Szexuális tapasztalatok a ROMA csajokkal
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Erotikus és szexuális tapasztalatok a roma csajokkal kapcsolatban.
(Nektek ma a véleményetek a roma csajokról, barátnőkről, puncikról?)
A roma csajszikkal kapcsolatos szexuális tapasztalatokról mindent írhatsz!

Hozzászólásodnál ügyelj arra, hogy kizárólag a témához szólj hozzá, véleményezd mások tapasztalatait, írj a saját tapasztalataidról és valós történeteidről, élményeidről.

Tilos a rasszista megnyilvánulás, azt a hsz-t kimoderáljuk és szükség szerint tiltunk!

Amint legkisebb jele is van bármiféle személyeskedésnek, rasszizmusnak a topikot azonnal ZÁRJUK!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#170   2021. 05. 07. péntek 05:56
X Törölt felhasználó (4521202)
Egyetértek. Sajnos igazad van.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 02. vasárnap 12:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4304542)
2020. 08. 02. vasárnap 12:42
Szia a válaszodra szeretnék válaszolni !!! Igaz vannak retkes roma lányok de azt elfelejtetted leírni hogy magyarban is van retkes és igénytelen nekem volt olyan hogy magyar nővel akartam dugni és amikor leöltözött éreztem rajta hogy büdös és mondtam neki hogy öltözz és távozz ! Ha megnézed az itt felrakott videókat tisztelet a kivételnek de némelyik nőnek retkes a körme kérdezem én amelyiknek retkes a körme az mennyire igényes önmagára ???? Semennyire !! Evvel csak azt akartam feléd jelezni hogy nemkell a romákat minősíteni mert a magyarba is van retkes és igénytelen
#169   2020. 08. 02. vasárnap 21:45
txikib txikib
Ebben egyetértek veled. Csak az arányok nagyon mások. Nem mindegy, hogy 100-ból 9, vagy 100-ból 30. Nekem is vannak ellenkező tapasztalataim mindkét oldalról. Gimis koromban rendszeresen aludtam cigány barátoméknál, akik elég tehetősek. Az anyja és lánytestvérei drága ruhákban jártak és járnak mai napig is, a legmárkásabb parfümöt használják, drága fodrászhoz és kozmetikushoz járnak, stb.. Nagyon igényesnek tűnnek. De amit az általános higéniáról írtam, az ugyanúgy igaz volt rájuk is. Szerintem ez valahol kulturális alapokon is nyugszik, mint például a "farmerre is szoknyát húzunk" jelenség. Dehogy mégegyszer igazat adjak neked, van igénytelen magyar nő ismerősöm is, akit sötétben is megismerek. Az állandó izzadtságszagáról.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 02. vasárnap 12:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4304542)
2020. 08. 02. vasárnap 12:42
Szia a válaszodra szeretnék válaszolni !!! Igaz vannak retkes roma lányok de azt elfelejtetted leírni hogy magyarban is van retkes és igénytelen nekem volt olyan hogy magyar nővel akartam dugni és amikor leöltözött éreztem rajta hogy büdös és mondtam neki hogy öltözz és távozz ! Ha megnézed az itt felrakott videókat tisztelet a kivételnek de némelyik nőnek retkes a körme kérdezem én amelyiknek retkes a körme az mennyire igényes önmagára ???? Semennyire !! Evvel csak azt akartam feléd jelezni hogy nemkell a romákat minősíteni mert a magyarba is van retkes és igénytelen
#168   2020. 08. 02. vasárnap 12:42
X Törölt felhasználó (4304542)
Szia a válaszodra szeretnék válaszolni !!! Igaz vannak retkes roma lányok de azt elfelejtetted leírni hogy magyarban is van retkes és igénytelen nekem volt olyan hogy magyar nővel akartam dugni és amikor leöltözött éreztem rajta hogy büdös és mondtam neki hogy öltözz és távozz ! Ha megnézed az itt felrakott videókat tisztelet a kivételnek de némelyik nőnek retkes a körme kérdezem én amelyiknek retkes a körme az mennyire igényes önmagára ???? Semennyire !! Evvel csak azt akartam feléd jelezni hogy nemkell a romákat minősíteni mert a magyarba is van retkes és igénytelen
(Ez egy válasz txikib üzenetére (2020. 07. 23. csütörtök 13:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 23. csütörtök 13:10
Egy fiatalkori barátom cigány. Igazi vagány csávó, rengeteg lányt megdöntött, főleg cigányt, de magyart is sokat.. Az ő haversága révén én is voltam pár cigány lánnyal. Gyuri(így hívják) sokszor beszámolt a kalandjairól. A legemlékezetesebb kalandjai magyarokkal volt, akárcsak nekem. Ezek és a saját tapasztalataimból kiindulva, az ágyban nyújtott teljesítmény összefügg a műveltséggel és intelligenciával. Persze voltak kivételek, de értelmesebb lányokkal mindig változatos és vad volt a szex. Az eredeti témához ragaszkodva, az a (ha jól emlékszem összesen négy) pár cigánylány kevéssel volt aktívabb, mint egy guminő. Egyébként szoptak, de azt is monoton módon. Nem akarok általánosítani ennyi tapasztalat alapján, de az a nagy szenvedély szerintem csak legenda. A másik, amit tapasztalok, az az igénytelenség, persze itt kérve elnézést az összes kivételtől. Nem fürödnek mindennap, nem mosnak fogat, nem használnak WC papírt pisilés után, stb.. Engem például teljesen ki tud ábrándítani, ha egy nő koszos ruhában van és/vagy büdös. Írom ezt úgy, hogy laktam a közelükben és sok ismerősöm van a mai napig cigány közösségben, többekkel barátságban vagyok. Úgyhogy, akik itt ábrándoznak a cigány punci után, egy szűk rétegük lehet előttük képzeletben.
#167   2020. 08. 02. vasárnap 11:20
youngguy21 youngguy21
Egy csinos roma csajjal én is örömmel gyűjtenék szexuális tapasztalatokat!
#166   2020. 07. 31. péntek 14:35
Hedonisz69 Hedonisz69
Szerintem fősulin vagy egyetemen. Voltak évfolyamtársaim. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 07. 31. péntek 13:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4274322)
2020. 07. 31. péntek 13:57
Szerintetek, hol lehet találni roma lányokat? Olyanokra gondoltam akik természetesen megfelelő higiéniai állapotúak.
#165   2020. 07. 31. péntek 13:57
X Törölt felhasználó (4274322)
Szerintetek, hol lehet találni roma lányokat? Olyanokra gondoltam akik természetesen megfelelő higiéniai állapotúak.
#164   2020. 07. 31. péntek 07:34
Max32 Max32
Volt roma barátnőm . Fergetegesen pörgősek voltak, csak megbízhatatlanok. Lelépnek pik-pak mint kurva a sezlonyról nyes
#163   2020. 07. 30. csütörtök 19:42
Hedonisz69 Hedonisz69
Ha csak az egzotikus élmény miatt, akkor szívesen kényeztetnék egy brazil vagy india hölgyet. Külsőre nagyon hasonlóak a roma lányokkal. gyönyörű barna bőr, sötét fekete haj, barna szem, ott kerek ahol kell, főleg a brazilok. csak a kultúrájuk teljesen más. Nagyon tiszták, ápoltak. Itt külföldön van sok szemrevaló.
#162   2020. 07. 23. csütörtök 20:07
X Törölt felhasználó (851261)
Nem rossz a téma...
#161   2020. 07. 23. csütörtök 13:13
mazo mazo
Én is szívesen választanék megint Cigánylányt páromul.
Főleg ha benne lenne a BDSM játékokban is.
Sajnos ritka az ilyen.
(Ez egy válasz kefélés üzenetére (2020. 07. 23. csütörtök 08:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 07. 23. csütörtök 08:56
Fiatalkoromban volt szexuális élményem roma lánnyal. Gyönyörű, szép arcú lány volt, igazi élmény volt vele a szex!
Sajnos azóta nem volt ilyen! De nem tettem le róla!!! smile
#160   2020. 07. 23. csütörtök 13:10
txikib txikib
Egy fiatalkori barátom cigány. Igazi vagány csávó, rengeteg lányt megdöntött, főleg cigányt, de magyart is sokat.. Az ő haversága révén én is voltam pár cigány lánnyal. Gyuri(így hívják) sokszor beszámolt a kalandjairól. A legemlékezetesebb kalandjai magyarokkal volt, akárcsak nekem. Ezek és a saját tapasztalataimból kiindulva, az ágyban nyújtott teljesítmény összefügg a műveltséggel és intelligenciával. Persze voltak kivételek, de értelmesebb lányokkal mindig változatos és vad volt a szex. Az eredeti témához ragaszkodva, az a (ha jól emlékszem összesen négy) pár cigánylány kevéssel volt aktívabb, mint egy guminő. Egyébként szoptak, de azt is monoton módon. Nem akarok általánosítani ennyi tapasztalat alapján, de az a nagy szenvedély szerintem csak legenda. A másik, amit tapasztalok, az az igénytelenség, persze itt kérve elnézést az összes kivételtől. Nem fürödnek mindennap, nem mosnak fogat, nem használnak WC papírt pisilés után, stb.. Engem például teljesen ki tud ábrándítani, ha egy nő koszos ruhában van és/vagy büdös. Írom ezt úgy, hogy laktam a közelükben és sok ismerősöm van a mai napig cigány közösségben, többekkel barátságban vagyok. Úgyhogy, akik itt ábrándoznak a cigány punci után, egy szűk rétegük lehet előttük képzeletben.
#159   2020. 07. 23. csütörtök 08:56
kefélés kefélés
Fiatalkoromban volt szexuális élményem roma lánnyal. Gyönyörű, szép arcú lány volt, igazi élmény volt vele a szex!
Sajnos azóta nem volt ilyen! De nem tettem le róla!!! smile
#158   2020. 07. 23. csütörtök 05:40
mazo mazo
Nem is rosszak a Cigánylányok!!
Van bennük "spiritusz"!!
#157   2017. 01. 28. szombat 13:53
X Törölt felhasználó (1568352)
Rövid távon tuti-jó-k.De hosszú távon nem tudnak kitörni-kiszakadni a bandából,tezsdvériségből,stb.Pedig az enyém csak félvér,a lányunk negyed-vér.az anyjával úgy beszélnek egymással hogy én meg sem tudok szólalni-mit hozzá fűzni. A lányunon pedik külsőre nem látszik.....................A kurva anyád,mondja az anya-Te vagy az anyám akkor Te vagy a kurva meg ilyenek,anyád picsája,rákos geci-szintén stb mikor nem bíl vele.....Kutyából nem lesz szalonna.Már szinte szex sincs köztünk mert nem verem agyon vagy nem tudok részt venni az ilyen beszélgetésekben....................
#156   2017. 01. 27. péntek 14:50
kisjanko kisjanko
Ja-ja. Igen ez így van.
#155   2017. 01. 27. péntek 12:51
roboka61 roboka61
Még soha nem próbáltam, de nagyon szívesen...
#154   2017. 01. 11. szerda 17:43
mr75 mr75
Nekem volt egy félvér (roma-török)csajom.Kis fiatal csaj.Ha csak visszagondolni merevedési lesz! crazya
#153   2017. 01. 11. szerda 15:21
kisjanko kisjanko
2 évig laktam vele. Teljesen tiszta, kultúrált. A nagyapja híres zenész volt. Darázs derék, gyönyörű kerek popsi, hihetetlenül nagy cicik, borotvált és illatos punci, picit kreol bőr. Egyszerűen gyönyörű. Igaz már régen volt, de amíg élek nem fogom elfelejteni.
#152   2017. 01. 08. vasárnap 19:29
koviboy koviboy
Nekem eddig csak jó tapasztalatom van roma csajszikkal. Odaadó és figyelmes szeretők, és talán "tüzesebbek egy kicsivel.
#151   2017. 01. 08. vasárnap 07:17
rabszolga40 rabszolga40
a világon a legjobbak imádom a romacsajpkat
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: dejoka dejoka
Nyitás ideje: 2009. 09. 25. péntek
Üzenetek: 170db
Utolsó üzenet: 2021. 05. 07. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!