Többest kedvelők párok életvitel szerüen
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#10   2017. 12. 07. csütörtök 14:07
Fortunale Fortunale
Pedig jó pörgősen indult.Nem szerettem volna tönkretenni!
#9   2017. 12. 07. csütörtök 13:42
liszaszabi3 liszaszabi3
Ki is égetted a témát. Ebben minden lényeges benne van.
(Ez egy válasz Fortunale üzenetére (2017. 12. 07. csütörtök 05:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 07. csütörtök 05:49
Ja,és kiegészítésként, mint művelői ennek a dolognak csak annyi, ha el vannak engedve a lovak, az nem azt jelenti, hogy a többes szex körül forog a világ.Egyeltalán nem.Zömében kettesben éljük meg mi is, és a némileg csak egy töredéke a közös életünknek.Mellette van egy jól működő, teljesen átlagos közös programokkal,celokkal teli párkapcsolat,ami valamilyen oknál fogva sokkal jobban működik,mint az általunk ismert embereknél.
Ennek oka talán éppen ez a nyitottság, amivel kinyitottuk az utolsó misztikus ajtót,ami előttünk állt, a szexualitást.Innentől kezdve nincs több talány, mint két lelkileg is meztelen ember -milyen tálaló a magyar nyelv(!)- lepkedünk előre az életben...
#8   2017. 12. 07. csütörtök 12:57
maarimar maarimar
eljen worship
(Ez egy válasz Fortunale üzenetére (2017. 12. 07. csütörtök 05:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 07. csütörtök 05:49
Ja,és kiegészítésként, mint művelői ennek a dolognak csak annyi, ha el vannak engedve a lovak, az nem azt jelenti, hogy a többes szex körül forog a világ.Egyeltalán nem.Zömében kettesben éljük meg mi is, és a némileg csak egy töredéke a közös életünknek.Mellette van egy jól működő, teljesen átlagos közös programokkal,celokkal teli párkapcsolat,ami valamilyen oknál fogva sokkal jobban működik,mint az általunk ismert embereknél.
Ennek oka talán éppen ez a nyitottság, amivel kinyitottuk az utolsó misztikus ajtót,ami előttünk állt, a szexualitást.Innentől kezdve nincs több talány, mint két lelkileg is meztelen ember -milyen tálaló a magyar nyelv(!)- lepkedünk előre az életben...
#7   2017. 12. 07. csütörtök 12:07
amigo6666 amigo6666
Egy átlag felfogású embernek valószínü hogy az. Én nem tartom annak, lehet nem is jò kifejezést használtam rá!
(Ez egy válasz Fortunale üzenetére (2017. 12. 07. csütörtök 11:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 07. csütörtök 11:34
Szerinted a többes perverz? Szerintem nem...
#6   2017. 12. 07. csütörtök 11:34
Fortunale Fortunale
Szerinted a többes perverz? Szerintem nem...
(Ez egy válasz amigo6666 üzenetére (2017. 12. 07. csütörtök 10:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 07. csütörtök 10:55
Valahogy én is hasonlóan képzelek egy ilyen kapcsolatot. Egy olyan inteligens, szenvedélyes partnerrel aki a mindennapi élet mellett ugyanúgy vágyik az extrémebb szexualitás megélésére is. Akinek úgymond két személyisége van, többnyire "átlag" ember de idönként egy perverz kis dög! smile
#5   2017. 12. 07. csütörtök 10:55
amigo6666 amigo6666
Valahogy én is hasonlóan képzelek egy ilyen kapcsolatot. Egy olyan inteligens, szenvedélyes partnerrel aki a mindennapi élet mellett ugyanúgy vágyik az extrémebb szexualitás megélésére is. Akinek úgymond két személyisége van, többnyire "átlag" ember de idönként egy perverz kis dög! smile
#4   2017. 12. 07. csütörtök 06:24
zsoffi zsoffi
Én az exemmel D/S kapcsolatban éltünk együtt és mivel mindketten imádtuk a gangbang élvezetet ő többször is szervezett nekem ilyen számunkra kellemes bulikat! :P
Szóval ha mind a két fél ugyan úgy szereti és élvezi akkor nagyon is jól működik.... smile
#3   2017. 12. 07. csütörtök 05:49
Fortunale Fortunale
#2   2017. 12. 07. csütörtök 05:36
Fortunale Fortunale
Lehet.Viszont egész más aspektusban kell tartani a szexet,mint az a mai "normál tarsadalmi"szemlélet.
Elsőbálozó iskolás lány, önző ,féltékeny, birtokló pasi erre alkalmatlan.Egyszerű biológiai alapon számon tartva egészen más minták jöhetnek létre az emberek között.
Hogy ez jó, egészséges, vagy rossz, és zsákutca,az már más kérdés.Egy kialakult,érett kapcsolatban szerintem nincs szükség lila ködre, meg cukormázra.A szabadosság életben tartja a lángot, a korlátok viszont csak elfojtják.Mi engedjük, had égjen...
#1   2017. 12. 06. szerda 18:49
amigo6666 amigo6666
Sziasztok!
Az érdekelne elsősorban, hogy szerintetek kialakítható e olyan jól működő párkapcsolat hosszú távon is ahol mindkét fél élvezi a többes szex okozta örömöket. Hármas, swinger vagy gangbang és egyéb felállások. Ha valaki régóta űzi ezeket párjával kiváncsi lennék a véleményére a témáról!

1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: amigo6666 amigo6666
Nyitás ideje: 2017. 12. 06. szerda
Üzenetek: 10db
Utolsó üzenet: 2017. 12. 07. csütörtök

Hírek

ma 11:21
Popsis izgalmak A múlt havi szoftos versenytémánk után jöjjön valami izgalmasabb, valami keményebb! Ha nálad sem tabu a hátsó bejárat, ha szereted a popsis izgalmakat, nevezz és nyerd meg a fődíjat! Ebben a hónapban nem csak szóló nevezéseket fogadunk el, úgyhogy most... Tovább
2017. 12. 11. hétfő 14:06
Privát DVD 99 Lehet az ismerősöd vagy szomszédod is szerepel ebben a filmben, mert valódi amatőr szereplőkkel forgattunk, akik bevállalták, hogy kamerák előtt szexeljenek. Vikit, a budapesti háziasszonyt három fiúval teszteltük, Sonia kicsit becsípett, mire a forgatásra... Tovább
2017. 12. 06. szerda 10:11
Szopások több mint 2 órában Ezek a csajok nem engedik magukat megdugatni, de úgy szopnak mint egy fejőgép. Van hogy szólóban, de van amikor egy másik csajjal együtt kapják el a kemény farkakat, és szopják üresre azokat. Aki szereti a kemény szopatós jeleneteket, a szájba és arcra... Tovább
Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!