Szex hármasban tapasztalatai (NEM TÁRSKERESŐ)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

... 40 41 42 43 44 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#162   2010. 06. 26. szombat 15:57
X Törölt felhasználó (101243)
Kicsit témán kívüli, off a hozzászólásom, de akármilyen beállítottságú is, nem őt minősíti, hogy még válaszra sem méltatják, és szomorú, hogy úgy gondolod, hogy ez természetes, csakazért, mert máshogy gondolkodik bizonyos dolgokról, mint mondjuk Te. Én, mégha látom, hogy az illető megint nem tudott olvasni az adatlapomon, és esélye nincs, hogy bármi is történjen, akár még egy levélváltás sem, akkor is igyekszem rövid, de udvarias formában a tudomására hozni, hogy melléfogott. Nem vitaindítónak szántam, sem bántani nem akarlak ezzel, csak máshogy vélekedem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 26. szombat 11:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (441655)
2010. 06. 26. szombat 11:47
A neved mit takar?? Mármint az, hogy "bi" ?? Talán azt, hogy beszállnál egy párhoz akár a férfi örömére is??? Mert, ha igen akkor ne csodálkozz barátom, hogy nem válaszolt senki!
#161   2010. 06. 26. szombat 11:47
X Törölt felhasználó (441655)
A neved mit takar?? Mármint az, hogy "bi" ?? Talán azt, hogy beszállnál egy párhoz akár a férfi örömére is??? Mert, ha igen akkor ne csodálkozz barátom, hogy nem válaszolt senki!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 25. péntek 00:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (752274)
2010. 06. 25. péntek 00:08
1 pár hirdetésre válaszoltam és csak 1 korrekt pár volt aki megirta a nemet. Nagy részük eltünt úgyhogy abba hagyta a levélváltást és többet nem válaszolt. Volt aki figyelemre se méltatott.
#160   2010. 06. 25. péntek 00:08
X Törölt felhasználó (752274)
1 pár hirdetésre válaszoltam és csak 1 korrekt pár volt aki megirta a nemet. Nagy részük eltünt úgyhogy abba hagyta a levélváltást és többet nem válaszolt. Volt aki figyelemre se méltatott.
#159   2010. 06. 21. hétfő 14:04
X Törölt felhasználó (441655)
Különválasztottuk azzal, hogy inkább swinger klubba járunk mint beszari fickókkal levelezgessünk! Ezért nem keresünk már senkit!
#158   2010. 06. 21. hétfő 12:05
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Azért én külön választanám a szex hármasban dolgot egy swingerbuli keretein belül történt élményektől.... hiszen az előbbit a párnak kell megteremteni, hogy ott legyen valaki aki az ő örömükre van ott, mig egy sw bulin már eleve e helyzet az, hogy direktbe, célirányosan van ott az, akit a töbes lehetősége is érdekel.
#157   2010. 06. 20. vasárnap 22:32
X Törölt felhasználó (441655)
Ide igazából nőknek kellene írni, vagy nem? Nekik tüzesebbek a tapasztalatai mint a férfiaknak. Ha érdekel valakit leírom én mit éreztem az első ilyen hármas felállásnál. Ahogy közeledett a napja, hogy találkozunk a sráccal, úgy egyre feszültebbek voltunk mindketten a párommal. Van az emberben egy olyan gondolat, hogy talán jobb lenne, ha nem is jönne....(de ez csak az első talinál volt), ugyanakkor ott van az is, hogy akkor nem tudjuk meg milyen is ez a felállás. Amikor megjött a srác, kicsit beszélgettünk és egyenként mindenki letusolt, aztán lassan fokozatosan elkezdődött a hölgy kényeztetése. Feszült volt és nem tudott elélvezni orális kényeztetésünkre. De aztán amikor már egyenként felváltva elkezdtük dugni a punciját, belemelegedett. Jöttek az orgazmusok nála egymás után. Én sokszor kihúztam magam, amikor csak lehetett mert igazából csak nézni szerettem volna ahogy őt magáévá teszi a srác meg fényképeztem is. Nagyon felpörgető érzés volt őt látni más farkában lovagolni. csak ajánlani tudom! De igazából a páromnak ez az otthoni aktus nem jön be mert szerinte megalázó, hogy jön egy fickó és neki hagynia kell magát. Mondjuk nem kényszerítettem, de ő így gondolta. Aztán megízleltük a swinger klub adta élményeket és úgy határoztunk, hogy ott jobban rá tud hangolódni a dolog lényegére. Röviden ennyi!
#156   2010. 06. 20. vasárnap 21:54
X Törölt felhasználó (748046)
Ok.Én ezt megértem,hogy vannak olyanok akik nem ismerik a nem szó jelentését,de én nem olyan vagyok.
Mindegy.Eltértünk a témától.Én ezzel be is fejeztem ezzel a dologgal kapcs a hozzászólást.
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2010. 06. 20. vasárnap 19:11), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2010. 06. 20. vasárnap 19:11
vissza verza fogadja el a nemet, és ne bunkózón, vagy nyagason, kb emiatt szoktak az emberek le a válaszról.
#155   2010. 06. 20. vasárnap 19:11
vazelinator vazelinator VIP Admin
vissza verza fogadja el a nemet, és ne bunkózón, vagy nyagason, kb emiatt szoktak az emberek le a válaszról.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 20. vasárnap 14:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (748046)
2010. 06. 20. vasárnap 14:17
Itt nem arról volt szó,hogy kamu párok vannak.Csak annyit jegyeztem meg,ha az ember jelentkezik egy hirdetésre,akkor a hirdető annyival tisztelje meg,hogy válaszol.
#154   2010. 06. 20. vasárnap 14:17
X Törölt felhasználó (748046)
Itt nem arról volt szó,hogy kamu párok vannak.Csak annyit jegyeztem meg,ha az ember jelentkezik egy hirdetésre,akkor a hirdető annyival tisztelje meg,hogy válaszol.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 19. szombat 23:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (441655)
2010. 06. 19. szombat 23:13
Nagyot tévedtél haver! Kamu párok nincsenek, csak beszari fickók! Tudod mi is jó régóta keresünk (igaz már feladtuk) és amikor találkára hívtuk és a telcsi számunkat is megadtuk elnémult minden és nem jött e-mail sem. Erre mit lépsz??
#153   2010. 06. 20. vasárnap 09:36
X Törölt felhasználó (76535)
Teljesen igazad van de akkor minek ábrándozik maradjon az asszonykája mellet mi is csalódtunk párszor pedig nincsennek nagy elvárások
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 19. szombat 23:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (441655)
2010. 06. 19. szombat 23:13
Nagyot tévedtél haver! Kamu párok nincsenek, csak beszari fickók! Tudod mi is jó régóta keresünk (igaz már feladtuk) és amikor találkára hívtuk és a telcsi számunkat is megadtuk elnémult minden és nem jött e-mail sem. Erre mit lépsz??
#152   2010. 06. 19. szombat 23:13
X Törölt felhasználó (441655)
Nagyot tévedtél haver! Kamu párok nincsenek, csak beszari fickók! Tudod mi is jó régóta keresünk (igaz már feladtuk) és amikor találkára hívtuk és a telcsi számunkat is megadtuk elnémult minden és nem jött e-mail sem. Erre mit lépsz??
(Ez egy válasz s.loeb üzenetére (2010. 06. 02. szerda 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 02. szerda 13:26
Sajnos ezt én is többszür tapasztaltam már. Ha jeletkezek egy hírdetésre aminél minden kritériumnak(súly,magasság,kor,intim méret, tapasztalat,lakhely) megfelelek, akkor 20 párból kb 2 max 3 ír vissza. Ellentétben ha egy olyan hírdetésre jeletkezek ahol egy vagy több kritériumnak nem felelek meg(de valamiért nagyon szimpatikus a hírdető) akkor a 20 levélből 16-17-re jön válasz. Vagy egy "bocs de nem téged keresünk" vagy "nem pont ilyen az elképzelésünk de kaphatsz egy esélyt". És szerintem pont fordítva kellene lennei a válaszok számának. Vagyis ideális esetben minden levélre kellene egy "bocs de nem" vagy valami hasonló választ kapni. Csak az a baj,hogy sok hirdető csak kíváncsiságból ad fel hirdetést. Azért,hogy megnézze mennyi ember érdeklődne azok a dolgok iránt amit ő a hirdetésében leírt. Vagy (bocsaz alpári stílusért),hogy mennyien akarnák az ő párját megdugni. És ha sok a jeletkező akkor megnyugszik(szerintem tévesen mert sok pasi bárkit megduna itt),hogy jó nőt választotam mert 50 ember simán akadna aki megdugná.
#151   2010. 06. 18. péntek 17:15
X Törölt felhasználó (748046)
Én senkit nem fikáztam,igaz nem regényt irtam annak a bizonyos párnak akire gondolok,de a fotómmal vállaltam magam,azt gondolva ha szimpatikus vagyok akkor ismerkedünk,ha nem akkor köszönik az érdeklődést és elköszönnek.Röviden ennyi.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 18. péntek 16:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (338147)
2010. 06. 18. péntek 16:36
Sziasztok! Nos, mi itt kb. 1 éve keresünk partnert és volt, hogy találtunk is, igaz, azóta egyéb okok miatt megszakadt, de jó volt és működött. Mi is adtunk itt fel pár hirdetést és voltak is rá jelentkezők, akiknek a nagyrészt válaszoltunk is. Hogy miért csak nagyrészt? Mert aki egy pár életébe úgy kíván becsatlakozni, hogy "én szívesen megdugnálak", "ma este ráérek, gyertek", "talizhatunk" és ehhez hasonló színvonalú egysorosokat küld bemutatkozásként, vagy netán a megadott e-mail címre bemutatkozásként a farkáról küld fotót, annak bizony nem válaszolunk, mivel ennél többre tartjuk magunkat és a kapcsolatunkat is. Másik hasonló ok, mikor érhetően bele írjuk a keresésbe, hogy csak lakóhelyünköz közel élő, nem dohányzó, találkahellyel rendelkező partnert keresünk és ír rá 300 km-ről valaki, akinek a képen kezében lóg a bagó és írja, hogy helye nincs, de vegyünk ki valahol... Szóval Fiúk, lehet fikázni a 3-at kereső párokat, de tudomásul kellene venni, hogy ez nem arról szól, hogy bárkivel megdugassuk a Párunkat, hanem hogy olyan új élményeket éljünk meg, amit csak egy minden szempontból elfogadható 3. Partnerrel lehet átélni. Ennek szem előtt tartásával kívánunk mindenkinek fantasztikus további 3-as élményeket!
#150   2010. 06. 18. péntek 16:36
X Törölt felhasználó (338147)
Sziasztok! Nos, mi itt kb. 1 éve keresünk partnert és volt, hogy találtunk is, igaz, azóta egyéb okok miatt megszakadt, de jó volt és működött. Mi is adtunk itt fel pár hirdetést és voltak is rá jelentkezők, akiknek a nagyrészt válaszoltunk is. Hogy miért csak nagyrészt? Mert aki egy pár életébe úgy kíván becsatlakozni, hogy "én szívesen megdugnálak", "ma este ráérek, gyertek", "talizhatunk" és ehhez hasonló színvonalú egysorosokat küld bemutatkozásként, vagy netán a megadott e-mail címre bemutatkozásként a farkáról küld fotót, annak bizony nem válaszolunk, mivel ennél többre tartjuk magunkat és a kapcsolatunkat is. Másik hasonló ok, mikor érhetően bele írjuk a keresésbe, hogy csak lakóhelyünköz közel élő, nem dohányzó, találkahellyel rendelkező partnert keresünk és ír rá 300 km-ről valaki, akinek a képen kezében lóg a bagó és írja, hogy helye nincs, de vegyünk ki valahol... Szóval Fiúk, lehet fikázni a 3-at kereső párokat, de tudomásul kellene venni, hogy ez nem arról szól, hogy bárkivel megdugassuk a Párunkat, hanem hogy olyan új élményeket éljünk meg, amit csak egy minden szempontból elfogadható 3. Partnerrel lehet átélni. Ennek szem előtt tartásával kívánunk mindenkinek fantasztikus további 3-as élményeket!
#149   2010. 06. 18. péntek 13:29
X Törölt felhasználó (748046)
Ehhez csak annyit füznék hozzá,hogy Ti legalább válaszoltok a nem szimpatikus emberkéknek is,de vannak olyanok akik nem tisztelik meg ennyire az érdeklödöket.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 18. péntek 09:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (46871) VIP
2010. 06. 18. péntek 09:22
Sziasztok!
Nagyjából az utóbbi fél évben kb. 250-300 levelet kaptunk.Jelzem nem csak itt hirdetünk.
A fikázók és a hitetlenkedők kedvéért írom-mert vannak akik azt állítják kamu pár vagyunk- hogy szerencsére volt már 2 olyan pasi akivel hosszabb távon és kellemesen gabalyodtunk hármasban.
Az esetek többségében szoktunk válaszolni a bennünket levélben megkeresőknek,ha egyáltalán valaki eljut egy épkézláb levél megfogalmazásáig. Általában azt szoktuk kérni, hogy írjon az illető magáról pár sort amit fontosnak gondol és küldjön képet. jellemzően az alábbi okok miatt szoktuk elutasítani a jelentkezőket:
-Lehetőleg Csongrád megyéből keresünk....nem gondoljuk, hogy egy hosszútávú kapcsolat működne 150-200 kilométerről.
-Két három épkézláb mondat magadról...na ezen szokott a legtöbb dolog elvérezni mert sokan képtelenek erre.
- Képet kérünk az illetőről....a legtöbben ilyenkor elkezdenek vitatkozni, hogy inkább küldjetek ti először, aztán meg küldenek a farkukról...elsősorban nem a farkukra vagyunk kíváncsiak.
-Aztán vannak a délelőtti matiné rajongók akik csak délelőtt 10-től délután 2-ig érnek rá és hosszasan győzködnek majd felháborodnak, hogy nem érünk rá ilyenkor.
- Vannak még a visszautasítástól felháborodók (pld itt van Hérodotosz és Robi) akikkel a vázolt okok miatt még találkozni sem voltunk hajlandóak.
-Vannak a tüzesek akikkel eljutunk az MSN-en a beszélgetésig és 5 perc után hisztiznek, hogy ők máris jönnének és fel vannak háborodva, hogy nemet mondunk. (ugye kedves Robi? smile smile smile smile
- Végül szót kell ejtsek az IQ vitézek táboráról. Sajnos ebből a sukkoló-sükkölő csapatból is sokan vannak de kár pazarolni rájuk a betűket.
A visszautasításunkat az alábbi szöveggel szoktuk közölni:
Szia!
Köszönjük a jelentkezésed, de sajnos nem téged keresünk.
További sikeres keresést!
Üdv: x, y
Ha valaki visszakérdez miért nem akkor arra is szoktunk válaszolni.
Mindezek ellenére (állítólag nyes nyes nyes nyes ) kedves és barátságos emberek vagyunk és azután is megválogatjuk kikkel bújunk ágyba.
Dióhéjban talán ennyi. Lehet egyetérteni és lehet fikázni. Váljék mindenkinek egészségére.
#148   2010. 06. 18. péntek 12:28
X Törölt felhasználó (46871) VIP
Köszi! Már mi is ezen gondolkozunk....
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 18. péntek 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (54709)
2010. 06. 18. péntek 12:26
Sajnos ez a valóság! Mi eleve feladtuk, hogy így keressünk párokat vagy harmadikat, ezért járunk klubba. Nekünk ez bevált, sőt alakult belőle olyan kapcsolat is, hogy privátban is összejárunk. Sok sikert!
#147   2010. 06. 18. péntek 12:26
X Törölt felhasználó (54709)
Sajnos ez a valóság! Mi eleve feladtuk, hogy így keressünk párokat vagy harmadikat, ezért járunk klubba. Nekünk ez bevált, sőt alakult belőle olyan kapcsolat is, hogy privátban is összejárunk. Sok sikert!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 18. péntek 09:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (46871) VIP
2010. 06. 18. péntek 09:22
Sziasztok!
Nagyjából az utóbbi fél évben kb. 250-300 levelet kaptunk.Jelzem nem csak itt hirdetünk.
A fikázók és a hitetlenkedők kedvéért írom-mert vannak akik azt állítják kamu pár vagyunk- hogy szerencsére volt már 2 olyan pasi akivel hosszabb távon és kellemesen gabalyodtunk hármasban.
Az esetek többségében szoktunk válaszolni a bennünket levélben megkeresőknek,ha egyáltalán valaki eljut egy épkézláb levél megfogalmazásáig. Általában azt szoktuk kérni, hogy írjon az illető magáról pár sort amit fontosnak gondol és küldjön képet. jellemzően az alábbi okok miatt szoktuk elutasítani a jelentkezőket:
-Lehetőleg Csongrád megyéből keresünk....nem gondoljuk, hogy egy hosszútávú kapcsolat működne 150-200 kilométerről.
-Két három épkézláb mondat magadról...na ezen szokott a legtöbb dolog elvérezni mert sokan képtelenek erre.
- Képet kérünk az illetőről....a legtöbben ilyenkor elkezdenek vitatkozni, hogy inkább küldjetek ti először, aztán meg küldenek a farkukról...elsősorban nem a farkukra vagyunk kíváncsiak.
-Aztán vannak a délelőtti matiné rajongók akik csak délelőtt 10-től délután 2-ig érnek rá és hosszasan győzködnek majd felháborodnak, hogy nem érünk rá ilyenkor.
- Vannak még a visszautasítástól felháborodók (pld itt van Hérodotosz és Robi) akikkel a vázolt okok miatt még találkozni sem voltunk hajlandóak.
-Vannak a tüzesek akikkel eljutunk az MSN-en a beszélgetésig és 5 perc után hisztiznek, hogy ők máris jönnének és fel vannak háborodva, hogy nemet mondunk. (ugye kedves Robi? smile smile smile smile
- Végül szót kell ejtsek az IQ vitézek táboráról. Sajnos ebből a sukkoló-sükkölő csapatból is sokan vannak de kár pazarolni rájuk a betűket.
A visszautasításunkat az alábbi szöveggel szoktuk közölni:
Szia!
Köszönjük a jelentkezésed, de sajnos nem téged keresünk.
További sikeres keresést!
Üdv: x, y
Ha valaki visszakérdez miért nem akkor arra is szoktunk válaszolni.
Mindezek ellenére (állítólag nyes nyes nyes nyes ) kedves és barátságos emberek vagyunk és azután is megválogatjuk kikkel bújunk ágyba.
Dióhéjban talán ennyi. Lehet egyetérteni és lehet fikázni. Váljék mindenkinek egészségére.
#146   2010. 06. 18. péntek 09:33
X Törölt felhasználó (46871) VIP
Kevésbé költői szabadság mint inkább a kapkodás nyes nyes Már én is ki szerettem volna javíttatni! Köszi Tom a segítséget!
(Ez egy válasz hhuuu üzenetére (2010. 06. 08. kedd 08:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 08. kedd 08:28
OFF:
A téma címéből hiányzik egy betű smile

(kösz, az észrevételt, kijavítottam! habár egy topic címében benne lehet a "költői szabadság" is, amennyiben úgy is érthető, értelmezhető!) :tom nyes
#145   2010. 06. 18. péntek 09:22
X Törölt felhasználó (46871) VIP
Sziasztok!
Nagyjából az utóbbi fél évben kb. 250-300 levelet kaptunk.Jelzem nem csak itt hirdetünk.
A fikázók és a hitetlenkedők kedvéért írom-mert vannak akik azt állítják kamu pár vagyunk- hogy szerencsére volt már 2 olyan pasi akivel hosszabb távon és kellemesen gabalyodtunk hármasban.
Az esetek többségében szoktunk válaszolni a bennünket levélben megkeresőknek,ha egyáltalán valaki eljut egy épkézláb levél megfogalmazásáig. Általában azt szoktuk kérni, hogy írjon az illető magáról pár sort amit fontosnak gondol és küldjön képet. jellemzően az alábbi okok miatt szoktuk elutasítani a jelentkezőket:
-Lehetőleg Csongrád megyéből keresünk....nem gondoljuk, hogy egy hosszútávú kapcsolat működne 150-200 kilométerről.
-Két három épkézláb mondat magadról...na ezen szokott a legtöbb dolog elvérezni mert sokan képtelenek erre.
- Képet kérünk az illetőről....a legtöbben ilyenkor elkezdenek vitatkozni, hogy inkább küldjetek ti először, aztán meg küldenek a farkukról...elsősorban nem a farkukra vagyunk kíváncsiak.
-Aztán vannak a délelőtti matiné rajongók akik csak délelőtt 10-től délután 2-ig érnek rá és hosszasan győzködnek majd felháborodnak, hogy nem érünk rá ilyenkor.
- Vannak még a visszautasítástól felháborodók (pld itt van Hérodotosz és Robi) akikkel a vázolt okok miatt még találkozni sem voltunk hajlandóak.
-Vannak a tüzesek akikkel eljutunk az MSN-en a beszélgetésig és 5 perc után hisztiznek, hogy ők máris jönnének és fel vannak háborodva, hogy nemet mondunk. (ugye kedves Robi? smile smile smile smile
- Végül szót kell ejtsek az IQ vitézek táboráról. Sajnos ebből a sukkoló-sükkölő csapatból is sokan vannak de kár pazarolni rájuk a betűket.
A visszautasításunkat az alábbi szöveggel szoktuk közölni:
Szia!
Köszönjük a jelentkezésed, de sajnos nem téged keresünk.
További sikeres keresést!
Üdv: x, y
Ha valaki visszakérdez miért nem akkor arra is szoktunk válaszolni.
Mindezek ellenére (állítólag nyes nyes nyes nyes ) kedves és barátságos emberek vagyunk és azután is megválogatjuk kikkel bújunk ágyba.
Dióhéjban talán ennyi. Lehet egyetérteni és lehet fikázni. Váljék mindenkinek egészségére.
#144   2010. 06. 17. csütörtök 22:02
X Törölt felhasználó (748046)
Igen,van ez igy.De olyan is van,aki kap egy üzit és 2 szót nem tud irni a másiknak.Ismerös a szitu Rpár????
#143   2010. 06. 17. csütörtök 20:43
X Törölt felhasználó (746827) VIP
Hát minket egy dolog nagyon kikészít. Mikor adunk fel társkeresőt és akkor kapunk olyan üziket, hogy valaki küld egy képet és oda írja mit szóltok, vagy megírja hány cm a farka stb... Egyetlen olyan pasival se találkoztunk még aki igen is mert volna írni vagy megírná mit szeretne stb... Rengeteg a gyáva pasi.
 
... 40 41 42 43 44 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 04. 01. csütörtök
Üzenetek: 982db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 18. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!