szó, hol az adott "intézmény", stb. Így talán a tulajdonosaik, üzemeltetőik rákényszerülnének vendégeik korrekt kiszolgálására, vendéglátására, melyek tükröznék a vendégek elvárásait. Nem pedig még stromanjaik révén, itt is ködösítsenek a témában. Egy családon belül sem lehet mind a három gyereket megszidni egy olyan hibáért, melyet csak az egyik gyerek követett el. A másik kettő kikéri magának, hogy ő is büntetésben részesüljön. Nem is lenne jogos természetesen.

moderátori bejegyzés :mivel az egy fórum a témáról így nem egy adott helyről kellene kommunikálni. Ráadásul egy klubot/helyet/társaságot könnyű hamis vádakkal lejáratni vagy virágnyelven az egekbe magasztalni. A határt hogy mi legyen, mi nem kinek mi fér bele egy témáról pedig nehéz fix határok közé szorítani. Nem szeretnék itt arra felületet adni hogy reklám, lejáratás vegye kezdetét bármelyik helyről
#56   2017. 08. 13. vasárnap 14:38
X Törölt felhasználó (958341)
Gitároztunk...
smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 13. vasárnap 14:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (765036)
2017. 08. 13. vasárnap 14:00
sziasztok
melyik klubban voltatok?
#55   2017. 08. 13. vasárnap 14:31
BDSM pár BDSM pár
Kedves Fórumozók és a Témában érintettek!
Vissza olvastam sok észrevételt, véleményt, javaslatot a témakör ütköztetésével kapcsolatban, mikor megakadt a szemem egy moderáláson. Ez pedig az adott "intézmény"nevét moderálta, módosította-törölte!
Tisztelettel megkérdezem! Miért kell anonim módon kezelni ezt a kérdést? Feltételezem, mindenki, aki véleményét megfogalmazza és azt ide le is írja, büntető jogi felelősséggel teszi, jogkövető állampolgárként.Tehát igen is meg kell nevezni kiről van szó, hol az adott "intézmény", stb. Így talán a tulajdonosaik, üzemeltetőik rákényszerülnének vendégeik korrekt kiszolgálására, vendéglátására, melyek tükröznék a vendégek elvárásait. Nem pedig még stromanjaik révén, itt is ködösítsenek a témában. Egy családon belül sem lehet mind a három gyereket megszidni egy olyan hibáért, melyet csak az egyik gyerek követett el. A másik kettő kikéri magának, hogy ő is büntetésben részesüljön. Nem is lenne jogos természetesen.

moderátori bejegyzés :mivel az egy fórum a témáról így nem egy adott helyről kellene kommunikálni. Ráadásul egy klubot/helyet/társaságot könnyű hamis vádakkal lejáratni vagy virágnyelven az egekbe magasztalni. A határt hogy mi legyen, mi nem kinek mi fér bele egy témáról pedig nehéz fix határok közé szorítani. Nem szeretnék itt arra felületet adni hogy reklám, lejáratás vegye kezdetét bármelyik helyről
#54   2017. 08. 13. vasárnap 14:00
X Törölt felhasználó (765036)
sziasztok
melyik klubban voltatok?
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 12. szombat 07:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (958341)
2017. 08. 12. szombat 07:51
Mi épp egy hete voltunk egy pesti klubban
Nagyon kellemes volt. Igazi karibi klubhangulat, erotikus zenék, sok vendég (kb 90en voltunk 35 nő,55 pasi), és a sokak által zavarónak érzett pasitöbblet is megvolt, de cseppet se volt zavaró Volt sok nő, aki szerette a gangbaget, így a pasik se unatkoztak és az általad írt vádlisimogatás is mindig korrektül, alkalomhoz illően zajlott
IMÁDJUK az ilyen jó bulihangulatot!
#53   2017. 08. 12. szombat 11:22
X Törölt felhasználó (1396652)
Sziasztok!
Mi a házibuli mellett voksolunk! wave
#52   2017. 08. 12. szombat 07:51
X Törölt felhasználó (958341)
Mi épp egy hete voltunk egy pesti klubban
Nagyon kellemes volt. Igazi karibi klubhangulat, erotikus zenék, sok vendég (kb 90en voltunk 35 nő,55 pasi), és a sokak által zavarónak érzett pasitöbblet is megvolt, de cseppet se volt zavaró Volt sok nő, aki szerette a gangbaget, így a pasik se unatkoztak és az általad írt vádlisimogatás is mindig korrektül, alkalomhoz illően zajlott
IMÁDJUK az ilyen jó bulihangulatot!
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 06. 23. péntek 16:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 06. 23. péntek 16:36
Én is úgy tudtam,hogy a vádli,esetleg a váll megérintésével,megsimításával kell jelezni,hogy az adott hölgy vagy pár nem hagy hidegen,és szívesen csatlakozna az ember.Élőben látni mások szexelését meg egyenesen frenetikus élmények egyike.Kár lenne akkor "hóvakságot" kapni!
#51   2017. 07. 18. kedd 09:01
X Törölt felhasználó (876539)
Olvasgattuk mi is a témát. Nem vagyunk nagy fórumos hozzászólók, de ezt mi sem hagyjuk szó nélkül. Végre van egy pár, aki nem csöpögős, nyalizós módon áll egy klubhoz, hanem meg meri mondani a negatívat is.
Mi 2x voltunk az említett keleti régiós klubban. Szilveszterkor kellemes társaság volt, mindenki jól érezte magát, amíg valaki véletlenül le nem törte a szauna ajtaját. Ez olyan hajnali 1 körül történt...a tulajok házigazdához nem méltó hangnemben ordibálva tették tönkre a buli hangulatát. 1-2 ezer forintos kárról beszélve...
Másodjára a háziasszony Katával egyeztettünk, mi várható, induljunk e el Pestről, milyen buli lesz? ő azt mondta 12 pár, néhány szóló be van jelentkezve, 30 körüli létszám lesz. Odaértünk 1/4 10-re és 12-en voltunk, 4 pár(egy a házigazda), és 4 szóló pasi..Mikor kérdeztük, ez hogy lehetett, az volt a válasz, be voltak jelentkezve, csak lemondták. Ekkor döntöttük el, hogy ilyen inkorrekt szervezésű helyre soha többé nem megyünk......elnézést a negatív reagálásunk miatt, de a sok csepegő és helyet magasztaló beszólás után gondoltuk a másik végletet is bemutatjuk!

Amúgy a hely varázslatosan szép!!!
#50   2017. 07. 18. kedd 07:50
X Törölt felhasználó (958341)
Mi szándékosan csendben maradttunk
Egyrészt saját döntésünkből, másrészt a klub szervezőjének telefonja alapján
Előre bocsátom, most a hölgytag írok fórumon, még mielőtt férjemet ismét lecseszik...

Mivel ez az ország egyetlen swinger helye, ahol pároknak is be kell jelentkezni jó előre telefonon (így megvan a szervezőknek sok swingerező telefonszáma, ez pesti kluboknál elképzelhetetlen... anonimitásra jobban figyelnek, védik a párok privátszféráját), és nem árt, ha 3 nappal előre a hozzájárulást is elutalják (még a banki adatok biztonsága is kérdéses számunkra), mert csak akkor biztos a buli megrendezése, (jártunk úgy idén 2x hogy mentünk volna, de a buli elmaradt...Amikor a bulik elmaradtak, nem is értjük miért történhetett, hiszen a fórumos hozzászólók szinte mindig ott voltak (mi egyikőjükkel találkoztunk csak), ha kellő érdeklődő előre fizetett.

Mi ezt nem tartjuk okos ötletnek, néhány építő jellegű javaslattal éltünk is a 6-7 látogatásunk alkalma után. Mi pechesek voltunk a helyet illetően, hiszen sose kaptuk meg azt az erotikus élményt, amire vágytunk volna. Lehet, hogy túl nagy elvárásunk vagy étvágyunk volt, lehet, hogy nem tudtunk kellően beépülni a csapatba, lehet, hogy kinézetre vagyunk elfogadhatatlanok a keleti swingeresek számára...(szerencsére a privát és a pesti kirándulásainkban más a tapasztalatunk)

A lényeg egy és ugyanaz, nem nekünk való ez a hely. Ez nyilvánvalóvá vált, mert amikor mi mentünk, egy szervezők által is förtelmesen rosszul sikerült (pedig magas létszámú) szilveszter éjjelt leszámítva mindig 10-15 fővel zajlottak a bulik. Amikor mi nem mentünk, mindig 30-40 fő bulizott. Tehát mi fogtuk ki rosszul és mi voltunk a hely visszatartó ereje... Pedig volt olyan is, hogy nem szóltunk előre érkezésünkről és 22:00 után mentünk. Akkor senki se tudta, hogy megyünk(még a házigazdák sem), mégis a szokásos lapos buliba csöppentünk bele.

Mivel az imént említett telefonbeszélgetésben a férjemet eltanácsolták a jövőbeli házibulik látogatásától (persze közölték vele, hogy én azért menjek bátran, szívesen látnak szóló csajként), ezért úgy döntöttünk, ebbe a bulikba mi többé nem kívánunk menni. Meghagyjuk a jó hangulatot azoknak, akik szinte kivétel nélkül jól érzik itt magukat.

Megkérjük ugyanakkor a kedves szervezőket, hogy bulimeghívóiktól kíméljenek meg minket. NEM kérünk se zaklató telefonhívást, se SMS-t a rendezésre kerülő házibulikról, mert mi NEM szeretnénk többé elrontani se az ő estéjüket, se a sajátunkat. Járunk inkább 5x olyan messzire bulizni, mint a közeli helyre.

Mi továbbra is hiszünk a klubok jó hangulatában és a privát házibulik sikerében is. Keresünk közelből párt vagy kedvünk szerint néha szóló pasit is. Privát levélben szívesen teremtünk kapcsolatot, továbbiakban az említett helyről fórumon semmiféle levelezésbe nem kívánunk belefolyni..

Ettől függetlenül minden Kelet-Magyarországon sw-házibulit kereső pároknak, pasiknak ajánljuk a helyet, lehet csak mi voltunk túl problémás vendégek itt.
#49   2017. 07. 17. hétfő 19:17
X Törölt felhasználó (1589282)
Több mint egy éve járunk ebbe a klubba, de mindig nagyon jól éreztük magunkat. Azt, hogy kinek, hogyan sikerül az estéje azért sok mindentől függ. Elsősorban attól, hogy ő maga hogyan áll hozzá, illetve, hogy milyen a társaság. Úgy gondolom, hogy minden buliból ki lehet hozni a maximumot, mi erre törekszünk a párommal. Mi még szex nélkül sosem jöttünk haza. Minden látogatásunk más és más volt, mi imádjuk ezt a helyet, imádjuk a házigazdát és köszönjük, hogy megszervezi az estéket, aztán majd mi kihozzuk belőle azt amit csak tudunk. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 11. kedd 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (958341)
2017. 07. 11. kedd 12:56
Szia

Hozzászólásoddal nem akarok vitába szállni. Tudjuk, hogy van pár ember, akinek a házigazdákon kívül nagyon szívügye ez a rendezvény...de egy sorod mellett nem megyünk el:
"Tudomásul kell venni, hogy ez a helyszín nem klub, a szervezők a helyet, és a körülményeket biztosítják, nem kényszeríthetik a résztvevőket a többes szexre"
Ha van olyan hely, vagy klub, ahol a tulajék "kényszerítik a többes szexet" az büntetendőőőőő
Itt látszik, hogy fogalmatok sincs milyen egy swingerklub és mi zajlik ott, és miben sokkal másabb a ***** házibuli, ami nem több egy erotikának helyet biztosító házibulinál...
Egy valódi swigerklubként üzemelő helyre az oda érkező emberek 80%-a sexelni vagy a sex reményében megy. A ****** buliban levő "szívügyes törzstagok" pedig a jó beszélgetésért mennek, ami egy vendéglőben is lehetne, ott is lehet ruhában enni, inni, táncolni. Majd ha sexhez lenne mégis kedvük, akkor sokkal olcsóbb lenne egy panzió és az esti vendéglátás, mint amennyibe yyyyy- nak a sw-nek nevezett házibuli önköltsége kerül...
Persze ez is csak EGY vélemény a sok közül, ez a MI álláspontunk. Mi többször igyekeztünk ötleteinkkel szebbé, varázslatosabbá, jobban látogatottá tenni a helyet, mert nekünk 100 km odavissza *****, 500 km Pest...nekünk is jobb lenne helyben swingerélményhez jutni, de ez egy "csak HÁZIBULI"-ban lehetetlen...

moderálva: a helyszín megnevezése törölve
#48   2017. 07. 13. csütörtök 17:53
lexman lexman
Sziasztok,
teljesen egyetértek Gabriel_Grey-el.
Én már lassan 1 éve állandó vendég/barát vagyok a Magyarország keleti csücskén lévő SW-Házi bulin.
A bulikon egyedül álló férfi-ként veszek részt és a több tíz alkalommal amikor részt vettem bennük csak egyszer úgy távoztam haza, hogy nem volt szexuális élményem. Az is az első alkalomkor, amikor még nyuszifül voltam smile
Nem vagyok én sem Jason Statham, sem Hugh Hefner, de még is egy kis odafigyeléssel, társolgással, mókával nagyon könnyű szerezni jó partnert/partnereket kellemes esti SW élményere.
Mindenkinek javasolom, aki szeretne bekerülni egy jó házi swinger társósághoz, hogy legyen nyitott és ha valaki szimpatikus neki a bulin, akkor NYUGODTAN kezdeményezze a közelítést. Tízből tizenegyszer összejön.
#47   2017. 07. 11. kedd 22:16
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Szerintem az a baj, hogy tapasztalat híján sokan ezt úgy képzelik, mint a filmekben: két ember meglátja egymást, és ha jól néznek ki egymás számára, akkor szó nélkül mehet minden. Nyilván nem így működik, de ezt csak tapasztalat útján tanulja meg az ember (mint sok minden mást is). Akár házibuli, akár swinger klub, mindenhol emberek vannak, akikkel valamilyen szinten ismerkedni kell.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 11. kedd 22:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (744775)
2017. 07. 11. kedd 22:07
Úgy tűnik, parázs vita alakult itt ki a swinger klub és a házibuli körül. Végigolvastam, mert kíváncsi voltam, kinek mi a véleménye. Elmesélném röviden az én tapasztalataimat. Rendszeres látogatója vagyok a párommal a vidéki városban tartott swinger házibulinak. Soha nem úgy indulunk el, hogy előre elhatározzuk, aznap mit akarunk. Ennek nagyon egyszerű oka van: mindig attól függ, éppen milyen a társaság. Nem vagyok az előre megtervezett dolgok híve, legfőképpen a szex-ben nem! Szinte alig hagyunk ki alkalmat, ha csak lehet ott vagyunk, és eddig még mindig kellemes és pozitív élményekben volt részünk. Egy dolgot mindenkinek meg kell értenie: a kommunikáció itt is nagyon lényeges és fontos elem. Ha nem tudsz beszélgetni valakivel, ha nem tudod elmondani, mit szeretnél, nem valószínű, hogy összejön valami. Azok, akik ilyen helyre járnak, nem lehetnek szégyenlősek, SŐT! Azt is meg kell érteni, és el kell tudni fogadni, hogy esetleg NEM-et mond valaki a közeledésre. Igenis, szükség van a beszélgetésre, az ismerkedésre!
És valóban, van egy úgynevezett MAG, ahogy említették a korábbi hozzászólók. Ennek nagyon érthető oka van, ezek az emberek nagyon hasonlóak, könnyen ismerkednek, őszinték. De nagyon hamar és könnyen bővül a társaság, és ez a MAG szerencsére egyre nagyobb! Nem zárkóznak el semmitől, nem arról van szó, hogy csak és kizárólag egymással gabalyodnak össze. Tudni kell elmondani, ki mit akar, és el kell fogadni, ha esetleg nem sikerül csatlakozni. Hiszen itt minden önkéntes alapon működik, a hely biztosított, ami magas színvonalat képvisel.
Mi biztosan ott leszünk, amikor csak tudunk. mf1
#46   2017. 07. 11. kedd 22:07
X Törölt felhasználó (744775)
Úgy tűnik, parázs vita alakult itt ki a swinger klub és a házibuli körül. Végigolvastam, mert kíváncsi voltam, kinek mi a véleménye. Elmesélném röviden az én tapasztalataimat. Rendszeres látogatója vagyok a párommal a vidéki városban tartott swinger házibulinak. Soha nem úgy indulunk el, hogy előre elhatározzuk, aznap mit akarunk. Ennek nagyon egyszerű oka van: mindig attól függ, éppen milyen a társaság. Nem vagyok az előre megtervezett dolgok híve, legfőképpen a szex-ben nem! Szinte alig hagyunk ki alkalmat, ha csak lehet ott vagyunk, és eddig még mindig kellemes és pozitív élményekben volt részünk. Egy dolgot mindenkinek meg kell értenie: a kommunikáció itt is nagyon lényeges és fontos elem. Ha nem tudsz beszélgetni valakivel, ha nem tudod elmondani, mit szeretnél, nem valószínű, hogy összejön valami. Azok, akik ilyen helyre járnak, nem lehetnek szégyenlősek, SŐT! Azt is meg kell érteni, és el kell tudni fogadni, hogy esetleg NEM-et mond valaki a közeledésre. Igenis, szükség van a beszélgetésre, az ismerkedésre!
És valóban, van egy úgynevezett MAG, ahogy említették a korábbi hozzászólók. Ennek nagyon érthető oka van, ezek az emberek nagyon hasonlóak, könnyen ismerkednek, őszinték. De nagyon hamar és könnyen bővül a társaság, és ez a MAG szerencsére egyre nagyobb! Nem zárkóznak el semmitől, nem arról van szó, hogy csak és kizárólag egymással gabalyodnak össze. Tudni kell elmondani, ki mit akar, és el kell fogadni, ha esetleg nem sikerül csatlakozni. Hiszen itt minden önkéntes alapon működik, a hely biztosított, ami magas színvonalat képvisel.
Mi biztosan ott leszünk, amikor csak tudunk. mf1
#45   2017. 07. 11. kedd 19:44
jirzi jirzi
Teljesen félreértetted magadat Mi voltunk ahol voltunk. Nem arról írtam hogy az a hely ahova te jársz vagy ahova mi járunk a jobb. Abszolút nem Azt próbáltam ecsetelni hogy aki a kaja wellnes szolgáltatások miatt megy el egy sw be az inkább hagyja meg a teret azoknak akik azért mennek el hogy olyan élményekkel térjenek haza mint máshonnan soha.A sw klub azon egyedi létesítmények egyike ahol az ember mindenféle gátlás nélkül kiélheti hasonszőrű társai között azokat a perverziókat amiket egy átlag szórakozóhelyen nem fogadnak el. Ezek a perverziók nem az evés ,jakuzzi,szauna és italozás!!!! Azért írtam szállodát mert amiket leírtál azt ott simán megkapod!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 11. kedd 07:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (958341)
2017. 07. 11. kedd 07:30
Mi szerintem nem ugyanarról a klubról beszélünk...
:-(
ez a klub nem Pesten, hanem Kelet-régió legkeletibb részén van.
Irigylünk a pozitív élményért, ha mégis itteni élményről számoltál be, mert mi 5-6x voltunk de erotikus élményben akkor volt részünk, ha egymásnak örömet szereztünk.. Mi párként viszont nem a jó kajáért megyünk swingeres helyre, hanem más élvezetekért...
#44   2017. 07. 11. kedd 14:48
Jupet Jupet
Tiszteletben tartom a véleményeteket, ha ti pesten találtátok meg azt a klubot ahol jól érzitek magatokat akkor még sok pozitív élményt kívánok nektek ott! Mi nagyon jól érezzük magunkat a **********i swinger házibulikban, nekünk jó ott, és sok szexuális élménnyel gazdagodtunk a kettő év során ... Egyébként jártunk már több klubban is, tehát tudjuk milyen, van fogalmunk róla! Mégis a házibulit jobban preferáljuk. Igen az is igaz, hogy szívügyünk a hely, mert a szervezők nagyon jó barátaink, és úgy gondolom nincs ezzel baj. Mindenkinek vannak barátai jobbára, és kiáll mellettük... Azzal is tisztában vagyok, hogy mi büntetendő, és mi nem, lehet, hogy rosszul fogalmaztam ha már nem tudtatok elsiklani felette... Azt szerettem volna érzékeltetni abban a mondatban, hogy a szervezők nem felelősek azért, hogy van e szex vagy sem, arról a résztvevők döntenek, hogy szeretnék e vagy sem, van e a buliban olyan partner, partnerek aki szimpatikus, akivel működik a kémia. A továbbiakban már nem kívánok reagálni több hozzászólásra, leírtam a véleményem, én ezt gondolom, tiszteletben tartom, hogy másoknak esetleg más a véleménye, és ezt én is elvárom!

J

moderálva: a helyszín megnevezése törölve
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 07. 11. kedd 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (958341)
2017. 07. 11. kedd 12:56
Szia

Hozzászólásoddal nem akarok vitába szállni. Tudjuk, hogy van pár ember, akinek a házigazdákon kívül nagyon szívügye ez a rendezvény...de egy sorod mellett nem megyünk el:
"Tudomásul kell venni, hogy ez a helyszín nem klub, a szervezők a helyet, és a körülményeket biztosítják, nem kényszeríthetik a résztvevőket a többes szexre"
Ha van olyan hely, vagy klub, ahol a tulajék "kényszerítik a többes szexet" az büntetendőőőőő
Itt látszik, hogy fogalmatok sincs milyen egy swingerklub és mi zajlik ott, és miben sokkal másabb a ***** házibuli, ami nem több egy erotikának helyet biztosító házibulinál...
Egy valódi swigerklubként üzemelő helyre az oda érkező emberek 80%-a sexelni vagy a sex reményében megy. A ****** buliban levő "szívügyes törzstagok" pedig a jó beszélgetésért mennek, ami egy vendéglőben is lehetne, ott is lehet ruhában enni, inni, táncolni. Majd ha sexhez lenne mégis kedvük, akkor sokkal olcsóbb lenne egy panzió és az esti vendéglátás, mint amennyibe yyyyy- nak a sw-nek nevezett házibuli önköltsége kerül...
Persze ez is csak EGY vélemény a sok közül, ez a MI álláspontunk. Mi többször igyekeztünk ötleteinkkel szebbé, varázslatosabbá, jobban látogatottá tenni a helyet, mert nekünk 100 km odavissza *****, 500 km Pest...nekünk is jobb lenne helyben swingerélményhez jutni, de ez egy "csak HÁZIBULI"-ban lehetetlen...

moderálva: a helyszín megnevezése törölve
#43   2017. 07. 11. kedd 14:14
X Törölt felhasználó (1435172)
Nem nagyon szoktam fórumozni, de most épp olvasgattam kicsit. Mindenki minden helyzetet másképp él meg, még olyan lagziban sem jártam ahol mindenkinek ízlett volna a leves. Minden buli más, és nemárt néha a szerencse sem én szóló pasi vagyok eddig 3* voltam a ****-i buliban és eddig mindíg pozitív élményekkel gazdagodva tértem haza, pedig nem vagyok az kifejezett szépfiú, és nagy dumám sincs. Én ahogy észrevettem mindenkinek más az ismekedési stílusa, csak meg kell találni aki hasonlóan gondolkodik. Aztán jön aminek jönnie kell...
Lehet ha megyek legközelebb nem lesz semmi előre nem lehet tudni, de én a türelmes típus vagyok, majd az azutánin vagy kitudja...

moderálva: a helyszín megnevezése törölve
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 06. 05. hétfő
Üzenetek: 62db
Utolsó üzenet: 2020. 05. 02. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!