Lányok spriccelős élvezése -női magömlés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 39 40 41 42 43 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#497   2008. 10. 07. kedd 11:39
speppi speppi
15-éve vagyunk házasok de egy éve már szinte mindig igy élvez el a párom és biztos hogy nem pisi.
#496   2008. 10. 06. hétfő 18:02
abrutusz abrutusz
Én nem beszélni szoktam róla ,hanem előidézni a női nemnek smile
(Ez egy válasz Molly_anyó üzenetére (2008. 10. 05. vasárnap 07:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 10. 05. vasárnap 07:50
Hoztam nektek 1 képet a témárol,hogy tudjatok beszélgetni róla.
#495   2008. 10. 05. vasárnap 07:50
Molly_anyó Molly_anyó
Hoztam nektek 1 képet a témárol,hogy tudjatok beszélgetni róla.
#494   2008. 09. 29. hétfő 13:00
Deakistvan Deakistvan
A dolog tanulhato, a lenyeg az hogy a csaj laza legyen es ne feljen elengedni mert ugy erzi mintha pisilnie kellene, sot neha az is jon vele egyutt. Tehat nem kell felni tole, izgatni kell oralisan vagy kezzel vagy netan segedeszkozel.mikor a segedeszkozon feher gyuru jelenkezik, akkor jo uton jarunk.
#493   2008. 09. 29. hétfő 08:54
pedersoli pedersoli
Mennyi idő kellett ahhoz, hogy elérj erre a szintre? Kimondottan ezt akartad, vagy spontán történt meg a dolog? Nagyon szeretném én is elérni ezt a párommal, mert nagyon igzató lehet, amint elönti a gyönyör attól, amit én okozok neki.
(Ez egy válasz Angel-devil- üzenetére (2008. 07. 29. kedd 23:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 29. kedd 23:04
Hmmm ez nagyon fura.Nekem nem is olyan régen volt ebben élményem.Azt hittem csak meg játszák a többi csajok a filmekben.ennyire azért na ne.És még is.Eszméletlen jó volt.De az első reagálsom az volt hogy szégyeltem.És zavarba jöttem.Miért is folyok ennyire.Ugy meg illedötem mint egy kicsi lány az első alkalomnál.Tudom így cikin hangzik pedig nem 1-2 éve nyomom...De hát ebben a fajtában nekem ez volt az első és remélem nem az utolsó.
Szóval nagyon jó volt.
#492   2008. 09. 28. vasárnap 19:07
X Törölt felhasználó (355657)
Nem volt még részem ilyen élvezetben, de kipróbálnám. Le is szívnám a női orgazmusváladékát a csajnak, aki ilyet spriccel.
#491   2008. 09. 24. szerda 13:20
Deakistvan Deakistvan
Sajnalom azokat a ferfi tarsaimat akiknek nem volt ebben reszuk.Nincs annal izgatobb latvany ha a parner ejakulal. En szerintem nem is kell a G pontot keresni, hanem ki kell tapasztalni hogy a holgy hol izgathato jobban, vaginalisan vagy maskent.Ez oszeszokott paroknal nem lehet problema, hacsak nem a ferfit nem erdekli a dolog, vagy nem tudjak megbeszelni kinek mi a jo.A szemelyes tapasztalatom az hogy jo kemeny izgatas utan, segedeszkoz hasznalatat is igenybe veve kell eredmenyre szamitani, de bele kell kalkulalni hogy nem mindig sikerul, mert sok mindentol fugg. Minden esetre siker esetenn egy ilyet vegignezni oriasi elmeny, es biztos kielegulest hoz a holgy szamara, sot ezt nem lehet megjatszani.
#490   2008. 09. 12. péntek 09:38
MrEnigma MrEnigma
Hogy könnyen megtalálja aki keresi.
Sok hasznos infó, cikk található a 377. hozzászólásomban. Amire a válaszomat adtam. Katt rá és előjönnek. wink
Részemről már lusta vagyok újra és újra leírni azt a kisregényt amit már sokszor megtettem.
Ha kérdés van válaszolok de előtte tessék visszaolvasni!!!
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2007. 12. 18. kedd 10:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 18. kedd 10:50
Na zsozs most kösd fel a gatyád, mert ettől magadalá vizelsz kiscsikó!

Alább linkeltem jópár cikket értekezést arról, hog ymi a női ejakuláció, hogy váltható ki, mi köze a G-ponthoz és vizelet e vagy más?
Minden kétkedő, kíváncsi vagy a "puncispriccelésre" vágyó fiú/lány figyelmébe ajánlom az ÖSSZES linket, mert lehet belőle okulni. Nem csak a spriccelős élvezésről van szó hanem a G-pontról is (a kettő ugyanis kötődik egymáshoz) és talán találtok újdonságot, kőkemény, mélyről feltörő orgazmusra.

Mégvalami, kérek mindenkit hogy addig NE akarjon állítani, cáfolni semmit amíg ezeket el nem olvasta. Van a linkek közt sima szexológiai lap, de van köztük kutatócsoport által, orvosok, egyetemi PhD orovosok által publikált cikk, bejegyzés miegymás, amiket, talán nem nagy dőreség tőlem, ha hajlamos vagyok hitelesnek titulálni.

Zsozs cimbora! Külön figyelmedbe ajánlanám a 10. linket "A női ejakulációról és G-pontról" megnevezésűt, ott egy táblázatot is találsz amiben összehasonlítják a viezelet és az ejakulátum összetételét egymással és referenciának a férfi ejakulátummal. Na ezek után NEKED zsozs milyen érveid információid adataid, vannak ami szrint ez vizelet?
Ha pedig úgy kezded, hoyg szerintem, azonnal be is fejezheted, mert én már nem "szerintem" állítgatok, hanem körbejártam a témát az elmúlt pár évben és a mai napig foglalkoztat. Van némi ismeretem a témáról!

Angol nyelvű cikkek lapok a témával kapcsolatban.
1. tudományos cikk a női ejakulációról
2. tudományos cikk a női ejaulációról
Hogyan is spricceljünk el? Tippek, tanácsok
A női ejakulációról általánosságban
Újabb cikk arról, hogy valóban vizelet e az ejakulátum
Dokumentum film a női ejakulációról
Mégegy dokumentum film a női ejakulációról
Calro Queen honlapja aki a női ejakulációval (is) foglalkozik
Wikipedia cikk a női ejakulációról
Női ejakulációról és G-pontról
Wikipedia szócikk a G-pontról
Még egy cikk a női ejakulációról a G-pontról és újabb tippek a spriccelésre

Magyar cikkek, lapok:
www.szexterapia.hu
Kérdés/válasz
MIMI tudástár bejegyzések a témáról
#489   2008. 09. 09. kedd 01:58
leop leop
Tuti kis orgazmus.Jolene élöben is egy iljet látni.....
#488   2008. 08. 12. kedd 11:30
abrutusz abrutusz
Elvileg minden nő képes rá! Csak sok türelem ,olyan hangulat és összpontositást igényel.Kezdésnek egy alapos izgatás esetleg egy lassú érzéki szeretkezés...utána megkeresed azt a pontot smile G pontot , a hüvely felső részén,4-7 cm mélyen , az ujjaddal kitapintod és finoman kezded izgatni .Egy idő után érezni fogod hogy megduzzad...egyre jobban és jobban.Ha már a nő is érzi azt a más izgalmat akkor ha eléggé nyitott hozzá elélvez és spriccel !!! Ez egy hosszas orgazmus ami akár percekig is eltart nem beszélve arról hogy ha folytatod a pont izgatását ismétlődik akár 5-10 szer is és folyamatosan spriccel .Nagyon izgató a látványa is, ahogy színte magán kívül van a nő olyankor.Ha már megy a dolog az ujjaddal akkor a péniszel is menni fog egy idő után.A nőnek el kell engednie magát és amikor érzi azt hogy olyan mintha pisilnie kellene ,ne fogja vissza magát,engedje el .Remélem segítettem valamennyire.Ha esetleg van még kérdés akkor szívesen válaszolok.Sok sikert srácok!
(Ez egy válasz Reaper69 üzenetére (2008. 07. 29. kedd 23:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 29. kedd 23:33
Hogy sikerült elérned,hogy spriccelve élvezz el ? már ha nem túl indiszkrét a kérdés smile csak kiváncsi lennék,hogy a barátnőmmel megtudnánk e csinálni,csak nem tudom,hogy lehet könnyen előidézni egy ilyen orgazmust :$
#487   2008. 07. 31. csütörtök 09:32
MrEnigma MrEnigma
Elnézést 377. hozzászólás és környéke!
Ott keresgélj!
#486   2008. 07. 31. csütörtök 09:29
MrEnigma MrEnigma
Olvass vissza!
Keresd az én hozzászólásaimt, főleg a kilométer hosszúakat ahol sok link is van. Na ott megtalálsz minden információt a témáról.
Hadd ne kelljen már újra NEKEM visszakeresni és beírni. Te is visszaolvashatsz.
Hajrá.
Valahol a 244 körül keress ha jól emlékszem!
(Ez egy válasz Vasabi üzenetére (2008. 07. 30. szerda 23:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 30. szerda 23:56
No, akkor az én nőm nagyon jól titkolja!! Sosem csinált ilyet, pedig lett volna alkalma bőven!

Hogy is működik ez a kis csoda MINDEN nőnél???
#485   2008. 07. 30. szerda 23:56
Vasabi Vasabi
No, akkor az én nőm nagyon jól titkolja!! Sosem csinált ilyet, pedig lett volna alkalma bőven!

Hogy is működik ez a kis csoda MINDEN nőnél???
(Ez egy válasz doki77 üzenetére (2008. 07. 27. vasárnap 02:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 27. vasárnap 02:14
Ez a szakterületem! Különben minden nő képes rá. Egy kis CSODA!
#484   2008. 07. 30. szerda 23:26
Angel-devil- Angel-devil-
Erre azért nehéz válaszolni mert mindenkinek más az ami jó.Ismerni kell a testedet mi az ami jó neked.Nekem ugy lett hogy lovagló poz és én segítettem rá.Ennyi.
#483   2008. 07. 29. kedd 23:33
Reaper69 Reaper69
Hogy sikerült elérned,hogy spriccelve élvezz el ? már ha nem túl indiszkrét a kérdés smile csak kiváncsi lennék,hogy a barátnőmmel megtudnánk e csinálni,csak nem tudom,hogy lehet könnyen előidézni egy ilyen orgazmust :$
(Ez egy válasz Angel-devil- üzenetére (2008. 07. 29. kedd 23:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 29. kedd 23:04
Hmmm ez nagyon fura.Nekem nem is olyan régen volt ebben élményem.Azt hittem csak meg játszák a többi csajok a filmekben.ennyire azért na ne.És még is.Eszméletlen jó volt.De az első reagálsom az volt hogy szégyeltem.És zavarba jöttem.Miért is folyok ennyire.Ugy meg illedötem mint egy kicsi lány az első alkalomnál.Tudom így cikin hangzik pedig nem 1-2 éve nyomom...De hát ebben a fajtában nekem ez volt az első és remélem nem az utolsó.
Szóval nagyon jó volt.
#482   2008. 07. 29. kedd 23:04
Angel-devil- Angel-devil-
Hmmm ez nagyon fura.Nekem nem is olyan régen volt ebben élményem.Azt hittem csak meg játszák a többi csajok a filmekben.ennyire azért na ne.És még is.Eszméletlen jó volt.De az első reagálsom az volt hogy szégyeltem.És zavarba jöttem.Miért is folyok ennyire.Ugy meg illedötem mint egy kicsi lány az első alkalomnál.Tudom így cikin hangzik pedig nem 1-2 éve nyomom...De hát ebben a fajtában nekem ez volt az első és remélem nem az utolsó.
Szóval nagyon jó volt.
#481   2008. 07. 27. vasárnap 02:22
doki77 doki77
Volt olyan is,hogy akkorát élvezett a hölgy,hogy kenuval mentünk ki a szobábol!
#480   2008. 07. 27. vasárnap 02:14
doki77 doki77
Ez a szakterületem! Különben minden nő képes rá. Egy kis CSODA!
#479   2008. 07. 26. szombat 18:08
zsozs70 zsozs70
szia,megint van egy jo spriccelös videom a mit kaptam szivesen közszemlére tenném ha segitenél.köszi
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 03. 30. vasárnap 21:52), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 03. 30. vasárnap 21:52
zsozs70 fórumozónk küldte át nekem ezt a videót..kérésére feltöltöttem, és most belinkelem
klikk ide
#478   2008. 04. 28. hétfő 14:29
X Törölt felhasználó (44463)
muassatok nekem 1 olyan embert (férfit vagy akár lányt is ) aki nem próbálná ezt ki sztem nagyon jó volt már benne részem a barátnőm álltal és nekem még izgatóbb volt ahogy ekkorát élvezett:P
 
... 39 40 41 42 43 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szanka szanka
Nyitás ideje: 2005. 11. 10. csütörtök
Üzenetek: 1297db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 09. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!