Lányok spriccelős élvezése -női magömlés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 34 35 36 37 38 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#596   2010. 10. 20. szerda 15:13
bigcum bigcum
Türelem ,türelem, lazaság a hölgy részéről és egy szakértő kéz ...,sikerülni fog.Nekem is kellett kb 1 óra amig a páromnak összejött.Mondjuk nő aki próbálni akarta annak sikerült elérnem mindegyiknél.Olyat élveztek hogy valóban hang nem jött ki a torkukon és percekig feküdtek teljes kimerültségben ! Nagyon jó látvány !
(Ez egy válasz dinocska2 üzenetére (2010. 10. 20. szerda 07:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 10. 20. szerda 07:54
egyszerűen nem jön össze!egyfolytában próbálkozunk de sajna nem jön össze!ha leírnátok részletesen hogy ti hogyan csináljátok megköszönném!
#595   2010. 10. 20. szerda 12:35
X Törölt felhasználó (86984)
1. Nyugalom kell hozzá.
2. A hölgynek teljesen el kell lazulnia. Ehhez szakértők szerint van 6 pont a női testen, amit jól meg kell előtte masszírozni.
3. A férfi tanulja meg pontosan, hogy mit és hogyan kell csinálni.

Elsőre nem könnyű, de ha egyszer összejött, utána már sokkal könnyebb.

Nekem most hétvégén akkorát élvezett a barátnőm, hogy teljes ágyneműcsere volt.
Régóta képes erre, de ekkorát még sohasem produkált, utána teljesen kifeküdt, megszólalni sem tudott, sőt egy darabig meg sem mozdult.

Javaslatom nekem is az, itt a korábban szólóknak, keressetek valakit, aki megmutatja, illetve van egy nagyon jó oktatóvideó ezügyben.
(Ez egy válasz dinocska2 üzenetére (2010. 10. 20. szerda 07:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 10. 20. szerda 07:54
egyszerűen nem jön össze!egyfolytában próbálkozunk de sajna nem jön össze!ha leírnátok részletesen hogy ti hogyan csináljátok megköszönném!
#594   2010. 10. 20. szerda 07:54
dinocska2 dinocska2
egyszerűen nem jön össze!egyfolytában próbálkozunk de sajna nem jön össze!ha leírnátok részletesen hogy ti hogyan csináljátok megköszönném!
(Ez egy válasz videkipar üzenetére (2010. 10. 19. kedd 11:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 10. 19. kedd 11:24
Biztosan képes vagy rá. Mi is éveket kísérleteztünk a feleségemmel eredménytelenül, amíg meg nem mutatták, hogyan kell. wink
#593   2010. 10. 19. kedd 12:32
X Törölt felhasználó (431581)
Akkor neked biztosan ez számít,odafigyelsz erre,érdekel.
Fakasztani?Köszi,nekem nem erről szól.
Egyébként volt aki élvezéskor pisilt,de az sem az a spricc volt amiről itt szó van.És nem,nem tévesztem össze,megkóstoltam. beka3
(Ez egy válasz videkipar üzenetére (2010. 10. 19. kedd 12:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 10. 19. kedd 12:15
Meglehetősen sok olyan nő van, aki spriccel. Én ismerek többet is, és jó esélyekkel a párod is képes rá. Van akinek megy könnyedén, másoknak zötyögősebb, de megvan a technikája hogyan kell. Ismerek olyan férfit, aki eddig bárkit megfakasztott, aki a keze közé került. wink
#592   2010. 10. 19. kedd 12:17
kandurmarci kandurmarci
Még a vendégeim is pihennek pár percet orgazmus után, mert a tantrikus orgazmus ütősebb. Kedves tanárnő, milyen vendégekről beszélsz? Lehet h én vagyok tájékozatlan- privit is írtam ez ügyben-
(Ez egy válasz TANTRATANARNO üzenetére (2010. 10. 19. kedd 00:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 10. 19. kedd 00:51
Sajnálom, de nekem is volt spriccelős NEM orgazmusom, az nem orgazmus, már a sorozatossága is minősíti, persze, hogy nem orgazmus. Sajnálom, de ne vedd csalódásnak, nem minden hölgy ismeri a kisülés érzését. Fiúknál miért nincs? rendszeresen ilyen sorozat orgazmus, mert olyan mérhetetlen kimerültséget okoz és az orgazmus reflexek teljes tönkretételét, hogy a lankadtan élvezés lesz a sorozat gyönyörök ajándéka, élvezetek nélküli lankadtan élvezés, csak kifolyik valami , vagy semmi apró kis melegséggel, kisülésre képtelenül.
Póbáld ki , aztán majd rájössz, hogy az öreg Vivi néni nem akar nektek hülyeséget.
Engem csak az igazság érdekel.
A 60-70-ess években csináltak a pisilős műorgazmusról felméréseket, de az orvostudomány mai állása szerint a női és férfi orgazmus (EEG-vel kimérve) tökéletesen azonos.
Sajnálom a rossz hírt.
Nekem egy orgazmusom van, de az nagyobb mint a tiéd 3-szor összeadva, hogy miért, mert amikor elévezek EGYSZER, utánna beájulok, nem tudok felkelni, az agyam kisütve, a teste még 50 kg-mal nehezebben feszül bele az ágyba.
És ne kívánjad, hogy hozzak egy üdítőt vagy gyújtsak egy cigit (amúgy sem dohányzunk, pláne lakásban), vagy cirógassalak, ember nem tudom felemelni a kezem.
Még a vendégeim is pihennek pár percet orgazmus után, mert a tantrikus orgazmus ütősebb.
De nem ám műsorozatorgazmus, egyszeri , de az brutál!
#591   2010. 10. 19. kedd 12:15
videkipar videkipar
Meglehetősen sok olyan nő van, aki spriccel. Én ismerek többet is, és jó esélyekkel a párod is képes rá. Van akinek megy könnyedén, másoknak zötyögősebb, de megvan a technikája hogyan kell. Ismerek olyan férfit, aki eddig bárkit megfakasztott, aki a keze közé került. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 10. 19. kedd 11:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (431581)
2010. 10. 19. kedd 11:42
Ha csak a tantra maradna meg mint szexuális aktus,akkor cseszhetném a nemi életemet.
2 gyerek,munka,házimunka,egyéb elfoglaltságok,és a fáradság,no meg a 16 év házasság után néha örülünk ha kedvünk,és időnk van egyáltalán egymásra,persze ez most csak a negatív csúcs,ez nem általános de talán ráérzel.
A spriccelős élvezést meg még ne láttam,és nem ismerek olyan nőt akinek lett volna,szóval nem lehet ez olyan általános.
Meg azt hiszem nem is hiányzik nekik.
#590   2010. 10. 19. kedd 11:42
X Törölt felhasználó (431581)
Ha csak a tantra maradna meg mint szexuális aktus,akkor cseszhetném a nemi életemet.
2 gyerek,munka,házimunka,egyéb elfoglaltságok,és a fáradság,no meg a 16 év házasság után néha örülünk ha kedvünk,és időnk van egyáltalán egymásra,persze ez most csak a negatív csúcs,ez nem általános de talán ráérzel.
A spriccelős élvezést meg még ne láttam,és nem ismerek olyan nőt akinek lett volna,szóval nem lehet ez olyan általános.
Meg azt hiszem nem is hiányzik nekik.
#589   2010. 10. 19. kedd 11:30
videkipar videkipar
Azt próbáld meg észrevenni, hogy a szex akkor jó, ha színes. Jó dolog a tantra, mi is csináltuk egy időben, és nagyon élveztük is, de nem kizárólagos. Néha bizony jobban tud esni egy gyors menet, mint egy több órás összeolvadás. Ugyanez igaz a más típusú orgazmusra is. Nem lehet kijelenteni, hogy a kék az szebb szín, mint a piros. Ha napokig sósat eszel az édeset kívánod, ha édeset, akkor a sósat. Az egyensúly a fontos. wink
(Ez egy válasz TANTRATANARNO üzenetére (2010. 10. 19. kedd 00:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 10. 19. kedd 00:51
Sajnálom, de nekem is volt spriccelős NEM orgazmusom, az nem orgazmus, már a sorozatossága is minősíti, persze, hogy nem orgazmus. Sajnálom, de ne vedd csalódásnak, nem minden hölgy ismeri a kisülés érzését. Fiúknál miért nincs? rendszeresen ilyen sorozat orgazmus, mert olyan mérhetetlen kimerültséget okoz és az orgazmus reflexek teljes tönkretételét, hogy a lankadtan élvezés lesz a sorozat gyönyörök ajándéka, élvezetek nélküli lankadtan élvezés, csak kifolyik valami , vagy semmi apró kis melegséggel, kisülésre képtelenül.
Póbáld ki , aztán majd rájössz, hogy az öreg Vivi néni nem akar nektek hülyeséget.
Engem csak az igazság érdekel.
A 60-70-ess években csináltak a pisilős műorgazmusról felméréseket, de az orvostudomány mai állása szerint a női és férfi orgazmus (EEG-vel kimérve) tökéletesen azonos.
Sajnálom a rossz hírt.
Nekem egy orgazmusom van, de az nagyobb mint a tiéd 3-szor összeadva, hogy miért, mert amikor elévezek EGYSZER, utánna beájulok, nem tudok felkelni, az agyam kisütve, a teste még 50 kg-mal nehezebben feszül bele az ágyba.
És ne kívánjad, hogy hozzak egy üdítőt vagy gyújtsak egy cigit (amúgy sem dohányzunk, pláne lakásban), vagy cirógassalak, ember nem tudom felemelni a kezem.
Még a vendégeim is pihennek pár percet orgazmus után, mert a tantrikus orgazmus ütősebb.
De nem ám műsorozatorgazmus, egyszeri , de az brutál!
#588   2010. 10. 19. kedd 11:24
videkipar videkipar
Biztosan képes vagy rá. Mi is éveket kísérleteztünk a feleségemmel eredménytelenül, amíg meg nem mutatták, hogyan kell. wink
(Ez egy válasz dinocska2 üzenetére (2010. 09. 30. csütörtök 07:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 30. csütörtök 07:59
köszi a tanácsot!megfogadom,és meglátjuk mi lesz!de még az is lehet hogy én képtelen vagyok ilyen orgazmusra!pedig szeretkezéskor mindig eljutok a csúcsig!
#587   2010. 10. 19. kedd 09:35
Csúnya Csúnya
A fiúknál is van ilyen. A srácom prosztata masszázs alatt 5x6x elélvez, és ordít a gyönyörtől.
(Ez egy válasz TANTRATANARNO üzenetére (2010. 10. 19. kedd 00:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 10. 19. kedd 00:51
Sajnálom, de nekem is volt spriccelős NEM orgazmusom, az nem orgazmus, már a sorozatossága is minősíti, persze, hogy nem orgazmus. Sajnálom, de ne vedd csalódásnak, nem minden hölgy ismeri a kisülés érzését. Fiúknál miért nincs? rendszeresen ilyen sorozat orgazmus, mert olyan mérhetetlen kimerültséget okoz és az orgazmus reflexek teljes tönkretételét, hogy a lankadtan élvezés lesz a sorozat gyönyörök ajándéka, élvezetek nélküli lankadtan élvezés, csak kifolyik valami , vagy semmi apró kis melegséggel, kisülésre képtelenül.
Póbáld ki , aztán majd rájössz, hogy az öreg Vivi néni nem akar nektek hülyeséget.
Engem csak az igazság érdekel.
A 60-70-ess években csináltak a pisilős műorgazmusról felméréseket, de az orvostudomány mai állása szerint a női és férfi orgazmus (EEG-vel kimérve) tökéletesen azonos.
Sajnálom a rossz hírt.
Nekem egy orgazmusom van, de az nagyobb mint a tiéd 3-szor összeadva, hogy miért, mert amikor elévezek EGYSZER, utánna beájulok, nem tudok felkelni, az agyam kisütve, a teste még 50 kg-mal nehezebben feszül bele az ágyba.
És ne kívánjad, hogy hozzak egy üdítőt vagy gyújtsak egy cigit (amúgy sem dohányzunk, pláne lakásban), vagy cirógassalak, ember nem tudom felemelni a kezem.
Még a vendégeim is pihennek pár percet orgazmus után, mert a tantrikus orgazmus ütősebb.
De nem ám műsorozatorgazmus, egyszeri , de az brutál!
#586   2010. 10. 19. kedd 00:51
TANTRATANARNO TANTRATANARNO
Sajnálom, de nekem is volt spriccelős NEM orgazmusom, az nem orgazmus, már a sorozatossága is minősíti, persze, hogy nem orgazmus. Sajnálom, de ne vedd csalódásnak, nem minden hölgy ismeri a kisülés érzését. Fiúknál miért nincs? rendszeresen ilyen sorozat orgazmus, mert olyan mérhetetlen kimerültséget okoz és az orgazmus reflexek teljes tönkretételét, hogy a lankadtan élvezés lesz a sorozat gyönyörök ajándéka, élvezetek nélküli lankadtan élvezés, csak kifolyik valami , vagy semmi apró kis melegséggel, kisülésre képtelenül.
Póbáld ki , aztán majd rájössz, hogy az öreg Vivi néni nem akar nektek hülyeséget.
Engem csak az igazság érdekel.
A 60-70-ess években csináltak a pisilős műorgazmusról felméréseket, de az orvostudomány mai állása szerint a női és férfi orgazmus (EEG-vel kimérve) tökéletesen azonos.
Sajnálom a rossz hírt.
Nekem egy orgazmusom van, de az nagyobb mint a tiéd 3-szor összeadva, hogy miért, mert amikor elévezek EGYSZER, utánna beájulok, nem tudok felkelni, az agyam kisütve, a teste még 50 kg-mal nehezebben feszül bele az ágyba.
És ne kívánjad, hogy hozzak egy üdítőt vagy gyújtsak egy cigit (amúgy sem dohányzunk, pláne lakásban), vagy cirógassalak, ember nem tudom felemelni a kezem.
Még a vendégeim is pihennek pár percet orgazmus után, mert a tantrikus orgazmus ütősebb.
De nem ám műsorozatorgazmus, egyszeri , de az brutál!
(Ez egy válasz bigcum üzenetére (2010. 09. 29. szerda 07:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 29. szerda 07:54
Hülyeségeket írsz !!! A nejem átéli a G orgazmust, olyat spriccel mint a Niagara és olyat élvez bmeg hogy hang se jön ki a torkán annyira befeszül a teste ,csak vinnyog ,vergődik az élvezéstől annyira jó neki !!! Azt mondta az első ilyen után hogy életébe nem volt ilyen erős és hosszas orgazmusa, igaz hogy máshonnan indul mint a hüvelyi orgazmus de felejthetetlen.Nem beszélve a sorozatosságról,percenként élvez és spriccel volt hogy 5-6 orgazmusa volt.

Attól hogy NEKED nincs G orgazmusod ne jelentsd ki kategorikusan hogy nincs és nem úgy van,meg a tantra őrületed,fejbe szex,meg visszatartás 200 orgazmus közeliség, pfáááá, ha jönnie kell hadd jöjjön nyes
#585   2010. 09. 30. csütörtök 16:28
bigcum bigcum
Ne add fel, minden nő képes rá, szerintem, legalább is ha elég türelmesen és megfelelő helyen történik az izgatás.Segítséget nem szégyen kérni, sőt, volt hogy más házaspár/pár 2 alkalommal elmentem és összehoztuk ,lett belőle G orgazmus nyes ,utána már ment nekik is ,az első nehezebb.Eleinte ujjal kell nekifutni és ha kellően elsajátitod azt az érzést ,azt a pontot,akkor menni fog a pénisz izgatására is ....idővel, megfelelő pózokban.
(Ez egy válasz dinocska2 üzenetére (2010. 09. 30. csütörtök 07:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 30. csütörtök 07:59
köszi a tanácsot!megfogadom,és meglátjuk mi lesz!de még az is lehet hogy én képtelen vagyok ilyen orgazmusra!pedig szeretkezéskor mindig eljutok a csúcsig!
#584   2010. 09. 30. csütörtök 07:59
dinocska2 dinocska2
köszi a tanácsot!megfogadom,és meglátjuk mi lesz!de még az is lehet hogy én képtelen vagyok ilyen orgazmusra!pedig szeretkezéskor mindig eljutok a csúcsig!
(Ez egy válasz videkipar üzenetére (2010. 09. 29. szerda 22:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 29. szerda 22:11
Talán úgy lehet leginkább megtalálni a megfelelő ingerterület, mint, ha megpróbálnád a csiklódat hüvelyen keresztül hátulról elérni. Egyébként, meg még attól is egyszerűbb, ha kerítetek valakit a pároddal, aki megmutatja. wink Ha spricc nem is lesz, mert tényleg nem mindenki spriccel, egy sorozatos(= akármennyi, amíg el nem ájulsz) másfajta orgazmus tutira, ha jól csinálják. Sok sikert és kellemes gyakorolgatásokat !
#583   2010. 09. 29. szerda 22:11
videkipar videkipar
Talán úgy lehet leginkább megtalálni a megfelelő ingerterület, mint, ha megpróbálnád a csiklódat hüvelyen keresztül hátulról elérni. Egyébként, meg még attól is egyszerűbb, ha kerítetek valakit a pároddal, aki megmutatja. wink Ha spricc nem is lesz, mert tényleg nem mindenki spriccel, egy sorozatos(= akármennyi, amíg el nem ájulsz) másfajta orgazmus tutira, ha jól csinálják. Sok sikert és kellemes gyakorolgatásokat !
(Ez egy válasz dinocska2 üzenetére (2010. 09. 29. szerda 08:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 29. szerda 08:21
nagyon szeretném én is átéli ezt a fajta örömöt!csak nem tudom hogyan csináljam!már próbálkoztunk minden féle pózban de sehogy nem sikerül !ha valaki átélt már ilyet akkor adjon tanácsot!!!
#582   2010. 09. 29. szerda 21:30
Borzongás Borzongás
Szerintem sem vagy 100-as Tantralány... még jó hogy szerinted nem bűzmirigyünk van .. smile 1 kérésem van, ne adj tanácsot senkinek!!!! max. magadnak, az már úgyis mindegy. Van ilyen, és rohadt jó érzés. Türelem, ritmus, és nem abbahagyni, és akkor ott a jujujuj smile ) de Te ezzel ne foglalkozz!!! annyi minden más van a világban ezen kívül.
#581   2010. 09. 29. szerda 19:22
crespo69 crespo69
Te defektes vagy TANTRATANARNO!!! smile
#580   2010. 09. 29. szerda 17:32
X Törölt felhasználó (415476)
bigcum minden no mas es mas nem mindenki egyforma szerencsere
#579   2010. 09. 29. szerda 08:21
dinocska2 dinocska2
nagyon szeretném én is átéli ezt a fajta örömöt!csak nem tudom hogyan csináljam!már próbálkoztunk minden féle pózban de sehogy nem sikerül !ha valaki átélt már ilyet akkor adjon tanácsot!!!
#578   2010. 09. 29. szerda 07:54
bigcum bigcum
Hülyeségeket írsz !!! A nejem átéli a G orgazmust, olyat spriccel mint a Niagara és olyat élvez bmeg hogy hang se jön ki a torkán annyira befeszül a teste ,csak vinnyog ,vergődik az élvezéstől annyira jó neki !!! Azt mondta az első ilyen után hogy életébe nem volt ilyen erős és hosszas orgazmusa, igaz hogy máshonnan indul mint a hüvelyi orgazmus de felejthetetlen.Nem beszélve a sorozatosságról,percenként élvez és spriccel volt hogy 5-6 orgazmusa volt.

Attól hogy NEKED nincs G orgazmusod ne jelentsd ki kategorikusan hogy nincs és nem úgy van,meg a tantra őrületed,fejbe szex,meg visszatartás 200 orgazmus közeliség, pfáááá, ha jönnie kell hadd jöjjön nyes
(Ez egy válasz TANTRATANARNO üzenetére (2010. 09. 28. kedd 12:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 09. 28. kedd 12:10
A spriccelős élvezés NEM ORGAZMUS, tehát nem élvezés, folyadék (nem vizelet, szintelen, szagtalan, sós ízű) kiválasztó mirigy van bennünk közvetlenül a méhszáj fölött, erős ingerre, akár aktusra (hajlott hímvesszővel gyakoribb) előfordul. Kéjesen fájdalmas, ilyenkor a lány elhúzza magát, MINDIG!
Orgazmuskor viszont inkább rátolom magam a hímvesszőre és nem pisilek valami mű pisit.
Volt olyan lány aki panaszkodott és kérte a véleményemet, hogyan szabadulhat meg tőle.
Csak pisilni tudott szex közben, orgazmusa egy deka sem volt.
Fordítunk!
#577   2010. 09. 28. kedd 17:10
X Törölt felhasználó (54709)
Bocsi "X", ezt nem Neked szántam természetesen, hanem Tanárnéninek.
 
... 34 35 36 37 38 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szanka szanka
Nyitás ideje: 2005. 11. 10. csütörtök
Üzenetek: 1296db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 16. szombat
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!