Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Szeretem,ha a férfi élvezi a ha megdugom,mert a legnagyobb élvezet neki a prosztata orgazmus."
"De sajnos sokan nem merik kipróbálni."
"Isteni mindkét félnek"
"Ki s ki ,hogyan viszonyul a kényeztetéshez "
"nem tudom van e egyáltalán olyan lány akit érdekel ez"

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1112   2014. 03. 28. péntek 12:17
jamesbond80 jamesbond80 VIP
szia lesztek a fotosaink párban
(Ez egy válasz miertne4 üzenetére (2014. 03. 28. péntek 10:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 28. péntek 10:06
Csinálhatnátok pár képet használat közben
#1111   2014. 03. 28. péntek 10:06
miertne4 miertne4
Csinálhatnátok pár képet használat közben
(Ez egy válasz jamesbond80 üzenetére (2014. 03. 28. péntek 08:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 28. péntek 08:09
szia lehet kapni azt a fajtát ami három részből áll 3 méretű nagyon jók mi nagyon szivesen használjuk fantasztikus érzés
#1110   2014. 03. 28. péntek 08:09
jamesbond80 jamesbond80 VIP
szia lehet kapni azt a fajtát ami három részből áll 3 méretű nagyon jók mi nagyon szivesen használjuk fantasztikus érzés
(Ez egy válasz Deeper üzenetére (2014. 03. 27. csütörtök 12:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 27. csütörtök 12:47
Nekünk már csak rendelni kellene egy felcsatolhatót, a barátnőm nagy vágya ez....és persze engem is izgat!!
Tudtok ajánlani valami jó felcsatolhatót, amiről van tapasztalatotok? Mert nem akarok olyat, ami nem masszív, nem lehet szorosan rögzíteni a pántokkal, elszakad, stb...ja és azért méretben se legyen ilyen ujjnyi vastag, szóval egy rendes vastagabb jöhet:P
#1109   2014. 03. 27. csütörtök 12:47
Deeper Deeper
Nekünk már csak rendelni kellene egy felcsatolhatót, a barátnőm nagy vágya ez....és persze engem is izgat!!
Tudtok ajánlani valami jó felcsatolhatót, amiről van tapasztalatotok? Mert nem akarok olyat, ami nem masszív, nem lehet szorosan rögzíteni a pántokkal, elszakad, stb...ja és azért méretben se legyen ilyen ujjnyi vastag, szóval egy rendes vastagabb jöhet:P
#1108   2014. 03. 21. péntek 18:51
fazonkirály fazonkirály
én kértem h hagy lovagoljam meg, mert féltem h fájni fog. de mikor már simán ugráltam rajta fel-le, akkor kértem h most pedig basszon meg smile olyat kaptam hátulról...
(Ez egy válasz extraxl üzenetére (2014. 03. 20. csütörtök 20:46), amit ide kattintva olvashatsz)
extraxl VIP Admin
2014. 03. 20. csütörtök 20:46
Nagyon tündéri lehet az a barátnő aki hanyatt dobja magát egy felcsatolhatós 18as dákóval, wow1
én tuti úgy hasra vágtalak volna helyében hogy csak nyekkensz eplus2
#1107   2014. 03. 21. péntek 11:16
fazonkirály fazonkirály
smile nefélj utána kaptam hátulról
(Ez egy válasz extraxl üzenetére (2014. 03. 20. csütörtök 20:46), amit ide kattintva olvashatsz)
extraxl VIP Admin
2014. 03. 20. csütörtök 20:46
Nagyon tündéri lehet az a barátnő aki hanyatt dobja magát egy felcsatolhatós 18as dákóval, wow1
#1106   2014. 03. 21. péntek 04:40
zoard2x zoard2x
Nekem is volt olyan.....
(Ez egy válasz MANO28 üzenetére (2014. 03. 20. csütörtök 09:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 20. csütörtök 09:56
szia neked volt a haveroddal közös maszti ??? eljen
#1105   2014. 03. 21. péntek 04:40
zoard2x zoard2x
Szeretném kipróbálni én is, már beszéltünk róla, és lassan alakul.
#1104   2014. 03. 20. csütörtök 20:46
extraxl extraxl VIP Admin
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2014. 03. 20. csütörtök 03:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 20. csütörtök 03:52
nekem többször mondta viccesen a párom h "ha farkam lenne nagyon megdugnálak" már annyira mondta, hogy tegnap maszti közben eszembe jutott és lementem a szexshopba. vettem egy felcsatolhatót. 18 cm. mikor hazaért a párom átadtam neki az "ajándékot". mikor kibontotta, elkerekedett a szeme és annyit kérdezett, hogy ez most vicc? mondtam neki hogy ha már ennyire mondta h megdugna, próbáljuk ki.kérdezte hogy biztosan akarom-e, mondtam, hogy persze. hát elkezdtünk szeretkezni, majd mikor már beindultunk, felvette a műfaszt, jól besíkosítózta, előtte persze megujjazott először csak óvatosan egy, majd 2, végül 3 ujjal - egyre vadabbul. mikor kellően kitágított, kértem hogy először feküdjön a hátára, hagy lovagoljam meg, mert én akarok irányítani. finoman beleültem a műfaszba, majd lassan mozogni kezdtem fel-le. nagyon élveztem. a barátnőm kérdezgette, hogy fáj-e, mondtam nem. egyre keményebben lovagoltam, közben hatalmasakat nyőgtem. egy jó 10 perc múlva megkért h ereszkedjek négykézlábra, mert most tényleg meg akar dugni. úgy tettem. betolta tövig a műfaszt és egyre vadabbul dugni kezdett, közben a seggem paskolta.nagyon mélyen belém hatolt, de abszolút nem fájt, mert már kellőképp kitágultam + agyon volt síkosítózva a farok. közben kéjes hangon mondta hogy definom a popsid, imádom dugni..egyre hangosabban élveztem ahogy basznak.nagyon felizgatott a dolog.és nemsokára következett a remélt "csoda" óriásit nyőgtem és hatalmas prosztata orgazmust éltem át hosszú idők után újra...
#1103   2014. 03. 20. csütörtök 20:37
extraxl extraxl VIP Admin
Simán a felcsatolhatós...Pasit megdugni nem arról szól, hogy a csaj puncija élvezkedik hanem a lelke, ahhoz pedig egy teljes szerepcsere szükségeltetik, az pedig kétségkívül térdre és kéjesen pucsíts ravasz1
(Ez egy válasz Lánglovag üzenetére (2014. 03. 07. péntek 16:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 03. 07. péntek 16:18
Hölgyek, akik művelik ezt a nemes tevékenységet és van jó felcsatolhatósuk, mit ajánlotok? Olyat, amiben van kis vibri a Ti oldalatokon is, vagy csak simán a felcsatolhatós? Lényeg, hogy rezegjen, amit bedug. smile
#1102   2014. 03. 20. csütörtök 09:56
MANO28 MANO28
szia neked volt a haveroddal közös maszti ??? eljen
#1101   2014. 03. 20. csütörtök 03:52
fazonkirály fazonkirály
nekem többször mondta viccesen a párom h "ha farkam lenne nagyon megdugnálak" már annyira mondta, hogy tegnap maszti közben eszembe jutott és lementem a szexshopba. vettem egy felcsatolhatót. 18 cm. mikor hazaért a párom átadtam neki az "ajándékot". mikor kibontotta, elkerekedett a szeme és annyit kérdezett, hogy ez most vicc? mondtam neki hogy ha már ennyire mondta h megdugna, próbáljuk ki.kérdezte hogy biztosan akarom-e, mondtam, hogy persze. hát elkezdtünk szeretkezni, majd mikor már beindultunk, felvette a műfaszt, jól besíkosítózta, előtte persze megujjazott először csak óvatosan egy, majd 2, végül 3 ujjal - egyre vadabbul. mikor kellően kitágított, kértem hogy először feküdjön a hátára, hagy lovagoljam meg, mert én akarok irányítani. finoman beleültem a műfaszba, majd lassan mozogni kezdtem fel-le. nagyon élveztem. a barátnőm kérdezgette, hogy fáj-e, mondtam nem. egyre keményebben lovagoltam, közben hatalmasakat nyőgtem. egy jó 10 perc múlva megkért h ereszkedjek négykézlábra, mert most tényleg meg akar dugni. úgy tettem. betolta tövig a műfaszt és egyre vadabbul dugni kezdett, közben a seggem paskolta.nagyon mélyen belém hatolt, de abszolút nem fájt, mert már kellőképp kitágultam + agyon volt síkosítózva a farok. közben kéjes hangon mondta hogy definom a popsid, imádom dugni..egyre hangosabban élveztem ahogy basznak.nagyon felizgatott a dolog.és nemsokára következett a remélt "csoda" óriásit nyőgtem és hatalmas prosztata orgazmust éltem át hosszú idők után újra...
#1100   2014. 03. 07. péntek 16:25
pajzán81 pajzán81
Tegnap a párom megujjazott és nagyon bejött annyira fel voltam izgulva hogy mondtam neki azt csinál amit akar és ö evvel lepett meg. Mondta már rég kiakarta probálni ö is nagyon élvezte. Ekkorát én még soha nem élveztem.
#1099   2014. 03. 07. péntek 16:18
Lánglovag Lánglovag
Hölgyek, akik művelik ezt a nemes tevékenységet és van jó felcsatolhatósuk, mit ajánlotok? Olyat, amiben van kis vibri a Ti oldalatokon is, vagy csak simán a felcsatolhatós? Lényeg, hogy rezegjen, amit bedug. smile
#1098   2014. 02. 26. szerda 15:58
brian33 brian33
Én szívesen kipróbálnám finom
#1097   2014. 02. 18. kedd 08:46
Pure Pleasure Pure Pleasure
Végre valaki akinek vannak is ilyen képei fent, remélem hamarosan én is tudok feltölteni!
(Ez egy válasz gabicabi üzenetére (2013. 12. 20. péntek 21:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 20. péntek 21:01
mi használjuk nagyon sokszor!!nekünk nagyon bejön és mindketten élvezzük smile
#1096   2014. 02. 10. hétfő 17:14
kispeti75 kispeti75 VIP
Van kedved privátban beszélgetni ebben a témában
(Ez egy válasz SZEXI üzenetére (2014. 02. 04. kedd 10:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 02. 04. kedd 10:02
Helló néha át megyek a szomszédhoz kávézni vagyis egy kis pletyi re és véletlen benéztem a hálóba és mit látok az ágyon egy felcsatolós vibit szép méretes volt ! hát egy picit zavarba jötte és persze be indult a fantázia ! de majd ha lesz rá alkalom rá kérdezek de szerintem a szomszéd dugja a párját ! fojt köv
#1095   2014. 02. 04. kedd 10:02
SZEXI SZEXI
Helló néha át megyek a szomszédhoz kávézni vagyis egy kis pletyi re és véletlen benéztem a hálóba és mit látok az ágyon egy felcsatolós vibit szép méretes volt ! hát egy picit zavarba jötte és persze be indult a fantázia ! de majd ha lesz rá alkalom rá kérdezek de szerintem a szomszéd dugja a párját ! fojt köv
#1094   2013. 12. 20. péntek 23:14
kolozsvári kolozsvári
heló.
élvezetes kép sorozatotok van.kár hogy nem folytatjátok.pedig ki tudja,sokaknak talán tetszik,ha titokban is.

valamelyik alkalomkor buliztunk a haveri párnál.
feleségem és a haver be fejezték a baszást. én még basztam a haver felességét missionárus pózban.feleségem reám hajolt,csókolta a tarkómat miközben a nagy úját kérdés nélkül a seggembe nyomta és kontrázta a lökéseket.melegség és egyben más fajta élvezett fogott el.rögtön a csúcsra értem,rándultak az izmaim,szorult volna össze a segg lyukam,a gecit lövetem a punciba,amikor a feleségem a fülemhez hajolt és kéjesen suttogta : nekem is kell :
hát utána bizony megadtuk neki.hiszen feleségem kérése számomra parancs.
(Ez egy válasz gabicabi üzenetére (2013. 12. 20. péntek 21:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 20. péntek 21:01
#1093   2013. 12. 20. péntek 21:01
gabicabi gabicabi

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Aliszultan Aliszultan
Nyitás ideje: 2004. 09. 30. csütörtök
Üzenetek: 1152db
Utolsó üzenet: tegnap 14:51

Hírek

2014. 04. 07. hétfő 12:04
Privát DVD! Újra hazai amatőr csajok! Ezúttal is a szomszéd lány kategóriából… Olyan, akit bármikor megbaszhat bármelyikünk. Tovább a filmhez!!! Vad dugások, perverz hálószobatitkok, sikoltozós kúrások, amatőr gruppen bulik.. Tovább a filmhez!!! Egyszóval újabb magyar lányok, akiket az... Tovább
2014. 04. 03. csütörtök 16:05
Lábimádók, lábfétisiszták, lábra élvezők ide! Fiatal, szeximádó csajok, akik a lábaikkal csodákra képesek. Formás virgácsaikkal, gyűrik, masszírozzák, simogatják a kemény farkakat, és ezzel az őrületbe kergetik a lábfétis imádókat. Persze a szolgáltatás nincs, ingyen, cserébe jól meg is kell dugni... Tovább
2014. 03. 31. hétfő 13:48
Koalíciós gang-bang 2014! - A kampányvideó A választási kampány finisében mindenki mindent bedob. Nincs ez másként a Szex-Orgazmus Párt buzgó aktivistái körében sem, akiknek tartalmas kampány-körútjáról amatőr videó is készült. Hogy nem hallottál még a SZex-Orgazmus Pártól? Ne aggódj,... Tovább
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!