Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Szeretem,ha a férfi élvezi a ha megdugom,mert a legnagyobb élvezet neki a prosztata orgazmus."
"De sajnos sokan nem merik kipróbálni."
"Isteni mindkét félnek"
"Ki s ki ,hogyan viszonyul a kényeztetéshez "
"nem tudom van e egyáltalán olyan lány akit érdekel ez"

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1160   2014. 04. 27. vasárnap 16:32
X Törölt felhasználó (876621)
Jó is az, hm smile
(Ez egy válasz bj1978 üzenetére (2014. 04. 26. szombat 18:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 26. szombat 18:18
két volt barátnőm is szeretett játszani a popsimmal, nyalták és az ujjaikat is használták. imádtam. smile ha volna olyan csaj itt, aki szintén szereti az ilyen játékokat, szivesen venném a véleményét vagy az élménybeszámolóit. smile sőt szivesen találkoznék is vele! smile
#1159   2014. 04. 26. szombat 18:18
bj1978 bj1978 VIP
két volt barátnőm is szeretett játszani a popsimmal, nyalták és az ujjaikat is használták. imádtam. smile ha volna olyan csaj itt, aki szintén szereti az ilyen játékokat, szivesen venném a véleményét vagy az élménybeszámolóit. smile sőt szivesen találkoznék is vele! smile
#1158   2014. 04. 25. péntek 06:20
greatom greatom
Ha eljön az idő, az lesz az első, hogy meg fogom vizsgálni az állás pontomat! Alul is, felül is, és ha marad idő, akkor körben is. Megkeresem és megvizsgálom.
(Ez egy válasz fonoda üzenetére (2014. 04. 24. csütörtök 18:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 24. csütörtök 18:16
Te kis észosztó!
Nem látod, hogy mindenkinek útban vagy?
Ha ember egyedül marad a véleményeivel, érdemes felül vizsgálni az állás pontját!
#1157   2014. 04. 24. csütörtök 18:57
imádom1987 imádom1987
egyet értek smile worship
(Ez egy válasz jager üzenetére (2014. 04. 23. szerda 14:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 23. szerda 14:51
Veled no comm.bocsÉn tudom miről beszélek,nem úgy mint te,a meleg téma az megint egy más dolog egy előző hozzászólásodra reagálva.Amit meg nem próbáltál arról nem is lehet tapasztalatod,véleményed meg csak szerényen esetleg,de nem azt mutatod.Nem akarok belebonyolódni ebbe jobban mert úgy sem érted.
#1156   2014. 04. 24. csütörtök 18:16
fonoda fonoda
Te kis észosztó!
Nem látod, hogy mindenkinek útban vagy?
Ha ember egyedül marad a véleményeivel, érdemes felül vizsgálni az állás pontját!
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 04. 24. csütörtök 10:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 24. csütörtök 10:31
Nem akarok belebonyolódni ebbe jobban mert úgy sem érted.
Igen, ez nálad visszatérő probléma, hogy a nagy mondani akarás megfeneklik a mondatszerkesztési problémáid zátonyán. Az, hogy én néha ebből fakadóan értetlenül állok az idehányt szómoslékodat olvasva, az még mindig a kisebbik probléma az előző mellett.
Tévképzetekre, töredék információkra hibás előfeltételezésekre 'építesz' elméleteket, logikátlan gondolatokba gabalyodva teszel kinyilatkoztatásokat. Nem érzed néha, hogy ez mennyire kínos?
Egyetlen dologban voltál képes helytálló megállapításra: Nincs saját homoszexuális tapasztalatom. Kezdetnek jó.
#1155   2014. 04. 24. csütörtök 14:46
jager jager
Saját magadról írtál szerintem.Nem vitatkozok veled,legyen igazad nekem olyan mindegy mit gondolsz kiről,miről.!
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 04. 24. csütörtök 10:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 24. csütörtök 10:31
Igen, ez nálad visszatérő probléma, hogy a nagy mondani akarás megfeneklik a mondatszerkesztési problémáid zátonyán. Az, hogy én néha ebből fakadóan értetlenül állok az idehányt szómoslékodat olvasva, az még mindig a kisebbik probléma az előző mellett.
Tévképzetekre, töredék információkra hibás előfeltételezésekre 'építesz' elméleteket, logikátlan gondolatokba gabalyodva teszel kinyilatkoztatásokat. Nem érzed néha, hogy ez mennyire kínos?
Egyetlen dologban voltál képes helytálló megállapításra: Nincs saját homoszexuális tapasztalatom. Kezdetnek jó.
#1154   2014. 04. 24. csütörtök 10:31
greatom greatom
(Ez egy válasz jager üzenetére (2014. 04. 23. szerda 14:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 23. szerda 14:51
Veled no comm.bocsÉn tudom miről beszélek,nem úgy mint te,a meleg téma az megint egy más dolog egy előző hozzászólásodra reagálva.Amit meg nem próbáltál arról nem is lehet tapasztalatod,véleményed meg csak szerényen esetleg,de nem azt mutatod.Nem akarok belebonyolódni ebbe jobban mert úgy sem érted.
#1153   2014. 04. 24. csütörtök 08:22
X Törölt felhasználó (876621)
Persze.. mert agyban is elélvezel ilyenkor nyes
(Ez egy válasz imádom1987 üzenetére (2014. 04. 22. kedd 20:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 22. kedd 20:10
Sziasztok új vagyok és hát imádom a témát olvasgatni és üzni is párom nem igazán volt oda érte elején most viszont márt elvárja sőt .... smile
de szó mi szó akkorát simán nem élvez az ember mint így wave
#1152   2014. 04. 23. szerda 14:51
jager jager
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 04. 23. szerda 07:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 23. szerda 07:19
Szerintem meg akár az is elképzelhető, hogy azért érdeklődik, mert úgy még nem próbálta. Aztán majd később eldönti magában, hogy melyiket fogja preferálni. Lehet, hogy a hagyományos keféléshez hasonló dögönyözést érdekesebbnek tartja és a partner kezének mérete ezt annyira nem teszi lehetővé.
#1151   2014. 04. 23. szerda 07:19
greatom greatom
Szerintem meg akár az is elképzelhető, hogy azért érdeklődik, mert úgy még nem próbálta. Aztán majd később eldönti magában, hogy melyiket fogja preferálni. Lehet, hogy a hagyományos keféléshez hasonló dögönyözést érdekesebbnek tartja és a partner kezének mérete ezt annyira nem teszi lehetővé.
(Ez egy válasz jager üzenetére (2014. 04. 22. kedd 17:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 22. kedd 17:20
Nem kötekszem,inkább csak mosolyogva olvasgatom a kommenteket.Aki már valóban érezte a női kezet az nem cselélné le egy szilikonra.
#1150   2014. 04. 22. kedd 21:18
imádom1987 imádom1987
de ha konkrét dologra vagy kíváncsi kérdez és válaszolok ! smile
#1149   2014. 04. 22. kedd 20:50
imádom1987 imádom1987
Hogy csináljuk minden hogy .
hova jutotunk az már más kérdés mert párom bele élte magát és már tangát vet h huzam fel de én nem tartom jó őtletnek....... crazya
#1148   2014. 04. 22. kedd 20:39
Lánglovag Lánglovag
Hát akkor mesélj róla hova jutottatok, hogy csináljátok smile
(Ez egy válasz imádom1987 üzenetére (2014. 04. 22. kedd 20:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 22. kedd 20:10
Sziasztok új vagyok és hát imádom a témát olvasgatni és üzni is párom nem igazán volt oda érte elején most viszont márt elvárja sőt .... smile
#1147   2014. 04. 22. kedd 20:10
imádom1987 imádom1987
#1146   2014. 04. 22. kedd 17:20
jager jager
Nem kötekszem,inkább csak mosolyogva olvasgatom a kommenteket.Aki már valóban érezte a női kezet az nem cselélné le egy szilikonra.
#1145   2014. 04. 22. kedd 10:04
greatom greatom
Oké, állítasz valamit. (Bár nekem még azt is nehéz volt kihámozni, hogy mit...) Akkor légyszíves magyarázd is meg. Hol a hazugság? Naná, más egy kéz, más egy fasz és más egy szilikon dorong... ééés? Hová akartál kilyukadni?
(Ez egy válasz jager üzenetére (2014. 04. 21. hétfő 19:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 21. hétfő 19:21
Ha igaz lenne amit írtál akkor nem is írtál volna ekkora baromságot-legfőképp hazugságot.Egy női kéz-össze szóritott kéz ami,már más! ököl semmi mű-tárgy,sem igaz fasz nem pótolhatja azt az érzést.Tehát világodat nem tudod mit beszélsz még csak a fantáziád is kevés hozzá mert még nem tartasz ott..Még müvelödj,s gyakorolj pár évig.........................................................- Ennyi
#1144   2014. 04. 22. kedd 09:21
dako84 dako84
Inkább az van, hogy beigazolódik korábbi fejtegetésem. A nagyfarkú kúrógép, aki minden nőnek örömet okoz, beleszól egy olyan témába, ahol a férfit dugják, és mennyire jól tudja ezt is. Akárhogy próbálom másfelé vinni a gondolataimat, jager is csak egy meleg, és ez megint azt támasztja alá, hogy nagy farokkal csak az lesz az ember, mert egy nő nem fogja élvezni. Elnézést kérek, ha nagyon magára veszi, de számomra ez világosodott meg.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 04. 22. kedd 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (876621) VIP
2014. 04. 22. kedd 08:30
Miert tamadsz? rogton nekiesel a masiknak,ugyan ugy,ahogy neked esnek es serelmezed. Ezt a rossz szokast el lehetne hsgyni.
Miert kamu amit ir? Siman realis,hogy a no ujjal izgatja,de azt mar nem akarja,h felvegye a ffi szerepet,ami a mupeniszvviselesevel egyutt jar.
Masresz nem vagyunk egyformak. Lehet neked az oklozes esik jol,masnak meg egy faszhu vibrator.
#1143   2014. 04. 22. kedd 08:30
X Törölt felhasználó (876621) VIP
Miert tamadsz? rogton nekiesel a masiknak,ugyan ugy,ahogy neked esnek es serelmezed. Ezt a rossz szokast el lehetne hsgyni.
Miert kamu amit ir? Siman realis,hogy a no ujjal izgatja,de azt mar nem akarja,h felvegye a ffi szerepet,ami a mupeniszvviselesevel egyutt jar.
Masresz nem vagyunk egyformak. Lehet neked az oklozes esik jol,masnak meg egy faszhu vibrator.
(Ez egy válasz jager üzenetére (2014. 04. 21. hétfő 19:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 21. hétfő 19:21
Ha igaz lenne amit írtál akkor nem is írtál volna ekkora baromságot-legfőképp hazugságot.Egy női kéz-össze szóritott kéz ami,már más! ököl semmi mű-tárgy,sem igaz fasz nem pótolhatja azt az érzést.Tehát világodat nem tudod mit beszélsz még csak a fantáziád is kevés hozzá mert még nem tartasz ott..Még müvelödj,s gyakorolj pár évig.........................................................- Ennyi
#1142   2014. 04. 21. hétfő 19:28
jager jager
de nagyon izgalmas lenne azt érezni,hogy valódi kefélő mozdulatokkal ,jókora műfarokkal dugjon meg......
Miről is beszélsz?????????????akik tudják azok tudják én miért írok erre a felesleges írásodra,hazugságodra,totál kamu gép vagy és még csak most nézem meg az adatlapodat.
(Ez egy válasz lajabaja üzenetére (2014. 04. 21. hétfő 17:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 21. hétfő 17:37
A barátnőm kézzel már " behajtott " jónéhányszor ,de nagyon izgalmas lenne azt érezni,hogy valódi kefélő mozdulatokkal ,jókora műfarokkal dugjon meg........de ezt valahogy nem akarja.............nagyon .sajnálom.......
#1141   2014. 04. 21. hétfő 19:21
jager jager
(Ez egy válasz lajabaja üzenetére (2014. 04. 21. hétfő 17:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 21. hétfő 17:37
A barátnőm kézzel már " behajtott " jónéhányszor ,de nagyon izgalmas lenne azt érezni,hogy valódi kefélő mozdulatokkal ,jókora műfarokkal dugjon meg........de ezt valahogy nem akarja.............nagyon .sajnálom.......

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Aliszultan Aliszultan
Nyitás ideje: 2004. 09. 30. csütörtök
Üzenetek: 1200db
Utolsó üzenet: 2014. 08. 28. csütörtök

Hírek

2014. 08. 22. péntek 18:22
Az eddigi legmerészebb díjátadó! Welikeandmake az egyik legbevállalósabb páros Goldengate-en! Ezt eddig is észrevehettük a sorozataikból. De a merészségük nem állt meg itt, hanem úgy gondolták, hogy egy igazán ütős díjátadós sorozattal örvendeztetnek meg Titeket. És elkészült a... Tovább
2014. 08. 21. csütörtök 16:37
Zsíros falatok - Phat farm 6 A farmon élők nem azok a nádszál típusok. Csöcsös-faros menyecskék azok akik bírják a terhelést. Az állatgondozó a munka után, meglátogatja a háziasszonyt, aki épp méretes répákat húz ki a földből a levesbe. Fiatal legényünk nem rest, kikapja... Tovább
2014. 08. 11. hétfő 17:05
Amatőr faszcibáló csoki csajok! Csinos, amatőr, csoki csajok, akik ki akarják próbálni magukat kamera előtt. Bár még tapasztalatlanok, a fehér bráner jól áll a szájukban. Igyekeznek is beleadni apait-anyait, hiszen mint tudjuk, az első benyomás a legfontosabb. Szopnak is rendesen, és a... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!