Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Szeretem,ha a férfi élvezi a ha megdugom,mert a legnagyobb élvezet neki a prosztata orgazmus."
"De sajnos sokan nem merik kipróbálni."
"Isteni mindkét félnek"
"Ki s ki ,hogyan viszonyul a kényeztetéshez "
"nem tudom van e egyáltalán olyan lány akit érdekel ez"

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1085   2013. 11. 24. vasárnap 13:29
kolozsvári kolozsvári
heló.
kis beszámoló.
pár évvel ezelőtt kedvem támad hogy leborotváljam felességem punciját,aminek párom nagyon is örvendett.(borotválja magát)
lavórba vizet vittem a halóba,női borítva és gélt is vittem.gyengéden és élvezettel kezdtem el a borotválást,néha be is nyaltam.amire végeztem a farkam majd szét pattant annyira állt a látványtól.nyaltam faltam a frissen borotvált puncit de csak a popsiját ujjaztam.nagyot élvezett.nem kínoztam tovább mellé feküdtem és simogatással folytattam.se szó se beszéd a feleségem fel pattant mellölem,hasra fektetett és hát masszírozásba kezdett. jól beolajozta a hátam,még élveztem is.a fenekemhez ért éreztem hogy nagy figyelemmel és még több olajjal masszírozta a fenekem és hosszasan időzik ama részemen.jó lesett nagyon.(elnézéseteket de ezt így kel írnom)a.seggemet gyúrni kezdte és néha "upsz"szó kíséretében véletlenül becsúszott az úja a seggem lyukába. hát nagyszerű volt az érzés,nem is húzódtam el,sőt élveztem.reám feküdt miközben a punciját a combomhoz dörzsölte(nagyon nedves volt)fülembe súgta hogy most seggbe fog baszni.uraim ezt az érzést márt nem tudom leírni.nem ellenkeztem.folyt a seggemen az olaj.amint bedugta az úját feszített,várt egy kicsit,óvatosan ki-be mozgatta.égetett előszór, jött a két új nemsokára.a faszam majd el robbant,a szájába akartam dugni.de a játék szabály nem tette lehetővé.kitoltam a seggemet hogy jobban becsússzon az úja.innét márt nem volt vissza út.a farkam tövét ingerelte az újával és levegő után kapkodott,hirtelen elkapta a fazamat nem többet kötött rántott rajta.............akkorát élveztem,de a felességem is.
piszok jó volt.persze utána játék bosszút álltam rajt.szét dugtam a pináját,de a popsija sem maradt ki.nagyon megbánta. vigyor2 gondolhatjátok.

bizony mink felvetettük ezt a kérdést ezelőtt,izginek tartotta a feleségem.az akcióban az volt a jó hogy meg sem beszéltük hogy seggbe fog baszni(újjazni)ott tartunk hogy fordítva lovagol rajtam,a popsiját.ujjazom miközben a kisebbik vibrivel a seggemet ingerli.
nagyon élvezzük. worship
#1084   2013. 11. 23. szombat 10:06
oldirty oldirty
velem azt csinálsz amit akarsz persze csak ha komolyan gondolod és én is azt teszek veled amit te akarsz
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 06. 03. vasárnap 14:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (39340)
2007. 06. 03. vasárnap 14:41
Azt sem próbáltam még, nem találtam még olyat, aki engedte volna...
#1083   2013. 09. 10. kedd 07:31
zsoltfull zsoltfull
Az előző kapcsolatomba a kedvesem egyszer csak ugy véletlen ki akarta próbálni mivan ha szopás közben behatol az ujával az első alkalom kelemetlen volt mert tul durván és hírtelen probálkozott De a második alkalomal meg az az követő jó pár alkalom élvezetes volt. Vibrátoral vagy fel csattól ható Pénisszel nem volt dolgom de nem vagyok semmi rossz elrontója :P ez a téma amugyis vonzz :P "egy férfi anál orál" :P Érdemes Kiprobálni ha nem durván csináljátok :P
#1082   2013. 09. 10. kedd 00:13
X Törölt felhasználó (860654)
Nekem is régi vágyam már, igaz 2szer eddig teljesült, de nagyon élveztem smile
#1081   2013. 09. 09. hétfő 17:04
X Törölt felhasználó (891834)
Izgató olvasni a témát nyes Benne lennék én is talán egy szép fiatal hőlgyel.
#1080   2013. 09. 09. hétfő 14:11
Pure Pleasure Pure Pleasure
Kis élménybeszámoló.
Párommal még régebben beszereztünk egy kötöző szalagot, eddig csak rajta próbáltuk ki, de a napokban úgy alakult, hogy megkívántam, hogy domináljon rajtam. Összekötözte a szalaggal a kezeimet és a hasamra fordított az ágyra, majd óvszert húzott az ujjára (hosszú, éles a körme így viszont nagyon kellemes és síkosabb is) és elkezdte izgatni az ánuszomat, kezdetben 1 ujjal majd kettővel végül pedig kértem hogy 3 ujjával izgasson. Mikor már eléggé fel voltam izgulva kivette az ujjait és bedugta a méretes vibrátorunkat jól beolajozva a fenekembe, először enyhén fájt a feszítéstől, de szép lassan, finoman mozgatta bennem miközben verte a farkamat és nyalta a zacskóm így gyorsan tovább tágultam, hogy gond nélkül tudott baszni vele. Az extázis közelében már nem bírtam és kértem csináljuk úgy, hogy ő a kezében fogja a csipőjénél miközben fölé ülök és úgy lovagolok a vibrátorban. Mivel ez egy új pozíció volt és a kezem is meg volt kötve, kicsit esetlenek voltunk, ezért inkább eloldozott, a hátamra feküdtem és kértem hogy bassza keményen a vibrátorral a seggemet tovább, közben vertem a farkam és amikor látta a párom, hogy élvezni fogok , bekapta a farkam makkját és telespricceltem a száját a gecimmel. Nagyon élveztem a kiszolgáltatottságot, legközelebb lehet, hogy kipróbáljuk, hogy teljesen kiköt és még a szájamat is felpeckeli így azt csinál velem amit akar, már nagyon várom!
#1079   2013. 06. 11. kedd 17:33
X Törölt felhasználó (882718)
Vannak itt olyan lányok akik kipróbálnák ? smile
#1078   2013. 06. 11. kedd 01:04
Csontika Csontika
Ha egy csinos, vonzo Holgy atvenne az iranyitast, biztos hogy nagyon tetszene!
Meg nem probaltam, de az analis kenyeztetes azert jo...
#1077   2013. 05. 21. kedd 05:09
X Törölt felhasználó (877783)
Sziasztok sajnos engem màr 2honapja nem dugtakeg:( ês màr hiànyzik szeretek lovagolni vagy csak ha pucsitok és tövig nyomjàk belém smile
eddig minden csaj élvezte aki szeretné próbàlja ki megéri wink
#1076   2013. 05. 20. hétfő 22:16
X Törölt felhasználó (882668)
Azt elhiszem...jó lehet! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 19. vasárnap 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (838984)
2013. 05. 19. vasárnap 12:56
szoktunk a párommal ilyen játékot játszani, és mondhatom mindketten élvezzük
#1075   2013. 05. 19. vasárnap 12:56
X Törölt felhasználó (838984)
szoktunk a párommal ilyen játékot játszani, és mondhatom mindketten élvezzük
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 17. péntek 22:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (882668)
2013. 05. 17. péntek 22:22
Van itt olyan lány, aki csinált már ilyet felcsatolhatóval?
#1074   2013. 05. 18. szombat 23:05
Lánglovag Lánglovag
Szia Kitti! Elmesélnél egy ilyen történetet? Részletesen smile :-P
(Ez egy válasz MANO28 üzenetére (2013. 05. 18. szombat 11:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 18. szombat 11:08
szia én igen kitti vagyok és a páromat szoktam dugni felcsatolósal nagyon élvezi és én is ! finom
#1073   2013. 05. 18. szombat 11:08
MANO28 MANO28
szia én igen kitti vagyok és a páromat szoktam dugni felcsatolósal nagyon élvezi és én is ! finom
#1072   2013. 05. 17. péntek 22:22
Van itt olyan lány, aki csinált már ilyet felcsatolhatóval?
#1071   2013. 05. 16. csütörtök 22:36
Látom sokunkat érdekel ez a téma! Én is kipróbálnám!
#1070   2013. 05. 16. csütörtök 18:00
tom1019 tom1019 VIP Admin
NE itt keressetek társakat a dugáshoz! Ide csak tapasztalatokat és élményeket írjatok!!! felkialtas
#1069   2013. 05. 16. csütörtök 17:44
X Törölt felhasználó (877852)
Sziasztok!

Ha jó a technika amivel csináljátok, akkor fantasztikusan jó izgató érzés.
Ezért nem szabad elkapkodni durr bele módon mert akkor kellemetlen és elveheti a kedvünket.
Nagyon izgalmas tud lenni ha valaki előtt történik smile
Szívesen átélném megint..
#1068   2013. 04. 27. szombat 14:37
mnbvcxyí mnbvcxyí
De nagyon irigyellek. worship Szívesen kipróbálnám én is ,d e nem tudom, hogy tudnám rá venni a nejem. Ugyan is ő nem szereti az anális "foglalatosságot".
(Ez egy válasz Lánglovag üzenetére (2013. 02. 07. csütörtök 23:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 07. csütörtök 23:35
A héten volt alkalmam ismét élvezni az efféle szenvedélyes szexet. Nagyon jó volt!!

A hasamon feküdtem. Először bevezetőként csak az ujjaival izgatott, finoman bedugta az egyik ujját, ki-be mozgatva izgatta a prosztatámat, majd mikor egyre jobban élveztem szépen bevezette a másik ujját is. Az valami isteni volt, ahogy elkezdte mozgatni bennem ki és be, egyre hevesebben. Szabályosan megujjazott.
Ezután előkerült a vibri. Kettő van, egy vékonyabb anál és egy igazi fasz alakú, most az utóbbira vágytam, annyira fel voltam már izgulva. Bekente síkosítóval és odatette a fenekemhez majd bekapcsolta. Finoman rezgett az ánuszomnál, mikor egyszercsak behatolt. Először feszített persze, de a játékosságának köszönhetően hamar hozzászoktam és kívántam, hogy dugjon meg. Nem bírtam tovább, négykézlábra álltam, kutyapózban, Ő pedig mögém jött. Elkezdte mozgatni bennem a vibrit, egyre jobban, majd előrenyúlt a kemény farkamhoz és verni kezdte. Hihetetlen érzés volt, ahogy dugott a vibrivel és közben verte a farkam. Ezt így már tényleg nem bírtam sokáig és a nagyobb lökésekre, ahogy a vibri rezegve járt bennem, hatalmasat élveztem...

Imádok így élvezni, javaslom próbálja ki mindenki! kacsint
#1067   2013. 04. 26. péntek 17:08
X Törölt felhasználó (876621)
smile
#1066   2013. 04. 25. csütörtök 07:52
kicsirics kicsirics
egyetértek wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 04. 24. szerda 20:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (877783)
2013. 04. 24. szerda 20:58
Igaz úgy is jó h ujjaznak szopàs közbe smile de egy felcsatolós az igazi wink
Kutya pózban a legjobb wink

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Aliszultan Aliszultan
Nyitás ideje: 2004. 09. 30. csütörtök
Üzenetek: 1265db
Utolsó üzenet: tegnap 13:20

Hírek

2015. 03. 27. péntek 18:04
Áprilisi versenyünk témája: "Ébred a természet" Itt a tavasz, jön a jó idő! Ezért mi arra kérünk Titeket, hogy minél több ruhától szabaduljatok meg! Mutassátok be egy fotósorozattal, hogy milyen erotikus, szexi, esetleg mocskos az ébredő természet.... Húsvét apropójából egy "nyuszilány"... Tovább
2015. 03. 27. péntek 12:23
Fekete istennők! Szereted a csoki csajokat? Az izmos párductestű szépségeket? Vagy inkább a bögyös nagy popsijú csajok jönnek be? Ebben a filmben megtalálod az összes olyan csoki csajt, akik megfelelnek az ízlésednek. Egy a közös bennük! Imádják a hatalmas faszt! Úgy... Tovább
2015. 03. 18. szerda 15:14
European amateurs Mindig is tudtuk, hogy az európai amatőr csajok a legjobbak, de azon belül is a magyar amatőrök élvezik leginkább a szexet. 2 órás magyar amatőr szexkavalkád, amit az amcsik is nyálcsorgatva néznek a tengerentúlon! Letöltés - European amateurs Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!