Többest kedvelők párok életvitel szerüen
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#83   2024. 01. 23. kedd 19:46
Replay55 Replay55
A közelmúltban történt.Az oldalon hirdető két szimpatikusnak tartott párra irtunk.Az egyikkel találkoztunk és minden összejött. A másik nem is válaszolt.
Közbe kiderült hogy ők régóta ismerik egymást,és a pasi kamusnak tart bennünk.Fel is hívta őket és közölte.most szexeltünk a Replayékkal. Szerettem volna látni az arcát!
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2024. 01. 22. hétfő 23:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 22. hétfő 23:31
Ebből a szempontból mist sem tragikus a helyzet. Nem csak emlékezni kell hanem meg kell élni az adott lehetőségeket ameddig csak jól esik!
#82   2024. 01. 23. kedd 10:08
sweetmilfsex sweetmilfsex
Az egyik első ilyen élményünk is azokból az időkből (2000-es évek eleje-közepe) származik. TXT keresés, írt egy pár, hogy Siófokon este náluk találkozzunk. (Akkor még egymás előtti szex volt a max, amit szerettünk volna, inkább a légkör, a hely, varázsa, az élményre voltunk kíváncsiak) Szóval este találkoztunk a párral, akik meglepetésünkre nem ketten voltak, hanem kiderült, hogy egy régi házibarátjuk is csatlakozott, mert néha elmondásuk szerint hármasoznak. 2 normális srác volt, egyik a férj, a hölgy viszont valami fantasztikus gyönyörű, szőke hosszú hajú nő,. Akkor ott mi teljesen le voltunk döbbenve. Beszélgettünk, aztán kb 10 perc múlva kérdezték, hogy kezdhetjük? persze, mosolyogtunk zavarunkban. Mi kettesben egymással foglalkoztunk, ők viszont nagyon keményen belevágtak, a lány a férfin lovagolt, miközben a vendég seggbe adta neki. A lány folyamatosan élvezett, sikított, vonaglott, de olyan természetes volt az egész, hogy mi csak néztük Őket, mint egy természetfilmet smile Kb fél órán át tartott a kemény szex, aztán a srácok egyszerre ráélveztek a mellére és utánna mindenki pihent. beszélgettünk, kérdezték, hogy tetszett, amit láttunk. Mi teljesen a hatása alatt voltunk. Azóta eltelt 20 év, de ilyet azóta sem láttunk, akkor az nagyon megfogott bennünket. Mindezt a TXT ismerkedésen keresztül smile
(Ez egy válasz Replay55 üzenetére (2024. 01. 21. vasárnap 18:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 21. vasárnap 18:03
Egy jó sztoritok vagy kellemes élményetek? Biztos szívesen emlékeztek valamelyikre.
#81   2024. 01. 22. hétfő 23:31
Felhőék Felhőék
Ebből a szempontból mist sem tragikus a helyzet. Nem csak emlékezni kell hanem meg kell élni az adott lehetőségeket ameddig csak jól esik!
(Ez egy válasz totthek üzenetére (2024. 01. 22. hétfő 23:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 22. hétfő 23:04
jók ezek az emlékek, más világ volt. emberibb.
és van mire emlékezni!
#80   2024. 01. 22. hétfő 23:04
totthek totthek
jók ezek az emlékek, más világ volt. emberibb.
és van mire emlékezni!
(Ez egy válasz Replay55 üzenetére (2024. 01. 22. hétfő 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 22. hétfő 19:54
Szóval megérkeztünk egy furcsa nevű lakótelepre Sopronba.Becsengetünk. Anyuka nyitott ajtót kb. hároméves kislányával. Az az örökmozgó és állandóan kérdező típus.Kaptuk is a kérdéseket:titeket nem ismerlek, kik vagytok? Anyuka megnyugtatott bennünk, hogy le fogja fektetni csak megvárja apukáját míg haza jön a munkából. Úgy is lett.Anyuka középhosszú szőke haj vékony kicsi kerek mellek sejlettek a póló alatt és mint később kiderült a puncit is aranysárga puha pihe takarta. Nejem pontosan ellentéte fekete hosszú haj éj fekete szőrzet fürdőruha vonalra igazítva(akkor még ez volt a trendi), arányos testtel telt cickókkal. Beszélgettünk beszélgettünk mivel az idő csak fogyott a srác elment tusolni de előtte azért kicsit kibontottuk a csajokat. sokat nem hagytunk csak a bugyit.A csajszi utána küldte páromat. segíts neki, hogy hamarabb végezzen.Ágyra döntve elkezdtem puszilni talptól tetőig mire felértem volna a tetőre jöttek páromék is. Párom meztelen a srác farka is elemelkedve a combjától.Az ágy mellett fejünktől pár centire nejem legugolt majd letérdelt szájába vette először a makkot majd szép lassan bevette ameddig csak tudta. Maradt még szabadon belőle. Majd a vállára tettkézzel lassan húzogatta magához Mi csókolóztunk de szemünk sarkából figyeltük a fejleményeket. Pár húzás után már megtartotta a saját súlyát és mereven ágaskodott a farka. Felsegítette és az egyik lábát feltette az ágyra és szájával a punci fele tartott. A párom eltolta magától alig hallhatóan mondta: már ne mert nagyon olyan! De nem csak az övé a kis aranypelyhes is tiszta lucsok volt pedig az ujjam nem is mozgott.Ezután csak azt láttuk hogy fogja párom popsiját két kézzel és vadul húzza a farkára. Beforogtunk a helyünkre az ágy másik oldalára és már csak egymásra figyeltünk. Csókolózva ölelve egymáson a farkammal dörzsölve izgattam aaaaaaaaa föl le járó puncit. Ekkor finoman lenyúlt és mutatóujjával a bejárat fele nyomta meredező tagomat. Alig jutottam túl a kapun halk megjegyzés a fülembe: ez nagyon kemény ! (Legközelebb húsz év múlva hallottam ugyanezt. De akkor egy pasitól. ) Már páromék is az ágyon és mindenki forróban akarta élvezni a másét..Mély sóhajok, még mélyebb sóhajok majd a test feszülés Tövig engedte és hogy bele élvezzek. Pár másodperces különbséggel érhettünk acélhoz mind a négyen mert eszméletvesztés közeli állapotba lehettem, mert már a papírtörlő ott volt mindkét comb között.Következő észlelés: a függönyök meg nincsenek elhúzva! Lámpák világítanak! Válasz: ha ketten csináljuk se szoktuk.
#79   2024. 01. 22. hétfő 22:34
káró káró
Jó lehetett, szerencsések vagytok, hogy így összejött. Jó buli lehetett. Ez a mondat nagyon tetszett: "megérkeztünk egy furcsa nevű lakótelepre Sopronba". Hát, Sopronban nincs túl sok lakótelep. Talán a Jerevánon voltatok. De ez igazából teljesen mindegy.
(Ez egy válasz Replay55 üzenetére (2024. 01. 22. hétfő 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 22. hétfő 19:54
Szóval megérkeztünk egy furcsa nevű lakótelepre Sopronba.Becsengetünk. Anyuka nyitott ajtót kb. hároméves kislányával. Az az örökmozgó és állandóan kérdező típus.Kaptuk is a kérdéseket:titeket nem ismerlek, kik vagytok? Anyuka megnyugtatott bennünk, hogy le fogja fektetni csak megvárja apukáját míg haza jön a munkából. Úgy is lett.Anyuka középhosszú szőke haj vékony kicsi kerek mellek sejlettek a póló alatt és mint később kiderült a puncit is aranysárga puha pihe takarta. Nejem pontosan ellentéte fekete hosszú haj éj fekete szőrzet fürdőruha vonalra igazítva(akkor még ez volt a trendi), arányos testtel telt cickókkal. Beszélgettünk beszélgettünk mivel az idő csak fogyott a srác elment tusolni de előtte azért kicsit kibontottuk a csajokat. sokat nem hagytunk csak a bugyit.A csajszi utána küldte páromat. segíts neki, hogy hamarabb végezzen.Ágyra döntve elkezdtem puszilni talptól tetőig mire felértem volna a tetőre jöttek páromék is. Párom meztelen a srác farka is elemelkedve a combjától.Az ágy mellett fejünktől pár centire nejem legugolt majd letérdelt szájába vette először a makkot majd szép lassan bevette ameddig csak tudta. Maradt még szabadon belőle. Majd a vállára tettkézzel lassan húzogatta magához Mi csókolóztunk de szemünk sarkából figyeltük a fejleményeket. Pár húzás után már megtartotta a saját súlyát és mereven ágaskodott a farka. Felsegítette és az egyik lábát feltette az ágyra és szájával a punci fele tartott. A párom eltolta magától alig hallhatóan mondta: már ne mert nagyon olyan! De nem csak az övé a kis aranypelyhes is tiszta lucsok volt pedig az ujjam nem is mozgott.Ezután csak azt láttuk hogy fogja párom popsiját két kézzel és vadul húzza a farkára. Beforogtunk a helyünkre az ágy másik oldalára és már csak egymásra figyeltünk. Csókolózva ölelve egymáson a farkammal dörzsölve izgattam aaaaaaaaa föl le járó puncit. Ekkor finoman lenyúlt és mutatóujjával a bejárat fele nyomta meredező tagomat. Alig jutottam túl a kapun halk megjegyzés a fülembe: ez nagyon kemény ! (Legközelebb húsz év múlva hallottam ugyanezt. De akkor egy pasitól. ) Már páromék is az ágyon és mindenki forróban akarta élvezni a másét..Mély sóhajok, még mélyebb sóhajok majd a test feszülés Tövig engedte és hogy bele élvezzek. Pár másodperces különbséggel érhettünk acélhoz mind a négyen mert eszméletvesztés közeli állapotba lehettem, mert már a papírtörlő ott volt mindkét comb között.Következő észlelés: a függönyök meg nincsenek elhúzva! Lámpák világítanak! Válasz: ha ketten csináljuk se szoktuk.
#78   2024. 01. 22. hétfő 19:54
Replay55 Replay55
Szóval megérkeztünk egy furcsa nevű lakótelepre Sopronba.Becsengetünk. Anyuka nyitott ajtót kb. hároméves kislányával. Az az örökmozgó és állandóan kérdező típus.Kaptuk is a kérdéseket:titeket nem ismerlek, kik vagytok? Anyuka megnyugtatott bennünk, hogy le fogja fektetni csak megvárja apukáját míg haza jön a munkából. Úgy is lett.Anyuka középhosszú szőke haj vékony kicsi kerek mellek sejlettek a póló alatt és mint később kiderült a puncit is aranysárga puha pihe takarta. Nejem pontosan ellentéte fekete hosszú haj éj fekete szőrzet fürdőruha vonalra igazítva(akkor még ez volt a trendi), arányos testtel telt cickókkal. Beszélgettünk beszélgettünk mivel az idő csak fogyott a srác elment tusolni de előtte azért kicsit kibontottuk a csajokat. sokat nem hagytunk csak a bugyit.A csajszi utána küldte páromat. segíts neki, hogy hamarabb végezzen.Ágyra döntve elkezdtem puszilni talptól tetőig mire felértem volna a tetőre jöttek páromék is. Párom meztelen a srác farka is elemelkedve a combjától.Az ágy mellett fejünktől pár centire nejem legugolt majd letérdelt szájába vette először a makkot majd szép lassan bevette ameddig csak tudta. Maradt még szabadon belőle. Majd a vállára tettkézzel lassan húzogatta magához Mi csókolóztunk de szemünk sarkából figyeltük a fejleményeket. Pár húzás után már megtartotta a saját súlyát és mereven ágaskodott a farka. Felsegítette és az egyik lábát feltette az ágyra és szájával a punci fele tartott. A párom eltolta magától alig hallhatóan mondta: már ne mert nagyon olyan! De nem csak az övé a kis aranypelyhes is tiszta lucsok volt pedig az ujjam nem is mozgott.Ezután csak azt láttuk hogy fogja párom popsiját két kézzel és vadul húzza a farkára. Beforogtunk a helyünkre az ágy másik oldalára és már csak egymásra figyeltünk. Csókolózva ölelve egymáson a farkammal dörzsölve izgattam aaaaaaaaa föl le járó puncit. Ekkor finoman lenyúlt és mutatóujjával a bejárat fele nyomta meredező tagomat. Alig jutottam túl a kapun halk megjegyzés a fülembe: ez nagyon kemény ! (Legközelebb húsz év múlva hallottam ugyanezt. De akkor egy pasitól. ) Már páromék is az ágyon és mindenki forróban akarta élvezni a másét..Mély sóhajok, még mélyebb sóhajok majd a test feszülés Tövig engedte és hogy bele élvezzek. Pár másodperces különbséggel érhettünk acélhoz mind a négyen mert eszméletvesztés közeli állapotba lehettem, mert már a papírtörlő ott volt mindkét comb között.Következő észlelés: a függönyök meg nincsenek elhúzva! Lámpák világítanak! Válasz: ha ketten csináljuk se szoktuk.
#77   2024. 01. 21. vasárnap 21:33
hármaskedvelő1975 hármaskedvelő1975
Egyetértek veled.
(Ez egy válasz Feri50. üzenetére (2024. 01. 21. vasárnap 21:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 21. vasárnap 21:21
TXT - n eleve telefonszámmal hirdettél.. nem volt ennyi átverés mert rögtön lehetett beszélni ... Nem a net huszárok élvezkedtek ...
#76   2024. 01. 21. vasárnap 21:33
hármaskedvelő1975 hármaskedvelő1975
Igen így volt.
(Ez egy válasz sweetmilfsex üzenetére (2024. 01. 21. vasárnap 17:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 21. vasárnap 17:54
Anno mi is ismerkedtünk TXT-n, újságok párkereső oldalán. Gyönyörűen működött!
#75   2024. 01. 21. vasárnap 21:21
Feri50. Feri50.
TXT - n eleve telefonszámmal hirdettél.. nem volt ennyi átverés mert rögtön lehetett beszélni ... Nem a net huszárok élvezkedtek ...
#74   2024. 01. 21. vasárnap 21:16
Feri50. Feri50.
Igen a TV2 TXT jó volt !
#73   2024. 01. 21. vasárnap 18:03
Replay55 Replay55
Egy jó sztoritok vagy kellemes élményetek? Biztos szívesen emlékeztek valamelyikre.
(Ez egy válasz sweetmilfsex üzenetére (2024. 01. 21. vasárnap 17:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 21. vasárnap 17:54
Anno mi is ismerkedtünk TXT-n, újságok párkereső oldalán. Gyönyörűen működött!
#72   2024. 01. 21. vasárnap 17:54
sweetmilfsex sweetmilfsex
Anno mi is ismerkedtünk TXT-n, újságok párkereső oldalán. Gyönyörűen működött!
#71   2024. 01. 21. vasárnap 17:47
Replay55 Replay55
A második szomszédunk volt a postamester-nő.Vajon mit gondolt rólunk? Lehet hogy nyitott könyv volt az életünk?
(Ez egy válasz gabriella1958 üzenetére (2024. 01. 18. csütörtök 08:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 18. csütörtök 08:00
Mi is az ÖKM-be kezdtük.istenem de más volt.Vártuk a válaszleveletl és egy boritékba mindig több volt.lassu de sikeres volt,akkor még ritka volt a kamus.aki irt az találkozni is akart,Az már történelem
#70   2024. 01. 21. vasárnap 12:25
hármaskedvelő1975 hármaskedvelő1975
Én egyszer az egyik tv csatorna txt társkereső oldalán jöttem össze egy párra Cegléd környékén. Nagyon jó volt az a pár alkalom
#69   2024. 01. 18. csütörtök 21:38
tintapatron tintapatron
Tegyük hozzá, hogy akkor még nem volt digitális világ. A sok filmtekercs amiket elő kellett hivatni a fotósoknál. nyes Néha elég kerek szemekkel nézett ránk az emberke a boltban nyes Elő kellene keresni azokat a képeket. Az is hozzá tartozna a történelem órához. nyes
#68   2024. 01. 18. csütörtök 20:13
Replay55 Replay55
Ha már ilyen jól összejöttünk, megosztok még egy történetet.Ádámnál kezdem tán eljutok ma Éváig.
Az előzmények hasonlóak az első ismerkedésünkhöz. Levél, fényképcsere, meghívás és találkozás.Mi gondoltuk párommal összekötjük a kellemest a hasznossal. Figyeljen mindenki jön a történelemóra.Gorenje turizmus,Ausztria.
Sopronban lakott a kedves pár kihez készültünk. No mi nem fagyasztót akartunk venni,mégis hogy állíthattunk volna oda a Zsiguli tetején egy Gorenjével? Már november vége fele jártunk. Jöttek az ünnepek és ajándék volt a cél.Búcsúnál mentünk ki Oberwarth-ig.Harkánál terveztük a belépést hogy osztrák területen megyünk. Neki is vágtunk a nagy kalandnak. Már délután volt mikor elértük a,,dombokat", kezdett szürkülni, majd kezdett a hó is szállingózni. De ami a legrosszabb a szél is feltámadt. Az útjelző táblákat teljesen betakarta csak sejteni lehetett némelyiken a feliratot. Persze hogy nem sikerült Harkát megtalálni. Ekkor már teljesen besötétedett. a zsiga üzemanya visszajelző vészesen süllyedt a nulla felé.Persze a shilinget elköltöttük talán az aranyért adtak volna benzint. Végre elértünk a Wienneustadt.táblán a felirat valamennyire látszott még benzinkút is volt az út mindkét oldalán BP és Shell. nem mentünk, bár fényesen ki voltak világítva. Újra tervezés!, elő a térkép! De hát a táblák?
Pánik még nincs,indulunk. Keletnek kell tartanunk annyi tudtunk,de iránytű sem és csillag sem se hol. Előttünk viszont egy busz a hátulján a spirálos nyíl és a Budapest felirat volt kivehető havas motorházon. Mertük remélni hogy ilyen este nem Bécs fele megy.Így jutottunk el Sopronba ahol egy furcsa nevű lakótelepet kellett megtalálni. Megtaláltuk.
De erről később! Szerintem mindenki elfáradt vagy tépi a haját. Na nem a kíváncsiságtól inkább az id....
#67   2024. 01. 18. csütörtök 16:38
Feri50. Feri50.
A Tutti Frutti Party is jó volt ilyen célra !
#66   2024. 01. 18. csütörtök 08:05
yamaha yamaha
Sajnos ez már történelem valóban ! Szerintem most sem rossz csak jobban oda kell figyelni !
(Ez egy válasz Szolidan feleséggel üzenetére (2024. 01. 17. szerda 20:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 17. szerda 20:24
ÖKM ott is szerepeltünk és kellemes tapasztalattal , de elég körülményes volt és hosszadalmas .
#65   2024. 01. 18. csütörtök 08:00
gabriella1958 gabriella1958
Mi is az ÖKM-be kezdtük.istenem de más volt.Vártuk a válaszleveletl és egy boritékba mindig több volt.lassu de sikeres volt,akkor még ritka volt a kamus.aki irt az találkozni is akart,Az már történelem
#64   2024. 01. 17. szerda 20:24
Szolidan feleséggel Szolidan feleséggel VIP
ÖKM ott is szerepeltünk és kellemes tapasztalattal , de elég körülményes volt és hosszadalmas .
(Ez egy válasz Replay55 üzenetére (2024. 01. 15. hétfő 20:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 15. hétfő 20:34
Első találkozásunk,élményünk a múlt századól.ÖKM. Mindkét pár ők is mi is hirdettünk, hogy ki kezdte már nem emlékszem. Levél indul majd: küldjetek magatokról képet!- indul a másik levél.Szimpatikusak voltunk egymásnak így meghívtak bennünket magukhoz egy Ny.D.-i városba.Telefon, mobil.GPS nuku. Lépcsőházi csengő! Megtaláltuk.
Kedvesen fogadtak:puszi,puszi.Beszélgetés, beszélgetés próbáljuk minél jobban megismerni egymást. Oldódik a kezdeti feszültség, előkerül a kártya és aki veszít, egy ruhadarab le. Persze a fiúk,,győztek".Persze már látszott hogy jó helyen járunk.A srác vitte párom a hálószobába mi maradtunk a nappali ban.A maradék ruhát lebontottam a csajsziról ő meg már húzott is magára. Semmi nyali- fali lábak terpesz és már bent is voltam.Közben a fürdő felől halk víz csobogás majd ajtócsukódás. Viharos kezdés özönvizszerű befejezés .Majd elnyúlva egymás mellet.kisvártatva megjelennek páromék az ajtóban, mellénk telepszenek és jön az óvatos kérdés: Na milyen volt? Röviden.Még be sem tettem már elmentem. (ezután jött a vízcsobogás). Párom oldaná a kudarcot,mondja: de azért jót élveztetett a nyelvével. Nem tudott volna rosszabbat mondani.Robbant a csaj: most akkor az enyémet is kinyalod! Kinyalta.
Ők megállapodtak hogy se csók se punci nyalás vagy fasz szopás.Csak a páromnak nem mondta el a srác, persze a farkát is szájába vette és ezért ment el idő előtt. Ez később derült ki. Letisztálkodtunk felöltöztünk, kicsit enyhült a feszültség. Egy melegszendvicsre invitáltak,elfogadtuk kis idő után indultunk az éj közepén haza.Még szerencse nem ittam.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 12. 06. szerda
Üzenetek: 83db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 23. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!