Szex hármasban tapasztalatai (NEM TÁRSKERESŐ)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#797   2015. 04. 21. kedd 23:00
menen1 menen1
Na ezt én is kiprobálnám,élvezettel áttélném!!!! finom
#796   2015. 03. 30. hétfő 08:58
Mitibarátság Mitibarátság
Tökéletesen leírtátok,,egyetértünk
(Ez egy válasz érett asszony45 üzenetére (2015. 03. 03. kedd 18:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 03. kedd 18:59
Sziasztok!
Hááát nem is tudom......számunkra a többes "csak" együtt képzelhető el, nincs külön vonulás, nincs kisajátítás, egyforma figyelem mindenkire...... Azt sem értem miért kell külön vonulva együtt aludni a másik pár tagjaival....Egy ilyen többes élmény után nem a saját párunkhoz bújni a legjobb??Érezni,éreztetni mennyire fontos......hogy a közös élmény még jobban össze köt.....De ez az én véleményem smile
#795   2015. 03. 29. vasárnap 18:26
buferenc buferenc
Az első többes szex csodálatos és meghatározó élmény volt a számunkra. Nekűnk nem okozott gondot mert a kapcsolatunk stabil és bízunk egymásban. Viszont nem javasoljuk az elrontott kapcsolat javítására, mert arra alkalmatlan. Akik stabil kapcsolatban élnek csodálatos élménnyel lehetnek gazdagabbak. buck
#794   2015. 03. 05. csütörtök 22:42
noky01 noky01
Kösz a tanácsot.
(Ez egy válasz Csontika üzenetére (2015. 03. 05. csütörtök 22:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 05. csütörtök 22:32
Eloszor erdemes leulni akar egy kavezoban vagy barhol ahol egy kis feszultsegoldo beszelgetessel kezdtek.
Vagy akar egy masszirozas a Holgy reszere tud hasonloan oldottabb legkort teremteni.
Nekem ezek a modszerek jottek be eddig es mukodtek. smile
#793   2015. 03. 05. csütörtök 22:32
Csontika Csontika
Eloszor erdemes leulni akar egy kavezoban vagy barhol ahol egy kis feszultsegoldo beszelgetessel kezdtek.
Vagy akar egy masszirozas a Holgy reszere tud hasonloan oldottabb legkort teremteni.
Nekem ezek a modszerek jottek be eddig es mukodtek. smile
(Ez egy válasz noky01 üzenetére (2015. 03. 05. csütörtök 22:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 05. csütörtök 22:22
Rég óta tervezzük a hármast. Szerintetek mi jobb? Az első találkozásnál egy ismerkedős beszélgetés,vagy rögtön ágyba bújni? Kinek mi jön,jött be?
#792   2015. 03. 05. csütörtök 22:22
noky01 noky01
Rég óta tervezzük a hármast. Szerintetek mi jobb? Az első találkozásnál egy ismerkedős beszélgetés,vagy rögtön ágyba bújni? Kinek mi jön,jött be?
#791   2015. 03. 05. csütörtök 14:51
X Törölt felhasználó (337951)
crazya Szívesen volnék a szerencsés !!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2015. 03. 03. kedd 21:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 03. kedd 21:23
Nagyon jó lehetett Gratula!!
#790   2015. 03. 04. szerda 12:10
érett asszony45 érett asszony45
Természetes,hogy mindenki úgy csinálja,ahogy a legjobb neki.....Ott is volt,hogy az az én véleményem smile
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 03. 04. szerda 08:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 04. szerda 08:39
Nem kell ezt annyira szigorúan venni. Itt csak a képzelet szab határt wink
#789   2015. 03. 04. szerda 08:39
greatom greatom
Nem kell ezt annyira szigorúan venni. Itt csak a képzelet szab határt wink
(Ez egy válasz érett asszony45 üzenetére (2015. 03. 03. kedd 18:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok!
Hááát nem is tudom......számunkra a többes "csak" együtt képzelhető el, nincs külön vonulás, nincs kisajátítás, egyforma figyelem mindenkire...... Azt sem értem miért kell külön vonulva együtt aludni a másik pár tagjaival....Egy ilyen többes élmény után nem a saját párunkhoz bújni a legjobb??Érezni,éreztetni mennyire fontos......hogy a közös élmény még jobban össze köt.....De ez az én véleményem smile
#788   2015. 03. 04. szerda 07:38
karpat57 karpat57
Én is így érzem!
Sziasztok!
#787   2015. 03. 03. kedd 21:26
jirzi jirzi
Szerintem itt nincsenek szabályok . Mindenki azt teszi ami a másiknak is jó Minden megegyezés kérdése! Ha neked az jó amit leírtál tedd úgy Attól másnak más lehet az elképzelése.
Sziasztok!
#786   2015. 03. 03. kedd 21:23
jirzi jirzi
Nagyon jó lehetett Gratula!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 03. 03. kedd 11:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (851550)
2015. 03. 03. kedd 11:27
A rizikó tényleg benne van,hogy nagyobb lesz az érzelmi kötődés.(ez mindkét párnál egyformán benne van),de igy sokkal izgalmasabb.Mi csináltunk olyat is,hogy külön lakásban voltunk az idegen párral pár napig és igy teljesen ,gátlások nélkül lehetett szeretkezni,megismerni a másikat.Nagyon izgalmas volt! Nem bántam meg és azt hiszem a feleségem sem.Aztán utána mindent megbeszéltünk,hogy ki hogyan reagált a szituációra.Mesélés közben mindketten nagyon felizgultunk és persze hatalmas dugás lett belőle!Én csak javasolni tudom....!
#785   2015. 03. 03. kedd 21:09
Csak neked Csak neked
Ez így igaz!
Sziasztok!
#784   2015. 03. 03. kedd 19:17
par50-52 par50-52
Teljesen igazat hagyok neked ez igy jo !
Sziasztok!
#783   2015. 03. 03. kedd 18:59
érett asszony45 érett asszony45
Sziasztok!
(Ez egy válasz Szmille üzenetére (2015. 02. 24. kedd 02:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 02. 24. kedd 02:39
Sziasztok! Előszór is nem vagyok nagy fórumozó és csak a mások által leírt dolgokat olvasgatom abból próbálok "okosodni"tanulni.De lett egy szituáció amiből nem tudok továbblépni ,őrlődöm rajta.. Az lenne a kérdés, 4 -es párcserés SZEX !!!! kapcsolatban mennyire tolerálható az ,hogy a partnerek részéről felmerült annak az igénye ,hogy a másik párjával is aludjanak. Kb . 24 órát töltőnk együtt amiben egy alvás is benne kell ,hogy legyen(.Délután 3- tol másnap délután 3 ig.) Nem fogom drasztikusra a dolgot de szerintem az már komolyabb érzelmi szintet jelentene..Jól látom? Illetve kellene -e félnem ennek a következményeitől?
Köszi a válaszokat!
#782   2015. 03. 03. kedd 12:30
greatom greatom
Mesélés közben mindketten nagyon felizgultunk...

Van ez így. eplus2
#781   2015. 03. 03. kedd 11:27
X Törölt felhasználó (851550)
A rizikó tényleg benne van,hogy nagyobb lesz az érzelmi kötődés.(ez mindkét párnál egyformán benne van),de igy sokkal izgalmasabb.Mi csináltunk olyat is,hogy külön lakásban voltunk az idegen párral pár napig és igy teljesen ,gátlások nélkül lehetett szeretkezni,megismerni a másikat.Nagyon izgalmas volt! Nem bántam meg és azt hiszem a feleségem sem.Aztán utána mindent megbeszéltünk,hogy ki hogyan reagált a szituációra.Mesélés közben mindketten nagyon felizgultunk és persze hatalmas dugás lett belőle!Én csak javasolni tudom....!
(Ez egy válasz Szmille üzenetére (2015. 02. 24. kedd 02:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok! Előszór is nem vagyok nagy fórumozó és csak a mások által leírt dolgokat olvasgatom abból próbálok "okosodni"tanulni.De lett egy szituáció amiből nem tudok továbblépni ,őrlődöm rajta.. Az lenne a kérdés, 4 -es párcserés SZEX !!!! kapcsolatban mennyire tolerálható az ,hogy a partnerek részéről felmerült annak az igénye ,hogy a másik párjával is aludjanak. Kb . 24 órát töltőnk együtt amiben egy alvás is benne kell ,hogy legyen(.Délután 3- tol másnap délután 3 ig.) Nem fogom drasztikusra a dolgot de szerintem az már komolyabb érzelmi szintet jelentene..Jól látom? Illetve kellene -e félnem ennek a következményeitől?
Köszi a válaszokat!
#780   2015. 03. 03. kedd 08:09
X Törölt felhasználó (936816)
Szia ! Azt hogy mik lehetnek a következmények, azt neked kell tudnod mivel te látod a tendenciát. Én tuti ilyenbe nem mennék bele. Ha pár-pár kapcsolatról van szó ,akkor az pár-pár kapcsolat mindenesetben. De ez csak az én véleményem.Lehet én hegyezem a dolgot ,de példának okáért, én ua.lakásban , másik helyiségről van szó azt sem tolerálom. A hármas az hármas, a négyes az négyes. A különvonulás már másról szól szerintem.Mégegyszer mondom ez csak az én véleményem.
Köszi a válaszokat!
#779   2015. 02. 24. kedd 02:39
Szmille Szmille
Köszi a válaszokat!
#778   2015. 02. 04. szerda 18:25
karpat57 karpat57
Csak egyetérteni tudok veled!
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2015. 02. 03. kedd 14:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 02. 03. kedd 14:41
Én azt nem értem, hogy itt vagy a 12db kommenteddel, amiknek se füle se farka, igazából semmi érdemi mondanivalója nincs. Te akarod megmondani a tutit? Nem védeni akarom greatom-ot, mért olykor kiakaszt engem is. Nem azzal, amit ír, hanem leáll felesleges kakaskodni. Elhiszem, hogy nehéz megállnia. Viszont Ő legalább normális kommenteket ír az adott témákban, nem mint az a kingleo75 vagy ki, aki újabban szereti ezt a 2-3 szavas benyögéseit nyomni, a képes topic-okon keresztül mindenhol. A fórum évek óta hanyatlik, mert egyre több a farokverő, akik 2-3 szavas komment íráson kívül mást nem tudnak csinálni, vagy kitalált, lopott történeteket előadni sajátként. Nem greatom (vagy lehetne mondani mást is) a felelős, hanem az a kurva gáz (gondolom egy ilyen oldalon ez nem csúnya szó), hogy erre van inkább igény, mint a tartalmas beszélgetésekre. Mégis mit gondoltok mi szűrhető le ebből? Az, hogy nagyon kevés az értelmes ember, és ha kell, akkor a sok kamus, netbetyár rögtön összefog a másik ellen. Ti teszitek ilyenné a fórumot, nem az a pár ember, aki érdemben próbál a témában megnyilvánulni. De ez ma Magyarország. Aki érti az érti, aki nem, annak meg felesleges mondani. Keselyűk vagytok! "Megsebeznek" valakit, akkor hirtelen jön az összes, és sajnos nem az értelmesebbje. Úgy látszik még mindig jobb a homokba dugni a fejeteket, álomvilágban élni, mint a valóságban. Aki pedig magára veszi ezt a kis irományom, az gondolkozzék el a dolgon!

/Még valami. Ez az oldal már szinte nem szól másról, mint társkeresésről, ahol valójában 90%-ban férfiak vannak, és ennek a 90%-nak a 90%-ának az a legnagyobb célja, hogy minél jobban fényezze magát, adja el magát párnak, vagy épp nőnek, a 20%-a aki meg még fórumozik is, mármint a hirdetésin kívül ír is valamit, az olyan történeteket állít fel, amit még ő maga sem hisz el. De úgy gondolja ezzel majd kelendőbb lesz. Ez a valóság!/

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 04. 01. csütörtök
Üzenetek: 837db
Utolsó üzenet: 2015. 06. 02. kedd

Hírek

2015. 07. 02. csütörtök 17:33
Egy igazán büntető hangulatú díjátadó! :) Ezúttal Kattogtatunk látogattak meg bennünket, hogy átvegyék a májusi verseny után járó különdíjat. Kérdezték, hogy mit szólnánk ahhoz, ha a díjátadós képek hangulata hű lenne a verseny témájához. Természetesen mi nem vagyunk semmi jónak az... Tovább
2015. 07. 02. csütörtök 14:13
A tüzes lukú nagymamák visszatérnek Régi kedvenceink, Marika néni, Juditka, Zsizsi néni, Renáta nagyi, Magdika és a többi nyugdíjas mami újra itt, ráadásul pinájuk még jobban tüzel, és szájuk még mohóbban tapad a faszra... Hat öreg picsa vár ezen a dvd-n, akiket még mindig öntöz az... Tovább
2015. 06. 26. péntek 14:41
Nedvesedjünk! Itt a nyári versenytéma! :) Pancsolásra fel! Nem számít, hogy a strandon, egy szexi autómosás közben, vagy csak a kerti csapról locsoljátok magatokat a slaggal... Egy a lényeg! Nedvesedjen a cici, punci és a popsi! Ha a sorozatba belecsempésztek egy vizespólós részt, az még tovább emeli... Tovább

Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ NEM FOGADOM EL ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
4. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.
5. Elfogadod az oldal [ FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEIT ].

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!