Hogy és hol buktál le maszti közben?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Hogy és hol buktál le maszti közben.
Lányok fiúk???????

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#75   2022. 08. 09. kedd 22:52
nmeli nmeli
Ismerős családnál szálltunk meg buli után. Délelőtti alvás során akkori párommal aki nem jött velem, szexcsetelni kezdtünk. Majd már játék közben nyitott rám az ismerős 16 éves lánya. Azt hittem egyedül vagyok a házban. Takarót gyorsan oda húztam, ő meg megfordult és kiment. Hogy látott e valamit azóta is rejtély.
#74   2022. 08. 08. hétfő 21:20
happyfreefriends happyfreefriends
Egy ideig zavarban voltam, de utána igen. Aztán mire végeztem, addig eltűnt a közönség vigyor3
(Ez egy válasz balu-999 üzenetére (2022. 04. 26. kedd 04:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 26. kedd 04:18
worship wink crazya folytattad?
#73   2022. 04. 28. csütörtök 01:24
EnJoyMiskolc EnJoyMiskolc
Ahová én járok szoliba, ott egy bájos női hang a végén ezt mondja: "reméljük élvezte a barnulást, várjuk a következő alkalommal is"! vigyor5 Szóval időnként így már muszáj el/élvezni, amúgy mit mondana! hehe
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2022. 04. 25. hétfő 21:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 25. hétfő 21:08
Vagyis kenyelmes volt a "meleg? vigyor2 nyes
#72   2022. 04. 26. kedd 06:48
X Törölt felhasználó (4531852)
Még egyetemista koromban együtt laktam albérletben két sráccal. Egyszer, amikor vidékről visszaértem, csend fogadott a lakásban. Gondoltam egyedül vagyok és nagyon feszültem, így a fürdőben elkezdtem kényeztetni magam. Pont a legjobb résznél benyitott az egyik lakótársam barátnője. Szegény teljesen ledermedt, akarta vagy sem, végignézte, ahogy elélveztem. Zavartan bocsánatot kért és kiment. Kicsit kerülgettük egymást, de többször észrevettem nála, hogy a nadrágomra esik a tekintete. Sajnos nem lett semmi folytatás, az esetről pedig nem beszéltünk.
#71   2022. 04. 26. kedd 04:18
balu-999 balu-999
worship wink crazya folytattad?
(Ez egy válasz happyfreefriends üzenetére (2022. 04. 25. hétfő 18:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 25. hétfő 18:14
Egy tóparton elkapott a vágy és gondoltam kiverem. Senkit nem láttam, így beálltam a bozótos szélére és elindult a móka. Tartott is már egy ideje, amikor a bokrok másik oldalán tüsszentett valaki. Lehajoltam, hogy átlássak a növényzeten és nézett rám egy nő. Mondta, hogy folytassam, mintha itt sem lenne, mert tetszik neki hehe
#70   2022. 04. 25. hétfő 21:08
Krumplisteszta Krumplisteszta
Vagyis kenyelmes volt a "meleg? vigyor2 nyes
(Ez egy válasz Triboro üzenetére (2022. 04. 25. hétfő 20:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 25. hétfő 20:32
Ugyan nem lebukás, csak a téma kapcsán eszembe jutott. Minap rávett a párom, hogy ha már úgyis elviszem szoláriumba, én is álljak be pár percre. Arra számítottam, hogy meleg, kégyelmetlen lesz, de egész kellemes volt, és pár perc múlva azt éreztem, hogy kezd felállni a farkam.
Valakinek hasonló tapasztalat, esetleg maszturbált már valaki szoliban?
#69   2022. 04. 25. hétfő 21:05
Zoli0115 Zoli0115
Mindig elélvezek a szoliba smile
#68   2022. 04. 25. hétfő 20:32
Triboro Triboro
Ugyan nem lebukás, csak a téma kapcsán eszembe jutott. Minap rávett a párom, hogy ha már úgyis elviszem szoláriumba, én is álljak be pár percre. Arra számítottam, hogy meleg, kégyelmetlen lesz, de egész kellemes volt, és pár perc múlva azt éreztem, hogy kezd felállni a farkam.
Valakinek hasonló tapasztalat, esetleg maszturbált már valaki szoliban?
#67   2022. 04. 25. hétfő 18:14
happyfreefriends happyfreefriends
Egy tóparton elkapott a vágy és gondoltam kiverem. Senkit nem láttam, így beálltam a bozótos szélére és elindult a móka. Tartott is már egy ideje, amikor a bokrok másik oldalán tüsszentett valaki. Lehajoltam, hogy átlássak a növényzeten és nézett rám egy nő. Mondta, hogy folytassam, mintha itt sem lenne, mert tetszik neki hehe
#66   2022. 01. 09. vasárnap 22:40
tanga17cm tanga17cm
nagyon jól csináltad : )
(Ez egy válasz NaughtyMan89 üzenetére (2022. 01. 09. vasárnap 16:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 01. 09. vasárnap 16:41
Egyszer például direkt csináltam. smile
Volt egy csaj barátom. Itt volt nálam, és én nagyon megdugtam volna, viszont ő nem volt rajta a témán.
Kiment a mosdóba, én meg félrehúztam a boxerem, és verni kezdtem a farkam.
Tudtam, hogy mindjárt bejön, de annyira izgatott, hogy vajon mit szólna ha rámnyitna és nem hagytam abba. vigyor5
Hát meglepődött, először kicsit megdorgált, hogy hé...!
Igyekeztem megbánást tanúsítani, de valójában élveztem a szitut. crazya
Aztán mikor megkérdeztem később hogy haragszik-e mosolyogva közölte, hogy amúgy nem. wink
Sőt, szexi volt, tetszett neki. finom
#65   2022. 01. 09. vasárnap 20:18
Harvinder Harvinder
Így kell profin tevèkenykedni! Pacsi worship
(Ez egy válasz NaughtyMan89 üzenetére (2022. 01. 09. vasárnap 16:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 01. 09. vasárnap 16:41
Egyszer például direkt csináltam. smile
Volt egy csaj barátom. Itt volt nálam, és én nagyon megdugtam volna, viszont ő nem volt rajta a témán.
Kiment a mosdóba, én meg félrehúztam a boxerem, és verni kezdtem a farkam.
Tudtam, hogy mindjárt bejön, de annyira izgatott, hogy vajon mit szólna ha rámnyitna és nem hagytam abba. vigyor5
Hát meglepődött, először kicsit megdorgált, hogy hé...!
Igyekeztem megbánást tanúsítani, de valójában élveztem a szitut. crazya
Aztán mikor megkérdeztem később hogy haragszik-e mosolyogva közölte, hogy amúgy nem. wink
Sőt, szexi volt, tetszett neki. finom
#64   2022. 01. 09. vasárnap 16:41
NaughtyMan89 NaughtyMan89
Egyszer például direkt csináltam. smile
Volt egy csaj barátom. Itt volt nálam, és én nagyon megdugtam volna, viszont ő nem volt rajta a témán.
Kiment a mosdóba, én meg félrehúztam a boxerem, és verni kezdtem a farkam.
Tudtam, hogy mindjárt bejön, de annyira izgatott, hogy vajon mit szólna ha rámnyitna és nem hagytam abba. vigyor5
Hát meglepődött, először kicsit megdorgált, hogy hé...!
Igyekeztem megbánást tanúsítani, de valójában élveztem a szitut. crazya
Aztán mikor megkérdeztem később hogy haragszik-e mosolyogva közölte, hogy amúgy nem. wink
Sőt, szexi volt, tetszett neki. finom
#63   2021. 11. 12. péntek 20:44
X Törölt felhasználó (4350822)
Próbafülke
#62   2021. 11. 12. péntek 18:43
X Törölt felhasználó (4491172)
Nem fejezte be aki belépett? crazya
(Ez egy válasz bujagondolatok üzenetére (2021. 11. 12. péntek 18:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 12. péntek 18:21
Egy gyógyfürdőben ami éjjel is sokáig nyitva volt,nem voltak már sokan,a szaunában megfeledkeztem magamról amikor beléptek.
#61   2021. 11. 12. péntek 18:21
bujagondolatok bujagondolatok
Egy gyógyfürdőben ami éjjel is sokáig nyitva volt,nem voltak már sokan,a szaunában megfeledkeztem magamról amikor beléptek.
#60   2021. 11. 05. péntek 05:27
STS011 STS011
16 évesen volt egy nagy lebukásom. Azt gondoltam egyedül vagyok a házban. Nem tudtam , hogy bejáró hölgy van unokatesóméknál. A hölgy végig nézte az élvezkedésemet. Majd mikor elélveztem megkérdezte jó volt?
#59   2021. 08. 18. szerda 19:58
bujagondolatok bujagondolatok
16 éves koromban,egy nyaralás alkalmával,a nagyapám előtt.
#58   2021. 02. 24. szerda 15:54
szombatiferi szombatiferi
Kb 3 éve buktam le. Johnson babaolajat szoktam használni,sikosabb a farkam,persze elfogyott, a nejem egyik nap mondta,hogy pótolta,és jót nevetett,azóta már többször is kivertem elötte a farkam csak úgy épp ma is.
#57   2020. 11. 29. vasárnap 10:35
deep79 deep79
"fejjel " természetesen pontos "j" smile ))
#56   2020. 11. 29. vasárnap 10:34
deep79 deep79
Én már írtam lentebb, hogy többször buktam le..szerintem köszönhető ez annak is, hogy ahogy most is, gyerekkoromban is túlfűtöttebb voltam az átlagnál..
De most így felnőtt fellyel visszagondolva, sok olyan szitu is lehetett, amikor azt gondoltam, hogy a felnőttek nem is sejtik mit csinálok, pedig dehogynem..
Ahogy én is vettem már észre ismerős kislányoknál, hogy a combomon ülve dörzsölőzködnek..és nyilván nem szidtam le, csak tapintatosan átültettem magam mellé a kanapén, vagy ilyesmi..mert ezek természetes dolgok..nem szabad szerintem tudatni vele, hogy most rosszat csinált, mert anno hasonló szituban bár fiúként, nekem is roppant ciki lett volna, ha tudom, hogy lebuktam..
Szóval sok olyan eset lehetett, amikor jókat élvezkedhettem és azt hittem, nem buktam le, de felnőtt fellyel belegondolva nagyeséllyel tudták mit csinálok..
Amugy én is szerettem dörgölőzni és így kielégülni..
Szomszédlényhoz, aki 3 évvel volt idősebb, aztán egy rokon hölgyhöz, aki majdnem anyám korabeli..stb..mondjuk visszagondolva nem igaz, hogy nem érzték, hogy áll a fütykösöm..és azért sokszor vegig tudtam csinálni az akciót emlekeim szerint.. wink
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 10. 07. szombat
Üzenetek: 75db
Utolsó üzenet: 2022. 08. 09. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!