Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Szeretem,ha a férfi élvezi a ha megdugom,mert a legnagyobb élvezet neki a prosztata orgazmus."
"De sajnos sokan nem merik kipróbálni."
"Isteni mindkét félnek"
"Ki s ki ,hogyan viszonyul a kényeztetéshez "
"nem tudom van e egyáltalán olyan lány akit érdekel ez"

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1064   2013. 04. 05. péntek 23:19
DaveXX DaveXX
Sziasztok

Néha nálunk is előfordul a dolog párom imádja, kicsit még bizonytalan de jó.
Van amikor egyedül vagyok én is csinálom magamnak különböző segédeszközökkel.
csak ajánlani tudom eljen
#1063   2013. 03. 19. kedd 19:17
X Törölt felhasználó (877783)
Pär képet töltöttünk fel sajnos a fiùk kategoriäba... akit érdekel nézze wink
#1062   2013. 03. 18. hétfő 10:25
X Törölt felhasználó (857830)
klassz kis csokrot állíthatsz össze belőle "A popsim története" címmel
circling
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2013. 03. 16. szombat 20:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Demona VIP Admin
2013. 03. 16. szombat 20:34
Biztos vagyok benne, hogy lesznek érdeklődök...sőt ha folyamatosan készültek kép és videó felvételek, klassz kis csokrot állíthatsz össze belőle "A popsim története" címmel hmm finom Szerintem sokan szívesen néznék eljen
#1061   2013. 03. 17. vasárnap 14:48
Lánglovag Lánglovag
Nagyon jó sztori! Igazán izgató!! Kipróbálnám én is vele vigyor2 Annyira felizgultam az olvasásán, most szívesen beszállnék!

A képeknek pedig biztosan sok rajongója lenne! Sőt videó.. hát maga a mámor smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 16. szombat 14:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (877783)
2013. 03. 16. szombat 14:46
Sziasztok elmesélném a hétvégi meglepetésem smile Bnömmel egymäsnak estünk nyali fali volt mikor elhatäroztuk h bärhovä elvezhetek a végên de nekem kell lenyelnem mimd 1cseppig... Erre úgy beindultunk mind2en hogy 69kozben egymäs popsijät annyira nyaltuk en neki közbe punciba egy dildoval is jatszottam ö csak nyalta a popsim zacskóm wink mondta h modtmar dugjam+ igy is tettem ramasztam de a dildot letettem az agyra felhuzta a làbam neha markolta a popsim mikor simizte az ànoszom ezt anyira elveztem súgtam neki ujjazon inkabb de ra se hederített mondta pszt... hosszú percekig ez ment egyszer abba hagyta iszonyst sok sikositot kent ra es a letett dildot becsúsztatta es ütemre ahogy én úgy tologatta be tövig ö iss... mar közel volt hogy elmemjek akkor mondta h ö jö wink bekészitette a felcsatolóst amit fel kellett adnom rà amit benyalaztam es nekem kelett felül lenni mikozbe lovagoltam kiverte a kezébe hasàra és amíg gugoltam rajta lenyalatta a kezéböl utànna a hasàrol... nagyon élveztük mind2en wink
#1060   2013. 03. 17. vasárnap 08:50
szia esetleg képcserében benne lennék wink úgyis érdekelnek a vélemenyek minket smile irj privibe
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2013. 03. 16. szombat 20:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Demona VIP Admin
2013. 03. 16. szombat 20:34
Biztos vagyok benne, hogy lesznek érdeklődök...sőt ha folyamatosan készültek kép és videó felvételek, klassz kis csokrot állíthatsz össze belőle "A popsim története" címmel hmm finom Szerintem sokan szívesen néznék eljen
#1059   2013. 03. 16. szombat 20:34
Demona Demona VIP Admin
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 14. csütörtök 15:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (877783)
2013. 03. 14. csütörtök 15:15
Régebbóta olvasgatom a fórumit és az az igazság hogy mi is szeretjük ezt a fajta szexet smile időnként videó kép is készül rólla smile lazításként kis posinyalás ill ujjazás aztán is :P Eleinte csak 1-2 ujjacska csusszant be de idővel fejlődtünk dildók majd most már egy vibrálós pumpálhatós felcsatolóssal szoktuk smile szeretek felül is lenni de kutya pózba a leg jobb ajánlom mindenkinek 1x lehet képeket is teszek fel majd ha lesznek érdeklődők smile
#1058   2013. 03. 16. szombat 14:46
Sziasztok elmesélném a hétvégi meglepetésem smile Bnömmel egymäsnak estünk nyali fali volt mikor elhatäroztuk h bärhovä elvezhetek a végên de nekem kell lenyelnem mimd 1cseppig... Erre úgy beindultunk mind2en hogy 69kozben egymäs popsijät annyira nyaltuk en neki közbe punciba egy dildoval is jatszottam ö csak nyalta a popsim zacskóm wink mondta h modtmar dugjam+ igy is tettem ramasztam de a dildot letettem az agyra felhuzta a làbam neha markolta a popsim mikor simizte az ànoszom ezt anyira elveztem súgtam neki ujjazon inkabb de ra se hederített mondta pszt... hosszú percekig ez ment egyszer abba hagyta iszonyst sok sikositot kent ra es a letett dildot becsúsztatta es ütemre ahogy én úgy tologatta be tövig ö iss... mar közel volt hogy elmemjek akkor mondta h ö jö wink bekészitette a felcsatolóst amit fel kellett adnom rà amit benyalaztam es nekem kelett felül lenni mikozbe lovagoltam kiverte a kezébe hasàra és amíg gugoltam rajta lenyalatta a kezéböl utànna a hasàrol... nagyon élveztük mind2en wink
#1057   2013. 03. 14. csütörtök 15:15
Régebbóta olvasgatom a fórumit és az az igazság hogy mi is szeretjük ezt a fajta szexet smile időnként videó kép is készül rólla smile lazításként kis posinyalás ill ujjazás aztán is :P Eleinte csak 1-2 ujjacska csusszant be de idővel fejlődtünk dildók majd most már egy vibrálós pumpálhatós felcsatolóssal szoktuk smile szeretek felül is lenni de kutya pózba a leg jobb ajánlom mindenkinek 1x lehet képeket is teszek fel majd ha lesznek érdeklődők smile
#1056   2013. 02. 13. szerda 22:24
Pure Pleasure Pure Pleasure
Kedves Fórumozók!

Szándékosan nem válaszként reagálok, mert szerintem nem tesz jót egyik fórum témának sem az acsarkodás, mindösszesen annyi hozzáfűzni valóm van, hogy akinek egy sexuális szokás nem tetszik az ne foglalkozzon a témával. Ha valami tőlem távol álló nem olvasgatom oldalakon keresztül a hozzászólásokat, pláne nem becsmérelem azokat.
#1055   2013. 02. 13. szerda 14:43
X Törölt felhasználó (872319)
Azt gondolom nem szerencsés az ilyen megjegyzés, hogy (hányingerem lett) mert ezzel már le is írtad mit gondolsz róla. Semmivel sem rosszabb, sem jobb az ilyen sex mint esetleg amit te, vagy ti kedveltek.
#1054   2013. 02. 13. szerda 11:39
titkosvágyak titkosvágyak
Sziasztok!
Mi már lassan 5 éve gyakoroljuk a szex eme formáját. ( a pár lány tagja vagyok) Először csak az ujjammal és a nyelvemmel kényeztettem majd vettük egy felcsatolhatóst. Mi lányok azért élvezzük mert látjuk hogy a párunk mennyire élvezi, és szerintem az is benne van a dologban hogy ebbe a helyzetben mi irányítunk mi uralkodunk a pasin. Nagyon jó érzés látni amikor hatalmasat élvez. Persze közben minden esetben a farkát is kényeztetem.
(Ez egy válasz Lánglovag üzenetére (2013. 02. 11. hétfő 22:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 11. hétfő 22:43
Örülök, hogy ilyen érzéseket váltottam ki belőletek a kis történetem. smile Jó lenne, ha több ilyen beszámoló lenne, vagy esetleg Ti hölgyek is leírnátok, hogy hogy képzelitek el, hogy csinálnátok, mik a vágyaitok. A Ti oldalatokról, aki már csinált ilyet a párjának jöhetne néhány élmény, hogy neki milyen volt, mi izgatta benne.

Vagy akkor írjátok le mondjuk Nyíregyházipár vagy Gomboczka, hogy mi az izgató ebben nektek. wink
#1053   2013. 02. 12. kedd 08:47
sweateasy sweateasy
Ismerem az erzest, volt exemmel tortent....hosszassan elegitettem ki a nyelvemmel, o utanna engem de kozben valtott es a farkamat verte mikozben nyalta a fenekemet mintha puncit nyalt volna, hatalmasat elveztem, nagyon jo volt,voltak utanna meg olyan esetek copika kozben finoman ujjazott kellemesen, nagyon finom erzes...sajnos azota egy no se tette meg, nagyon jo erzes, 100% hetero vagyok,megis jol esett
(Ez egy válasz Lánglovag üzenetére (2013. 02. 07. csütörtök 23:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 07. csütörtök 23:35
A héten volt alkalmam ismét élvezni az efféle szenvedélyes szexet. Nagyon jó volt!!

A hasamon feküdtem. Először bevezetőként csak az ujjaival izgatott, finoman bedugta az egyik ujját, ki-be mozgatva izgatta a prosztatámat, majd mikor egyre jobban élveztem szépen bevezette a másik ujját is. Az valami isteni volt, ahogy elkezdte mozgatni bennem ki és be, egyre hevesebben. Szabályosan megujjazott.
Ezután előkerült a vibri. Kettő van, egy vékonyabb anál és egy igazi fasz alakú, most az utóbbira vágytam, annyira fel voltam már izgulva. Bekente síkosítóval és odatette a fenekemhez majd bekapcsolta. Finoman rezgett az ánuszomnál, mikor egyszercsak behatolt. Először feszített persze, de a játékosságának köszönhetően hamar hozzászoktam és kívántam, hogy dugjon meg. Nem bírtam tovább, négykézlábra álltam, kutyapózban, Ő pedig mögém jött. Elkezdte mozgatni bennem a vibrit, egyre jobban, majd előrenyúlt a kemény farkamhoz és verni kezdte. Hihetetlen érzés volt, ahogy dugott a vibrivel és közben verte a farkam. Ezt így már tényleg nem bírtam sokáig és a nagyobb lökésekre, ahogy a vibri rezegve járt bennem, hatalmasat élveztem...

Imádok így élvezni, javaslom próbálja ki mindenki! kacsint
#1052   2013. 02. 12. kedd 06:52
X Törölt felhasználó (857830)
A hóhért akasztani mindig jó móka! vigyor
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 02. 08. péntek 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (33028)
2013. 02. 08. péntek 16:40
ha pasi lennék és olvasnám ezt a sztorit, tuti, h hazamennék a páromhoz és kérném, h kipróbáljuk!
nagyon jól leírtad, szinte ott voltam én is smile
#1051   2013. 02. 11. hétfő 22:43
Lánglovag Lánglovag
Örülök, hogy ilyen érzéseket váltottam ki belőletek a kis történetem. smile Jó lenne, ha több ilyen beszámoló lenne, vagy esetleg Ti hölgyek is leírnátok, hogy hogy képzelitek el, hogy csinálnátok, mik a vágyaitok. A Ti oldalatokról, aki már csinált ilyet a párjának jöhetne néhány élmény, hogy neki milyen volt, mi izgatta benne.

Vagy akkor írjátok le mondjuk Nyíregyházipár vagy Gomboczka, hogy mi az izgató ebben nektek. wink
#1050   2013. 02. 08. péntek 16:40
X Törölt felhasználó (33028)
ha pasi lennék és olvasnám ezt a sztorit, tuti, h hazamennék a páromhoz és kérném, h kipróbáljuk!
nagyon jól leírtad, szinte ott voltam én is smile
(Ez egy válasz Lánglovag üzenetére (2013. 02. 07. csütörtök 23:35), amit ide kattintva olvashatsz)
A héten volt alkalmam ismét élvezni az efféle szenvedélyes szexet. Nagyon jó volt!!

A hasamon feküdtem. Először bevezetőként csak az ujjaival izgatott, finoman bedugta az egyik ujját, ki-be mozgatva izgatta a prosztatámat, majd mikor egyre jobban élveztem szépen bevezette a másik ujját is. Az valami isteni volt, ahogy elkezdte mozgatni bennem ki és be, egyre hevesebben. Szabályosan megujjazott.
Ezután előkerült a vibri. Kettő van, egy vékonyabb anál és egy igazi fasz alakú, most az utóbbira vágytam, annyira fel voltam már izgulva. Bekente síkosítóval és odatette a fenekemhez majd bekapcsolta. Finoman rezgett az ánuszomnál, mikor egyszercsak behatolt. Először feszített persze, de a játékosságának köszönhetően hamar hozzászoktam és kívántam, hogy dugjon meg. Nem bírtam tovább, négykézlábra álltam, kutyapózban, Ő pedig mögém jött. Elkezdte mozgatni bennem a vibrit, egyre jobban, majd előrenyúlt a kemény farkamhoz és verni kezdte. Hihetetlen érzés volt, ahogy dugott a vibrivel és közben verte a farkam. Ezt így már tényleg nem bírtam sokáig és a nagyobb lökésekre, ahogy a vibri rezegve járt bennem, hatalmasat élveztem...

#1049   2013. 02. 08. péntek 08:28
Nagyon jó beszámoló. Teljesen a hatása alá kerültem, át akarom, át szeretném élni én is.

#1048   2013. 02. 07. csütörtök 23:35
Lánglovag Lánglovag

#1047   2013. 02. 07. csütörtök 16:57
X Törölt felhasználó (33028)
én is kipróbálnám, tudom, h a párom is élvezné, de ő nem nyitott erre... pedig mindig mondom neki, h ha én élvezem, akkor ő is fogja smile de csak annyi a válasz, h ő felnéz rám, h én engedem neki, de ő nem fogja szomoru1
#1046   2013. 02. 07. csütörtök 09:33
MANO28 MANO28
szia hidd el nagyon jó eljen worship finom
#1045   2013. 02. 06. szerda 13:46
Nagyon tetszik, nagyon fölizgat az élménybeszámolótok. Biztosan kifogom próbálni én is. Nagyon rágerjedtem erre a témára.
(Ez egy válasz Pure Pleasure üzenetére (2012. 07. 09. hétfő 10:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 09. hétfő 10:53
Sziasztok!

Mi alkalmanként csináljuk a párommal, engem nagyon felizgat amikor kicsit dominál rajtam ilyen formán, Őt pedig az izgatja, ahogy én élvezem.
A hétvégén Tv-t néztünk a nappaliban és mire én bementem a hálóba már elkezdte előkészíteni a kényeztetéshez szükséges dolgokat. Lefeküdtem hanyatt az ágyra és elkezdte szopni a farkam, ami már félig állt a gondolattól is, hogy milyen jó lesz, majd feljebb csúszott és elkezdte nyalogatni a mellbimbómat ezután vissza a pattanásig feszült farkamra. Odanyúlt a kis plug in dildónkért és besíkosítózta, majd odanyomta a fenéklyukamhoz szorosan, szép lassú mozdulatokkal feldugta és elkezdte ki-be huzogatni, miközben szopogatta tovább a hímvesszőm. Mikor már extázisban kértem, hogy csinálja még, kivette a dildot és bedugta 3 ujját és azokkal izgatott majd, az ágyon heverő vibrátort síkosította be és bekapcsolva feldugta a fenekembe először csak a végét óvatosan mivel ez jóval vastagabb mint a dildo, majd amikor ellazult a lyukam, mélyebbre dugta és felcsavarta a vibrációt maximális fokozatra, ami eszméletlenül izgatta a prosztatám és nyögve kértem, hogy dugjon vele még. A csúcsponthoz közeledve négykézlábra fordultam és így dugta tovább a fenekemet a vibrátorral egyre gyorsabban miközben verte a farkamat, majd így spricceltem gejzírként hatalmasat a tenyerébe és az ágyra, csak úgy vonaglottam a kéjtől!
Én bátram ajánlom mindenkinek, hogy ne ódzkodjon kipróbálni a szex ezen formáját, persze biztos nem mindenkinek tetszik, de a saját tapasztalatom az, hogy ez egy nagyon különleges élmény!

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Aliszultan Aliszultan
Nyitás ideje: 2004. 09. 30. csütörtök
Üzenetek: 1244db
Utolsó üzenet: 2015. 02. 24. kedd

Hírek

2015. 03. 02. hétfő 16:56
Fontos!!! - Milyen sorozattal nevezzek a versenyre? Kedves versenyzők! Szeretnénk felhívni a figyelmeteket a verseny sorozatokkal kapcsolatban egy nagyon fontos észrevételünkre. Ezzel nem szokott különösebb probléma lenni, de úgy látszik ennél a versenynél meg kell említenünk, mert már több feltöltővel is... Tovább
2015. 02. 27. péntek 15:38
Márciusi versenyünk témája: "Popsi, ami beindít" Egy szép, formás popsi sokunk fantáziájában szerepel az első helyen. Tudják ezt jól a csajok is. Nem véletlenül bújnak olyan ruhákba, bikinikbe, amivel a "hátsó fertályt" kiemelik. Mert valljuk be, hogy egy feszes, gömbölyű popsi mindenkinek... Tovább
2015. 02. 27. péntek 15:34
Bársonyos ölelés Az erotika három gyönyörű és világszerte ismert magyar királynője megmutatja nekünk, hogy számukra mit jelent a bujaság csúcsa. Letöltés - Bársonyos ölelés Tovább

Szavazás

Te milyen puncit szeretsz? (szeretnél...)
Teljesen csupasz!
Természetesen szőrös, a bikinivonalig!
A nyílásnál legyen kopasz, felette természetes háromszög!
Teljesen eredeti, érintetlen + a hónalja is legyen jó szőrös! ;)
Csak "leszállópálya" csík, más ne!
Nekem mindegy, csak pina legyen! :D

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!