Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#645   2011. 12. 12. hétfő 19:01
mayday mayday
Talán 10-15 perc telhetett el, elém állt a sógorom, és kérdezősködni kezdett, hogy milyen volt a part, jó volt e a séta. hebegtem habogtam valamit, majd közbevágott, és megkérdezte nincs e kedvem még egy kis sétához? Miért ne?!
Elindultunk, most hármasban. Ők egymásba karolva, én mellettük bandukolva tapogattuk az utat. Kisvártatva hugi belémkarolt, ő középen mi két szélen sétáltunk, beszélgettünk. Éreztem, hogy sógi keze a fenekét markolássza, az agyam egyből pörögni kezdett, hisz még igen csak az előző séta hatása alatt voltam. Rájöttem, ez nem lehet egy furcsa véletlen! Ezek kibeszélték a történteket a hátam mögött! Megmarkoltam a még szabadon maradt fapofát, és vártam a reakciót. Semmi! Igazam volt! smile sétáltunk és tapiztuk egymás hátsóját. Mi az övét, Ő a miénket. Rátaláltunk a cölöpökön álló üres büfére, és felsétáltunk az emeleti teraszára "körülnézni". A sógi leült egy asztalra és magához húzta a húgomat, és vadul smárolni kezdtek. Kis tétova után mögéléptem, és hátulról előrenyúlva meg markoltam húsos melleit. A sógi pillanatok alatt levetkőztette, és az asztalra hasaltatva elkezdte dugni. Csak úgy cuppogott a nedves puncija! Én felmásztam az asztalra, elé ültem, és ő rábólintott a meredező farkamra, mintha az élete függne tőle! Rettentő jól szopott, nagyon élvezte a szitut. Sógi szólt, hogy most cseréljünk! Felűlt az asztalra a helyemre, de én nem akartam egyből megdugni, szerettem volna egy kicsit benyalni az édes kis puncijába, ki tudja lesz még e valaha ilyen lehetőség... Fel űltettem az asztalra velem szemben, hátra döntöttem, így szopizni is tudott, én meg belefúrtam a fejem a lábai közé. Ekkor éreztem, hogy sógi teleélvezte a puncikáját. Meglepő érzés volt, de abban a pillanatban csak olaj volt a tűzre! Nem, hogy nem zavart, egyenesen élveztem is! alaposan tisztára nyaltam, majd egy hírtelen mozdulattal tövig toltam a farkam belé. nem sokáig bírtuk, mind a ketten hamar elmentünk, ő ki tudja hanyaggyára... Közben sógi ismét erőre kapott, és újra el kezdte döngetni, de én már ekkor teljesen kész voltam, csak néztem őket, már amennyit láttam belőlük a sötétben....
#644   2011. 12. 07. szerda 19:12
kicsitamas kicsitamas
szerintem a serdülő fiúk többsége kiveri a saját lány rokonára gondolatban.

én is amikor 14 körül voltam, és az unokatestvéreim többsége lány volt, akik 18-19 évesek volta, akkor simán kivertem rájuk. pl. amikor együtt voltunk nyáron, és ok fürdőruhában voltak, akkor nekem előbb-utóbb állni kezdett a farkam, és akkor vmilyen indokkal eltűntem pár percre és kivertem.

egyik unokatesóm, aki később elég nagy ribi lett, ő szerintem sejtette a dolgot, és volt, hogy néha rájátszott egy kicsit, és pl direkt pucsítgatott, vagy "véletlenül" kicsit elcsúszott a bikini felső és előtte igazgatta.
nah ekkor volt az, hogy én gyorsan haza mentem mivel egy utcára laktak tőlünk és kivertem.
#643   2010. 10. 24. vasárnap 18:57
X Törölt felhasználó (465273)
én az unokanővéremet kukkoltam meg még pár éve. itt aldut nálunk, ment zuhanyozni bulizás előtt. gondoltam megnézem milyen meztelenül. elkezdett vetkőzni a fürdőben. sokáig háttal volt nekem, de aztán szembefordult, amikor lehúzta a bugyiját... nagyon kemény lett a farkam. kicsit már szőrös volt. elkezdte nézegetni, majd láttam, hogy a borotvámért nyúl... utána bemászott a zuhany alá, én meg végignéztem ahogy letusol, és fazonra borotválja a gyönyörű kis punciját. csak egy ujjnyi vékony hosszú csíkot hagyott meg... huhh annyira beizgultam, hogy miután lezuhanyzott, mentem én is zuhanyozni, és leborotváltam a farkam (annyira élveztem hogy pár perce még ő borotválta azzal a borotvával a punciját). mikor végeztem, kb 4et húztam az álló farkamon és olyat élveztem, hogy arcon spricceltem magam... ez volt életem egyik legnagyobb orgazmusa
#642   2010. 10. 23. szombat 20:14
X Törölt felhasználó (469345)
korábban a húgom itthoni lenge öltözékben való mászkálása volt az egyetlen lehetőségem arra, hogy szép dombokat lássak. Ez egy idő után nem hagyott hidegen. Néha még ma is megnézem a fürdőszobában, pedig már elmúltunk 20, és van normális magánéletünk.
A torte-net.hu-n a legnagyobb olvasottsággal a családi történetek rendelkeznek. érdekes.
#641   2010. 10. 17. vasárnap 09:55
75zozo 75zozo
Hát nem is tudom hogy mit írjak neked. Én soha nem kukkoltam egyik tesómat sem és egyet kellene értenem veled de nem teszem mert egy ilyen alpári par......t mint te kevés van a földön.! Ha neked nem teszik valami azt kulturált formában is le lehetne írni szerintem és teljesen más formában lennél megítélve.
#640   2010. 09. 15. szerda 18:45
Lemezes díszhaltáp Lemezes díszhaltáp VIP
A kukkolás nem egyenlő azzal, hogy a következő percben rárontasz és megerőszakolod. Ha meg a kukkolás konkrétan a szeretkezésig fajul el, hát igen, az már súlyosabb. Bár attól függ, mit tekintünk e témában egyáltalán súlyosnak és súlyosabbnak...

A társadalom jelen állapotában teljes mértékben elítéli a testvérek közötti nemi kapcsolatot, sőt, még két lánytestvér közötti kapcsolat is vérfertőzésnek számít, még akkor is, ha nincs konkrét behatoló nemi szerv. A törvények kimondják a blabla részt, akit konkrétan érdekel, utánajárhat. Visszatérve a fejtegetéshez a törvény miért nem bünteti például a testi vagy értelmi fogyatékossággal élők szexuális kapcsolatát? Habár nem értek a genetikához, azért gondolom nagyobb az esélye annak, hogy a születendő gyermek valami elváltozással fog születni. Ha nem így van, ócsároljatok. smile

A kukkolást a törvény egyébként sem bünteti, legfeljebb kapsz egy taslit anyutól, aputól, tesótól, ha lebuksz. Nem hiszem, hogy sokan ki mernék teregetni a szennyesüket, hiszen abból hatalmas botrány lenne országos - és talán világ - szinten. Ezen fanatikus emberek azért reménykedhetnek, hiszen például Hollandiában a pedofiloknak is van saját pártjuk. A remény hal meg utoljára... smile

Talán csalódást is okoznék azzal sok-sok olvasóban, ha azt írnám le, hogy valójában nem is rendelkezem azzal a bizonyos testvérkével, akivel kapcsolatban írtam már, hogy az egész csak kitaláció és az agysejtjeim szüleménye, de nem teszek ilyet, így megnyugtatok mindenkit, hogy a testvérem továbbra is külföldön él barátjával teljes harmóniában, pont úgy, mint ahogyan én is a családommal... Bár ki tudja... smile

A lényeg: egy fiatalkori, ártatlan kíváncsiskodás szerintem abszolút belefér, hiába hangzik betegnek...
#639   2010. 09. 15. szerda 16:19
sharan sharan
e tortenet eleje hosszu ugyhogy csak a lenyeg. a noverem baratnoje egy nemettanar aki iskolazas miatt nalunk aludt 2 hetig mivel o tavolabb lakott es hogy ne keljen utaznia mindig. mondanom se kell hogy anyu ejjeles a tasom a pasijanal mi meg ketten otthon tv. ugy este 8 fele hogy megy zuhizni. ahogy hallottam hogy folyik a viz mar az ajto elott eltam. atfutoot az agyamon hogy miert, de miert ne es belestem a kulcsluko. tetszett amit lattam. 10 evvel volt idosebb tolem.akkor volt 29. lehet hogy akaratlanul de nindig a pinciaval volt elfoglalva. 10 perc zuhi utan viz elzar, en a tv elott o meg kitoppan egy szal torolkozoben es leull tvt nezni. ugy beszelgetett velem mindha semmi sem tortent volna.probaltam ugy helyezkedni hogy ne lassa fogy all a zaszlom. kerdezte hogy a noverem mikor jon haza. mondom mivel holnap nem melozik igy a faszija hozza reggel mikor a faszi megy meoba.majd feloltozott kajaztunk beszelgettunk de a fo tema a sex volt. ejel egykor mentem aludni azzal a gondolattal a fejembe hogy kene valamit probalkozni. csk ugy voltam vele ha nemjon ossze 2 hetig egni fogok ugyhogy majd par nap mulva. paplan takaro , alvas. mar szunkilaltam mikor atjott hozzam tangaba meg meltartoba, hogy nem e aludhatna velem. persze feleltem es lefekudt a feneket a farkamhoz nomta es probalt aludni vagyis csk addig amig a farkam el nem kezdte nyomni a hatsojat. nagyon kivansz engem. igen sugtam neki. mire o ugye lestel mikoz zuhiztam igen de honnan tudod. a hatad mogott egett a villany es a labad okozta arnyekot lattam az ajto alatt..levetette a tangat es kerte hogy elegitsem ki szajjal azt amit meglestem. addig jatszottam nyalogattam ot amig elnem elvezett, majd azt mondta van faszija nem csalja meg ot ugyhogy dugas nem lessz de kielegit szajjal. -ha eze neked nem megcsalas akkor ok en benne vagyok. hatalmas volt. igy telt a ket het. majd sokaig nem talalkoztunk en is katonasag meg volt nom nalkuk volto, igy csak hirbol tudtam hogy nadjabol mi lett vele. de ezt nemfelejtem soha.
#638   2010. 09. 05. vasárnap 16:13
recept recept
Szívesen ismerkednék bárkivel ilyen témákban...kor nem nem számít email:recept62@freemail.hu...minden továbbit ott.
#637   2010. 08. 11. szerda 14:59
X Törölt felhasználó (765538)
Kb. Sztem az itt futó nagyszájak jó része ebben a témában fantáziál.
(Ez egy válasz Lemezes díszhaltáp üzenetére (2010. 08. 09. hétfő 17:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 09. hétfő 17:10
OFF
Üdv mindenkinek! Sajnos az elmúlt hónapokban rengeteg meló volt, a munkahelyemen is és itthon is. Ami késik, nem múlik, és ígéretemhez hűen hamarosan folytatni fogom a történetet.
ON

Shokkwave, az internetezők "ritka többsége" nem normális. smile

Rosszul közelítitek meg a dolgokat. Tegye már fel az a lánytestvérrel rendelkező olvasó a kezét, aki még egyetlen testrészét - tehát bokáját, karját, nyakát, stb. - sem látta csupaszon, fedetlenül... A fiatalkori kíváncsiság úgy hiszem természetes velejárója a felcseperedésnek. Nem ritka, amikor felnőtt testvérek egymásnak bókolnak, ha jól néznek ki egymás szemében. Attól ők még nem biztos, hogy fenntartanak vérfertőző viszonyt, ám lehetséges, hogy ezt sokan gondolhatják róluk. No és azok a példák, amikor a húgi kéri meg a bátyust, hogy segítsen neki az esti buliba a megfelelő rucit kiválasztani? Akkor már ők is viszonyt létesíthettek korábban? Hülyeség. Meg merném kockáztatni, hogy akik a legnagyobb ellenzői e témának, azoknak csöpögne el leghamarabb a nyáluk hasonló esetek láttán.

Családos ember létemre természetesen eszembe sem jutna kikezdeni a húgommal, annak ellenére sem, hogy nagyon ritkán látom. Pedig rendkívül gyönyörű teremtés még most is, annyi év után, szépségéből egy árnyalatnyit sem vesztett, sőt, alakja egyre nőiesebb lett, Ő egy igazi gazellatestű szépség. Amikor itthon - tehát Magyarországon - van néhány hetet, az emberi együttélés velejárója, ha beszélek vele, akkor a szemébe nézek, ha éppen előttem megy be a teraszról, akkor ránézek a hátára, a fenekére, ha egymás mellett ülünk, néha bökdössük egymást, s a többi. Azt hiszem mind emberek vagyunk, ráadásul mi ketten egészen közeli családtagok, akik fiatal korukban kielégítették néhány aprósággal kíváncsiságukat... És semmi több! Aki ezt túlkombinálja, annak kéne orvoshoz fordulnia, és nem nekem/nekünk!

Várom reakcióitokat!
#636   2010. 08. 09. hétfő 17:10
Lemezes díszhaltáp Lemezes díszhaltáp
OFF
Üdv mindenkinek! Sajnos az elmúlt hónapokban rengeteg meló volt, a munkahelyemen is és itthon is. Ami késik, nem múlik, és ígéretemhez hűen hamarosan folytatni fogom a történetet.
ON

Shokkwave, az internetezők "ritka többsége" nem normális. smile

Rosszul közelítitek meg a dolgokat. Tegye már fel az a lánytestvérrel rendelkező olvasó a kezét, aki még egyetlen testrészét - tehát bokáját, karját, nyakát, stb. - sem látta csupaszon, fedetlenül... A fiatalkori kíváncsiság úgy hiszem természetes velejárója a felcseperedésnek. Nem ritka, amikor felnőtt testvérek egymásnak bókolnak, ha jól néznek ki egymás szemében. Attól ők még nem biztos, hogy fenntartanak vérfertőző viszonyt, ám lehetséges, hogy ezt sokan gondolhatják róluk. No és azok a példák, amikor a húgi kéri meg a bátyust, hogy segítsen neki az esti buliba a megfelelő rucit kiválasztani? Akkor már ők is viszonyt létesíthettek korábban? Hülyeség. Meg merném kockáztatni, hogy akik a legnagyobb ellenzői e témának, azoknak csöpögne el leghamarabb a nyáluk hasonló esetek láttán.

Családos ember létemre természetesen eszembe sem jutna kikezdeni a húgommal, annak ellenére sem, hogy nagyon ritkán látom. Pedig rendkívül gyönyörű teremtés még most is, annyi év után, szépségéből egy árnyalatnyit sem vesztett, sőt, alakja egyre nőiesebb lett, Ő egy igazi gazellatestű szépség. Amikor itthon - tehát Magyarországon - van néhány hetet, az emberi együttélés velejárója, ha beszélek vele, akkor a szemébe nézek, ha éppen előttem megy be a teraszról, akkor ránézek a hátára, a fenekére, ha egymás mellett ülünk, néha bökdössük egymást, s a többi. Azt hiszem mind emberek vagyunk, ráadásul mi ketten egészen közeli családtagok, akik fiatal korukban kielégítették néhány aprósággal kíváncsiságukat... És semmi több! Aki ezt túlkombinálja, annak kéne orvoshoz fordulnia, és nem nekem/nekünk!

Várom reakcióitokat!
#635   2010. 07. 28. szerda 12:39
X Törölt felhasználó (746683)
Ha nem lennék egyke biztos kukkoltam volna...
#634   2010. 05. 30. vasárnap 09:39
ggg36 ggg36 VIP
Miért ne lenne normális ha érdekel a szex ?
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 05. 23. vasárnap 17:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (409021)
2010. 05. 23. vasárnap 17:21
Szerintem aki ilyen oldalakon van mint ez sem normális sajnos én sem !!!
#633   2010. 05. 23. vasárnap 17:21
X Törölt felhasználó (409021)
Szerintem aki ilyen oldalakon van mint ez sem normális sajnos én sem !!!
#632   2010. 05. 17. hétfő 21:55
vipvipxxx vipvipxxx
Hány éves vagy és mennyi a nővéred? ugy érdekes lehet még smile
(Ez egy válasz billyjoe üzenetére (2010. 05. 16. vasárnap 17:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 16. vasárnap 17:16
nővéretekkel nem volt kalandotok? nyitottam egy topikot de ide küldtek smile megkérdezem itt..?nekem egyre jobban bejön...régen is nézelődtem de szerintem meg is kefélném már
#631   2010. 05. 16. vasárnap 17:16
billyjoe billyjoe
nővéretekkel nem volt kalandotok? nyitottam egy topikot de ide küldtek smile megkérdezem itt..?nekem egyre jobban bejön...régen is nézelődtem de szerintem meg is kefélném már
#630   2010. 05. 16. vasárnap 15:58
vazelinator vazelinator VIP Admin
téma cim korekció
a húgom kukkolom --->> Kukkolom a húgom, nővérem
#629   2010. 05. 15. szombat 10:43
varga béla varga béla
Király vagy antika és hasonló cipőben járó férfi társaim.Hát igen szívesen megnézném a hugikat.Szóval ne legyetek restek.
#628   2010. 05. 08. szombat 21:53
X Törölt felhasználó (7056)
Azt hiszem ezekre a képekre mindannyian kiváncsak lennénk. Gondolom mióta a hugi közzé tette a képeit, te sem tudsz csakis testvéréként nézni rá, ha nőként mutogatja magát.
#627   2010. 04. 28. szerda 09:26
kandurmarci kandurmarci
Ha jól megmasszírozod, s a punciját sem hagyod ki, ha eljuttatod a csúcsra, egyre gyakrabban fog jelentkezni masszázsra.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 27. kedd 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (446566)
2010. 04. 27. kedd 12:26
Ismét este ismét megkért a barátnőm 18 éves lánya,hogy masszírozzam meg,annyi változás volt,hogy most hálóingben volt,és amint hasra feküdt felhúzta a hálóingét,és nem volt rajta bugyi..Szoktam a fenekét is masszírozni,de a bugyiját (ami mindíg rajta volt) csak egyszer mertem lehúzni picit.
Hosszú percekig masszíroztam a fenekét,széthúztam többször is,a fenéklyukához még a kisujjamat is gyengéden hozzáérintettem.Mikor a combtövét masszíroztam,"véletlenül" a puncijához értem többször is,totál nedves volt..Sajnos csak ennyit mertem csinálni,félek,hogy beárul:(
#626   2010. 04. 28. szerda 09:05
X Törölt felhasználó (38031)
vigyázz, mert ha később valami rosszat mondassz neki, na akkor fog beárulni

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: csipa csipa
Nyitás ideje: 2004. 10. 16. szombat
Üzenetek: 765db
Utolsó üzenet: 2015. 12. 01. kedd

Hírek

2016. 02. 07. vasárnap 11:54
Nicole díjátadó - Amikor elszabadulnak az ösztönök! Hát igen! Az már az utolsó képből is kiderült, hogy ez nem egy megszokott díjátadó volt. Most már azt is megtudhatjátok, hogy Nicole elképzelése az volt, hogy egyszerre két méretes farkat cumizhasson. Hogy az izgalmat fokozzuk, Nicole szemét bekötöttük,... Tovább
2016. 02. 05. péntek 16:23
Cum on baby bite my wire 3 Garatra! Lehetne ez is a mottója eme műremeknek. Akit felizgatnak a nagy szopatások, mélytorkos szájbabaszások, az nem fog csalatkozni ebben a filmben. A kis tini csajokat úgy megtömik mint a libát. Csak győzzék nyelni a nagy faszokat, és a sok... Tovább
2016. 02. 01. hétfő 10:05
Febuári versenytéma: kutyapóz! A kutya póz sokunk nagy kedvence. Nézni is jó, de csinálni az igazi! Igen, jól látjátok, februárban mindkettőtöknek meg kell "dolgozni" a győzelemért! Mutassátok be, hogy milyen egy fergeteges szex ebben a pózban! A sorozat nem kell, hogy csak erre... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!