Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#680   2013. 01. 07. hétfő 08:05
nudistaférfi nudistaférfi
Teljesen jól látod. Hülyeség azt mondani hogy kamasz korban az erős kíváncsiság ami ilyenkor dolgozik egy fejlődő szervezetben perverzió lenne. Ekkor még nem az ész és a családi kapcsolat tiszteletben tartása az erősebb hanem a kíváncsiság. Én tudok olyan gyerekkori barátomról aki az anyukáját és a nagymamáját leste ki így ilyen korban. Akkor ő is beteg állat mert ilyet tett? Felnőtt korban már nem tenné mert már rég átlépet a fejlődésnek azon a pontján mikor a kíváncsiság mindenek előtt erősebb.
(Ez egy válasz hot_blood üzenetére (2013. 01. 06. vasárnap 10:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 06. vasárnap 10:33
Nem ertem,hogy mi abban a rossz,ha egy 15-16 eves kamaszodo fiu,akinek meg nem a feje,hanem az indulatok parancsolnak,meglesi a 12-13 eves kishugat(itt most"Leskelődő" eseterol beszelek) !!Nem a huga izgatta fel,hanem a meztelen noi test latvanya,es az izgalom,hogy rajtakapjak!!

Olvasni itt sokkal betegebb dolgokat!!
#679   2013. 01. 06. vasárnap 10:33
hot_blood hot_blood
Nem ertem,hogy mi abban a rossz,ha egy 15-16 eves kamaszodo fiu,akinek meg nem a feje,hanem az indulatok parancsolnak,meglesi a 12-13 eves kishugat(itt most"Leskelődő" eseterol beszelek) !!Nem a huga izgatta fel,hanem a meztelen noi test latvanya,es az izgalom,hogy rajtakapjak!!

Olvasni itt sokkal betegebb dolgokat!!
#678   2013. 01. 06. vasárnap 01:17
Leskelődő Leskelődő
Nektek volt tapasztalatotok a lánytestvéreitekkel?
#677   2013. 01. 06. vasárnap 01:16
Leskelődő Leskelődő
Ma is folytatom..

Kisebb nagyobb kihagyásokkal és sikerekkel, de folytattam a leskelődéseket tovább. Nagyon izgatott voltam minden alkalommal, mert tabukat döntögettem.. mert tiltott dolgot csináltam.. mert bármikor lebukhattam volna.. Ezek mind veszélyessé és izgalmassá tették a tevékenységeimet. Egyik alkalommal este 10 óra körül a szüleink már ágyba bújtak, húgom pedig akkor ment el gyorsan zuhanyozni egyet lefekvés előtt. Kicsit nyugodtabb voltam, mert az ősök már nem mászkáltak a lakásban. Gyorsan kellett cselekednem, mert a húgom már összeszedte magát és már ment is a fürdőbe. Úgy gondoltam, hogy most kicsit több időt töltök az ajtónál. Hallottam, hogy becsukódik az ajtó és már lépkedtem is oda amilyen halkan csak lehet. Négykézlábra ereszkedtem és a szellőzőn néztem végig ahogy a testvérem levetkőzik. Nagyon beindultam, a szívem a torkomban dobogott, amikor láttam a testét, a hátát, majd végül megszabadult a bugyijától is. Eddig még soha nem láttam teljesen a meztelen popsiját. A farkam mint még soha, olyan kemény lett, nadrágon keresztül gyúrtam. Szép kerek popsija volt és amikor az ajtó felé fordult, megláttam a csodálatos testét, feje búbjától a talpáig, apró cicijeit, alig ívelt csípőjét, szép combjait, és a lába közét, gyönyörű punciját. Nem volt erős fény, de láttam, hogy punciján még alig volt szőr. Csak bámultam a szűk résen, ahogy ide oda mozog ez a szép testű lány, aki a húgom volt. Soha nem kalapált még így a szívem és a farkammal is alig bírtam. Bemászott a kádba és elmerült a vízbe. Én meg majdnem szétdurrantam már. Visszarohantam a szobába, s néhány húzás után hatalmasat élveztem egy zsebkendőbe. Gyorsan ágyba bújtam, majd pár perc múlva jött tesóm is. Megtöltötte a szobát friss illatával. Nem is tudja, milyen nagyot élveztem a testének látványára és hogy először láthattam a punciját.
#676   2013. 01. 05. szombat 09:27
X Törölt felhasználó (446454)
Én is várom a folytatást!!Nagyon izgi.... eljen
(Ez egy válasz Leskelődő üzenetére (2013. 01. 05. szombat 00:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 05. szombat 00:39
A leskelődésem hetente 1x-2x történt meg, tehát nem sűrűn. Volt hogy hiába kukkoltam, nem láttam semmit, de volt olyan is, hogy fáradt voltam és amiatt maradt el. Hetekkel később annyira izgatott a dolog, hogy tovább merészkedtem. Amikor a húgom fürdéshez készülődött, összeszedte a nadrágját, pólóját, bugyiját és a fürdőszobába vette az irányt. A szüleink a lakás másik felében, a másik szobában tartózkodtak, és izgultam, nehogy kijöjjenek és lebukjak. Először csak szaglásztam a fürdőszoba körül. A nagy előszobában keresgéltem, kijártam a hűtőszekrényből kivenni valamit, stb. Izgatott voltam, mert tudtam, hogy alig 2-3 méterre tőlem a húgom már biztos meztelenül van. Első 1-2 alkalommal nem jött össze a kukkolás, mert féltem. Aztán a harmadik alkalomra vettem a bátorságot és nem kapcsoltam villanyt az előszobában. A barna fürdőszobaajtón alul volt egy húsz centi széles rés. Majd kiugrott a szívem, úgy kalapált. Nagyon izgultam. Letérdeltem, odahajoltam, de a húgom még bugyiban állt nekem háttal, így nem láttam sajna többet mint azelőtt.. A körülmények és a látvány is, hogy a szép fenekű húgomat látom hátulról, annyira felizgatott, hogy gyorsan beszaladtam a szobánkba és amíg nem jött ez a szép lány vissza, addig maszturbáltam egy jót.
#675   2013. 01. 05. szombat 00:39
Leskelődő Leskelődő
A leskelődésem hetente 1x-2x történt meg, tehát nem sűrűn. Volt hogy hiába kukkoltam, nem láttam semmit, de volt olyan is, hogy fáradt voltam és amiatt maradt el. Hetekkel később annyira izgatott a dolog, hogy tovább merészkedtem. Amikor a húgom fürdéshez készülődött, összeszedte a nadrágját, pólóját, bugyiját és a fürdőszobába vette az irányt. A szüleink a lakás másik felében, a másik szobában tartózkodtak, és izgultam, nehogy kijöjjenek és lebukjak. Először csak szaglásztam a fürdőszoba körül. A nagy előszobában keresgéltem, kijártam a hűtőszekrényből kivenni valamit, stb. Izgatott voltam, mert tudtam, hogy alig 2-3 méterre tőlem a húgom már biztos meztelenül van. Első 1-2 alkalommal nem jött össze a kukkolás, mert féltem. Aztán a harmadik alkalomra vettem a bátorságot és nem kapcsoltam villanyt az előszobában. A barna fürdőszobaajtón alul volt egy húsz centi széles rés. Majd kiugrott a szívem, úgy kalapált. Nagyon izgultam. Letérdeltem, odahajoltam, de a húgom még bugyiban állt nekem háttal, így nem láttam sajna többet mint azelőtt.. A körülmények és a látvány is, hogy a szép fenekű húgomat látom hátulról, annyira felizgatott, hogy gyorsan beszaladtam a szobánkba és amíg nem jött ez a szép lány vissza, addig maszturbáltam egy jót.
#674   2013. 01. 05. szombat 00:30
Leskelődő Leskelődő
#673   2013. 01. 05. szombat 00:24
Lemezes díszhaltáp Lemezes díszhaltáp
Nekem tetszik.
#672   2013. 01. 04. péntek 11:39
opaz51 opaz51
te nagyon kellesz ide wink mi vagy? rendőr?
#671   2013. 01. 04. péntek 11:36
opaz51 opaz51
te nagyon lelkész ide wink mi vagy? rendőr?
#670   2013. 01. 04. péntek 08:41
forest000 forest000
Ne várass minket pajtás, mesélj még.....tovább...tovább! crazya
(Ez egy válasz Leskelődő üzenetére (2013. 01. 03. csütörtök 22:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 03. csütörtök 22:01
Később 1-2 évvel később nyáron még jobban élveztem a kukkolást, mert akkor kitakarózva aludt félmeztelenül és egyre csak nőiesedett. Akkor már bugyi helyett vékony tangát hordott és az egész popsija látszott. Rengetegszer masztiztam és eljátszottam a gondolattal, hogy befekszek mellé csak úgy.
#669   2013. 01. 04. péntek 07:34
X Törölt felhasználó (197845)
várjuk a folytatást a részleteket smile
(Ez egy válasz Leskelődő üzenetére (2013. 01. 03. csütörtök 22:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 01. 03. csütörtök 22:27
Írok még sokat, kérdezhettek is.
#668   2013. 01. 03. csütörtök 23:26
hot_blood hot_blood
Meselj!!Meselj mindenrol,ami meg mai napig izgalomba hoz!!
(Ez egy válasz Leskelődő üzenetére (2013. 01. 03. csütörtök 22:27), amit ide kattintva olvashatsz)
#667   2013. 01. 03. csütörtök 22:39
X Törölt felhasználó (851550)
Hát akkor osszad meg velünk az élményeidet mert izgalmasakat irtál.És az álmaid megvalósitásából lett-e valami?
#666   2013. 01. 03. csütörtök 22:27
Leskelődő Leskelődő
#665   2013. 01. 03. csütörtök 22:01
Leskelődő Leskelődő
Később 1-2 évvel később nyáron még jobban élveztem a kukkolást, mert akkor kitakarózva aludt félmeztelenül és egyre csak nőiesedett. Akkor már bugyi helyett vékony tangát hordott és az egész popsija látszott. Rengetegszer masztiztam és eljátszottam a gondolattal, hogy befekszek mellé csak úgy.
#664   2013. 01. 03. csütörtök 21:38
Leskelődő Leskelődő
Sziasztok. Nekem van egy 3 évvel fiatalabb húgom. Középiskola második osztályban kezdődött a furcsa perverzióm, hogy elkezdtem a kishúgomra felfigyelni. Egy budapesti szakiskolába jártam, ahol nem volt sok lány, a bulikat kerültem, mert nem szólt másról, csak az ivásról. Sokszor maradtam otthon, de ezt nem bántam, mivel egy-két haverral mindig Segán játszottunk. Ha ők nem voltak, akkor a kishúgommal játszottuk végig a délutánokat. Három év különbség volt köztünk és már nagyon korán, 12-13 évesen feszes, formás, tökéletesen kerek popsija volt. A mellei akkor kezdtek kifejlődni. Fiatal, vékony teste izgalomba hozott. Kíváncsi voltam rá. Bűnbe estem és leskelődni kezdtem a húgom után. Eleinte úgy figyeltem, hogy a közös szobában esténként levetkőzött és pizsamára öltözött. Közben úgy tettem, mintha aludtam volna. Azt hitte, hogy alszom, közben meg láttam a meztelen testét, csak a bugyi volt rajta. Többször felém fordult, de úgy volt a fejem, hogy nem látta a résnyire nyitott szememet. Én viszont láttam a szép lábait, vékony combjait, keskenyre szabott bugyiját, szép hasát, apró cicijeit. Egyből merevedni kezdett a műszerem, és éjjelente mindig a testvéremre gondolva vertem ki a takaró alatt. Mindig vártam az estéket, és jókat maszturbáltam, miután végigpásztáztam a testét.
#663   2013. 01. 02. szerda 20:58
hot_blood hot_blood
Meselj bovebben!!Hogyan sikerul meglesned??Vajon nem direkt csinalja...,marmint tudja,hogy lesed?!?!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 02. szerda 19:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (827053)
2013. 01. 02. szerda 19:33
A barátnőm 19 éves lányát kukkolom,rengetegszer kiverem a farkam,miközben lesem,és utánna is..
#662   2013. 01. 02. szerda 20:28
X Törölt felhasználó (848081)
jól nyomod eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 02. szerda 19:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (827053)
2013. 01. 02. szerda 19:33
A barátnőm 19 éves lányát kukkolom,rengetegszer kiverem a farkam,miközben lesem,és utánna is..
#661   2013. 01. 02. szerda 19:33
X Törölt felhasználó (827053)

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: csipa csipa
Nyitás ideje: 2004. 10. 16. szombat
Üzenetek: 800db
Utolsó üzenet: 2016. 06. 17. péntek

Hírek

2016. 07. 22. péntek 11:47
Seggbekúrt tini ribik! Seggbekúrt tini ribik! Fiatalok, és csinosak! És most esnek át az anális szűzkeresztségen! Mivel a barátnőiket már mind seggbekúrták, ők sem akarnak kimaradni a jóból. Kapják is a szűk kis popsijukba keményen! Letöltés - Anal bitches Tovább
2016. 07. 21. csütörtök 12:28
Suisilék is nálunk jártak! :) Suisil az elmúlt időszakban a Goldengate egyik legtöbb dobogós helyezését besöprő versenyzője. Már jó pár díja várt átadásra, ezért is voltunk kíváncsiak, hogy vajon milyen díjátadós sorozatot sikerül összehoznunk velük. Jó sok fotó készült. Vagy... Tovább
2016. 07. 13. szerda 15:55
Titty mania 6 Mi kell a vízparthoz? Jó igen, hideg sör! És még? Naná, hogy csöcsök. Minél nagyobbak, annál jobb! Mert kevés dolog tudja úgy beindítani a férfit, mint amikor a feszes ciciken, legördülnek a vízcseppek. Akkor hiába a jól neveltség, az illem. Az ész... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!