Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Bizarr, perverz, érdekes, undorító?

Ki mit ért ezek alatt?
Kinek mi a bizarr, perverz szex,
Vagy mi tartozik már bele az undorító kategóriába?
Érdekes kérdések, érdekes fogalmak a szex területén!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#319   ma 15:38
Caracas79 Caracas79
Az emberi tudatalattiban rengeted vágy és gondolat tud kombinálódni,amit akár autoerotikus módon,vagy valakivel párban,netán több személy társaságában legalább egy alkalommal megélhet az ember.Ha az adott szexuális forma,de minimum egy töredéke megtetszik,mert pozitív élmény fűződik hozzá,akkor érdemes újra és újra átélni,hiszen az az ember boldogságának egy részét képezni!Mindezt persze úgy,hogy senkinek sem árt vele!!
#318   2017. 09. 18. hétfő 21:23
jednemje jednemje
Megörjitenek a hosszu 2 soros gombolásu nöi börkabátok. Valahányszor ilyet látok, szinte mindegy, ki van benne, rögtön begerjedek rá. Ha meg 50en felüli, telt, nagymellü hölgy az illetö, aki ráadásul csizmát is visel, esetleg idegen nyelven beszél, ez már orgazmust idéz elö nálam. Minden vágyam egy igy beöltözött hölggyel közösülni. Nagyon bizarr vagy perverz vágy ez?

(Moderálva: Kérjük, ne linkelj be külső fájlokat, mert nem tudható, milyen fájlhoz vezetnek. Jobb, ha közvetlenül képet linkelsz, ami rögtön megjelenik itt.)
#317   2017. 09. 17. vasárnap 10:02
omegaaltec omegaaltec
nagyon igazad van! sokaknak a plébános és lábos!
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 09. 13. szerda 17:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 13. szerda 17:31
Szerény véleményem szerint a perverz szó csak akkor legyen pejoratív,degradáló kifejezés,ha csupán az egyik fél akar valamit szexben és emiatt csak a kezdeményező élvezi.Hogyha az átlagosnak nevezett szexualitástól eltérő dologról van szó,amit mindketten(vagy akár többen is egyszerre smile )élveznek,azt a jelenséget inkább extrémnek nevezzük!! smile
#316   2017. 09. 15. péntek 18:52
omegaaltec omegaaltec
...és honnan tudják, hogy kinyal téged dugás után?
(Ez egy válasz réka38 üzenetére (2017. 09. 14. csütörtök 09:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 14. csütörtök 09:45
szerintem is mindenkinek más a pervi, van akinek 1 sima orál is, többeknek ha a szánkba élveznek de van akiknek pl a többes se
páromra is sokan mondták hogy pervi mert orál után sokszor smárolunk vagy sex után is simán mer nyalakodni ott
#315   2017. 09. 15. péntek 10:26
zotyo0123 zotyo0123
Szia jól is teszitek szerintem is jó dolgok azok amiket tesztek.
(Ez egy válasz réka38 üzenetére (2017. 09. 14. csütörtök 09:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 14. csütörtök 09:45
szerintem is mindenkinek más a pervi, van akinek 1 sima orál is, többeknek ha a szánkba élveznek de van akiknek pl a többes se
páromra is sokan mondták hogy pervi mert orál után sokszor smárolunk vagy sex után is simán mer nyalakodni ott
#314   2017. 09. 15. péntek 10:07
Lion74 Lion74
Amikor megvan még sokkal érzékenyebbek, szerintem nem az smile
(Ez egy válasz car83 üzenetére (2017. 09. 14. csütörtök 12:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 14. csütörtök 12:03
Nem tudom,hogy mennyire perverz de mi a párommal szoktuk csinálni akkor is amikor meg van neki.
#313   2017. 09. 14. csütörtök 12:03
car83 car83
Nem tudom,hogy mennyire perverz de mi a párommal szoktuk csinálni akkor is amikor meg van neki.
#312   2017. 09. 14. csütörtök 09:45
réka38 réka38
#311   2017. 09. 13. szerda 17:31
Caracas79 Caracas79
Szerény véleményem szerint a perverz szó csak akkor legyen pejoratív,degradáló kifejezés,ha csupán az egyik fél akar valamit szexben és emiatt csak a kezdeményező élvezi.Hogyha az átlagosnak nevezett szexualitástól eltérő dologról van szó,amit mindketten(vagy akár többen is egyszerre smile )élveznek,azt a jelenséget inkább extrémnek nevezzük!! smile
#310   2017. 09. 13. szerda 05:30
Pöcsbetyár Pöcsbetyár
Számomra az volt perverz amikor a párom pisilés közben bekapta a farkam. De nem volt rossz.
#309   2017. 09. 12. kedd 17:56
koma72 koma72
lehet Én is kipróbálnám ha lenne egy ilyen hölgy....
(Ez egy válasz o-o-o-o üzenetére (2011. 12. 23. péntek 11:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 23. péntek 11:19
sziasztok!

Eleinte én is bizarrnak, undorítónak tartottam. Egy átmulatott éjszaka után épp a mosógépen sexeltünk az akkori exemmel. Tudjátok milyen ilyenkor az ember, már bármiben benne van a pia hatására. Amikor mondta nekem a lány, h pisilnie kell. Mondom pisilj wink Kihúztam a a farkam a puncijából és pisilni kezdett. (egy szép lányról beszélünk) Majd pisilés közben nyalni kezdtem. Éreztem a meleg pisit. (aminek egyébként nincs rossz íze) Ez őt egyre jobban izgatta, engem is. Azóta rabja lettem, pedig én is undinak tartottam. Majd ő végzett mondta most Te jössz smile Mondom hogy? Pisilj a puncimba! Megpróbáltam, igaz némi gyakorlás kell. Isteni érzés volt neki is nekem is. Nah ez a perverz szerintem smile
#308   2017. 09. 12. kedd 16:43
PERVERZLALI PERVERZLALI
Seggem alaposan kinyalatnám egy erre izguló nővel akár kaki után is.
#307   2017. 05. 28. vasárnap 12:10
cogito69ergo69sum cogito69ergo69sum
Sziasztok! Egyénfüggő kinek mi bizarr és perverz. Körülbelül az összes lány akivel voltam, azt mondta perverz vagyok. Én speciel nem érzem magam annak.
Számomra amik ezekbe a kategóriákba tartoznak: anális kényeztetés a férfi részére (legyen az nő által felcsatolhatóssal, nyelvvel, szájjal, ujjal, vibrátorral vagy legyen az férfi által a farkával, nyelvével, szájával, ujjával, vibrátorával), animal, bdsm, férfi biszexualitás és férfi homoszexualitás, fétisek, megalázás és megerőszakolás, ökölszex, óvszer, pisi kaki szex, pofozás, taposás, tortúra, transzvesztita. Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
#306   2012. 01. 03. kedd 16:19
csipicsipi csipicsipi
ez is egy fajta perverzió..
(Ez egy válasz Kiric üzenetére (2012. 01. 02. hétfő 15:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 01. 02. hétfő 15:21
Sziasztok!
Tegnap cseten beszélgettem egy nővel. Szó szót követett mígnem kiderült hogy vonzódik a fiatalabb fiúkhoz. Elmesélte hogyan alakult ki a viszony közte és a keresztfia között Ő 40+ volt a srác meg 19 éves. Mindkettejüket izgatta a szituáció. A nő mesélte, hogy neki van egy férje de ezt a vágyát a férjével nem tudná megélni. A srác meg végülis nem vérrokon ha izgató a külseje akkor miért ne ment volna bele szerintem. Titkolniuk kell, talán nem is fog sokáig tartani. Amíg érzelmek nem bonyolítják ezt a kapcsolatot addig nagy gond nem lehet. Várom a véleményeket smile ))
#305   2012. 01. 02. hétfő 15:21
Kiric Kiric
Sziasztok!
Tegnap cseten beszélgettem egy nővel. Szó szót követett mígnem kiderült hogy vonzódik a fiatalabb fiúkhoz. Elmesélte hogyan alakult ki a viszony közte és a keresztfia között Ő 40+ volt a srác meg 19 éves. Mindkettejüket izgatta a szituáció. A nő mesélte, hogy neki van egy férje de ezt a vágyát a férjével nem tudná megélni. A srác meg végülis nem vérrokon ha izgató a külseje akkor miért ne ment volna bele szerintem. Titkolniuk kell, talán nem is fog sokáig tartani. Amíg érzelmek nem bonyolítják ezt a kapcsolatot addig nagy gond nem lehet. Várom a véleményeket smile ))
#304   2011. 12. 23. péntek 17:35
X Törölt felhasználó (804968)
ez jó!
(Ez egy válasz o-o-o-o üzenetére (2011. 12. 23. péntek 11:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 23. péntek 11:19
sziasztok!

Eleinte én is bizarrnak, undorítónak tartottam. Egy átmulatott éjszaka után épp a mosógépen sexeltünk az akkori exemmel. Tudjátok milyen ilyenkor az ember, már bármiben benne van a pia hatására. Amikor mondta nekem a lány, h pisilnie kell. Mondom pisilj wink Kihúztam a a farkam a puncijából és pisilni kezdett. (egy szép lányról beszélünk) Majd pisilés közben nyalni kezdtem. Éreztem a meleg pisit. (aminek egyébként nincs rossz íze) Ez őt egyre jobban izgatta, engem is. Azóta rabja lettem, pedig én is undinak tartottam. Majd ő végzett mondta most Te jössz smile Mondom hogy? Pisilj a puncimba! Megpróbáltam, igaz némi gyakorlás kell. Isteni érzés volt neki is nekem is. Nah ez a perverz szerintem smile
#303   2011. 12. 23. péntek 11:19
o-o-o-o o-o-o-o
sziasztok!

#302   2011. 12. 23. péntek 11:03
X Törölt felhasználó (98468)
Ez már elég kemény de tetszik.....
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 01. 29. szombat 09:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (791046)
2011. 01. 29. szombat 09:35
Nekem az lenne a legnagyobb perverzióm,ha jól telenyomnának,a pasim nem nyúlhatna hozzám,csak verné a farkát,a végén meg kinyalná a puncimat és lenyelné az összes spermát. A másik,hogy lepisiljen egy pasi.vagy nézhessem két férfi dugását,mig én masztizok.
#301   2011. 01. 29. szombat 11:23
X Törölt felhasználó (791046)
nem.csak rá.de az isteni volt!
#300   2011. 01. 29. szombat 11:12
X Törölt felhasználó (758512)
a sajátomat
(Ez egy válasz christiano üzenetére (2011. 01. 27. csütörtök 19:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 01. 27. csütörtök 19:57
A sajátodét vagy másét?

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Crazy-Baby Crazy-Baby
Nyitás ideje: 2004. 10. 06. szerda
Üzenetek: 319db
Utolsó üzenet: ma 15:38

Hírek

ma 13:05
Privát DVD 81 A népszerű Privát sorozat újabb szériáján remek hazai szeximádó párok mutatkoznak be, akik nem csak szeretnek szexelni, hanem egyszerűen totál bepörögnek, ha kefélhetnek Kis cicik, nagy csöcsök, kopasz puncik és göndör muffok hancúroznak nagy... Tovább
2017. 09. 21. csütörtök 17:20
Csöcsimádat Nagy melleknek nagy kamaty jár! Éva néni az Oktogon nyilvános WC-jében tölti munkaidejét, mikor hirtelen vad szexuális kaland részese lesz. Eközben Renáta kiélvezi a popó-punci dupla dugást, Gabi az ökölszexet próbálgatja, két barátnőnek pedig... Tovább
2017. 09. 11. hétfő 16:54
Öreg picsák 29 A házasságot a tüzes pinájú feleségek időnként igazi börtönnek érzik, és titokban arra hajtanak, hogy feldobják valamivel szabad perceiket. Ilyenkor jól jön egy alkalmi kaland egy nagyfaszú fiatal sráccal, aki keményen megdolgozza az unatkozó asszony éhes... Tovább
Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
beszamolok.com, a szexpartner kereső
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!