Kukkolás
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#16818   ma 17:10
xy_pasi xy_pasi
Ma megyek Veresegyházára Budapestről este 7 körül ... útközben megállnék faszverésre.... csajok valaki beszállna akár csak nézőként is?
#16817   ma 15:20
Magányos1 Magányos1
Budapesten rendszeresen az autómba masztizok . Nők kukkolhatnak
#16816   ma 15:09
kalosmilan kalosmilan
Kinek lenne MOST közös meztelenkedéshez lakáson, miközben megy a kukkolás? SZOLNOKON ? Meztelenül várlak, nincsenek tabuk! Tel szám, privátban
#16815   ma 13:52
boh74 boh74
Kőszegen 2 bi pasi megnézne bi párt.
#16814   ma 10:54
kiss jános70 kiss jános70
ma délután debrecenbe kit kukkolhatnék vagy ki tud helyet ahol lehet egymást kukkolni négy óra után 202556308írj vagy hívj
#16813   ma 09:29
kalosmilan kalosmilan
Kinek lenne MOST közös meztelenkedéshez lakáson, miközben megy a kukkolás? SZOLNOK
#16812   ma 08:43
goodboy1991 goodboy1991
Érett nőt kukkolnék most kamerába
#16811   ma 08:02
Nudisnapozós Nudisnapozós
Párokhoz csatlakoznék nyékládházán, helyem van, gyertek ha kell a búvóhely, kizárólag hetero alapon.
#16810   ma 05:51
boh74 boh74
Aug. 24-27 között Bükfürdő környékén 2 bi pasi megnézne bi párt, esetleg srácokat.
#16809   tegnap 23:18
kalosmilan kalosmilan
Kinek lenne közös meztelenkedéshez lakáson, miközben megy a kukkolás? SZOLNOK
#16808   tegnap 22:03
Kissike26 Kissike26
Hali ! Szívesen szopatnék dugnék pest megyében smile
#16807   tegnap 21:59
Norciborci Norciborci
Az ilyet meg kell osztani, hogy más ne fusson bele hasonlóba.
(Ez egy válasz Gbor77 üzenetére (tegnap 20:35), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 20:35
Köszi az infót.
#16806   tegnap 20:41
Master_D007 Master_D007
Miért érzik úgy néhányan, hogy nyelvtan tanárt kell játszaniuk? smile Ha nem tetszik görgess tovább. A mai digitális világban naponta többször gépelsz mellé te is. Főleg ha telefonról írsz. smile Miért kell lenézni a másikat?
(Ez egy válasz zenitaa üzenetére (2017. 08. 21. hétfő 18:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 21. hétfő 18:58
Először próbálj egy sornyi hirdetést hibátlanul leírni,utána nézelődj.
#16805   tegnap 20:35
Gbor77 Gbor77
Köszi az infót.
(Ez egy válasz Norciborci üzenetére (tegnap 16:11), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:11
Egyelőre kamusnak tűnik a "hölgy".
Engem megszívatott
#16804   tegnap 18:55
kayeti kayeti VIP
ma este nyilvános helyet tud vki javasolni? A hajógyárin még szedik a sziget maradványait???
#16803   tegnap 18:32
zenitaa zenitaa
Aki képes azt leírni,hogy "idelye",az teljesen mindegy miről ír, ráadásul egyéb aljasságra is vetemedhet.
Sajnos suttyó vagy,így nem fogsz találni partnert,legfeljebb pénzért.
(Ez egy válasz kalmi0212 üzenetére (tegnap 18:27), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 18:27
Nem nagyon érdekel a véleményed...telefonról vagyok itt,am meg nem nyelvtan tanárt kerestem kössz nyes szerintem rossz oldalra keveredtél .. nyes wink
#16802   tegnap 18:27
kalmi0212 kalmi0212
Nem nagyon érdekel a véleményed...telefonról vagyok itt,am meg nem nyelvtan tanárt kerestem kössz nyes szerintem rossz oldalra keveredtél .. nyes wink
(Ez egy válasz zenitaa üzenetére (2017. 08. 21. hétfő 18:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 21. hétfő 18:58
Először próbálj egy sornyi hirdetést hibátlanul leírni,utána nézelődj.
#16801   tegnap 16:56
Norciborci Norciborci
Megbeszéltük a helyszínt és az időpontot. Aztán nem jött el.
Írtam neki, hogy én ott vagyok, mert végig online volt, de nem válaszolt.
Előtte elküldtem neki a telefonszámomat, hogy ha bármi van, jelezzen.
Nem jelzett.
40 percet vártam rá, aztán elkezdett esni az eső.
Azóta sem lépett fel a gg-re...
(Ez egy válasz Répa79 üzenetére (tegnap 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:51
Hogyan?
#16800   tegnap 16:51
Répa79 Répa79
Hogyan?
(Ez egy válasz Norciborci üzenetére (tegnap 16:11), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:11
Engem megszívatott
#16799   tegnap 16:11
Norciborci Norciborci
Engem megszívatott
(Ez egy válasz Gbor77 üzenetére (tegnap 10:09), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 10:09
Erről lemaradtam. Ha máskor van ilyen vágyad, kérlek írj. Hol van a kerületben ilyen hely?

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: werfgegier werfgegier
Nyitás ideje: 2009. 03. 01. vasárnap
Üzenetek: 16818db
Utolsó üzenet: ma 17:10

Hírek

2017. 08. 15. kedd 11:02
A vidéki tyúkok kemény farokra éhesek Gátlástalan és szexéhes vidéki pinák a szereplői filmünknek, akik gondoltak egy nagyot, és elhatározták, hogy kipróbálják magukat a szexiparban. A csinos negyvenes Andi a popóját szeretné felavatni, Erika az unatkozó háziasszony az utcán szed fel egy... Tovább
2017. 08. 11. péntek 18:19
Egy igazi "Ördög" járt nálunk! :) Na jó, nem szó szerint, de Ördögihármas ördögien csinos és szexi! Ismét egy új versenyzőt köszönthettünk a díjátadón. Nagyon örülünk, hogy egyre többen kapnak közületek kedvet a versenyen való induláshoz. Jól látjátok, mire végeztünk a képekkel... Tovább
2017. 08. 09. szerda 18:50
Fuckin at 50 vol2 Sokan azt gondolják hogy 50 körül már nem olyan kívánatosak mint fiatalabb korukban. Pedig mekkorát tévednek! Ebben a filmben szexi 50-esek keféltetik magukat ájulásig, a fiatal partnereikkel. Letöltés - Fuckin at 50 vol2 Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!