A téma fagyasztva! 14. GoldenGate amatőr verseny: Igéző tekintet
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

A téma leírása

ide várunk mindent, ami kapcsolatban van a legújabb amatőr versenyünkkel:

GoldenGate amatőr verseny: Igéző tekintet



kérdések, tippek, stb...

A verseny oldala <<< SZAVAZZ !!!

Az eddigi hozzászólások

1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#15   2009. 09. 21. hétfő 16:36
vazelinator vazelinator VIP Admin
kijött az újabb verseny aktualitását vesztette a téma.
ezért lezárom.

az újabb verseny:

15. GoldenGate amatőr verseny: A főnök asztala (szex a munkahelyen)

-> A verseny oldalához klikk ide! (olvasd le!)

-> A kapcsolódó fórumtémához klikk ide! (kérdezz, fórumozz!)
#14   2009. 07. 15. szerda 12:05
AngelH AngelH VIP Admin
Örömmel jelentem be, hogy amint azt ti is láthatjátok, a verseny elindult. >> Itt lehet szavazni <<
#13   2009. 07. 13. hétfő 15:37
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
Az indulás (sajnos tőlünk független okokból) bizonytalan. Igyekszünk gyorsítani az ügyön.
#12   2009. 07. 13. hétfő 12:10
voyeurpar voyeurpar
Hétfö és még mindig semmisehol, de várjuk hogy kezdödjön nyes
(Ez egy válasz iNfeSter üzenetére (2009. 07. 10. péntek 16:59), amit ide kattintva olvashatsz)
iNfeSter VIP Admin
2009. 07. 10. péntek 16:59
Több akadály is meghiúsította az ígért napon való verseny indulást, mindenkitől elnézést kérünk! Legkésőbb hétfőn elindul a szavazás. (Természetesen a verseny lezárása is kitolódik a beígérthez képest)
#11   2009. 07. 10. péntek 19:18
X Törölt felhasználó (184283) VIP
Köszönjük!
#10   2009. 07. 10. péntek 16:59
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
Több akadály is meghiúsította az ígért napon való verseny indulást, mindenkitől elnézést kérünk! Legkésőbb hétfőn elindul a szavazás. (Természetesen a verseny lezárása is kitolódik a beígérthez képest)
#9   2009. 07. 10. péntek 15:26
AngelH AngelH VIP Admin
Nyugalom, a viszonylag nagy beküldési szám miatt (sokan bejelölték, hogy indulnak a versenyen, de ezt a képek nem igazolták) a versenyzők összegyűjtése hosszabb időt vett igénybe. Ha minden jól megy, még a héten szavazhattok a versenyzőkre! Türelmetek köszönjük.
#8   2009. 07. 10. péntek 15:08
Gabiiii Gabiiii VIP
ugy látom itt senki sem foglakozik semmivel mf3
#7   2009. 07. 09. csütörtök 14:52
Gabiiii Gabiiii VIP
Sziasztok!
Mikor lesznek elérhetőek a beküldött képek?
#6   2009. 07. 09. csütörtök 10:24
álompár2008 álompár2008 VIP
Én is csak azt tudom kérdezni, mint az előttem szólók:
nagyjából, kb, hozzávetőlegesen mikor nézhetjük meg a sorozatokat??
Már nagyon kíváncsiak vagyunk...
#5   2009. 07. 09. csütörtök 08:41
borisz226 borisz226
HAHÓ !
Mikor lehet nézelődni és szavazni már?
#4   2009. 07. 08. szerda 15:36
Tommy525 Tommy525
én is érdeklődnék, hogy miért nem lehet még megnézni a képeket és szavazna?
és hogy mikor lesz rá lehetőség? rolleyes
#3   2009. 07. 08. szerda 11:53
X Törölt felhasználó (184283) VIP
Miért nem lehet még szavazni?
#2   2009. 05. 11. hétfő 23:32
letolto letolto
A verseny kiírásában lévő első két postkép-nek nem tudja valaki a galéria címét? Tudom hogy van galériája, mert már láttam, csak sehol nem találom! Pedig az a két nő... pfff
#1   2009. 04. 21. kedd 17:20
vazelinator vazelinator VIP Admin
kérdések, tippek, stb...
fórumozz!!!
 
1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vazelinator vazelinator
Nyitás ideje: 2009. 04. 21. kedd
Üzenetek: 15db
Utolsó üzenet: 2009. 09. 21. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!