Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 69 70 71 72 73 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#938   2012. 03. 08. csütörtök 16:26
huszasokklubja huszasokklubja
Nyugi az előtte lévő napokban volt program bőven, csak nekem már elég volt belőle, mondjuk úgy, hogy inkább a barátaim voltak egy kicsit túlbuzgok smile
#937   2012. 03. 08. csütörtök 16:09
huszasokklubja huszasokklubja
A legjobb dolog nyáron meztelenül sétálgatni otthon, imádok így sziesztázni smile De érdekes, mások előtt nem szívesen mutogatom magam, kivéve persze ha éppen van barátnőm, az más.
Volt már kellemetlen szituációm ezzel kapcsolatban, nem csak otthon szoktam meztelenül sétálgatni hanem ha úgy tartja kedvem nyaralás közben is, tavaly történt, hogy kibéreltünk egy apartmant pár barátommal, ők kitaláltak maguknak egy egész napos programot de én nem tartottam velük inkább a bérelt házban maradtam, és ha már egyedül vagyok gondoltam egy kicsit meztelenkedem, jól eső érzés volt. Egészen addig amíg be nem kopogtatott a ház tulaja, csak nem az ajtón hanem az ablakon keresztül( a zárban felejtettem a kulcsot véletlenül). Ráadásul pont az ablak előtt sétáltam, igaz a függöny valamennyire el volt húzva, de volt egy kis terület ami nem volt fedett és pont be lehetett látni rajta. Bekopogott, megfordultam smile Ott álltam egy 40-50 év közötti nő előtt teljesen meztelenül, mondanom sem kell egy kicsit zavarban voltam, és természetesen a hölgy is. Hozzáteszem elég méretes szerszámom van amit egyébként később (pár nap múlva) halkan meg is jegyzett, hozzátette, hogy ő még nem látott ekkorát smile Nem teljesen ezekkel a szavakkal de erre utalt. Lehet, neki "nagy" élmény volt, nekem kevésbé.... akkor zavart az eset pedig nem vagyok prüd... igaz utólag már csak mosolygok az egészen smile
#936   2012. 03. 07. szerda 16:58
zsozs70 zsozs70
teljesen igazad van.nálunk igy megy
(Ez egy válasz pina noire üzenetére (2012. 03. 07. szerda 10:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 07. szerda 10:46
A témához visszakanyarodva én magam imádok otthon meztelenül jönni menni nyilván szigorúan a privát szférán belül, de azt gondolom, hogy még egy pucér vagy egy tangás telefonálás az erkélyen belefér és nem polgárpukkasztó. Lakáson belül szeretem és igénylem a simogatást és az érintést és kimondottan tetszik ha a mindenkori partneremnek csak úgy feláll a farka. Aztán ha úgy tartja kedve max rámspriccel . . ..) attól kész vagyok.
#935   2012. 03. 07. szerda 10:58
X Törölt felhasználó (819867)
nem attól én lennék kész worship nyes
(Ez egy válasz pina noire üzenetére (2012. 03. 07. szerda 10:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 07. szerda 10:46
A témához visszakanyarodva én magam imádok otthon meztelenül jönni menni nyilván szigorúan a privát szférán belül, de azt gondolom, hogy még egy pucér vagy egy tangás telefonálás az erkélyen belefér és nem polgárpukkasztó. Lakáson belül szeretem és igénylem a simogatást és az érintést és kimondottan tetszik ha a mindenkori partneremnek csak úgy feláll a farka. Aztán ha úgy tartja kedve max rámspriccel . . ..) attól kész vagyok.
#934   2012. 03. 07. szerda 10:46
pina noire pina noire
A témához visszakanyarodva én magam imádok otthon meztelenül jönni menni nyilván szigorúan a privát szférán belül, de azt gondolom, hogy még egy pucér vagy egy tangás telefonálás az erkélyen belefér és nem polgárpukkasztó. Lakáson belül szeretem és igénylem a simogatást és az érintést és kimondottan tetszik ha a mindenkori partneremnek csak úgy feláll a farka. Aztán ha úgy tartja kedve max rámspriccel . . ..) attól kész vagyok.
#933   2012. 03. 06. kedd 21:38
Demona Demona VIP Admin
Otthon az az, lakásunk ahova rendszeresen hazajárunk és annak közvetlen környezete.,gondolom zavart2

Azt, hogy ki hogyan viseli a meztelen emberek látványát, naturista létesítményekben, eszmecseréjét folytassátok /nudisták-naturisták téma/ helyen: Katt ide!
#932   2012. 03. 06. kedd 21:10
zsozs70 zsozs70
teljesen igazad van.mi is csak meztelenül vagyunk itthon szinte egész nap.így a leg jobb itthon föleg nyáron.még egy kis erotika is belefér mert szeretjük egymást.nincs szebb a meztelen testnél.föleg ha az egy női test
(Ez egy válasz husband35 üzenetére (2012. 03. 05. hétfő 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 05. hétfő 21:34
A meztelenkedés jó dolog,én most is így gépezek,a gyerekekre persze mindig figyelünk,hogy ez számukra ne legyen zavaró,kellemetlen.Szerencsére ez talán a nevelés eredménye is,nem veszik fel.Én úgy gondolom ez így jó.Persze mikor tehetjük és nincsenek itthon,akkor "teljes" a csupaszság. wave
#931   2012. 03. 06. kedd 19:22
tricolor tricolor
akkor azt hiszem,hogy én beteg vagyok,mert nekem nagyon sokat áll a répa.sokszor elég ha csak megfújja egy gyenge szellő vigyor2 ahányszor próbáltam a nudit,szinte mindig folyamatos erekció volt a vége smile és mindegy hogy éppen élek e aktív szexuális életet vagy nem.valahogy elég csak egy picit is izgató szituáció,és kész is a "baj" smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 02. 15. szerda 05:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (102240)
2012. 02. 15. szerda 05:48
Ha neked egy plázában szimplán egy nő láttványától feláll, akkor ott már nagy gond van! Hidd el, nem ez a normális, max egy kukkoló esetében, aki nagyon ki van éhezve!
Ha ez lenne, nyáron kb fél budapest álló farokkal járna, nem csak a plázában, hanem az utcán is!
Egy rendszeres nemi életet élő férfi esetében egy felöltözött nő látványa nem vált ki ilyen ingert, de szerintem még egy meztelen nő látványa sem mindig, csak úgymond megfelelő környezetben, hogyha tudjuk, hogy mi fog következni. Akkor viszont... nyes vigyor2 buck wow1
#930   2012. 03. 05. hétfő 21:34
husband35 husband35
A meztelenkedés jó dolog,én most is így gépezek,a gyerekekre persze mindig figyelünk,hogy ez számukra ne legyen zavaró,kellemetlen.Szerencsére ez talán a nevelés eredménye is,nem veszik fel.Én úgy gondolom ez így jó.Persze mikor tehetjük és nincsenek itthon,akkor "teljes" a csupaszság. wave
#929   2012. 02. 15. szerda 07:06
X Törölt felhasználó (800953)
Már ne haragudjatok de ennek mi köze van az eredeti témához, hogy kinek hol áll fel a fasza, vagy nem.
Szerintem, hogy odahaza valaki szeret-e mezítelen lenni, ahhoz semmi köze nincs itt az utóbbi időben lefolytatott vitának.
A nudizásnak, az ottani viselkedésnek van külön oldala. violent
#928   2012. 02. 15. szerda 06:40
karpat57 karpat57
Hasonló véleményen vagyok én is!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 02. 15. szerda 05:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (102240)
2012. 02. 15. szerda 05:48
Ha neked egy plázában szimplán egy nő láttványától feláll, akkor ott már nagy gond van! Hidd el, nem ez a normális, max egy kukkoló esetében, aki nagyon ki van éhezve!
Ha ez lenne, nyáron kb fél budapest álló farokkal járna, nem csak a plázában, hanem az utcán is!
Egy rendszeres nemi életet élő férfi esetében egy felöltözött nő látványa nem vált ki ilyen ingert, de szerintem még egy meztelen nő látványa sem mindig, csak úgymond megfelelő környezetben, hogyha tudjuk, hogy mi fog következni. Akkor viszont... nyes vigyor2 buck wow1
#927   2012. 02. 15. szerda 05:48
X Törölt felhasználó (102240)
Ha neked egy plázában szimplán egy nő láttványától feláll, akkor ott már nagy gond van! Hidd el, nem ez a normális, max egy kukkoló esetében, aki nagyon ki van éhezve!
Ha ez lenne, nyáron kb fél budapest álló farokkal járna, nem csak a plázában, hanem az utcán is!
Egy rendszeres nemi életet élő férfi esetében egy felöltözött nő látványa nem vált ki ilyen ingert, de szerintem még egy meztelen nő látványa sem mindig, csak úgymond megfelelő környezetben, hogyha tudjuk, hogy mi fog következni. Akkor viszont... nyes vigyor2 buck wow1
(Ez egy válasz feu1 üzenetére (2012. 02. 14. kedd 11:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 02. 14. kedd 11:05
Veled még nem fordult elő, hogy felállt a farkad ha megláttál egy izgató nőt mondjuk egy plázában egy szexi ruhában? Mert ha nem akkor az a gáz))) Akkor miért lenne ez máshogy ha meztelenül látod ugyanezt?
Hol van itt akkor itt a baj? Szerintem sehol.
Ha valami akkor ez a természetes, és ezt mindenki megérti. Aki nem annak nincs helye ilyen helyen.
Szerintem.
Persze ez nem azt jelent, hogy rohanj oda a lányhoz és kezd el verni a farkad hiszen ezt normális esetben a plázában sem teszed.
De az, hogy feláll és úgy mászkálsz ezzel semmi gond nincs.
Nagyobb gondnak látom ha nem áll fel.
#926   2012. 02. 14. kedd 16:43
zsozs70 zsozs70
hát azért mert meglátok egy jo nőt még nem áll fől a faszom.ahhoz kéne valamit csinálnia szerintem.akkor a normál stardon is kéne állni asz emberek faszának,
(Ez egy válasz feu1 üzenetére (2012. 02. 14. kedd 11:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 02. 14. kedd 11:05
Veled még nem fordult elő, hogy felállt a farkad ha megláttál egy izgató nőt mondjuk egy plázában egy szexi ruhában? Mert ha nem akkor az a gáz))) Akkor miért lenne ez máshogy ha meztelenül látod ugyanezt?
Hol van itt akkor itt a baj? Szerintem sehol.
Ha valami akkor ez a természetes, és ezt mindenki megérti. Aki nem annak nincs helye ilyen helyen.
Szerintem.
Persze ez nem azt jelent, hogy rohanj oda a lányhoz és kezd el verni a farkad hiszen ezt normális esetben a plázában sem teszed.
De az, hogy feláll és úgy mászkálsz ezzel semmi gond nincs.
Nagyobb gondnak látom ha nem áll fel.
#925   2012. 02. 14. kedd 11:05
feu1 feu1
Veled még nem fordult elő, hogy felállt a farkad ha megláttál egy izgató nőt mondjuk egy plázában egy szexi ruhában? Mert ha nem akkor az a gáz))) Akkor miért lenne ez máshogy ha meztelenül látod ugyanezt?
Hol van itt akkor itt a baj? Szerintem sehol.
Ha valami akkor ez a természetes, és ezt mindenki megérti. Aki nem annak nincs helye ilyen helyen.
Szerintem.
Persze ez nem azt jelent, hogy rohanj oda a lányhoz és kezd el verni a farkad hiszen ezt normális esetben a plázában sem teszed.
De az, hogy feláll és úgy mászkálsz ezzel semmi gond nincs.
Nagyobb gondnak látom ha nem áll fel.
(Ez egy válasz feu1 üzenetére (2012. 02. 14. kedd 06:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 02. 14. kedd 06:20
Sziasztok!

Én ezzel nem értek egyet.
Én is szeretem a meztelenséget, de nem kell ahhoz meztelenül lenni, hogy ha meglátok egy csinos lányt akár ruhában a városban felálljon a cerka.
Ne mond már, hogy ha meglátsz egy csinos helyes lányt nem fantáziálsz azonnal, hogy milyen lehet vele kefélni.
Dehogynem!!!!
Ezt a dolgot csak tetézi ha nincs rajta ruha.
A meztelenség igen is izgató.
Aki mást mond az hazudik. De teszem hozzá ez egyáltalán nem ciki. Mi rendszeresen járunk nudizni és még sosem volt az gáz ha álló farokkal mászkált valaki köztünk. Sőt a lányoknak ez még tetszett is. Ez pont annyira természetes mint a meztelenség.
#924   2012. 02. 14. kedd 10:54
X Törölt felhasználó (836133)
a nudizás engem is izgat..még ottthon is ha valaki megláthat
#923   2012. 02. 14. kedd 10:03
simit simit
én meg ezzel nem értek egyet.....főleg amit a végén írtál (az álló farokkal kapcsolatban....szerintem gáz- nagyon is)
(Ez egy válasz feu1 üzenetére (2012. 02. 14. kedd 06:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 02. 14. kedd 06:20
Sziasztok!

Én ezzel nem értek egyet.
Én is szeretem a meztelenséget, de nem kell ahhoz meztelenül lenni, hogy ha meglátok egy csinos lányt akár ruhában a városban felálljon a cerka.
Ne mond már, hogy ha meglátsz egy csinos helyes lányt nem fantáziálsz azonnal, hogy milyen lehet vele kefélni.
Dehogynem!!!!
Ezt a dolgot csak tetézi ha nincs rajta ruha.
A meztelenség igen is izgató.
Aki mást mond az hazudik. De teszem hozzá ez egyáltalán nem ciki. Mi rendszeresen járunk nudizni és még sosem volt az gáz ha álló farokkal mászkált valaki köztünk. Sőt a lányoknak ez még tetszett is. Ez pont annyira természetes mint a meztelenség.
#922   2012. 02. 14. kedd 06:20
feu1 feu1
Sziasztok!

Én ezzel nem értek egyet.
Én is szeretem a meztelenséget, de nem kell ahhoz meztelenül lenni, hogy ha meglátok egy csinos lányt akár ruhában a városban felálljon a cerka.
Ne mond már, hogy ha meglátsz egy csinos helyes lányt nem fantáziálsz azonnal, hogy milyen lehet vele kefélni.
Dehogynem!!!!
Ezt a dolgot csak tetézi ha nincs rajta ruha.
A meztelenség igen is izgató.
Aki mást mond az hazudik. De teszem hozzá ez egyáltalán nem ciki. Mi rendszeresen járunk nudizni és még sosem volt az gáz ha álló farokkal mászkált valaki köztünk. Sőt a lányoknak ez még tetszett is. Ez pont annyira természetes mint a meztelenség.
#921   2012. 02. 14. kedd 02:15
kandurmarci kandurmarci VIP
Nem kellene egyből letámadnia kezdőket. Eleinte, akár gondol rá, akár nem, izgató lesz a látvány és én megelőlegezném a bizalmat, hogy valóban nudizni és nem kukkolni akar.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 02. 13. hétfő 18:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (295546)
2012. 02. 13. hétfő 18:24
Szerintem te nem nudizni akarsz hanem kukkolni....
Igaza van az előttem szólóknak ha nem azon jár az eszed mit hogy csinálnál a látott csajokkal akkor nem lesz ilyen problémád....
#920   2012. 02. 13. hétfő 18:24
X Törölt felhasználó (295546)
Szerintem te nem nudizni akarsz hanem kukkolni....
Igaza van az előttem szólóknak ha nem azon jár az eszed mit hogy csinálnál a látott csajokkal akkor nem lesz ilyen problémád....
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 02. 12. vasárnap 14:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (824686)
2012. 02. 12. vasárnap 14:54
én is szeretek nudizni csak sztem nem mehetnék strandra meg ilyen helyre mert félek hogy esetleg 1-2 látványtól megmerevednék.. az gáz lenne nem ? :S
#919   2012. 02. 13. hétfő 10:31
opaz51 opaz51
latszik, h kezdő vagy wink ami nem gond, mert jó látni, h egyre többen vagyunk. sokan félnek attol, h gáz, h beindul valami, de ha a kikapcsolódás, napozás, fürdőzes miatt vagy ott, es nem a csajok miatt, észre sem fogja venni a farkad. tudni kell elvezni a meztelenseget, és nem rögtön a sex-el összekötni. ha peddig a kukkolas jár a fejedben esetleg, akkor nagyon hamar kiesel a társaságból wink
 
... 69 70 71 72 73 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Egyip Tomi Egyip Tomi
Nyitás ideje: 2005. 05. 29. vasárnap
Üzenetek: 2338db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 28. szerda
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!