Szex hármasban tapasztalatai (NEM TÁRSKERESŐ)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

... 38 39 40 41 42 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#202   2010. 09. 22. szerda 11:39
videkipar videkipar
Nálunk folyamatos jelentkezés van pasikból, nem hinném, hogy nehéz hozzá partnert találni. Tegyetek fel képeket és bőséges lesz a felhozatal. Egyébként meg egyáltalán nem zavaró még egy férfi sem nagyobb, sem kisebb farokkal. wink Amíg a szexben a másik fél ( több esetén felek ) öröme az elsődleges cél, addig mindenki jól fogja érezni magát függetlenül a résztvevők létszámától és nemeik arányától. Az önző saját örömet kereső kisajátító magatartás meg kettesben is khmmm... hát, nem a legjobb technika.
#201   2010. 09. 22. szerda 11:29
videkipar videkipar
Mindent nem tudtunk mi sem mindenkiről, de először sem úgy mentünk, hogy csak betoppantunk, és ezt nem is tanácsolnám senkinek, mert könnyen adódhat, hogy rossz élményei lesznek. Igaziból nem a sarkítás volt a cél, csak a leírásodból úgy tűnt ki, úgy volt olvasható, mint, ha a swingerbe idegenek hemperegnének egymással, de ez nagyon nem így van. Sokkal inkább jellemzi, hogy egy kellemes baráti társaság privát "házi" bulija, mint az, hogy idegenek szexelnek egymással. Persze valahol leginkább a kettő között helyezkedik el, de ahogy olvasom a hozzászólásaidat, Te is tudod, milyen ott a légkör. wink Egyről beszélünk.
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 09. 22. szerda 11:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 22. szerda 11:00
Nem offollsz de amig nem voltál lenn egyszer sem, addig alapból ott is mindenki idegen. Ha meg van egy össze szokott társaság az már merőben más.
De kétlem hogy Te úgy mentél le először oda, hogy akik ott voltak azokról mindről mindent tudtál smile Az "idegent" így értettem. Merőben más egy szexpartnert felszedni és úgy dugni hármasban, négyesben, vagy egy már összeszokott párként átélni ezt, vagy lemenni úgy egy swingerbuliba, hogy ott jó esélyed lesz arra hogy "idegenekbe" botlasz.
Nem offoltál hanem úgy érzem hogy saját nézőpontodból sarkítasz smile
#200   2010. 09. 22. szerda 11:00
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Nem offollsz de amig nem voltál lenn egyszer sem, addig alapból ott is mindenki idegen. Ha meg van egy össze szokott társaság az már merőben más.
De kétlem hogy Te úgy mentél le először oda, hogy akik ott voltak azokról mindről mindent tudtál smile Az "idegent" így értettem. Merőben más egy szexpartnert felszedni és úgy dugni hármasban, négyesben, vagy egy már összeszokott párként átélni ezt, vagy lemenni úgy egy swingerbuliba, hogy ott jó esélyed lesz arra hogy "idegenekbe" botlasz.
Nem offoltál hanem úgy érzem hogy saját nézőpontodból sarkítasz smile
(Ez egy válasz videkipar üzenetére (2010. 09. 22. szerda 09:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 22. szerda 09:39
Bocs, hogy offolok, de egy swingerbulin a legkevésbé sem idegen mindenki. Sőt ! Mi is és a többség is eleve egyezteti az ismerőseivel, mikor megy, vagy egyből már az ismerősök csapatokba verődve érkeznek. Kétségtelen, mindig van olyan is, aki "idegen", de a többség az rendszeres vendég. Az ismeretlenekkel való szexet azt én személy szerint senkinek nem nagyon tanácsolnám, és nem csak a begyűjthető betegségek miatt.
#199   2010. 09. 22. szerda 10:58
Zsuzsi_ Zsuzsi_
nahát ismerős a stilus, natasának új neve van? smile
#198   2010. 09. 22. szerda 09:39
videkipar videkipar
Bocs, hogy offolok, de egy swingerbulin a legkevésbé sem idegen mindenki. Sőt ! Mi is és a többség is eleve egyezteti az ismerőseivel, mikor megy, vagy egyből már az ismerősök csapatokba verődve érkeznek. Kétségtelen, mindig van olyan is, aki "idegen", de a többség az rendszeres vendég. Az ismeretlenekkel való szexet azt én személy szerint senkinek nem nagyon tanácsolnám, és nem csak a begyűjthető betegségek miatt.
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 09. 19. vasárnap 09:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 19. vasárnap 09:30
Le kéne ülnötök beszélgetni. Egy jó kapcsolat nem abból áll hogy együtt éltek, és néha egy jót dugtok, ha meg romantika van, szeretkeztek, hanem akkor lesz az egész stabil ha ismeritek egymás vágyait. De őszintén. Tudni kell egymásról hogy mi tetszik neki, mi nem, megéri megosztani az exekkel való pozitiv és negativ tapasztalatokat. Ez felépíthet olyan bizalmi szálat, amikor már beleférhet a szex többesben adta lehetőség.
vazelinator is jót ir. El kell azon gondolkozni hogy egy intimebb hármas-négyes lehetősége jobb, vagy egy swingerbuli ahol végül is mindenki idegen.
Végig kell gondolni, át kell beszélni hogy egyik fél se azt képzelje hogy kevés neki a párja. És amikor a bizalom 100%, és mindketten tudjátok mi-miért történik, akkor még évezni is fogjátok. Minden más esetben bejön egy tüske, hogy féltékenység, hogy a másik félnek nagyobb-kisebb görbébb-egyenesebb a farka, vagy szebb a melle, vagy a puncija. De ezek terelések. Ha vki már indokot és hibát keres abba akit bevontok a kapcsolatotokba az egy nem megbeszélt dologból fakat.
És ha nem tudjátok különválasztani az erotikát az érzelmektől akkor ne is erőltessétek.
#197   2010. 09. 22. szerda 08:02
cdboy77 cdboy77
Köszönöm a segítséget. Sok igazság van abban írtatok. Megpróbálok egy nagyon nagyon őszinte beszélgetést. Majd beszámolok az eredményről.
#196   2010. 09. 19. vasárnap 10:42
maarimar maarimar
igaz mind az utolsó szóig
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 09. 19. vasárnap 09:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 19. vasárnap 09:30
Le kéne ülnötök beszélgetni. Egy jó kapcsolat nem abból áll hogy együtt éltek, és néha egy jót dugtok, ha meg romantika van, szeretkeztek, hanem akkor lesz az egész stabil ha ismeritek egymás vágyait. De őszintén. Tudni kell egymásról hogy mi tetszik neki, mi nem, megéri megosztani az exekkel való pozitiv és negativ tapasztalatokat. Ez felépíthet olyan bizalmi szálat, amikor már beleférhet a szex többesben adta lehetőség.
vazelinator is jót ir. El kell azon gondolkozni hogy egy intimebb hármas-négyes lehetősége jobb, vagy egy swingerbuli ahol végül is mindenki idegen.
Végig kell gondolni, át kell beszélni hogy egyik fél se azt képzelje hogy kevés neki a párja. És amikor a bizalom 100%, és mindketten tudjátok mi-miért történik, akkor még évezni is fogjátok. Minden más esetben bejön egy tüske, hogy féltékenység, hogy a másik félnek nagyobb-kisebb görbébb-egyenesebb a farka, vagy szebb a melle, vagy a puncija. De ezek terelések. Ha vki már indokot és hibát keres abba akit bevontok a kapcsolatotokba az egy nem megbeszélt dologból fakat.
És ha nem tudjátok különválasztani az erotikát az érzelmektől akkor ne is erőltessétek.
#195   2010. 09. 19. vasárnap 09:30
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Le kéne ülnötök beszélgetni. Egy jó kapcsolat nem abból áll hogy együtt éltek, és néha egy jót dugtok, ha meg romantika van, szeretkeztek, hanem akkor lesz az egész stabil ha ismeritek egymás vágyait. De őszintén. Tudni kell egymásról hogy mi tetszik neki, mi nem, megéri megosztani az exekkel való pozitiv és negativ tapasztalatokat. Ez felépíthet olyan bizalmi szálat, amikor már beleférhet a szex többesben adta lehetőség.
vazelinator is jót ir. El kell azon gondolkozni hogy egy intimebb hármas-négyes lehetősége jobb, vagy egy swingerbuli ahol végül is mindenki idegen.
Végig kell gondolni, át kell beszélni hogy egyik fél se azt képzelje hogy kevés neki a párja. És amikor a bizalom 100%, és mindketten tudjátok mi-miért történik, akkor még évezni is fogjátok. Minden más esetben bejön egy tüske, hogy féltékenység, hogy a másik félnek nagyobb-kisebb görbébb-egyenesebb a farka, vagy szebb a melle, vagy a puncija. De ezek terelések. Ha vki már indokot és hibát keres abba akit bevontok a kapcsolatotokba az egy nem megbeszélt dologból fakat.
És ha nem tudjátok különválasztani az erotikát az érzelmektől akkor ne is erőltessétek.
(Ez egy válasz cdboy77 üzenetére (2010. 09. 17. péntek 13:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 17. péntek 13:10
Sziasztok!
Én igazából tanácsot szeretnék kérni, hátha van valaki aki valamikor ugyanebben a cipőben járt. Bolgoga kapcsolatban élek párommal, sexuális életünk is kifogástalan. De én mégis valami többre vágyok. Még előtte voltam 3. tagja egy baráti párnak, amit akkoriban élveztem. A lehetőség most is meglenne velük, de én most máskép képzelném el a 2 férfi egy nő felállást. A párom én és még valaki. De nem akárki. A neten nézelődve arra jöttem rá, hogy azt hogy egy vadidegennel legyünk együtt nem tudnám elviselni. Viszont egy közeli barát közeledése tetszene, de környezetünkben mégsincs nincs olyan aki megfelelne. Pontosabban lenne, a fent említett pár férfi tagja, de ő tudom, hogy nem a kedvesem zsánere, sőt kifejezetten utálja. Pedig már voltunk olyan helyzetben, hogy buli alkalmával akár még egy 4-es is kialakulhatott volna, de láttam az ellenállást rajta, így nem eröltettem. Nekem fontos lenne, hogy neki is jó legyen. Ami igazából a fő probléma, hogy őszintén meg sem tudjuk ezt a dolgot beszélni, mert arról hallani sem akar, hogy kettőnkön kívül bárki legyen az ágyunkban. Hogyan tudnám rábeszélni, hogy legalább beszéljük meg? Nem ragaszkodok nőhöz, harmadikként, lehetne pasi is, vagy akár egy másik pár, csak ő is akarja neki is jó legyen. Belemennék egy másik pár elötti sexbe is, hátha az megváltoztatná a véleményét, de ezt sem tudom, hogy terjesszem elő. Tanács valakinek?
#194   2010. 09. 18. szombat 21:42
vazelinator vazelinator VIP Admin
ne a lényegre térj egyből smile
próbáld ki hogy először elviszed swinger klubba nézőnek, s tényleg csak nézőnek és te sem csábulj be sehova.
mivel vedd rá, hogy elmenjen veled egy klubba, szülinapod például, s hogy szeretnéd végig nézni más kefélését élőben (de nagyon erősen kösd ki, hogy csak nézni és szeretnéd, ha ezzel lepne meg, s hogy el is kísérne, mert ne legyen az utólag vád, hogy biztos dugtál is). talán ez megmozgatja az ő fantáziáját is , s jó alap a beszélgetésre is.
(Ez egy válasz cdboy77 üzenetére (2010. 09. 17. péntek 13:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 17. péntek 13:10
Sziasztok!
Én igazából tanácsot szeretnék kérni, hátha van valaki aki valamikor ugyanebben a cipőben járt. Bolgoga kapcsolatban élek párommal, sexuális életünk is kifogástalan. De én mégis valami többre vágyok. Még előtte voltam 3. tagja egy baráti párnak, amit akkoriban élveztem. A lehetőség most is meglenne velük, de én most máskép képzelném el a 2 férfi egy nő felállást. A párom én és még valaki. De nem akárki. A neten nézelődve arra jöttem rá, hogy azt hogy egy vadidegennel legyünk együtt nem tudnám elviselni. Viszont egy közeli barát közeledése tetszene, de környezetünkben mégsincs nincs olyan aki megfelelne. Pontosabban lenne, a fent említett pár férfi tagja, de ő tudom, hogy nem a kedvesem zsánere, sőt kifejezetten utálja. Pedig már voltunk olyan helyzetben, hogy buli alkalmával akár még egy 4-es is kialakulhatott volna, de láttam az ellenállást rajta, így nem eröltettem. Nekem fontos lenne, hogy neki is jó legyen. Ami igazából a fő probléma, hogy őszintén meg sem tudjuk ezt a dolgot beszélni, mert arról hallani sem akar, hogy kettőnkön kívül bárki legyen az ágyunkban. Hogyan tudnám rábeszélni, hogy legalább beszéljük meg? Nem ragaszkodok nőhöz, harmadikként, lehetne pasi is, vagy akár egy másik pár, csak ő is akarja neki is jó legyen. Belemennék egy másik pár elötti sexbe is, hátha az megváltoztatná a véleményét, de ezt sem tudom, hogy terjesszem elő. Tanács valakinek?
#193   2010. 09. 17. péntek 13:10
cdboy77 cdboy77
Sziasztok!
Én igazából tanácsot szeretnék kérni, hátha van valaki aki valamikor ugyanebben a cipőben járt. Bolgoga kapcsolatban élek párommal, sexuális életünk is kifogástalan. De én mégis valami többre vágyok. Még előtte voltam 3. tagja egy baráti párnak, amit akkoriban élveztem. A lehetőség most is meglenne velük, de én most máskép képzelném el a 2 férfi egy nő felállást. A párom én és még valaki. De nem akárki. A neten nézelődve arra jöttem rá, hogy azt hogy egy vadidegennel legyünk együtt nem tudnám elviselni. Viszont egy közeli barát közeledése tetszene, de környezetünkben mégsincs nincs olyan aki megfelelne. Pontosabban lenne, a fent említett pár férfi tagja, de ő tudom, hogy nem a kedvesem zsánere, sőt kifejezetten utálja. Pedig már voltunk olyan helyzetben, hogy buli alkalmával akár még egy 4-es is kialakulhatott volna, de láttam az ellenállást rajta, így nem eröltettem. Nekem fontos lenne, hogy neki is jó legyen. Ami igazából a fő probléma, hogy őszintén meg sem tudjuk ezt a dolgot beszélni, mert arról hallani sem akar, hogy kettőnkön kívül bárki legyen az ágyunkban. Hogyan tudnám rábeszélni, hogy legalább beszéljük meg? Nem ragaszkodok nőhöz, harmadikként, lehetne pasi is, vagy akár egy másik pár, csak ő is akarja neki is jó legyen. Belemennék egy másik pár elötti sexbe is, hátha az megváltoztatná a véleményét, de ezt sem tudom, hogy terjesszem elő. Tanács valakinek?
#192   2010. 09. 15. szerda 14:10
X Törölt felhasználó (467721)
....és most, hogy kiléptél az online világból ezzel a 7%-kal, még csak most jönne a valós szimpátia és a fizika, meg a kémia!
Keresni kell! smile
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 09. 10. péntek 14:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 10. péntek 14:27
Szerintem nagyon nem helytálló ez a százalékos dolog...

Tegyük fel hogy a pasik 70%-a túlfűtött, de miért van az hogy ezen túlfűtött pasik arctalanok, egy képcsere után megállnak, eltünnek, lemerül a telefonjuk, elromlik az autójuk, meghal anyós, beteg a gyerek vagy instant apeh ellenörzést kapnak...ennek a hires 70%-nak jó ha 10%-a, az aki mer is tenni azért amit akar. Tehát marad akkor 7 százalék.
De ugyanezen pasik komoly része arra vágyakozik hogy anyu mellé még egy nő bekerüljön az ő örömére! Hurrá. De ha úgy adódik hogy anyu akar pasit akkor ez a hires férfiasság úgy illan el, mint a kámfor. Persze verbálisan dugatná anyut, de ha arra kerülne a sor, akkor arról szó se lehet, mert mi va ha jobb, nagyobb, görbébb, kitartóbb... és ne adj, tényleg tetszik a női félnek! Szóval tovább csökken az a százalék!
A nők 30%-rál mondtad azt, hogy tudja mit akar, és mer tenni is érte. Hát...körülbelül igen. Vegyük le ennek a 30%-nak a felét legalább, mert sajnos itt és máshol is sokszor a női postát a férfi intézi mert hát "anyu csak ne kavarjon bárki pasival" - nesze neked bizalom!. Ez a maradék 15% talán az aki meri vállalni magát jó esetben... De felezzük meg. És épp ott tartunk majdnem mint a pasiknál.
Csak az nem mind1, hogy aki felvállalja magát férfi 70% és nő 30% hogy abból jött ki a 7-7.5%.
Amúgy a számoknak nincs jelentősége, ez csak olyan elv... vagy útmutató? smile
Ellenben elgondolkodtató.
#191   2010. 09. 12. vasárnap 23:14
X Törölt felhasználó (94779)
Kérlek ne haragudj elképzelhető hogy elkerülte a figyelmemet az a tény hogy már megtaláltátok,elnézést.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 09. 11. szombat 21:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (752138)
2010. 09. 11. szombat 21:30
Nekünk is küldtél levelet... annak ellenére, hogy az adatlapunkon szerepel: megtaláltuk, köszi nem keresgélünk.... akkor, hogy is van ez? Ajánlom figyelmedbe: jn-31 user, 2010. 08. 30. hétfő 18:28 - kor keltezett hozzászólását. Van benne valami.....
#190   2010. 09. 11. szombat 21:30
X Törölt felhasználó (752138)
Nekünk is küldtél levelet... annak ellenére, hogy az adatlapunkon szerepel: megtaláltuk, köszi nem keresgélünk.... akkor, hogy is van ez? Ajánlom figyelmedbe: jn-31 user, 2010. 08. 30. hétfő 18:28 - kor keltezett hozzászólását. Van benne valami.....
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 09. 10. péntek 00:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94779)
2010. 09. 10. péntek 00:20
Nagyon sok kamus van és nagyon sok a sötét ember, nem csodálom hogy feladtátok hogy ilyen fórumon keressetek harmadiknak partnert.
Én egyedül álló srácként szoktam keresni olyan párt akihez be tudnék szállni harmadiknak de sokan még válaszra sem méltatnak....azért a reagálás lenne a minimum, még akkor is ha az a visszautasítás.
#189   2010. 09. 10. péntek 21:05
X Törölt felhasználó (94779)
igen ebben igazad lehet....próbálkozom azért tovább szerintem előbb-utóbb összejön.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 09. 10. péntek 20:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (295546) VIP
2010. 09. 10. péntek 20:49
Szerintem a netes ismerkedés főként csak Bp-t és szűk vonzáskörzetében működik.... persze van kivétel, de ha nem bp-i vagy akkor elég halott az ügy.... Chateken is szinte mindenki fővárosi ill vonzáskörzetben lakó...
#188   2010. 09. 10. péntek 20:49
X Törölt felhasználó (295546) VIP
Szerintem a netes ismerkedés főként csak Bp-t és szűk vonzáskörzetében működik.... persze van kivétel, de ha nem bp-i vagy akkor elég halott az ügy.... Chateken is szinte mindenki fővárosi ill vonzáskörzetben lakó...
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 09. 10. péntek 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94779)
2010. 09. 10. péntek 16:55
Ez részben igaz, de egy válasz akkor is alap kellene hogy legyen.
Én az ország nyugati felén lakom, és ahogy elnéztem nagyon sok pár az ország másik felén lakik, érthető módon nem akarnak egy olyan kapcsolatot fenntartani ami több 100kilóméteres távolságban van.
Régóta próbálkozom de idáig nem sok sikerrel, pedig úgy gondolom magamról hogy érthetően és értelmesen fogalmazom meg a leveleimet, és nem tartom magamat csúnyának, szerintem normálisan nézek ki, és rugalmas is vagyok ami esetleg az utazást illeti, egyébként meg lakással is rendelkezem.....nem könnyű, de hát kitartás is kell....swinger klubban kellene próbálkoznom lehetséges.
#187   2010. 09. 10. péntek 16:55
X Törölt felhasználó (94779)
Ez részben igaz, de egy válasz akkor is alap kellene hogy legyen.
Én az ország nyugati felén lakom, és ahogy elnéztem nagyon sok pár az ország másik felén lakik, érthető módon nem akarnak egy olyan kapcsolatot fenntartani ami több 100kilóméteres távolságban van.
Régóta próbálkozom de idáig nem sok sikerrel, pedig úgy gondolom magamról hogy érthetően és értelmesen fogalmazom meg a leveleimet, és nem tartom magamat csúnyának, szerintem normálisan nézek ki, és rugalmas is vagyok ami esetleg az utazást illeti, egyébként meg lakással is rendelkezem.....nem könnyű, de hát kitartás is kell....swinger klubban kellene próbálkoznom lehetséges.
#186   2010. 09. 10. péntek 14:27
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Szerintem nagyon nem helytálló ez a százalékos dolog...

Tegyük fel hogy a pasik 70%-a túlfűtött, de miért van az hogy ezen túlfűtött pasik arctalanok, egy képcsere után megállnak, eltünnek, lemerül a telefonjuk, elromlik az autójuk, meghal anyós, beteg a gyerek vagy instant apeh ellenörzést kapnak...ennek a hires 70%-nak jó ha 10%-a, az aki mer is tenni azért amit akar. Tehát marad akkor 7 százalék.
De ugyanezen pasik komoly része arra vágyakozik hogy anyu mellé még egy nő bekerüljön az ő örömére! Hurrá. De ha úgy adódik hogy anyu akar pasit akkor ez a hires férfiasság úgy illan el, mint a kámfor. Persze verbálisan dugatná anyut, de ha arra kerülne a sor, akkor arról szó se lehet, mert mi va ha jobb, nagyobb, görbébb, kitartóbb... és ne adj, tényleg tetszik a női félnek! Szóval tovább csökken az a százalék!
A nők 30%-rál mondtad azt, hogy tudja mit akar, és mer tenni is érte. Hát...körülbelül igen. Vegyük le ennek a 30%-nak a felét legalább, mert sajnos itt és máshol is sokszor a női postát a férfi intézi mert hát "anyu csak ne kavarjon bárki pasival" - nesze neked bizalom!. Ez a maradék 15% talán az aki meri vállalni magát jó esetben... De felezzük meg. És épp ott tartunk majdnem mint a pasiknál.
Csak az nem mind1, hogy aki felvállalja magát férfi 70% és nő 30% hogy abból jött ki a 7-7.5%.
Amúgy a számoknak nincs jelentősége, ez csak olyan elv... vagy útmutató? smile
Ellenben elgondolkodtató.
#185   2010. 09. 10. péntek 13:52
djr djr VIP
az elméleted alapján minden nőnek, aki több pasira vágyik, megvan a kínálat. ugye? még 10% túlkínálat is van.
#184   2010. 09. 10. péntek 08:34
X Törölt felhasználó (744977) VIP
Nagyon sok mindenben igazat adok neked smile
A levélírás stílusa pl. szó szerint ilyen mint amit te is említettél. Viszont hogy nem adnak választ a párok még ha az nem is legyen, ezt cáfolnám.
Mi is sok levelet kapunk, pedig én nem vagyok a mai divatos nőtípus, de mindig válaszolunk az összesre és sajnos a nemleges válasz is elküldjük. Mert hát nem mindenkivel és nem mindenáron keresik a párok a 3-as kalandokat. Éppen emiatt talán sokan meg is haragszanak, és természetesen olyan is van aki megköszöni a választ mert sokan még ezt sem teszik meg.Az emberek nagy többsége nem meri vállalni ha vissza kell utasítania a másikat inkább nem is reagál. És érdekes de vannak olyan fiúk is akiket bár vissza utasítottunk de megmaradt egy normális levelezős kapcsolat a mai napig.
Azt viszont baromi nehezen viselem amikor meg van beszélve egy személyes találkozó, és mi ott ülünk feleslegesen mert nem jön de még csak nem is üzen, a telefonja kikapcsolva pedig előző nap beszéltünk. Sokan biztos azt hiszik ha egy pár 3-ast keres a nő csak egy k...a lehet, ezt igazán csak az érti meg aki benne van ebben a témában próbálta átélte.Én is kaptam már olyan levelet mennyi lenne az ár?
(Ez egy válasz jn-31 üzenetére (2010. 08. 30. hétfő 18:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 30. hétfő 18:28
Hát igen.

Nehéz dolog ez, és nem is egyszerű. smile
Természetesen nem hátrány ha az adatlapod rendesen ki van töltve, és van pár kép is hozzá. Az, hogy ez most csak a farkad, az egy ilyen oldalon nem akkora gáz. Elvégre senki sem rakja ki a farka mellé az arcképét. Már ha van esze. Ha válaszolnak és rendes képet kérnek, akkor meg küldjél. Ebben nincs semmilyen kompromisszum. Ezt muszáj.
A fontosabb az, hogy hogyan szólítod meg azt akivel ismerkedni szeretnél. Miket írsz és látszódik e, hogy csak egy sablonlevelet szúrtál be. Erre figyelni kell. Ha már szeretne az ember valahova „bekerülni”, akkor vegye a fáradságot és írjon egyénileg mindenkinek. Ez sem hátrány.
Jó ha nem két sort írsz, hanem veszed a fáradságot és amit gondolsz azt leírod.
Ez beválik és válaszolnak?
Nem.
Nincs tuti recept. Vagy szerencséd van, vagy nincs. Akár évekig is várhatsz, hogy legyen valami. Ez türelem játék. Ez van.

Figyelj rá, hogy az őáltaluk megadott kritériumoknak megfelelj. Még ha hülyeség is, de nem lehet mit tenni, mindenkinek megvan a maga „ideálja”. Ha nem illesz bele abba a képbe amit ők maguknak kitaláltak, akkor hiába görcsölsz. Nincs értelme.
De a lényeg, hogy válasz a legritkább esetben érkezik ha elutasítanak. Még ha mindent überfrankón teszel is, akkor sem válaszolnak. Miért? Mert.
Akik pasit keresnek és ezt a lapjukon is feltüntetik, azok töménytelen levelet kapnak. De mindenkitől. Ezt hidd el. Egy idő után szerintem a kezdeti lelkesedés átmegy undorba. Szerintem.
Most képzeld el azokat a leveleket amik így szólnak, hogy:
-megbasznám a nődet
-beszállnék nagy a farkam
-szia engem érdekel, írjatok erre a címre stb...

meg a többi alpári „ismerkedős” szöveg.
Ezt inkább hagyjuk.

De tényleg akármit is írhatsz, akkor sem fognak válaszolni. Ez nem divat. Senki nem fog napi húsz levelet írni, amiben elutasítanak. Ez hülyeség. Inkább hagyják a fenébe az egészet.

De visszatérve a te problémádra megnéztem a képeid és már ne haragudj, de nem túl előnyösek. Ki a franc kíváncsi a segglyukadra alulról fényképezve? Ezzel nem fogsz sikert elérni. Legalábbis pároknál. Új előnyösebb képek, normális ismerkedős szöveg, és akkor... és akkor... sem fognak válaszolni.
Ezt fogad el. Nem tudsz mit tenni. Ez van.
#183   2010. 09. 10. péntek 00:20
X Törölt felhasználó (94779)
Nagyon sok kamus van és nagyon sok a sötét ember, nem csodálom hogy feladtátok hogy ilyen fórumon keressetek harmadiknak partnert.
Én egyedül álló srácként szoktam keresni olyan párt akihez be tudnék szállni harmadiknak de sokan még válaszra sem méltatnak....azért a reagálás lenne a minimum, még akkor is ha az a visszautasítás.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 18. péntek 09:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (46871) VIP
2010. 06. 18. péntek 09:22
Sziasztok!
Nagyjából az utóbbi fél évben kb. 250-300 levelet kaptunk.Jelzem nem csak itt hirdetünk.
A fikázók és a hitetlenkedők kedvéért írom-mert vannak akik azt állítják kamu pár vagyunk- hogy szerencsére volt már 2 olyan pasi akivel hosszabb távon és kellemesen gabalyodtunk hármasban.
Az esetek többségében szoktunk válaszolni a bennünket levélben megkeresőknek,ha egyáltalán valaki eljut egy épkézláb levél megfogalmazásáig. Általában azt szoktuk kérni, hogy írjon az illető magáról pár sort amit fontosnak gondol és küldjön képet. jellemzően az alábbi okok miatt szoktuk elutasítani a jelentkezőket:
-Lehetőleg Csongrád megyéből keresünk....nem gondoljuk, hogy egy hosszútávú kapcsolat működne 150-200 kilométerről.
-Két három épkézláb mondat magadról...na ezen szokott a legtöbb dolog elvérezni mert sokan képtelenek erre.
- Képet kérünk az illetőről....a legtöbben ilyenkor elkezdenek vitatkozni, hogy inkább küldjetek ti először, aztán meg küldenek a farkukról...elsősorban nem a farkukra vagyunk kíváncsiak.
-Aztán vannak a délelőtti matiné rajongók akik csak délelőtt 10-től délután 2-ig érnek rá és hosszasan győzködnek majd felháborodnak, hogy nem érünk rá ilyenkor.
- Vannak még a visszautasítástól felháborodók (pld itt van Hérodotosz és Robi) akikkel a vázolt okok miatt még találkozni sem voltunk hajlandóak.
-Vannak a tüzesek akikkel eljutunk az MSN-en a beszélgetésig és 5 perc után hisztiznek, hogy ők máris jönnének és fel vannak háborodva, hogy nemet mondunk. (ugye kedves Robi? smile smile smile smile
- Végül szót kell ejtsek az IQ vitézek táboráról. Sajnos ebből a sukkoló-sükkölő csapatból is sokan vannak de kár pazarolni rájuk a betűket.
A visszautasításunkat az alábbi szöveggel szoktuk közölni:
Szia!
Köszönjük a jelentkezésed, de sajnos nem téged keresünk.
További sikeres keresést!
Üdv: x, y
Ha valaki visszakérdez miért nem akkor arra is szoktunk válaszolni.
Mindezek ellenére (állítólag nyes nyes nyes nyes ) kedves és barátságos emberek vagyunk és azután is megválogatjuk kikkel bújunk ágyba.
Dióhéjban talán ennyi. Lehet egyetérteni és lehet fikázni. Váljék mindenkinek egészségére.
 
... 38 39 40 41 42 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 04. 01. csütörtök
Üzenetek: 982db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 18. csütörtök
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!