Extrém társkereső
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Extrém társkereső extrém dolgokra

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 210 211 212 213 214 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2244   2022. 10. 30. vasárnap 11:20
axxxxel axxxxel
extrém szexről beszélgetnék privátban . Pestiekkel taliznék is ha van helyed .
Nő ffi pár....
#2243   2022. 10. 30. vasárnap 10:13
X Törölt felhasználó (4687510) VIP
Debrecenbe elhanyagolt férjet, férfias pasit orálisan kényeztetnék akár kölcsönösen de masztiba is benne vagyok diszkréció adott és elvárt kor alkat nem számít. Én férfias mackós pasi vagyok.
#2242   2022. 10. 30. vasárnap 09:34
Galaxy29 Galaxy29
SZEGEDEN vagy erre járóban vki? mindenre nyitott ,sexelni szerető, bi, sportos, férfias srác vagyok 31/179/71 képem, helyem van
#2241   2022. 10. 30. vasárnap 07:43
X Törölt felhasználó (4684053)
Pécsi kemény farkú fiú Hölgyet, Párt keres.!...
Szép formás farkammal hosszan kényeztetlek.
HA SZERETED HA JÓL MEGDUGNAK, ÉS SZERETNÉL EGY VAGY TÖBB BŐSÉGES ARCPAKOLÁST AKKOR VÁLASZ ENGEM NEM CSALÓDSZ BENNEM.
Csak diszkrét, és ápolt hölgyeket, és párokat várok. Privátba írj!
#2240   2022. 10. 30. vasárnap 07:19
RODGER22 RODGER22
Sziasztok lányok hőlgyek kamozás vagy csak képcsere video csere esetleg csak beszélgetnél szexről vagy bármiről.
Mindenben benne vagyok csak mond a vágyad. skype: rodger.rodger2
#2239   2022. 10. 29. szombat 22:05
castiel28 castiel28
Sziasztok

A következőkre keresek vékony nőket, párokat Tököl és környékéről, Budapestről:
- creampie játékok
- fisting, puncitágítás
- gangbang
- creampie gangbang
- orgazmus kontroll
- meglévő határok feszegetése (bdsm)
- kikötözős szex

Ha valamelyik érdekelne írj/írjatok privát üzenetet
#2238   2022. 10. 29. szombat 21:02
Vanderers Vanderers
Szia!
Ha gátlásaid vannak a vékony kis melled (deszka mellű) miatt, kérlek írj! Én maximálisan megértelek, lelkileg támogatlak! Szívesen beszélgetnék veled a problémáidról! Aztán meglátjuk hogy alakul!
#2237   2022. 10. 29. szombat 18:47
janti janti
Sziasztok!
Van hölgy vagy pár aki/akik lazulnanak velem ??Meztelenkedés, beszélgetés,maszti...stb ahogy alakul!
Utazni tudok, autóm van!!
Csak komolyan találkozni is akarók jelentkezését várom!
#2236   2022. 10. 29. szombat 17:12
X Törölt felhasználó (4318932)
Nagy intimmel keresünk pasit ma este a feleségem örömére! Csak az írjon aki ma tudna jönni!!
#2235   2022. 10. 29. szombat 15:47
Szexelő6333 Szexelő6333
Ha van nálad lehetőség extrém , perverz bizar szexre, bátran írj
#2234   2022. 10. 29. szombat 14:10
X Törölt felhasználó (4400942)
Sziasztok.
Párokat is keresünk extrémebb sexre.
Jó lenne szeged és környékén.
#2233   2022. 10. 29. szombat 12:25
kukycool kukycool
Kecskemét fogadnék.
#2232   2022. 10. 29. szombat 12:12
kivancsipasika kivancsipasika
sziasztok spermas puncit nyalnék vannak e itt erre nyitott párok? Hely kellene utazni tudok
#2231   2022. 10. 29. szombat 12:00
Movie Movie
Puncimániás hetero fiút,hölgyet urat keresek aki szívesen megnézne exbarátnőm amatőr szexfilmjét velem.Normális jófej laza partnert keresek akivel meglehet inmi egy italt,beszélgethetünk a nőkről szexről,aki szeretne kicsit kikapcsolódni.Akkor írj csak ha van szabad időd és ráérsz esténként.pestmegyében van helyem.Elérhetőséget írjatok!Köszönöm!
#2230   2022. 10. 29. szombat 09:24
X Törölt felhasználó (4217942)
Sziasztok! Ma estére keresünk az adatlapunkra leírt feltételeknek megfelelő partnert/partnereket! A hely megoldható! Privát üzeneteket várunk elérhetőséggel!
Sikeres keresést mindenkinek! wave
#2229   2022. 10. 29. szombat 06:54
citrom111 citrom111
Tatabánya-Tata környékén ma pasi aki szopatna szopna?
#2228   2022. 10. 29. szombat 06:15
Csabi-Babi II Csabi-Babi II
Sziasztok!Szopógépemet keresem.Szeress hosszassan szopni és élvezd amit csinálsz!Aki szóba jöhet:Nő,fiatal lányos srác aki csajosan beöltözve szopna.
#2227   2022. 10. 29. szombat 05:19
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán idősebb domináns párt párokat keresek.Vékony aranyos fiú vagyok. finom
#2226   2022. 10. 29. szombat 04:22
X Törölt felhasználó (4638582)
Fiatal, sportos, intelligens, helyes, potens, és szerénytelen srácként csatlakoznék hellyel rendelkező hölgyekhez, párokhoz, bulikhoz Budapesten és az agglomerációjában!
Jól tudok irányítani, dominálni, de alárendelt kezesbárány is tudok lenni. Én a kicsit extrém, hosszan elnyújtott, változatos élvezetek híve vagyok. Ebben keresem partnereimet!
#2225   2022. 10. 29. szombat 02:13
Kukika69 Kukika69
Sziasztok ! Párokat vagy hölgyeket keresek minden jóra ! Spermás , pisis punci nyalás a kedvencem !Vagy aktus közbeni nyalás / a fiút is meg a lányt is izgatni nyelvvel akár !!/// olvass adatlapot // házibarát is lehetek - hosszútávra !!! Mindenevő vagyok /// csak a közelből keresek !!!!!! Diszkrét vagyok !!!
 
... 210 211 212 213 214 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: mendez23 mendez23
Nyitás ideje: 2009. 05. 26. kedd
Üzenetek: 6464db
Utolsó üzenet: ma 16:57
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!