Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Szeretem,ha a férfi élvezi a ha megdugom,mert a legnagyobb élvezet neki a prosztata orgazmus."
"De sajnos sokan nem merik kipróbálni."
"Isteni mindkét félnek"
"Ki s ki ,hogyan viszonyul a kényeztetéshez "
"nem tudom van e egyáltalán olyan lány akit érdekel ez"

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1098   2014. 02. 26. szerda 15:58
brian33 brian33
Én szívesen kipróbálnám finom
#1097   2014. 02. 18. kedd 08:46
Pure Pleasure Pure Pleasure
Végre valaki akinek vannak is ilyen képei fent, remélem hamarosan én is tudok feltölteni!
(Ez egy válasz gabicabi üzenetére (2013. 12. 20. péntek 21:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 20. péntek 21:01
mi használjuk nagyon sokszor!!nekünk nagyon bejön és mindketten élvezzük smile
#1096   2014. 02. 10. hétfő 17:14
kispeti75 kispeti75 VIP
Van kedved privátban beszélgetni ebben a témában
(Ez egy válasz SZEXI üzenetére (2014. 02. 04. kedd 10:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 02. 04. kedd 10:02
Helló néha át megyek a szomszédhoz kávézni vagyis egy kis pletyi re és véletlen benéztem a hálóba és mit látok az ágyon egy felcsatolós vibit szép méretes volt ! hát egy picit zavarba jötte és persze be indult a fantázia ! de majd ha lesz rá alkalom rá kérdezek de szerintem a szomszéd dugja a párját ! fojt köv
#1095   2014. 02. 04. kedd 10:02
SZEXI SZEXI
Helló néha át megyek a szomszédhoz kávézni vagyis egy kis pletyi re és véletlen benéztem a hálóba és mit látok az ágyon egy felcsatolós vibit szép méretes volt ! hát egy picit zavarba jötte és persze be indult a fantázia ! de majd ha lesz rá alkalom rá kérdezek de szerintem a szomszéd dugja a párját ! fojt köv
#1094   2013. 12. 20. péntek 23:14
kolozsvári kolozsvári
heló.
élvezetes kép sorozatotok van.kár hogy nem folytatjátok.pedig ki tudja,sokaknak talán tetszik,ha titokban is.

valamelyik alkalomkor buliztunk a haveri párnál.
feleségem és a haver be fejezték a baszást. én még basztam a haver felességét missionárus pózban.feleségem reám hajolt,csókolta a tarkómat miközben a nagy úját kérdés nélkül a seggembe nyomta és kontrázta a lökéseket.melegség és egyben más fajta élvezett fogott el.rögtön a csúcsra értem,rándultak az izmaim,szorult volna össze a segg lyukam,a gecit lövetem a punciba,amikor a feleségem a fülemhez hajolt és kéjesen suttogta : nekem is kell :
hát utána bizony megadtuk neki.hiszen feleségem kérése számomra parancs.
(Ez egy válasz gabicabi üzenetére (2013. 12. 20. péntek 21:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 20. péntek 21:01
#1093   2013. 12. 20. péntek 21:01
gabicabi gabicabi
#1092   2013. 12. 20. péntek 17:21
kolozsvári kolozsvári
kösz. eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 20. péntek 16:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (893602)
2013. 12. 20. péntek 16:06
Ami nekem jó, az neked lehet nem jön be. Ne annak alapján dönts, hogy én elmesélek valamit a saját tapasztalataimból. Ha izgat agondolat, ha láttál ilyet és tetszett, akkor próbáld ki. Nem egy óriási beruházás. Legfeljebb a hám marad a fiók alján, de a dildót biztosan tudja a párod is hasznosítani. Azért az nem árt, ha előtte csak úgy kézből kipróbáljátok mit is bírsz el hátul smile
#1091   2013. 12. 20. péntek 16:06
X Törölt felhasználó (893602)
Ami nekem jó, az neked lehet nem jön be. Ne annak alapján dönts, hogy én elmesélek valamit a saját tapasztalataimból. Ha izgat agondolat, ha láttál ilyet és tetszett, akkor próbáld ki. Nem egy óriási beruházás. Legfeljebb a hám marad a fiók alján, de a dildót biztosan tudja a párod is hasznosítani. Azért az nem árt, ha előtte csak úgy kézből kipróbáljátok mit is bírsz el hátul smile
(Ez egy válasz kolozsvári üzenetére (2013. 12. 20. péntek 14:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 20. péntek 14:33
heló.
használtok felcsatolhatós péniszt?megfordult márt a fejünkbe hogy be kéne egyet szerezni.
részletesebb beszámol ott esetleg közzé tennél?
#1090   2013. 12. 20. péntek 14:33
kolozsvári kolozsvári
heló.
használtok felcsatolhatós péniszt?megfordult márt a fejünkbe hogy be kéne egyet szerezni.
részletesebb beszámol ott esetleg közzé tennél?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 16. hétfő 16:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (893602)
2013. 12. 16. hétfő 16:24
Hát, ha a nők élvezik (vagy élvezniük kell smile ) az anális szexet, akkor mi férfiak miért ne tehetnénk ugyanígy? Imádom a párom arcán a kaján vigyort, amikor rámparancsol: Pucsícsá máxximum! (by P.Woodman) Nme lehet neki ellenállni.
#1089   2013. 12. 20. péntek 13:33
Csontika Csontika
En is nagyon szeretem ezt a fajta huncutkodast! Nagyon finom, elvezem nagyon!
#1088   2013. 12. 16. hétfő 16:24
X Törölt felhasználó (893602)
Hát, ha a nők élvezik (vagy élvezniük kell smile ) az anális szexet, akkor mi férfiak miért ne tehetnénk ugyanígy? Imádom a párom arcán a kaján vigyort, amikor rámparancsol: Pucsícsá máxximum! (by P.Woodman) Nme lehet neki ellenállni.
(Ez egy válasz Pure Pleasure üzenetére (2013. 12. 16. hétfő 15:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 16. hétfő 15:33
Kellemes történet! Engem a párom általában különállóan kényeztet, és egyre inkább azt szeretem ha az ujjaival csinálja. Nemrégiben, történt, hogy amikor hazamentem mondta, hogy fürdésnél alaposan tisztálkodjak meg. Így is történt majd az ágyunkra feküdtem, először simogatta a fenekem majd az ánuszom, majd amikor már állt a farkam, mert tudtam mi következik alaposan beolajozta a vibrátorunkat és finoman elkezdett vele dugni. valahogy jobban kívántam az ujjait és hátamra fordulva kértem hogy ujjazzon, meg is tette szép fokozatosan "követeltem" tőle egyre több ujjat a végén már könyörögtem hogy mind az 5 ujját próbálja meg feldugni annyira élveztem ahogy feszíti a fenekemet a keze, de persze csak a hév miatt, az öklözés nem jött volna össze nem vagyok olyan tág, viszont egyre jobban izgat az is! A tudat, hogy Ő van bennem és ez az alárendelt pozíció nagyon izgató, könyörögve szoktam kérni hogy bassza még a seggem és mikor ezeket a sorokat írom, akkor is teljesen felizgat a gondolat!
#1087   2013. 12. 16. hétfő 15:33
Kellemes történet! Engem a párom általában különállóan kényeztet, és egyre inkább azt szeretem ha az ujjaival csinálja. Nemrégiben, történt, hogy amikor hazamentem mondta, hogy fürdésnél alaposan tisztálkodjak meg. Így is történt majd az ágyunkra feküdtem, először simogatta a fenekem majd az ánuszom, majd amikor már állt a farkam, mert tudtam mi következik alaposan beolajozta a vibrátorunkat és finoman elkezdett vele dugni. valahogy jobban kívántam az ujjait és hátamra fordulva kértem hogy ujjazzon, meg is tette szép fokozatosan "követeltem" tőle egyre több ujjat a végén már könyörögtem hogy mind az 5 ujját próbálja meg feldugni annyira élveztem ahogy feszíti a fenekemet a keze, de persze csak a hév miatt, az öklözés nem jött volna össze nem vagyok olyan tág, viszont egyre jobban izgat az is! A tudat, hogy Ő van bennem és ez az alárendelt pozíció nagyon izgató, könyörögve szoktam kérni hogy bassza még a seggem és mikor ezeket a sorokat írom, akkor is teljesen felizgat a gondolat!
(Ez egy válasz kolozsvári üzenetére (2013. 11. 24. vasárnap 13:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 24. vasárnap 13:29
heló.
kis beszámoló.
pár évvel ezelőtt kedvem támad hogy leborotváljam felességem punciját,aminek párom nagyon is örvendett.(borotválja magát)
lavórba vizet vittem a halóba,női borítva és gélt is vittem.gyengéden és élvezettel kezdtem el a borotválást,néha be is nyaltam.amire végeztem a farkam majd szét pattant annyira állt a látványtól.nyaltam faltam a frissen borotvált puncit de csak a popsiját ujjaztam.nagyot élvezett.nem kínoztam tovább mellé feküdtem és simogatással folytattam.se szó se beszéd a feleségem fel pattant mellölem,hasra fektetett és hát masszírozásba kezdett. jól beolajozta a hátam,még élveztem is.a fenekemhez ért éreztem hogy nagy figyelemmel és még több olajjal masszírozta a fenekem és hosszasan időzik ama részemen.jó lesett nagyon.(elnézéseteket de ezt így kel írnom)a.seggemet gyúrni kezdte és néha "upsz"szó kíséretében véletlenül becsúszott az úja a seggem lyukába. hát nagyszerű volt az érzés,nem is húzódtam el,sőt élveztem.reám feküdt miközben a punciját a combomhoz dörzsölte(nagyon nedves volt)fülembe súgta hogy most seggbe fog baszni.uraim ezt az érzést márt nem tudom leírni.nem ellenkeztem.folyt a seggemen az olaj.amint bedugta az úját feszített,várt egy kicsit,óvatosan ki-be mozgatta.égetett előszór, jött a két új nemsokára.a faszam majd el robbant,a szájába akartam dugni.de a játék szabály nem tette lehetővé.kitoltam a seggemet hogy jobban becsússzon az úja.innét márt nem volt vissza út.a farkam tövét ingerelte az újával és levegő után kapkodott,hirtelen elkapta a fazamat nem többet kötött rántott rajta.............akkorát élveztem,de a felességem is.
piszok jó volt.persze utána játék bosszút álltam rajt.szét dugtam a pináját,de a popsija sem maradt ki.nagyon megbánta. vigyor2 gondolhatjátok.

bizony mink felvetettük ezt a kérdést ezelőtt,izginek tartotta a feleségem.az akcióban az volt a jó hogy meg sem beszéltük hogy seggbe fog baszni(újjazni)ott tartunk hogy fordítva lovagol rajtam,a popsiját.ujjazom miközben a kisebbik vibrivel a seggemet ingerli.
nagyon élvezzük. worship
#1086   2013. 11. 28. csütörtök 11:46
strap strap
De szerencsés vagy! Irigyellek, ez nekem is bejönne! worship
#1085   2013. 11. 24. vasárnap 13:29
kolozsvári kolozsvári
heló.
kis beszámoló.
pár évvel ezelőtt kedvem támad hogy leborotváljam felességem punciját,aminek párom nagyon is örvendett.(borotválja magát)
lavórba vizet vittem a halóba,női borítva és gélt is vittem.gyengéden és élvezettel kezdtem el a borotválást,néha be is nyaltam.amire végeztem a farkam majd szét pattant annyira állt a látványtól.nyaltam faltam a frissen borotvált puncit de csak a popsiját ujjaztam.nagyot élvezett.nem kínoztam tovább mellé feküdtem és simogatással folytattam.se szó se beszéd a feleségem fel pattant mellölem,hasra fektetett és hát masszírozásba kezdett. jól beolajozta a hátam,még élveztem is.a fenekemhez ért éreztem hogy nagy figyelemmel és még több olajjal masszírozta a fenekem és hosszasan időzik ama részemen.jó lesett nagyon.(elnézéseteket de ezt így kel írnom)a.seggemet gyúrni kezdte és néha "upsz"szó kíséretében véletlenül becsúszott az úja a seggem lyukába. hát nagyszerű volt az érzés,nem is húzódtam el,sőt élveztem.reám feküdt miközben a punciját a combomhoz dörzsölte(nagyon nedves volt)fülembe súgta hogy most seggbe fog baszni.uraim ezt az érzést márt nem tudom leírni.nem ellenkeztem.folyt a seggemen az olaj.amint bedugta az úját feszített,várt egy kicsit,óvatosan ki-be mozgatta.égetett előszór, jött a két új nemsokára.a faszam majd el robbant,a szájába akartam dugni.de a játék szabály nem tette lehetővé.kitoltam a seggemet hogy jobban becsússzon az úja.innét márt nem volt vissza út.a farkam tövét ingerelte az újával és levegő után kapkodott,hirtelen elkapta a fazamat nem többet kötött rántott rajta.............akkorát élveztem,de a felességem is.
piszok jó volt.persze utána játék bosszút álltam rajt.szét dugtam a pináját,de a popsija sem maradt ki.nagyon megbánta. vigyor2 gondolhatjátok.

bizony mink felvetettük ezt a kérdést ezelőtt,izginek tartotta a feleségem.az akcióban az volt a jó hogy meg sem beszéltük hogy seggbe fog baszni(újjazni)ott tartunk hogy fordítva lovagol rajtam,a popsiját.ujjazom miközben a kisebbik vibrivel a seggemet ingerli.
nagyon élvezzük. worship
#1084   2013. 11. 23. szombat 10:06
oldirty oldirty
velem azt csinálsz amit akarsz persze csak ha komolyan gondolod és én is azt teszek veled amit te akarsz
(Ez egy válasz Demetra üzenetére (2007. 06. 03. vasárnap 14:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 06. 03. vasárnap 14:41
Azt sem próbáltam még, nem találtam még olyat, aki engedte volna...
#1083   2013. 09. 10. kedd 07:31
zsoltfull zsoltfull
Az előző kapcsolatomba a kedvesem egyszer csak ugy véletlen ki akarta próbálni mivan ha szopás közben behatol az ujával az első alkalom kelemetlen volt mert tul durván és hírtelen probálkozott De a második alkalomal meg az az követő jó pár alkalom élvezetes volt. Vibrátoral vagy fel csattól ható Pénisszel nem volt dolgom de nem vagyok semmi rossz elrontója :P ez a téma amugyis vonzz :P "egy férfi anál orál" :P Érdemes Kiprobálni ha nem durván csináljátok :P
#1082   2013. 09. 10. kedd 00:13
X Törölt felhasználó (860654)
Nekem is régi vágyam már, igaz 2szer eddig teljesült, de nagyon élveztem smile
#1081   2013. 09. 09. hétfő 17:04
C1-L2 C1-L2
Izgató olvasni a témát nyes Benne lennék én is talán egy szép fiatal hőlgyel.
#1080   2013. 09. 09. hétfő 14:11
Kis élménybeszámoló.
Párommal még régebben beszereztünk egy kötöző szalagot, eddig csak rajta próbáltuk ki, de a napokban úgy alakult, hogy megkívántam, hogy domináljon rajtam. Összekötözte a szalaggal a kezeimet és a hasamra fordított az ágyra, majd óvszert húzott az ujjára (hosszú, éles a körme így viszont nagyon kellemes és síkosabb is) és elkezdte izgatni az ánuszomat, kezdetben 1 ujjal majd kettővel végül pedig kértem hogy 3 ujjával izgasson. Mikor már eléggé fel voltam izgulva kivette az ujjait és bedugta a méretes vibrátorunkat jól beolajozva a fenekembe, először enyhén fájt a feszítéstől, de szép lassan, finoman mozgatta bennem miközben verte a farkamat és nyalta a zacskóm így gyorsan tovább tágultam, hogy gond nélkül tudott baszni vele. Az extázis közelében már nem bírtam és kértem csináljuk úgy, hogy ő a kezében fogja a csipőjénél miközben fölé ülök és úgy lovagolok a vibrátorban. Mivel ez egy új pozíció volt és a kezem is meg volt kötve, kicsit esetlenek voltunk, ezért inkább eloldozott, a hátamra feküdtem és kértem hogy bassza keményen a vibrátorral a seggemet tovább, közben vertem a farkam és amikor látta a párom, hogy élvezni fogok , bekapta a farkam makkját és telespricceltem a száját a gecimmel. Nagyon élveztem a kiszolgáltatottságot, legközelebb lehet, hogy kipróbáljuk, hogy teljesen kiköt és még a szájamat is felpeckeli így azt csinál velem amit akar, már nagyon várom!
#1079   2013. 06. 11. kedd 17:33
X Törölt felhasználó (882718)
Vannak itt olyan lányok akik kipróbálnák ? smile

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Aliszultan Aliszultan
Nyitás ideje: 2004. 09. 30. csütörtök
Üzenetek: 1138db
Utolsó üzenet: ma 16:50

Hírek

2014. 04. 07. hétfő 12:04
Privát DVD! Újra hazai amatőr csajok! Ezúttal is a szomszéd lány kategóriából… Olyan, akit bármikor megbaszhat bármelyikünk. Tovább a filmhez!!! Vad dugások, perverz hálószobatitkok, sikoltozós kúrások, amatőr gruppen bulik.. Tovább a filmhez!!! Egyszóval újabb magyar lányok, akiket az... Tovább
2014. 04. 03. csütörtök 16:05
Lábimádók, lábfétisiszták, lábra élvezők ide! Fiatal, szeximádó csajok, akik a lábaikkal csodákra képesek. Formás virgácsaikkal, gyűrik, masszírozzák, simogatják a kemény farkakat, és ezzel az őrületbe kergetik a lábfétis imádókat. Persze a szolgáltatás nincs, ingyen, cserébe jól meg is kell dugni... Tovább
2014. 03. 31. hétfő 13:48
Koalíciós gang-bang 2014! - A kampányvideó A választási kampány finisében mindenki mindent bedob. Nincs ez másként a Szex-Orgazmus Párt buzgó aktivistái körében sem, akiknek tartalmas kampány-körútjáról amatőr videó is készült. Hogy nem hallottál még a SZex-Orgazmus Pártól? Ne aggódj,... Tovább
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!