Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Szeretem,ha a férfi élvezi a ha megdugom,mert a legnagyobb élvezet neki a prosztata orgazmus."
"De sajnos sokan nem merik kipróbálni."
"Isteni mindkét félnek"
"Ki s ki ,hogyan viszonyul a kényeztetéshez "
"nem tudom van e egyáltalán olyan lány akit érdekel ez"

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1274   2015. 04. 06. hétfő 11:58
manócskáék manócskáék
Az elején azt szeretném elmondani, hogy örülök és nagyon szerencsés vagyok, hogy a barátnőm ezt szereti és nagyon jól is csinálja. Nagyon nagy élvezetek tárháza tud lenni ez a fajta örömszerzés. Egyébként nálunk nem én, hanem bnőm kezdeményezésére jutottunk el idáig, aminek nagyon örülök.
Nagyon most már nem szoktunk rá készülni, mint régebben, inkább spontán jön, hogy mikor van itt az ideje, mert azért teljesen nem mindennapos a dolog, bár van, hogy néha többször is megesik.
A zuhany után én később érkeztem a hálóba, egy tanga volt rajtam, ami a kedvence. Lassan, egymás mellett feküdve kezdtük lázba hozni egymást, majd 69ben én felül folytatva, miközben a popsim kezdte kényeztetni, amit imádok nagyon, élvezem. Én sem tétlenkedem, közben ugyanúgy izgatom én is, miközben hátrafelé pucsítok neki. Érzem, hogy totál nedves lettem már ott, és lassan benyúl, egyre jobban....mikor kellően ellazultam, felveszi a műszert és megkér, hogy üljek bele....kis síkosító után a tangát félre húzva belecsúszok, lassú mozdulatokkal előre hátra mozgok, és mikor befogadtam teljesen, kezdődhet a teljes átszellemülés....elkezdem nagyon élvezni, közben párom segít nekem elöl, ami még egy akkora plusz közben, hogy néha majdnem azonnal eldurranok...ilyenkor picit megáll vele, de én folytatom a lovaglást........teljesen felülök, totál tövig rá, vonagolva.
Majd nemsokára magára húz, ráborulok, és a fenekem fogja és úgy mozog bennem ki-be......

most kis szünet, mert mennem kell, de ha érdekes, akkor esetleg befejezhetem.........
(Ez egy válasz extrapár üzenetére (2015. 04. 06. hétfő 08:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 06. hétfő 08:14
Kiváncsian várjuk! smile
#1273   2015. 04. 06. hétfő 08:14
extrapár extrapár
Kiváncsian várjuk! smile
(Ez egy válasz manócskáék üzenetére (2015. 04. 06. hétfő 07:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 06. hétfő 07:52
Később elmesélem, nálunk hogy zajlik, ha van kíváncsi rá...
#1272   2015. 04. 06. hétfő 07:52
manócskáék manócskáék
Később elmesélem, nálunk hogy zajlik, ha van kíváncsi rá...
#1271   2015. 04. 06. hétfő 01:09
mazo mazo
Izgalmas játék!!
Bár sajnos én nem tudom ÚGY élvezni mint kéne!!
Nem!! Fájni nem fáj, inkább olyan semmilyen.
Próbáltuk a Nejemmel. Neki tetszik, ezért néha csináljuk.
Lehet, hogy én vagyok rosszul összerakva, de nekem spontán erekcióm katéterezés közben van, ha jól csinálja a Párom.
Análisan ujjazáskor néha érzek valami kellemeset, de az még nagyon messze van az élvezettől!!
#1270   2015. 04. 05. vasárnap 22:33
manócskáék manócskáék
Jó is az....főleg, ha spontán...
(Ez egy válasz csibi79 üzenetére (2015. 04. 05. vasárnap 19:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 05. vasárnap 19:35
Sajnos nem vagyunk nagy mesélők,egy iszogatós,szexin játszós éjszaka fordult át kipróbálósba,csak annyi,hogy mikor a csókok kezdtek szenvedéllyé átfordulni,előkerült párom 22/5 ös vibrije,és kis nyalakodás,és síkosítás után nagyon megkefélt vele,volt már párszor,hogy egyedül itthon játszottam vele,de ő tövig feltette,nagyon be voltunk indulva mindketten...
#1269   2015. 04. 05. vasárnap 19:35
csibi79 csibi79
Sajnos nem vagyunk nagy mesélők,egy iszogatós,szexin játszós éjszaka fordult át kipróbálósba,csak annyi,hogy mikor a csókok kezdtek szenvedéllyé átfordulni,előkerült párom 22/5 ös vibrije,és kis nyalakodás,és síkosítás után nagyon megkefélt vele,volt már párszor,hogy egyedül itthon játszottam vele,de ő tövig feltette,nagyon be voltunk indulva mindketten...
(Ez egy válasz nuninyalÓ üzenetére (2015. 03. 30. hétfő 20:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 30. hétfő 20:43
Esetlegesen részletesebb elmesélés vagy személyes tapasztalás .
#1268   2015. 04. 04. szombat 07:37
fazonkirály fazonkirály
Az is finom mikor szopja a párom a farkam,közben meg is ujjaz
#1267   2015. 03. 30. hétfő 20:43
nuninyalÓ nuninyalÓ
Esetlegesen részletesebb elmesélés vagy személyes tapasztalás .
(Ez egy válasz csibi79 üzenetére (2015. 03. 28. szombat 20:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 28. szombat 20:00
Sziasztok, nálunk tegnap este megvolt, és szuper volt.Még most is a hatása alatt vagyok
#1266   2015. 03. 30. hétfő 09:36
vakany111 vakany111
Elmesélhetnéd részletesen..
(Ez egy válasz csibi79 üzenetére (2015. 03. 28. szombat 20:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 28. szombat 20:00
Sziasztok, nálunk tegnap este megvolt, és szuper volt.Még most is a hatása alatt vagyok
#1265   2015. 03. 29. vasárnap 13:20
manócskáék manócskáék
Sziasztok!

Azt nem értem, hogy ha valakinek ez, vagy éppen egy másik téma gusztustalan, egyáltalán miért nyitja meg, legfőképpen miért szól hozzá....?

Mindegy.
Amúgy igen, isteni érzés és ha ezek a kritikus emberek tudnák, mennyire jó, nem tartanák gusztustalannak, stb.
Örülhet, akinek a barátnője ezt szereti...én éppen ilyen szerencsés vagyok. crazya
#1264   2015. 03. 28. szombat 20:06
buferenc buferenc
Szép szombat estét minden szexkedvelőnek! Nem gondoljuk, hogy a segédeszközös játék undorító, vagy mocskos lenne! A popsi kényeztetést mi a párommal rendszeresen gyakoroljuk és ha sikerül egy bi párt találni, velük is szeretnénk ezt folytatni! A lány dug fiút hihetetlenül erős orgazmust tud okozni! Az érzés nem hasonlítható semmihez, de ha jól csinálják eszméletlenül jó! Csak ajánlani tudjuk mindenkinek! Ne féljetek kipróbálni.
#1263   2015. 03. 28. szombat 20:00
csibi79 csibi79 VIP
#1262   2015. 03. 28. szombat 19:22
jo parban jo parban
Ti össze tevesztitek a normal szexet az undorito mocsokkal!! gunyos1
#1261   2015. 03. 23. hétfő 06:46
greatom greatom
Ez azért piszkosul jó összehangoltságot feltételez ám! Összeszokottságot, egymás nagyon alapos ismeretét. (Ettől függetlenül nem zárkózom el továbbra sem egy demonstratív szeánsztól wink )
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2015. 03. 21. szombat 17:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Demona VIP Admin
2015. 03. 21. szombat 17:52
Valóban megoldható külső segítség nélkül is, ám különbözőek vagyunk, különböző hozzáállással.
Azonban amit ecseteltem abban a variációban a nő a domináns, ami arra enged következtetni nem igen kedveli az irányítást átadni, így az orgazmus és az ahhoz vezető út, legyen csak külső domináns fél által irányított. worship
#1260   2015. 03. 22. vasárnap 19:28
skorpio01 skorpio01
először a nejem dugott meg vibrivel nagyon jó volt és nagyobbat is élveztem de szeretnék egy igazi faszt is érezni a seggembe.. lookaround
#1259   2015. 03. 21. szombat 17:52
Demona Demona VIP Admin
Valóban megoldható külső segítség nélkül is, ám különbözőek vagyunk, különböző hozzáállással.
Azonban amit ecseteltem abban a variációban a nő a domináns, ami arra enged következtetni nem igen kedveli az irányítást átadni, így az orgazmus és az ahhoz vezető út, legyen csak külső domináns fél által irányított. worship
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 03. 13. péntek 13:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 13. péntek 13:08
Azért ez a multiorgazmusos teória nekem picit misztikus... mert ha én úgy érzem, hogy megtörtént az orgazmus, akkor az meg van történve smile még akkor is, ha csak meleg levegő jön a csövön kifelé. Gyakorlatilag ez a retrográd ejakulációhoz áll a legközelebb, de az orgazmus lezajlik annak minden egyéb vonzatával. Ezt akár jól karbantartott és kontrollált pc izomzattal külső segítség nélkül is megvalósítható. Az erekció is többé-kevésbé megmarad, de a következő orgazmus nem jön hipp-hopp. A nőknél ez picit jobban van megalkotva, náluk akár néhány percenként, akár tucatszor is elég kellemes orgazmus váltható ki. Bár ők is meg tudják különböztetni egymástól azokat és vannak kisebbek, nagyobbacskák, de az agyleolvasztósból egy is elég smile
(Természetesen nem zárkózom el egy bizonyító erejű demonstrációtól wink )
#1258   2015. 03. 21. szombat 00:08
manócskáék manócskáék
Isteni érzés.....én nagyon tudom élvezni, mikor a párom bennem van. Néha teljesen átszellemülök a szerepcserekor!
#1257   2015. 03. 19. csütörtök 09:57
kleinnorbi kleinnorbi
Na ezt szívesen átélném smile Sajnos csak vágy nem tapasztalat.
#1256   2015. 03. 13. péntek 13:08
greatom greatom
Azért ez a multiorgazmusos teória nekem picit misztikus... mert ha én úgy érzem, hogy megtörtént az orgazmus, akkor az meg van történve smile még akkor is, ha csak meleg levegő jön a csövön kifelé. Gyakorlatilag ez a retrográd ejakulációhoz áll a legközelebb, de az orgazmus lezajlik annak minden egyéb vonzatával. Ezt akár jól karbantartott és kontrollált pc izomzattal külső segítség nélkül is megvalósítható. Az erekció is többé-kevésbé megmarad, de a következő orgazmus nem jön hipp-hopp. A nőknél ez picit jobban van megalkotva, náluk akár néhány percenként, akár tucatszor is elég kellemes orgazmus váltható ki. Bár ők is meg tudják különböztetni egymástól azokat és vannak kisebbek, nagyobbacskák, de az agyleolvasztósból egy is elég smile
(Természetesen nem zárkózom el egy bizonyító erejű demonstrációtól wink )
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2015. 03. 12. csütörtök 22:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Demona VIP Admin
2015. 03. 12. csütörtök 22:29
Kedveském, ha a hét minden napján kicsavarnak a lent írt módon akkor te hétvégére úgy fogod érezni magad mint akin egy hétig ki be járt a bányadömper eplus2
#1255   2015. 03. 13. péntek 12:15
X Törölt felhasználó (815877)
Demonának igaza van. egy hoszu hétvége utánn, már nem éreztem a fenekem.ki voltam nyilva mit a rozsa.már a harmadik napon élölyáték nélkül bement a felcsatolhatos. SZét tud szedni egy csaj ha akar rendessen .
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2015. 03. 12. csütörtök 22:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Demona VIP Admin
2015. 03. 12. csütörtök 22:29
Kedveském, ha a hét minden napján kicsavarnak a lent írt módon akkor te hétvégére úgy fogod érezni magad mint akin egy hétig ki be járt a bányadömper eplus2

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Aliszultan Aliszultan
Nyitás ideje: 2004. 09. 30. csütörtök
Üzenetek: 1314db
Utolsó üzenet: 2015. 07. 22. szerda

Hírek

2015. 07. 31. péntek 17:08
Hot! Hot! Hot! - ebben a hűvös időszakban! Amikor Fulltutipárék nálunk jártak, még javában tombolt a kánikula. A fotózás viszont a kellemesen hűvös irodában zajlott, és nem sok kedvünk volt kijönni újra a hőségbe. Amennyire vágytunk mi akkor a hűvösre, reméljük épp olyan forróság támad... Tovább
2015. 07. 29. szerda 10:54
Neked mi a kedvenc játékszered? Most nem a gyerekkori Barbie-ra gondoltunk, hanem olyan játékokra, amivel élvezetet okoztok magatoknak. Mi az, amit a legjobban szeretsz? Egy formás vibri? Esetleg egy hatalmas dildóért vagy oda? Vagy a gésa golyókért? Netalán telhetetlen vagy, és több is van? :P... Tovább
2015. 07. 22. szerda 16:02
Privát DVD 77 Bűvös 77-es számhoz érkezett a népszerű Privát DVD sorozat. Hogy mitől bűvös?! Nos, attól, hogy ez valóban egy remekül sikerült válogatás lett, mert ebben a számban eszméletlenül csodás magyar amatőr lányok bűvölik a faszt, hogy jó kemény legyen,... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!