Megőrjít, ha a feleségem ribanckodik
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

nem saját ötletből, de nekem tetszik: "Kíváncsi nős pasi-a valóság és a fantázia" -van egy ilyen fóruma társaslkodóban. De szerintem ez inkább illik ide-el is mondom miért Mert, ha a k]íváncsi nős pasi-reálban megvalósítja a fantáziáját-és percekre órákra napokra kurvát farag a feleségéből-és nézi ahogy szinte strichel az utcán, vagy keresztbetett lábakkal felhúzott szoknyában kihívóan űl egy bárpultnál, vagy bugyi nélkül nagyon rövid szoknyában pucsítva pózolva mutogatja a seggét a mozgólépcsőn, és azután otthon megmutatja a lucskos picsáját ahogy felizgatták a mohó férfiszemek-és a kíváncsi nős pasi messziről mindent látott, vagy a büntetésből a szobába bezárva csak elképzelhetett, esetleg kapott egy telefonhívást csak annyit-hogy édes márr nagyon be vagyok gerjedve, bámulja egy fasz a bugyim percek óta-mit tegyek-és a kíváncsi nős pasi csak markolja a faszát és legyűri a fájdalmát és figyel befelé meddig lehet elmenni a kínban a szenvedésben ami a gyönyör old majd fel Hát ezt a kéjt csak egy szerelmes férj kaphatja meg egy mindenre hajlandó feleségtől. És hab a tortán , ha nyit itt egy lapot "Megőrjít, ha a feleségem ribanckondikodik " címmel és elmeséli, s és ugyanazt párhuzamosan a felesége is elmondja itt, hogy élték meg, mit éltek át. Hát erre leennék én kíváncsi, aztán majd kiderül-ez a fantáziám szülötte csak, vagy a valóságban is megtörténik"

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#64   2021. 08. 17. kedd 09:28
X Törölt felhasználó (873260)
Tanga és top! Sajnos nem láttam a reakciót
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 08. 15. vasárnap 19:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856058)
2021. 08. 15. vasárnap 19:11
Bugyi vagy bikini? Pizza futi szeme gondolom kiesett
#63   2021. 08. 15. vasárnap 19:11
X Törölt felhasználó (856058)
Bugyi vagy bikini? Pizza futi szeme gondolom kiesett
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 08. 15. vasárnap 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (873260)
2021. 08. 15. vasárnap 16:40
Én lassan haladok de megvolt az első át törés
Párom tangaban nyitott ajtót a pizza futarnak
Egy konzervatív nőtől ez elég nagy lépés
#62   2021. 08. 15. vasárnap 16:40
X Törölt felhasználó (873260)
Én lassan haladok de megvolt az első át törés
Párom tangaban nyitott ajtót a pizza futarnak
Egy konzervatív nőtől ez elég nagy lépés
#61   2021. 08. 12. csütörtök 14:26
Viking1990 Viking1990
Összejött a kis terv igen nyes
Mikor hazaértem, már az gyanús volt, hogy a páromon más ruha volt, mint mikor elmentem. És mikor megpusziltam, geci szagot éreztem.
Másnap a haveromnál rákérdeztem lazán, milyen volt az asszony? nyes
Meglepődött, de mivel egyik legjobb haverok vagyunk, nem kamuzott.
Elmesélte az elejétől a végéig.
Borozgattak az erkélyen, aztán elkezdtek flörtölgetni egymással, ami odáig jutott, hogy a párom az ölébe ült, és elkezdtek csókolózni. Mikor a párom érezte, hogy duzzad a farka, letérdelt elé, lehúzta a nadrágját és elkezdte szopni.
Ezután felállt, felhúzta a ruháját, és szemből ismét a haverom ölébe ült, de már a farkára csusszant és elkezdett így lovagolni. Kb 20 perc után a haverom leszállította, elé térdelt és addíg szopta míg el nem élvezett. Mondta a haverom, már egy hónapja nem volt nővel, úgyhogy nem birta sokáig, de annál nagyobb adagot lőtt a szájába és az arcára, ahonnan lecseppent egy adag, azért kellett ruhát cserélnie a páromnak.
Egyébként azt mondta a haverom, ha 10 perccel hamarabb érkezem, még elkaptam volna a végét nyes
Mivel mondta, hogy nagyon bejött neki és jó volt, megbeszéltük, hogy most hétvégén is átjön, aztán most befűzzük páromat hogy ketten dugjuk meg.
(Ez egy válasz BUKKAKE üzenetére (2021. 08. 09. hétfő 17:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 09. hétfő 17:51
Na hali.Össze jöttek?
#60   2021. 08. 09. hétfő 18:15
X Törölt felhasználó (4304862)
???
(Ez egy válasz Viking1990 üzenetére (2021. 08. 08. vasárnap 12:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 08. vasárnap 12:15
Most egész hétvégén nálunk van egy barátom. A párom miniruhában, , bugyi és melltartó nélkül járkál otthon egész nap, este meg kissé átlátszós hálóing. a barátom állandóan a bimbóit, meg a seggét nézegeti, látszik rajta, hogy tetszik neki. Nekem is tetszik, hogy tetszenek egymásnak.
Most magukra hagytam őket pár órára, bevásárlásra hivatkozva, kiváncsi vagyok lesz e valami.
#59   2021. 08. 09. hétfő 17:51
BUKKAKE BUKKAKE
Na hali.Össze jöttek?
(Ez egy válasz Viking1990 üzenetére (2021. 08. 08. vasárnap 12:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 08. vasárnap 12:15
Most egész hétvégén nálunk van egy barátom. A párom miniruhában, , bugyi és melltartó nélkül járkál otthon egész nap, este meg kissé átlátszós hálóing. a barátom állandóan a bimbóit, meg a seggét nézegeti, látszik rajta, hogy tetszik neki. Nekem is tetszik, hogy tetszenek egymásnak.
Most magukra hagytam őket pár órára, bevásárlásra hivatkozva, kiváncsi vagyok lesz e valami.
#58   2021. 08. 09. hétfő 06:49
X Törölt felhasználó (4304862)
Mi volt az eredmény?
(Ez egy válasz Viking1990 üzenetére (2021. 08. 08. vasárnap 12:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 08. vasárnap 12:15
Most egész hétvégén nálunk van egy barátom. A párom miniruhában, , bugyi és melltartó nélkül járkál otthon egész nap, este meg kissé átlátszós hálóing. a barátom állandóan a bimbóit, meg a seggét nézegeti, látszik rajta, hogy tetszik neki. Nekem is tetszik, hogy tetszenek egymásnak.
Most magukra hagytam őket pár órára, bevásárlásra hivatkozva, kiváncsi vagyok lesz e valami.
#57   2021. 08. 09. hétfő 05:02
Porthos61 Porthos61
Meg fogod tudni ha volt valami? Elmondja a feleséged?
(Ez egy válasz Viking1990 üzenetére (2021. 08. 08. vasárnap 12:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 08. 08. vasárnap 12:15
Most egész hétvégén nálunk van egy barátom. A párom miniruhában, , bugyi és melltartó nélkül járkál otthon egész nap, este meg kissé átlátszós hálóing. a barátom állandóan a bimbóit, meg a seggét nézegeti, látszik rajta, hogy tetszik neki. Nekem is tetszik, hogy tetszenek egymásnak.
Most magukra hagytam őket pár órára, bevásárlásra hivatkozva, kiváncsi vagyok lesz e valami.
#56   2021. 08. 08. vasárnap 12:15
Viking1990 Viking1990
Most egész hétvégén nálunk van egy barátom. A párom miniruhában, , bugyi és melltartó nélkül járkál otthon egész nap, este meg kissé átlátszós hálóing. a barátom állandóan a bimbóit, meg a seggét nézegeti, látszik rajta, hogy tetszik neki. Nekem is tetszik, hogy tetszenek egymásnak.
Most magukra hagytam őket pár órára, bevásárlásra hivatkozva, kiváncsi vagyok lesz e valami.
#55   2021. 08. 07. szombat 12:55
kukukk26 kukukk26
Velem tegnap esett meg hogy párom elment barátnőjével iszogatni mikor haza ért le vette a nadrágot tangaban volt
Meg simogattam a fenekét és a puncijanal és utána éreztem h kibaszott óvszer szaga van
Megszagoltattam vele h ez mi
Nagyon nézett mondta nem tudja honnan van a kezemen ez a szag kérdezi mondom tőled
Ez óvszer szag
Kikelt magából stb
Nem tudom mi lehetett azt tudom az óvszert utalja
Szóval passz nem tudom másnak is lehet e ilyen szaga
Most mosoly szünet van
#54   2021. 08. 07. szombat 10:29
X Törölt felhasználó (856058)
Múlt héten a párom csajos buliban volt Füreden péntek délután szombat és vasárnap délelőtt, úgy engedtem el hogy : tudod barmit szabad csak gumival és minimum fotót kérek, de ő nagyon nem ilyen típus, csak meg akarom hagyni neki az opciot, ha nagyon beindul a kémia, valaki olyanba botlik hogy megvan a varázs, ne kelljen önmagának nemet mondan miattam. Végig izgultam a 2 napot, pedig 1% esélyt láttam rá hogy barkit magához engedne érni, de az az 1 % is iszonyat izgalmat adott, és olyan kanosságot amit itana 3 nap alatt bírtam lecsillapitani vele. Amit konstatáltam az hogy addig izgat a dolog hogy ha megnézik meg kívánják, és a többes szex már csak kizárólag ha ott vagyok és vigyazhatok rá, eddig azt hittem menne nekem ha nem vagyok ott is, de nem
#53   2021. 08. 01. vasárnap 20:37
Kiváncsibi Kiváncsibi
Jöhet!
#52   2021. 05. 18. kedd 23:10
X Törölt felhasználó (4517842)
Amikor nyaralunk mindig tartunk egy ilyen napot. Felveszi a legkisebb tangás bikinijét. Este elmegyünk bulizni, szexi kivágott ruhábsn teszi magát, én távolabbról nézem. Még semmi konkrét nem alakult, de nagyon izgató
#51   2021. 05. 06. csütörtök 06:52
harisnyáspár harisnyáspár
Közi!
Igen értékelem is!
(Ez egy válasz Házibarátokkal üzenetére (2021. 05. 05. szerda 07:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 05. szerda 07:43
Értékeld a feleségedet, ő nagy kincs! Annyira tudom sajnálni a féltékenykedős f...okat.
Gratulálok nektek, nagyon jó pár vagytok!
#50   2021. 05. 05. szerda 07:43
Házibarátokkal Házibarátokkal
Értékeld a feleségedet, ő nagy kincs! Annyira tudom sajnálni a féltékenykedős f...okat.
Gratulálok nektek, nagyon jó pár vagytok!
(Ez egy válasz harisnyáspár üzenetére (2021. 04. 22. csütörtök 06:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 22. csütörtök 06:42
Szerencsére a feleségem is benne van ebben a dolgokban nem volt egyszerű rávenni , de már nem zavarja!
Szeret kihivóan sexyn öltözködni ha megnézik a pasik, megkívánják esetleg ribancként kezelik vagy fizetnek neki mintha valami nagy kurva lenne! Munkahelyén is van mikor úgy öltözik felvágott szoknya kilátszódik a combfixe , harisnyatartója. Vagy mikor fehér inge alatt látszódik az átlátszó csipkés meltattó alatt a nagy barna mellbimbói.
De van mikor megyünk vásárolni lehajol a boltban miniszoknyában vagy valami rövidebben és kilátszódik a combfixe harisnyás feneke és közben megbámulják! Vajon mit gondolhatnak rola, engem nagyon felizgat. Feleségem úgy van vele had örüljenek a pasik azért van a szemük!
#49   2021. 05. 03. hétfő 08:59
X Törölt felhasználó (4422662)
Dettó nálunk...de mi azért tovább is megyünk,ha arról van szó.
(Ez egy válasz harisnyáspár üzenetére (2021. 04. 22. csütörtök 06:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 22. csütörtök 06:42
Szerencsére a feleségem is benne van ebben a dolgokban nem volt egyszerű rávenni , de már nem zavarja!
Szeret kihivóan sexyn öltözködni ha megnézik a pasik, megkívánják esetleg ribancként kezelik vagy fizetnek neki mintha valami nagy kurva lenne! Munkahelyén is van mikor úgy öltözik felvágott szoknya kilátszódik a combfixe , harisnyatartója. Vagy mikor fehér inge alatt látszódik az átlátszó csipkés meltattó alatt a nagy barna mellbimbói.
De van mikor megyünk vásárolni lehajol a boltban miniszoknyában vagy valami rövidebben és kilátszódik a combfixe harisnyás feneke és közben megbámulják! Vajon mit gondolhatnak rola, engem nagyon felizgat. Feleségem úgy van vele had örüljenek a pasik azért van a szemük!
#48   2021. 05. 02. vasárnap 18:28
kényeztet kényeztet
Rèbgi baràtnőm imàdta ha kurvakènt bàntam vele. Ő kèrte ès úgy is öltözött. Règ volt szèp volt smile
#47   2021. 04. 22. csütörtök 11:13
X Törölt felhasználó (4228272)
Érdekelne, hogy hogyan kezdenél neki
(Ez egy válasz Lacika74 üzenetére (2021. 04. 07. szerda 11:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 04. 07. szerda 11:15
A legnagyobb álmom, fantáziám, hogy a feleségemből percekre órákra napokra kurvát faragjak és nézi ahogy szinte strichel az utcán, vagy keresztbetett lábakkal felhúzott szoknyában kihívóan űl egy bárpultnál, vagy bugyi nélkül nagyon rövid szoknyában pucsítva pózolva mutogatja a seggét a mozgólépcsőn, és azután otthon megmutatja a lucskos picsáját, hogy felizgatták a mohó férfiszemek! De jó lenne!
#46   2021. 04. 22. csütörtök 06:42
harisnyáspár harisnyáspár
Szerencsére a feleségem is benne van ebben a dolgokban nem volt egyszerű rávenni , de már nem zavarja!
Szeret kihivóan sexyn öltözködni ha megnézik a pasik, megkívánják esetleg ribancként kezelik vagy fizetnek neki mintha valami nagy kurva lenne! Munkahelyén is van mikor úgy öltözik felvágott szoknya kilátszódik a combfixe , harisnyatartója. Vagy mikor fehér inge alatt látszódik az átlátszó csipkés meltattó alatt a nagy barna mellbimbói.
De van mikor megyünk vásárolni lehajol a boltban miniszoknyában vagy valami rövidebben és kilátszódik a combfixe harisnyás feneke és közben megbámulják! Vajon mit gondolhatnak rola, engem nagyon felizgat. Feleségem úgy van vele had örüljenek a pasik azért van a szemük!
#45   2021. 04. 07. szerda 11:15
Lacika74 Lacika74
A legnagyobb álmom, fantáziám, hogy a feleségemből percekre órákra napokra kurvát faragjak és nézi ahogy szinte strichel az utcán, vagy keresztbetett lábakkal felhúzott szoknyában kihívóan űl egy bárpultnál, vagy bugyi nélkül nagyon rövid szoknyában pucsítva pózolva mutogatja a seggét a mozgólépcsőn, és azután otthon megmutatja a lucskos picsáját, hogy felizgatták a mohó férfiszemek! De jó lenne!
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 12. 05. kedd
Üzenetek: 64db
Utolsó üzenet: 2021. 08. 17. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!