Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Szeretem,ha a férfi élvezi a ha megdugom,mert a legnagyobb élvezet neki a prosztata orgazmus."
"De sajnos sokan nem merik kipróbálni."
"Isteni mindkét félnek"
"Ki s ki ,hogyan viszonyul a kényeztetéshez "
"nem tudom van e egyáltalán olyan lány akit érdekel ez"

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1023   2012. 10. 26. péntek 09:58
opaz51 opaz51
a szakirodalom nem téved, nekem mindig van anális orgazmusom, sőt tobb is egymás után. igaz ez nem jár spriccelessel,de ezek adják a végén a testet remegteto hatalmas kilovelest, amihez csak ugyan kell egy kicsit huzogatni, de szinte alig...
(Ez egy válasz angelo83 üzenetére (2012. 10. 24. szerda 23:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 24. szerda 23:57
Szerintem ahhoz azert nagyon sokat kell gyakorolni, az elejen szerintem mindenkepp ossze kell kotni a ket dolgot, nem lehet kihagyni a faszt a jatekbol. Mi ugy szoktuk csinalni, hogy a baratnom leszop, mikozben egy zseles dildoval kenyezteti a fenekemet. Nem szoktam sokaig birni. wink marmint hogy el ne elvezzek. Ha azt szeretnetek, h a parod attol elvezzen, hogy a seggebe dugsz valamit, valamilyen vibratoros dolgot ajanlok, vannak hajlitott vibratorok, de kifejezetten prosztatamasszazsra kifejlesztett eszkozok is. Nekem ugyan nem volt meg analis orgazmusom, de a "szakirodalom" szerint letezik ferfiaknal is.
#1022   2012. 10. 24. szerda 23:57
angelo83 angelo83
Szerintem ahhoz azert nagyon sokat kell gyakorolni, az elejen szerintem mindenkepp ossze kell kotni a ket dolgot, nem lehet kihagyni a faszt a jatekbol. Mi ugy szoktuk csinalni, hogy a baratnom leszop, mikozben egy zseles dildoval kenyezteti a fenekemet. Nem szoktam sokaig birni. wink marmint hogy el ne elvezzek. Ha azt szeretnetek, h a parod attol elvezzen, hogy a seggebe dugsz valamit, valamilyen vibratoros dolgot ajanlok, vannak hajlitott vibratorok, de kifejezetten prosztatamasszazsra kifejlesztett eszkozok is. Nekem ugyan nem volt meg analis orgazmusom, de a "szakirodalom" szerint letezik ferfiaknal is.
(Ez egy válasz anevem üzenetére (2012. 09. 29. szombat 19:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 29. szombat 19:08
Sziasztok!
Izgatónak találom a dolgot, bár a prosztatamasszázsnál továb0b még nem jutottunk a párommal. De az lenne a kérdésem, hogy ebben a felállásban a párom el tudna élvezni pusztán attól, hogy egy felcsatolhatóval dugom?
(a pár lány tagja)
Bármi féle tapasztalatot szívesen meghallgatok/tunk smile
#1021   2012. 10. 20. szombat 09:51
X Törölt felhasználó (197845)
szívesen látnék ilyen sorozatot smile
(Ez egy válasz gabicabi üzenetére (2012. 10. 19. péntek 20:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 19. péntek 20:10
sziasztok smile mi a párommal nagyon sürün szeretkezümk forditva és mind a ketten nagyon élvezzük smile barátnöm kimondottan élvezi és teljesen tüzbe jön ha ö kényeztet ujjal és farokkal smile nagyon nagy élvezetet tud nyujtani smile mindkettönknek smile
#1020   2012. 10. 19. péntek 20:10
gabicabi gabicabi
sziasztok smile mi a párommal nagyon sürün szeretkezümk forditva és mind a ketten nagyon élvezzük smile barátnöm kimondottan élvezi és teljesen tüzbe jön ha ö kényeztet ujjal és farokkal smile nagyon nagy élvezetet tud nyujtani smile mindkettönknek smile
#1019   2012. 09. 30. vasárnap 05:32
1feffelino 1feffelino
csinálni kell, el fog.........reméljük
(Ez egy válasz anevem üzenetére (2012. 09. 29. szombat 19:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 29. szombat 19:08
Sziasztok!
Izgatónak találom a dolgot, bár a prosztatamasszázsnál továb0b még nem jutottunk a párommal. De az lenne a kérdésem, hogy ebben a felállásban a párom el tudna élvezni pusztán attól, hogy egy felcsatolhatóval dugom?
(a pár lány tagja)
#1018   2012. 09. 29. szombat 19:08
anevem anevem
Sziasztok!
(a pár lány tagja)
#1017   2012. 09. 16. vasárnap 19:31
isteni nyes de próbáld ki vibrivel is, vagy felcsatissal, még durvább!!! smile
(Ez egy válasz smaster943 üzenetére (2012. 09. 16. vasárnap 17:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 16. vasárnap 17:16
Alig egy órája megtörtént. Brutálisan jó volt, ekkorát életemben nem spricceltem. Most azért kicsit furcsán érzem magam......Csak az ujjait használta, teljesem beindult, üveges tekintet, elcsukló hang és egyfolytában mocskosul beszélt, pedig nem szokott. Új oldaláról ismertem meg, de kedvemre való. Alig kellett hozzáérnem és már élvezett is. Hihetetlen, ezt néhány hete még nem gondoltam volna. Azt hittem, ilyet én sohasem hagyok megtenni.
#1016   2012. 09. 16. vasárnap 17:16
smaster943 smaster943
Alig egy órája megtörtént. Brutálisan jó volt, ekkorát életemben nem spricceltem. Most azért kicsit furcsán érzem magam......Csak az ujjait használta, teljesem beindult, üveges tekintet, elcsukló hang és egyfolytában mocskosul beszélt, pedig nem szokott. Új oldaláról ismertem meg, de kedvemre való. Alig kellett hozzáérnem és már élvezett is. Hihetetlen, ezt néhány hete még nem gondoltam volna. Azt hittem, ilyet én sohasem hagyok megtenni.
#1015   2012. 09. 13. csütörtök 12:18
négyesszex négyesszex
Nagyon jó!!! Mi már egy jó ideje csináljuk! Prosztatavibrátorral isteni, többszörösen jó vele elélvezni!!!
Ne hagyd ki semmiképp!!!
#1014   2012. 09. 13. csütörtök 11:51
X Törölt felhasználó (846490)
3 szó csak amit mondani akarunk! smile
Gyerünk,gyerünk,gyerünk... wink
(Ez egy válasz smaster943 üzenetére (2012. 09. 12. szerda 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 12. szerda 19:15
Éppen most írtam egy másik topikban, hogy a barátnőm mostanában szopás közben állandóan az ánuszomot simogatja és nyalja is. Ha nem tiltakozom, úgy beindul, hogy fuldokolva szopik és bárhová élvezhetek, az arcára, torkára stb. Beleolvasva ebbe a topikba, lehet, hogy tovább akar menni.....hiszen egyre bátrabb és mondhatni, nem tűr ellentmondást. Nem tudom, hogy hagynám-e neki, hogy megújazzon, vagy megdugjon. A simogatás, nyalás jól esik, de nem tudomk, milyen lenne, ha behatolna.....
#1013   2012. 09. 13. csütörtök 10:53
Szokratesz Szokratesz
Szerintem próbáld ki, ha nem tetszik akkor többet nem csináljátok .... Ezen nem bukhatsz!
Ha segítség kell , szólj smile
(Ez egy válasz smaster943 üzenetére (2012. 09. 12. szerda 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Éppen most írtam egy másik topikban, hogy a barátnőm mostanában szopás közben állandóan az ánuszomot simogatja és nyalja is. Ha nem tiltakozom, úgy beindul, hogy fuldokolva szopik és bárhová élvezhetek, az arcára, torkára stb. Beleolvasva ebbe a topikba, lehet, hogy tovább akar menni.....hiszen egyre bátrabb és mondhatni, nem tűr ellentmondást. Nem tudom, hogy hagynám-e neki, hogy megújazzon, vagy megdugjon. A simogatás, nyalás jól esik, de nem tudomk, milyen lenne, ha behatolna.....
#1012   2012. 09. 13. csütörtök 09:22
kicsirics kicsirics
le lehet írni a tapasztalatokat de úgysem fogja megtudni belőle,hogy mennyire jó...
(Ez egy válasz Pure Pleasure üzenetére (2012. 09. 13. csütörtök 09:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 13. csütörtök 09:16
Hali!
Ahogy leírtad a párodat biztos nagyon izgatná, hogy neked mennyire fog tetszeni az meg mindkettőtökön múlik. Itt már sokan sok jó dolgot írtak, de ha tényleg ki akarod próbálni szívesen leírom a kezdő tapasztalatokat!
#1011   2012. 09. 13. csütörtök 09:16
Pure Pleasure Pure Pleasure
Hali!
Ahogy leírtad a párodat biztos nagyon izgatná, hogy neked mennyire fog tetszeni az meg mindkettőtökön múlik. Itt már sokan sok jó dolgot írtak, de ha tényleg ki akarod próbálni szívesen leírom a kezdő tapasztalatokat!
#1010   2012. 09. 13. csütörtök 08:53
nagyon várjuk a nagyobb képeket nyes
(Ez egy válasz Pure Pleasure üzenetére (2012. 09. 12. szerda 18:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 12. szerda 18:29
Sajnos elkiabáltam, túl kis méretűek lettek, ezért visszajeleztek, hogy nem lett feltöltve... Tanulva ebből legközelebb nagyobbakat csinálunk...
#1009   2012. 09. 12. szerda 19:35
kicsirics kicsirics
szerintem ha akarja akkor hagyd magad mert isteni wave
#1008   2012. 09. 12. szerda 19:15
smaster943 smaster943
#1007   2012. 09. 12. szerda 18:29
Sajnos elkiabáltam, túl kis méretűek lettek, ezért visszajeleztek, hogy nem lett feltöltve... Tanulva ebből legközelebb nagyobbakat csinálunk...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 09. 12. szerda 18:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (856735)
2012. 09. 12. szerda 18:07
És hol találjuk meg a képeket? Mert én nem találom sehol sajna.
#1006   2012. 09. 12. szerda 18:07
X Törölt felhasználó (856735)
És hol találjuk meg a képeket? Mert én nem találom sehol sajna.
(Ez egy válasz Pure Pleasure üzenetére (2012. 09. 12. szerda 07:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 09. 12. szerda 07:39
Töltöttem fel pár képet, nem a legjobbak, de majd legközelebb lehet profibbak lesznek, komplettebb történettel smile
#1005   2012. 09. 12. szerda 07:39
Töltöttem fel pár képet, nem a legjobbak, de majd legközelebb lehet profibbak lesznek, komplettebb történettel smile
#1004   2012. 09. 11. kedd 10:44
MANO28 MANO28
hát nagyon szeret dugni a párom és néha engem is dug vibivel és nagyon élvezem nyes

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Aliszultan Aliszultan
Nyitás ideje: 2004. 09. 30. csütörtök
Üzenetek: 1203db
Utolsó üzenet: 2014. 10. 17. péntek

Hírek

2014. 10. 15. szerda 12:04
Itt a GoldenGate 3D mozi! Megnyitja kapuit a Goldengate3D mozi, ahol a többiekkel együtt nézheted a legjobb erotikus filmeket, mely jó alkalmat adhat az ismerkedésre. Lépj be te is, és éld át az internet új dimenzióját, találkozz a többiekkel 3D-ben! A mozit a GG utcán... Tovább
2014. 10. 14. kedd 15:19
Az erkölcstelen amatőr csajok akik imádják a faszt Basszál még! Ez lehet a jelmondata azoknak a dögös, gátlástalan kis magyar ribiknek, akik mindenkivel és mindenhol megdugatják magukat. Legyen az a Dunapart, egy lakótelepi fürdőszoba, vagy egy erdei pihenőhely. Attól sem riadnak vissza, hogy egy sörösüveget... Tovább
2014. 10. 09. csütörtök 10:47
Felkészülni! Novemberi versenytémánk: "Gruppen!" Kicsit előbb szólunk most, hogy fel tudjatok készülni! Ezúttal azokhoz fordulunk, akik kicsit bevállalósabbak, bátrabbak, szeretnek bevonni másokat is az intim pillanataikba, és meg is örökítenék számunkra egy hármast, négyest, vagy akár többest! Még... Tovább

Profilmegtekintés -
Leslie_ megnézte valakinek a profilját.
Profilmegtekintés -
Profilmegtekintés -
Profilmegtekintés -
Profilmegtekintés -

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!