Szex hármasban tapasztalatai (NEM TÁRSKERESŐ)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

... 46 47 48 49 50
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#42   2010. 04. 09. péntek 09:15
eunos eunos
s. loeb érdekes dolgokat írtál, azt kell mondanom, hogy a férfiként én is párokat keresek és a tapasztalataim elég vegyesek, volt, hogy a nő úgy nézett ki, mint egy sexistennő a faszija meg mint egy mesebeli élőlény, alacsony kopasz és dagadt (ez konkrétan megtörtént) egyszer voltam velük aztán azzal az indokkal, hogy nem elég nagy a szerszámom töbet nem találkoztunk, nos nem vagyok meleg de azért volt alkalmam megnézni a partnerének a szerszámát....hát gyerekek nem akarok felvágni, mert a 15 centimre nem is lehet, de annak eskü volt vagy 12 cm, lehet sokat mondok, akkor meg mire fel???
#41   2010. 04. 08. csütörtök 16:47
s.loeb s.loeb
Miért mázlista a pasi?

Csak le írom én is a tapasztalataimat. Fiatal korom ellenére már van némi tapasztalatom a hármas szexben.(mindig én vagyok a 3. egy párnál) És egyedülálló pasiként nem olyan könnyű párt találni. De ezt már leírták többen előttem. De hogy pár érdekességet is írjak.

1. Alap eset(nálam): bemutatkozó e-mail pár sorban tömören,ruhás és intim képekkel(ezt azért el is várom),aztán ha ok telefonszám csere,és találkozó. Ha ott is szimpatikusak vagyunk akkor irány az ágy. És ha mindenki élvezte akkor kapcsolattartás és ha mindenki akarja és rá van hangolódva akkor tali.
2. Kicsit bonyolítva: Bemutatkozás,telcsere minden rendben. De aztán egyik héten bejövök,következő héten nem tetszem vagy a nőnek vagy a pasinak,aztán következő hét megint minden ok,aztán megint nem vagyok jó. És így megy x ideig. Ennek mi értelme? Vagy szimpatikus vagyok vagy nem? Igaz?
3. Találkozunk szexelünk,utána kis beszélgetés ki hogy érezte magát. Megbeszéljük a folytatást aztán mindig lemondják. Ennek mi értelme? Miért nem mondják meg,hogy bocs nem volt jó többet ne találkozzunk vagy bármi indokot?
4. Amikor a pár férfi tagja folyamatosan irányít. most ujjazd,most nyald,most így most úgy. Én tudom,hogy Ő jobban ismeri mert az Ő párja. De nem azért hívnak harmadikat hogy a szexuális életük és a kapcsolatuk új impulzusokat kapjon? Ha a NŐ nem élvezi szóljon,hogy máshogy csináljam. Mert így olyan mintha a párja ikertestvérét akarnák harmadiknak.

Majd ha még eszembe jut valami leírom.
#40   2010. 04. 08. csütörtök 09:07
szabolcsipar67 szabolcsipar67
sziasztok,nekünk sikerült elsőre 1 normális pasit találni itt,párral már nem volt ilyen szerencsénk
#39   2010. 04. 08. csütörtök 08:32
puncikell puncikell
Szívesen ismerkednék olyan párokkal akik fiutkeresnek 3.-nak a hölgy örömére! Ha szeretnétek ismerkedni, írjatok üzenetet!
#38   2010. 04. 07. szerda 20:50
Zsuzsa Zsuzsa
Én nem azt irtam,hogy sok a kamus.Hanem,hogy mi hogyan csináljuk.
#37   2010. 04. 06. kedd 20:48
maarimar maarimar
na látom már másnak is elegevan a kamukbol végülis nem mind kamu csak ugy 90-95 százalék bár ez más hasonlo lapokon is igyvan
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2010. 04. 06. kedd 13:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 06. kedd 13:41
Mi ugy gondoljuk a párommal,hogy itt a neten,levél,msn,telszám,személyes tali.Aztán majd ott megbeszélhetünk mindent.Akinek nem telik utazásra,keressen közelit.
#36   2010. 04. 06. kedd 20:46
maarimar maarimar
hát ne hari de függetlent itt neis akarj találni kizárt
#35   2010. 04. 06. kedd 13:41
Zsuzsa Zsuzsa
Mi ugy gondoljuk a párommal,hogy itt a neten,levél,msn,telszám,személyes tali.Aztán majd ott megbeszélhetünk mindent.Akinek nem telik utazásra,keressen közelit.
#34   2010. 04. 06. kedd 11:27
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Roccco: ezt én nem nevezném "folyamatnak". Hanem egy lehetőségnek ahogy lehet ismerkedni. Nem hiszem hogy egy "kommersz" ismerkedés, történjen az bárhol is, nem valamiféle folyamat. Nálam, nálunk ez így ment és így is fog menni.
Bőven elég, ha az általad említett 0.01% vagy jobbik esetben 0.1% az, akivel tényleg ismerkedés lenne, hiszen a nagyobb rész úgy is ott kezdi hogy "küldjek képet, mutassam meg magam," És az emberek érdekesek, mert ha mondjuk arcos képet látnak, akkor egész alakost kérnek. Ha egész alakost, akkor meg fürdőruhást, vagy lengét. Ha lengét akkor meg hogy húú van ilyen, van olyan képem is?! Az aki valóban ismerkedni akar, annak elég egy pár kép, és figyel arra mit mond, mit kérdez. Tehát a válaszom: Igen volt, aki belement ebbe. Ráadásul magától.
Igen, az MSN a képküldés egy lehetősége. Annyiból kényelmesebb mint az e-mail, hogy nem kell levélhez csatolni és elküldeni. A legjobb az amikor valakitől képet kérnék, és azt mondja hogy csak msn-be tudja elküldeni, nem tudja levélhez csatolni... érdekes smile
A témát lehet még tovább ragozni de szerintem felesleges.
Lehet hírdetni sokféle site-on, akár itt is. Az emberek azt hiszik ha totál farkas, vagy totál puncis képpel lehet ismerkedni. Hát én ezzel úgy vagyok, hogy aki ajtót nyit, vagy az ajtóba áll, az nem egy álló farok, én egy arccal szeretek ott találkozni.
Szóval van aki hírdet, és vár a dolgokra. Van aki leveleket küld vagy vár, van aki saját weblapot készit és ott figyeli, várja a lehetőséget. Nagyon sok jó módszer van, de ez teljesen egyéni.
De csak és kizárólag akkor lesz az egészből bármi, ha az aki egy hármashoz szeretne csatlakozni nem kamuzik, őszinte és figyelmes mert egy hármas nem csak arról szól hogy mondjuk én bejövök-e neki! És ezt irtó sokan elfelejtik ám!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 05. hétfő 21:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (295546)
2010. 04. 05. hétfő 21:01
Ez így nagyon szimpatikus nekem ahogy leírtad az ismerkedési lépéseket...
Neked volt már aki így belement ebbe a folyamatba?
Mert sajnos a 99,9% vagy a 99,99% de nálam a 100% nem írna / írt többet......
Az msn a képküldés kiváltása lenne, de nem mennek bele.....
#33   2010. 04. 05. hétfő 22:23
joni002 joni002
Sziasztok. Lehet bennem is van hiba de én már annyi levelt íram nem egy és nem két mondatosokat, és az esetek nagyrészében válasz sem jön , ha jön akkot rögtön képet kérnek stb. Meguntam .Mostmás csak 3-4 mondatos leveleket írok , amiben töbekközöt megadom az e-mail és az msn elérhetőségemet. Ha valakit érdeklek visszaír megkeres, ha nem akkor nem. Talán még az is hozzátartozik hogy szerintem egy msn beszélgetés sokkal töb mindent elárul a másikról mint egy 2 oldalas e-mail . De ez csak ismét az én személyes véleményem, de nekem eddig már bevállt , és ezért nem is kívánok változtatni ezen.
#32   2010. 04. 05. hétfő 21:01
X Törölt felhasználó (295546)
Ez így nagyon szimpatikus nekem ahogy leírtad az ismerkedési lépéseket...
Neked volt már aki így belement ebbe a folyamatba?
Mert sajnos a 99,9% vagy a 99,99% de nálam a 100% nem írna / írt többet......
Az msn a képküldés kiváltása lenne, de nem mennek bele.....
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 04. 05. hétfő 15:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 05. hétfő 15:53
Jól írod... minek képet küldeni rögtön? De minek MSN-ezni is?
Lehet hogy én vagyok "maradi" de az MSN cimem az mail cim, amivel a szük baráti köröm is elér. Tudom lehetne másikat is reggeini de minek? Egy pár levél oda-vissza elárulja, hogy egymás felé van-e bennünk érdeklődés. Egy ismerkedő levél - szerintem - nagyon jól bemutatja a másik felet.
Ha valaki szimaptikus, az elött nem szégyenlem magam. Van elég fotóm, amin láthattak már páran, bár nem tudhatták hogy én vagyok. Se az arcom, se a testem nem szégyenlem.
Szóval a lényeg: ha van intelligens kommunikáció, akkor miér ne lehetne fotócsere, és utána ha úgy alakul akár egy közös kávé, vacsora.
Csak ehhez az kell hogy a "másik oldal" is korrekt legyen....
#31   2010. 04. 05. hétfő 15:53
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Jól írod... minek képet küldeni rögtön? De minek MSN-ezni is?
Lehet hogy én vagyok "maradi" de az MSN cimem az mail cim, amivel a szük baráti köröm is elér. Tudom lehetne másikat is reggeini de minek? Egy pár levél oda-vissza elárulja, hogy egymás felé van-e bennünk érdeklődés. Egy ismerkedő levél - szerintem - nagyon jól bemutatja a másik felet.
Ha valaki szimaptikus, az elött nem szégyenlem magam. Van elég fotóm, amin láthattak már páran, bár nem tudhatták hogy én vagyok. Se az arcom, se a testem nem szégyenlem.
Szóval a lényeg: ha van intelligens kommunikáció, akkor miér ne lehetne fotócsere, és utána ha úgy alakul akár egy közös kávé, vacsora.
Csak ehhez az kell hogy a "másik oldal" is korrekt legyen....
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 05. hétfő 14:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (295546)
2010. 04. 05. hétfő 14:31
Azért jóval kevesebben tudják lementeni a kamera képét mintha átküldöd a fotód..... de a lényeg akkor is az hogy mindenféle idegennek ismeretlenül minek képet küldeni rögtön????
Akkora elvárások vannak itt a másikkal szemben, de akkor ezt a szintet nekik is hozniuk kellene.....
Elvárják hogy ne 2 mondatot írj nekik..... Írsz aztán jön válaszban annyi hogy küldj képet.....és még köszönni se mindig sikerül nekik..... és ők még a jobbak, mert a többség nem is reagál.....
#30   2010. 04. 05. hétfő 14:31
X Törölt felhasználó (295546)
Azért jóval kevesebben tudják lementeni a kamera képét mintha átküldöd a fotód..... de a lényeg akkor is az hogy mindenféle idegennek ismeretlenül minek képet küldeni rögtön????
Akkora elvárások vannak itt a másikkal szemben, de akkor ezt a szintet nekik is hozniuk kellene.....
Elvárják hogy ne 2 mondatot írj nekik..... Írsz aztán jön válaszban annyi hogy küldj képet.....és még köszönni se mindig sikerül nekik..... és ők még a jobbak, mert a többség nem is reagál.....
#29   2010. 04. 05. hétfő 11:06
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Sokféle dolgot olvastam mostanában itt. Pár gondolatot megosztanék én is.
Sok nőt, így engem is izgat hármas, a többes is, de úgy álltunk hozzá, hogyha mindennapos lehetőség, fix program, akkor elveszíti az izét, a különlegességét.
Sokféle módon keresgéltünk míg eljutottunk a jelenlegi állapothoz. Régen hirdettünk az ero....is.hu-n, vagy cseteltünk a párommal együtt és külön is. Azt tapasztaltuk,-mint itt is sokan - hogy a távolságtól az emberek szája és igérgetési képessége hatalmas, de ahogy közeledik a randevú leletősége, mindig történik valami. Gonosz főnök munkát ad, betoppan a régi szerető, elromlik az autó, rossz cimet néz és még sorolhatnám mert az emberi fantázia kimerithetetlen. Persze utólag mindig volt valami magyarázat.
Olvastam hogy van aki az MSN-t tartja jónak, mert nem ad lehetőséget bármi visszaélésre. De hiszen a kép, a videó rögzithető, nem kell hozzá hatalmas számtitógépes tudás. Mi azt valljuk hogy aki szóban ki tudja fejezni magát, arról pár levél után kiderül, hogy milyen ember is valóságos mivoltában.
El lehet jutni egy jó hármasig, többesig, csak határtalan türelem kell hozzá. És minden fél intelligens hozzáállása. Bennem is volt affinitás arra, hogy akár itt ismerkedjek, de rájöttem hogy nem érdemes. Pár embernek megadtam a lehetőséget arra, hogy kilépjünk az internet arctalanságából. Konkrétan megbeszéltünk dolgokat, de nem lett belőle semmi. Sőt olyan is akadt, aki több tucat levél után még arra se volt képes, hogy keresztnevét aláírja. Mondhatnék olyat, hogy valaki itt "Béla" néven fut, az e-mail cimében "Ottó" de egyébként "Tamás" néven ír alá Mire jó ez?!
Bár hozzászólásom nem 100% témába vágó, de talán egy kicsit képet adtam arról, miért is nehéz valóban jó partnerre akadni, akár itt, akár máshol.
Ki képet küld, ki msn akarja látni a másikat. Nem vagyunk egyformák de amig a sok kamus közt kell az embernek nézelődni, időnként nagyon el megy a kedve tőle.
#28   2010. 04. 05. hétfő 10:46
X Törölt felhasználó (365207)
Teljesen korrekt amit írsz, egyetértek veled!!!
(Ez egy válasz joni002 üzenetére (2010. 04. 02. péntek 21:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 02. péntek 21:08
Üdvözlök mindenkit. Én egy fiu vagyok aki kb 3-4 éve keres és nagyritkán talál is lányt vagy párt-házaspárt itt a neten sexuális kapcsolat céljából.Először úgy voltam vele hogy csak olvasgatom a hozzászólásokat de nem tudtam megállni hogy ne írjak pár sort ide. Kedves párok ti akik úgymond válogattok közöttünk fiuk köztött , nagyon sokszor igen kritikus szemmel néztek minket de saját magatokkal szemben igen elnézőek vagytok, továbbá ha kerestek és hirdettek ha én vagy bárki más veszi a fáradságot hogy írok nektek, (és it most nem az egy soros "de megbasználak " levelekre gondolok) legalább egyszer vedd a fáratságot és írj vissza hogy kössz nem bocsi nem stb. Az értelmesebje ( ide sorolnám magamat is ) ezt megérti és többet nem ír. Aztán én sem szeretek képet küldözgetni csak úgy, és kérni sem szoktam. Erre való az msn és a webkamera. Látniszeretnél rendben van megmutatom magam kamerán nincsen zsákbamacska és el tudod dönteni hogy elsöre szinpatikusnak találsz-e vagy sem. Tudom én is hogy sok kamus, beszari, képgyüjtögető stb. van mindenhol , tudom mert mesélik azok a párok akikkel volt szerencsén összejöni nem csak egyszer töbször is. És biztos sok a luzer de velem is megtörtént hogy meg volt beszélve az első találkozó a párral , úgy hogy autoznom kellet volna 70 km et és az indulás elött fél órával bedöglött az autóm. Tartottam tőle hogy akkor most ők is azt hiszik linkoci vagyok de nem tudtam mit tenni. Szerencsére kaptam még egy esélyt és az a találkozó sikeresen volt anyira hogy ennek többmint 1 éve és azóta már egy párszor jóléreztük magunkat egymással. De most nem folytatom tudnék még sokmindent ide írni. A lényeg csak annyit várj el másoktól mint amennyit a másik is elvárhat tőled. És most várom a reakciókat, az észrevételeket, és igérem én válaszolni fogok mindenkinek. (Ui.:nem szeretnék személyeskedni kedves malna02 de ha jól emlékszem veletek is fölvettem a kapcsolatot és annak is úgy lett vége hogy sehogy , ha tévednék ezzel kapcsolatban akkor elnézést kérek ha valótlant állítottam)
#27   2010. 04. 04. vasárnap 23:15
Dottore Dottore
Már bocsánat, de miért ne lehetne az MSN-nel visszaélni?
Pár éve dumáltam egy haverral MSN-en és egyszer csak megkérdi, hogy hogyan lehet MSN-es webkamera képét rögzíteni? Kérdezem, hogy miért? Erre küld egy screenshotot, amin valami csajnak a cicije látszik a kis ablakban. Éppen vetkőzött neki valaki. Mondom, hogy fogalmam sincs. Pár perc múlva írt, hogy talált valami programot, amivel lehet. Olyan mint a screenshot, csak ez videót és hangot rögzít.
Szóval ha valaki nagyon vissza akar élni, az vissza is tud.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 04. vasárnap 17:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (295546)
2010. 04. 04. vasárnap 17:53
De az msn azért jó mert nem kell ÁTKÜLDENI a képet és 0 a visszaélés esélye!!!!
Miért küldjek olyannak képet akiről semmit nem tudok, főleg hogy mindenki tudja mennyire lehet megbízni a netes emberek nagyrészében??!!!!
#26   2010. 04. 04. vasárnap 18:11
X Törölt felhasználó (733802)
Ki így ki úgy,,,intézi. Te msn ismerkedsz , mi elöbb képet kérünk és ha ez a kérésünk ,akkor ezt várjuk el. Akinek meg ez nem felel meg ,az ne írjon,hogy msn ! Mert én sem írok annak,aki mást szeretne ,és nem akarom meggyőzni másról,ha ez az elvárása. Annak kell írni aki msn-n akar ismerkedni. Ilyen egyszerű !!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 04. vasárnap 17:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (295546)
2010. 04. 04. vasárnap 17:53
De az msn azért jó mert nem kell ÁTKÜLDENI a képet és 0 a visszaélés esélye!!!!
Miért küldjek olyannak képet akiről semmit nem tudok, főleg hogy mindenki tudja mennyire lehet megbízni a netes emberek nagyrészében??!!!!
#25   2010. 04. 04. vasárnap 17:53
X Törölt felhasználó (295546)
De az msn azért jó mert nem kell ÁTKÜLDENI a képet és 0 a visszaélés esélye!!!!
Miért küldjek olyannak képet akiről semmit nem tudok, főleg hogy mindenki tudja mennyire lehet megbízni a netes emberek nagyrészében??!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 04. vasárnap 16:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (733802)
2010. 04. 04. vasárnap 16:20
Nekem személy szerint azért elutasító az msn-n mert ha oda írjuk a hírdetésben ,hogy fényképes jelentkezést várunk ,, és a jelentkező azzal,jön hogy szia msn ??? msn ??? msn ??? és erőlteti,,,, az a szexnél is ilyen lehet. Megbeszélünk valamit és tök mást akar,mert neki az a jó. Ha a képek alapján szimpi úgy is lesz vagy msn-vagy személyes tali. De nem szeretünk msn-n kezdeni,ennyi.
#24   2010. 04. 04. vasárnap 16:20
X Törölt felhasználó (733802)
Nekem személy szerint azért elutasító az msn-n mert ha oda írjuk a hírdetésben ,hogy fényképes jelentkezést várunk ,, és a jelentkező azzal,jön hogy szia msn ??? msn ??? msn ??? és erőlteti,,,, az a szexnél is ilyen lehet. Megbeszélünk valamit és tök mást akar,mert neki az a jó. Ha a képek alapján szimpi úgy is lesz vagy msn-vagy személyes tali. De nem szeretünk msn-n kezdeni,ennyi.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 04. vasárnap 15:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (295546)
2010. 04. 04. vasárnap 15:06
Én is azt tudom megerősíteni amit már többen előttem... Rengeteg a kamu pár...Alapból senkiben nem lehet bízni..... persze törli...vagy nem...de inkább nem... és boldog boldogtalannak hülyeség képet küldeni....
De egy msn-en lehet képet is mutatni és ott is kiderülhet szimpatikus e.....
#23   2010. 04. 04. vasárnap 16:16
X Törölt felhasználó (733802)
Hát érdekes amit írtál, és tanulságos is . Nekünk " szerszámos " kép is szokott kelleni mert hülyeség vagy nem ,a feleségem megnézi azt is. És utána az egész alakos- arcos kép !!! Ha az is stimm akkor jöhet a köv lépés. Mi sem adjuk ki az azonoságunkat. jelentkezik jó pár fiú. Ha mindenkinek elküldenénk 1-2 képet azt hiszem már a tesco bejáratában is a mi képünk lenne : ))) Senkire nem tartozik a szexuális életünk és azt sem szeretnénk, hogy 16 éves fiúk nevetgélnénk a hátunk mögött És a munkahelyen sem örülnének neki,sem mi ha kiderűlne ,mit csinálunk az ágyban ! Így nekünk tök természetes ha egy fiú nem egyből arcos fotot küld.De ha szimpi a " fütyküs " alapján ,kénytelenek vagyunk kérni arcosat is. Mi egyből töröljük a képet ,mert mi sem örülnénk,mint írtam,ha más visza élne a mi képeinkkel. Mesélni mi is tudnánk rosszat ,de volt nagyon pozitív is.

Fiúból is van sok ,,nem is kamunak nevezném, hanem inkább lehet izgatja őket a dolog,de nem merik ha ténylegesen ott az alkalom,vagy nem tudom. Persze gondolom,nem vagyok naív sok képgyújtő is van. És abban nagy igazság van,hogy a pároknak NORMÁL esetben van egy szürő rendszerük aminek eleget kell tenni. Ha ez nem stimmel nem jön össze a dolog.
(Ez egy válasz tightrope_walker üzenetére (2010. 04. 03. szombat 03:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 03. szombat 03:14
Ha megengeditek, szintén párt kereső férfiként megosztanám tapasztalataimat; volt egy időszak, amikor abszolút úgy éreztem, szeretném ezeket a dolgokat átélni, kipróbálni, és nem hirdettem, de a megfelelő topikokban megjelenő üzeneteket figyeltem. Ott kezdődik a dolog, hogy a soloként is nagyon erősen szűrnie kell az embernek, sok olyan hirdető is van, aki aznap regisztrált. Vagy pl, az emailjére rákeresve a google meleg oldalak fórumait dobja ki. Szóval saccra szerintem a kevés hirdetőnek kb. az ötöde, ha valódi, a többi poénnak veszi, vagy meleg, stb. És akkor arról nem beszéltünk, hogy a maradéknak is csupán elenyésző része stimmel elképzelések/hely/életkor szempontjából.
Aztán fordul a kocka, az embernek át kell jutnia a párok saját szűrőjén, ami azért roppant nehéz, mert azért a legtöbb normális ember igyekszik megőrizni az inkognitóját, nyilván nem szeretne arcképes fotót megosztani senkivel, amíg nem tudja róla, hogy kicsoda. Szóval sztem nem azért küldünk fotót ágaskodó fallosszal, mert ez a fixációnk, hanem mert a képmásunkat nem akarjunk megosztani másokkal, csak személyesen. Úgy nehezebb visszaélni is vele. Én pl. kapcsolatban vagyok, ezt egy olyan dolognak tekintem, amit ki akartam próbálni, és nyilván minimalizálni szeretném a kockázatait.
Kb. másfél év alatt ~40 megkeresésre érkezett nagyjából 5 reakció, pedig, mint korábban írták, szerintem hozzátartozna az "illemhez" akár egy blank válasz, hogy "nem, bocsi, nem téged keresünk". Az 5-ből 1 kamus volt (figyelem, aki wiw-es képet küld, a szám alapján a személy visszakereshető), 1 esetben én ijedtem meg, 2 elutasítás volt (nekik köszönöm, hogy legalább válaszoltak) és 1 pedig sikeres szervezés smile .
 
... 46 47 48 49 50
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 04. 01. csütörtök
Üzenetek: 982db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 18. csütörtök
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!