Nudisták ide!
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Kedves NUDISTÁK, vagy leendő nudisták!

A topic kizárólag társkeresés céljából indult a nudisták kapcsolatfelvétele céljából!
Ezért itt NE az élményeiteket és NE a tapasztalataitokat írjátok meg.
(arra van külön topic a szex szokások rovatban!)
A konkrétumokat a privát levelezésben beszéljétek le!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#20512   ma 10:53
Thor32 Thor32
Köszönöm a tanácsokat wave
(Ez egy válasz gg3700 üzenetére (ma 09:42), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 09:42
a) Aki nem perverz kukkoló, az nem úgy viselkedik. Tehát más, aki annak nézi, az téved, ami a másik problémája.
b) Aki perverz kukkoló, azt ne zavarja, hogy valaki annak nézi, ami.
Én a legközelebbi helyre járok... Javaslom, próbálj ki több helyet.
#20511   ma 10:15
Hotcouple12 Hotcouple12
Tiszakecske kornyeken ma délután part keresünk. Jelige: kukkoljuk meg egymást a szabadban wink
Várjuk a leveleket.
#20510   ma 10:05
szoknyásfiu szoknyásfiu
szerda délelőtt nyéken nudiznék ehhez keresek urakat esetleg párokat vagy hölgyet
#20509   ma 09:58
cicmok cicmok
27-én vasárnap ismét megyünk Tiszanánára Debrecenből!

Ha van pár, aki szívesen jönne velünk, utazhatunk egy autóval is smile
és szívesen vesszük párok közeledését a strandon is
nyes DD
#20508   ma 09:42
gg3700 gg3700
a) Aki nem perverz kukkoló, az nem úgy viselkedik. Tehát más, aki annak nézi, az téved, ami a másik problémája.
b) Aki perverz kukkoló, azt ne zavarja, hogy valaki annak nézi, ami.
Én a legközelebbi helyre járok... Javaslom, próbálj ki több helyet.
(Ez egy válasz Thor32 üzenetére (ma 08:24), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 08:24
Igen érdekes , és elgondolkodtató ez a nudizás , régóta fontolgatom , egyáltalán hova lenne érdemes egyedülálló férfiként menni hogy ne perverz kukkolonak nézzenek .
#20507   ma 09:28
srac 13 ker srac 13 ker
pesti vastag farkú heteró vagy bisrác aki szereti a cumit?
#20506   ma 08:24
Thor32 Thor32
Igen érdekes , és elgondolkodtató ez a nudizás , régóta fontolgatom , egyáltalán hova lenne érdemes egyedülálló férfiként menni hogy ne perverz kukkolonak nézzenek .
#20505   ma 08:15
Puncinyaló1 Puncinyaló1
Alkalmanként 10 ezret adok.Nyékládházi tópart, napozás kikapcsolódás, autó van hozlak viszlek,akár többen is jöhettek, ne ülj otthon mikor élvezheted is a nyarat,nem vagyok perverz, nem szex érdekel,csak én is szeretek napozni.keress bátran,nem fogod megbánni.gzzu
#20504   ma 07:59
Tihamér34 Tihamér34
Balatonakali nudi. Faszverés. Ma
#20503   ma 07:52
Pocelanbaby Pocelanbaby
Mint irtam lentebb, nam zavar, ha tudják hol a határ.
Ugy gondolom, a kukkolo és magával játszo férfi akkor jöjjön az aurámba, ha arra én utalást adok, hogy oké, én is benne vagyok.
A pofátlanság más katagoria.
Mivel nem mindenki közeledését engedi az ember, még ha ez Gárdonyban is történik.
(Ez egy válasz apellido üzenetére (ma 07:47), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 07:47
A szép nőket megnézzük. Nincs ezzel gond, kár ezen rágódni. Ha kilátogatsz, téged is megnézünk. Baj?
#20502   ma 07:47
apellido apellido
A szép nőket megnézzük. Nincs ezzel gond, kár ezen rágódni. Ha kilátogatsz, téged is megnézünk. Baj?
(Ez egy válasz Pocelanbaby üzenetére (ma 07:42), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 07:42
Mennyire pofátlanok? Vagy csak nézelödnek?
Engem alapjáraton nem zavar, ha néznek...söt izgat.
De tavaly az aurámba másztak már...na azt nem szeretem. A lo.....nak is van vége merges3
#20501   ma 07:46
Keresem Keresem
Ti mentek ki ma Újszegedre ?
Ha igen akkor kint talizunk
De ma màr lehessen is hozzànyulni a csajodhoz ne mindig ott térdeljünk és verjük ràtok
(Ez egy válasz naturszeged üzenetére (ma 07:38), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 07:38
Újszegedi nudira ma ki megy ki?
#20500   ma 07:42
Pocelanbaby Pocelanbaby
Mennyire pofátlanok? Vagy csak nézelödnek?
Engem alapjáraton nem zavar, ha néznek...söt izgat.
De tavaly az aurámba másztak már...na azt nem szeretem. A lo.....nak is van vége merges3
(Ez egy válasz csokitibi00 üzenetére (tegnap 14:09), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 14:09
Gárdonyi nudi egyre rosszabb.
Tele kukkolokkal, szánalmas.
#20499   ma 07:38
naturszeged naturszeged
Újszegedi nudira ma ki megy ki?
#20498   ma 06:44
herer herer
Pasit keresek akit kinyalhatok,leszophatok nudizás közben.seggbe is dughatsz! finom
#20497   tegnap 22:44
lizabella lizabella
Sziasztok!
Holnap Gárdony? Pár esetleg fiatal pasi ?
#20496   tegnap 22:08
zsozsi3 zsozsi3
Sziasztok!!Nincs valaki esetleg Horvátországban,krk sziget környéke??
#20495   tegnap 17:39
csabeszsz csabeszsz
Holnap délelött megyünk gárdonyba
#20494   tegnap 16:31
big675 big675
szoboszlo nudi sziget
(Ez egy válasz Tomdelson üzenetére (tegnap 16:22), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 16:22
Debrecen környékén van még nudista strand?
#20493   tegnap 16:25
atti1313 atti1313
Kimentem volna, ha tudom hogy ott vagytok. smile
(Ez egy válasz perverzpunci75 üzenetére (tegnap 09:05), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 09:05
ki lesz nyéken ma ?

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: felpa felpa
Nyitás ideje: 2005. 06. 13. hétfő
Üzenetek: 20512db
Utolsó üzenet: ma 10:53

Hírek

2018. 05. 17. csütörtök 11:08
Privát DVD 68 Kell erről bármit is mondani?! Aki tudja, milyen a Privát DVD sorozat, az úgysem tud meglenni nélküle. Aki meg még nem tudja, az kattanjon rá nagyon gyorsan, mert ha valami jó dolog van az életben, azok a szexi pinák és egy jó dugás... Vagy kettő! Szóval ha... Tovább
2018. 05. 09. szerda 12:11
Májusi verseny! Ugye ti is szeretitek a természetet? Ott fotózni, esetleg szexelni? Ha igen ne fogjátok vissza magatokat! Május a természetet kedvelők hónapja. Fotózzatok ti is a szabadban, és nevezzetek! Az amatőr szavazás oldala, nevezési tudnivalók, nyeremények,... Tovább
2018. 05. 08. kedd 16:21
Luxury Nurses Míg legtöbben csak abban reménykedhetnek, hogy ha kórházba kerülnek, akkor rendes ellátást kapnak, a szerencsésebbek kimondottan élvezik ha ápolásra szorulnak. Mert ők aztán teljes kiszolgálást kapnak, és tökéletes (le)ápolást. Ki tud a betegségre... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!