Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Szeretem,ha a férfi élvezi a ha megdugom,mert a legnagyobb élvezet neki a prosztata orgazmus."
"De sajnos sokan nem merik kipróbálni."
"Isteni mindkét félnek"
"Ki s ki ,hogyan viszonyul a kényeztetéshez "
"nem tudom van e egyáltalán olyan lány akit érdekel ez"

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1052   2013. 02. 12. kedd 08:47
sweateasy sweateasy
Ismerem az erzest, volt exemmel tortent....hosszassan elegitettem ki a nyelvemmel, o utanna engem de kozben valtott es a farkamat verte mikozben nyalta a fenekemet mintha puncit nyalt volna, hatalmasat elveztem, nagyon jo volt,voltak utanna meg olyan esetek copika kozben finoman ujjazott kellemesen, nagyon finom erzes...sajnos azota egy no se tette meg, nagyon jo erzes, 100% hetero vagyok,megis jol esett
(Ez egy válasz Lánglovag üzenetére (2013. 02. 07. csütörtök 23:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 07. csütörtök 23:35
A héten volt alkalmam ismét élvezni az efféle szenvedélyes szexet. Nagyon jó volt!!

A hasamon feküdtem. Először bevezetőként csak az ujjaival izgatott, finoman bedugta az egyik ujját, ki-be mozgatva izgatta a prosztatámat, majd mikor egyre jobban élveztem szépen bevezette a másik ujját is. Az valami isteni volt, ahogy elkezdte mozgatni bennem ki és be, egyre hevesebben. Szabályosan megujjazott.
Ezután előkerült a vibri. Kettő van, egy vékonyabb anál és egy igazi fasz alakú, most az utóbbira vágytam, annyira fel voltam már izgulva. Bekente síkosítóval és odatette a fenekemhez majd bekapcsolta. Finoman rezgett az ánuszomnál, mikor egyszercsak behatolt. Először feszített persze, de a játékosságának köszönhetően hamar hozzászoktam és kívántam, hogy dugjon meg. Nem bírtam tovább, négykézlábra álltam, kutyapózban, Ő pedig mögém jött. Elkezdte mozgatni bennem a vibrit, egyre jobban, majd előrenyúlt a kemény farkamhoz és verni kezdte. Hihetetlen érzés volt, ahogy dugott a vibrivel és közben verte a farkam. Ezt így már tényleg nem bírtam sokáig és a nagyobb lökésekre, ahogy a vibri rezegve járt bennem, hatalmasat élveztem...

Imádok így élvezni, javaslom próbálja ki mindenki! kacsint
#1051   2013. 02. 12. kedd 06:52
X Törölt felhasználó (857830)
A hóhért akasztani mindig jó móka! vigyor
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 02. 08. péntek 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (33028)
2013. 02. 08. péntek 16:40
ha pasi lennék és olvasnám ezt a sztorit, tuti, h hazamennék a páromhoz és kérném, h kipróbáljuk!
nagyon jól leírtad, szinte ott voltam én is smile
#1050   2013. 02. 11. hétfő 22:43
Lánglovag Lánglovag
Örülök, hogy ilyen érzéseket váltottam ki belőletek a kis történetem. smile Jó lenne, ha több ilyen beszámoló lenne, vagy esetleg Ti hölgyek is leírnátok, hogy hogy képzelitek el, hogy csinálnátok, mik a vágyaitok. A Ti oldalatokról, aki már csinált ilyet a párjának jöhetne néhány élmény, hogy neki milyen volt, mi izgatta benne.

Vagy akkor írjátok le mondjuk Nyíregyházipár vagy Gomboczka, hogy mi az izgató ebben nektek. wink
#1049   2013. 02. 08. péntek 16:40
X Törölt felhasználó (33028)
ha pasi lennék és olvasnám ezt a sztorit, tuti, h hazamennék a páromhoz és kérném, h kipróbáljuk!
nagyon jól leírtad, szinte ott voltam én is smile
(Ez egy válasz Lánglovag üzenetére (2013. 02. 07. csütörtök 23:35), amit ide kattintva olvashatsz)
A héten volt alkalmam ismét élvezni az efféle szenvedélyes szexet. Nagyon jó volt!!

A hasamon feküdtem. Először bevezetőként csak az ujjaival izgatott, finoman bedugta az egyik ujját, ki-be mozgatva izgatta a prosztatámat, majd mikor egyre jobban élveztem szépen bevezette a másik ujját is. Az valami isteni volt, ahogy elkezdte mozgatni bennem ki és be, egyre hevesebben. Szabályosan megujjazott.
Ezután előkerült a vibri. Kettő van, egy vékonyabb anál és egy igazi fasz alakú, most az utóbbira vágytam, annyira fel voltam már izgulva. Bekente síkosítóval és odatette a fenekemhez majd bekapcsolta. Finoman rezgett az ánuszomnál, mikor egyszercsak behatolt. Először feszített persze, de a játékosságának köszönhetően hamar hozzászoktam és kívántam, hogy dugjon meg. Nem bírtam tovább, négykézlábra álltam, kutyapózban, Ő pedig mögém jött. Elkezdte mozgatni bennem a vibrit, egyre jobban, majd előrenyúlt a kemény farkamhoz és verni kezdte. Hihetetlen érzés volt, ahogy dugott a vibrivel és közben verte a farkam. Ezt így már tényleg nem bírtam sokáig és a nagyobb lökésekre, ahogy a vibri rezegve járt bennem, hatalmasat élveztem...

#1048   2013. 02. 08. péntek 08:28
X Törölt felhasználó (872319)
Nagyon jó beszámoló. Teljesen a hatása alá kerültem, át akarom, át szeretném élni én is.

#1047   2013. 02. 07. csütörtök 23:35
Lánglovag Lánglovag

#1046   2013. 02. 07. csütörtök 16:57
X Törölt felhasználó (33028)
én is kipróbálnám, tudom, h a párom is élvezné, de ő nem nyitott erre... pedig mindig mondom neki, h ha én élvezem, akkor ő is fogja smile de csak annyi a válasz, h ő felnéz rám, h én engedem neki, de ő nem fogja szomoru1
#1045   2013. 02. 07. csütörtök 09:33
MANO28 MANO28
szia hidd el nagyon jó eljen worship finom
#1044   2013. 02. 06. szerda 13:46
X Törölt felhasználó (872319)
Nagyon tetszik, nagyon fölizgat az élménybeszámolótok. Biztosan kifogom próbálni én is. Nagyon rágerjedtem erre a témára.
(Ez egy válasz Pure Pleasure üzenetére (2012. 07. 09. hétfő 10:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 09. hétfő 10:53
Sziasztok!

Mi alkalmanként csináljuk a párommal, engem nagyon felizgat amikor kicsit dominál rajtam ilyen formán, Őt pedig az izgatja, ahogy én élvezem.
A hétvégén Tv-t néztünk a nappaliban és mire én bementem a hálóba már elkezdte előkészíteni a kényeztetéshez szükséges dolgokat. Lefeküdtem hanyatt az ágyra és elkezdte szopni a farkam, ami már félig állt a gondolattól is, hogy milyen jó lesz, majd feljebb csúszott és elkezdte nyalogatni a mellbimbómat ezután vissza a pattanásig feszült farkamra. Odanyúlt a kis plug in dildónkért és besíkosítózta, majd odanyomta a fenéklyukamhoz szorosan, szép lassú mozdulatokkal feldugta és elkezdte ki-be huzogatni, miközben szopogatta tovább a hímvesszőm. Mikor már extázisban kértem, hogy csinálja még, kivette a dildot és bedugta 3 ujját és azokkal izgatott majd, az ágyon heverő vibrátort síkosította be és bekapcsolva feldugta a fenekembe először csak a végét óvatosan mivel ez jóval vastagabb mint a dildo, majd amikor ellazult a lyukam, mélyebbre dugta és felcsavarta a vibrációt maximális fokozatra, ami eszméletlenül izgatta a prosztatám és nyögve kértem, hogy dugjon vele még. A csúcsponthoz közeledve négykézlábra fordultam és így dugta tovább a fenekemet a vibrátorral egyre gyorsabban miközben verte a farkamat, majd így spricceltem gejzírként hatalmasat a tenyerébe és az ágyra, csak úgy vonaglottam a kéjtől!
Én bátram ajánlom mindenkinek, hogy ne ódzkodjon kipróbálni a szex ezen formáját, persze biztos nem mindenkinek tetszik, de a saját tapasztalatom az, hogy ez egy nagyon különleges élmény!
#1043   2013. 01. 15. kedd 11:01
perverztomi perverztomi
először kinyalja a fenekemet, majd egy 20, 5-ös vibrivel megdugja.
#1042   2013. 01. 03. csütörtök 21:58
parbaniek parbaniek VIP
Naná,hogy JÓ!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 03. csütörtök 16:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (105041)
2013. 01. 03. csütörtök 16:22
Nálunk is menő !
#1041   2013. 01. 03. csütörtök 20:26
Fantom001 Fantom001
Hello,! Mivel egyik sem tokeletes, mint ahogy azt it leirtak, ezert ezt elhiszem. amivel tapasztalatom van es mindkettonek jo, javaslom keress ra arra a szora, hogy "feeldoe". szilikonos, nem irrital, tokeletesen fertotlenitheto. a no is elvezi
(Ez egy válasz angelo83 üzenetére (2012. 11. 19. hétfő 18:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 11. 19. hétfő 18:43
Valakinek van tapasztalata a felcsatolhatókkal? Ki milyet használ? Van pántos, ill. pánt nélküli dupla, amit a női félnek a puncijába kell dugni. Melyik milyen? Várom a tapasztalatokat.
#1040   2013. 01. 03. csütörtök 16:22
X Törölt felhasználó (105041)
Nálunk is menő !
(Ez egy válasz parbaniek üzenetére (2013. 01. 03. csütörtök 15:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 03. csütörtök 15:53
Nálunk a feleségem az ujját dugta be nekem!
Nagyon ügyesen tudja masszírozni a prosztatámat miközben szopja a farkam.
Ő is nagyon élvezi! Hát még ÉN!!
#1039   2013. 01. 03. csütörtök 15:53
parbaniek parbaniek
Nálunk a feleségem az ujját dugta be nekem!
Nagyon ügyesen tudja masszírozni a prosztatámat miközben szopja a farkam.
Ő is nagyon élvezi! Hát még ÉN!!
#1038   2013. 01. 03. csütörtök 10:19
Pure Pleasure Pure Pleasure
Elgondolkoztam rajta én is, csak nem tudom mennyire "szerencsétlenkedősek" az ilyen játékszerek, tényleg tud e élvezetet adni a női félnek. Én iszonyatosan élvezem amikor a párom megdug a vibrátorunkkal és szeretném ha ő is nemcsak azt élvezné hogy nekem nyújt örömet!
(Ez egy válasz SZEXI üzenetére (2012. 11. 04. vasárnap 10:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 11. 04. vasárnap 10:18
szia felcsatolós vibi nagyon jó ha dupla még jobb !! finom nekem van és a párom nagyon élvezi no én is !! finom
#1037   2012. 11. 21. szerda 13:41
straponboy28 straponboy28
A társkeresős oldalamon látható felcsatolható nekem bevált. A még tapasztalattal nem rendelkező lányok is gyorsan és ügyesen ráéreznek, hogy hogyan bánjanak vele.
(Ez egy válasz angelo83 üzenetére (2012. 11. 19. hétfő 18:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Valakinek van tapasztalata a felcsatolhatókkal? Ki milyet használ? Van pántos, ill. pánt nélküli dupla, amit a női félnek a puncijába kell dugni. Melyik milyen? Várom a tapasztalatokat.
#1036   2012. 11. 21. szerda 01:50
bihancúr bihancúr
Én a múlt hétvégén egy kis diszkrét huncutkodás alkalmával akkorát élveztem a popóval hogy a két kedves partnerem is hitetlenkedve nézte... Megfelelő körülmények, hangulat és partner(ek) = földöntúli orgazmus... smile
(Ez egy válasz angelo83 üzenetére (2012. 10. 24. szerda 23:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 24. szerda 23:57
Szerintem ahhoz azert nagyon sokat kell gyakorolni, az elejen szerintem mindenkepp ossze kell kotni a ket dolgot, nem lehet kihagyni a faszt a jatekbol. Mi ugy szoktuk csinalni, hogy a baratnom leszop, mikozben egy zseles dildoval kenyezteti a fenekemet. Nem szoktam sokaig birni. wink marmint hogy el ne elvezzek. Ha azt szeretnetek, h a parod attol elvezzen, hogy a seggebe dugsz valamit, valamilyen vibratoros dolgot ajanlok, vannak hajlitott vibratorok, de kifejezetten prosztatamasszazsra kifejlesztett eszkozok is. Nekem ugyan nem volt meg analis orgazmusom, de a "szakirodalom" szerint letezik ferfiaknal is.
#1035   2012. 11. 20. kedd 10:45
X Törölt felhasználó (838984)
Nekünk Gigolina karikás felcsatolhatós van, amelyhez különböző nagyságú dildót és vibrátort is vettünk, Nekünk bejött.
#1034   2012. 11. 20. kedd 10:30
X Törölt felhasználó (857830)
Az utóbbi szvsz nem igazán praktikus, körülményes-kínlódós. A karikás-hámos egy fokkal jobb, de hogy őszinte legyek, egyik sem tökéletes. Inkább látványos.
#1033   2012. 11. 19. hétfő 18:43
angelo83 angelo83

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Aliszultan Aliszultan
Nyitás ideje: 2004. 09. 30. csütörtök
Üzenetek: 1232db
Utolsó üzenet: 2014. 12. 18. csütörtök

Hírek

2014. 12. 16. kedd 15:08
Januári versenyünk témája: "Ünnepi hangulatban" Mutassátok be, hogy Ti hogyan töltitek az ünnepeket! Csempésszetek a képekbe egy kis karácsonyi vagy szilveszteri hangulatot karácsonyfával, díszekkel, fényfüzérrel, pezsgővel... Aki igazán bátor, csinálhat egy szilveszteri őrült sorozatot is! Vajon... Tovább
2014. 12. 11. csütörtök 17:29
Amcsi csajok bozontos muffal Szőrös muffok, nagy csöcsök! Nem is kell ennél több. Igazi vörös nagymellű tehenészlány várja a kemény dákót a szőrös puncijába, de aki egy kis ázsiai amerikait szeretne a kis fekete bozontos muffjával, az is megkapja amit akar. Ahogyan az is, aki a... Tovább
2014. 12. 03. szerda 13:49
Uramatyám! Egy hatalmas feka dugja a lányom! Uramatyám! Egy hatalmas feka dugja a lányom! Képzeljük el a büszke apa reakcióját, amikor váratlanul hazaér, és egy szem szöszi lányát, szeme fényét, egy hatalmas farkú feka srác kúrja a nappaliban, vagy húzza rá a szöszi buksiját a farkára két... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!