Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

NEM TÁRSKERESŐ!!!

"bi srácnak még a párja sem tudja ezt"
"El kellene már felejteni a két punci milyen gyönyörű demagógiát"
"A srácoknál ha bisexualitás kitudódik a baráti körben, soxor nem tudják tolerálni."
"érdekesebb, a lányok is óckodnak ettől a témától, ezért kevésbé tudjuk megosztani az elképzeléseinket velük."
"sehogy sem tudok nekikezdeni, avagy nem merek"
"Teljesen hetero vagyok, de olykor vannak ilyen gondolataim"
"Csodás két bi férfival. Mikor elsözör engem kényeztettek,aztán egymást."
"Azért furcsa, hogy ennyi fütyire ácsingózó fiú van itt, aki ki szeretné próbálni és mégse jutunk semmire"

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 65 66 67 68 69 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#337   2008. 05. 22. csütörtök 15:22
Vasabi Vasabi
Sziasztok! Hát végig olvastam az egész fórumot, és megnyugodtam, hogy sokan hasonló cipőben járnak, mint én. Elmúltam 40, és most ment el az eszem (ahogy a nejem mondta): néha ellenállhatatlan vágyat érzek egy fütyi leszopására.Csak úgy jött. Sokáig nem is mertem rá gondolni (soha sem volt ilyen irányú gondolatom), de aztán csak végig gondoltam a dolgot. Nem a férfi érdekel, imádom a csajokat, de ez az egy dolog nagyon érdekel: milyen lehet a szopásnál a "másik oldalon" lenni??? Hogy én most ettől biszex vagyok, vagy sem, nem tudom, de ez nem is foglalkoztat igazán. Ha igen, hát igen. A nejemnek óvatosan megpróbáltam beadni (mármint a témát), de eléggé kiakadt, hallani sem akar róla, hogy 3-asban nyomjuk, Elméletben érdekli, de csinálni, azt már nem. Így aztán elég pici esélye sincs annak, hogy valaha is kipróbáljam a dolgot.
#336   2008. 05. 16. péntek 08:00
moci44 moci44
Lehet benne valami, nem tudom. Valahol izgat, nem is kicsit, különösen úgy, ahogy a barátnőm szeretné. Ő szeretné először szopni, és utána Ő szeretné a számba adni, és végig nézni. Lehet szeretné visszaadni, mert a puncinyalás kipróbálására én biztattam. az nagyon bejött neki.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 05. 16. péntek 07:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (238556)
2008. 05. 16. péntek 07:52
A legszebb dolog a világon a szex, hamár minden formáját kipróbáltad, jöhet ami még nem volt , egy gyönyörü dákó kényeztetése szájba vétele
probáld ki te is ,nem bánod meg
#335   2008. 05. 16. péntek 07:52
X Törölt felhasználó (238556)
A legszebb dolog a világon a szex, hamár minden formáját kipróbáltad, jöhet ami még nem volt , egy gyönyörü dákó kényeztetése szájba vétele
probáld ki te is ,nem bánod meg
#334   2008. 05. 15. csütörtök 08:41
moci44 moci44
Sziasztok. Barátnőmmel mi csak játszunk a gondolattal, bár Ő már kipróbálta, és megszerette a puncinyalást, nekem még nem volt bi élményem. Őt nagyon izgatná, ha egy férfival látna együtt, meg az is, ha előttem dugná Őt egy másik pasi. Sokáig ellenálltam a felvetésének, de mostanra engem is izgatni kezdett mindkét lehetőség. Azt hiszem ki kellene próbálni, aztán kiderül, hogy érdemes folytatni, vagy nem.
(Ez egy válasz varacs üzenetére (2008. 04. 08. kedd 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 08. kedd 21:12
Sziasztok!Mi egy 35 éves hp vagyunk és mind ketten bi-k.A feleségemet is nagyon izgatja ha fiuval lát és teljessen elfogadja.Tudnék itt valakivel erröl beszélgetni?????????
#333   2008. 05. 10. szombat 22:39
tom1019 tom1019 VIP Admin
ez nem chat! NEM ismerkedő topic! minden ilyen jellegű hsz-t moderálok!
itt a témáról elhangzottakat, véleményeket olvasd vissza, majd a téma fonalát tovább folytatva fejtsd ki véleményedet, álláspontodat!
viszont a témáról természetesen lehet véleményeket, tapasztalatokat cserélni!
(Ez egy válasz bilaxy üzenetére (2008. 05. 10. szombat 22:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 10. szombat 22:03
van itt valki akivel beszélgethetnék a témáról?
#332   2008. 05. 10. szombat 22:03
bilaxy bilaxy
van itt valki akivel beszélgethetnék a témáról?
#331   2008. 05. 07. szerda 21:41
bandita2007 bandita2007
Én is hasonlóképpen jártam!
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 05. 05. hétfő 11:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (240484)
2008. 05. 05. hétfő 11:16
Sziasztok!
Én is közbe felizgulok egy-egy pasi láttán, nekem inkább a fiatalabb,18 körüli, srácok tetszenek. Egyszer a teletexen egy sms-es rovatban sikerült összejönnöm egy sráccal. Nem igazán az én zsánerem volt, de gondoltam kipróbálni jó lesz. Hát nem úgy sikerült, mint gondoltam. Először kicsit beszélgettünk, aztán símogattuk egymást, majd elővette a farkát, és én is. Masztizott, így én is.(ja ő meleg volt és tapasztalt)Aztán átnyúlt, és az enyémet izgatta, én meg az övét.(ez kocsiban zajlott sajna) Smároltunk, de nagyon fura volt, hogy szúrt a borostája egy kicsit. Aztán a számba vettem a farkát, nagyon vastag volt(az enyém kicsi). Elkezdtem szopni, de nem állt fel neki, mert végig azon parázott, nehogy arra jöjjön valaki, és meglásson. Pedig eldugott helyen voltunk. A lényeg, hogy nem állt fel neki, az enyém meg már úgy duzzadt, hogy majdnem eldurrant a gondolattól is. Aztán végül is felöltöztünk, és hazavittem. Szívesen kipróbálnám valakivel, nyugodt helyen, de azóta még nem volt rá lehetőségem. Viszont lánnyal többel is voltam azóta. Közbe most is gondolok rá, hogy jó lenne fiúval megint, de most már csak olyant választok, ki tetszik is, meg minden. De szerintem nincs ebben semmi rossz, hogy alkalmanként ezt is kipróbálja az ember...
#330   2008. 05. 05. hétfő 11:16
X Törölt felhasználó (240484)
Sziasztok!
Én is közbe felizgulok egy-egy pasi láttán, nekem inkább a fiatalabb,18 körüli, srácok tetszenek. Egyszer a teletexen egy sms-es rovatban sikerült összejönnöm egy sráccal. Nem igazán az én zsánerem volt, de gondoltam kipróbálni jó lesz. Hát nem úgy sikerült, mint gondoltam. Először kicsit beszélgettünk, aztán símogattuk egymást, majd elővette a farkát, és én is. Masztizott, így én is.(ja ő meleg volt és tapasztalt)Aztán átnyúlt, és az enyémet izgatta, én meg az övét.(ez kocsiban zajlott sajna) Smároltunk, de nagyon fura volt, hogy szúrt a borostája egy kicsit. Aztán a számba vettem a farkát, nagyon vastag volt(az enyém kicsi). Elkezdtem szopni, de nem állt fel neki, mert végig azon parázott, nehogy arra jöjjön valaki, és meglásson. Pedig eldugott helyen voltunk. A lényeg, hogy nem állt fel neki, az enyém meg már úgy duzzadt, hogy majdnem eldurrant a gondolattól is. Aztán végül is felöltöztünk, és hazavittem. Szívesen kipróbálnám valakivel, nyugodt helyen, de azóta még nem volt rá lehetőségem. Viszont lánnyal többel is voltam azóta. Közbe most is gondolok rá, hogy jó lenne fiúval megint, de most már csak olyant választok, ki tetszik is, meg minden. De szerintem nincs ebben semmi rossz, hogy alkalmanként ezt is kipróbálja az ember...
#329   2008. 04. 30. szerda 22:30
X Törölt felhasználó (43750)
Sziasztok szerintem teljesen normális dolog a biszexualitás!Pl én is beindulok eg ykékeres láttán!! Nem is szégyenlem!!!!
Sajnos még nem volt alakalmam megiizlelni, de kipróbálom vhogyan biztosan!!!!
#328   2008. 04. 29. kedd 21:50
tom1019 tom1019 VIP Admin
megint bejelöltek!
tudod miért?
egyértelmű!
hsz-ed tipikus pontvadász hozzászólás!
módszeresen összeszedtél egy VIP tagságot!
én nem sajnálom tőled!
de...nem érdemled meg a többség szerint!
el nem veszem, mert ha eddig nem tiltottalak és töröltem a hsz-det és pontjaidat, akkor élvezd 1 hétig a VIP tagságodat!
de tiltalak 1 hétre!

amennyiben folytatod ezt a fajta fórumozásnak nevezett semmitmondó hozzászólásokat a tiltásod után, akkor folyamatosan törölni fogom azon hsz-det, ami egyértelműen a pontgyűjtésre utalnak!

1 heted van, hogy átgondold, addig használd a VIP-det a Gg egyéb rovataiban!
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2008. 04. 14. hétfő 20:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 14. hétfő 20:02
egyet értek veled.


(olvasd a 395-ös hsz-met!:tom) ejnye1
#327   2008. 04. 29. kedd 21:42
tom1019 tom1019 VIP Admin
#3930 hsz!!!
nem tudsz olvasni!
24 óra figyelmeztető tiltás!
(Ez egy válasz varacs üzenetére (2008. 04. 29. kedd 18:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 29. kedd 18:53
(kimoderálva! nem társkereső rovat! :tom) ejnye1
#326   2008. 04. 29. kedd 18:53
varacs varacs
(kimoderálva! nem társkereső rovat! :tom) ejnye1
#325   2008. 04. 14. hétfő 20:02
zsozs70 zsozs70 VIP
egyet értek veled.


(olvasd a 395-ös hsz-met!:tom) ejnye1
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 04. 14. hétfő 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (17905)
2008. 04. 14. hétfő 13:22
Szia Leo !

Hát én már többször átéltem ezt az élményt . A barétnőmet is nagyon izgatta ha megdugott egy felcsatolhatóssal és felmerült bennem a kérdés , hogy mit szólna ha egy srác pedig dugná a szám közben. Felvetettem és nagyon tetszett neki az ötlet mert már izgatta az ilyen felállás. Összehoztunk egy ilyen partit és mit mondjak. Életemben olyan jókat nem élveztem. Volt olyan , hogy én voltam egy kapcsolatban a 3. fél és nagyon tetszett ha a pár felszabadultan tudta élvezni az együttlétet. Nincs ott helye a féltékenységnek csak az élvezetnek. Nagy élmény , hogy miközben egy puncit dugsz közben a szádban jár egy finom farok. Ha tudod hozd össze a csapatot , meglátod élvezni fogod Te is és a párod is .
#324   2008. 04. 14. hétfő 13:22
X Törölt felhasználó (17905)
Szia Leo !

Hát én már többször átéltem ezt az élményt . A barétnőmet is nagyon izgatta ha megdugott egy felcsatolhatóssal és felmerült bennem a kérdés , hogy mit szólna ha egy srác pedig dugná a szám közben. Felvetettem és nagyon tetszett neki az ötlet mert már izgatta az ilyen felállás. Összehoztunk egy ilyen partit és mit mondjak. Életemben olyan jókat nem élveztem. Volt olyan , hogy én voltam egy kapcsolatban a 3. fél és nagyon tetszett ha a pár felszabadultan tudta élvezni az együttlétet. Nincs ott helye a féltékenységnek csak az élvezetnek. Nagy élmény , hogy miközben egy puncit dugsz közben a szádban jár egy finom farok. Ha tudod hozd össze a csapatot , meglátod élvezni fogod Te is és a párod is .
(Ez egy válasz leo-35 üzenetére (2008. 04. 09. szerda 16:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 09. szerda 16:01
Sziasztok !
Valamilyen szinten én is egy kezdő bi vagyok és én sem voltam még fiuval! Igazából én azt szeretem ha a nejem megdug egy művel, de izgat nagyon milyen lehetne egy igazival is.
A nejem is megnézné szerintem ha egy férfival lennék,őt is izgatja a dolog.
Lehet egyszer egy 4-es össze jöhetne !
#323   2008. 04. 09. szerda 20:56
tom1019 tom1019 VIP Admin
nem társkereső rovat! moderálni fogok! vagy priviben, vagy a társkeresőben !
#322   2008. 04. 09. szerda 20:13
Partiszel Partiszel
szia! én szívesen beszélgetnék (is) veled erről, bi érdeklődésű srác vagyok, 32 éves, magas, bpi. és izgat ez a felállás (is)!
(Ez egy válasz varacs üzenetére (2008. 04. 08. kedd 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 08. kedd 21:12
Sziasztok!Mi egy 35 éves hp vagyunk és mind ketten bi-k.A feleségemet is nagyon izgatja ha fiuval lát és teljessen elfogadja.Tudnék itt valakivel erröl beszélgetni?????????
#321   2008. 04. 09. szerda 19:52
zsozs70 zsozs70 VIP
velem nyugodtam mert én is bi vagyok.
(Ez egy válasz varacs üzenetére (2008. 04. 08. kedd 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 08. kedd 21:12
Sziasztok!Mi egy 35 éves hp vagyunk és mind ketten bi-k.A feleségemet is nagyon izgatja ha fiuval lát és teljessen elfogadja.Tudnék itt valakivel erröl beszélgetni?????????
#320   2008. 04. 09. szerda 16:01
leo-35 leo-35
Sziasztok !
Valamilyen szinten én is egy kezdő bi vagyok és én sem voltam még fiuval! Igazából én azt szeretem ha a nejem megdug egy művel, de izgat nagyon milyen lehetne egy igazival is.
A nejem is megnézné szerintem ha egy férfival lennék,őt is izgatja a dolog.
Lehet egyszer egy 4-es össze jöhetne !
(Ez egy válasz varacs üzenetére (2008. 04. 08. kedd 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 08. kedd 21:12
Sziasztok!Mi egy 35 éves hp vagyunk és mind ketten bi-k.A feleségemet is nagyon izgatja ha fiuval lát és teljessen elfogadja.Tudnék itt valakivel erröl beszélgetni?????????
#319   2008. 04. 08. kedd 22:20
X Törölt felhasználó (79958)
Sziasztok!
Engem is foglalkoztat a téma, bár még sosem próbáltam fiúval. Igazság szerint nem is izgat fel egy férfi látványa, a nőké annál inkább.
Mostanában kezdett megfoganni a gondolat, hogy hármasban (2 ffi,1nő wink talán a férfival is tudnék mit kezdeni. Nagyon felizgat ha arra gondolok, hogy egy, még punciszaftos farkat szívesen a számba vennék.Egyébként nős vagyok és nagyon jó a szex a feleségemmel, de szívesen kipróbálnám ezt a szituációt.
(Ez egy válasz varacs üzenetére (2008. 04. 08. kedd 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 08. kedd 21:12
Sziasztok!Mi egy 35 éves hp vagyunk és mind ketten bi-k.A feleségemet is nagyon izgatja ha fiuval lát és teljessen elfogadja.Tudnék itt valakivel erröl beszélgetni?????????
#318   2008. 04. 08. kedd 21:12
varacs varacs
Sziasztok!Mi egy 35 éves hp vagyunk és mind ketten bi-k.A feleségemet is nagyon izgatja ha fiuval lát és teljessen elfogadja.Tudnék itt valakivel erröl beszélgetni?????????
 
... 65 66 67 68 69 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Bond Bond
Nyitás ideje: 2004. 10. 20. szerda
Üzenetek: 1657db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 16. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!